Zatrudnij an Editor

Find professional video, writing or photo editors on Freelancer.com who are ready to perfect your work.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Edycja?

An Editor will take your work to the next level, perfecting the work that has been done with a fresh set of eyes. Professional online editors are affordable and produce amazing results.

Zatrudnij an Editor

Hire freelance Editors online and get an expert to perfect your work and produce world class results. Find top rated Editors from around the world or near you. Outsource your editing needs to a freelancer today.

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Write Technical Guide for VPN Tech Site Obraz
CleverPen Content Obraz
CleverPen Content
Copywriter
Technical guides on how to set up VPNs for secure Internet browsing. Help your customers navigate the difficulty of making the right pick when buying a complex product
Write Technical Guide for VPN Tech Site
$909 USD
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights" Obraz
Sanjit Kumar P. Obraz
Sanjit Kumar P.
Content Writer & Social Media Marketer
Content on trending topics that's ready to promote on social media. A great way to become part of the conversation.
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights"
$50 USD
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands Obraz
Courtney M. Obraz
Courtney M.
English teacher with award-winning writing skills
A series of articles for a SEO friendly webiste in regards to gaining sponsorship and building personal brand specifically targeted for athletes in motorsport.
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands
$250 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.3
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Takes reviews and feedback in a good spirit and makes his work more valuable

If you're looking for a talented technical content writer you'll find people like Ashish to help you accomplish your needs.

Ashish Kumar S.
Content Writer
$10 USD/hour
CSS content writing for online tutorial website
USD $129

Zatrudnij an Editor na Freelancer.com

Edycja jest zdefiniowana jako "zakres prac związany z przygotowaniem treści do publikacji, który ujmuje korektę, skracanie, modyfikację, oraz adaptację tekstu". Ta definicja odwołuje się w szczególności do treści pisanej, ale tę samą teorię można zastosować do innych pobliskich haseł, niezależnie od sposobu edycji.

Edycja jest jednym z ostatnich kroków całkowitej obróbki tekstu, która następuje przed publikacją i udostępnieniem materiału przed szerszą publicznością. Nie można przecenić znaczenia dobrze zredagowanej treści, ponieważ upewnienie się, że Twoja informacja została przekazana w sposób łatwo docierający do odbiorcy, dokładny, i wolny od błędów jest kwestią niepodważalnie ważną. Jeżeli opublikujesz treść, która jest poniżej oczekiwanego standardu, to będzie to mieć nieodwracalnie zły wpływ na Twoją reputację, Twoje postrzeganie, a nawet na jednostkę publikującą Twój materiał.

Praca edytora wymaga zdywersyfikowanych umiejętności, niezależnie od konkretnej specjalizacji, którą może być przykładowo edycja wideo, copywriting, korekta artykułów, stron internetowych, czy książek. Biegłość w niżej wymienionych dziedzinach jest szczególnie użyteczna w karierze każdego edytora:

 • Nienaganna gramatyka - będąc edytorem, na Ciebie spada odpowiedzialność wyeliminowania błędów popełnionych przez innych ludzi. Specjalista ds. edycji jest ostatnią zaporą, przez którą żaden błąd nie może się przedostać do fazy produkcji. Chociaż ma to ciut mniejsze znaczenie w treściach cyfrowych, to wyeliminowanie błędów pozwoli Ci uniknąć możliwego zakłopotania i wstydu, jeżeli produkt w takim stanie dotarłby do odbiorcy końcowego.
 • Zdolność efektywnego pisania - edytorzy muszą zagwarantować, że ich materiał będzie łatwo przyswojony przez czytelników. Pisanie jest kluczową umiejętnością, aby zostać klasowym edytorem, dzięki czemu Twoja jakość zwiększy ogólną czytelność.
 • Sokole oko - dbanie o najmniejsze szczegóły oraz ekspertyza w danej niszy są obowiązkowe.
 • Wyczucie artystyczne - jeżeli operujesz w niszy, gdzie ceni się wartości estetyczne, to jest krytyczną kwestią, aby posiadać nietuzinkowe umiejętności i doświadczenie w projektowaniu.
 • Wyrafinowanie i pewność wykonania - Twoim zajęciem jest krytykowanie pracy innych ludzi, którzy mogą niekoniecznie podzielać Twoje zdanie. Pewność swoich zdolności oraz umiejętność jasnego przekazania problemu są wartościami dodanymi, które pomogą Ci obronić swoją pracę, jeżeli zostania zakwestionowana.

Jeżeli szukasz utalentowanej osoby do pracy w edycji, to zatrudnienie freelancera będzie tym, czego potrzebujesz. Freelancerzy pracują na z góry ustalonych warunkach, dlatego robią to efektywnie i z reguły efekty ich pracy przerastają oczekiwania.

Freelancer.com jest domem dla tysięcy freelancerów ze specjalistycznymi umiejętnościami edytorskimi w swoich niszach. Na naszej stronie możesz z łatwością dotrzeć do tych ludzi. Opublikuj projekt a w ciągu minut otrzymasz wiele konkurencyjnych propozycji od wykonawców z całego świata. Oceń kompetencje kandydatów na podstawie ich umiejętności, oczekiwanych warunków finansowych, reputacji zdobytej za poprzednie zlecenia, czy doświadczenia. Jak tylko uznasz, że to jest właśnie ta właściwa osoba, to może zaoferować jej swój projekt i rozpocząć pracę. Znajdź najlepszego freelancera ds. edycji jeszcze dzisiaj!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Edytorzy Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny