Zatrudnij a Proofreader

Proofreading helps your web pages free of grammatical, typographical, punctuation, syntax, spelling and formatting errors. Hire an expert Proofreader today!.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Write Technical Guide for VPN Tech Site Obraz
CleverPen Content Obraz
CleverPen Content
Copywriter
Technical guides on how to set up VPNs for secure Internet browsing. Help your customers navigate the difficulty of making the right pick when buying a complex product
Write Technical Guide for VPN Tech Site
$909 USD
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights" Obraz
Sanjit Kumar P. Obraz
Sanjit Kumar P.
Content Writer & Social Media Marketer
Content on trending topics that's ready to promote on social media. A great way to become part of the conversation.
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights"
$50 USD
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands Obraz
Courtney M. Obraz
Courtney M.
English teacher with award-winning writing skills
A series of articles for a SEO friendly webiste in regards to gaining sponsorship and building personal brand specifically targeted for athletes in motorsport.
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands
$250 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

52.3
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
19.9 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Takes reviews and feedback in a good spirit and makes his work more valuable

If you're looking for a talented technical content writer you'll find people like Ashish to help you accomplish your needs.

Ashish Kumar S.
Content Writer
$10 USD/hour
CSS content writing for online tutorial website
USD $129

Zatrudnij a Proofreader na Freelancer.com

Czy szukasz kogoś, kto potrafiłby sprawdzić artykuły na Twojej stronie internetowej lub blogu? A może ktoś kto przeczyta Twój esej i sprawdzi go pod kątem błędów w pisowni i gramatyce? Jak tak, to właśnie taką osobę znajdziesz na Freelancer.com. Freelancer.com pomoże Ci znaleźć najlepszych edytorów i specjalistów językowych w sieci, tak aby Twoja publikacja była bezbłędna.

Wiele firm polega na artykułach i postach na blogach w swojej komunikacji dot. produktów i usług z klientami. Edytorzy gwarantują, że Twoje treści będą czytelne i na temat. Natomiast studenci mogą się przekonać o tym, jak ważni są edytorzy, podczas sprawdzania poprawności gramatycznej ich prac.

Freelancer.com posiada liczne grono profesjonalistów z całego świata, którzy będą odpowiadać Twoim potrzebom. To oznacza, że jeżeli potrzebujesz sprawdzić artykuł bądź inny dokument napisany w języku obcym, to cały czas możesz zrealizować tę pracę. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz sprawdzić dokument, post na blogu, czy artykuł, to znajdziesz tutaj osobę, która to chętnie i efektywnie zrobi dla Ciebie.

Nie wiesz jak rozpocząć proces rekrutacyjny? To jest bardzo proste! Istnieje wiele sposobów, aby znaleźć świetnego edytora na stronie Freelancer.com. Aby być bardziej specyficznym, czytaj dalej.

Czy potrzebujesz sprawdzić jakiś konkretny typ dokumentu? Publikacja projektu jest szybka i łatwa oraz sprowadza się do kliknięcia na przycisk "Opublikuj Projekt". W następnym kroku musisz zwięźle opisać, co potrzebujesz mieć zrobione, i kliknąć "Potwierdź"! Od tej pory możesz się odprężyć i patrzeć jak nadpływają konkurencyjne oferty pracy od doświadczonych profesjonalistów. Nasz system składania ofert i propozycji ułatwia Ci temat zatrudnienia najlepszej osoby za najlepszą cenę!

A może już masz konkretnego edytora, którego chcesz zatrudnić? Nie ma problemu! Możesz pominąć proces publikacji projektu i znaleźć edytora poprzez nasz Katalog Freelancerów. Możesz segregować specjalistów według doświadczenia, reputacji, położenia geograficznego, czy umiejętności. Katalog Freelancerów jest narzędziem, które pozwoli Ci przeszukać oraz wybrać idealnego kandydata do pracy nad Twoim projektem. Jak tylko znajdziesz taką osobę, to zaoferuj zatrudnienie z poziomu strony profilowej.

Czy masz trudności z doborem konkretnego freelancera i nie wiesz kogo wziąć? Nie martw się! Freelancer.com oferuje Ci kadrę doświadczoną kadrę rekruterów, którzy chętnie pomogą Ci znaleźć idealnego freelancera do projektu. Posiadamy system, który dokładnie identyfikuje i skupia najlepszych wykonawców na platformie, którzy współpracują właśnie z naszymi rekruterami. Rekruter zawsze pozostanie do Twojej dyspozycji i możesz z nim porozmawiać na temat Twojego perspektywicznego ideału kandydata jak i na temat osób, które już się zgłosiły do projektu. Na prawdę nie ma lepszych od rekruterów!

Na co więc czekasz? Freelancer.com jest nadrzędnym źródłem freelancerów w całej sieci. Niech Twój dokument zostanie sprawdzony przez naszych topowych freelancerów i zobacz, jak profesjonalnie przygotowana i bezbłędna treść rewolucjonizuje Twoją firmę lub oceny w szkole!


Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Korektorzy Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny