Zatrudnij an R Programmer

Find a superb R programming expert to help you with data analysis and statistical modeling.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

59.5
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.5 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij an R Programmer na Freelancer.com

Jeżeli nie jesteś na bieżąco z wszelkimi nowinkami w dziedzinie programowania i czasami wydaje Ci się, że ludzie z branży IT mówią w innym języku do Ciebie, to z językiem programowania R prawdopodobnie nie jesteś w błędzie.

R jest językiem programowania, wykorzystywanym w obliczeniach statycznych. Zaawansowane techniki języka R są powszechnie stosowane przez statystyków do analizowania danych z oprogramowania firm. Nie ma znaczenia, jak dobrze się znasz na odmianach języka R, ale masz pewność, że jest on teraz na fali wznoszącej i zyskuje na popularności!

Swoją nazwę zawdzięcza twórcom, czyli Rossowi Ihaka i Robertowi Gentleman, i jest teraz żywą konkurencją dla dobrze rozwiniętego języka S. Język R wyróżnia się sporą liczbą interfejsów użytkownika, które są dostępne na każdym poziomie zaawansowania, począwszy od przystępnych dla nowicjuszy a kończąc na na ekspertach szukających zaawansowanych narzędzi.

Język R jest jednym z wielu języków stosowanych w obliczeniach komputerowych. Jednak jego swoistą wartością jest fakt, że wymaga technicznych umiejętności do jego zrozumienia. Aby się nim biegle posługiwać i osiągnąć zamierzone rezultaty, to należy osiągnąć znamienity poziom wszelkich zagadnień z nim związanych.

Jeżeli Twoja firma potrzebuję programistę R do następnego projektu, ale Twoja wiedza na ten temat nie jest wystarczająca, to zatrudnienie freelancera przez Freelancer.com wydaje się znakomitym wyjściem w tej sytuacji!

Język R nieustannie zyskuje na popularności dzięki jego wszechstronności oraz możliwości odpalenia na różnych platformach, włączając w to system Windows. Posiadamy tysiące freelancerów na Freelancer.com, którzy są wysoce kompetentni oraz posiadają świetne umiejętności.

Zamiast przeglądać setki kandydatów do pracy, możesz po prostu opublikować swój projekt na Freelancer.com i zobaczyć, kto odpowie na Twoje ogłoszenie - pamiętaj, że nie wszyscy freelancerzy ds. języka R będą dostępni bądź chętni do podjęcia się Twojej pracy, więc jest to sposób, który zajmuje znacznie mniej czasu, aby zapoznać się z zainteresowanymi osobami.

Freelancer ds. języka R wykona Twoje zadanie za ułamek rynkowej ceny programisty R, zatrudnionego przez wyspecjalizowaną firmę technologiczną. Naturalnie rzecz biorąc, zatrudnienie freelancera nie wiąże się z kosztami utrzymania pracownika w biurze, dlatego część pieniędzy pozostanie w Twojej kieszeni. Idąc dalej tym tropem, to freelancerzy mogą pracować nad Twoim projektem dzień i noc, w przeciwieństwie do typowego programisty, który pracuje 8 godzin dziennie i wychodzi z biura.

Programiści R zatrudnieni poprzez Freelancer.com dostarczają Ci gotowy produkt w ustalonym terminie, a Ty za to płacisz - i nie ma przy tym żadnych ukrytych kosztów.

Jeżeli natomiast potrzebujesz programisty R na stałe do swojej firmy, to Freelancer.com pozwala Ci na wypróbowanie oraz sprawdzenie umiejętności freelancera zanim podejmiesz wielki krok, jakim jest zatrudnienie danej osoby w pełnym wymiarze czasowym - często pracownicy są zatrudnieni na podstawie tego, co mówią, a nie tego, jak pracują, dlatego Freelancer.com niweluje ryzyko związania się na stałe z osobą, która tak na prawdę może nie spełniać wymagań w Twojej firmie, a przy tym generować spore koszty.Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści R Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny