Zatrudnij najlepszego Korektorzy

Korektorzy - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika PSbusinesstalent'
  PSbusinesstalent
  Freelancer w Odessa (Ukraine)
  77 Oceny

  Bilingual: English UK & US (full proficiency) and German (native language) - backed up by a fine competence team of native English speakers in Ireland Freelance specialisation in * quality human Translations... not just translating words, yet ideas! * Editing and Proofreading * Legal Writing and Academic...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika amybrownthatsit'
  amybrownthatsit
  Freelancer w HOWARH (India)
  28 Oceny

  Mother, wife, foodie, pet lover, science geek, and WRITER! Bob Dylan and Al Pacino are my favourites. Of course, I watch movies and eat ice creams but if you be 100% clear with your requirements, I will make it happen.

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika ProWriterHalDog'
  ProWriterHalDog
  Freelancer w le blanc (United Kingdom)
  720 Oceny

  *Proofreading *Editing *SEO Articles *Blog posts 100% ERROR FREE - Proofreading and editing, including academic texts, commercial copy, novels and eBooks 100% ORIGINAL ARTICLES - Perfect English and no plagiarism RELIABILITY & QUALITY - 100% on time, 100% on budget - all at a 5*...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika Drynoch'
  Drynoch
  Freelancer w MORRISVILLE (United States)
  42 Oceny

  When it comes to writing and editing services, you want experience. You can rely on me for all of your writing, proofreading, and editing projects, regardless of their size. With years of experience, I am versatile in my abilities. I have covered various topics for a variety of publications, businesses, and websites....

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika bret444'
  bret444
  Freelancer w Encino (United States)
  271 Oceny

  I look forward to the opportunity to work together to make your document shine. I can provide the quality proofreading, editing and rewriting that meets your specific needs.

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika kawlaelsari'
  kawlaelsari
  Freelancer w Manchester (United Kingdom)
  12 Oceny

  I do not entertain scammers and time wasters! I am a Paralegal registered with the Institute of Paralegals, I also have my own business Elsari & Black Paralegal Services LTD based in the UK.I have experience in various areas of law including contract law, immigration, flight delays and N1 claims in the County Court....

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Korektorzy na Freelancer

Czy szukasz kogoś, kto potrafiłby sprawdzić artykuły na Twojej stronie internetowej lub blogu? A może ktoś kto przeczyta Twój esej i sprawdzi go pod kątem błędów w pisowni i gramatyce? Jak tak, to właśnie taką osobę znajdziesz na Freelancer.com. Freelancer.com pomoże Ci znaleźć najlepszych edytorów i specjalistów językowych w sieci, tak aby Twoja publikacja była bezbłędna.

Wiele firm polega na artykułach i postach na blogach w swojej komunikacji dot. produktów i usług z klientami. Edytorzy gwarantują, że Twoje treści będą czytelne i na temat. Natomiast studenci mogą się przekonać o tym, jak ważni są edytorzy, podczas sprawdzania poprawności gramatycznej ich prac.

Freelancer.com posiada liczne grono profesjonalistów z całego świata, którzy będą odpowiadać Twoim potrzebom. To oznacza, że jeżeli potrzebujesz sprawdzić artykuł bądź inny dokument napisany w języku obcym, to cały czas możesz zrealizować tę pracę. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz sprawdzić dokument, post na blogu, czy artykuł, to znajdziesz tutaj osobę, która to chętnie i efektywnie zrobi dla Ciebie.

Nie wiesz jak rozpocząć proces rekrutacyjny? To jest bardzo proste! Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć świetnego edytora na stronie Freelancer.com. Aby być bardziej specyficznym, czytaj dalej.

Czy potrzebujesz sprawdzić jakiś konkretny typ dokumentu? Publikacja projektu jest szybka i łatwa oraz sprowadza się do kliknięcia na przycisk "Opublikuj Projekt". W następnym kroku musisz zwięźle opisać, co potrzebujesz mieć zrobione, i kliknąć "Potwierdź"! Od tej pory możesz się odprężyć i patrzeć jak nadpływają konkurencyjne oferty pracy od doświadczonych profesjonalistów. Nasz system składania ofert i propozycji ułatwia Ci temat zatrudnienia najlepszej osoby za najlepszą cenę!

A może już masz konkretnego edytora, którego chcesz zatrudnić? Nie ma problemu! Możesz pominąć proces publikacji projektu i znaleźć edytora poprzez nasz Katalog Freelancerów. Możesz segregować specjalistów według doświadczenia, reputacji, położenia geograficznego, czy umiejętności. Katalog Freelancerów jest narzędziem, które pozwoli Ci przeszukać oraz wybrać idealnego kandydata do pracy nad Twoim projektem. Jak tylko znajdziesz taką osobę, to zaoferuj zatrudnienie z poziomu strony profilowej.

Czy masz trudności z doborem konkretnego freelancera i nie wiesz kogo wziąć? Nie martw się! Freelancer.com oferuje Ci kadrę doświadczoną kadrę rekruterów, którzy chętnie pomogą Ci znaleźć idealnego freelancera do projektu. Posiadamy system, który dokładnie identyfikuje i skupia najlepszych wykonawców na platformie, którzy współpracują właśnie z naszymi rekruterami. Rekruter zawsze pozostanie do Twojej dyspozycji i możesz z nim porozmawiać na temat Twojego perspektywicznego ideału kandydata jak i na temat osób, które już się zgłosiły do projektu. Na prawdę nie ma lepszych od rekruterów!

Na co więc czekasz? Freelancer.com jest nadrzędnym źródłem freelancerów w całej sieci. Niech Twój dokument zostanie sprawdzony przez naszych topowych freelancerów i zobacz, jak profesjonalnie przygotowana i bezbłędna treść rewolucjonizuje Twoją firmę lub oceny w szkole!