Zatrudnij najlepszego Programiści Python

Programiści Python - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika hawkscodeaus'
  hawkscodeaus
  Freelancer w Meredith (Australia)
  65 Oceny

  Highly-skilled, Talented Web & Mobile Application developers with more than a decades of experience in various web application development languages. Excellent skills and experiences in PHP, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery, Facebook App, e-Commerce, Payment Integration and Responsive Design. Especially PHP,CodeIgniter,...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika vtatarenko'
  vtatarenko
  Freelancer w Moscow (Russian Federation)
  34 Oceny

  Hi, there! I am experienced mathematician and intermidiare developer. I have master degree in Applied MATH, and 3 years experience in developing using python and C++. I also worked as an math instructor and teached 1st ,2nd and 3rd year student. My strong areas are: ALGORITHMS SET THEORY BOOLEAN ALGEBRA PROGRAMMING...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika rajdeepa555'
  rajdeepa555
  Freelancer w Mathura (India)
  1 Oceny

  We are a globalized software services organization specialized in providing Mobile, E-Commerce and Social media frameworks using cutting edge and emerging technologies. Leveraging best-in-class people, processes, and technologies, we provide high-quality software development and consulting services to independent...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika nmarkovickv'
  nmarkovickv
  Freelancer w Kragujevac (Serbia)
  96 Oceny

  I'm an expert in Data mining, data processing and data entry. I am one of the top Freelancers in this category and one of the top Freelancer developers, also member of preferred Freelancer program. I am polyglot programmer, working in PHP, Ruby, C#, Objective C, Java Script, Python. I have big experience in Mobile...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika kevcal69'
  kevcal69
  Freelancer w Cebu (Philippines)
  5 Oceny

  We are LetsDev. We are a startup company that focuses on quality outputs over quantity. We are based in Cebu, Philippines. The company focuses in developing quality web application at per clients request.

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika abedin94'
  abedin94
  Freelancer w Dhaka (Bangladesh)
  79 Oceny

  Hii, I'm Sid from Bangladesh. Personally, I'm a Graduate of Computer Science and Engineering and currently working as a Software Engineer. I have been with Programming and Development since 2012. I'm a contest programmer who has been successfully securing top positions in national and regional programming...

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Programiści Python na Freelancer

Po co zatrudnić programistę pracującego w Python? Programiści tego języka są w stanie rozwiązać wiele różnych rodzajów informatycznych problemów i poradzić sobie z problemami zarówno online jak i offline. Używający Pythona regularnie są zdania, że czytelność tego języka jest jednym z jego największych plusów. Pozbawiony pokręconych nawiasów, Python używany jest częściej niż inne języki, można dzięki niemu odseparować różne rodzaje kodów.

Korzystający z Pythona są w stanie zainstalować wirtualnie każdy system operacyjny, co pozwala na to by kod był wprowadzany na każdej z platform, jakich może używać programista. Jednakże, może on być również skompilowany jako plik wykonawczy, co eliminuje potrzebę instalacji systemu.

>Znaczenie Python w rozwoju sieci się nie zmniejsza, więc chcący tworzyć aplikacje powinni bacznie obserwować ten trend, wiedza o tym języku programowania staje się coraz ważniejsza, co powoduje, że każdy kto ma ochotę na działanie w medium jakim jest internet ma dwie możliwości: pierwszą z nich jest nauczenie się Python, natomiast drugą jest zlecanie tworzenia wymyślonych przez siebie programów.

Freelancer.com ma niesamowicie wielką bazę programistów do zatrudnienia, którzy na pewno spełnią Twoje potrzeby. Będziesz w stanie zatrudnić programistów Python posiadających mnóstwo narzędzi do pracy nad Python na naszym portalu, to takie proste, wystarczy jedynie opublikować projekt. Opublikuj swój projekt za darmo, napisz w nim szczegółowy opis co potrzebujesz mieć zrobione za pomocą Python i zacznij otrzymywać zgłoszenia od programistów-freelancerów oferujących swoje usługi.

Czy Twój projekt wymaga specjalnych umiejętności lub doświadczenia? To żaden problem! Użyj Katalogu Freelancera, żeby zatrudnić programistę o wymaganych cechach do pracy nad Twoją aplikacją. Zobacz jego lub jej publiczny profil i zaoferuj pracę bezpośrednio ze strony ich profilu.

Z całą tą gamą utalentowanych programistów Python na naszej stronie, to będzie kompletnie zrozumiałe, jeśli poczujesz się przytłoczony skalą możliwości wyboru. Dobrze jest mieć taki problem! Na szczęście, Program "Ulubiony Freelancer" wytypował najlepszych z utalentowanych programistów i umożliwił Ci skorzystanie z ich pracy! Zatrudniając jednego z rekruterów na Freelancer.com, Twój projekt zostanie oddany w ręce najlepszych programistów-freelancerów na stronie.

Dokładnie tak jak w projektach publicznych, Ulubieni freelancerzy będą Ci oferować konkurencyjne propozycje tego, jak wykonać Twój projekt z Python najlepiej jak potrafią. Porozmawiaj z nimi i swoim rekruterem o zgłoszeniach i dzięki temu podejmij decyzję z którym z programistów zamierzasz współpracować.

Wciąż masz problem z decyzją? Twój Rekruter może Ci nawet udzielić osobistych rekomendacji, którego z programistów zatrudnić! Dzięki tym dwóm opcjom "Ulubiony Freelancer" i "Rekruter", możesz stworzyć ekipę marzeń!

Znalezienie programisty Python na Freelancer.com jest tak proste jak zawsze, więc na co czekasz? Już dziś złap wiatr w żagle ze swoim projektem bazującym na Python, dzięki znalezieniu odpowiedniego freelancera na Freelancer.com.