Poznaj zespół stojący za sukcesem Freelancera!

Dyrektorzy
 • Matt Barrie
  Czytaj więcej o Matcie

  Matt Barrie

  Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród, oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie

  Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

  Matt jest również właścicielem firmy Escrow.com, która jest światowym liderem w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczająca transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

  Matt był także profesorem na na Wydziale Inżynierii Informatycznej i Elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

  Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

  Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

  W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

  Zainteresowanych grafikiem jego prelekcji, prosimy o kontakt na speaker@freelancer.com.

  Czytaj więcej o Matcie
 • Darren Williams
  Czytaj więcej o Darrenie

  Darren Williams

  Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Darren transitioned from Executive Director and Chief Technology Officer of Freelancer to Non-Executive Director in late 2015. In his time as an executive he was responsible day-to-day for strategic leadership of the company's operating and technical direction.

  Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

  Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

  Czytaj więcej o Darrenie
 • Simon
  Czytaj więcej o Simonie

  Simon Clausen

  Dyrektor Niewykonawczy

  Simon jest inwestorem i fundatorem Freelancera. Simon posiada ponad 17 letnie doświadczenie w rozwoju technologii zarówno na terenie Australii jak i Stanów Zjednoczonych. Jego techniczna wiedza fachowa obejmuje biegłość w wielu językach oprogramowania komputerowego, zabezpieczeniach komputerowych i analizie ryzyka. Jest on też współautorem i twórcą wielu technologicznych patentów.

  Focusing on consumer-centric software and Internet enabled technology he founded, and was CEO of WinGuides, which later became PC Tools. With Simon as CEO PC Tools grew to over $100 million dollars in revenue, more than 250 employees and offices in 7 countries. PC Tools was acquired by Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) in October 2008 in one of Australia's largest ever technology acquisitions at the time. Following the acquisition Simon became a Vice President at Symantec, before leaving in 2009 and founding Startive Ventures, a specialised technology venture fund. Today, Startive actively maintains investments in a number of successful global start-ups and Simon acts as a Director and advisor to companies around the world.

  Czytaj więcej o Simonie
Kadra Kierownicza
 • Neil Katz
  Czytaj więcej o Neilu

  Neil Katz

  Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Neil Katz jest dyrektorem ds. finansów we Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

  Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

  Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

  Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

  Czytaj więcej o Neilu
 • Amir
  Czytaj więcej o Amirze

  Amir Massoudi

  Dyrektor ds. Wzrostu S.Eng, MSc (Computer Science)

  Amir Massoudi jest dyrektorem ds. rozwoju Freelancer.com, który zarządza zespołem ludzi nadzorujących całą działalność związaną z generowaniem przychodów, zarządzaniem produktem, analizą danych i obsługą klienta.

  Amir stoi na czele technicznej i multidyscyplinarnej drużyny, składającej się z analityków danych, inżynierów, matematyków, statystyków, fizyków i menedżerów produktu.

  Amir jest autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących uczenia maszynowego, rozpoznawania obrazu, i analizy numerycznej. Amir ukończył studia magisterskie na kierunku informatycznym ze specjalizacją w uczeniu maszynowym i rozpoznawaniu obrazu na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii.

  Czytaj więcej o Amirze
 • Peter Phillips
  Czytaj więcej o Peterze

  Peter Phillips

  Wiceprezes ds. Inżynierii BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

  Peter jest wiceprezesem ds. inżynierii we Freelancerze. Stoi na czele globalnego zespołu inżynierów oraz jest odpowiedzialny za ustalanie i realizowanie wszelkich strategi operacyjnych i technicznych w firmie.

  Peter posiada spore doświadczenie w inżynierii oprogramowania, infrastrukturach skalowalnych oraz zarządzaniu technologiami informatycznymi. Prowadził także kursy z zakresu informatyki i innych pokrewnych przedmiotów dla studentów pierwszego i drugiego stopnia na Uniwersytecie Jamesa Cooka.

  Peter jest autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących eksploracji danych, projektowania algorytmów oraz inżynierii oprogramowania. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Peter z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Jamesa Cooka, specjalizując się w eksploracji danych przestrzennych.

  Czytaj więcej o Peterze
 • Greg
  Czytaj więcej o Gregu

  Greg Robinson

  Wiceprezes ds. Zgodności ACI, SA Fin

  Greg Robinson jest wiceprezesem ds. zgodności Freelancer.com, gdzie nadzoruje ogólnym poziomem zgodności w firmie. To stanowisko czyni go odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie dobrego zarządzania oraz stosowanie programów w zakresie ryzyka, aby wspomóc rozwój biznesu.

  Zanim Greg przyłączył się do Freelancer.com, pracował w firmie PayPal jako dyrektor ds. programu zgodności i był członkiem zespołu wykonawczego, który wprowadził PayPal na rynek australijski w 2005 r. W latach 1998-2004 Greg pracował dla Colonial First State Investments Limited, jako dyrektor ds. zgodności, będąc odpowiedzialnym za wdrażanie i zarządzanie ramowych zasad zgodności. Wcześniej Greg piastował kierownicze stanowiska w firmie Perpetual Limited przez ponad 13 lat.

  Greg has relevant experience working as a compliance professional and has spent a large part of the past 10 years focusing on governance and compliance issues in the online environment. Greg is a Senior Associate of the Financial Services Institute of Australasia and an Associate of the GRCI (Governance Risk and Compliance Institute).

  Czytaj więcej o Gregu
 • Adam Byrnes
  Czytaj więcej o Adamie

  Adam Byrnes

  Starszy Dyrektor ds. Międzynarodowych BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Adam Byrnes is responsible for expanding Freelancer across the world, particularly into markets that are dominated by non-english native speakers, such as Asia and Latin-America. He leads teams in public relations, content, marketing and translation, and has been responsible for launching Freelancer's websites internationally, including 40 dedicated regional sites and 31 languages.

  Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

  Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

  Czytaj więcej o Adamie
 • Sarah Tang
  Przeczytaj więcej na temat Sarah

  Sarah Tang

  Zarządzająca Światowymi Operacjami BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

  Sarah Tang jest odpowiedzialna za przedsięwzięcia na Freelancer.com na całym świecie. Zarządza różnymi rodzajami zespołów zajmujących się zarządzaniem produktem, wyszukiwaniem talentów i doświadczeniem użytkownika.

  Ma doświadczenie dzięki pracy jako konsultant strategiczny dla takich międzynarodowych firm jak CBRE, EA Games czy Ericsson. Dawała również wykłady ze strategii biznesowej i reklamy cyfrowej na Queen's University i Sydney University.

  Sarah jest stypendystką Canadian Millennium i członkiem Cansbridge. Ma podwójny tytuły magistra w Strategii i Międzynarodowym Biznesie z dwóch uniwersytetów: Queen's i Vienna University of Economics. Jej podyplomowe prace naukowe były na temat psychologii robienia zakupów online. Przeanalizowała jak odczytujące mimikę twarzy oprogramowanie może wykorzystać ludzką percepcję i być wykorzystywane do wywindowania ilości decyzji zakupowych na stronach eCommerce .

  Przeczytaj więcej na temat Sarah
 • sebastian
  Read more about Sebastián

  Sebastián Siseles

  Dyrektor ds. Międzynarodowych JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles is responsible for creating, communicating, maintaining, and aligning the company's international expansion strategy for long-term, profitable growth, leading the team of regional directors and country managers worldwide. Sebastián is also directly involved and responsible for international launches, establishing and consolidating Freelancer's presence and growth in both developed and emerging markets, with special focus in managing company's operations across Latin America and Southern Europe. An Argentine entrepreneur with an MBA from the University of Pittsburgh, Sebastián has a background in law specialising in corporate finance and M&A and has taken post-graduate courses at the Buenos Aires Stock Exchange and the Southwestern University School of Law on International Business Transactions.

  Prior to joining Freelancer, Sebastián cofounded multiple Internet and communications companies and has also served as President, Director, General Counsel, and COO in different Internet and non-technology companies, while being part of a prestigious corporate law firm in Argentina.

  Read more about Sebastián
 • Helma Kusuma
  Czytaj więcej o Helmie

  Helma Kusuma

  Regional Manager, Asia BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Helma Kusuma jest odpowiedzialna za rozwój strony Freelancer w Indonezji. Jest odpowiedzialna za współpracę z mediami i udziałowcami, szuka możliwości do wprowadzania firm na rynek i ich stron internetowych. Zajmuje się między innymi przemowami na lokalnych konferencjach, uczestniczeniem w wydarzeniach medialnych, organizowaniem lub uczestniczeniem na spotkaniach z kluczowymi udziałowcami, jest organizatorem wydarzeń, rozpoznaje możliwości pozyskiwania patronatów nad projektami, buduje i umacnia markę Freelancer, bierze również odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji w Indonezji jako rzecznik firmy dla szerokiej gamy medialnych i blogerskich zapytań.

  Helma, jako absolwent Uniwersytetu Indonezyjskiego z tytułem z dziedziny komunikancji, uczestniczy w sektorze PR od 17 lat. Ze swoim dużym doświadczeniem w dziedzinie prowadzenia firm z różnych branż, prowadziła zespoły odpowiedzialne za komunikację w kilku lokalnych i międzynarodowych firmach jak NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel i Kapital's English magazine. Zanim dołączyła do Freelancer, zarządzała również swoją własną firmą PR-ową, współpracując z lokalnymy i regionalnymi organizacjami w Azji, takimi jak: National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia i wieloma innymi.

  Czytaj więcej o Helmie
Matt Barrie
Czytaj więcej o Matcie

Matt Barrie

Dyrektor Generalny i Prezes BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Matt Barrie jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą w branży technologicznej, który na przestrzeni lat zebrał wiele prestiżowych nagród, oraz prezesem Freelancer.com, czyli największego na świecie rynku outsourcingu, który łączy ze sobą ponad 20 milionów profesjonalnych freelancerów z całego świata. Jego firma już dziesięciokrotnie otrzymała nagrody Webby Awards, przyznawane przez International Academy of Digital Arts & Sciences, które są uznawane za najwyższe możliwe do zdobycia wyróżnienia w internecie

Freelancer.com przede wszystkim łączy małe firmy i osoby indywidualne z całego zachodniego świata z freelancerami z rozwijających się krajów, dostarczając możliwości przedsiębiorcom z obydwu stron globu. Od 2013 r. Freelancer Limited jest spółką notowaną na Australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z kapitalizacją giełdową wynoszącą ponad 1 miliard USD.

Matt jest również właścicielem firmy Escrow.com, która jest światowym liderem w bezpiecznych płatnościach online, zabezpieczająca transakcje na ponad 2,7 miliarda USD.

Matt był także profesorem na na Wydziale Inżynierii Informatycznej i Elektryki na Uniwersytecie w Sydney, gdzie przez 15 lat wykładał kryptografię, a, następnie, tworzenie technologi w oparciu venture capital. Jest współautorem ponad 20 wniosków patentowych w USA.

Matt jest wyborowym mówcą, który był opisywany bądź miał okazję udzielać się na łamach różnych mediów, włączając w to: Bloomberg TV, TechCrunch, Summit Series, The New York Times, The Wall Street Journal, The Economist, SXSW, Tony Robbins, The Next Web, czy BRW.

Wcześniej, Matt był założycielem i dyrektorem Sensory Networks Inc., firmy technologicznej zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa, która została nabyta przez Intel Corporation w 2013 r.

W 2006 r. otrzymał nagrodę State Pearcey za wkład w rozwój branży informatycznej i technologicznej. W 2010 r. został również nazwany Absolwentem Roku na Wydziale Inżynierii i Informatyki na Uniwersytecie w Sydney. W 2011 r. najbardziej prestiżowy magazyn biznesowy w Australii, BRW, mianował go Przedsiębiorcą Roku, a Ernst & Young przyznał mu tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży technologicznej. W 2016 r. został mianowany Libertarianinem Roku przez Australian Libertarian Society (ALS).

Zainteresowanych grafikiem jego prelekcji, prosimy o kontakt na speaker@freelancer.com.

Czytaj więcej o Matcie
Darren Williams
Czytaj więcej o Darrenie

Darren Williams

Dyrektor Niewykonawczy BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Darren transitioned from Executive Director and Chief Technology Officer of Freelancer to Non-Executive Director in late 2015. In his time as an executive he was responsible day-to-day for strategic leadership of the company's operating and technical direction.

Darren posiada spore doświadczenie w bezpieczeństwie komputerowym, sieciach, protokołach i oprogramowaniu. Zanim dołączył do Freelancera, Darren był współzałożycielem Sensory Networks, firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa komputerowego, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. technologii, a w późniejszym okresie dyrektora wykonawczego. Ponadto, Darren przez sporą część swojej kariery wykładał technologię informatyczną na Uniwersytecie w Sydney.

Darren jest też autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących bezpieczeństwa technologii, oprogramowania i sieci. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Darren z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie w Sydney, specjalizując się w sieciach komputerowych.

Czytaj więcej o Darrenie
Simon
Czytaj więcej o Simonie

Simon Clausen

Dyrektor Niewykonawczy

Simon jest inwestorem i fundatorem Freelancera. Simon posiada ponad 17 letnie doświadczenie w rozwoju technologii zarówno na terenie Australii jak i Stanów Zjednoczonych. Jego techniczna wiedza fachowa obejmuje biegłość w wielu językach oprogramowania komputerowego, zabezpieczeniach komputerowych i analizie ryzyka. Jest on też współautorem i twórcą wielu technologicznych patentów.

Focusing on consumer-centric software and Internet enabled technology he founded, and was CEO of WinGuides, which later became PC Tools. With Simon as CEO PC Tools grew to over $100 million dollars in revenue, more than 250 employees and offices in 7 countries. PC Tools was acquired by Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) in October 2008 in one of Australia's largest ever technology acquisitions at the time. Following the acquisition Simon became a Vice President at Symantec, before leaving in 2009 and founding Startive Ventures, a specialised technology venture fund. Today, Startive actively maintains investments in a number of successful global start-ups and Simon acts as a Director and advisor to companies around the world.

Czytaj więcej o Simonie
Neil Katz
Czytaj więcej o Neilu

Neil Katz

Dyrektor ds. Finansów B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Neil Katz jest dyrektorem ds. finansów we Freelancerze i jest odpowiedzialny za finanse i administrację firmy. Odkąd dołączył do Freelancera w maju 2009 roku, Neil stał się integralną częścią kadry zarządczej oraz nieustannie dąży do zachowania dyscypliny finansowej i kontroli wewnętrznej całej organizacji.

Neil posiada ponad 20 lat doświadczenia w finansach, księgowości i ogólnym zarządzaniu. Wielokrotnie piastował stanowiska dyrektora ds. finansów w wielu firmach technologicznych takich jak: IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks czy Aptrix. Posiada również doświadczenie w prywatnych funduszach kapitałowych i kapitałach wysokiego ryzyka, pozyskiwaniu dotacji rządowych, restrukturyzacji korporacji i działalności handlowej. Neil zajmował się sprzedażą firmy Aptrix firmie IBM. Sprawując swoje poprzednie pozycje, Neil kierował działaniami finansowymi wspomagającymi rozwój i międzynarodową ekspansję tych firm. Ponadto, zajmował się również doradztwem biznesowym w obszarach strategii biznesowych i pozyskiwania kapitału dla start-upów z branży technologicznej.

Zanim dołączył do branży technologicznej, Neil piastował wyższe, finansowe stanowiska w sektorach detalicznych i dystrybucyjnych, włączając w to pracę dla firmy Checkpoint Systems.

Neil z wyróżnieniem ukończył zarządzanie finansami na poziomie studiów licencjackich na Uniwersytecie Kapsztadzkim w RPA oraz jest także członkiem Instytutu Dyplomowanych Księgowych (ICAA) w Australii.

Czytaj więcej o Neilu
Peter Phillips
Czytaj więcej o Peterze

Peter Phillips

Wiceprezes ds. Inżynierii BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

Peter jest wiceprezesem ds. inżynierii we Freelancerze. Stoi na czele globalnego zespołu inżynierów oraz jest odpowiedzialny za ustalanie i realizowanie wszelkich strategi operacyjnych i technicznych w firmie.

Peter posiada spore doświadczenie w inżynierii oprogramowania, infrastrukturach skalowalnych oraz zarządzaniu technologiami informatycznymi. Prowadził także kursy z zakresu informatyki i innych pokrewnych przedmiotów dla studentów pierwszego i drugiego stopnia na Uniwersytecie Jamesa Cooka.

Peter jest autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących eksploracji danych, projektowania algorytmów oraz inżynierii oprogramowania. Przemawiał też na wielu międzynarodowych konferencjach. Peter z wyróżnieniem ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku informatycznym, a następnie studia doktoranckie na Uniwersytecie Jamesa Cooka, specjalizując się w eksploracji danych przestrzennych.

Czytaj więcej o Peterze
Greg
Czytaj więcej o Gregu

Greg Robinson

Wiceprezes ds. Zgodności ACI, SA Fin

Greg Robinson jest wiceprezesem ds. zgodności Freelancer.com, gdzie nadzoruje ogólnym poziomem zgodności w firmie. To stanowisko czyni go odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie dobrego zarządzania oraz stosowanie programów w zakresie ryzyka, aby wspomóc rozwój biznesu.

Zanim Greg przyłączył się do Freelancer.com, pracował w firmie PayPal jako dyrektor ds. programu zgodności i był członkiem zespołu wykonawczego, który wprowadził PayPal na rynek australijski w 2005 r. W latach 1998-2004 Greg pracował dla Colonial First State Investments Limited, jako dyrektor ds. zgodności, będąc odpowiedzialnym za wdrażanie i zarządzanie ramowych zasad zgodności. Wcześniej Greg piastował kierownicze stanowiska w firmie Perpetual Limited przez ponad 13 lat.

Greg has relevant experience working as a compliance professional and has spent a large part of the past 10 years focusing on governance and compliance issues in the online environment. Greg is a Senior Associate of the Financial Services Institute of Australasia and an Associate of the GRCI (Governance Risk and Compliance Institute).

Czytaj więcej o Gregu
Adam Byrnes
Czytaj więcej o Adamie

Adam Byrnes

Starszy Dyrektor ds. Międzynarodowych BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Adam Byrnes is responsible for expanding Freelancer across the world, particularly into markets that are dominated by non-english native speakers, such as Asia and Latin-America. He leads teams in public relations, content, marketing and translation, and has been responsible for launching Freelancer's websites internationally, including 40 dedicated regional sites and 31 languages.

Zanim dołączył do Freelancera, Adam pracował jako fizyk, zajmując się badaniami naukowymi na Uniwersytecie w Sydney w dziedzinie fotoniki. Podczas tego okresu był on współautorem wielu artykułów naukowych dla ważnych czasopism z dziedziny fizyki, a swoją pracę miał okazję przedstawić na konferencji CLEO w Kalifornii. Adam pracował również w zakresie technologii informatycznych w Macquarie Group i Aalborg Industries.

Adam z wyróżnieniem ukończył elektrotechnikę i zaawansowaną fizykę na Uniwersytecie w Sydney. Studiował także w Santa Barbarze na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Czytaj więcej o Adamie
Sarah Tang
Przeczytaj więcej na temat Sarah

Sarah Tang

Zarządzająca Światowymi Operacjami BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

Sarah Tang jest odpowiedzialna za przedsięwzięcia na Freelancer.com na całym świecie. Zarządza różnymi rodzajami zespołów zajmujących się zarządzaniem produktem, wyszukiwaniem talentów i doświadczeniem użytkownika.

Ma doświadczenie dzięki pracy jako konsultant strategiczny dla takich międzynarodowych firm jak CBRE, EA Games czy Ericsson. Dawała również wykłady ze strategii biznesowej i reklamy cyfrowej na Queen's University i Sydney University.

Sarah jest stypendystką Canadian Millennium i członkiem Cansbridge. Ma podwójny tytuły magistra w Strategii i Międzynarodowym Biznesie z dwóch uniwersytetów: Queen's i Vienna University of Economics. Jej podyplomowe prace naukowe były na temat psychologii robienia zakupów online. Przeanalizowała jak odczytujące mimikę twarzy oprogramowanie może wykorzystać ludzką percepcję i być wykorzystywane do wywindowania ilości decyzji zakupowych na stronach eCommerce .

Przeczytaj więcej na temat Sarah
sebastian
Read more about Sebastián

Sebastián Siseles

Dyrektor ds. Międzynarodowych JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles is responsible for creating, communicating, maintaining, and aligning the company's international expansion strategy for long-term, profitable growth, leading the team of regional directors and country managers worldwide. Sebastián is also directly involved and responsible for international launches, establishing and consolidating Freelancer's presence and growth in both developed and emerging markets, with special focus in managing company's operations across Latin America and Southern Europe. An Argentine entrepreneur with an MBA from the University of Pittsburgh, Sebastián has a background in law specialising in corporate finance and M&A and has taken post-graduate courses at the Buenos Aires Stock Exchange and the Southwestern University School of Law on International Business Transactions.

Prior to joining Freelancer, Sebastián cofounded multiple Internet and communications companies and has also served as President, Director, General Counsel, and COO in different Internet and non-technology companies, while being part of a prestigious corporate law firm in Argentina.

Read more about Sebastián
Amir
Czytaj więcej o Amirze

Amir Massoudi

Dyrektor ds. Wzrostu S.Eng, MSc (Computer Science)

Amir Massoudi jest dyrektorem ds. rozwoju Freelancer.com, który zarządza zespołem ludzi nadzorujących całą działalność związaną z generowaniem przychodów, zarządzaniem produktem, analizą danych i obsługą klienta.

Amir stoi na czele technicznej i multidyscyplinarnej drużyny, składającej się z analityków danych, inżynierów, matematyków, statystyków, fizyków i menedżerów produktu.

Amir jest autorem wielu artykułów, patentów i innych publikacji dotyczących uczenia maszynowego, rozpoznawania obrazu, i analizy numerycznej. Amir ukończył studia magisterskie na kierunku informatycznym ze specjalizacją w uczeniu maszynowym i rozpoznawaniu obrazu na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii.

Czytaj więcej o Amirze
Helma Kusuma
Czytaj więcej o Helmie

Helma Kusuma

Regional Manager, Asia BA - Public Relations (University of Indonesia)

Helma Kusuma jest odpowiedzialna za rozwój strony Freelancer w Indonezji. Jest odpowiedzialna za współpracę z mediami i udziałowcami, szuka możliwości do wprowadzania firm na rynek i ich stron internetowych. Zajmuje się między innymi przemowami na lokalnych konferencjach, uczestniczeniem w wydarzeniach medialnych, organizowaniem lub uczestniczeniem na spotkaniach z kluczowymi udziałowcami, jest organizatorem wydarzeń, rozpoznaje możliwości pozyskiwania patronatów nad projektami, buduje i umacnia markę Freelancer, bierze również odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji w Indonezji jako rzecznik firmy dla szerokiej gamy medialnych i blogerskich zapytań.

Helma, jako absolwent Uniwersytetu Indonezyjskiego z tytułem z dziedziny komunikancji, uczestniczy w sektorze PR od 17 lat. Ze swoim dużym doświadczeniem w dziedzinie prowadzenia firm z różnych branż, prowadziła zespoły odpowiedzialne za komunikację w kilku lokalnych i międzynarodowych firmach jak NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel i Kapital's English magazine. Zanim dołączyła do Freelancer, zarządzała również swoją własną firmą PR-ową, współpracując z lokalnymy i regionalnymi organizacjami w Azji, takimi jak: National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia i wieloma innymi.

Czytaj więcej o Helmie