Freelancer.com pozwala firmom otrzymać więcej, za mniejsze pieniądze

Zdobądź dostęp do światowego rynku pracowników, z ponad 43.1 milionami freelancerów, żeby przekształcić pomysły na swoją firmę w szybszy sposób i za ułamek kosztów.

Ikona przedstawiająca Komputer
Global Workforce Icon

Światowy Rynek Pracowników

Strona Freelancer.com dziesięciokrotnie nagradzana nagrodą Webby (ASX:FLN), jest ona największym na świecie rynkiem freelancingu i crowdsourcingu z ponad 43.1 milionami użytkowników, z ponad 247 krajów, regionów i terytoriów świata, w 34 językach i 39 walutach. Żaden inny rynek freelancer'ów nie jest tak globalny jak Freelancer.com

Obrazek przedstawiający Bezkonkurencyjną Płynność

Bezkonkurencyjna Płynność

Ponad 80% projektów opublikowanych online otrzymuje ofertę w przeciągu 60 sekund. Projekty w określonych lokalizacjach otrzymują oferty w ciągu 25 minut, a czas ten się z miesiąca na miesiąc polepsza. Żadna inna platforma freelancerska nie jest tak płynna jak Freelancer.com.

Obrazek przedstawiający Brak Opłat

Bez Opłat

Na Freelancer.com nie ma opłat za dołączenie, subskrypcje, opłat miesięcznych lub rocznych. Nie ma opłat za publikację projektu lub ustawienia konta użytkownika. Opłaty za prowizje i opcje promowania są często uchylane wielu użytkownikom.

Twoja Prywatna "Freelancer Cloud" jest zarówno globalna jak i lokalna

Niezależnie, czy potrzebujesz zespół programistów online czy wyszkolonego handlowca w swojej okolicy, to na Freelancerze spotkasz ludzi z tysiącami umiejętności, którzy zostali wstępnie wyselekcjonowani według Twoich wymagań.

Obrazek przedstawiający Bezkonkurencyjną Płynność

Jakość, na czas i w ramach budżetu

Nasi menadżerowie odpowiadający za sukces projektu znajdą dla Ciebie najlepszych freelancerów, którzy dostarczą pracę o najwyższej jakości na czas. Zapewnią wysokie standardy i płynny proces wykonawczy od początku do zakończenia projektu.

Obrazek przedstawiający "Dostarczenie na Czas"
Talent Meets Compliance As A Service Image

Ludzki talent jako usługa

Zatrudnij bezpośrednio, opublikuj projekt, czy rozpocznij konkurs, a nasz zespół wykwalifikowanych ludzi, wspierany przez dopracowany algorytmy, pomoże Ci znaleźć doskonały talent szybko i skutecznie.

STUDIUM PRZYPADKU

NASA wykorzystuje Freelancer Enterprise do crowdsourcingu potencjału ludzkich innowacji.

Ponad 230 projektów zostało przesłanych przez freelancerów do konkursu na interfejs aplikacji do smart watcha dla astronautów, który będzie wykorzystywany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Managerowie projektu asystowali NASA przy zatrudnianiu najlepszych programistów potrzebnych do utworzenia aplikacji.

NASA Logo
Ikona przedstawiająca NASA Smart Watch

Odkryj korzyści płynące z Freelancer Enterprise

Obrazek przedstawiający Tarczę

Rozszerzone Zaufanie

Nasza spolegliwość i rozwiązania służące klasyfikowaniu pracowników, podobnie jak wsparcie prawne zapewnione przez amerykańskich prawników pozwoli Ci zaznać komfortu przy wykorzystaniu pracy w globalnej chmurze. Nasz rygorystyczny system weryfikacji pozwoli Ci na pozbawioną niepewności współpracę z klientami.

Rysunek przedstawiający Automatyczność

Automatyzacja Operacji Biznesowych

Nasza w pełni dostosowana konsola pomoże Ci rejestrować automatyczność cyklu produkcji i czas wolny Twojej załogi, aby skupić się na tym co ma znaczenie. Ustaw połączenie naszej konsoli na bezpośrednie z Twoim systemem i nadzoruj pracę swoich freelancerów z naszej wirtualnej chmury roboczej.

Obrazek przedstawiający Wsparcie Techniczne

Usługi Administracji

Posiadamy wielojęzyczne zespoły menedżerów projektu, które są rozlokowane w wielu strefach czasowych i szerokościach geograficznych, dzięki czemu wspomożemy Cię w poszukiwaniach doskonałego freelancera, czy zarządzaniu Twoim projektem.

Obrazek przedstawiający Zegar

Pełna Przejrzystość

Rozumiemy, że oczekujesz jakości oraz wyników, za które płacisz. Nasza aplikacja do rejestrowania czasu monitoruje przebieg pracy, wykonuje zrzuty ekranów z komputera freelancera i Ci je przekazuje do wglądu, dzięki czemu masz możliwość natychmiastowego komentarza.

Ikona przedstawiająca Growth

Bądź na Bieżąco

Mierz swój sukces i rejestruj dane, ważne dla Ciebie. Otrzymuj raporty w czasie rzeczywistym na temat wykorzystania i spędzania czasu na Twoim osobistym pulpicie.

Ikona przedstawiająca Aplikację

Ujednolicenie Wewnętrznych Procesów

Zapewnimy Ci szkolenia, instruktaże wideo oraz całodobowe i priorytetowe wsparcie naszych menedżerów projektu. Nasi specjaliści i trenerzy są gotowi odwiedzić Twoją firmę, aby przygotować Twój zespół do przyszłych zadań.

Ponad 70% największych firm z listy Fortune 500 korzysta z serwisu Freelancer.com, aby zrealizować swoje projekty

Rysunek przedstawiający MetLife Ikona przedstawiająca NBC Ikona przedstawiająca Panasonic Ikona przedstawiająca Boeing Ikona przedstawiająca Avery Ikona przedstawiająca Intel Ikona przedstawiająca Forbes Rysunek przedstawiający SAP Ikona przedstawiająca ESPN Ikona przedstawiająca Cisco Ikona przedstawiająca Walmart Ikona przedstawiająca PricewaterhouseCoopers Ikona przedstawiająca Microsoft Ikona przedstawiająca Apple Ikona Lenovo Ikona UBS Ikona przedstawiająca General Electric Ikona przedstawiająca eHarmony

Gotowy, Aby Rozpocząć?

Skontaktuj się z naszym Zespołem do Spraw Przedsiębiorstw już dziś