Poznaj zespół stojący za sukcesem Freelancera!

Dyrektorzy
 • Matt Barrie
  Czytaj więcej o Matcie

  Matt Barrie

  Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród, oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie

  Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

  Matt jest również Dyrektorem Wykonawczym Escrow.com, światowego lidera w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczającego transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

  Matt był także profesorem na na wydziale inżynierii informatycznej i elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

  Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

  Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

  W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

  Dla wymagań powiązanych z omawianymi zobowiązaniami, proszę wyślij e-mail na adres: speaker@freelancer.com

  Czytaj więcej o Matcie
 • Darren Williams
  Czytaj więcej o Darrenie

  Darren Williams

  Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Końcem 2015 r., Darren zrezygnował ze swojej funkcji dyrektora wykonawczego oraz dyrektora ds. technologii, aby objąć stanowisko dyrektora niewykonawczego. W swoich dawnych czasach, był odpowiedzialny za zarządzanie strategią firmy w kwestiach operacji i spraw technicznych.

  Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

  Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

  Czytaj więcej o Darrenie
 • Simon Clausen
  Czytaj więcej o Simonie

  Simon Clausen

  Dyrektor Niewykonawczy

  Simon jest inwestorem i fundatorem Freelancera. Simon posiada ponad 17 letnie doświadczenie w rozwoju technologii zarówno na terenie Australii jak i Stanów Zjednoczonych. Jego techniczna wiedza fachowa obejmuje biegłość w wielu językach oprogramowania komputerowego, zabezpieczeniach komputerowych i analizie ryzyka. Jest on też współautorem i twórcą wielu technologicznych patentów.

  Skupiając się na oprogramowaniu dopasowanym do klienta oraz technologii wykorzystującej Internet, które sam wymyślił, był on prezesem WinGuides, które później przekształciło się w PC Tools. Za czasów gdy Simon prawował władzę w PC Tools, firma prężnie się rozwijała - jej przychód przekroczył 100 milionów dolarów amerykańskich, a firma posiadała ponad 250 pracowników oraz biura w siedmiu państwach. PC Tools został przejęty przez Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) w październiku 2008 r., co było największym przejęciem w branży technologicznej w historii Australii w tych czasach. Po przejęciu, Simon został wiceprezesem w Symantec Corporation, jednak opuścił firmę w 2009 r., zakładając firmę inwestycyjną specjalizującą się w funduszach wysokiego ryzyka dla branży technologicznej, Startive Ventures. Obecnie, Startive nadal inwestuje w szereg odnoszących sukcesy na całym świecie start-upów, a Simon pełni rolę dyrektora oraz doradcy dla firm o zasięgu globalnym.

  Czytaj więcej o Simonie
Zarząd
 • Neil Katz
  Czytaj więcej o Neilu

  Neil Katz

  Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz jest dyrektorem ds. finansów we Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

  Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

  Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

  Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

  Czytaj więcej o Neilu
 • Adam Byrnes
  Czytaj więcej o Adamie

  Adam Byrnes

  Wiceprezydent Produkcji i Rozwoju BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes jest odpowiedzialny za ekspansję firmy Freelancer na cały świat, a w szczególności na rynki nieanglojęzyczne, takie jak Azja, czy Ameryka Łacińska. Kieruje zespołami ludzi ds. PR-u, zarządzania treścią, marketingu i tłumaczeń. Odpowiada także za uruchomienie stron Freelancer na arenie międzynarodowej, włączając w to 40 regionalnych stron internetowych oraz 31 wersji językowych.

  Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

  Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

  Czytaj więcej o Adamie
 • Jun Yao
  Czytaj więcej na temat Juna

  Jun Yao

  Wiceprezes ds. Inżynierii BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

  Jun Yao jest Wiceprezesem do spraw Inżynieryjnych na Freelancer.com. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem inżynierów z całego świata, definiowaniem i wykonywaniem długoterminowej strategi firmy oraz dbaniem o jakość przy osiąganiu długoterminowych celów.

  Jun jest doświadczoną osobą w rozwiązywaniu problemów z zarejestrowanym czasem pracy w zarządzaniu, mentoringu i poprawie pracy globalnych zespołów technicznych. Jun posiada spore doświadczenie w inżynierii oprogramowania, jego obszary specjalizacji obejmują projekty aplikacji oraz systemów, sieci komputerowe, bezpieczeństwo informacji i relacyjne bazy danych.

  Jun przemawiał na wielu międzynarodowych konferencjach i jest autorem patentów, badań i artykułów prasowych w dziedzinach komunikacji bezprzewodowej, Jakości Obsługi w ruchomych bazach danych , modułów komunikacyjnych w pojazdach oraz algorytmach. Jun posiada stopień Inżyniera zdobytego na Chińskim Uniwersytecie South China University of Technology oraz tytuł Magistra a także Doktora na kierunku Computer Science, który zdobył na Uniwersytecie New South Wales w Australii.

  Czytaj więcej na temat Juna
 • Chris Trotman
  Czytaj więcej na temat Chrisa

  Chris Trotman

  Wiceprezes ds. Architektury BS (Information Systems)

  Chris Trotman jest wiceprezesem ds. Architektury na Freelancer.com. Chris jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne aspekty inżynieryjne, zarządzanie najwyższym poziomem inżynieryjnych standardów i dbanie, aby Freelancer.com był przygotowany na obecny i przyszły wzrost. Chris posiada stopień Inżyniera Systemów Informatycznych, który zdobył na Uniwersytecie w Auckland w Nowej Zelandii.

  Czytaj więcej na temat Chrisa
 • Yves Sy
  Czytaj więcej na temat Yves

  Yves Sy

  Wiceprezes ds. Operacji Technicznych i szef oddziału w Manilii BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Yves Sy jest Wiceprezesem ds. Operacji Technicznych oraz zarządza biurem w Manili. Jest odpowiedzialny za funkcjonowanie, wzrost oraz wprowadzanie międzynarodowych rozwiązań ds. rozwoju produktu oraz zarządzania. Zanim rozpoczął karierę na Freelancer.com, Yves spędził ponad dekadę nad rozwojem skalowalnych systemów programistycznych oraz zarządzał zespołami inżynierów w różnych branżach jak turystyka, reklama czy w branży rozrywki elektronicznej. Posiada tytuł Licencjata na Wydziale Informatyki na Uniwersytecie Filipińskim w Manili.

  Czytaj więcej na temat Yves
 • Thomas George
  Dowiedz się więcej o Thomas

  Thomas George

  Dyrektor ds. Zgodności B Com, Dip Law (LPAB)

  Thomas George is the Director and Head of Compliance at Freelancer. Thomas oversees the overall compliance environment within the Company. In this role, Thomas is responsible for the development and maintenance of the governance and compliance risk programs to support the business. Before joining Freelancer, Thomas worked for American Express as Director of Compliance.

  Dowiedz się więcej o Thomas
 • Sarah Tang
  Przeczytaj więcej na temat Sarah

  Sarah Z. Tang

  Wiceprezes ds. przedsiębiorstw BCom / MA / MSc

  Sarah Tang jest Wiceprezesem ds. Przedsiębiorstw na Freelancer.com, gdzie pracuje nad spełnianiem potrzeb klientów znajdujących się w programie Fortune 500. Wcześniej pracowała w dziale zarządzania produktem, a następnie zarządzała globalną grupą operacyjną. Zanim rozpoczęła karierę na Freelancer.com pracowała w czasie Wyborów Prezydenckich w USA w 2012r. oraz jako konsultant dla takich klientów jak CBRE, Electronic Arts oraz Ericsson. Ma dwa tytuły Magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, posiada wyróżnienie Canadian National Merit Scholar, oraz znajduje się na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet świata wg SIA's w 2017r. Obecnie współpracuje z NASA oraz z działem ds. Innowacji Naukowej w Harvard Business School nad tematem rozwoju przemysłu crowdsourcingowego.

  Przeczytaj więcej na temat Sarah
 • sebastian
  Czytaj więcej na temat Sebastián

  Sebastián Siseles

  Wiceprezes, Międzynarodowy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles jest odpowiedzialny za tworzenie, kontaktowanie, zarządzanie oraz nadzorowanie międzynarodowej strategii rozwoju długoterminowego, odpowiedni wzrost firmy, zarządzanie zespołem dyrektorów regionalnych oraz managerów krajowych z całego świata. Sebastián Jest również bezpośrednio zaangażowany we wdrażanie serwisu na nowe, międzynarodowe rynki oraz umacnianie pozycji Freelancer.com na zarówno wschodzących jak i rozwiniętych rynkach ze szczególnym naciskiem na Amerykę Łacińską i Europę Południową. Jest argentyńskim przedsiębiorcą, który ukończył studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Pittsburskim Sebastián przeszłości studiował także prawo, specjalizując się przy tym w finansach przedsiębiorstwa oraz fuzjach i przejęciach. Ponadto, podjął studia podyplomowe na giełdzie papierów wartościowych w Buenos Aires oraz na Southwestern University School of Law w Los Angeles, gdzie studiował transakcje w biznesie międzynarodowym.

