Zatrudnij a Telemarketer

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content Obraz
eFeeders Tech Obraz
eFeeders Tech
SEO, Web Development Experts
Create content for a blog & improve website SEO to drive organic traffic. Great for beginners looking to get traffic for the first time.
Grow Organic Traffic Through Technical SEO and Creating Content
$127 USD
Run an Email Marketing Campaign Obraz
Weblance Obraz
Weblance
Email Marketing Experts
Launch email marketing campaigns to make businesses to register on the website. Perfect of any company that has a great email list but isn't sure how to get value from having it.
Run an Email Marketing Campaign
$114 USD
Design a Brochure for an Interior Design Agency Obraz
Md. Gulzar R. Obraz
Md. Gulzar R.
Digital Designer
Beautiful brochure for interior design agency to communicate their experience & aesthetic taste. Position yourself as an expert to win more clients and support premium prices.
Design a Brochure for an Interior Design Agency
$50 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

60.9
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.7 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Amazing SEO work with superb articles and target keywords.

If you're looking for a SEO expert you'll find people like Rekha to help you accomplish your needs.

eFeeders Tech
SEO Expert
$15 USD/hour
SEO marketing / site optimization
USD $90

Zatrudnij a Telemarketer na Freelancer.com

Dlaczego zatrudnić freelancerów ds. telemarketingu? Telemarketing jest jedną z najskuteczniejszych metod marketingowych, która potrafi dotrzeć do zarówno istniejących jak i potencjalnych klientów poprzez rozmowę o danym produkcie lub usłudze.

Kampanie telemarketingowe są różnorakie - od masywnych działań w krótkim okresie czasu, masywnych działań w długim okresie czasu, krótkich kilkudniowych lub kilkutygodniowych działań, po nieustannie działające kampanie.

Temat każdej kampanii marketingowej może się różnić w zależności od potrzeby biznesowej. Mogą przykładowo dotyczyć branży technologicznej, finansowej, bądź po prostu usług ogrodniczych. Kiedy masz zamiar stworzyć kampanię telemarketingową, to jest niezmiernie ważne, aby wysoce kwalifikowane osoby się tym zajęły.

Telemarketerzy powinni posiadać sporą wiedzę o produkcie, ponieważ mają za zadanie go inteligentnie i efektywnie sprzedać odbiorcy rozmowy telefonicznej. Inteligentny i zorganizowani konsultanci udzielają się w imieniu firmy, dlatego mają bezpośredni wpływ na statystyki sprzedaży, które są rezultatem ich pracy.

W związku z czym, wybranie odpowiedniego telemarketera jest absolutnie podstawową kwestią dla sukcesu całej kampanii. Pytaniem jest, gdzie znaleźć tych telemarketerów?

Odpowiedź jest prosta - na Freelancer.com. Freelancer.com posiada niesamowite bogactwo zasobów ludzkich, w których możesz przebierać, aby znaleźć idealnego telemarketera dla siebie. Dzięki wielu narzędziom na Freelancer.com, masz pewność, że z łatwością znajdziesz idealnego telemarketera. To jest tak proste jak wrzucenie publicznego ogłoszenia. Tutaj możesz opublikować swój projekt za darmo. Po prostu opisz szczegółowo, czego potrzebujesz, a w mgnieniu oka otrzymasz konkurencyjne propozycje współpracy nad Twoim projektem dot. telemarketingu.

Czy Twój projekt wymaga innych specjalistycznych umiejętności bądź doświadczenia? To nie problem! Wykorzystaj Katalog Freelancerów, aby przejrzeć profile kandydatów i znaleźć osobę z pożądanymi umiejętnościami, która może pracować nad Twoją kampanią. Jak tylko dostrzeżesz odpowiednią osobę, to możesz ją zatrudnić bezpośrednio z poziomu strony profilowej.

Biorąc pod uwagę fakt, jak wielu utalentowanych telemarketerów na stronie posiadamy, to jest to kompletnie zrozumiałe, że wybór tej jedynej osoby może być przytłaczający. Jednak to pozytywny problem i na całe szczęście, Freelancer.com prowadzi Program Ulubiony Freelancera, który zrzesza elitę wszystkich freelancerów, którzy są zawsze dostępni. Skorzystaj z pomocy naszego rekrutera, a uzyskasz dostęp do właśnie tej elity!

Podobnie jak w przypadku normalnych projektów, ci Ulubieni Freelancerzy będą składać swoje propozycje współpracy dot. kampanii telemarketingowych z zastrzeżeniem, że są to najlepsi kandydaci na naszej stronie. Porozmawiaj ze swoim rekruterem oraz Ulubionymi Freelancerami o ich ofertach, dzięki czemu będziesz móc mądrze wybrać doskonałego specjalistę, z którym pragniesz kontynuować swoje zlecenie.

Wciąż się nie możesz zdecydować? Twój rekruter dostarczy Ci spersonalizowane rekomendacje dot. wyboru telemarketera! Ty, rekruter, oraz Ulubiony Freelancer stworzycie doskonały zespół!

Znalezienia telemarketera na Freelancer.com nie może być jeszcze prostsze, więc na co czekasz? Wystartuj ze swoją kampanią jeszcze dzisiaj, dzięki specjaliście, którego znajdziesz na naszej stronie!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Telemarketerzy Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny