Aplikacje w xcode freelancerprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  212,400 aplikacje w xcode freelancer znalezione projekty, cennik w USD

  ...łączyła się ze stworzonym REST API. W załącznikach poglądówka, jak to powinno wyglądać, a poniżej informacja od programistów. 1. Opis działania usługi W ramach realizacji aplikacji, została wykonana usługa integracyjna tego systemu z systemami zewnętrznymi. Jedną z takich integracji jest usługa API zwracająca informację o istnieniu danego użytkownika w bazie danych Usługa, po otrzymaniu zapytania które musi zawierać Imię i Nazwisko wykonuje następujące czynności: 1. Sprawdza czy w bazie danych istnieje co najmniej 1 osoba, której imię i nazwisko są takie same, jak wskazane w zapytaniu a. Jeżeli istnieje, wykonywana jest czynność opisana w kroku 2. b. Jeżeli nie istnieje, usług zwraca odpowiedź NIE ISTNIEJE Wywołani...

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Konferencja: AI Summit Poland -> potrzeby główny logotyp konferencji z tą nazwą (+glowny montaż graficzny – to może być ciut później) Przekaz: Logo ma być glownie zbudowane z nazwy z gradacją ważności słów – tj. Duże, dające po oczach AI, spore Poland, jakiś malutki, dyskretny Summit. Może sprobowa...Logo ma być glownie zbudowane z nazwy z gradacją ważności słów – tj. Duże, dające po oczach AI, spore Poland, jakiś malutki, dyskretny Summit. Może sprobowac, skoro Poland, cos wpleść z bielą i czerwienią, ale tak żeby nie przekroczyć granicy kiczu (to jako opcja a nie wymóg). Ponieważ to tematyka dotycząca technologii, przyszłości, cyfryzacji, to takiez też potrzebne jest nowoczesne ogólnie coś w logo. Oczywiście poza nap...

  $64 (Avg Bid)
  $64 Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  Zlecę ustawienie kampanii dla biznesu e-commerce w obszarze agroturystyki, która ma na celu dotarcie do klientów którzy odwiedzają stronę, porzucają koszyk, są potencjalnymi klientami, klientami powracającymi itd. Kluczowa jest znajomość narzędzia Klaviyo (baza klientów jest już podłączona)

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę stworzenie integracji dla Przelewy24, tak aby po wypełnieniu formularza stworzonego na wtyczce Forminator można było zapłacić za pomocą Przelewy24.

  $151 (Avg Bid)
  $151 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Szukamy doświadczonego specjalisty, który pomoże nam w zintegrowaniu naszego programu do wystawiania faktur ze sklepem internetowym. Posiadamy przygotowaną wtyczkę do integracji z naszym programem fakturowym i potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam skonfigurować i uruchomić to połączenie. Doświadczenie w pracy z API i integracjami systemów. Możliwość stałej współpracy

  $203 (Avg Bid)
  $203 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert
  Baner slider do sklepu internetowego 1 dnia left
  ZWERYFIKOWANY

  Potrzebuję 3 grafiki do sklepu internetowego w dwóch formatach na desktop i mobile (łącznie 6szt) do użycia jako slider.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  Dodanie około 580 produktów na sklep internetowy. Zdjęcia i opisy należy pobrać od stron producentów. Kody EAN zostaną dostarczone przez nas. Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Szukam grafika, który podejmie się wykonania dwóch oddzielnych posterów A1 - kolaży / grafik w stylu GTA (okładka), na bazie przesłanych przeze mnie zdjęć. Na środku oczywiście tytuł (w czcionce GTA). Chętnie widziałbym w zdjęciach wymienione tła, jak w GTA :)

  $97 (Avg Bid)
  $97 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Startup w branży szybkich dostaw dla ecommerce, dostarczający zamówienia do klientów w czasie kilkudziesięciu minut. Potrzebujemy stworzyć i zaimplementować komunikację do klientów i kurierów, serie onboardingową, informacyjną, case study etc. Z wykorzystaniem Custom ChatGPT itp.

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Poszukuję freelancera, który pomoże mi sporządzić umowę najmu rowerów elektrycznych od strony prawnej. Projekt ten dotyczy założenia nowego przedsiębiorstwa. Mam już wstępny projek...freelancera, który pomoże mi sporządzić umowę najmu rowerów elektrycznych od strony prawnej. Projekt ten dotyczy założenia nowego przedsiębiorstwa. Mam już wstępny projekt umowy, który wymaga sprawdzenia i redakcji oraz dodania niektórych artykułów prawnych pozwalających na dobrowolną egzekucje. Poszukuje osoby, która ma doświadczenie w prawie umów i zna temat wypożyczalni. Wymagania: - Doświadczenie w prawie zobowiązań - Znajomość i umiejętność wykorzystania prawa polskiego w umowach najmu - Dbałość o szczegóły oraz um...

  $214 (Avg Bid)
  $214 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, w realizowanym przeze mnie projekcie aranżacyjnym przewidziałem monitor zabudowany w wnęce meblowej, w centralnym punkcie mieszkania. Monitor jest połączony ze schowaną w szafie jednostką centralną kablem DP i pełni funkcję interaktywnej ramki na zdjęcia. ograniczenia hardware’owe: - trochę obawiam się ograniczeń termicznych, jednostka centralna jest zlokalizowana w szafie. Obudowa monitora jest zaprojektowana w ten sposób, że nawet przy podwyższynej temperaturze otoczenia - działa on w sposób stabilny; - jednotka centralna posadowiona jest w bezpośrednim otoczeniu gniazda internetowego, więc w schowek będzie musiał zawierać w sobie zarówno PC (potencjalnie wyposażony w zewnętrz...

  $683 (Avg Bid)
  $683 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która kompleksowo stworzy dla mnie aplikację z programem żywieniowym. Aplikacja musi być prosta w użyciu, intuicyjna i estetyczna. Zakładam dłuższą pracę przy projekcie. Szczegóły ustalę już z wybranymi osobami.

  $6943 (Avg Bid)
  $6943 Średnia Oferta:
  32 składanie ofert

  Posiadam rozważny projekt dotyczący założenia przedsiębiorstwa. W niedalekim czasie sporządziłem biznesplan, niemniej jednak prawo nie stanowi mojej dominującej dziedziny kompetencji. W związku z tym, potrzebuję wsparcia ze strony doświadczonego prawnika, który przekaże mi doradztwo w zakresie prawnych aspektów dotyczących założenia firmy.

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  EzyBudget to aplikacja do planowania budżetu, potrzebujemy aby ktoś stworzył video reklamowe w tym stylu:

  $106 (Avg Bid)
  $106 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Szukam osób(y) do stałej współpracy z zakresu tworzenia grafiki ze zdjęcia (przerysowywanie wskazanych fotografii w odpowiednim stylu) . Współpraca na zasadzie umowy o dzieło.

  $89 (Avg Bid)
  $89 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Chciałbym mieć stronę Wikipedia o sobie na Wikipedia. W języku angielskim i polskim.

  $103 (Avg Bid)
  $103 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Projekt logo firmy transportowej na www, wizytówkę, fakturę, oklejenie pojazdu itp. Kolory żółty, szary i siwy. Strona internetowa firmy transportowej w wordpress. 5 zakładek, formularz kontaktowy, slider z logami firm współpracujących itp. Domena jest jest wykupiona.

  $99 (Avg Bid)
  $99 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Dzień dobry, polska spółka handlowa pracująca ponad 6 lat w UE szuka agenta sprzedaży. Interesuje nas rynek zbytu w Niemczech. Towar który chcemy sprzedać to olej słonecznikowy jadalny w butelkach. 100 do 200 euro za jeden samochód. Posiadamy bazy klientów, potrzebujemy kogoś kto zajmie się doprowadzeniem do transakcji oraz późniejszą obsługą klienta. W 90 % towary wysyłamy na termin płatności(po pozytywnej weryfikacji klienta) Szukamy osób które mogą poświecić 2/3 godziny na telefony do firm z prezentacją firmy oraz ofertą. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

  $33 - $274
  $33 - $274
  0 składanie ofert

  Witam, Szukam doświadczonego programisty PHP i Larawel, który stworzy dla mnie aplikację internetową do wysyłki wiadomości SMS do określonych użytkowników za pośrednictwem zewnętrznego systemu poprzez API. Aplikacja powinna mie...który pozwala zarządzać użytkownikami, wiadomościami i ustawieniami systemu Moduł klientów, który pozwala importować dane z pliku Excel i wybierać odbiorców wiadomości Moduł do wysyłki SMS, który pozwala tworzyć i wysyłać wiadomości do wybranych grup lub indywidualnych użytkowników Aplikacja powinna być zgodna z makietami, które załączam do tego zapytania. Aplikacja powinna być responsywna i łatwa w obsłudze. Makiety: Prozę o cenę oraz czas realizacji.

  $1089 (Avg Bid)
  $1089 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Poszukuje pomocy w przeniesieniu do CAD odręcznych rysunków wnętrz - rozrysowanie w wymiarze 2D zgodnie w podanymi wymiarami na podstawie przesłanych skanów lub zdjęć odręcznych szkiców oraz specyfikacji użytych materiałów i mebli. Część rysunków może być już narysowana w CAD, wymagane będzie dopracowanie detali. Każde pomieszczenie wymaga około 4-6 rysunków, łącznie ok 10-15 pomieszczeń. Pliki będą przesyłane stopniowo w ciagu najbliższych 6-8 tygodni (ok. 2 pomieszczenia tygodniowo). Budget dotyczy całego projektu: 10-15 pomieszczeń. W załączeniu rysunki jednego z pomieszczeń, które wymagają przerysowania w CAD.

  $1055 (Avg Bid)
  $1055 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Poszukuje programisty specjalizującego się w technologi Laravel do zdalnej pracy nad ciekawym pełnym wyzwań projektem. Osoby wyłącznie Polsko języczne zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Dzień dobry, zlecę edycję katalogu z rosłinami pod wydruk poligraficzny. Katalog składa się z 56 stron = okładka, na każde jest max 16 produktów w postaci zdjęć z opisem w kwadratowym boxie, format175x280 mm Edycja ma dotyczyc uaktualnienia cen i zmiany ok 10% asortymentu na nowy, a także okładki Posiadamy pliki indd oraz pdf, oczywiście zapewniamy wszystkie potrzebne dane i zdjęcia.

  $316 (Avg Bid)
  $316 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  Poszukujemy UX/UI DESIGNERA, który w niepełnym wymiarze godzin dołączy do działu Automatyzacji procesów biznesowych w naszej organizacji. Zależy nam na osobie komunikatywnej i efektywnej, która ma wyczucie estetyki i śledzi najnowsze trendy w projektowaniu UI. Zakres działań makietowanie, prototypowanie i testowanie w celu poprawy doświadczenia użytkownika oraz prezentacje koncepcji nowych rozwiązań, poprawa funkcjonalności i użyteczności produktu. Poszukiwane kompetencje min. 2 letnie doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych (Product Design), portfolio projektów, bardzo dobra znajomość Sketch, znajomość WCAG, znajomość Responsive Web Design, kreatywność, wyczucie koloru, kompozycji i typografii, znajomość a...

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Zlecę ręczne wpisanie towarów do sklepu opartego na PrestaShop. Do zadań należy: wpisanie treści z innej strony internetowej, dodanie obrazków ujednoliconych do kwadratu 1200x1200px, dodanie kodu EAN i kodu towaru - z pliku xls, dodanie ceny. Opisy towarów w języku angielskim.

  $129 (Avg Bid)
  $129 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Zmiana informacji tekstowych oraz logo w projekcie Adobe After Effects. Oferta wyłącznie ze znajomością języka polskiego !!!

  $105 (Avg Bid)
  $105 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Mam projekt do wykonania w PHP. Archiwizator aukcji Allegro. Usługa działa chyba już od dekady ale chciałbym ją przepisać na nowy PHP i zmiany Allegro API co mają być w przyszłym roku. Usługa wygląda tak: Przykładowa zarchiwizowana aukcja: %81NY_CZERWONY_UNCLE_TOM_5_CEBULEK_+ Funkcje: 1. Autoryzacja REST użytkownika w aplikacji 2. Automatyczna archiwizacja wszystkich aukcji 3. Przeglądanie zarchiwizowanej aukcji, proste wyszukiwanie 4. Wznawianie aukcji na Allegro 5. W przypadku zmian np. nowe parametry wymagane formularz do ich uzupełnienia Dodatkowo trzeba by było wykonać migrację obecnych danych - jedna tabela + pliki JSON (tam są trzymane dane aukcji). Oczywiście chętnie pokażę jak to teraz wygląd

  $480 (Avg Bid)
  $480 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  Projekt Sauna Zakończone left

  Chcę zwiększyć sprzedaż sesji sauny w ośrodku wypoczynkowym. W tym celu chcę w mediach społecznościowych zmaksymalizować działania. Proszę o pomoc w ustaleniu budżetu, zasięgów, grupy docelowej... Zdjęcia podeślę osobie z którą rozpocznę współpracę.

  $133 (Avg Bid)
  $133 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Zlecę wykonanie pliku w programie Excel z bazą klientów, uwzględniający posiadany asortyment, obroty, dane kontaktowe oraz lokalizację. Ważne, aby wraz z bazą stworzyć plik raportujący, z którego dane będą wprowadzane automatycznie do bazy. Mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnych projektach, mogące wskazać dodatkowe przydatne funkcjonalności.

  $134 (Avg Bid)
  $134 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  ...google sheets, excel, który byłby w stanie stworzyć zautomatyzowany arkusz kalkulacyjny do śledzenia postępów prac wykonawczych i budowlanych dla firmy budowlanej. Ten arkusz kalkulacyjny powinien mieć następujące funkcje: Pokazywać na jakim etapie płatności jest projekt (ile już zapłacone, ile jeszcze do zapłaty + progres projektowy w procent) Pokazywać aktualną marżę, w tym, ile klient już zapłacił i ile musi zapłacić (jaka jest marża na ten moment i szacunkowa marża pod koniec projektu), ile zainwestowano i ile stracono na projekcie (dobrze by było mieć możliwość śledzenia marży na trzech etapach lub nawet więcej: marża na projekcie, remoncie i stolarce). System powinien dotyczyć każdego projektu osobno, ale powinno być możliwe przejście do "...

  $119 (Avg Bid)
  $119 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Witam, szukam osoby lub firmy do wykonania grafiki - ulotki dotyczącej dotacji w formacie A4. Docelowo szukamy kogoś do stałej współpracy. Szczegóły dotyczące projektu mogę przesłać bezpośrednio na maila. Proszę o propozycję współpracy oraz przesłania swojego portfolio (szukamy osób z PL)

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Witam, poszukuje osoby, która skonfiguruje nowo postawiona stronę na laravelu, a dokładnie na Open Admin (). Strona postawiona na serwerze , połączona z baza danych. Przygotowanie strony ma polegać na utworzeniu tabeli Klient z podstawowymi danymi kontaktowymi i możliwością rozwijania szczegółów jak data spotkania, rodzaj ofe...rozwijania szczegółów jak data spotkania, rodzaj ofert, cena, data spotka, wgrywanie pliku pdf z ofertą. Grupy użytkowników to: handlowiec (wgląd tylko do swoich klientów), manager (wgląd do swoich klientów i klientów handlowcow należących do jego grupy), dyrektor (wgląd do wszystkich klientów). Dodatkowo potrzebne będą opcje filtracji po nipie, nazwie, dacie utworzenia klienta i dacie updatu. ...

  $573 (Avg Bid)
  $573 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  Potrzebuję ok 20 sek nagrania ze skryptu w języku polskim - recenzję ebooka, nagrane albo telefonem z ręki, tak, by wyglądało to naturalnie, jak recenzja klienta. Ważna jest szczerość wypowiedzi i wczucie się w pozycję zadowolonego klienta

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuje programisty specjalizacyjnego się w laravel do prac na katalogiem firm. Współpraca długoterminowa, serwis jest rozbudowany Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  23 składanie ofert
  SEO Freelancer Zakończone left

  Do zespołu poszukuję freelancera od SEO. Branża kredyty frankowe. Pozycjonowanie nowego blogu. Tworzenie wytycznych do kontentu, linkbuliding. Stała współpraca

  $268 (Avg Bid)
  $268 Średnia Oferta:
  51 składanie ofert

  Stworzenie prostej wizytówki/strony w Wordpressie dla studia nagraniowego, kilka zakładek (o nas, kontakt, galeria, klienci) - Dostosowanie strony do wymogów Google Ads (Landing Page, brak błędów, dobre pozycjonowanie) - Zoptymalizowanie strony na serwerze - Dobre otwieranie się strony na urządzeniach mobilnych Stara strona:

  $180 (Avg Bid)
  $180 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  ...ich historię spotkań handlowych. W efekcie, narzędzie będzie generować precyzyjne rekomendacje odnośnie konkretnych działań, jakie przedstawiciel handlowy powinien podjąć podczas kolejnej wizyty u danego klienta, a następni umożliwi eksport tych danych do pliku .XLS. Dodatkowym wymaganiem dla projektu jest praca w zamkniętym środowisku, zapewniającym poufność i integralność przetwarzanych danych. W załączniku do niniejszego dokumentu znajduje się próbka danych, która stanowi podstawę do procesu przetwarzania przez narzędzie oparte na sztucznej inteligencji. Prezentowane zestawienie obejmuje jedynie fragment danych dotyczących jednego klienta. Nagłówki kolumn są dodatkowo opatrzone komentarzami, co ułatwia zrozumienie zawartych atrybutów o...

  $170 (Avg Bid)
  $170 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witaj Appquipo LLP, Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Olivia B. Zakończone left

  Witaj Olivia B., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...modyfikacje. Klient gry napisany jest w c++ i posiada silnik graficzny SFML. Jest to gra sieciowa Oczekuje przepisania oraz zoptymalizowania klienta gry(tylko tych głownych rzeczy) na poczatku chciałbym od animacji postaci, animacja postaci posiada 8 kratek, chcialbym zeby była interpolowana do maksymalnej ilosci, zeby kazdy ruch był plynny (dam dla porównania wejsc na oficialny serwer w celu porównania). Chcialbym zeby postac poruszała sie plynnie i zmieniała kratki w stałym odstepnie czasu (Teraz im ktos ma lepszy pc tym biega szybciej) Chcialbym zeby kazdy widział postac tak jak ja widzę, poniewaz u mnie moze chodzic dobrze ale inni gracze tą postac widzą inaczej niz ja. Jesli z rezultatów bede zadowolony mam jeszcze pare innych rzeczy ...

  $433 (Avg Bid)
  $433 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam Szukam osoby chętnej do dłuższej współpracy w wymiarze około 1/2 etatu. Jest spory projekt oparty na XAF, który jest cały czas rozbudowywany i serwisowany. Potrzebny dodatkowy programista. Doświadczenie w XAF wymagane ! Szukamy osób mówiących po polsku. Praca zdalna - chyba że wolisz u nas na miejscu w biurze na Targówku w Warszawie.

  $35 / hr (Avg Bid)
  $35 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witaj Muhammad G., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $80 (Avg Bid)
  $80 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebuję osoby, która pomoże mi w prowadzeniu kampanii GoogleAds - sklep internetowy z zabawkami dla dzieci (wiek 0 - 12 miesięcy). Pomoc kilka godzin w tygodniu. Sprawdzanie kampanii, wprowadzanie zmian.

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Poprawa działania wtyczki do chrome pobierający dane ze strony sprzedażowej i układające te dane w raport. Dane pochodzą z systemu Allegro ads. Są to dane dotyczące kampanii Allegro ads prowadzonej dla klienta. Raport jest wysyłany klientowi w postaci linku. Wtyczka jest zrobiona natomiast obecnie przestała zbierać dane. Zlecenie polega na przeanalizowaniu działania wtyczki tak by ponownie zbierała dane. Do zbierania danych korzystamy z API Allegro.

  $494 (Avg Bid)
  $494 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Jesteśmy firmą, która zarządza apartamentami na krótko- (to jest nasz core business) i długookresowy wynajem. Działamy w Gdańsku i na Mierzei Wiślanej. Chcemy zlecić cykliczne tworzenie pliku .pdf z spójną treścią i grafiką, który posłużyłby nam w komunikacji wewnętrznej; informowanie interesariuszy nt. bieżącej działalności. Wsad (temat i rozwinięcie tego tematu) leżałby po naszej stronie. Redakcja tekstu, układ i grafika leżałby po stronie freelancera. Preferujemy dłuższą współpracę niż jednorazowe zlecenie. Plik maksymalnie 2 strony A4. Częstotliwość wykonania +/- 1 raz w miesiącu.

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam, Szukam doświadczonego i kreatywnego programisty, który stworzy dla mnie aplikacje mobilne na iOS i Android. Aplikacje mają umożliwiać rejestrację użytkowników oraz odbieranie komunikatów push. Komunikaty push mają być tworzone przez administratora i wysyłane przez panel działający przez przeglądarkę internetową. Aplikacje mają być responsywne, intuicyjne i estetyczne. Muszą spełniać wszystkie wymagania techniczne i bezpieczeństwa. Muszą być również zgodne z wytycznymi Apple i Google dla aplikacji mobilnych. Proszę o przesłanie oferty cenowej oraz terminu realizacji projektu. Proszę również o podanie swojego portfolio lub linków do wcześniej wykonanych aplikacji mobilnych. Z góry dziękuję za zainteresowanie i k...

  $997 (Avg Bid)
  $997 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert
  PC website Mockups Zakończone left

  Na podstawie 15 stron www potrzebuje aby grafik przygotował wizualizacje jak taka strona wygląda na PC, laptop + smartfon. podoba mi sie jak np. dla tej strony: zrobili taka wizualizacje: Potrzebuje taka wizualizacje dla 15 istniejacych stron. Mile widziany grafik który ma w portfolio podobne wizualizacje.

  $42 (Avg Bid)
  $42 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Potrzebuje dla mapy w formacie JPG (duża rozdzielczość) przygotować wizualizacje jak taka mapka wygląda jako złożona. Np. daje taki projekt: I finalnie potrzebuje taką wizualizacje: Szczegóły jak ma finalnie wyglądać do ustalenia. Jeżeli ktoś posiada Photoshop to podobno te mockupy automatyzują prace: np. te mi sie bardzo podoba: Zamówienie dotyczy 100 takich JPG do przerobienia na podstawie ustalonego szablonu. Mile widziane osoby z doświadczeniem w przygotowaniu takich wizualizacji.

  $45 (Avg Bid)
  $45 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Poszukuję doświadczonej osoby, która pomoże mi stworzyć niezwykłe i interaktywne elementy 3D na stronę internetową. Zlecenie obejmuje stworzenie sceny z prezentacją logo przy użyciu biblioteki , bazując na dostarczonych materiałach graficznych. W załączniku poglądowa grafika. Chciałbym uzyskać zbliżony efekt. Dostarczę logotyp w 2D oraz mogę dostarczyć logo w 3D jako plik programu Blender.

  $365 (Avg Bid)
  $365 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Zlecę zaprojektowanie nowego UX/UI dla aplikacji WEBowej wykonanej w Angular. Potrzebny nowy projekt 2 okien, tekstury, kontrolki, style.

  $450 (Avg Bid)
  $450 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert
  marketplace Zakończone left

  Witam serdecznie,chciałbym uzyskać możliwość kontaktu ze sprzedawcami na platformie marketplace na fajsbuku w całkiem niedawno było to możliwe a aktualnie jest zablokowane. pozdrawiam tomasz

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert