Zatrudnij an SEO Expert

Find effective professional SEO consultants at Freelancer.com.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Czym jest SEO?

SEO is an abbreviation for Search Engine Optimization. Every major search engine, be it Google, Bing or Yahoo, will spit out primary search results that are ranked according to what said engine feels is the most relevant to the user. If you have good SEO baked into your website you can effectively increase the quantity and quality of traffic to your website through organic search engine rankings and results (read: no advertising money spent at all). Basically, optimising your website to what the search engine desires will pay dividends.

Zatrudnij an SEO Expert

Hire experienced SEO professionals ready to assist you in raising your SEO ranking and increasing traffic to your website. Find professional SEO consultants today at Freelancer.com and watch your website thrive!

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

63.2
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
22.1 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij an SEO Expert na Freelancer.com

Czy nie jest czasem tak, że się zastanawiasz, jak to się dzieje, że masz wspaniałą stronę internetową, którą jednak bardzo mało ludzi odwiedza? Właśnie... Prawdopodobnie jest tak, że ludzie jej nie odwiedzają, ponieważ jeszcze nie wiedzą jak jest wspaniała. Treść Twojej strony nie jest zoptymalizowana pod wymogi wyszukiwarek internetowych, dlatego kiedy ludzie szukają czegoś co odpowiada zawartości Twojej stronie, to wyszukiwarki przekierowują tychże ludzi do innych portali.

Optymalizacja wyszukiwarek internetowych (SEO) jest powszechną kombinacją wielu znamienitych strategii i technik, które pomagają przyciągnąć jeszcze więcej ludzi na daną stronę poprzez uzyskanie wysokiej pozycji w rankingu wyszukiwań. Mówiąc prostym językiem, to kiedy szukasz czegoś w wyszukiwarkach internetowych (np. Google), to widzisz liczbę wyników oraz liczbę stron. W rezultacie najlepiej zoptymalizowane strony pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwań, a szanse, że strona zostanie przez kogoś odwiedzona są zmaksymalizowane. Strony, które znajdują się na drugiej i kolejnych stronach wyszukiwarek, są znaczniej gorzej zoptymalizowane a szanse przyciągnięcia na nie użytkowników dramatycznie spadają.

Sztuką SEO jest sprawa, że coś potrzebuje się nauczyć, jak stworzyć wyniki, które będą odpowiadać klientom. Rezultaty pracy nad optymalizacją stron internetowych są bardzo łatwe do zmierzenia, ponieważ od razu je będzie widać w statystykach ludzi odwiedzających Twoją stronę internetową. Natomiast samo optymalizowanie wymaga znajomości wielu taktyk i zagadnień specjalistycznych. Każda wyszukiwarka internetowa posiada swój własny algorytm umiejscowienia stron w rankingu, które się różnią w zależności od wyszukiwarki. Z tych względów, dobry specjalista posiada doskonałą wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wie jak ją wykorzystać, aby strategicznie zastosować swoje pomysły i je odpowiednio wpleść w algorytmy.

Jednakże zatrudnienie pełnoetatowego eksperta ds. SEO może się okazać nie tylko nieopłacalne, ale i nie zbyt uzasadnione, aby taka osoba pracowała w pełnym wymiarze czasowym. Ponadto, jeżeli zawartość Twojej strony nie zmienia się zbyt często, to będzie to prawdopodobnie tylko jednorazowe zadanie. Dlatego właśnie najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie freelancera, który się dobrze zna na swojej robocie.

Skąd więc wziąć freelancera, który pomoże Ci w kwestiach SEO? Odpowiedź masz przed oczami - wykonawcy są na Freelancer.com! Freelancer.com jest największym na świecie rynkiem, który łączy usługodawców z usługobiorcami. Z ponad 25 milionami użytkowników, to nie będzie problemem, aby znaleźć idealnego freelancera ds. SEO za przystępną cenę.

Tutaj znajdziesz przykładową listę zadań, o którą możesz poprosić swojego freelancera:

 • Stwórz strategię SEO, która podniesie ranking strony
 • Utwórz wysokiej jakości odnośniki, wybierając odpowiednie hasła
 • Stwórz treść, która przyniesie efekty optymalizacyjne
 • Ulepsz pozycję w rankingach wyszukiwań poprzez wykonywanie regularnych audytów
 • Optymalizuj nawigację strony, znaczniki tytułów i opisów, aby zmaksymalizować wskaźnik kliknięć

Jak to działa? To jest tak proste jak policzenie do trzech! Wszystko rozpoczyna się od opublikowania projektu (pamiętaj, aby dokładnie opisać, czego oczekujesz). Chwilę później po prostu się odpręż i poczekaj, aż wykonawcy złożą swoje oferty. Jeszcze chwilę później będziesz móc wybrać dowolnego freelancera, który złożył ofertę. Natomiast jeżeli posiadasz już konkretnego freelancera, to nie musisz czekać aż złoży swoją ofertę, ale po prostu zatrudnij go z poziomu strony profilowej za pomocą przycisku "Zatrudnij Mnie". Pamiętaj tylko o jednej rzeczy - uwolnij płatność tylko, jeśli masz 100% pewność i zadowolenie z efektów końcowych pracy freelancera.

To jest Twoja najlepsza szansa, aby wznieść swój biznes na wyższy poziom i wygenerować jeszcze większy ruch na swojej stronie. Poświęć kilka minut swojego cennego czasu i opublikuj projekt jeszcze dzisiaj!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Eksperci ds. SEO Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny