Poznaj zespół stojący za sukcesem Freelancera!

Dyrektorzy
 • Matt Barrie
  Czytaj więcej o Matcie

  Matt Barrie

  Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie.

  Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

  Matt jest również Dyrektorem Wykonawczym Escrow.com, światowego lidera w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczającego transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

  Matt był także profesorem na na wydziale inżynierii informatycznej i elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

  Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

  Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

  W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

  Dla wymagań powiązanych z omawianymi zobowiązaniami, proszę wyślij e-mail na adres: speaker@freelancer.com

  Czytaj więcej o Matcie
 • Darren Williams
  Czytaj więcej o Darrenie

  Darren Williams

  Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Końcem 2015 r., Darren zrezygnował ze swojej funkcji dyrektora wykonawczego oraz dyrektora ds. technologii, aby objąć stanowisko dyrektora niewykonawczego. W swoich dawnych czasach, był odpowiedzialny za zarządzanie strategią firmy w kwestiach operacji i spraw technicznych.

  Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

  Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

  Czytaj więcej o Darrenie
 • Simon Clausen
  Czytaj więcej o Simonie

  Simon Clausen

  Dyrektor Niewykonawczy

  Simon jest inwestorem Freelancer.com. Simon ma ponad 17-letnie doświadczenie w szybko rozwijających się firmach technologicznych w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jego wiedza techniczna obejmuje biegłość w wielu językach programowania, bezpieczeństwie komputerowym i analizie podatności, a także jest współautorem i wynalazcą wielu patentów technologicznych.

  Koncentrując się na oprogramowaniu zorientowanym na konsumenta i technologii internetowej, założył i był dyrektorem generalnym WinGuides, która później stała się PC Tools. Z Simonem jako CEO, PC Tools osiągnęło ponad 100 milionów dolarów przychodu, ponad 250 pracowników i biura w 7 krajach. Firma PC Tools została przejęta przez Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) w październiku 2008 r. w ramach jednej z największych w historii australijskich akwizycji technologicznych w tamtym czasie. Po przejęciu Simon został wiceprezesem w Symantec, a następnie odszedł w 2009 r. i założył Startive Ventures, wyspecjalizowany fundusz venture technologiczny. Obecnie Startive aktywnie inwestuje w wiele odnoszących sukcesy globalnych start-upów, a Simon pełni funkcję dyrektora i doradcy w firmach na całym świecie.

  Czytaj więcej o Simonie
Zarząd
 • Neil Katz
  Czytaj więcej o Neilu

  Neil Katz

  Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz jest Dyrektorem ds. Finansów w Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

  Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

  Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

  Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

  Czytaj więcej o Neilu
 • Laurent Goudet
  Przeczytaj więcej o Laurent

  Laurent Goudet

  Dyrektor ds. Technologii BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Laurent Goudet jest Dyrektorem ds. Technologii we Freelancer i jest odpowiedzialny za techniczny kierunek rozwoju firmy, zapewniając dostosowanie do jej celów biznesowych. Przed przejściem od Architekta Oprogramowania do Dyrektora ds. Technologii na początku 2021 roku, Laurent prowadził wiele inicjatyw technicznych, przekształcając natywne aplikacje webowe i natywne w przyjazne dla urządzeń mobilnych, szybkie i niezawodne aplikacje webowe. aplikacje internetowe, podnosząc komfort użytkowania i redukując koszty inżynieryjne.

  Przed dołączeniem do Freelancera w grudniu 2013 roku, Laurent pracował jako inżynier oprogramowania systemów wbudowanych Linux, zdobywając niskopoziomową wiedzę potrzebną do głębokiego zrozumienia wysokopoziomowych abstrakcji oprogramowania, które składają się na nowoczesny stos aplikacji internetowych.

  Laurent posiada dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie matematyki i informatyki od Université de Marne-la-Vallée, France, uzyskał tytuł magistra inżynierii systemów wbudowanych w ESIEE Paris we Francji oraz studiował za granicą w Harvey Mudd College w Claremont w Kalifornii.

  Przeczytaj więcej o Laurent
 • Adam Byrnes
  Czytaj więcej o Adamie

  Adam Byrnes

  Wiceprezes ds. Produktów i Rozwoju BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes jest odpowiedzialny za ekspansję firmy Freelancer na cały świat, a w szczególności na rynki nieanglojęzyczne, takie jak Azja, czy Ameryka Łacińska. Kieruje zespołami ludzi ds. PR-u, zarządzania treścią, marketingu i tłumaczeń. Odpowiada także za uruchomienie stron Freelancer na arenie międzynarodowej, włączając w to 40 regionalnych stron internetowych oraz 31 wersji językowych.

  Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

  Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

  Czytaj więcej o Adamie
 • Shaun McMeeken
  Przeczytaj więcej o Shaunie

  Shaun McMeeken

  Globalny dyrektor ds. sprzedaży B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Shaun McMeeken jest dyrektorem ds. globalnej sprzedaży w Freelancer.com, gdzie wspiera organizacje z listy Fortune 500 i podobne we wdrażaniu nowych modeli talentów w celu optymalizacji siły roboczej na przyszłość. Był członkiem założycielskiego zarządu ANZ w firmie Groupon, gdzie kierował zespołem sprzedaży jako wiceprezes ds. sprzedaży, a przychody wzrosły od zera do 250 mln USD.

  Wcześniej pracował jako Krajowy Kierownik Sprzedaży w The Australian w News Corp. Kierował zespołem sprzedaży odpowiedzialnym za rozwiązywanie krajowych niedoborów umiejętności talentów i generowanie 70 mln USD przychodów z portfela kont przedsiębiorstw z sektora technologii, szkolnictwa wyższego, mediów i marketingu. nieruchomości komercyjnych, finansów, prawa, lotnictwa, profesjonalnych usług, górnictwa i inżynierii, ropy i gazu, zdrowia i medycyny, rządu federalnego i stanowego oraz rynków międzynarodowych.

  Zajmował również stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem w Travel Corporation, Melbourne Airport oraz Thomas Cook w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł Bachelor z kierunku Biznes w zarządzaniu podróżami i turystyką z Victoria University oraz studiował Bachelor na kierunku Biznesu w Bankowości i Finansach na Monash University. Biznesu w Bankowości i Finansach na Monash University. Na Uniwersytecie Wiktorii otrzymał stypendium akademickie, aby uczęszczać do Virginia Tech w USA, gdzie studiował handel międzynarodowy.

  Przeczytaj więcej o Shaunie
 • sebastian
  Czytaj więcej na temat Sebastián

  Sebastián Siseles

  Wiceprezes, Międzynarodowy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles jest odpowiedzialny za tworzenie, kontaktowanie, zarządzanie oraz nadzorowanie międzynarodowej strategii rozwoju długoterminowego, odpowiedni wzrost firmy, zarządzanie zespołem dyrektorów regionalnych oraz managerów krajowych z całego świata. Sebastián Jest również bezpośrednio zaangażowany we wdrażanie serwisu na nowe, międzynarodowe rynki oraz umacnianie pozycji Freelancer.com na zarówno wschodzących jak i rozwiniętych rynkach ze szczególnym naciskiem na Amerykę Łacińską i Europę Południową. Jest argentyńskim przedsiębiorcą, który ukończył studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Pittsburskim Sebastián przeszłości studiował także prawo, specjalizując się przy tym w finansach przedsiębiorstwa oraz fuzjach i przejęciach. Ponadto, podjął studia podyplomowe na giełdzie papierów wartościowych w Buenos Aires oraz na Southwestern University School of Law w Los Angeles, gdzie studiował transakcje w biznesie międzynarodowym.

  Zanim dołączył do Freelancera, Sebastián współtworzył wiele firm z branży IT i telekomunikacji. Piastował także funkcje prezydenta, dyrektora, głównego radcy prawnego czy dyrektora operacyjnego w różnych internetowych jak i niepowiązanych z branżą IT firmach, jednocześnie będąc znaczącą postacią w prestiżowej kancelarii prawnej w Argentynie.

  Czytaj więcej na temat Sebastián
 • Mark Basmayor
  Przeczytaj więcej o Marku

  Mark Basmayor

  Regionalny dyrektor ds. inżynierii BSc (Computer Science)

  Mark Basmayor jest odpowiedzialny za kierowanie działem inżynieryjnym w Freelancer. Nadzoruje realizację i dostarczanie produktu oraz technicznej mapy, współpracuje z CTO w celu zdefiniowania długoterminowej strategii technicznej firmy. Przed objęciem stanowiska regionalnego dyrektora ds. inżynierii, Mark kierował kluczowymi inicjatywami technicznymi mającymi na celu zwiększenie wydajności, zapewniając jednocześnie szkolenia i mentoring dla inżynierów oprogramowania.

  Przed dołączeniem do Freelancer Mark pełnił funkcję szefa inżynierii usług podstawowych w wiodącej firmie FinTech na Filipinach. Na tym stanowisku nadzorował pomyślną realizację kluczowych projektów i osobiście kierował inicjatywami optymalizacyjnymi, które znacząco usprawniły działalność biznesową.

  Mark ukończył informatykę na Uniwersytecie Filipińskim w Los Baños i ma prawie dwie dekady doświadczenia w branży technologicznej. obejmującej FinTech, EdTech, Telco i Consulting.

  Przeczytaj więcej o Marku
 • Andrew Boyton
  Przeczytaj więcej o Andrew

  Andrew Boyton

  Pełniący obowiązki Wiceprezesa ds. Inżynierii BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Andrew jest wiceprezesem ds. inżynierii w firmie Freelancer. Jest odpowiedzialny za kierowanie globalnymi zespołami inżynierskimi, definiowanie i realizację długoterminowej technicznej mapy drogowej firmy oraz dostosowywanie doskonałości inżynierskiej do celów biznesowych.

  Przed dołączeniem do Freelancera w listopadzie 2014 roku, Andrew pracował w NICTA jako inżynier badawczy, gdzie ukończył doktorat nt. formalnej weryfikacji mikrokernela, matematycznie dowodząc poprawności kodu inicjalizacji systemu dla systemów wbudowanych. W tym czasie był autorem licznych prac i występował na międzynarodowych konferencjach.

  Andrew posiada dyplom z wyróżnieniem pierwszej klasy w dziedzinie inżynierii oprogramowania, dyplom z matematyki oraz tytuł doktora nauk komputerowych na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii. Jest również członkiem zarządu dwóch kolegiów mieszkaniowych—New College i New College Village na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii.

  Przeczytaj więcej o Andrew
 • Ayen Torcuator
  Przeczytaj więcej o Ayen

  Ayen Torcuator

  Globalny dyrektor ds. obsługi klienta B PoliSci

  Ayen Torcuator jest Globalny dyrektor ds. obsługi klienta w Freelancer.com, gdzie jest odpowiedzialna za zapewnienie klientom światowej klasy usług i rozwiązań 24/7.

  Ayen jest dynamicznym i wizjonerskim liderem, który wdraża innowacje i strategie zorientowane na klienta w celu zwiększenia satysfakcji użytkowników oraz wspiera lojalność i zaufanie klientów. Mocno wspiera wizję Changing Lives i przejmuje odpowiedzialność za w budowaniu szczęśliwych i wydajnych zespołów wsparcia i operacyjnych.

  Ayen posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk politycznych na Uniwersytecie Filipińskim w Diliman i od dekady jest częścią firmy.

  Przeczytaj więcej o Ayen
Matt Barrie
Czytaj więcej o Matcie

Matt Barrie

Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie.

Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

Matt jest również Dyrektorem Wykonawczym Escrow.com, światowego lidera w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczającego transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

Matt był także profesorem na na wydziale inżynierii informatycznej i elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

Dla wymagań powiązanych z omawianymi zobowiązaniami, proszę wyślij e-mail na adres: speaker@freelancer.com

Czytaj więcej o Matcie
Darren Williams
Czytaj więcej o Darrenie

Darren Williams

Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Końcem 2015 r., Darren zrezygnował ze swojej funkcji dyrektora wykonawczego oraz dyrektora ds. technologii, aby objąć stanowisko dyrektora niewykonawczego. W swoich dawnych czasach, był odpowiedzialny za zarządzanie strategią firmy w kwestiach operacji i spraw technicznych.

Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

Czytaj więcej o Darrenie
Simon Clausen
Czytaj więcej o Simonie

Simon Clausen

Dyrektor Niewykonawczy

Simon jest inwestorem Freelancer.com. Simon ma ponad 17-letnie doświadczenie w szybko rozwijających się firmach technologicznych w Australii i Stanach Zjednoczonych. Jego wiedza techniczna obejmuje biegłość w wielu językach programowania, bezpieczeństwie komputerowym i analizie podatności, a także jest współautorem i wynalazcą wielu patentów technologicznych.

Koncentrując się na oprogramowaniu zorientowanym na konsumenta i technologii internetowej, założył i był dyrektorem generalnym WinGuides, która później stała się PC Tools. Z Simonem jako CEO, PC Tools osiągnęło ponad 100 milionów dolarów przychodu, ponad 250 pracowników i biura w 7 krajach. Firma PC Tools została przejęta przez Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) w październiku 2008 r. w ramach jednej z największych w historii australijskich akwizycji technologicznych w tamtym czasie. Po przejęciu Simon został wiceprezesem w Symantec, a następnie odszedł w 2009 r. i założył Startive Ventures, wyspecjalizowany fundusz venture technologiczny. Obecnie Startive aktywnie inwestuje w wiele odnoszących sukcesy globalnych start-upów, a Simon pełni funkcję dyrektora i doradcy w firmach na całym świecie.

Czytaj więcej o Simonie
Neil Katz
Czytaj więcej o Neilu

Neil Katz

Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz jest Dyrektorem ds. Finansów w Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

Czytaj więcej o Neilu
Laurent Goudet
Przeczytaj więcej o Laurent

Laurent Goudet

Dyrektor ds. Technologii BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Laurent Goudet jest Dyrektorem ds. Technologii we Freelancer i jest odpowiedzialny za techniczny kierunek rozwoju firmy, zapewniając dostosowanie do jej celów biznesowych. Przed przejściem od Architekta Oprogramowania do Dyrektora ds. Technologii na początku 2021 roku, Laurent prowadził wiele inicjatyw technicznych, przekształcając natywne aplikacje webowe i natywne w przyjazne dla urządzeń mobilnych, szybkie i niezawodne aplikacje webowe. aplikacje internetowe, podnosząc komfort użytkowania i redukując koszty inżynieryjne.

Przed dołączeniem do Freelancera w grudniu 2013 roku, Laurent pracował jako inżynier oprogramowania systemów wbudowanych Linux, zdobywając niskopoziomową wiedzę potrzebną do głębokiego zrozumienia wysokopoziomowych abstrakcji oprogramowania, które składają się na nowoczesny stos aplikacji internetowych.

Laurent posiada dyplom z wyróżnieniem w dziedzinie matematyki i informatyki od Université de Marne-la-Vallée, France, uzyskał tytuł magistra inżynierii systemów wbudowanych w ESIEE Paris we Francji oraz studiował za granicą w Harvey Mudd College w Claremont w Kalifornii.

Przeczytaj więcej o Laurent
Andrew Boyton
Przeczytaj więcej o Andrew

Andrew Boyton

Pełniący obowiązki Wiceprezesa ds. Inżynierii BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Andrew jest wiceprezesem ds. inżynierii w firmie Freelancer. Jest odpowiedzialny za kierowanie globalnymi zespołami inżynierskimi, definiowanie i realizację długoterminowej technicznej mapy drogowej firmy oraz dostosowywanie doskonałości inżynierskiej do celów biznesowych.

Przed dołączeniem do Freelancera w listopadzie 2014 roku, Andrew pracował w NICTA jako inżynier badawczy, gdzie ukończył doktorat nt. formalnej weryfikacji mikrokernela, matematycznie dowodząc poprawności kodu inicjalizacji systemu dla systemów wbudowanych. W tym czasie był autorem licznych prac i występował na międzynarodowych konferencjach.

Andrew posiada dyplom z wyróżnieniem pierwszej klasy w dziedzinie inżynierii oprogramowania, dyplom z matematyki oraz tytuł doktora nauk komputerowych na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii. Jest również członkiem zarządu dwóch kolegiów mieszkaniowych—New College i New College Village na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii.

Przeczytaj więcej o Andrew
Shaun McMeeken
Przeczytaj więcej o Shaunie

Shaun McMeeken

Globalny dyrektor ds. sprzedaży B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Shaun McMeeken jest dyrektorem ds. globalnej sprzedaży w Freelancer.com, gdzie wspiera organizacje z listy Fortune 500 i podobne we wdrażaniu nowych modeli talentów w celu optymalizacji siły roboczej na przyszłość. Był członkiem założycielskiego zarządu ANZ w firmie Groupon, gdzie kierował zespołem sprzedaży jako wiceprezes ds. sprzedaży, a przychody wzrosły od zera do 250 mln USD.

Wcześniej pracował jako Krajowy Kierownik Sprzedaży w The Australian w News Corp. Kierował zespołem sprzedaży odpowiedzialnym za rozwiązywanie krajowych niedoborów umiejętności talentów i generowanie 70 mln USD przychodów z portfela kont przedsiębiorstw z sektora technologii, szkolnictwa wyższego, mediów i marketingu. nieruchomości komercyjnych, finansów, prawa, lotnictwa, profesjonalnych usług, górnictwa i inżynierii, ropy i gazu, zdrowia i medycyny, rządu federalnego i stanowego oraz rynków międzynarodowych.

Zajmował również stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem i zarządzaniem w Travel Corporation, Melbourne Airport oraz Thomas Cook w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł Bachelor z kierunku Biznes w zarządzaniu podróżami i turystyką z Victoria University oraz studiował Bachelor na kierunku Biznesu w Bankowości i Finansach na Monash University. Biznesu w Bankowości i Finansach na Monash University. Na Uniwersytecie Wiktorii otrzymał stypendium akademickie, aby uczęszczać do Virginia Tech w USA, gdzie studiował handel międzynarodowy.

Przeczytaj więcej o Shaunie
Ayen Torcuator
Przeczytaj więcej o Ayen

Ayen Torcuator

Globalny dyrektor ds. obsługi klienta B PoliSci

Ayen Torcuator jest Globalny dyrektor ds. obsługi klienta w Freelancer.com, gdzie jest odpowiedzialna za zapewnienie klientom światowej klasy usług i rozwiązań 24/7.

Ayen jest dynamicznym i wizjonerskim liderem, który wdraża innowacje i strategie zorientowane na klienta w celu zwiększenia satysfakcji użytkowników oraz wspiera lojalność i zaufanie klientów. Mocno wspiera wizję Changing Lives i przejmuje odpowiedzialność za w budowaniu szczęśliwych i wydajnych zespołów wsparcia i operacyjnych.

Ayen posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk politycznych na Uniwersytecie Filipińskim w Diliman i od dekady jest częścią firmy.

Przeczytaj więcej o Ayen
Mark Basmayor
Przeczytaj więcej o Marku

Mark Basmayor

Regionalny dyrektor ds. inżynierii BSc (Computer Science)

Mark Basmayor jest odpowiedzialny za kierowanie działem inżynieryjnym w Freelancer. Nadzoruje realizację i dostarczanie produktu oraz technicznej mapy, współpracuje z CTO w celu zdefiniowania długoterminowej strategii technicznej firmy. Przed objęciem stanowiska regionalnego dyrektora ds. inżynierii, Mark kierował kluczowymi inicjatywami technicznymi mającymi na celu zwiększenie wydajności, zapewniając jednocześnie szkolenia i mentoring dla inżynierów oprogramowania.

Przed dołączeniem do Freelancer Mark pełnił funkcję szefa inżynierii usług podstawowych w wiodącej firmie FinTech na Filipinach. Na tym stanowisku nadzorował pomyślną realizację kluczowych projektów i osobiście kierował inicjatywami optymalizacyjnymi, które znacząco usprawniły działalność biznesową.

Mark ukończył informatykę na Uniwersytecie Filipińskim w Los Baños i ma prawie dwie dekady doświadczenia w branży technologicznej. obejmującej FinTech, EdTech, Telco i Consulting.

Przeczytaj więcej o Marku
sebastian
Czytaj więcej na temat Sebastián

Sebastián Siseles

Wiceprezes, Międzynarodowy JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles jest odpowiedzialny za tworzenie, kontaktowanie, zarządzanie oraz nadzorowanie międzynarodowej strategii rozwoju długoterminowego, odpowiedni wzrost firmy, zarządzanie zespołem dyrektorów regionalnych oraz managerów krajowych z całego świata. Sebastián Jest również bezpośrednio zaangażowany we wdrażanie serwisu na nowe, międzynarodowe rynki oraz umacnianie pozycji Freelancer.com na zarówno wschodzących jak i rozwiniętych rynkach ze szczególnym naciskiem na Amerykę Łacińską i Europę Południową. Jest argentyńskim przedsiębiorcą, który ukończył studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Pittsburskim Sebastián przeszłości studiował także prawo, specjalizując się przy tym w finansach przedsiębiorstwa oraz fuzjach i przejęciach. Ponadto, podjął studia podyplomowe na giełdzie papierów wartościowych w Buenos Aires oraz na Southwestern University School of Law w Los Angeles, gdzie studiował transakcje w biznesie międzynarodowym.

Zanim dołączył do Freelancera, Sebastián współtworzył wiele firm z branży IT i telekomunikacji. Piastował także funkcje prezydenta, dyrektora, głównego radcy prawnego czy dyrektora operacyjnego w różnych internetowych jak i niepowiązanych z branżą IT firmach, jednocześnie będąc znaczącą postacią w prestiżowej kancelarii prawnej w Argentynie.

Czytaj więcej na temat Sebastián
Adam Byrnes
Czytaj więcej o Adamie

Adam Byrnes

Wiceprezes ds. Produktów i Rozwoju BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes jest odpowiedzialny za ekspansję firmy Freelancer na cały świat, a w szczególności na rynki nieanglojęzyczne, takie jak Azja, czy Ameryka Łacińska. Kieruje zespołami ludzi ds. PR-u, zarządzania treścią, marketingu i tłumaczeń. Odpowiada także za uruchomienie stron Freelancer na arenie międzynarodowej, włączając w to 40 regionalnych stron internetowych oraz 31 wersji językowych.

Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Czytaj więcej o Adamie