Zatrudnij a Game Designer

Hiring the best Game Design professional will significantly transform the way you do business.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

59.5
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.5 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Game Designer na Freelancer.com

Rynek gier jest wielomiliardową branżą, która kwitnie dzięki ogólnemu dostępowi do urządzeń mobilnych i ciągłych inwestycji w coraz to nowsze platformy dla gier. Projektowanie gier jest terminem odnoszącym się do całego procesu, począwszy od planowania, przez samą jej grywalność, po zaawansowane techniki, które pomogą w ustanowieniu gry na rynku docelowym. Są to ważne czynności, które powinny być dobrze zaprojektowane od samego początku, dzięki czemu nastawią grę na sukces.

Od projektantów gier z reguły wymaga się całego wachlarza umiejętności, co im pozwolić na zaplanowanie wszystkich prac oraz ich wykonanie przez wyspecjalizowane osoby. Projektanci muszą ustalić wszystkie elementy i komponenty gry już na samym wstępie. Projektant może faktycznie nie odpowiadać za przetworzenie projektu w finalny produkt, lecz powinien doskonale te wszystkie aspekty rozplanować, mając na uwadze dostępny budżet, zarys, oraz ramy czasowe, które zapewnia pracodawca bądź klient.

Zależnie od technicznego poziomu zaawansowania gry, projekt może wymagać zaledwie jednego projektanta z odpowiednimi umiejętnościami lub całego zastępu projektantów, którzy będą wspólnie pracować nad zrealizowaniem projektu.

Opanowanie wszystkich potrzebnych umiejętności i wiedzy dot. gier oraz platform są kluczowe, ponieważ projektantom może przyjść pracować między innymi na Xboxie, PlayStation, komputerze z systemem Windows bądź Mac, czy na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Jak tylko projekt zostanie zatwierdzony, to projektanci blisko współpracują z programistami, którzy produkują pierwszy prototyp. Okazjonalnie może się zdarzyć tak, że sam projektant będzie już posiadać umiejętności napisania kodu gry. Jednak na tym się nie kończy praca projektanta, ponieważ w dalszej części będzie zaangażowany w cały proces produkcyjny, wprowadzanie poprawek, doradzanie czy zarządzanie potencjalnymi problemami, które mogą się przydarzyć podczas prac.

Początkowo branża gier była zdominowana przez osobników płci męskiej, jednak dzisiejsze realia pokazują już, że bardzo liczna grupa kobiet wybrała sobie tę ścieżkę kariery. Potwierdzają to statystyki, ponieważ firmy zatrudniają już ponad 300% więcej kobiet w tej branży, aniżeli to miało miejsce jeszcze w 2009 r.

Jak tylko rozważasz projektanta gier, to kandydat powinien posiadać co najmniej tytuł licencjata. Wielu ludzi podąża formalną ścieżką edukacyjną i zdobywają dyplomy z zakresu grafiki komputerowej, animacji, itp., ponieważ jest to bardzo dobry start do rozwoju kariery. Oczywiście, nie jest to konieczność, ponieważ wielu z profesjonalistów jest po prostu zawziętymi samoukami, którzy krok po kroku zaznajamiali się z tą tematyką, jednak warto się dobrze wypytać o to, co potrafią zrobić.

Częstym błędem jest założenie, że projektanci muszą mieć duszę artystyczną, aby osiągnąć sukces w tym zawodzie. Prawda jest taka, że bycie osobą kreatywną rzeczywiście pomaga, jednakże nie jest to mus, ponieważ wielu projektantów udowadnia, że zaistnieli w swojej niszy, dzięki ciężkiej, technicznej pracy, nadrabiając przy tym swoje artystyczne braki.

Pomocnymi umiejętnościami w pracy projektanta jest znajomość języków programowania oraz wiedza na temat samego kodowania, krytyczne myślenie, podejmowanie decyzji, silne umiejętności komunikacyjne w formie oralnej i pisemnej.

Freelancer.com jest platformą, która zapewnia dostęp do wysoce wykwalifikowanych specjalistów ze sporym doświadczeniem w branży. Zamiast przeliczać koszta związane z zatrudnieniem pełnoetatowego projektanta ds. gier, skorzystanie z usług freelancera, który skupi się wyłącznie na konkretnym projekcie będzie strzałem w dziesiątkę.

Tutaj znajdziesz ludzi, którzy sobie poradzą z Twoją konsolą do gier, platformą mobilną, czy grą komputerową. Nie ma nic prostszego niż opublikowanie projektu i wybranie freelancera z odpowiednim talentem oraz doświadczaniem, aby przenieść Twój projekt w fazę realizacji!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Projektanci gier Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny