Zatrudnij Lsat Tutors

Whether it's for work, school, or you simply want to upskill, get a free quote from a tutor today.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest Szkolenia i korepetycje?

Many people believe that education is the one tool that you can provide a child that can most change their life for the better.

Zatrudnij Lsat Tutors

LSAT tutors can help strengthen you to ace your LSAT exam, which could change the course of your professional career! Consult with one today at Freelancer.com!

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content Obraz
eFeeders Tech Obraz
eFeeders Tech
SEO, Web Development Experts
Create content for a blog & improve website SEO to drive organic traffic. Great for beginners looking to get traffic for the first time.
Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content
$127 USD
Run an Email Marketing Campaign Obraz
Weblance Obraz
Weblance
Email Marketing Experts
Launch email marketing campaigns to make businesses to register on the website. Perfect of any company that has a great email list but isn't sure how to get value from having it.
Run an Email Marketing Campaign
$114 USD
Design a Brochure for an Interior Design Agency Obraz
Md. Gulzar R. Obraz
Md. Gulzar R.
Digital Designer
Beautiful brochure for interior design agency to communicate their experience & aesthetic taste. Position yourself as an expert to win more clients and support premium prices.
Design a Brochure for an Interior Design Agency
$50 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.3
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Amazing SEO work with superb articles and target keywords.

If you're looking for a SEO expert you'll find people like Rekha to help you accomplish your needs.

eFeeders Tech
SEO Expert
$15 USD/hour
SEO marketing / site optimization
USD $90

Zatrudnij an Education Tutor na Freelancer.com

W szybko rozwijającym się oraz bardzo konkurencyjnym świecie dzisiejszym, scena akademicka nie była nigdy jeszcze bardziej wyrafinowana i każdy dba o jak najwyższy poziom edukacji. Każda dziedzina wiedzy się rozszerzam i każdego dnia przybywa nowej wiedzy, która się nie ogranicza do informacji zawartych w książkach.

Szkoły prześcigają się w różnorodności oferowanych kursów, aby jeszcze lepiej wyposażyć uczniów na przyszłość, którzy z kolei podejmują się uczenia w wieku znacznie wcześniejszym niż to miało w przeszłości. Warto dodać, że klady są teraz znacznie trudniejsze, a wiedzą należy przyswajać w jeszcze szybszym tempie. Analogicznie, wymagania stawiane przed nauczycielami są znacznie wyższe aby móc sprostać oczekiwaniom społeczności pragnącej zdobyć nowe umiejętności.

Warto pamiętać, że te wszystkie obciążenia nie muszą być podejmowane przez indywidualne jednostki w osobności. Na Freelancer.com, Twoja edukacja ma znaczenie i możemy Ci pomóc w rozwoju, oferując usługi specjalistów z całego świata.

Z ciągle rosnącą liczbą ponad 600 nauczycieli, możesz łatwo skojarzyć się z sztukmistrzem w pożądanej dziedzinie wiedzy oraz uzyskać pomoc z zakresu:

 • Strukturyzacji lekcji i budowania absorbującego materiału edukacyjnego
 • Pisania rozprawek akademickich, wykonywania badań rynku, czy sprawdzania tekstów pod kątem błędów
 • Wzmacniania swoich podstaw wiedzy z matematyki, nauk ścisłych, lingwistyki, pisania, historii, czy innych dziedzin, na temat których możesz zgłębić swoją wiedzą podczas zajęć jeden na jeden
 • Przygotowań do zaawansowanych klas lub treningu pod konkursy akademickie
 • Nauki nowych rzeczy od specjalistów w swoich dziedzinach, jak na przykład nauki języka obcego od osoby, której ten język jest językiem ojczystym

Miejscem pracy nauczyciela nie jest tylko fizyczna placówka oświatowa, ale każde dowolne miejsce, z którego może wznieść studenta na jeszcze wyższy poziom. Co się może wydawać tematem zbyt szerokim na jedną lekcję w szkole, może zostać dokładnie wytłumaczone w dowolnym czasie przez wykwalifikowanego nauczyciela, który ma na celu Ci tę wiedzę przekazać, a nie tylko ogłosić podczas swoich wykładów.

Jako że na Freelancer.com dbamy o Twoje zadowolenie i osiągnięcie celów, to chcemy Ci zaprezentować nie tylko tradycyjnych nauczycieli, ale i prawdziwych ekspertów oraz pionierów w swoich dziedzinach. Zatrudnij inżynierów, statystyków, historyków, psychologów, programistów, i wielu innych, którzy mogą wzbogacić Twoje doświadczenie edukacyjne dzięki wiedzy prosto ze źródła.

Znalezienie doskonałego nauczyciela na swoje potrzeby jest teraz jeszcze prostsze, ponieważ możesz teraz natychmiastowo porozmawiać z daną osobą, jak tylko Cię zainteresuje. Opublikujesz projekt absolutnie za darmo i dotrzesz momentalnie do potencjalnych kandydatów.

Porównaj propozycje wielu nauczycieli, a następnie wybierz najlepszego za przystępną cenę.

Niezależnie, czy potrzebujesz tylko odświeżyć swoją wiedzę, nauczyć się czegoś kompletnie nowego bądź nietypowego, czy po prostu potrzebujesz odpowiedniej motywacji i szczegółów wiedzy technicznej, to tutaj znajdziesz nauczyciela, którego sposób nauczania będzie odpowiadać Twojemu indywidualnemu i preferowanemu tokowi nauki. Zatrudnij jednego z naszych specjalistów ds. edukacji jeszcze dzisiaj oraz zdobądź wiedzę, która będzie przekazana w sposób, który Ci najbardziej odpowiada. To wszystko na Freelancer.com.

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Tutorzy edukacyjni Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny