Zatrudnij an Artist

No matter what kind of art you need, finding the right Artist for your project is easy on Freelancer.com.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Sztuka i rękodzieło?

An Artist will produce a visual or auditory work that expresses imaginative or technical skill, intended to be appreciated for its beauty or to compliment another work.

Zatrudnij an Artist

The right Artist will bring your project to life, whether you need an illustration, logo design, web design, animation, painting or sculpture. You can find the perfect Artist for your project on Freelancer.com.

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Create Minimalist Icons for a Website Obraz
Rakesh C. Obraz
Rakesh C.
Graphic Designer
Minimalism design style svg icon set for existing website hosted by the employer. This icon set invites users to register for free as part of the unique onboarding experience.
Create Minimalist Icons for a Website
$100 USD
Design the Architecture Style of a House Obraz
Harijith S. Obraz
Harijith S.
Architecture Explorer and Enterpreneuer
Sleek and modern architectural design from sample house plans with a unique local flair. The perfect way to build out your vision before your next renovation.
Design the Architecture Style of a House
$38 USD
Design an App Mockup Obraz
Nihal Graphics Obraz
Nihal Graphics
UX/UI Designer
Energetic and attention-grabbing mobile app designs for a delivery service including map view, contact details, and order details.
Design an App Mockup
$78 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

59.5
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.5 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Paula's design work was incredibly detail oriented and she was hyper responsive to our evolving needs.

If you're looking for a talented graphic designer you'll find people like Paula to help you accomplish your needs.

Paula Daniela M.
Graphic Designer
$60 USD/hour
Design Conference Image
USD $70

Zatrudnij an Artist na Freelancer.com

Potrzebujesz artysty, który stworzy logo, obrazek na stronę internetową, czy broszurkę dot. produktów Twojej firmy? To tylko kilka przykładów, ilustrujących w jaki sposób artyści mogą wspomóc Twój biznes. Zapewne warto rozważyć zatrudnienie freelancera prosto z Freelancer.com. Na Freelancerze z łatwością znajdziesz pożądanych artystów, którzy są dostępni od ręki i pomogą Ci z realizację Twoich kreatywnych pomysłów.

Zarówno wielkie jak i małe firmy polegają na artystach, którzy są w stanie odmienić sposób postrzegania firmy przez konsumentów. Mówi się, żeby nie oceniać książki po okładce, jednak realia są takie, że wielu ludzi zwraca uwagę na elementy graficzne podczas pierwszego kontaktu z Twoją firmą, dlatego jest ważne, aby postawić na branding i marketing.

Na Freelancer.com znajdziesz tak wielu artystów, o ilu tylko możesz pomyśleć. Tutejsi freelancerzy są zawsze pożądani, ponieważ wiele firmy potrzebuje ich w swoich szeregach! Ich doświadczenie oraz niepodważalny talent sprawiają, że masz pełną pewność, że warto zatrudnić wykonawcę z Freelancer.com.

Zapewne się zastanawiasz, w jaki sposób zatrudnić freelancera? Nie zastanawiaj się więcej! Jest kilka świetnych sposobów na zatrudnienie artysty z Freelancer.com. Oto Ci je właśnie przedstawimy, aby Twój następny projekt został ukończony jak najszybciej!

Masz już na myśli zarys swojego projektu artystycznego? Publikacja projektu tutaj jest prosta i łatwa, a wszystko, co musisz zrobić, sprowadza się do kliknięcia na przycisk "Opublikuj Projekt". Następnie należy podać swoje wymagania i zatwierdzić formularz publikacji. Od tej chwili możesz się odprężyć i patrzeć, jak artyście zgłaszają swoje propozycje zrealizowania projektu. Nasz system ofert i propozycji pozwala Ci na dobranie się z utalentowanym kandydatem!

A może pewną wymarzoną cechę, którą chcesz, aby freelancer posiadał? Nie ma problemu! Zamiast publikacji projektu, możesz się zdecydować na przejrzenie naszego Katalogu Freelancerów, gdzie możesz przeglądać wykonawców w oparciu o ich umiejętności, doświadczenie, reputację, czy położenie geograficzne. Katalog Freelancerów jest doskonałym narzędziem, aby dobrać idealnego freelancera na swoje potrzeby. Jak tylko znajdziesz wymarzonego kandydata, to możesz mu zaoferować zatrudnienie z poziomu strony profilowej.

Czy masz pewne trudności z doborem najznakomitszej osoby? Nie martw się! Skorzystaj z naszego doświadczonego zespołu rekrutacyjnego, który pomoże Ci znaleźć idealnego artystę na Twoje potrzeby. Freelancer.com zidentyfikował system, który grupuje najlepszych freelancerów na naszej platformie, z którymi właśnie nasi rekruterzy współpracują. Jeśli zdecydujesz się an rekrutera, to zawsze możesz z nim porozmawiać i omówić kwestie dotyczące osoby, z którą pragniesz współpracować. Tych rekruterów nie da się zastąpić!

Na co więc jeszcze czekasz? Freelancer.com jest nadrzędnym źródłem, gdzie znajdziesz fantastycznych artystów, dlatego ani chwili nie będziesz żałować tej decyzji. Rozpocznij jeszcze dzisiaj!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Artyści Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny