Zatrudnij najlepszego Programiści Windows

Programiści Windows - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika ydanila'
  ydanila
  Freelancer w Cheboksary (Russian Federation)
  25 Oceny

  Hello, My name is Yakov. I have more than 10 years of software development experience. I like the programming and I always trying to solve problem as best as possible. Sometimes this leads to the fact that I will finish the project only the end of the term, but at the same time, employers always have been...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika waema'
  waema
  Freelancer w nairobi (Kenya)
  40 Oceny

  Electrical Engineer by Profession but Self Taught Programmer. Can work with almost any language. I create cross platform mobile aplications, cross platform desktop applications, server scripts and web applications Fluent in English both written and spoken. I am located at +3 GMT and available on freelancer and all...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika pbsoftware'
  pbsoftware
  Freelancer w Ambala Cantt (India)
  73 Oceny

  We cater to the needs of an extensive global clientele with on-time and on-budget IT solutions and technical communication services. We stand apart from the competition when we talk about Web Development, Games and Software application development for Windows, Apple, Mac, Android and Web platforms. Our client service...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika jigneshlakhani0'
  jigneshlakhani0
  Freelancer w Rajkot (India)
  18 Oceny

  Thanks for visiting my profile. I am an academician and researcher. My technical area of working is Cloud Computing. Key Skills: Cloud Computing, Java, Java C/C++, Data Structure, Algorithm, Automata theory, Graph theory. I will provide the High-Quality Work in time. Hope we can work together!

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika ruiagaspar'
  ruiagaspar
  Freelancer w Condeixa-a-Nova (Portugal)
  22 Oceny

  I'm a .net developer having 7+ years of experience. I have experience in C#, HTML5, CSS3, Bootstrap 3, jQuery, Web, Desktop and mobile Applications.

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika aanvikm'
  aanvikm
  Freelancer w Pune (India)
  33 Oceny

  I have 8 years of experience in ASP.Net and MS technology. Some of them Are: Visual Studio 2005/2008 SQL Server 2005 SalesForce Zoho VBA Wordpress php SQL DBA PHP MySQL Google Apps Script Google Spreadsheet Google Maps

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Programiści Windows na Freelancer

Czy jesteś użytkownikiem komputera? Jeśli tak, to jest bardzo prawdopodobne, że właśnie teraz korzystasz z najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie, Microsoft Windows. Windows od zawsze był wiodącym systemem operacyjnym, który się utrzymuje na topie, mimo rosnącej konkurencji ze strony innych systemów, takich jak OS X czy Linux. Jednak popularność Windowsa nieustannie rośnie z każdą wersją systemu operacyjnego, który jest wydawany.

Podczas kiedy używamy Windowsa, to zapominamy o całej skomplikowanej technologii, która stoi za tym systemem. Co widzimy, to tylko interfejs użytkownika. Jeżeli jednak chcesz zainstalować specyficzną aplikację lub wykonać skomplikowane zadanie, to często to wymaga odpowiedniej konfiguracji systemu i instalacji dodatkowych komponentów.

Poza tym, jak każde inne oprogramowanie, Windows od czasu do czasu nie działa tak jak powinien, powodując ogólną destabilizację pracy systemu i problem dla Ciebie. Czasami może to doprowadzić do utraty ważnych danych.

Jeżeli nie czujesz się mocno w sprawach technicznych, to próba naprawy tychże problemów może doprowadzić do jeszcze dalszych konsekwencji. Wiemy co sobie teraz myślisz - to łatwe a z systemem Windows masz do czynienia całe życie, dlatego rozwiązanie każdego problemu znajdziesz w Google. Nic bardziej mylnego! Zamiast wprowadzenia pozytywnych zmian, stosowanie nieprzemyślanych rozwiązań może jeszcze bardziej skomplikować sytuację, z której wyjście może być bardzo skomplikowane.

Niech prawdziwy specjalista się tym zajmie i sprawnie rozwiążę Twoje problemy.

Zastanawiasz się skąd wziąć właśnie takiego freelancera?

Odpowiedź jest krótka i konkretna - z platformy Freelancer.com! Freelancer.com jest największym na świecie rynkiem usług online, który zrzesza pracodawców i freelancerów z całego świata. Z ponad 25 milionów użytkowników, masz pewność, że wielu z nich będzie się specjalizować w systemie Windows i chętnie Ci pomogą.

Zatrudnienie freelancera jest tak proste jak policzenie do 3! Wszystko, co musisz zrobić, to opublikować projekt (za darmo) i opisać swoje wymagania. Niemalże natychmiastowo pierwszy ochotnicy zgłoszą swoje kandydatury, zawierające ich konkurencyjne oferty zrealizowania projektu. Wkrótce potem będziesz już mieć sporą liczbę kandydatów, którzy chętnie wykonają pracę dla Ciebie. Możesz przejrzeć profile freelancerów i porozmawiać z nimi, aby mieć pewność, że zatrudniasz absolutnie najlepszą osobę. Wybierz freelancera tylko, jeżeli masz pełną satysfakcję i czujesz się komfortowo, współpracując z tą osobą, a jakość pracy nad poprzednimi projektami przemawia za siebie. Nie miej oporów, aby przejrzeć profile tak wielu freelancerów jak tylko dusza zapragnie, zanim podejmiesz decyzję o zatrudnieniu kogoś.

Co więcej, wszystko jest pod Twoją kontrolą! Możesz negocjować warunki finansowe z freelancerem, a zapłacisz tylko, jeżeli uzyskasz pełną satysfakcję z wyników pracy wykonawcy. Nie czekaj na jutro, rozpocznij jeszcze dzisiaj!

Opublikuj projekt ZA DARMO i znajdź doskonałego freelancera do swojego następnego projektu dotyczącego systemu Windows!