Zatrudnij a Report Writer

The most experienced Report Writing specialist will give your business reports a new caliber of quality.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Write Technical Guide for VPN Tech Site Obraz
CleverPen Content Obraz
CleverPen Content
Copywriter
Technical guides on how to set up VPNs for secure Internet browsing. Help your customers navigate the difficulty of making the right pick when buying a complex product
Write Technical Guide for VPN Tech Site
$909 USD
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights" Obraz
Sanjit Kumar P. Obraz
Sanjit Kumar P.
Content Writer & Social Media Marketer
Content on trending topics that's ready to promote on social media. A great way to become part of the conversation.
Write an Article About "Harnessing your Analytics Insights"
$50 USD
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands Obraz
Courtney M. Obraz
Courtney M.
English teacher with award-winning writing skills
A series of articles for a SEO friendly webiste in regards to gaining sponsorship and building personal brand specifically targeted for athletes in motorsport.
Write High Quality Articles About Sponsorship and Personal Brands
$250 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

61.1
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.8 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Takes reviews and feedback in a good spirit and makes his work more valuable

If you're looking for a talented technical content writer you'll find people like Ashish to help you accomplish your needs.

Ashish Kumar S.
Content Writer
$10 USD/hour
CSS content writing for online tutorial website
USD $129

Zatrudnij a Report Writer na Freelancer.com

Studenci często zmierzają się z koniecznością nadsyłania prac (np. raportów lub esejów) jednej po drugiej w krótkim odstępie czasowym. Raport jest precyzyjnym i treściwym dokumentem, który posiada ściśle określony cel i jest pisany na potrzeby konkretnej grupy docelowej. To jest dokument oparty na faktach, który analizuje dany problem, mając na celu utworzyć konkluzje, które sformułują zarys dalszych działań w przyszłości. W obecnych czasach wielu studentów ma pewne kłopoty z zasadami pisania tychże raportów, które by potencjalnie gwarantowały wysokie oceny na zajęciach. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że pisanie raportów wymaga ściśle określonego stylu, formatowania i wiedzy. Nawet doświadczeni zawodowcy miewają problemy przy pisaniu raportów firmowych, ponieważ wymagają one również przestrzegania specyficznych zasad jak opisano powyżej.

Wydaje się nieuniknionym, że będzie musieć poświęcić sporo czasu na wdrożenie się w zasady pisania raportów, które muszą być ponadto dobrze przeanalizowane oraz zawiera informacje, które zrobią wrażenie - świetnym pomysłem będzie więc zatrudnienie profesjonalisty. Ale skąd wziąć takiego profesjonalistę? Odpowiedź jest aż nadto prosta - z Freelancer.com. Tutaj znajdziesz talent na światowym poziomie za przyziemną cenę. Wszystko, co musisz zrobić, to opublikować projekt ze szczegółowym opisem swoich wymagań, usiąść na krześle i się odprężyć, oraz poczekać na propozycje zrealizowania pracy, które będą nadsyłane przez freelancerów z całego świata. Twój wybrany specjalista pomoże Ci z raportem - poradzi, poprawi, przeczyta. Z pewnością pomoże Ci to w przygotowaniu nienagannego raportu, który zostanie bardzo dobrze przyjęty.

Na Freelancer.com masz możliwość przejrzenia topowych freelancerów, zapoznania się z ich historią pracy, czy opiniami wystawionymi przez poprzednich pracodawców. Dzięki temu, masz pewność, że nawiązujesz współpracę z osobą, która posiada odpowiednią jakość. Ekspert ds. pisania raportów zapewni, że jego dzieło zostanie profesjonalnie przygotowana, a czytelnik będzie zachwycony jego czytelnością. Taki raport będzie dokładnie odzwierciedlać to, co pragniesz przekazać. Takie zadanie może być ciężkim orzechem do zgryzienia dla Ciebie, ale od tego masz właśnie freelancerów.

Najlepszą rzeczą dot. zatrudniania profesjonalnych freelancerów do napisania raportu jest fakt, że nie musisz poświecić znaczącej ilości czasu na poszukiwania takiej osoby ani nie musisz się ograniczać jedynie do ludzi z Twojej okolicy. Możesz to wszystko zrobić z domu w bardzo krótkim czasie. Po prostu przedyskutuj sprawę z freelancerem, który zrealizuje pracę według Waszych ustaleń. Jak tylko otrzymasz w pełni przygotowany raport, to możesz uwolnić pieniądze i je przekazać na konto wykonawcy. Takie rozwiązanie zapewni Ci pełno czasu, który możesz spożytkować na inne cele, gdyż nie musisz zaprzątać sobie głowy studiowaniem materiału, który potrzebujesz, aby zrobić wrażenie na odbiorcach końcowych raportu.

Nie czekaj więc na nic więcej! Odwiedź Freelancer.com, aby zatrudnić najlepszego pisarza. Twoja satysfakcja jest gwarantowana, ponieważ środki pieniężne uwolnisz tylko, gdy osiągniesz pełne zadowolenie z pracy dostarczonej przez freelancera. Opublikuj projekt jeszcze dzisiaj!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Pisarze raportów Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny