Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 azure znalezione projekty, cennik w USD

  Szukam osobę do okazjonalnej pomocy z administrowaniem serwerów, konfiguracją CI/CD, docker, może trochę zarządzania Azure/AWS Cloud.

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  AZURE dev. ops. Zakończone left

  - konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie środowisk uruchomieniowych systemu w ramach infrastruktury Azure. - automatyzacja procesów wytwórczych, działań wdrożeniowych i utrzymaniowych. Znajomość rozwiązania Teamcity przygotowywanie dokumentacji związanej z infrastrukturą sieciową - sprawowanie technicznego nadzoru nad funkcjonowaniem systemu zarówno w infrastrukturze Azure ale też serwery własne - administracja oprogramowaniem własnym

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam osoby, która zna wyśmienicie ekosystem AZURE i pomoże w zarządzeniu kontem dla jednej z aplikacji oraz będzie wstanie wykonać kilka niezbędnych zmian w aplikacji backendowej w C#.

  $33 / hr (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $33 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  W ramach projektu wdrożenia software'u u jednego z naszych międzynarodowych Klientów poszukujemy osoby, która w ciągu 2 tygodni w czerwcu, podejmie się usprawnienia AZURE. Niezbędna jest znajomość i umiejętności: - Azure FunctionApp (Java), - Azure Data Factory, - Azure Blob Storage, - dobra znajomość języka angielskiego.

  $1191 (Avg Bid)
  $1191 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam serdecznie, Potrzebuje kogoś bieglego w SQL do podszkolenia mnie w tym temacie z racji rozpoczecia zawodowej przygody z Business Intelligence / wizualizacja danych. Z racji tego, ze robie to juz od kilku tygodni/miesiecy sporo sie juz nauczylem, ale obecnosc kogos doswiadczonego pomoglabymi zrealizowac wszystkie pomysly o wiele szybciej. Nasza firmowa baza danych (Azure) jest podpieta do platformy Izenda poprzez system Timegate (uzywany przez firmy ochroniarskie w Europie). Chcialbym zaczac od 2-3 godzin i prawdopodobnie zaproponowac jakas stala / tygodniowa wspolprace. Absolutny priorytet to znajomosc SQL na wysokim poziomie, poparte doswiadczeniem. Doswiadczenie w BI/wizualiacja bardzo mile widziane, najlepiej z Izenda, ale wydaje mi sie to niskoprawdopodobne jako, ze t...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Celem projektu jest migracja danych(kilkudziesięciu tabel) z kilku systemów klasy ERP do hurtowni danych w Azure. Narzędziem ETL ma być Azure data factory. Dodatkowym wymaganiem jest stworzenie architektury hurtowni i odpowiednie zabezpieczenie danych.

  $5000 - $10000
  $5000 - $10000
  0 składanie ofert

  Celem projektu jest zbudowanie hurtowni danych wraz z architekturą i procesami zasilającymi ETL (Data factory). Zasilenia wymaga 30 tabel pochodzących z systemów ERP. Dodatkowo w projekcie powinno być przewidzianie: -szkolenie z utrzymania Data factory i servera.

  $5000 - $10000
  $5000 - $10000
  0 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby która potrafi nadać autoryzacje wtyczce SimpleJSON określonej bazie danych. Cały projekt znajduje się w usłudze chmurowej MS Azure. Co mamy zrobione ? Azure IoT HUB łączy się z Stream Analitycs, a on natomiast z CosmosDB. Dane trafiają do bazy danych bez najmniejszego problemu. Co potrzebujemy? Wyciągniecie danych i z wizualizowanie ich w Grafanie przez plugin SimpleJSON Nie musi być to koniecznie CosmosDB(najlepiej tworzy tagi wysyłane z urządzenia IoT) ale musi być wtyczka podana wyżej. Grafana jest postawiona na AzureVM Linux (ubuntu 16.04) Zapraszam do kontaktu.

  $50 / hr (Avg Bid)
  $50 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlece wykonanie crawlera do zbierania ofert nieruchomosci. Zalozenia logiki: * crawler dodaje oferty do bazy ...ogloszenia -- Identyfikator ogloszenia -- cena -- powierzchnia -- dane dodatkowe (liczba pokoi, pieter) -- opis * crawler dotyczy 2 stron (slownie: dwóch stron) z ogloszeniami (strony do uzgodnienia podczas nawiazania kontaktu) * crawler wykrywa blokade stron lub blad serwera Zalozenia techniczne: * crawler posiada implementacje page object pattern * crawler jest uruchamiany w ramach pipelines (azure lub aws) * crawler jest uruchamiany 2x dziennie - dziala przez okres 1 miesiaca * crawler wrzuca informacje do bazy danych * crawler posiada implementacje repository pattern Prosba o informacje o: * wycene w ramach opisu * orientacyjna wycenevkolejnych implementacji ...

  $545 (Avg Bid)
  $545 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...with realtion one-to-many Controllers: -linking permissions of logged in users with controllers (attributes using roles) -login and role membership -LINQ View: -possibility + example of manual view extension -partial views + communication with the basic view -use of basic helpers + own ones -use of own layouts AND: -modification of REST routing -application state management -placing the page on Azure ...

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam osoby, która przepisze backend z auth0 na Azure Active Directory w C# (panel logowania/rejestracja (...)). Projekt przewidziany na ~6mies. Stawka godzinowa do uzgodnienia. Miejsce pracy: Kraków,Miłkowskiego. Wymagana znajomość języka angielskiego (komunikacja w projekcie w angielskim).

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Cel: Aplikacja do zarządzania wydarzeniami i uczestnikami. Poszukujemy: Programisty .net core, który pomoże w budowaniu funkcjonalności w projekcie w trybie agile. W projekcie używane są EF, SQL DB, Azure. Produkty projekty: - implementacja scenariuszy BDD - rekomendacje techniczne dotyczące zmian pomagających rozwijać aplikację. Preferowane umiejętności programistów: - doświadczenie w budowaniu aplikacji typu web responsive apps włączając front-end i back-end - .net core, SQL DB, rest API, user interface, testing

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  SpyroSoft będzie realizował projekt przeniesienia systemu naszego klienta z brażny GEO SPATIAL do cloud Azure. Potrzebujemy wsparcia osoby bardzo doświadczonej w technologii Azure podczas realizacji projektu.

  $54 / hr (Avg Bid)
  $54 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Strona postawiona na IIS, bazuje na NopCommerce. Trzeba ustalić co to robi, zmienić content, uruchomić https, zaktualizować oprogramowanie, rozważyć możliwość przeniesienia do Azure i ewentualnie przenieść.

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  7N Sp. z o.o. to duńska firma outsourcingowa, a nasza misja to bycie dob...developerów .NET oraz 1 front-end developera do projektu pisanego od zera. Przeznaczenie systemu to sprawne zarządzanie brandingiem kilkudziesięciu produktów o zróżnicowanych parametrach, przeznaczeniu itp. Ma on zastąpić dotychczasowe, mocno manualne podejście. Naszym klientem jest duńska organizacja specjalizująca się w aparatach słuchowych, akcesoriach i narzędziach diagnostycznych. Technologie: Azure, .NET Core, REST, React / Viewer JS, No SQL, CI / CD (poprzez VSTS), ostateczne decyzje technologiczne są jeszcze w toku. Poszukujemy osób komunikatywnych, kompetentnych i gotowych przejąć odpowiedzialność za tworzone rozwiązania. Praca w warszawskim biurze, sporadycznie możl...

  $32 / hr (Avg Bid)
  $32 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Szukamy człowieka, który pomógłby w zainstalowaniu obrazu Dockera na platformie Azure oraz (przy okazji) nauczył nas powyższego procesu.

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...odnośnie doświadczenia z bazami nosql. Potrzebuję przygotować serwis z prostym query do bazy danych (bądź baz danych) która zawiera: Słowo, md5(słowo), sha(słowo) (zapewne jeszcze ntlm). Z czasem może być jeszcze wiecej typów. Pisałem baz danych, gdyż jeśli primary key byłby na hashu to wtedy lepiej indeksować kilka baz (wtedy też unikniemy duplikatów) Być może jako backend będzie zastosowany azure table storage (piszę o tym gdyż tam jest pay per GB + pay per transaction (przeba wziąć pod uwagę optymalizację zapytań do obniżenia kosztów). Choć raczej coś lokalnego (np. jako backend cassandra). Baza będzie zawierać na początku około 10 mln słów wraz z ich hashami, docelowo być może nawet kilkaset milionów. Zależy mi na szybkości odpowi...

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Mam system WWW oparty o PHP + HTML5 + JavaScript + JQuery + CSS + Ajax i baze danych SQL; calosc dziala na Azure PaaS (Websites + MS SQL). Treścią zlecenia jest dokonczenie systemu ktory jest w 80% gotowy i optymalizacja kodu. Znajomość tematów hostingowych na Azure będzie plusem ale nie jest wymagana. Zlecenie ma potencjal przeksztalcenia sie w stałą współpracę.

  $3091 (Avg Bid)
  $3091 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Stworzenie portalu do zarządzania użytkownikami dla rozwiązań z dziedziny IoT przy wykorzystaniu Azure AD. Portal będzie miał za zadanie komunikacje z AD i uwierzytelnianie użytkowników z jego pomocą, konfigurowanie kont nowych użytkowników, przypisywanie ich do organizacji, zarządzanie organizacjami oraz możliwość przypinania odpowiednich urządzeń do użytkowników. Do aplikacji zostanie dołączony szablon graficzny, który trzeba będzie zaimplementować w portalu. Technologia wykonania MVC ASP.Net. Aplikacja będzie hostowana na Microsoft Azure. Więcej informacji w odpowiedzi na poszczególne oferty współpracy. Dodatkowo istnieje możliwość współpracy przy kolejnych dwóch projektach, które będą realizowane w obrębie ...

  $4952 (Avg Bid)
  $4952 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Zlecę stworzenie bardzo prostej aplikacji na Microsoft Azure, proste zapisywanie i odczyt danych, składowanych w systemie z wykorzystaniem queues oraz tables, bez bazy danych. Zlecenie obejmuje także instruktaż wdrożenia aplikacji do systemu. Kluczowy jest czas, do 20.05.2014.

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert
  117960 Travel diary Zakończone left

  Aplikacja mobilna - przewodnik turysty ale bardziej jako pamiętnik. APlikacja powinna być wykonana w WAMS lub Cloud Service na system windows 8 natywna nie w przeglądarce, wykorzystanie bazy sql azure lub inne technologie Funkcjonalność 1. Zarządzanie profilem użytkownika 1.1. Rejestracja użytkownika w systemie 1.2. Logowanie użytkownika do systemu 1.3. Edycja konta użytkownika 1.4. Usunięcie konta użytkownika 2. Zarządzanie osobami 2.1. Przeglądanie profili użytkowników 2.2. Wyszukiwanie profili uzytkowników 2.3. Dodanie użytkownika do wycieczki 2.4. Usunięcie użytkownika z wycieczki 2.5. Prośba o udostępnienie wycieczki 3. Zarządzanie wycieczkami 3.1. Dodawanie wycieczki 3.2. Edytowanie wycieczki 3.3. Usuwanie wycieczki 3.4. Przeglądanie wycieczek 3.5. Wyszuki...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę stworzenie 100 kont na platformie Windows Azure. - rejestracja konta (zmyslone dane) - weryfikacja maila (dostarczam 100 maili) - weryfikacja konta smsem (dostarczam 100 kart z plusa) - weryfikacja karta (dostarczam karty) Platnosc co 25 kont (paypal lub konto bankowe). Optymalnie - 10-20 kont dziennie. Prosze o oferty. Zalozenie konta + weryfikacja trwa 5-10 minut. Zwyciezca otrzyma kurierem karty plusa do weryfikacji.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  113939 Travel diary Zakończone left

  Aplikacja mobilna - przewodnik turysty ale bardziej jako pamiętnik. APlikacja powinna być wykonana w WAMS lub Cloud Service na system windows 8 natywna nie w przeglądarce, na tablet zgodnie ze wzorcem MVVM wykorzystanie bazy sql azure tryb offline - sync framework Funkcjonalność 1. Zarządzanie profilem użytkownika 1.1. Rejestracja użytkownika w systemie 1.2. Logowanie użytkownika do systemu 1.3. Edycja konta użytkownika 1.4. Usunięcie konta użytkownika 2. Zarządzanie osobami 2.1. Przeglądanie profili użytkowników 2.2. Wyszukiwanie profili uzytkowników 2.3. Dodanie użytkownika do wycieczki 2.4. Usunięcie użytkownika z wycieczki 2.5. Prośba o udostępnienie wycieczki 3. Zarządzanie wycieczkami 3.1. Dodawanie wycieczki 3.2. Edytowanie wycieczki 3.3. Usuwanie wyciecz...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...chmurach obliczeniowych. W skład artykułu muszą znaleźć się takie nagłówki jak: - Czym są chmury - Wirtualizacja - Płatności - Skalowalność - Bezpieczeństwo - Usługi w chmurach - Fizyczne podejście do chmur dodatkowo pod koniec artykułu ma znaleźć się opis najlepszych usług chmur obliczeniowych z wyszczególnieniem wad i zalet: - IBM Cloud Computing - Amazon AWS Cloud - HP Cloud Services - Windows Azure - Appfog - Oktawave - Rackspace Artykuł ma mieć około 10000/15000 znaków, ma być autorski, a także być przystępny dla każdego. Ma zawierać opis szczegółowych technicznych pojęć i zawierać około 10/15 użytecznych skrinów/obrazków (max szerokość 420/ max wysokość 300 jeśli obraz nie spełnia wymiarów należy go przeskalować bez utrat...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ... * programowanie w PHP i SQL, * przygotowanie szablonów: XHTML, CSS, JS/AJAX, skrypty szablonów, * przygotowanie mobilnych stron internetowych Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii Wymagania: * Kwalifikacje techniczne: bardzo dobra znajomość PHP, CSS, HTML, SQL Mile widziane będą: * znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron WWW, * umiejętność optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek (SEO) * znajomość SVN * j. angielski (rozumienie dokumentacji technicznej ). * ba...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Ważnym punktem jest to, że musi ona być napisana w chmurze (cloud application) oparta na platformie Windows Azure oraz .Net. Firma, która będzie korzystała z tej aplikacji zajmuje się obsługą IT (IT Support). Aplikacja powinna: 1. Posiadać taką samą funkcjonalność jak używane w tej chwili oprogramowanie do obsługi Help Desku (logowanie zgłoszeń/awarii, dystrybucja prac pomiedzy techników, progres wykonywanych prac itp) – dane techniczne tej aplikacji, screenshoty lub demo bedzie możliwe do wglądu 2. Posiadać taką samą funkcjonalność jak narzedzie dotychczas uzywane do billingu czyli autotycznego generowania rachunków za wykonywaną pracę oraz ich śledzenie (to bardzo ogólny opis, jest tam wiele różnych funkcji, o których...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert
  55966 programista PHP Zakończone left

  Szukamy programisty PHP do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, * programowanie w PHP i SQL, * przyg...współpracy zespołowej, * umiejętność pozytywnej komunikacji, * terminowość i odpowiedzialność, * samodzielność, * doskonałe umiejętności analityczne, * wykazywanie inicjatywy Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii CV należy nadsyłać e-mailem na adres: jobs {at} funandmobil...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Szukamy programisty webowego do pracy stałej w siedzibie naszej firmy w Warszawie (Ursynów) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * projektowanie rozwiązań funkcjonalnych zgodnych ze specyfikacją techniczną, * programowanie w PHP i SQL,...pozytywnej komunikacji, * terminowość i odpowiedzialność, * samodzielność, * doskonałe umiejętności analityczne, * wykazywanie inicjatywy Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * pracę w młodym i ambitnym zespole * przyjazną atmosferę pracy * szybki rozwój zawodowy * pracę przy ciekawych projektach (platformy docelowe: iPhone, iPad, Facebook, Android, Azure) * kompletny brak monotonii CV należy nadsyłać e-mailem na adres: jobs {at} funandmobile...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, przedmiotem zlecenia jest napisanie kilku (powiedzmy 5-7 art.) na temat nowego systemu Windows Azure dla serwisu , informacje na temat systemu mozna znalezc na stronie prosze licytowac kwote od jednego artykulu

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...only predictive technology that can also quantify subjective material. Each student is offered a three-pronged approach to evaluate academics, essays, and extracurricular activities – providing them a 360-degree view of how to be competitive against other applicants. Empowerly has raised $12 million to date from investors, including Goodwater Capital, FJ Labs, Scrum Ventures, Translink Capital, Azure Capital Partners, and Spero Ventures. Our leadership team is from Teach for America, Goldman Sachs, Facebook, Google, Lucky Strike, Microsoft, and a mix of Seed, A, B, C, Private and Publicly Traded companies leadership experience. Empowerly’s co-founders were also named in Forbes 30 Under 30 class of 2022. In 2022 Empowerly was named to Inc. 5000’s list of fastest...

  $462 (Avg Bid)
  $462 Średnia Oferta:
  33 składanie ofert

  As the core of this project, I need a highly skilled DevOps Engineer who is proficient in both Amazon Web Services (AWS) and Microsoft Azure. Your primary tasks would be: - Infrastructure Provisioning on both AWS and Azure. - Setup Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD) pipelines. - Implement robust monitoring and logging systems. - Additional expertise in Kubernetes, Docker, and Ansible would be an immense advantage. The key aspect of this role is the ability to fully automate these tasks. Your talent in automation should position you at the forefront of modern DevOps best practices. I'm looking forward to working hand in hand with a driven, quality-focused, and experienced DevOps engineer on these essential operations.

  $195 (Avg Bid)
  $195 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  I'm in need of a developer proficient in Python who can create a video tutorial. The tutorial should showcase the process of building a user authentication login page for a web application using the Microsoft Graph API. The loging should just allow pre-registered users (from azure dashboard) to enter the app. Ideally the should build a little login page using streamlit! Key Requirements: - Expertise in Python: Comprehensive proficiency in Python is a must, as the tutorial is centered around this language. - Familiarity with Microsoft Graph API: The ability to leverage the Microsoft Graph API for user authentication is essential. - Video Creation: While I'm not looking for a professional video maker, the candidate should be able to record, edit, and produce a clear and e...

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  I'm in need of a developer proficient in Python who can create a video tutorial. The tutorial should showcase the process of building a user authentication login page for a web application using the Microsoft Graph API. The loging should just allow pre-registered users (from azure dashboard) to enter the app. Ideally the should build a little login page using streamlit! Key Requirements: - Expertise in Python: Comprehensive proficiency in Python is a must, as the tutorial is centered around this language. - Familiarity with Microsoft Graph API: The ability to leverage the Microsoft Graph API for user authentication is essential. - Video Creation: While I'm not looking for a professional video maker, the candidate should be able to record, edit, and produce a clear and e...

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  ...will come in pairs. One partition will be high priority (aimed at running uninterruptible workloads) and the second will be low priority (spot), both using the same VM SKU. In the first instance, I would like to use HB120v2 for the two CPU partitions and the A100 GPU for the two GPU partitions. I would also like to have SLURM accounting set up within the cluster i.e. not using the MySQL service on Azure. Lastly I would like the cluster to have Prometheus/Graphana monitoring capability so that individual users can monitor job statistics. Eventually, we would like users to also be able to interact with the cluster via VS Code and Jupyter. Delivery : within 1 week -- please only bid if you have done this before. Please provide your past experience and any relevant projects you have...

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Gestion de leads, campañas automatizadas de whatsapp y email marketing. Generación de plantillas HTML para email y landing pages con IA (chatgpt) Html Builder para edición de plantillas Creación de plantillas de mensajes de whatsapp con api de meta whatsapp. Calendarización de envíos. Automatización de mensajes de whatsapp Calendar...de plantillas de mensajes de whatsapp con api de meta whatsapp. Calendarización de envíos. Automatización de mensajes de whatsapp Calendario de correos y whatsapps. Embudo de ventas (creación de landings, listas de contacto) Seguimiento de leads (envío de email personalizado o whatsapp) Cambio de status de los leads Configuración de Agentes Virtuales con whatsapp. Almac...

  $664 (Avg Bid)
  $664 Średnia Oferta:
  31 składanie ofert

  ...portfolio will be highly beneficial. - **Experience Level:** I'm targeting someone with an intermediate level of experience. You should have a solid track record and be comfortable tackling the complexities of IT development without needing extensive oversight. - **Skills and Expertise:** - Proficiency in relevant programming languages (Must have: Codeigniter, WordPress, Microsoft technologies like Azure, Power Apps) - Strong understanding of the full development cycle - Experience with both front-end and back-end development (specific skills depend on the project type) - Problem-solving abilities and a keen eye for detail This collaboration could span multiple projects, so I'm keen to establish a reliable, long-term relationship. If you're passionate ab...

  $322 (Avg Bid)
  $322 Średnia Oferta:
  54 składanie ofert

  I am looking for an experienced web developer familiar with Azure Document ID. My e-commerce website, which is custom-built, already exists and requires an additional feature. The task is to integrate the Azure Document ID face verification via Azure API for secure login functionality. Proficiency in integrating advanced functionalities into custom-built websites would be a distinct asset. Understanding the principles and mechanisms of Azure APIs is absolutely necessary. Familiarity with e-commerce website structures will be beneficial in accelerating the execution of this task.

  $144 (Avg Bid)
  $144 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Job Title: Full-Stack Developer for WordPress, .NET Middleware, Azure Integration, and SDK Development Job Overview: We are seeking an experienced Full-Stack Developer to spearhead the development and integration of key system components within our e-commerce platform. The successful candidate will lead initiatives to enhance user interactions by developing a WordPress plugin, building a robust .NET middleware API, and integrating advanced Azure-based messaging services. Additionally, the role involves creating an SDK to facilitate easy integration for third-party AI bot services. This position is crucial for ensuring that our platform not only meets current technological standards but also adapts to future advancements and user needs, enhancing both the scalability and func...

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  104 składanie ofert

  Idea is to be able to manage my current users in my dev cluster, most of them have cloudadmin permissions, idea is to have a whitelist of users, I will be providing you access to my API Keys and repo for this, also the whitelist based on the users email, I am using azure devops to do CI-CD Tasks, idea is to create a yaml file pipeline able tu run this process everyday at midnight.

  $33 (Avg Bid)
  $33 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...scraping scripts to maximize efficiency and speed. Implement and manage cloud-based solutions (AWS, GCP, Azure, etc.) for scalable scraping tasks. Develop advanced strategies to bypass anti-scraping measures like CAPTCHAs, rate limiting, and IP blocking. Ensure data scraping processes comply with legal and ethical standards. Troubleshoot and resolve any issues that arise during scraping operations. Collaborate with our development team to integrate scraping solutions seamlessly. Requirements: Proven experience in web scraping and data extraction at scale. Proficiency in programming languages commonly used in web scraping (e.g., Python, Node.js). Experience with cloud services (AWS, GCP, Azure) and deploying scalable scraping solutions. Advanced understanding of web secur...

  $246 (Avg Bid)
  $246 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  I am seeking a proficient DevOps engineer with expertise in both AWS and Azure platforms to create a Continuous Integration and Continuous Deployment (CI/CD) pipeline. The main duty will be integrating code changes, individual software modifications, into existing code repositories. Need to create a fully functional pipeline with tech documentation and runbooks .. Key Tasks: - Develop, test, and roll out CI/CD pipeline with supporting infrastructure as Code (Kubernetes, Docker) - Manage code releases and updates with popular orchestration tools like : Jenkins , Ansible Ideal Skills: - Proficiency with AWS and Azure cloud platforms - Strong experience with CI/CD - Adeptness with Python, PowerShell programming or any other popular scripting language This job demands the ...

  $1259 (Avg Bid)
  $1259 Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  It's regarding node js application and attached screen shots project details

  $111 (Avg Bid)
  $111 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  Windows System Administrator 5 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  Avrei bisogno di un sistemista che abbia le seguenti skill: windows server, vmware, active directory, exchange, office, azure, basi su sicurezza reti. L'ideale sarebbe poter avere la presenza full time ma si potrebbe anche gestire il lavoro da remoto.

  $24 / hr (Avg Bid)
  $24 / hr Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  ...will come in pairs. One partition will be high priority (aimed at running uninterruptible workloads) and the second will be low priority (spot), both using the same VM SKU. In the first instance, I would like to use HB120v2 for the two CPU partitions and the A100 GPU for the two GPU partitions. I would also like to have SLURM accounting set up within the cluster i.e. not using the MySQL service on Azure. Lastly I would like the cluster to have Prometheus/Graphana monitoring capability so that individual users can monitor job statistics. Eventually, we would like users to also be able to interact with the cluster via VS Code and Jupyter. Delivery : within 1 week -- please only bid if you have done this before. Please provide your past experience and any relevant projects you have...

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  ...concise writing? We're seeking a skilled freelancer to create informative papers on various aspects mentioned below The ideal candidate will possess the following qualifications: In-depth knowledge of leading HCI solutions: VMware vSAN, NSX, HCX, Azure Stack HCI, etc. Solid grasp of HCI architecture: Distributed storage, software-defined networking, and resource management. Experience deploying, configuring, and managing HCI clusters: Proven track record of hands-on experience.
 Cloud Platforms : Proficency in major cloud platform like Azure, AWS or GCP. 
Experience with cloud automation tools, and automating infrastructure provisioning. Containerization tools like Kubernetes or similar.

Each paper should consist of all the categories as attached sample along wi...

  $97 (Avg Bid)
  $97 Średnia Oferta:
  33 składanie ofert

  BEFORE YOU BID - PLEASE BID YOUR FINAL PRICE AND YOUR FINAL TIMELINE - We do not have time for budget negotiations. I'm looking for someone to develop an AI machine learning app that can scan all company Office 365 emails and SharePoint files via Azure API; store the data in long-term memory of the AI; and have autogpt agents, chat gpt and custom gpts with chaacter limits that can aswer questions on company emails and documents and also alert you when you or any staff forget to respond to something important. Ideal Skills and Experience: - Strong background in machine learning and artificial intelligence - Proficient in developing applications that can integrate with Office 365 - Experience with building applications that can scan emails and files - Knowledge of setting up a...

  $1485 (Avg Bid)
  $1485 Średnia Oferta:
  65 składanie ofert

  A ideia é pegar num website que está só em localhost, adicionar um rich text editor e depois integrar o site em Azure, com CI/CD e ambientes de dev e prod.

  $39 / hr (Avg Bid)
  $39 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  We are looking for 5-10 years of .Net experienced developer who can also have experienced in React and .Net based web development. Long terms multiple projects development. Using Mainly Azure SQL server database with Visual Studio .Net Core API. Graph QL and EF. Worked on Azure Key Vault, Azure Logic app, Azure function is bonus.

  $113 (Avg Bid)
  $113 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert
  Azure IAM Expert Needed 3 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  ...need of an Azure IAM expert to assist me with a specific task. The task involves setting up Azure EntraID users for remote desktop access to an Azure VM. Key requirements include: - Expertise in Azure IAM, particularly in user management, role assignments, and group membership management - Proficient in configuring Azure EntraID for remote desktop access - Strong understanding of remote desktop services The successful freelancer should have: - A proven track record of working with Azure IAM, with a particular focus on user and role management - Demonstrated experience in setting up Azure EntraID for remote desktop access - Excellent communication skills and ability to provide clear, concise guidance Please only apply for this project ...

  $67 (Avg Bid)
  $67 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  I'm looking for a skilled professional to set up a site-to-site VPN connection to my Azure cloud infrastructure. This setup is crucial for our business, as we have a hybrid network environment, comprising both on-premises and cloud-based resources. Key Responsibilities: - Establishing a secure and efficient site-to-site VPN connection from our on-premises network to Azure - Ensuring that both our servers and workstations can securely and seamlessly communicate with Azure resources through the VPN Skills/Experience Needed: - Proficiency in network security and VPN setups - Specific experience with establishing site-to-site VPN connections to Azure will be highly valued - Ability to configure and troubleshoot VPN connections for both servers and workstation...

  $147 (Avg Bid)
  $147 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Najlepsze azure Artykułów Społeczności