  Zanim dołączył do Freelancera, Sebastián współtworzył wiele firm z branży IT i telekomunikacji. Piastował także funkcje prezydenta, dyrektora, głównego radcy prawnego czy dyrektora operacyjnego w różnych internetowych jak i niepowiązanych z branżą IT firmach, jednocześnie będąc znaczącą postacią w prestiżowej kancelarii prawnej w Argentynie.

  Czytaj więcej na temat Sebastián
 • Helma Kusuma
  Czytaj więcej o Helmie

  Helma Kusuma

  Kierownik Regionalny, Azja BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma jest odpowiedzialna za rozwój strony Freelancer w Indonezji. Jest odpowiedzialna za współpracę z mediami i udziałowcami, szuka możliwości do wprowadzania firm na rynek i ich stron internetowych. Zajmuje się między innymi przemowami na lokalnych konferencjach, uczestniczeniem w wydarzeniach medialnych, organizowaniem lub uczestniczeniem na spotkaniach z kluczowymi udziałowcami, jest organizatorem wydarzeń, rozpoznaje możliwości pozyskiwania patronatów nad projektami, buduje i umacnia markę Freelancer, bierze również odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji w Indonezji jako rzecznik firmy dla szerokiej gamy medialnych i blogowych zapytań.

  Helma, jako absolwent Uniwersytetu Indonezyjskiego z tytułem z dziedziny komunikacji, uczestniczy w sektorze PR od 17 lat. Ze swoim dużym doświadczeniem w dziedzinie prowadzenia firm z różnych branż, prowadziła zespoły odpowiedzialne za komunikację w kilku lokalnych i międzynarodowych firmach jak NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel i Kapital's English magazine. Zanim dołączyła do Freelancer, zarządzała również swoją własną firmą PR-ową, współpracując z lokalnymi i regionalnymi organizacjami w Azji, takimi jak: National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia i wieloma innymi.

  Czytaj więcej o Helmie
Matt Barrie
Czytaj więcej o Matcie

Matt Barrie

Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród, oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie

Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

Matt jest również Dyrektorem Wykonawczym Escrow.com, światowego lidera w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczającego transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

Matt był także profesorem na na wydziale inżynierii informatycznej i elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

Dla wymagań powiązanych z omawianymi zobowiązaniami, proszę wyślij e-mail na adres: speaker@freelancer.com

Czytaj więcej o Matcie
Darren Williams
Czytaj więcej o Darrenie

Darren Williams

Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Końcem 2015 r., Darren zrezygnował ze swojej funkcji dyrektora wykonawczego oraz dyrektora ds. technologii, aby objąć stanowisko dyrektora niewykonawczego. W swoich dawnych czasach, był odpowiedzialny za zarządzanie strategią firmy w kwestiach operacji i spraw technicznych.

Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

Czytaj więcej o Darrenie
Simon Clausen
Czytaj więcej o Simonie

Simon Clausen

Dyrektor Niewykonawczy

Simon jest inwestorem i fundatorem Freelancera. Simon posiada ponad 17 letnie doświadczenie w rozwoju technologii zarówno na terenie Australii jak i Stanów Zjednoczonych. Jego techniczna wiedza fachowa obejmuje biegłość w wielu językach oprogramowania komputerowego, zabezpieczeniach komputerowych i analizie ryzyka. Jest on też współautorem i twórcą wielu technologicznych patentów.

Skupiając się na oprogramowaniu dopasowanym do klienta oraz technologii wykorzystującej Internet, które sam wymyślił, był on prezesem WinGuides, które później przekształciło się w PC Tools. Za czasów gdy Simon prawował władzę w PC Tools, firma prężnie się rozwijała - jej przychód przekroczył 100 milionów dolarów amerykańskich, a firma posiadała ponad 250 pracowników oraz biura w siedmiu państwach. PC Tools został przejęty przez Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) w październiku 2008 r., co było największym przejęciem w branży technologicznej w historii Australii w tych czasach. Po przejęciu, Simon został wiceprezesem w Symantec Corporation, jednak opuścił firmę w 2009 r., zakładając firmę inwestycyjną specjalizującą się w funduszach wysokiego ryzyka dla branży technologicznej, Startive Ventures. Obecnie, Startive nadal inwestuje w szereg odnoszących sukcesy na całym świecie start-upów, a Simon pełni rolę dyrektora oraz doradcy dla firm o zasięgu globalnym.

Czytaj więcej o Simonie
Neil Katz
Czytaj więcej o Neilu

Neil Katz

Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz jest dyrektorem ds. finansów we Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

Czytaj więcej o Neilu
Jun Yao
Czytaj więcej na temat Juna

Jun Yao

Wiceprezes ds. Inżynierii BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

Jun Yao jest Wiceprezesem do spraw Inżynieryjnych na Freelancer.com. Jest odpowiedzialny za zarządzanie zespołem inżynierów z całego świata, definiowaniem i wykonywaniem długoterminowej strategi firmy oraz dbaniem o jakość przy osiąganiu długoterminowych celów.

Jun jest doświadczoną osobą w rozwiązywaniu problemów z zarejestrowanym czasem pracy w zarządzaniu, mentoringu i poprawie pracy globalnych zespołów technicznych. Jun posiada spore doświadczenie w inżynierii oprogramowania, jego obszary specjalizacji obejmują projekty aplikacji oraz systemów, sieci komputerowe, bezpieczeństwo informacji i relacyjne bazy danych.

Jun przemawiał na wielu międzynarodowych konferencjach i jest autorem patentów, badań i artykułów prasowych w dziedzinach komunikacji bezprzewodowej, Jakości Obsługi w ruchomych bazach danych , modułów komunikacyjnych w pojazdach oraz algorytmach. Jun posiada stopień Inżyniera zdobytego na Chińskim Uniwersytecie South China University of Technology oraz tytuł Magistra a także Doktora na kierunku Computer Science, który zdobył na Uniwersytecie New South Wales w Australii.

Czytaj więcej na temat Juna
Chris Trotman
Czytaj więcej na temat Chrisa

Chris Trotman

Wiceprezes ds. Architektury BS (Information Systems)

Chris Trotman jest wiceprezesem ds. Architektury na Freelancer.com. Chris jest odpowiedzialny za wszelkie techniczne aspekty inżynieryjne, zarządzanie najwyższym poziomem inżynieryjnych standardów i dbanie, aby Freelancer.com był przygotowany na obecny i przyszły wzrost. Chris posiada stopień Inżyniera Systemów Informatycznych, który zdobył na Uniwersytecie w Auckland w Nowej Zelandii.

Czytaj więcej na temat Chrisa
Yves Sy
Czytaj więcej na temat Yves

Yves Sy

Wiceprezes ds. Operacji Technicznych i szef oddziału w Manilii BS CS (University of the Philippines, Manila)

Yves Sy jest Wiceprezesem ds. Operacji Technicznych oraz zarządza biurem w Manili. Jest odpowiedzialny za funkcjonowanie, wzrost oraz wprowadzanie międzynarodowych rozwiązań ds. rozwoju produktu oraz zarządzania. Zanim rozpoczął karierę na Freelancer.com, Yves spędził ponad dekadę nad rozwojem skalowalnych systemów programistycznych oraz zarządzał zespołami inżynierów w różnych branżach jak turystyka, reklama czy w branży rozrywki elektronicznej. Posiada tytuł Licencjata na Wydziale Informatyki na Uniwersytecie Filipińskim w Manili.

Czytaj więcej na temat Yves
Thomas George
Dowiedz się więcej o Thomas

Thomas George

Dyrektor ds. Zgodności B Com, Dip Law (LPAB)

Thomas George is the Director and Head of Compliance at Freelancer. Thomas oversees the overall compliance environment within the Company. In this role, Thomas is responsible for the development and maintenance of the governance and compliance risk programs to support the business. Before joining Freelancer, Thomas worked for American Express as Director of Compliance.

