Zatrudnij ColdFusion Coders

Compare ratings and get free quotes from all sorts of Cold Fusion experts today.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Cold Fusion?

ColdFusion is one of the world’s leading platforms when it comes to creating dynamic applications, and will continue to be so for a while.

Zatrudnij ColdFusion Coders

Find a Coldfusion/CFML coder to help translate your vision into a reality today, at Freelancer.com.

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.3
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Cold Fusion Developer na Freelancer.com

Czym jest ColdFusion? ColdFusion jest sieciową platformą aplikacji rozwijaną przez Adobe w celu wspierania tworzących strony internetowe. Kiedy ColdFusion wchodziła na rynek w 1995 r. pierwotnym celem oprogramowania było umożliwienie programistom szybszego i łatwiejszego załączania baz danych do stron kodowanych w języku HTML.

ColdFusion od tamtego czasu ewoluowało, pozwalając użytkownikom na korzystanie z ColdFusion IDE oraz unikatowego języku skryptowego o tej samej nazwie. W tej nowoczesnej formie, ColdFusion jest znakomitą platformą do szybkiego i łatwego rozwijania potężnych i pięknych stron internetowych. Czy jesteś gotowy na stworzenie swojej następnej strony? Freelancer.com może pomóc Ci znaleźć programistę takiego, jakiego potrzebujesz!

Freelancer.com ma ogromną gamę programistów sieciowych z całego świata, którzy mogą stworzyć takie strony, jakich potrzebujesz. Doświadczony programista sieciowy może korzystać z ColdFusion do stworzenia pięknej i profesjonalnej strony w bardzo krótkim czasie, a jedynym ograniczeniem dla Twojej strony strony jest Twoja wyobraźnia.

Być może się zastanawiasz jak zatrudnić eksperta od ColdFusion przez Freelancer.com? Możesz przestać! Jest wiele świetnych sposobów, żeby znaleźć doświadczonego programistę na Freelancer.com. Kilka z najpopularniejszych metod zostanie szczegółowo opisanych poniżej.

Czy masz już wybranego jakiegoś programistę? Publikowanie projektu jest proste i łatwe! Wszystko co musisz zrobić to kliknąć przycisk "Opublikuj Projekt". Następnie, wypełnij pole, które powinno zawierać krótki opis Twojego projektu i kliknij "Wyślij"! Następnie po prostu usiądź i się rozluźnij obserwując jak doświadczeni programiści wstawiają swoje konkurencyjne zgłoszenia. System zgłoszeń i propozycji na Freelancer.com pomaga Ci w zatrudnieniu utalentowanego programisty sieciowego w świetnej cenie!

Czy chcesz zatrudnić jakiegoś szczególnego programistę? Żaden problem! Możesz pominąć publikację projektu i znaleźć swój wybór w obszernym katalogu wykonawców oferowanego przez Freelancer.com. Możesz przeglądać programistów-freelancerów, stosując jako filtry ich: doświadczenie, reputację, lokalizację geograficzną w której się znajdują lub jakąkolwiek inną umiejętność, która może być pomocna przy znalezieniu programisty spełniającego Twoje wymagania. Katalog Freelancer udostępnia Ci narzędzia do wyszukania i wybrania idealnego freelancera do Twojego projektu. Kiedy już znajdziesz takiego, możesz mu zaoferować pracę prosto z jego profilu.

Czy męczysz się z tym, którego z programistów ColdFusion wybrać? Nie martw się! Freelancer.com posiada doświadczonych i utalentowanych rekruterów, którzy mogą CI pomóc w znalezieniu Twojego wymarzonego pracownika. Nasz portal posiada system identyfikowania najbardziej utalentowanych i godnych zaufania programistów sieciowych, z którego skorzysta Twój osobisty rekruter w celu znalezienia i przyciągnięcia programisty do Twojego projektu. Zawsze możesz porozmawiać ze swoim rekruterem o różnych propozycjach i o tym, kogo on poleciłby Ci wybrać. Ci rekruterzy są niezastąpieni!

Na co czekasz? Freelancer.com jest główną stroną, na której możesz zatrudnić freelancerów w sieci. Zlecenie swojego zadania polegającego na pracy w ColdFusion jest jedną z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć. Zacznij już dziś!


Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści Cold Fusion Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny