Znajdź Najlepszych Copywriterów, Żeby Twój Biznes Błyszczał

Każda marka ma swoją unikalną opowieść. Potężny copywriting podgrzewa atmosferę, używając właściwych słów, w celu stworzenia przekonującej treści, której Twoi klienci nie będą się mogli oprzeć.

Opublikuj Projekt

Rozpocznij już dziś

Niech Nigdy Ci Nie Zabraknie Słów

Pomyśl o swojej stronie głównej jak o pierwszym spotkaniu pomiędzy Tobą a potencjalnym klientem. Powitaj tę osobę zoptymalizowaną treścią, świeżością i traf wprost do serca.

Ilustracja przedstawiająca książki motywacyjne na półce.
Ilustracja przedstawiająca komputer.

Copywriting Strony internetowej

Zawsze doceniaj wartość dobrze wykonanej strony internetowej. Twoja strona może być wizytówką Twojej osoby i biznesu oraz pierwszym miejscem, jakie zobaczą potencjalni klienci. Wyrafinowany serwis będzie znacznie pomagać, nawet jeżeli nie jest bezpośrednio nastawiony na prowadzenie sprzedaży.

Ilustracja przedstawiająca ziemię.

SEO (Search Engine Optimisation)

Upewnij się, że potencjalni klienci mogą Cie znaleźć w internecie. Uplasować się na pierwszej stronie wyszukiwarki nie jest dziecięcą igraszką – jednak jest to klucz do sukcesu w marketingowej strategii. Zoptymalizuj treści w swojej stronie internetowej, dzięki czemu upewnisz się, że Twoi odbiorcy będą mogli znaleźć Twoją stronę, używając takich wyszukiwarek jak Google.

Ilustracja przedstawiająca piszące pióro.

Marketing Treści

Posty na blogu, artykuły zamieszczane w sieci, obfite newslettery! Twoi czytelnicy zasługują na najlepsze treści. Wzbudź w nich zainteresowanie i zwab ich przez teksty dopracowane do perfekcji. Faktem jest, że 92%1 firm, które umieszczają materiał na blogu kilka razy dziennie nabywają dzięki temu klientów.

1Hubspot - 20 Fresh Stats About the State of Inbound Marketing in 2012

Teraz, Twój Biznes Może Dobrze Brzmieć i Wyglądać

W świecie marketingu sposób, w jaki przekazujesz informacje, pomaga Ci się wyróżnić z tłumu. Znalezienie sposobu, który zarówno skutecznie opowiada o Twojej firmie jak i jej wartościach oraz uczuciach, które chcesz wzbudzić w czytelnikach, jest wyzwaniem. Zatrudnij najlepszych copywriterów, którzy pomogą Ci napisać nowy rozdział Twojego biznesu.

Ilustracja gazetki Freelancer.com

Traf Do Swoich Docelowych Klientów

Jak sprawić, żeby klienci jedli Ci z ręki? Odpowiedź jest prosta – stworzyć coś co do nich przemówi. Badania pokazują, że 78%2 klientów wierzy grupom zapewniającym "treści indywidualne", ufają im i wierzą, że chcą one budować dobre relacje z nimi. Czym właściwie są "treści indywidualne"? Mówimy o blogach, artykułach i newsletterach, które zawierają treści interesujące konkretną grupę odbiorców.

Opublikuj Projekt Zatrudnij najlepszych Copywriterów 2Smart Bug Media - 26 Stats That Prove Content Marketing Increases Lead Generation, Sales, and ROI
Ilustracja przedstawiająca broszurę na temat deseru.

...I Wszystko To W Czasie Kiedy Będziesz Robić Inne Rzeczy

Każdy kto prowadzi interes wie, że zajmuje to czas. Kiedy zatrudnisz profesjonalnego copywritera, nie tylko zdobędziesz pomoc kogoś kto potrafi złożyć dobre zdanie, ale również kogoś kto zaoszczędzi Ci mnóstwo wartościowego czasu. Specjaliści ds. copywritingu umieją tworzyć świetne treści przed wyznaczonym terminem. To znaczy, że zawsze masz czas na poranną kawę.

Ilustracja przedstawiająca kubek kawy.

Referencja

"Serwis Freelancer znacząco mi mógł w moim biznesie. Jest to bardzo potężne oraz użyteczne narzędzie, jeśli tylko poznasz zasady jego działania."

logicbz

To tak proste jak doliczenie do 3

Świetny Copywriter jest o Jedno Kliknięcie Stąd

(Słownik synonimów jest zbędny.)

Opublikuj Projekt

Opublikuj Projekt

Ty znasz swój biznes najlepiej. Zaloguj się i opublikuj projekt, zawierający szczegółowe informacje na temat pracy do wykonania, a także wszystkie wymogi.

Współpraca

Świetna współpraca daje świetne wyniki. Angażuj się w postęp pracy wraz ze swoim freelancerem, dziel się swoją wiedzą i komentuj, aby rezultat pracy był niesamowity.

Satysfakcja gwarantowana

To Ty decydujesz. Uwolnij płatność jedynie w momencie, w którym jesteś w pełni zadowolony z projektu. Przejmij wszelkie prawa do projektu po ukończeniu go.