Dowiedz się więcej o Thomas
Sarah Tang
Przeczytaj więcej na temat Sarah

Sarah Z. Tang

Wiceprezes ds. przedsiębiorstw BCom / MA / MSc

Sarah Tang jest Wiceprezesem ds. Przedsiębiorstw na Freelancer.com, gdzie pracuje nad spełnianiem potrzeb klientów znajdujących się w programie Fortune 500. Wcześniej pracowała w dziale zarządzania produktem, a następnie zarządzała globalną grupą operacyjną. Zanim rozpoczęła karierę na Freelancer.com pracowała w czasie Wyborów Prezydenckich w USA w 2012r. oraz jako konsultant dla takich klientów jak CBRE, Electronic Arts oraz Ericsson. Ma dwa tytuły Magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu, posiada wyróżnienie Canadian National Merit Scholar, oraz znajduje się na liście 50 najbardziej wpływowych kobiet świata wg SIA's w 2017r. Obecnie współpracuje z NASA oraz z działem ds. Innowacji Naukowej w Harvard Business School nad tematem rozwoju przemysłu crowdsourcingowego.

Przeczytaj więcej na temat Sarah
sebastian
Czytaj więcej na temat Sebastián

Sebastián Siseles

Wiceprezes, Międzynarodowy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles jest odpowiedzialny za tworzenie, kontaktowanie, zarządzanie oraz nadzorowanie międzynarodowej strategii rozwoju długoterminowego, odpowiedni wzrost firmy, zarządzanie zespołem dyrektorów regionalnych oraz managerów krajowych z całego świata. Sebastián Jest również bezpośrednio zaangażowany we wdrażanie serwisu na nowe, międzynarodowe rynki oraz umacnianie pozycji Freelancer.com na zarówno wschodzących jak i rozwiniętych rynkach ze szczególnym naciskiem na Amerykę Łacińską i Europę Południową. Jest argentyńskim przedsiębiorcą, który ukończył studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Pittsburskim Sebastián przeszłości studiował także prawo, specjalizując się przy tym w finansach przedsiębiorstwa oraz fuzjach i przejęciach. Ponadto, podjął studia podyplomowe na giełdzie papierów wartościowych w Buenos Aires oraz na Southwestern University School of Law w Los Angeles, gdzie studiował transakcje w biznesie międzynarodowym.

Zanim dołączył do Freelancera, Sebastián współtworzył wiele firm z branży IT i telekomunikacji. Piastował także funkcje prezydenta, dyrektora, głównego radcy prawnego czy dyrektora operacyjnego w różnych internetowych jak i niepowiązanych z branżą IT firmach, jednocześnie będąc znaczącą postacią w prestiżowej kancelarii prawnej w Argentynie.

Czytaj więcej na temat Sebastián
Adam Byrnes
Czytaj więcej o Adamie

Adam Byrnes

Wiceprezydent Produkcji i Rozwoju BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes jest odpowiedzialny za ekspansję firmy Freelancer na cały świat, a w szczególności na rynki nieanglojęzyczne, takie jak Azja, czy Ameryka Łacińska. Kieruje zespołami ludzi ds. PR-u, zarządzania treścią, marketingu i tłumaczeń. Odpowiada także za uruchomienie stron Freelancer na arenie międzynarodowej, włączając w to 40 regionalnych stron internetowych oraz 31 wersji językowych.

Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Czytaj więcej o Adamie
Helma Kusuma
Czytaj więcej o Helmie

Helma Kusuma

Kierownik Regionalny, Azja BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma jest odpowiedzialna za rozwój strony Freelancer w Indonezji. Jest odpowiedzialna za współpracę z mediami i udziałowcami, szuka możliwości do wprowadzania firm na rynek i ich stron internetowych. Zajmuje się między innymi przemowami na lokalnych konferencjach, uczestniczeniem w wydarzeniach medialnych, organizowaniem lub uczestniczeniem na spotkaniach z kluczowymi udziałowcami, jest organizatorem wydarzeń, rozpoznaje możliwości pozyskiwania patronatów nad projektami, buduje i umacnia markę Freelancer, bierze również odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji w Indonezji jako rzecznik firmy dla szerokiej gamy medialnych i blogowych zapytań.

Helma, jako absolwent Uniwersytetu Indonezyjskiego z tytułem z dziedziny komunikacji, uczestniczy w sektorze PR od 17 lat. Ze swoim dużym doświadczeniem w dziedzinie prowadzenia firm z różnych branż, prowadziła zespoły odpowiedzialne za komunikację w kilku lokalnych i międzynarodowych firmach jak NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel i Kapital's English magazine. Zanim dołączyła do Freelancer, zarządzała również swoją własną firmą PR-ową, współpracując z lokalnymi i regionalnymi organizacjami w Azji, takimi jak: National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia i wieloma innymi.

Czytaj więcej o Helmie