Twórz produkty, które odmienią życie wielu ludzi

Rozpocznij ekscytującą karierę z Freelancer.com, firmą technologiczną opartą na danych i skoncentrowaną na produktach, gdzie każdy pracownik bezpośrednio wpływa, oddziałuje i buduje biznes.

Przeglądaj Nasze Oferty Pracy

Powiększ nasz rynek globalny

Nasi ludzie są najlepsi na świecie, są w centrum budowania i rozwijania naszego rynku. Wywodzimy się z różnych środowisk, mamy szeroki wachlarz umiejętności, rozwiązujemy małe i duże problemy oraz wykorzystujemy wiele języków programowania, platform i technologii. Jesteśmy bardzo rzeczowi i oczekujemy inicjatywy, innowacyjności i wyników.

Podzielaj Nasze Wartości
 • Przejmij Kontrolę
 • Ciągle Się Rozwijaj
 • Analizuj Dane
 • Bądź Najlepszym i Zatrudniaj Najlepszych
 • Odmieniaj Życia

Pokochaj swoją pracę

Ludzie pracują z nami z różnych powodów - nie tylko dla normalnych przywilejów firm technologicznych. Ludzie są z nami dla wyzwań, renomy na świecie, technologii open-source, ciągłego dążenia do poprawy umiejętności i dla możliwości bezpośredniego wpływu na kształtowanie się biznesu i produktów.

Pracuj jako Freelancer

To nie będzie typowy rodzaj pracy w korporacyjnej machinie, u nas każdy pracownik jest ważną częścią firmy. Będziesz pracować w szybkim tempie dla prężnie rozwijającego się biznesu z branży technologicznej. Jeśli jesteś specjalistą z talentem, szukającym czegoś więcej niż nudna praca w korporacji, chcesz pracować z najlepszymi i najzdolniejszymi, jesteś samodzielny oraz chcesz się znaleźć od początku w firmie, która aspiruje do bycia jedną z największych w Internecie, to dołącz do nas jeszcze dziś.

Zdobądź niesamowite korzyści

 • Otwarty Pulpit

  Na naszym pulpicie znajdziesz ponad 5.000 wykresów, które są dostępne dla każdego pracownika. Widzisz dokładnie to samo, co dyrektor generalny (CEO).

 • Najnowsze Technologie

  Dowiedz się o najnowszych nowinkach technologicznych, przekaż swoją wiedzę społeczności i dyskutuj o tym na naszych regularnych spotkaniach.

 • Zero Biurokracji

  Nie będziesz się musieć przejmować żadnymi formularzami, kwestiami prawnymi ani bezczynnym siedzeniem na stołku, podczas gdy czekasz na ostateczną akceptację od zarządu.

 • Hakatony

  Odbywające się co kwartał maratony programistyczne, na których możesz zbudować zespół i rozwijać ekscytujące projekty. Możesz pracować nad czym tylko dusza zapragnie.

 • Produkty Odmieniające Życie

  Freelancer to podstawowe źródło dochodów dla milionów ludzi z całego świata. My naprawdę odmieniamy życia wielu ludzi, więc i Ty możesz nam pomóc w budowie produktów, które odcisną piętno na życiu naszych użytkowników.

 • Otwarta Komunikacja

  Na Freelancer.com przekazujemy wiedzę pracownikom w 100%. W sposób jasny wyrażamy o co nam chodzi na podstawie dziennych raportów od naszych ekspertów ds. danych, tygodniowych raportów produktów oraz prezentacji, w trakcie których możesz zadać pytanie CEO na jakikolwiek tylko temat chcesz.

 • Biuro

  Stół bilardowy i pingpongowy, konsole do gier, w pełni zaopatrzona lodówka i bar, brak typowych korporacyjnych boksów, małe i efektywne zespoły, drukarki 3D, roboty, drony, studio TV używane do transmisji na żywo z innych oddziałów, tyle monitorów, ile tylko zapragniesz i ta lista się na tym nie kończy...

Zacznij z nami pracować!

Mamy biura na całym świecie i ciągle zatrudniamy.