Zatrudnij an Android Developer

Find Android Developers to turn your dream app into reality! Hire one today!

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Android?

Much like Apple's iTunes store, marketplace rival Google has the Play store environment. A variety of phones that use the Android OS (operating system) use said store to dispense apps made for a wide range of purposes, be it entertainment, e-commerce portals for exiting businesses or little enhancements that add functionality to the base features of the end-users phone or device. All of these nifty little mini-programs have been coded by a software developer specializing in the Android platform.

Zatrudnij an Android Developer

Na freelancer.com możesz zatrudnić do wszelkiego rodzaju pracy Android jobs. Niezależnie od tego, jaki jest Twój budżet, mamy odpowiedniego freelancera do Twojej pracy jako Android

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

56.5
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
20.9 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij an Android Developer na Freelancer.com

Jest wiele rzeczy, które bezwzględnie zrewolucjonizowały świat i stały się tak popularne, że nikt tego nie może zakwestionować. Wśród jednej z tych rzeczy jest nic innego jak system operacyjny Android. Android plasuje się na pierwszej pozycji pod względem użytkowników na całym świecie, dzięki swojemu intuicyjnemu i prostemu w obsłudze systemowi.

Google zakupiło firmę Android Inc. w 2005 r. w celu dalszego rozwoju systemu, który ostatecznie ujrzał światło dzienne w 2007 r. Jak do tej pory, Android wydał już kilka aktualizacji i nowych wersji, które są coraz bardziej przyjazne dla użytkowników, mimo że pierwotna wersja została już doskonale przyjęta na rynku. W lipcu 2013 r. Android zrobił niewyobrażalny krok w przyszłość, pozwalając dowolnemu deweloperowi na świecie zaprojektować aplikację na Androida, która może być potencjalnie dodana do sklepu Google Play. Był to milowy krok, ponieważ badania z 2015 r. jasno pokazują, że 71% wszystkich deweloperów programuje właśnie pod systemy Android.

Nie tylko smartfony, ale i również tablety czy inteligentne zegarki operują na Androidzie. Prawda jest taka, że mamy już tysiące aplikacji i gier na Androida z taką grafiką, że ciężko jest uwierzyć, że to wszystko jest budowane pod infrastrukturę Androida. Mamy także setki 5-gwiazdkowych aplikacji, które są już powszechnie używane przez miliony osób na całym świecie. Aplikacje z rekordowymi liczbami pobrań to między innymi takie tytuły jak Candy Crush Saga, Subway Surfers, czy Temple Run. Aplikacje to nie tylko gry - programy, które umożliwiają łatwą i wygodną komunikację z innymi ludźmi (WhatsApp, Viber, Kik, itp.), biją wszelkie rekordy popularności. Chcesz z kimś porozmawiać na żywo przez wideo-rozmowę? Jest to kwestią kilku kliknięć w Twoje urządzenie mobilne!

Jeżeli tylko chodzi o zaprojektowanie aplikacji, to być może masz już ekscytujący pomysł, jednak brakuje Ci wiedzy specjalistycznej na ten temat? To wtedy zatrudnienie freelancera będzie bardzo dobrą opcją. Możesz zatrudnić zarówno pojedynczą osobę jak i cały zespół, który skupi się na Twoim projekcie dot. rozwoju aplikacji mobilnej na Androida, a wszystko to na Freelancer.com. Tutaj znajdziesz setki wykwalifikowanych freelancerów, którzy zaoferują Ci swoje umiejętności za przystępną cenę. Wciąż nie wiesz kogo zatrudnić? Nasz zespół rekrutacyjny pomoże Ci dobrać idealnego kandydata do Twojego projektu! Z ponad 25 milionami użytkowników, na pewno znajdziesz właściwą osobę, która zrobi wszystko, tak jak się należy.

Dlatego, jeżeli potrzebujesz uzyskać w pełni zaprogramowaną aplikacją na Android lub szukasz pomocy z pewnymi kwestiami dot. Androida, to po prostu zaloguj się na Freelancer.com i przejrzyj setki znakomitych profesjonalistów z całego świata. Zatrudnij wykonawcę bezpośrednio z poziomu strony profilowej lub opublikuj projekt ze szczegółowym opisem swoich wymagań oraz wybierz najlepszego oferenta i bezpośrednio porozmawiaj z nim przed przystąpieniem do pracy. Korzystanie ze strony Freelancer.com jest tak proste jak policzenie do trzech. Opublikuj projekt jeszcze dzisiaj, aby znaleźć wymarzonego programistę aplikacji na system Android!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści Android Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny