Zatrudnij a Videographer

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Create Minimalist Icons for a Website Obraz
Rakesh C. Obraz
Rakesh C.
Graphic Designer
Minimalism design style svg icon set for existing website hosted by the employer. This icon set invites users to register for free as part of the unique onboarding experience.
Create Minimalist Icons for a Website
$100 USD
Design the Architecture Style of a House Obraz
Harijith S. Obraz
Harijith S.
Architecture Explorer and Enterpreneuer
Sleek and modern architectural design from sample house plans with a unique local flair. The perfect way to build out your vision before your next renovation.
Design the Architecture Style of a House
$38 USD
Design an App Mockup Obraz
Nihal Graphics Obraz
Nihal Graphics
UX/UI Designer
Energetic and attention-grabbing mobile app designs for a delivery service including map view, contact details, and order details.
Design an App Mockup
$78 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

59.4
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.5 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Paula's design work was incredibly detail oriented and she was hyper responsive to our evolving needs.

If you're looking for a talented graphic designer you'll find people like Paula to help you accomplish your needs.

Paula Daniela M.
Graphic Designer
$60 USD/hour
Design Conference Image
USD $70

Zatrudnij a Videographer na Freelancer.com

Wideo było od zawsze popularną formą rozrywki. Od powstania telewizji w 1927 roku do dzisiejszych czasów, nastąpiła znaczna ewolucja w sposobie dystrybucji i konsumpcji - dzisiaj posiadamy już nie tylko telewizję, ale i również technologię mobilną i komputerową, które mogą przekazywać obraz wideo za pomocą różnych programów, takich jak YouTube, Snapchat, Periscope, Vimeo, Instagram, czy Facebook. Konsumenci konsumują wideo wszędzie. W przybliżeniu 75 milionów ludzi w samych Stanach Zjednoczonych ogląda telewizję każde dnia i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się odwrócić.

Ludzie często sięgają po tę formę rozrywki z wielu względów: dla zabawy i śmiechu, edukacji, relaksu, czy wiedzy społecznej. Widea zapewniają mocną więź emocjonalną z odbiorcą oraz silny przekaz komunikacyjny. Widea łatwo zrozumieć, są wygodne i efektywne. Zwiększająca się dominacja przekazu treści formą wideo nad obrazem statycznym czy treścią tekstową jest zakorzeniona w naturze człowieka i jego skłonności do łatwego przyswajania właśnie wideo. Dla przykładu, dane Facebooka wykazują, że osiągnęli o 33% większy poziom zaangażowania pomiędzy nimi a użytkownikami dzięki właśnie wideo, a wbudowane wideo może zwiększyć ruch na stronie o nawet 55%.

Zastosowanie wideo jest niemal nieograniczone. Usługi wideo umożliwiają kreację programów telewizyjnych, reklam, wersji demonstracyjnych produktów, treści edukacyjnych, narzędzi edukacyjnych, klipów muzycznych, wideo-blogów, treści marketingowych, przekazu na żywo, i wiele więcej.

Usługi wideo są szerokim pojęciem, które odnosi się do różnorodnych zadań dot. produkcji wideo, telewizji, czy filmu. Profesjonalne usługi wideo mogą się odnosić do rozwoju konceptu, wideografii, produkcji, nagrywania dźwięku, i post-produkcyjnych zadań, takich jak wizualne efekty, audio, i dalsza obróbka.

Utalentowany specjalista ds. wideo potrafi efektywnie przekształcić przekształcić surowy materiał wideo, grafikę, oraz dźwięk w profesjonalne wideo na potrzeby Twojego biznesu.

W jaki sposób wideo może wpłynąć na Twoją firmę?

 • Przedstawi Twój produkt lub usługę
 • Poinformuje zainteresowane strony o Twojej firmie
 • Rozsławi Twój biznes na wielu platformach
 • Wygeneruje większy ruch na Twojej stronie i zwiększy sprzedaż
 • Zapewni szansę na masowy wzrost rozpoznawalności

Specjaliści ds. wideo mogą się wykazać wachlarzem umiejętności z zakresu edycji plików wideo, włączając w to biegłość w takim oprogramowaniu jak: Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Adobe Illustrator, Autodesk Flame, Autodesk Smoke, czy Corel Visual Studio i wiele innych.

Zatrudnienie zawodowca z zakresu wideo jest dziecinnie proste na Freelancer.com. Tutaj z łatwością zlokalizujesz kandydata do pracy w animacji, filmowaniu, edycji wideo, produkcji, czy wszelkich innych kategoriach, począwszy od reklam a skończywszy na wideach instruktażowych. Ponad 25 milionów użytkowników mówi samo za siebie, więc tutaj masz gwarancję, że znajdziesz kogoś niemal natychmiastowo! Masz cienki budżet? To nie ma problemu! Freelancer.com jest miejscem, gdzie może znaleźć kogoś na krótko, więc nie musisz się obawiać kosztów związanych z pełnoetatowym zatrudnieniem. Zatrudnij freelancera, a przekonasz się, ile oszczędzisz.

Zapewnienie sobie usług wykonawcy na Freelancer.com jest wyjątkowo prostą sprawą. Napisz dokładnie, co potrzebujesz, i opublikuj projekt, a w mgnieniu oka otrzymasz propozycje współpracy od zainteresowanych kandydatów, którzy są od razu gotowi do rozpoczęcia pracy. A możesz także przejrzeć nasz Katalog Freelancerów, przejrzeć kilka osób i zatrudnić swojego faworyta bezpośrednio z poziomu jej strony profilowej. Pamiętaj, że tutaj możesz sprawdzić doświadczenie tej osoby, historię pracy, i jej oceny. Jeśli jeszcze czegoś nie wiesz, to po prostu poczatuj z tą osobą i wyjaśnijcie sobie wszystkie kwestie.

Odwiedź Freelancer.com, aby znaleźć doskonałego kandydata do pracy nad swoim nowym wideo już dzisiaj! Wnieś swój biznes na wyższy poziom.

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Wideo graficy Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny