Spersonalizuj Swoją Internetową Kampanię Internetową

Stwórz kanał dystrybucyjny dla swoich wirtualnych odbiorców. Według badań GE Capital Retail Bank, 81% klientów przeprowadza rozpoznanie zanim dokona zakupu.

Opublikuj Projekt
Praktyka Czyni Mistrza

Czy Dostosowujesz Swoją Stronę do Indywidualnych Potrzeb Klientów Lojalnych Marce?

W dążeniu do spersonalizowania treści oraz zdobycia lojalnych klientów, jest bardzo ważne, aby obrać odpowiednią strategię marketingową w internecie. Zatrzymaj swoich odbiorców u siebie i nie pozwól im przejść do konkurencji - zaoferuj im to, czego potrzebują, a zyskasz na zaufanych klientach w perspektywie długoterminowej.

Ilustracja przedstawiająca materiały marketingowe.
Ilustracja przedstawiająca fundamenty

Zacznij od zera

Stwórz strategię dla swojego biznesu. Nieważne czy zaczynasz od podstawowego tworzenia treści czy od nakreślania kampanii w mediach społecznościowych, dynamiczny marketing cyfrowy może podwyższyć rozpoznawalność w internecie, przyciągnąć klientów i poprawić ruch na stronie.

Ilustracja przedstawiająca panel na stronie głównej

Zoptymalizuj Swoje Działania

Wykorzystaj swoją stronę internetową i stwórz wpadającą w oko stronę startową, która będzie przekazywać właściwą wiadomość Twoim klientom. Zacznij od unikatowej propozycji sprzedaży i stwórz ją na podstawie korzyści i wartości oferowanych przez Twoją działalność. Przekształcenie potencjalnego klienta prowadzi do sprzedaży i buduje podstawę zaufania, dzięki której klienci będą powracać.

Ilustracja przedstawiająca wykres

Reaguj na Kluczowe Wskaźniki

Użyj Google Analytics do monitorowania, które ze strategii działają w tworzeniu długookresowego, inteligentnego marketingu i decyzji biznesowych. Jeśli pozyskasz dużą liczbę wejść dzięki interaktywnej stronie startowej, wtedy przyjęcie podobnych metod na innych podstronach Twojej strony internetowej może być opłacalne.

Zwiększ Ruch na Stronie dzięki Pozycjonowaniu

Czy wiesz, że przeciętna długość zawartości strony w rankingu 10 najczęściej przeglądanych stron internetowych wg Google zawiera co najmniej 2000 słów? Na podstawie danych z QuickSprout Statistics im wyżej na liście jest strona, której szukasz, tym więcej zawartości taka strona posiada. To oznacza, że mając więcej zoptymalizowanej zawartości, automatycznie zwiększasz liczbę odwiedzin danej strony.

Ilustracja przedstawiająca wykres

Zrozum Swój Biznes

Marketing w mediach społecznościowych pozwala na lepsze zrozumienie odbiorców końcowych. Według firmy Awareness Inc, 53%marketingowców nie kontroluje efektów swojej pracy. Monitorowanie skuteczności działań w mediach społecznościowych za pomocą szczegółowych sprawozdań i z wykorzystaniem eksperckiej wiedzy specjalistów w swojej dziedzinie jest świetnym sposobem na rozpoczęcie.

Ilustracja przedstawiająca tablicę z wykresami
Ilustracja laptopa

Opublikuj Projekt

Znalezienie świetnego freelancera zajmującego się marketingiem internetowym jest szybkie i proste. Opublikuj projekt i otrzymaj darmowe wyceny od najlepszych na świecie specjalistów ds. marketingu w ciągu kilku sekund.

Ilustracja przedstawiająca wiadomości z chatu

Współpraca

Porozmawiaj z ekspertami ds. marketingu internetowego o ich wycenach i posiadanym doświadczeniu, zanim przyznasz któremuś z nich projekt.

Ilustracja przedstawiająca medal

Satysfakcja gwarantowana

Płać bezpiecznie korzystając z systemu płatności Milestone. Przekaż pieniądze tylko i wyłącznie, gdy uzyskasz 100% satysfakcji z uzyskanej pracy.