Największy na świecie rynek freelancingowy i crowdsourcingowy.

obrazek ilustrujący sposób działania gospodarki na Freelancer.com

Profil Firmy

Freelancer.com jest największym na świecie rynkiem freelancingu i crowdsourcingu pod względem liczby użytkowników i projektów. Łączymy ponad 45,637,306 pracodawców i freelancerów na całym świecie, którzy pochodzą z ponad 247 krajów, regionów i terytoriów. Za pośrednictwem naszego rynku, pracodawcy mogą zatrudnić freelancerów w rozmaitych dziedzinach, począwszy od rozwoju oprogramowania, pisania, wprowadzania danych i projektowania aż po inżynierię, naukę, sprzedaż i marketing, rachunkowość czy usługi prawne.

Freelancer Limited jest notowany na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (ASX) pod symbolem ASX:FLN

Nasza Gospodarka Online

Poniższe wideo ilustruje gospodarkę online Freelancer.com. Różowe linie wskazują miejsca publikacji projektów przez pracodawców, a niebieskie miejsca wykonywania pracy przez freelancerów. Grubsze linie obrazują większy przepływ pieniężny, a białe kropki lokalizacje naszych użytkowników.

obrazek mapy ilustrującej gospodarkę online Freelancer.com
Historia

Freelancer.com pozyskał kilka firm outsourcingowych, włączając w to GetAFreelancer.com oraz EUFreelance.com (założone przez Magnusa Tibella w 2004 r. w Szwecji), LimeExchange (dawne Lime Labs LLC, Stany Zjednoczone), Scriptlance.com (założony przez, jednego z pionierów freelancingu, Rene’a Trescasesa w 2001 r. w Kanadzie), Freelancer.de Booking Center (Niemcy), Freelance.co.uk (Wielka Brytania), Webmaster-talk.com (Stany Zjednoczone), forum dla webmasterów Rent-A-Coder i vWorker (założone przez Iana Ippolito ze Stanów Zjednoczonych, kolejnego z innowatorów w dziedzinie freelancingu).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Zarejestrowana Siedziba
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com