Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 bitcoin znalezione projekty, cennik w USD

  Dzień dobry. Chciałbym zamówić próbkę tekstu na temat bitcoin według załączonych wytycznych. Proszę napisać tyle, ile jest Pani w stanie za stawkę 20 USD (85 PLN). Na podstawie tekstu będziemy mogli ustalić czy jesteśmy zainteresowani współpracą. Nasz budżet to 700 USD/miesięcznie.

  $20 - $20
  $20 - $20
  0 składanie ofert

  ...pojawiły się w danym nagłówku. Zapłata zależy od ilości znaków, według stawki 1000 znaków za 30zł. Załączona lista fraz to nie jest koniecznie lista tytułów artykułów. To są tematy z których należy zbudować artykuł. Teksty będą odrzucone jeśli zostały napisane przez AI, jeśli mają jakość zapleczową, jesli nie zawierają konkretów. Ok. 8% tekstów może zawierać zdania nic nie wnoszące typu "płatności bitcoin to temat który ciekawi wielu z nas. w dzisiejszym, zmieniającym się świecie, są świetnym rozwiązaniem (...)". Nikt dziś nie czyta ani takich wstępów, ani paragrafów w takim stylu. 100% treści musi zawierać konkretną wartość informacyjną. Użytkownicy scrollują do tzw. "mięsa", czyli...

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Interesuje mnie kantor kryptowalut: bitcoin, monero, litecoin, ethereum. Ma być podpięty pod konto bankowe przyjmujące pieniądze oraz giełdę gdzie będzie dokonywany zakup i sprzedaż, automatycznie zlecać transakcje i zarabiać na spreadzie, być dobrze zabezpieczony i intuicyjny.

  $1250 (Avg Bid)
  $1250 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Artykuły na temat Bitcoin w języku polskim pod SEO. Artykuły muszą być oryginalne, ok. 500 słów, nie pisane na zasadzie GoogleTranslate z innego języka.

  $72 (Avg Bid)
  $72 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Szukamy artykułów optymalizowanych pod SEO w języku Polskim. We are looking for SEO-optimized articles in Polish. Mamy listę słów kluczowych, jednak wiele z nich dotyczy bitomatów. Nie chcemy artykułów o bitomatach, tylko ogólnie o Bitcoin. Typowe tematy, których szuka się w Google i które pisane są językiem odpowiednim dla wyszukiwarek i bezpośrednio pod wyszukiwarki.

  $252 (Avg Bid)
  $252 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Ubezpieczenia (PZU) Country: Poland Language: Polish A: Bitcoin/przelew bankowy Mail: "Szyfrowany"  - Php - Mysql

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam Postawiłem sklep na Prestashop, kupiłem szablon i potrzebuję teraz poprawić kilka rzeczy: adres: 1. Tłumaczenia Nie wszystkie tłumaczenia się wyświetlają, nie wszystkie się zapisuję: New products – zmienić na Nowe produkty – zrobiłem tłumaczenia, ale kilku sklep ni...przejrzystą listę zamówień, ze wszystkim co potrzebne, dane adresowe, kontaktowe, komentarz do zamówienia, produkty, sposób płatności i wysyłki, tak żeby nie miał wątpliwości i nic już nie musiał sprawdzać w zapleczu sklepu, dobrze jakby potem można było masowo zaznaczyć wszystkie zapakowane zamówienia i wyeksportować do przewoźników, dostać zwrotnie etykiety i oznaczyć zamówienia jako wysłane - Moduł Bitcoin x Crypto lub inny - Chat (livechat lub coś w tym...

  $574 (Avg Bid)
  $574 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Witam potrzebny kryptowalutowy kantor Automatyczne: Kurs Kryptowalut Automatyczna kurs marzy np 2% Automatyczną wymianę np BTC ==> ETH + marza np 2%? (Automatycznie wysyła dla klienta wymienioną kryptowalute) System płatności: CoinPayments automatyczne wpłaty i wypłaty (Merchant id tylku do wpisania w pliku nie w ADMIN panel!! Chyba że jest jakaś inna lepsza metod...Regulamin/ Opłaty itd Zabezpieczenia: Zabezpieczenie Plików i próby wejść do panelu ADMIN Google Authenticator ReCaptcha SMS weryfikacja przez użytkownika Email weryfikacja przez użytkownika Zabezpieczenie plików jak najbardziej się da przeciw włamanią Wejście na admina/użytkownika wymaga Google Authenticator Przykładowe kantory którymi można sie wzrować:

  $566 (Avg Bid)
  $566 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję wykonawcy prostej strony internetowej na rynek rumuński. Nie wymagam żadnych tłumaczeń, treść zostanie przetłumaczona na Rumuński we własnym zakresie. Strona ma zawierać formularz na którym użytkownik wprowadzi wartość w walucie rumuńskiej i zostanie to przeliczone na kryptowalutę Bitcoin lub Ethrereum i w drugą stronę, po kliknięciu dalej formularz rozwinie się i użytkownik zostanie poproszony o adres email(pole opcjonalne), adres portfela kryptowalut(jeśli przelicza Rumuńską walutę na BTC/ETH) lub numer rachunku bankowego jeśli przelicza BTC/ETH na Lei. Po wypełnieniu formularza na stronie ma wyświetlić się podsumowanie, które również zostanie wysłane na email(jeśli został podany). Podsumowanie będzie miało dwa warianty(załączniki w formie tabelki): ...

  $641 (Avg Bid)
  $641 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Platforma Transakcyjna Zakończone left

  Witam, Zlecę wykonanie platformy transakcyjnej. W skład zlecenia wchodzi przygotowanie kodu źródłowego, strona w języku php, wykonanie prostej grafiki strony (coś na wzór ogł). Płatność wewnątrz platformy miałyby odbywać się za pomocą krypto waluty BitCoin. Każdy kupujący/sprzedający miałby swój portfel depozytowy wirtualnej waluty po rejestracji w serwisie, a wszystkie tranzakcie dokonywane by były wewnątrz platformy w podobny sposób jak na giełdach krypto walutowych. Sam wygląd serwisu ma być prosty i intuicyjny, bez zbędnej grafiki. Pełną specyfikację przedstawię wybranemu wykonawcy.

  $4055 (Avg Bid)
  $4055 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, Zależy mi na aplikacji napisanej w C#, która będzie zcztywać dane ze strony www. Technika dowolna, czy to rozpoznawanie testu czy bezposrednio polaczenie do strumienia danych lub parsowanie strony. Dla przykladu zalaczam zrzut ekranu. Do brokera mozna za darmo sie zalogowac, nawet nie trzeba potwierdzac maila. Aplikacja dla przykladu z zalaczenego przykladu zczytac ma dla Bitcoin DWIE WARTOSCI : Wartosc Sprzedaj 13 207,37 i wartosc Kup 13 341,63. Pozdrawiam VV

  $79 (Avg Bid)
  $79 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuje nowej strony internetowej Po prostu ją stwórz Strona internetowa małej firmy Poszukuje osoby do stworzenia prostego serwisu typu szybki kantor bitcoin. BTC - PLN i odwrotnie.

  $441 (Avg Bid)
  $441 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Potrzebujemy prostego sklepu internetowego z automatyczna obsługą płatności BTC. Nie interesują nas kombajny z tysiącami funkcji i dodatków oraz przerobiony Wordpress. Sklep będzie miał około 50 produktów, nie potrzebujemy opcji rejestracji klienta przy zakupie, tylko w chwili opłacenia zamówienia BitCoinami po określonym przez administratora czasie zamówienie pojawi się w panelu lub zostanie przeniesione do kosza i do klienta zostanie wysłane info, ze powinien złożyć zamówienie ponownie. Cena produktów w sklepie wyświetlana w PLN oraz BTC (automatyczne przeliczanie po bieżącym kursie) Preferujemy rozwiązanie w stylu QuickCart lub integracje wymienionych funkcji z tym skryptem.

  $249 (Avg Bid)
  $249 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Opis projektu: 1. Stworzenie aplikacji klienckiej komunikującej się z kilkoma giełdami oferującymi handel kryptowalutami np. Bitcoin. Biblioteki: Dostępne do pobrania na stronach giełd. Technologie: Restful Web Services, WebSocket 2. Stworzenie GUI, w którym będą wyświetlane: - dane pobrane z giełdy tj. aktywne zlecenia, transakcje, ceny bid/ask kryptowaluty - dane poszczególnych strategi tj. liczba zakupionych walut / aktualna pozycja rachunku 3. Zaimplementowanie algorytmów tradingowych (strategi) na podstawie sporządzonej dokumentacji i kodu źródłowego (w C++)

  $28526 (Avg Bid)
  $28526 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę stworzenie strony z loterią prowadzoną w czasie rzeczywistym z obsługą kryptowalut. Strona główna, 2-3 podstrony (konto użytkownika, regulamin, itp.), projekt graficzny + ewentualnie logo. Założenia strony: użytkownik po zarejestrowaniu może wpłacić na swoje konto na stronie daną kryptowalutę, np. Bitcoin i wziąć udział w loterii kupując los. Losowanie odbywa się automatycznie w momencie gdy 3 graczy zakupi los, wygrywa 1 z nich, po czym następuje drugie losowanie: jak dużą nagrodę wygrał. Opcjonalnie: automatyczny system księgowania wpłaty i wypłaty kryptowaluty na koncie użytkownika. Proponowane środowisko node.js, ale jestem otwarty na propozycje. Więcej szczegółów podam w rozmowie.

  $302 (Avg Bid)
  $302 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Web development Zakończone left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Sklep internetowy Zlecę napisanie skryptu sprzedaży krypto waluty bitcoin. Kantor ma obsługiwać Polskie płatności .zaintersowanych programistom proszę o kontakt ustalenia pełnej specyfikacji.

  $120 (Avg Bid)
  $120 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...kategorii, tagów oraz lokalizacji. Wyzwaniem będzie przygotowanie bazy danych tak aby obsługiwała w niektórych przypadkach nawet i 10tys lokalizacji w formacie kraj – rejon – miasto. W części projektu dopuszczam możliwość wykorzystania gotowych rozwiązań z codecanyon jak np. system rejestracji / zarządzanie użytkownikami oraz system bramki internetowych płatności (na pewno jedną z płatności będzie bitcoin, slidery, wyszukiwarka w serwisie oraz galerie obrazów (dodawanie obrazów) Dużo rzeczy jest w tych materiach stworzonych już w internecie i nie ma sensu pisać tego na nowo. Wyświetlanie reklam w zewnętrznych w serwisie powinno być też określone funkcjami – inne kody reklam będą uruchamiały się na stronach z ogłoszeniami inne na ...

  $790 (Avg Bid)
  $790 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Zlecę budowe strony internetowej dla start-up'u który zajmuje się microtransportem strona ma być stroną inwestycyjna podobne projekty to oraz Dajemy wolną ręke przy wyborze frameworka zależy nam aby skrypt był bezpieczny oraz był łatwy w obsłudze zarówno dla administatorów jak i dla inwestorów WAŻNE :!!!! -Płatości internetowe (Bitcoin, Payeer, przelew) -Możliwośc manipulacji stawkami -Przejrzysty interface urzytkownika - Projekt wtepny !!!

  $339 (Avg Bid)
  $339 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...kategorii, tagów oraz lokalizacji. Wyzwaniem będzie przygotowanie bazy danych tak aby obsługiwała w niektórych przypadkach nawet i 10tys lokalizacji w formacie kraj – rejon – miasto. W części projektu dopuszczam możliwość wykorzystania gotowych rozwiązań z codecanyon jak np. system rejestracji / zarządzanie użytkownikami oraz system bramki internetowych płatności (na pewno jedną z płatności będzie bitcoin, slidery, wyszukiwarka w serwisie oraz galerie obrazów (dodawanie obrazów) Dużo rzeczy jest w tych materiach stworzonych już w internecie i nie ma sensu pisać tego na nowo. Wyświetlanie reklam w zewnętrznych w serwisie powinno być też określone funkcjami – inne kody reklam będą uruchamiały się na stronach z ogłoszeniami inne na ...

  $1195 (Avg Bid)
  $1195 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecę wykonanie prostego kantoru online z szybkimi płatnościami. Proszę o oferty osób które są zainteresowane podjęciem projektu od zaraz

  $18 - $153
  $18 - $153
  0 składanie ofert

  Zlecę wykonanie prostego kantoru online z szybkimi płatnościami. Proszę o oferty osób które są zainteresowane podjęciem projektu od zaraz

  $152 (Avg Bid)
  $152 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  ...rozliczeń mlm. Tutaj umieszczam ranking polskich firm mlm Do zleceniobiorcy będzie należało: - utworzenie ciekawej graficznie strony www (minimum tekstu – maksimum wiedzy) - utworzenie panelu dla potencjalny współpracowników - udostępnienie na stronie metod płatności (szybkie przelewy, płatność kryptowalutą bitcoin) - utworzenie naliczania dochodu współpracowników na zasadach programu mlm Wizja • 1. Stworzenie strony www generującej przychody • 2. Utworzenie aplikacji wędkarskiej spełniającej oczekiwania większości wędkarzy • 3. Sprzedaż art. wędkarskich za pomocą aplikacji, rynek reklamowy dla producentów sprzętu wędkarskiego (część zysku ze sprzedaży będzie dzielona m-y współpracownik&oacut...

  $6258 (Avg Bid)
  Wyróżniony Pilny
  $6258 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Zlecę wykonanie prostego kantoru online z szybkimi płatnościami. Proszę o oferty osób które są zainteresowane podjęciem projektu od zaraz

  $116 (Avg Bid)
  $116 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Witam, Ogłoszenie dla osób które podjęły się w przeszłości, a może są w trakcie, projektu giełdy Bitcoin, lub innej platformy transakcyjnej. Chcielibyśmy nawiązać kontakt z takimi osobami, być może jesteśmy w stanie współpracować w jakimś zakresie, lub będziemy zainteresowani odkupieniem dotychczasowych prac. Zapraszam do kontaktu pod adresem email [Offsite communication is prohibited in the site] Ciężko określić budżet, bo to zależy od zaawansowania prac, ale wymagane jest podanie budżetu przy zakładaniu zlecenia na freelancer, ustalona kwota nie jest ostateczna. Pozdrawiam

  $6294 (Avg Bid)
  $6294 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami znającymi tematykę giełd BTC, ...jest konieczne doświadczenie z rynkiem kryptowalut. Interesują Nas osoby które mają wiedzę i staż w projektach platform tradingowych, Forex itp. Od ponad roku pracujemy nad innym projektem, związanym z kryptowalutami, współpracujemy z kilkoma firmami, agencjami programistycznymi i graficznymi. Jako że temat jest Nam znany i w miarę pokrewny z obecnym projektem, chcemy zająć się pracami nad giełdą Bitcoin. Jeśli chodzi o budżet, z całą pewnością jest wystarczający, kwestie prawne również nie stanowią problemu, podobne ścieżki mamy już przetarte, kontrakty z providerami płatności itp. Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria zapraszam do projektu. Pozdrawi...

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, Chcielibyśmy nawiązać współpra...jest konieczne doświadczenie z rynkiem kryptowalut. Interesują Nas osoby które mają wiedzę i staż w projektach platform tradingowych, Forex itp. Od ponad roku pracujemy nad innym projektem, związanym z kryptowalutami, współpracujemy z kilkoma firmami, agencjami programistycznymi i graficznymi. Jako że temat jest Nam znany i w miarę pokrewny z obecnym projektem, chcemy zająć się pracami nad giełdą Bitcoin. Jeśli chodzi o budżet, z całą pewnością jest wystarczający, kwestie prawne również nie stanowią problemu, podobne ścieżki mamy już przetarte, kontrakty z providerami płatności itp. Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria proszę o dołączenie się do wątku, lub wiadomość prywatną. Pozdrawiam

  $153 - $458
  $153 - $458
  0 składanie ofert

  Witam, Poszukujemy developerów do projektu giełdy kryptowalut, z głównym naciskiem oczywiście na BTC. Od ponad roku pracujemy nad innym projektem również związanym z kryptowalutami, współpracujemy z kilkoma firmami, agencjami programistycznymi i graficznymi. Jako że temat jest Nam znany i w miarę pokrewny z obecnym projektem, chcemy zająć się pracami nad giełdą Bitcoin. Jeśli chodzi o budżet, z całą pewnością jest wystarczający, kwestie prawne również nie stanowią problemu, podobne ścieżki mamy już przetarte, kontrakty z providerami płatności itp. Szukamy developerów z doświadczeniem przy budowie giełdy BTC, Forex lub innej platformy transakcyjnej. Również wiedza w temacie zabezpieczeń, to bardzo ważna kwestia w tego typu projekci...

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...konto allegro miało wspólną bazę. -Możliwość wysłania produktu manualnie -Program lojalnościowy -Przypominanie o zaległych wpłatach -Możliwość zwrotu prowizji czyli wysyłanie wniosków o ich zwrot(hurtowo jak i pojedynczo) - Statystyki sprzedaży (zestawienia dziennie, miesięczne, roczne). - Za każdy wysłany kod odejmowany jest kredyt - Możliwość doładowania konta kredytami poprzez paypal, bitcoin, , przelew tradycyjny. - Możliwość doładowania konta poprzez wpisanie vouchera. - Możliwość generowania voucherów na określoną ilość kredytów. - Dodatkowe parsowanie wpłat w przypadku awarii Webapi (funkcja ta jest w automacie jak i ) - Lista klientów którzy brali udział w aukcji - Lista wszystkich zawartych transakcji Ogóln...

  $1361 (Avg Bid)
  $1361 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Witam, Poszukujemy osób z zamiłowaniem do pisania contentu, artykułów o tematyce sportowej, bukmacherskiej, kasynowej, o nowych technologiach między innymi o Bitcoinie. Ruszamy z blogiem tematycznym, chcemy wypuszczać 50-100 profesjonalnych artykułów w miesięcznie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, w wiadomości prosimy o napisanie kilku słów o sobie, o doświadczeniu, linki do własnych artykułów. Interesuje Nas stała współpraca, może być zdalnie. Języki w jakich będziemy pisać: -angielski -rosyjski -polski (opcjonalnie) -dodatkowo rozważamy języki skandynawskie Pozdrawiam

  $2123 (Avg Bid)
  $2123 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam Poszukuje osoby do stworzenia serwisu interntowego, a dokładnie sewisu bukmacherskiego. Tylko zakłady pre, bez zakładów live, kasyna i pokera. Zakłady za bitcoin i inne e-waluty Przyklad: Stworzenie projektu jest skierowane do programisty polskojezycznego. Wszelkie szczegóły na (Removed by Freelancer.com admin)

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Potrzebuję prosty kod Bitcoin Ticker na stronę www. Proszę wejść na: na górze jest tam coś takiego: "Last Price: 236.234 USD Low: 233.186 USDHigh: 237.3999 USD Volume: 4447 BTC / 1045706 USDServer Time: 03.10.15 18:37" Potrzebuje dokładnie czegoś takiego, z tą różnicą, że zamiast USD ma być EUR. Oczekuję gotowego kodu do wstawienia na www. Sprawa szybka i prosta, na wczoraj :) Pozdrawiam ONLY FREELANCERS FROM POLAND! ONLY FREELANCERS FROM POLAND!

  PHP
  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam Do końca roku wchodzimy na rynek z nową platformą oferującą kasyno, zakłady sportowe oraz pokera na kryptowalutę Bitcoin. Poszukujemy osoby lub zespołu do stałej współpracy nad promowaniem Naszego serwisu, głównie prowadzenia kont w portalach społecznościowych, forach o tematyce gamblingowej oraz kryptowalutowej, pisanie artykułów oraz bloga, pozycjonowanie i Adsense. Naszym głównym rynkiem będzie Polska, ale do obowiązków będzie należała również promocja globalna. Prawdopodobnie będziemy działać też na waluty fiducjarne USD, EUR, PLN. Mile widziane doświadczenie w branży gamblingowej, dobra znajomość tematyki Bitcoinowej. Naszym celem jest stworzenie działu marketingowego, jesteśmy z Krakowa więc najchętniej szukamy osó...

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Opis Projektu: Witam, poszukuję jednego programisty, z którym nawiążę dłuższą współpracę. Do wykonania mam: ę dwóch istniejących seriwsów w tematyce Bitcoin kolejnego serwisu w tematyce BTC. Wymagane doświadczenie, oraz znajomość BTC / LTC. Budżet jest jedynie po to aby był. Po znalezieniu odpowiedniej osoby, wystawię odpowiednie

  $534 (Avg Bid)
  $534 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam, poszukuję jednego programisty, z którym nawiążę dłuższą współpracę. Do wykonania mam: ę dwóch istniejących seriwsów w tematyce Bitcoin kolejnego serwisu w tematyce BTC. Wymagane doświadczenie, oraz znajomość BTC / LTC. Budżet jest jedynie po to aby był. Po znalezieniu odpowiedniej osoby, wystawię odpowiednie ogłoszenia.

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert

  Witam, Firma poszukuje mloda , ambitna grupe ludzi (studenci min 3 roku mile widziani) do projektu w zakresie swiadczenia uslug w srodowisku BITCOIN , wymagana jest min. dobra znajomosc w zakresie blockchain, i obeznanie w samym wzgledu nato ze rynek Polski bedzie tylko platforma testowa wymagana jest dobra znajomosc j.angielskiego. Praca wykonywana u nas w ludzi poza warszawy mozliwosc zakwaterowania (mieszkanie standard), pelne wyzywienie (catering),Zakupimy odpowiedni sprzet (hardware i software). Po dalsze informacje (szczegolowe) prosze pisac na maila . W mailu prosimy podac swoje imie , numer kontaktowy lub skype, link do prac wykonanych (jesli sa posiadane) oraz godziny w ktorych mozemy sie z wami kontaktowac. Zapraszamy do wspolpracy.

  $6 - $6
  $6 - $6
  0 składanie ofert

  Witam, w oparciu o gotowy skrypt potrzebuje bardzo prostej aplikacji do napisania. Demo: Link do zakupu: Co jest do wykonania: - zrobienie nowego szablonu RWD - układ identyczny, inne przyciski, inna czcionka - bardziej kosmetyka - najważniejsza kwestia to dodanie przycisku do zmiany języka - wszystkie elementy muszą się tłumaczyć. Ja dostarczę tłumaczenia. Strona musi zmieniać język bez zmiany adresu serwisu (/en/ - niedozwolone) - automatyczne dostosowanie języka do przeglądarki - wartość bitcoina pobierana z API dla każdego języka: - dodanie pomiędzy 2 kategoriami narzędzi banera reklamowego działającego jak adserwer

  $255 (Avg Bid)
  $255 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Szukam osób, Freelancerów - programistów ze znajomością programowania w języku C# do projektu związanego z tematyką Bitcoin. Zainteresowanym chętnie udzielę bardziej szczegółowych informacji na temat projektu w prywatnej korespondencji. Nadmienię, iż bardziej niż jedno zlecenie interesuje mnie pozyskanie partnera do długotrwałej współpracy. Możliwa praca zdalna. (Kwota w budżecie zlecenia to proponowana stawka netto za miesiąc współpracy) Nie odpowiadam na oferty firm, interesują mnie osoby z okolic Krakowa.

  $1436 (Avg Bid)
  $1436 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...projektu w sferze kryptowalut oraz Bitcoin, poszukujemy do pomocy programisty PHP. Kogo poszukujemy ? - Doświadczonego programisty PHP znającego backend jak i frontend - Freelancera będącego w stanie poświęcić minimum 80h miesięcznie Wymagania: Czego oczekujemy? - Minimum kilkuletniego doświadczenia przy komercyjnych projektach PHP5, z wykorzystaniem frameworku Symfony2 - Znajomości SQL - Swobodnego poruszania się w środowisku Linux/Apache/PHP/MYSQL - Znajomości języka angielskiego - Znajomości co najmniej jednego systemu kontroli wersji (Subversion/Git/Mercurial) - Dobrej znajomości NodeJS - Znajomości zagadnien i technologii takich jak: Memcache, jQuery, Twig, curl, API Oferujemy: - Udział w innowacyjnym projekcie wokół kryptowalut oraz Bitcoin...

  $19 / hr (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $19 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Konfiguracja apache2 wraz ze skryptem bitcoin-abe Wszystko ma działać na FastCGI. Pozdrawiam

  $76 (Avg Bid)
  $76 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Wymagane do wykonania zlecenia: - Podstawowa znajomość Git - Posiadanie portfela Bitcoin Testnet Zlecenie polega na przygotowaniu pluginu płatności Wordpress e-Commerce współpracującej z API bramki płatności: Dokumentacja WP e-Commerce: Przykładowy analogiczny plugin, który można wykorzystać na wzór:

  $18 - $153
  $18 - $153
  0 składanie ofert

  Modyfikacja funkcji w aplikacji Crowdfunding napisanej w Yii, między innymi: dodanie nowych opcji: - informacja o stanie środków na koncie użytkownika - dodanie nowych procesorów płatności (STP, Payza, EgoPay, OKpay, Perfect Money, Paysafecard, Bitcoin, Litecoin) - i inne

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...nce/ Co chcielibyśmy poprawić: - Program konferencji podzielony na miasta, np. z użyciem carousel/slider (każde miasta z osobna), wyświetlanie poszczególnych miast wraz z lokalną agendą (ustawienie jakiegoś filtru na miasta) - sliderdla prelegentów żeby można było ich przeglądać przesuwając do boku, a nie tak jak jest teraz do dołu - to również z filtrem na miasta - integracja PayU oraz Bitcoin - umieszczenie na mapce google wszystkich lokalizacji - przystosowanie strony tak aby była w miarę spójna z identyfikacją wizualną firmy dla której wykonywana będzie strona oraz wstawienie kilku grafik przygotowanych przez naszego grafika Jednak strona jest potrzebna na jutro! Niestety, ale poprzedni programista wycofał się z przeróbki ...

  $127 (Avg Bid)
  $127 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Stwórz logo Zakończone left

  Stwórz logo dla firmy dotyczącej bitcoin. Szczegóły zainteresowanym

  $3091 (Avg Bid)
  $3091 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Chciałbym nawiązać długotrwałą współpracę w pozycjonowaniu, pisaniu postów, zakładaniu kont masowo na forach i wskazanych portalach. Prosiłbym o wycenę założenia 100 kont wraz z historią postów oraz w wariancie bez historii postów po prostu same konta na forum. Jeżeli ktoś zajmuje się również p...w pozycjonowaniu, pisaniu postów, zakładaniu kont masowo na forach i wskazanych portalach. Prosiłbym o wycenę założenia 100 kont wraz z historią postów oraz w wariancie bez historii postów po prostu same konta na forum. Jeżeli ktoś zajmuje się również pozyskiwaniem obserwujących na twittera proszę o kontakt Ogólnie interesuje mnie wzbudzenie zainteresowania tematem kryptowalut, (Bitcoin...

  $118 (Avg Bid)
  $118 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam Poszukuje Pewnej osoby, która będzie potrafiła zbudować stronę w oparciu o protokół bitcoin Poszukuje osoby, która zna się na tym, a jednocześnie nie będzie zbyt droga czas realizacji do ustalenia ...

  $18 - $153
  $18 - $153
  0 składanie ofert

  Stworzenie strony internetowej wraz z grafiką i logiem oraz odnośnikiem do strony ze sklepem. Na stronie internetowej muszą się znajdować podstrony : - O nas - Produkty - Usługi - kilka podstron z możliwością zamieszczenia filmów - ...polski/angielski - wybór waluty - usd, eur, gbp - płatność poprzez PayU oraz przelewy 24 - poczta - własne skrzynki - automatyczna odpowiedź na zamówienie oraz status realizacji - 6 linii produktu - każda linia od 2 do 9 podstron - łatwa możliwość administrowania stroną - dodawanie zdjęć , produktów , nowej linii w razie potrzeby - możliwość wdrożenia systemu płatności w kryptowalucie - Bitcoin - będzie dodatkowym plusem !!!! Reszta szczegółów do omówienia przy spotkaniu bądź drogą me...

  $682 (Avg Bid)
  $682 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukuję doświadczonego (!) programistę dla modyfikacji kodu Bitcoin: 1. implementacja klucza 512bit zamiast 256, 2. Keccak, 3. premine 4. GUI już gotowe

  $153 - $459
  Wyróżniony
  $153 - $459
  0 składanie ofert
  118438 BitCoin Ponzi Zakończone left

  Witam, Zlecę wykonanie serwisu w pełni działającego jak serwis + Panel administracyjny z obsługa wypłat.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę przerobienie klienta MultiBit (Bitcoin) na klienta Dogecoin. MultiBit to projekt opensource'owy - dokładny opis jego działania tu: www.multibit.org. Program musi być kompatybilny z systemami Windows, Mac oraz Linux. Serwery i wszystkie inne niezbędne koszty ponosi zleceniodawca.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, nawiążę współpracę z programistą php. Zlecenia ściśle powiązane z rynkiem Bitcoin. Pierwszy projekt oparty o obsługę api cgminer - wszystko do wyjaśnienia podczas spotkania. Osoby chętne proszę o kontakt.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Najlepsze bitcoin Artykułów Społeczności