Zatrudnij najlepszego Tłumacze

Tłumacze - 6 Najlepszych, Zatrudnionych W Tym Miesiącu

 • Zdjęcie profilowe użytkownika daufenbach'
  daufenbach
  Freelancer w Krempe (Germany)
  379 Oceny

  ## BIO **46 y/o engineer (media tech, certified)** * German native speaker fluent in German and English * experienced in * translation English->German->English * voice recording/over for promotional/educational videos * administration (linux, web, mail, ssh, ftp) * user...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika sfeisten'
  sfeisten
  Freelancer w Hohenöllen (Germany)
  250 Oceny

  I was born in germany. My wife was born in the USA. Wir haben zwei Muttersprachen für Übersetzungen parat. We provide two native languages for translations. We also can do any service we're able to. Looking forward to working with you

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika TranslatorsTown'
  TranslatorsTown
  Freelancer w Phulbari (Bangladesh)
  157 Oceny

  Professional Translations, Transcription, Proofreading and Editing service provider in any languages. We want our clients to be happy with our works and we desire to become an established. Though we are new at this platform, We only provide manual translations. Our working system: *All translations are done by...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika benni25'
  benni25
  Freelancer w Vacoas (Mauritius)
  396 Oceny

  REGISTERED EN15078 & Certified Translation ISO 17100--->>> FREE EXPRESS DELIVERY TRANSLATION UNDER 12 HOURS--->>> WE OFFER NOTARIZE DOCUMENTS FREE--->>> Translation--->>Proofreading---->>>editing--->>>Final Proofreading---->>>Delivered to you Our company is highly recommended for Translation &...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika rafaelbelokurows'
  rafaelbelokurows
  Freelancer w Dois Vizinhos (Brazil)
  85 Oceny

  I'm a Brazilian freelance worker. I can translate anything from English, Spanish, Italian and French into Portuguese and from any of these languages to English and Spanish. I have experience translating documents, web pages, applications, short stories, books, spreadsheets and texts in general. You name it, I can...

  Zatrudnij mnie
 • Zdjęcie profilowe użytkownika rouerangelique'
  rouerangelique
  Freelancer w ABOMEY CALAVI (Benin)
  43 Oceny

  Bonjour,J'aime beaucoup l'écriture, la lecture et créer. Je suis très curieuse et m'intéresse à beaucoup de domaines. J'ai des connaissances en communication, animation, art, environnement, agronomie, web, littérature, journalisme, philosophie, sociologie, jardinage.....Et surtout j'aime découvrir de nouveaux...

  Zatrudnij mnie

Wyszukiwanie Tłumacze na Freelancer

Czy potrzebujesz tłumacza? Zastanów się nad Freelancer.com przy pracy dot. tłumaczenia.

Ludzie z całego świata są teraz bliżej siebie niż kiedykolwiek, więc freelancerzy ds. tłumaczeń są w wysokim zapotrzebowaniu. Przetłumacz swoje materiały promocyjne do rodzimego języka na danym rynku, na którym pragniesz zaistnieć, ale jeszcze dotąd nie udało Ci się nic zdziałać.

Chiny są wielkim rynkiem na fali wzrostowej, który przyciąga biznesmenów z całego świata. Czy zamierzasz być krok do przodu, podczas gdy Twoja firma zdobywa nowy rynek? Przemyśl zatrudnienie tłumacza ds. języka chińskiego z Freelancer.com, aby pomóc Twojej firmie dotrzeć do klientów z Państwa Środka..

Czy Twoja firma bierze na cel inny rynek? To nie jest problem! Przetłumacz coś szybko i dobrze za pomocą jednego z doświadczonych freelancerów na Freelancer.com. Z tłumaczami mieszkającymi w każdym zakątku świata, łatwo znajdziesz freelancera, który pomoże Ci zapewnić tłumaczenie do dowolnego języka, jaki możesz sobie wymarzyć.

Czy jesteś gotów na znalezienie swojego tłumacza? Świetnie! Szukasz porad na temat jak znaleźć najlepszych tłumaczu na Freelancer.com? Chętnie pomożemy!

Freelancer sprawia, że łatwością jest zapoznać się z najbardziej utalentowanymi i doświadczonymi tłumaczami w sieci. Czy masz już konkretny projekt dot. tłumaczenia na myśli? Doskonale! Opublikuj swój projekt za darmo na Freelancer.com i oglądaj, jak freelancerzy z całego świata składają swoje oferty zrealizowania usługi za przystępne ceny. Porozmawiaj z wykonawcami o projekcie, rozważ ich propozycje i wybierz doskonałego kandydata!

Masz już swój wymarzony ideał freelancera na myśli? Zapoznaj się z naszym rozległym Katalogiem Freelancerów. Segreguj freelancerów na podstawie ich doświadczenia, reputacji, czy położenia geograficznego. Przejrzyj ich profile i zatrudnij bezpośrednio z poziomu strony profilowej.

Wciąż nie wiesz kogo wybrać do następnego projektu? Skorzystaj z naszego Programu Ulubiony Freelancer. Freelancer.com zidentyfikował najbardziej zaufanych i doświadczonych freelancerów, których pragniemy Ci przedstawić. Z pomocą osobistego rekrutera, możesz zaczerpnąć ekspertyzy najlepszych z najlepszych do swojego zlecenia. Twój rekruter podsunie Ci wykwalifikowanego kandydata, którego możesz rozważyć do swojego projektu. Będzie to starannie wyselekcjonowana osoba, więc masz pewność, że Twoje doświadczenie ze stroną będzie wysoce pozytywne.

Czas na zatrudnienie freelancera ds. tłumaczeń właśnie nadszedł. Przestań korzystać z oprogramowania wspomagającego tłumaczenie do pracy nad dokumentami. Uniknij niezręcznego i słabego tłumaczenia, które uzyskasz z komputerem, a zainwestuj w ludzką pracę, aby treść Twojego tłumaczenia odniosła sukces.

Freelancer.com jest pierwszorzędnym źródłem, jeżeli szukasz tłumaczy on-line. Bogactwo naszych zasobów ludzkich pozwoli Ci dopasować idealnego kandydata już teraz, więc nie ma co zwlekać.

Zainwestuj w jakościowe tłumaczenie dokumentu jeszcze dzisiaj. Komunikuj się przejrzyście i bezbłędnie w dowolnym języku, dzięki specjalistom, których znajdziesz tutaj. A jakie możliwości na Ciebie czekają z przetłumaczonymi dokumentami? Otwórz sobie drzwi na tyle rynków, na ile tylko pragniesz, dzięki usługom tłumaczenia z Freelancer.com. Opublikuj swój projekt dzisiaj!