Zatrudnij an XML Developer

Powiedz nam co potrzebujesz mieć zrobione i zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać.

Get Free Quotes

 • Wykorzystane

Prezentacje Pracy od naszych Freelancerów

Build Website to Capture Leads Obraz
Akhlaq A. Obraz
Akhlaq A.
PHP, CodeIgniter, WordPress Developer
Build contact forms into a website with emails sent automatically to enquirers upon completion. Perfect for businesses needing to quickly quote the cost of work and projects.
Build Website to Capture Leads
$40 USD
Make a Website Mobile-Responsive Obraz
Mahmoud A. Obraz
Mahmoud A.
Designer, Developer & Engineer
Switching a site to become mobile responsive. Why spend hours studying to how to do it and risking mistakes when you can get it done in minutes instead?
Make a Website Mobile-Responsive
$10 USD
Design Mobile Responsive Website Obraz
Sunil P. Obraz
Sunil P.
Web Developer
Mobile-responsive website design for a business buying and reselling 2nd hand cars. Intuitive website designs help you turn visitors into buyers and get more sales without spending more on marketing.
Design Mobile Responsive Website
$114 USD

Zrób więcej dzięki Freelancerom

 1. Nie musisz robić tego wszystkiego sam

  Spędź więcej czasu nad tym co robisz najlepiej i zacznij otrzymywać więcej.

 2. $$

  Zatrudnij po najniższych kosztach

  Znajdź swoją armię projektantów, programistów, specjalistów ds. marketingu i pisarzy.

 3. Group 40@2x Created with Sketch.

  Nie żałuj złego zatrudnienia

  Czytaj opinie od prawdziwych ludzi i wiedz, że dostajesz to co najlepsze.

As Featured in

Największy na Świecie Rynek

Miliony użytkowników, od małych przedsiębiorców po ogromne korporacje, od weteranów rynku po startupy korzystają z Freelancer.com, aby przetworzyć swoje pomysły w rzeczywistość.

57.4
ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW
21.0 miliona
CAŁKOWITA LICZBA OPUBLIKOWANYCH PROJEKTÓW
FEATURED FREELANCER

Excellent work, super fast, super quality and understood the brief perfectly!

If you're looking for a talented web developer you'll find people like Charchit to help you accomplish your needs.

Charchit P.
Web Developer & Designer
$15 USD/hour
Wordpress Membership Website Building
USD $350

Zatrudnij an XML Developer na Freelancer.com

XML jest rozszerzeniem pliku dla Rozszerzalnego Języka Znaczników XML, który jest wykorzystywany do reprezentowania różnych danych w strukturalizowany sposób za pośrednictwem internetu, intranetu, i wszystkich innych nośników wykorzystujących standard ASCII. W pewnym sensie, XML jest podobny do HTML-u. XML skupia się na prostocie, ogólności, i użyteczności w internecie. XML jest tekstowym formatem danych z mocnym wsparciem dla Unicode. Chociaż XML jest głównie stosowany przy dokumentach, to również jest używany do reprezentacji dowolnych struktur danych jak te, które są używane w internecie. Generalnie mówiąc, to podczas gdy opcja wyboru języka jest prostą sprawą dla użytkownika końcowego, to jego konstrukcja i fundamenty już nie są aż tak proste dla laika i wymagają fachowej wiedzy programisty, który doskonale rozumie zagadnienia związane z językiem znaczników oraz powiązanymi czynnikami.

Programista, którego poszukujesz, może już być częścią, liczącej ponad 24,5 milionów użytkowników z całego świata, społeczności Freelancer.com. Nie ma więc na co czekać - opublikuj projekt i zobacz, jak możesz ulepszyć strukturę oraz działania operacyjne swojej firmy. Nasza strona przyciąga wysoce utalentowane talenty z całego świata i łączy je z pracodawcami takimi jak Ty. Pracując z wyborowymi osobami, którzy są pasjonatami w swojej dziedzinie, pozwoli Ci pozostać o krok przed konkurencją. Czegokolwiek tylko potrzebujesz, to Freelancer.com połączy Cię ze specjalistą, który chętnie Ci pomoże.

Po prostu opublikuj swój projekt i zbierz darmowe oferty od programistów z całego świata w przeciągu kilku minut. Mamy ekspertów, reprezentujących każdą niszę i posiadających wyborowe umiejętności techniczne. Zaplanuj swój budżet oraz ramy czasowe, a następnie zatrudnij wirtualnie pożądanego programistę. Przejrzyj profile wykonawców, porozmawiaj z nimi na czacie oraz porównaj każdego z nich.

Wciąż nie wiesz kogo zatrudnić? Nasz zespół rekrutacyjny pomoże znaleźć Ci idealną osobę do Twojego projektu. Na Freelancerze, efektywność oraz wygoda są kluczem do sukcesu. Rozmawiaj z freelancerami z każdego miejsca na świecie, dzięki aplikacji Desktop App, która pozwala Ci na łatwe wysyłanie oraz odbieranie wiadomości, będąc w podróży.

Zatrudnienie programisty XML na Freelancer.com da Ci szerokie pole manewru i usługi profesjonalisty, który może pracować nad poszczególnym zleceniem, zapewniając obu stronom elastyczność. Skorzystaj z pierwszorzędnych umiejętności freelancerów, zatrudniając ich do konkretnych projektów bez potrzeby pełnoetatowego angażu.

Kwestię płatności i wynagrodzenia rozwiążesz za pomocą naszego bezpiecznego Systemu Płatności Milestone. Możesz zapłacić za całość projektu bądź poszczególne etapy w zależności od Waszych ustaleń. Natomiast w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasz zespół obsługi klienta czeka na Ciebie przez 24 godziny na dobę.

Niezależnie czego dokładnie potrzebujesz z zakresu XML-u, to Freelancer.com połączy Cię z wykwalifikowanymi programistami z całego świata, którzy pomogą Ci w sprawnym zrealizowaniu pracy. Opublikuj swój projekt na Freelancer.com i wyciśnij z niego wszystko, co najlepsze!

Jak To Działa

 1. 1. Opublikuj projekt

  Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione w kilka sekund.

 2. Group 17 Copy 2@2x Created with Sketch.

  2. Wybierz freelancerów

  Otrzymaj pierwszą ofertę w kilka sekund i wybierz spośród najlepszych.

 3. 3. Śledź postępy

  Rozmawiaj ze swoim freelancerem i oceń jego pracę 24/7.

 4. 4. Płać bezpiecznie

  Płać tylko wtedy, gdy jesteś w pełni zadowolony.

Znajdź Programiści XML Teraz

To szybkie i łatwe, a my potrzebujemy już tylko kilku szczegółów aby rozpocząć.

Zdobądź Darmowe Wyceny