Zatrudnij a Windows Developer

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

61.1
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.8 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij a Windows Developer na Freelancer.com

Czy jesteś użytkownikiem komputera? Jeśli tak, to jest bardzo prawdopodobne, że właśnie teraz korzystasz z najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie, Microsoft Windows. Windows od zawsze był wiodącym systemem operacyjnym, który się utrzymuje na topie, mimo rosnącej konkurencji ze strony innych systemów, takich jak OS X czy Linux. Jednak popularność Windowsa nieustannie rośnie z każdą wersją systemu operacyjnego, który jest wydawany.

Podczas kiedy używamy Windowsa, to zapominamy o całej skomplikowanej technologii, która stoi za tym systemem. Co widzimy, to tylko interfejs użytkownika. Jeżeli jednak chcesz zainstalować specyficzną aplikację lub wykonać skomplikowane zadanie, to często to wymaga odpowiedniej konfiguracji systemu i instalacji dodatkowych komponentów.

Poza tym, jak każde inne oprogramowanie, Windows od czasu do czasu nie działa tak jak powinien, powodując ogólną destabilizację pracy systemu i problem dla Ciebie. Czasami może to doprowadzić do utraty ważnych danych.

Jeżeli nie czujesz się mocno w sprawach technicznych, to próba naprawy tychże problemów może doprowadzić do jeszcze dalszych konsekwencji. Wiemy co sobie teraz myślisz - to łatwe a z systemem Windows masz do czynienia całe życie, dlatego rozwiązanie każdego problemu znajdziesz w Google. Nic bardziej mylnego! Zamiast wprowadzenia pozytywnych zmian, stosowanie nieprzemyślanych rozwiązań może jeszcze bardziej skomplikować sytuację, z której wyjście może być bardzo skomplikowane.

Niech prawdziwy specjalista się tym zajmie i sprawnie rozwiążę Twoje problemy.

Zastanawiasz się skąd wziąć właśnie takiego freelancera?

Odpowiedź jest krótka i konkretna - z platformy Freelancer.com! Freelancer.com jest największym na świecie rynkiem usług online, który zrzesza pracodawców i freelancerów z całego świata. Z ponad 25 milionów użytkowników, masz pewność, że wielu z nich będzie się specjalizować w systemie Windows i chętnie Ci pomogą.

Zatrudnienie freelancera jest tak proste jak policzenie do 3! Wszystko, co musisz zrobić, to opublikować projekt (za darmo) i opisać swoje wymagania. Niemalże natychmiastowo pierwszy ochotnicy zgłoszą swoje kandydatury, zawierające ich konkurencyjne oferty zrealizowania projektu. Wkrótce potem będziesz już mieć sporą liczbę kandydatów, którzy chętnie wykonają pracę dla Ciebie. Możesz przejrzeć profile freelancerów i porozmawiać z nimi, aby mieć pewność, że zatrudniasz absolutnie najlepszą osobę. Wybierz freelancera tylko, jeżeli masz pełną satysfakcję i czujesz się komfortowo, współpracując z tą osobą, a jakość pracy nad poprzednimi projektami przemawia za siebie. Nie miej oporów, aby przejrzeć profile tak wielu freelancerów jak tylko dusza zapragnie, zanim podejmiesz decyzję o zatrudnieniu kogoś.

Co więcej, wszystko jest pod Twoją kontrolą! Możesz negocjować warunki finansowe z freelancerem, a zapłacisz tylko, jeżeli uzyskasz pełną satysfakcję z wyników pracy wykonawcy. Nie czekaj na jutro, rozpocznij jeszcze dzisiaj!

Opublikuj projekt ZA DARMO i znajdź doskonałego freelancera do swojego następnego projektu dotyczącego systemu Windows!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści Windows Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny