Zatrudnij an Internet Marketing Specialist

Discovering a top-class Internet marketing specialist can ideally boost your online business.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Marketing internetowy?

Internet marketing is the promotion of products or services over the internet. It can range from basic strategies like setting up a business website and providing contact information, to publicizing a product that does not yet exist, to more intensive strategies like paid search results, search engine optimization (SEO), pay per click advertising and email marketing.

Zatrudnij an Internet Marketing Specialist

Na freelancer.com możesz zatrudnić do wszelkiego rodzaju pracy Marketing internetowy jobs. Niezależnie od tego, jaki jest Twój budżet, mamy odpowiedniego freelancera do Twojej pracy jako Marketing internetowy

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content Obraz
eFeeders Tech Obraz
eFeeders Tech
SEO, Web Development Experts
Create content for a blog & improve website SEO to drive organic traffic. Great for beginners looking to get traffic for the first time.
Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content
$127 USD
Run an Email Marketing Campaign Obraz
Weblance Obraz
Weblance
Email Marketing Experts
Launch email marketing campaigns to make businesses to register on the website. Perfect of any company that has a great email list but isn't sure how to get value from having it.
Run an Email Marketing Campaign
$114 USD
Design a Brochure for an Interior Design Agency Obraz
Md. Gulzar R. Obraz
Md. Gulzar R.
Digital Designer
Beautiful brochure for interior design agency to communicate their experience & aesthetic taste. Position yourself as an expert to win more clients and support premium prices.
Design a Brochure for an Interior Design Agency
$50 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

59.4
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.5 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Amazing SEO work with superb articles and target keywords.

If you're looking for a SEO expert you'll find people like Rekha to help you accomplish your needs.

eFeeders Tech
SEO Expert
$15 USD/hour
SEO marketing / site optimization
USD $90

Zatrudnij an Internet Marketing Specialist na Freelancer.com

Koncept efektywnej reklamy w dzisiejszym świecie staje się coraz trudniejszym zagadnieniem, które wymaga nietuzinkowego myślenia. Całe dnie spędzone na tradycyjnych reklamach bądź przerobionych strategiach marketingowych odchodzą do lamusa. Prezencja i dominacja mediów społecznościowych sprawia, że musisz się teraz zmierzyć ze sporą liczbą przeszkód podczas rozwijania efektywnego marketingu, który dotrze do Twojej grupy docelowej.

Jednak nie oznacza to, że musisz ponieść wysokie koszty marketingowe, aby przyciągnąć klientów. Freelancerzy ds. marketingu internetowego pomogą Ci wypromować Twoją firmę w Twoim budżecie. Czas ruszyć! Istnieje kilka popularnych i kreatywnych pomysłów rozreklamowania swojej marki w internecie. Ekspert marketingowy pomoże Ci z

publikacją postów gościnnych w artykułach i blogach.

Wiadoma sprawa, że wzmianka o Twojej firmie w głównych brukowcach będzie Cię sporo kosztować, jest znacznie prościej i efektywniej będzie, jeżeli skupisz się na niszowych blogach zgodnych z Twoją tematyką biznesową. Co należy zrobić? Znajdź blogi, które zajmują się Twoją branżą, skontaktuj się z ich właścicielami, i przedstaw jakie korzyści czytelnicy blogu mogliby uzyskać w zamian za reklamę Twojej firmy. Tutaj znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć taką współpracę:

 • Zapytaj się właścicieli blogów, czy możesz przeprowadzić z nimi mały wywiad na temat Twojej strony. W ten sposób zachęcisz ich do promowania Twojej firmy, ponieważ i oni sami się wypromują. Ta strategia jest bardzo efektywna, a przy tym nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.
 • Napisz świetne artykuły promocyjne. Upewnij się, że cokolwiek publikujesz ma znaczenie dla czytelników oraz reklamuje Twoje produkty lub usługi. Jeżeli nie masz lekkiego pióra, to po prostu odwiedź Freelancer.com i zatrudnij wyrafinowanych pisarzy.
 • Wykaż się hojnością i zaoferuj właścicielom blogów pewną cześć swoich usług lub produktów za darmo, tak aby mogły one dotrzeć do czytelników. Ta strategia jest znacznie lepsza niż napisanie opinii o produkcie, która jest tylko suchym słowem na papierze.

Publikuj aktywnie na YouTube.

YouTube jest jedną z największych i najbardziej znaczących platform dla wszelkiego rodzaju marketingu internetowego. Tę platformę odwiedza ponad 800 milionów ludzi miesięcznie i może ona skutecznie wypromować Twoją markę. Aby zaistnieć w serwisie YouTube, musisz publikować regularnie jakościowe filmy. Filmy powinny przedstawiać Twoją wizję lub produkty w najlepszym możliwym świetle.

Większość ludzi myśli, że utworzenie wideo jest drogim i monotonnym procesem, podczas gdy prawda jest zgoła odmienna. Zwykłe użycie kamery w smartfonie może przynieść pożądany efekt. Edycja pliku wideo jest również relatywnie łatwa. Użytkownicy MacBooka mogą skorzystać z aplikacji iMovie, a inni użytkownicy mogą zasięgnąć pomocy profesjonalisty na Freelancer.com.

Utwórz grupę w serwisie LinkedIn.

Grupa na LinkedInie jest nie tylko darmowa, ale i daje Ci dostęp do informacji oraz grona specjalistów z całego świata. Ponadto, grupa na LinkedInie może Ci pomóc w zwiększeniu ruchu na stronie i sprzedaży.

Założenie aktywnej grupy w serwisie LinkedIn może być ciężkim zadaniem, które wymaga dużo wolnego czasy. Jednak kluczem jest zainteresowanie innych osób, udostępniając wartościową treść dla danej społeczności. W mgnieniu oka zobaczysz jak siatka ludzi w Twojej grupie się rozrasta. Podążaj za tymi wskazówkami, a będziesz na dobre drodze do zarządzania dużą grupą w serwisie LinkedIn.

Zrealizowanie powyższych strategii marketingowych może być ciężkim zadaniem wymagającym czasu, jednak pamiętaj, że marketing nie ma żadnych granic, a Ty możesz skorzystać z pomocy naszych zawodowych freelancerów. Freelancer.com zapewnia dostęp do tysięcy profesjonalnych freelancerów o doskonałych umiejętnościach, którzy są gotowi pracować za przystępne ceny. Freelancer.com zapewnia także, że osiągniesz najlepszą jakość za swoje pieniądze i czas, dzięki unikalnemu systemowi ocen, certyfikatów, itp. Jeśli masz przeświadczenie, że zatrudnienie kogoś na Freelancerze to spore koszty, to pamiętaj, że to Ty ustalasz swój budżet, a praca zostanie zrealizowana w Twoich widełkach finansowych. Znajdź doskonałego specjalistę ds. marketingu internetowego i wynieś swój biznes na jeszcze wyższy poziom!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Specjaliści ds. Marketingu internetowego Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny