Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  20,579 azure znalezione projekty, cennik w USD

  Szukam osobę do okazjonalnej pomocy z administrowaniem serwerów, konfiguracją CI/CD, docker, może trochę zarządzania Azure/AWS Cloud.

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  AZURE dev. ops. Zakończone left

  - konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie środowisk uruchomieniowych systemu w ramach infrastruktury Azure. - automatyzacja procesów wytwórczych, działań wdrożeniowych i utrzymaniowych. Znajomość rozwiązania Teamcity przygotowywanie dokumentacji związanej z infrastrukturą sieciową - sprawowanie technicznego nadzoru nad funkcjonowaniem systemu zarówno w infrastrukturze Azure ale też serwery własne - administracja oprogramowaniem własnym

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam osoby, która zna wyśmienicie ekosystem AZURE i pomoże w zarządzeniu kontem dla jednej z aplikacji oraz będzie wstanie wykonać kilka niezbędnych zmian w aplikacji backendowej w C#.

  $33 / hr (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $33 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  W ramach projektu wdrożenia software'u u jednego z naszych międzynarodowych Klientów poszukujemy osoby, która w ciągu 2 tygodni w czerwcu, podejmie się usprawnienia AZURE. Niezbędna jest znajomość i umiejętności: - Azure FunctionApp (Java), - Azure Data Factory, - Azure Blob Storage, - dobra znajomość języka angielskiego.

  $1191 (Avg Bid)
  $1191 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam serdecznie, Potrzebuje kogoś bieglego w SQL do podszkolenia mnie w tym temacie z racji rozpoczecia zawodowej przygody z Business Intelligence / wizualizacja danych. Z racji tego, ze robie to juz od kilku tygodni/miesiecy sporo sie juz nauczylem, ale obecnosc kogos doswiadczonego pomoglabymi zrealizowac wszystkie pomysly o wiele szybciej. Nasza firmowa baza danych (Azure) jest podpieta do platformy Izenda poprzez system Timegate (uzywany przez firmy ochroniarskie w Europie). Chcialbym zaczac od 2-3 godzin i prawdopodobnie zaproponowac jakas stala / tygodniowa wspolprace. Absolutny priorytet to znajomosc SQL na wysokim poziomie, poparte doswiadczeniem. Doswiadczenie w BI/wizualiacja bardzo mile widziane, najlepiej z Izenda, ale wydaje mi sie to niskoprawdopodobne jako, ze t...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Celem projektu jest migracja danych(kilkudziesięciu tabel) z kilku systemów klasy ERP do hurtowni danych w Azure. Narzędziem ETL ma być Azure data factory. Dodatkowym wymaganiem jest stworzenie architektury hurtowni i odpowiednie zabezpieczenie danych.

  $5000 - $10000
  $5000 - $10000
  0 składanie ofert

  Celem projektu jest zbudowanie hurtowni danych wraz z architekturą i procesami zasilającymi ETL (Data factory). Zasilenia wymaga 30 tabel pochodzących z systemów ERP. Dodatkowo w projekcie powinno być przewidzianie: -szkolenie z utrzymania Data factory i servera.

  $5000 - $10000
  $5000 - $10000
  0 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby która potrafi nadać autoryzacje wtyczce SimpleJSON określonej bazie danych. Cały projekt znajduje się w usłudze chmurowej MS Azure. Co mamy zrobione ? Azure IoT HUB łączy się z Stream Analitycs, a on natomiast z CosmosDB. Dane trafiają do bazy danych bez najmniejszego problemu. Co potrzebujemy? Wyciągniecie danych i z wizualizowanie ich w Grafanie przez plugin SimpleJSON Nie musi być to koniecznie CosmosDB(najlepiej tworzy tagi wysyłane z urządzenia IoT) ale musi być wtyczka podana wyżej. Grafana jest postawiona na AzureVM Linux (ubuntu 16.04) Zapraszam do kontaktu.

  $50 / hr (Avg Bid)
  $50 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlece wykonanie crawlera do zbierania ofert nieruchomosci. Zalozenia logiki: * crawler dodaje oferty do bazy ...ogloszenia -- Identyfikator ogloszenia -- cena -- powierzchnia -- dane dodatkowe (liczba pokoi, pieter) -- opis * crawler dotyczy 2 stron (slownie: dwóch stron) z ogloszeniami (strony do uzgodnienia podczas nawiazania kontaktu) * crawler wykrywa blokade stron lub blad serwera Zalozenia techniczne: * crawler posiada implementacje page object pattern * crawler jest uruchamiany w ramach pipelines (azure lub aws) * crawler jest uruchamiany 2x dziennie - dziala przez okres 1 miesiaca * crawler wrzuca informacje do bazy danych * crawler posiada implementacje repository pattern Prosba o informacje o: * wycene w ramach opisu * orientacyjna wycenevkolejnych implementacji ...

  $545 (Avg Bid)
  $545 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...with realtion one-to-many Controllers: -linking permissions of logged in users with controllers (attributes using roles) -login and role membership -LINQ View: -possibility + example of manual view extension -partial views + communication with the basic view -use of basic helpers + own ones -use of own layouts AND: -modification of REST routing -application state management -placing the page on Azure ...

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam osoby, która przepisze backend z auth0 na Azure Active Directory w C# (panel logowania/rejestracja (...)). Projekt przewidziany na ~6mies. Stawka godzinowa do uzgodnienia. Miejsce pracy: Kraków,Miłkowskiego. Wymagana znajomość języka angielskiego (komunikacja w projekcie w angielskim).

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Cel: Aplikacja do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami. Poszukujemy: Programisty .net core, który pomoże w budowaniu funkcjonalności w projekcie w trybie agile. W projekcie używane są EF, SQL DB, Azure. Produkty projekty: - implementacja scenariuszy BDD - rekomendacje techniczne dotyczące zmian pomagających rozwijać aplikację. Preferowane umiejętności programistów: - doświadczenie w budowaniu aplikacji typu web responsive apps włączając front-end i back-end - .net core, SQL DB, rest API, user interface, testing

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  SpyroSoft będzie realizował projekt przeniesienia systemu naszego klienta z brażny GEO SPATIAL do cloud Azure. Potrzebujemy wsparcia osoby bardzo doświadczonej w technologii Azure podczas realizacji projektu.

  $54 / hr (Avg Bid)
  $54 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Strona postawiona na IIS, bazuje na NopCommerce. Trzeba ustalić co to robi, zmienić content, uruchomić https, zaktualizować oprogramowanie, rozważyć możliwość przeniesienia do Azure i ewentualnie przenieść.

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  7N Sp. z o.o. to duńska firma outsourcingowa, a nasza misja to bycie dob...developerów .NET oraz 1 front-end developera do projektu pisanego od zera. Przeznaczenie systemu to sprawne zarządzanie brandingiem kilkudziesięciu produktów o zróżnicowanych parametrach, przeznaczeniu itp. Ma on zastąpić dotychczasowe, mocno manualne podejście. Naszym klientem jest duńska organizacja specjalizująca się w aparatach słuchowych, akcesoriach i narzędziach diagnostycznych. Technologie: Azure, .NET Core, REST, React / Viewer JS, No SQL, CI / CD (poprzez VSTS), ostateczne decyzje technologiczne są jeszcze w toku. Poszukujemy osób komunikatywnych, kompetentnych i gotowych przejąć odpowiedzialność za tworzone rozwiązania. Praca w warszawskim biurze, sporadycznie możl...

  $32 / hr (Avg Bid)
  $32 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Szukamy człowieka, który pomógłby w zainstalowaniu obrazu Dockera na platformie Azure oraz (przy okazji) nauczył nas powyższego procesu.

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...odnośnie doświadczenia z bazami nosql. Potrzebuję przygotować serwis z prostym query do bazy danych (bądź baz danych) która zawiera: Słowo, md5(słowo), sha(słowo) (zapewne jeszcze ntlm). Z czasem może być jeszcze wiecej typów. Pisałem baz danych, gdyż jeśli primary key byłby na hashu to wtedy lepiej indeksować kilka baz (wtedy też unikniemy duplikatów) Być może jako backend będzie zastosowany azure table storage (piszę o tym gdyż tam jest pay per GB + pay per transaction (przeba wziąć pod uwagę optymalizację zapytań do obniżenia kosztów). Choć raczej coś lokalnego (np. jako backend cassandra). Baza będzie zawierać na początku około 10 mln słów wraz z ich hashami, docelowo być może nawet kilkaset milionów. Zależy mi na szybkości odpowi...

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Mam system WWW oparty o PHP + HTML5 + JavaScript + JQuery + CSS + Ajax i baze danych SQL; calosc dziala na Azure PaaS (Websites + MS SQL). Treścią zlecenia jest dokonczenie systemu ktory jest w 80% gotowy i optymalizacja kodu. Znajomość tematów hostingowych na Azure będzie plusem ale nie jest wymagana. Zlecenie ma potencjal przeksztalcenia sie w stałą współpracę.

  $3091 (Avg Bid)
  $3091 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Stworzenie portalu do zarządzania użytkownikami dla rozwiązań z dziedziny IoT przy wykorzystaniu Azure AD. Portal będzie miał za zadanie komunikacje z AD i uwierzytelnianie użytkowników z jego pomocą, konfigurowanie kont nowych użytkowników, przypisywanie ich do organizacji, zarządzanie organizacjami oraz możliwość przypinania odpowiednich urządzeń do użytkowników. Do aplikacji zostanie dołączony szablon graficzny, który trzeba będzie zaimplementować w portalu. Technologia wykonania MVC ASP.Net. Aplikacja będzie hostowana na Microsoft Azure. Więcej informacji w odpowiedzi na poszczególne oferty współpracy. Dodatkowo istnieje możliwość współpracy przy kolejnych dwóch projektach, które będą realizowane w obrębie ...

  $4952 (Avg Bid)
  $4952 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Zlecę stworzenie bardzo prostej aplikacji na Microsoft Azure, proste zapisywanie i odczyt danych, składowanych w systemie z wykorzystaniem queues oraz tables, bez bazy danych. Zlecenie obejmuje także instruktaż wdrożenia aplikacji do systemu. Kluczowy jest czas, do 20.05.2014.

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert
  117960 Travel diary Zakończone left

  Aplikacja mobilna - przewodnik turysty ale bardziej jako pamiętnik. APlikacja powinna być wykonana w WAMS lub Cloud Service na system windows 8 natywna nie w przeglądarce, wykorzystanie bazy sql azure lub inne technologie Funkcjonalność 1. Zarządzanie profilem użytkownika 1.1. Rejestracja użytkownika w systemie 1.2. Logowanie użytkownika do systemu 1.3. Edycja konta użytkownika 1.4. Usunięcie konta użytkownika 2. Zarządzanie osobami 2.1. Przeglądanie profili użytkowników 2.2. Wyszukiwanie profili uzytkowników 2.3. Dodanie użytkownika do wycieczki 2.4. Usunięcie użytkownika z wycieczki 2.5. Prośba o udostępnienie wycieczki 3. Zarządzanie wycieczkami 3.1. Dodawanie wycieczki 3.2. Edytowanie wycieczki 3.3. Usuwanie wycieczki 3.4. Przeglądanie wycieczek 3.5. Wyszuki...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę stworzenie 100 kont na platformie Windows Azure. - rejestracja konta (zmyslone dane) - weryfikacja maila (dostarczam 100 maili) - weryfikacja konta smsem (dostarczam 100 kart z plusa) - weryfikacja karta (dostarczam karty) Platnosc co 25 kont (paypal lub konto bankowe). Optymalnie - 10-20 kont dziennie. Prosze o oferty. Zalozenie konta + weryfikacja trwa 5-10 minut. Zwyciezca otrzyma kurierem karty plusa do weryfikacji.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  113939 Travel diary Zakończone left

  Aplikacja mobilna - przewodnik turysty ale bardziej jako pamiętnik. APlikacja powinna być wykonana w WAMS lub Cloud Service na system windows 8 natywna nie w przeglądarce, na tablet zgodnie ze wzorcem MVVM wykorzystanie bazy sql azure tryb offline - sync framework Funkcjonalność 1. Zarządzanie profilem użytkownika 1.1. Rejestracja użytkownika w systemie 1.2. Logowanie użytkownika do systemu 1.3. Edycja konta użytkownika 1.4. Usunięcie konta użytkownika 2. Zarządzanie osobami 2.1. Przeglądanie profili użytkowników 2.2. Wyszukiwanie profili uzytkowników 2.3. Dodanie użytkownika do wycieczki 2.4. Usunięcie użytkownika z wycieczki 2.5. Prośba o udostępnienie wycieczki 3. Zarządzanie wycieczkami 3.1. Dodawanie wycieczki 3.2. Edytowanie wycieczki 3.3. Usuwanie wyciecz...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...chmurach obliczeniowych. W skład artykułu muszą znaleźć się takie nagłówki jak: - Czym są chmury - Wirtualizacja - Płatności - Skalowalność - Bezpieczeństwo - Usługi w chmurach - Fizyczne podejście do chmur dodatkowo pod koniec artykułu ma znaleźć się opis najlepszych usług chmur obliczeniowych z wyszczególnieniem wad i zalet: - IBM Cloud Computing - Amazon AWS Cloud - HP Cloud Services - Windows Azure - Appfog - Oktawave - Rackspace Artykuł ma mieć około 10000/15000 znaków, ma być autorski, a także być przystępny dla każdego. Ma zawierać opis szczegółowych technicznych pojęć i zawierać około 10/15 użytecznych skrinów/obrazków (max szerokość 420/ max wysokość 300 jeśli obraz nie spełnia wymiarów należy go przeskalować bez utrat...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ... * programowanie w PHP i SQL, * przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX, skrypty szablonów, * przygotowanie mobilnych stron internetowych Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii Wymagania: * Kwalifikacje techniczne: bardzo dobra znajomość PHP, CSS, HTML, SQL Mile widziane będą: * znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron WWW, * umiejętność optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek (SEO) * znajomość SVN * j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej ). * ba...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Ważnym punktem jest to, że musi ona być napisana w chmurze (cloud application) oparta na platformie Windows Azure oraz .Net. Firma, która będzie korzystała z tej aplikacji zajmuje się obsługą IT (IT Support). Aplikacja powinna: 1. Posiadać taką samą funkcjonalność jak używane w tej chwili oprogramowanie do obsługi Help Desku (logowanie zgłoszeń/awarii, dystrybucja prac pomiedzy techników, progres wykonywanych prac itp) – dane techniczne tej aplikacji, screenshoty lub demo bedzie możliwe do wglądu 2. Posiadać taką samą funkcjonalność jak narzedzie dotychczas uzywane do billingu czyli autotycznego generowania rachunków za wykonywaną pracę oraz ich śledzenie (to bardzo ogólny opis, jest tam wiele różnych funkcji, o których...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert
  55966 programista PHP Zakończone left

  Szukamy programisty PHP do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, * programowanie w PHP i SQL, * przyg...współpracy zespołowej, * umiejętność pozytywnej komunikacji, * terminowość i odpowiedzialność, * samodzielność, * doskonałe umiejętności analityczne, * wykazywanie inicjatywy Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii CV należy nadsyłać e-mailem na adres: jobs {at} funandmobil...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Szukamy programisty webowego do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, * programowanie w PHP i SQL,...pozytywnej komunikacji, * terminowość i odpowiedzialność, * samodzielność, * doskonałe umiejętności analityczne, * wykazywanie inicjatywy Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii CV należy nadsyłać e-mailem na adres: jobs {at} funandmobile...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, przedmiotem zlecenia jest napisanie kilku (powiedzmy 5-7 art.) na temat nowego systemu Windows Azure dla serwisu , informacje na temat systemu mozna znalezc na stronie prosze licytowac kwote od jednego artykulu

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...frontend-backend communication. Frontend: Technologies: HTML5, CSS3, JavaScript, with frameworks like React/Vue.js. Libraries for drag-and-drop (e.g., React DnD). SVGs for detailed and scalable plant graphics. Security: Data encryption for sensitive information. JWT or similar for authentication and authorization. Hosting & Deployment: Git for version control. Recommendations for cloud hosting, possibly AWS, Azure, or Google Cloud. CI/CD setup for automated testing and deployment. Documentation: Well-commented, maintainable code. End-user guide. Technical documentation covering architecture, API endpoints, and deployment. Additional Information: Project must undergo rigorous testing: unit tests, integration tests, and user acceptance testing. Need weekly updates, feedback ses...

  $588 (Avg Bid)
  $588 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  ...Management: SQL-based databases (e.g., PostgreSQL) for structured data and NoSQL databases (e.g., MongoDB) for unstructured data. Frontend Development: React.js or Vue.js for a responsive and interactive user interface. API Integration: Implement Amazon’s MWS (Marketplace Web Service) or any other relevant APIs to fetch necessary data. Cloud Hosting: Deploy the website on platforms such as AWS, Azure, or Google Cloud for scalability and performance. Data Security: Implement standard encryption and security practices to ensure user data protection. Milestones: Planning & Design: Conceptualize the user interface, database structure, and feature list. Prototype Development: Create a working prototype with essential features. Testing: Beta-test the platform with a gro...

  $3318 (Avg Bid)
  $3318 Średnia Oferta:
  38 składanie ofert

  Seeking an experienced Angular expert and Azure Function developer to assist with an intermediate level project. The project requires expertise in both Angular development and Azure Function development. The ideal candidate should have a strong understanding of these technologies and be able to work efficiently to meet the expected timeline for completion within 1 month.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  53 składanie ofert
  Power BI and Azure Expert 6 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  Power BI graphs and Azure Automatiom

  $138 (Avg Bid)
  $138 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Urgent WordPress Performance Optimization Required We are facing significant performance issues with our WordPress sites hosted on our Linux server. One of our sites utilizes the Xstore t...and desktop. Please Note: Junior or medior WordPress developers or those only comfortable working with templates may not be suitable for this task. We believe the challenge might involve addressing issues at the Linux level, deep within WordPress, or the core template. The chosen professional should be immediately available. Work will be done via remote access, using platforms like RemotePC or Azure Bastion. Please be comfortable with this setup. Interested candidates with relevant expertise are encouraged to apply. Your assistance will play a crucial role in improving our website's use...

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  119 składanie ofert

  I am looking for a freelancer who can help me map my Google Drive to Azure AD users as a network drive for each user. Here are the details of the project: Access Required: - I need read and write access to the Google Drive files on Azure. Azure Account: - I already have an Azure account set up and can provide all the necessary details for configuration. Security Requirements: - Standard security measures for accessing the Google Drive files on Azure are sufficient. Skills and Experience: - Experience with Azure and Google Drive integration. - Knowledge of mapping network drives. - Understanding of security protocols for cloud storage systems. If you have the expertise and skills required for this project, please submit your proposal.

  $51 / hr (Avg Bid)
  $51 / hr Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  ...Software Developer, with a focus on server-side development. - You need to have knowledge of Python , SQL , Flask. - Experience with database design, management, and optimization. - Familiarity with RESTful API development and integration. - Knowledge of security best practices and experience implementing security measures in back-end applications. - Experience working with cloud platforms (e.g., AWS, Azure) is a plus. - Strong problem-solving skills and the ability to work independently as well as collaboratively in a remote team environment. - Excellent communication skills and the ability to effectively convey complex technical concepts. How to Apply: Interested candidates are encouraged to submit their resume, portfolio, and any relevant work samples via the test questions l...

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Small SaaS project in Angular 5 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  ...and soon 3) They can share common dashboard. 4) Account Page for user/member addition. Only admin member can add other members, so they can view the member addition view. Other members with user role can simply update their personal info like update their profile photo. 5) They can also create folders, basically these folder is a virtual folders that is mapped to Azure Blob Container Storage. 6) Users can store their files in Azure Storage in their virtual container storage ex. ContainerName/MemberName/User_defined_Folder/ 7) There will be Strip integration I will write the backend REST API I only need help in the Front-end and we will use Angular 15 or 16. We will be needing Authorization/Authentication, state management. I need a developer based in Bangalore who can w...

  $332 (Avg Bid)
  $332 Średnia Oferta:
  25 składanie ofert

  I am looking for a freelancer who can help me with running automation scripts via Azure pipeline for my C# selenium scripts. The purpose of running these scripts via Azure pipeline is both continuous integration and continuous deployment. I already have existing automation scripts written in C# using Selenium. There are more than 100 scripts that need to be executed. Ideal skills and experience for this job include: - Proficiency in Azure pipeline and C# selenium scripting - Experience with continuous integration and deployment processes - Ability to handle a large number of scripts and execute them efficiently

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Requirement - API development. Standard API development with Azure app authentication and after authentication, based on method called, return the data from the database. For example, returns data about City based on City db model defined.

  $98 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $98 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...large-scale data platform in the cloud, utilizing any of the Cloud providers such as AWS, Oracle OCI, Google Cloud Platform (GCP)and Azure technologies. Leverage data lake houses, data fabric, and related solutions and tools such as AWS Glue, Oracle Data Integration, and Azure Data Factory for efficient Extract, Transform, Load (ETL) processes across these platforms to create a unified and cohesive data ecosystem. Implement event-driven data processing using AWS Lambda, Oracle Functions, and Azure Functions to enable real-time data ingestion and analysis. Incorporate AI and ML capabilities, such as AWS SageMaker, GCP AI Platform, Oracle ML services, and Azure Machine Learning, to enable advanced analytics and predictive modeling on healthcare data. •Cond...

  $1521 (Avg Bid)
  $1521 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  I am looking for a freelancer to configure Azure virtual WAN to improve network performance. The main purpose of this configuration is communication between different sites, and the need for complete virtual WAN configuration including site-to-site connection and point-to-site connection through Azure AD. Now, the hub is created and the 4 sites are connected. Only the routing settings and its NSG are left with the point-to-site configuration. Skills and experience required: - Proficiency in configuring Azure virtual WAN - Strong understanding of network performance optimization - Familiarity with Azure features and services related to improving network performance The project should be completed within a day. Although I have a rough idea of the specific fea...

  $84 (Avg Bid)
  $84 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  AVP Developer needed for fulltime 5 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  ...large-scale data platform in the cloud, utilizing any of the Cloud providers such as AWS, Oracle OCI, Google Cloud Platform (GCP)and Azure technologies. Leverage data lake houses, data fabric, and related solutions and tools such as AWS Glue, Oracle Data Integration, and Azure Data Factory for efficient Extract, Transform, Load (ETL) processes across these platforms to create a unified and cohesive data ecosystem. Implement event-driven data processing using AWS Lambda, Oracle Functions, and Azure Functions to enable real-time data ingestion and analysis. Incorporate AI and ML capabilities, such as AWS SageMaker, GCP AI Platform, Oracle ML services, and Azure Machine Learning, to enable advanced analytics and predictive modeling on healthcare data. •Cond...

  $1534 (Avg Bid)
  $1534 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Hi, i need a person who have experience on Azure data migration, data bricks and ADF. This support will be on zoom meeting which we will provide you and you will connect with my consultant and support him. Indian time 10:30 pm to 12 am Monday to Friday 10$/hourly. Giveme wheataappa. Please only experience.

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  I am looking for a freelancer who can help me publish my Django project on Azure app. The ideal candidate should have experience with Django 4.x and have knowledge of deploying Django projects on Azure app services. The project involves publishing my Django project on Azure app using the existing resources. The django project uses sqlite for user management, which needs to be migrated to SQL server. Otherwise standard deployment is sufficient for my needs. Skills and Experience: - Proficiency in Django 4.x - Experience with Azure app services and deployment - Experience with SQL server - Familiarity with Azure resources and configurations

  $171 (Avg Bid)
  $171 Średnia Oferta:
  55 składanie ofert

  HI, I have played with Intune for Education to prevent users from accessing the Internet (only specific pages are allowed). I have seen that the user: Patrick Hübner has access but Bea Kahlhofer and Konstantin Suditu have no access. I need all users to browse the internet. I need a group where internet access (only specific pages) is forbidden. It is very frustating that some users have access and some not, alltough I have configured all the same (I assume that ;-)) Thank you for your time, Stefan

  $156 (Avg Bid)
  $156 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Objective: The primary objective of this project is to achieve connection to Microsoft Teams for external users (microsoft admin accounts) by utilizing access tokens on PowerShell (rather than user/password) Current Progress: Progress has been made by creating an Azure app and successfully connecting to Microsoft Teams of our account. The existing challenge lies in extending this capability to token auth for external users through PowerShell. If you have never done this before, please do not apply. Your profile should show experience with Azure/PowerShell/relevant to this project. See sample code attached.

  $607 (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $607 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  ...en Data Lake y Certificación en DevOps y Azure Descripción del Proyecto: Estamos buscando un Desarrollador altamente calificado para unirse a nuestro equipo en un proyecto emocionante que implica la implementación y gestión de un Data Lake en la plataforma Azure de Microsoft. Este proyecto es esencial para consolidar, almacenar y analizar datos de múltiples fuentes, lo que permitirá obtener información crítica para el negocio. Si eres un profesional con experiencia en Data Lake, y además estás certificado en DevOps y Azure, esta es una oportunidad única para formar parte de un proyecto estratégico. Habilidades y Experiencia Requeridas: - Experiencia demostrada en el desarrollo e i...

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  Data Engineer Zakończone left

  Azure Data Engineers • Assure that data is cleansed, mapped, transformed, and otherwise optimised for storage and use according to business and technical requirements • Develop and maintain innovative Azure solutions • Solution design using Microsoft Azure services and other tools • The ability to automate tasks and deploy production standard code (with unit testing, continuous integration, versioning etc.) • Load transformed data into storage and reporting structures in destinations including data warehouse, high speed indexes, real-time reporting systems and analytics applications • Build data pipelines to collectively bring together data • Other responsibilities include extracting data, troubleshooting and maintaining the d...

  $15 / hr (Avg Bid)
  Pilny
  $15 / hr Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  I am looking for a SharePoint expert who can help me set up SharePoint 2019 on-premises on an Azure environment. The purpose of this setup is to run and test PowerShell script on SharePoint. Skills and Experience: - Proficiency in SharePoint 2019 on-premises configuration and administration - Experience with Azure environment setup and management - Knowledge of PowerShell scripting to change URLs in SharePoint 2019 - Familiarity with collaboration, document management, business intelligence, reporting, workflow automation, and process management in SharePoint Azure Subscription: - I do not have an Azure subscription currently, but I am open to procuring one if necessary.

  $24 / hr (Avg Bid)
  $24 / hr Średnia Oferta:
  29 składanie ofert
  Azure Data Engineer 3 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  Key Responsibilities: Design and implement key components and technologies for our data platform. Collaborate...cross-functional teams to ensure data availability and accessibility. Develop and maintain data testing strategies and processes. Evaluate and implement ETL or ELT pipelines as per project requirements. Troubleshoot and resolve any issues related to data processing. Provide insights and recommendations for data architecture improvements. Qualifications: Proven experience as an Azure Data Engineer or similar role. Proficiency in Azure data services and tools. Strong knowledge of data integration, ETL/ELT, and data warehousing concepts. Experience with data testing methodologies. Excellent problem-solving skills. Ability to work collaboratively in a team and communi...

  $218 (Avg Bid)
  $218 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Najlepsze azure Artykułów Społeczności