Zatrudnij najlepszego Programiści Python

Programiści Python - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika ramzitra'
  ramzitra
  Freelancer w Mateur (Tunisia)
  138 Oceny

  #!/THANK YOU/ FOR VISITING/ MY PROFILE I am Ramzi. I am Python developer working for 6 years on web scraping, web crawling as well as coding useful scripts. My main skills are: - Web Scraping, Data extraction - Data Mining - Python programming - Selenium Webdriver - PhantomJS Headless Webkit - HTML/CSS - Big Data -...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika zhangyingtai'
  zhangyingtai
  Freelancer w Shenyang (China)
  7 Oceny

  Hi I am a senior python developer with 7 years of professional experience. My experiences are - Data Visulization o road networking system o car-bike relationship - Machine Learning o Car Distance Detection o Image Classification o Price Prection Model - AWS S3, EC2, DynamoDB and SWF - Server...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika anupkelkar02'
  anupkelkar02
  Freelancer w NAGPUR (India)
  6 Oceny

  With a experience of more than 9 Years all across the globe in the Industry of Software Development. Specialization in bespoke or Tailor made Web and Mobile Applications with experts available on various technologies including but not limited to iPhone, Android, CakePHP, , Yii, PHP/MySQL,Python ,Flask, Django...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika SoftDevelopINC'
  SoftDevelopINC
  Freelancer w Da Nang (Vietnam)
  60 Oceny

  WE ARE PREFERRED FREELANCER, WE ARE NOW LOOKING FOR LONG-TERM RELATIONSHIP ONLY! QUALITY AND FAST WORKING. ONE OF HIGHEST REPEAT HIRE RATE, HIGH COMPLETION RATE, HIGH RATING PROFILE. Just make clear the requirements and we will make it happen! TOP DJANGO, YII, LARAVEL framework, AngularJS, ReactJS on...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika josefN'
  josefN
  Freelancer w Prague (Czech Republic)
  25 Oceny

  My aim here on freelancer is to provide the best service when data extraction and data mining is needed from an employer. I specialize in automated data extraction, processing and mining. Writing computer software is something I´ve been doing for over 10 years in languages ranging from PHP, XML to Python, which has...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika nirmankarta'
  nirmankarta
  Freelancer w New Delhi (India)
  13 Oceny

  A Global leading IT Outsourcing Collaboration offer Web Applications Development, Mobile Applications Development, E-commerce Solution Development, CMS Websites, API Integration, Our domain expertise includes client server applications, finance solutions, Enterprise Resource Planning (ERP), Our areas of expertise are...

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Programiści Python na Freelancer

Po co zatrudnić programistę pracującego w Python? Programiści tego języka są w stanie rozwiązać wiele różnych rodzajów informatycznych problemów i poradzić sobie z problemami zarówno online jak i offline. Używający Pythona regularnie są zdania, że czytelność tego języka jest jednym z jego największych plusów. Pozbawiony pokręconych nawiasów, Python używany jest częściej niż inne języki, można dzięki niemu odseparować różne rodzaje kodów.

Korzystający z Pythona są w stanie zainstalować wirtualnie każdy system operacyjny, co pozwala na to by kod był wprowadzany na każdej z platform, jakich może używać programista. Jednakże, może on być również skompilowany jako plik wykonawczy, co eliminuje potrzebę instalacji systemu.

>Znaczenie Python w rozwoju sieci się nie zmniejsza, więc chcący tworzyć aplikacje powinni bacznie obserwować ten trend, wiedza o tym języku programowania staje się coraz ważniejsza, co powoduje, że każdy kto ma ochotę na działanie w medium jakim jest internet ma dwie możliwości: pierwszą z nich jest nauczenie się Python, natomiast drugą jest zlecanie tworzenia wymyślonych przez siebie programów.

Freelancer.com ma niesamowicie wielką bazę programistów do zatrudnienia, którzy na pewno spełnią Twoje potrzeby. Będziesz w stanie zatrudnić programistów Python posiadających mnóstwo narzędzi do pracy nad Python na naszym portalu, to takie proste, wystarczy jedynie opublikować projekt. Opublikuj swój projekt za darmo, napisz w nim szczegółowy opis co potrzebujesz mieć zrobione za pomocą Python i zacznij otrzymywać zgłoszenia od programistów-freelancerów oferujących swoje usługi.

Czy Twój projekt wymaga specjalnych umiejętności lub doświadczenia? To żaden problem! Użyj Katalogu Freelancera, żeby zatrudnić programistę o wymaganych cechach do pracy nad Twoją aplikacją. Zobacz jego lub jej publiczny profil i zaoferuj pracę bezpośrednio ze strony ich profilu.

Z całą tą gamą utalentowanych programistów Python na naszej stronie, to będzie kompletnie zrozumiałe, jeśli poczujesz się przytłoczony skalą możliwości wyboru. Dobrze jest mieć taki problem! Na szczęście, Program "Ulubiony Freelancer" wytypował najlepszych z utalentowanych programistów i umożliwił Ci skorzystanie z ich pracy! Zatrudniając jednego z rekruterów na Freelancer.com, Twój projekt zostanie oddany w ręce najlepszych programistów-freelancerów na stronie.

Dokładnie tak jak w projektach publicznych, Ulubieni freelancerzy będą Ci oferować konkurencyjne propozycje tego, jak wykonać Twój projekt z Python najlepiej jak potrafią. Porozmawiaj z nimi i swoim rekruterem o zgłoszeniach i dzięki temu podejmij decyzję z którym z programistów zamierzasz współpracować.

Wciąż masz problem z decyzją? Twój Rekruter może Ci nawet udzielić osobistych rekomendacji, którego z programistów zatrudnić! Dzięki tym dwóm opcjom "Ulubiony Freelancer" i "Rekruter", możesz stworzyć ekipę marzeń!

Znalezienie programisty Python na Freelancer.com jest tak proste jak zawsze, więc na co czekasz? Już dziś złap wiatr w żagle ze swoim projektem bazującym na Python, dzięki znalezieniu odpowiedniego freelancera na Freelancer.com.