Design portfolio wordpress websiteprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  56,869 design portfolio wordpress website znalezione projekty, cennik w USD
  wsparcie graficzne Zakończone left

  ...- identyfikacji wizualnych oraz materiałów marketingowych na podstawie opracowanych brandbooków. Jeśli nie wstydzisz się swojego portfolio i chciałabyś/chciałbyś pracować z nami - napisz do nas, konicznie załącz portfolio i krótki opis tego w czym się specjalizujesz i jaki rodzaj działań powiązanych z grafiką jest Ci najbliższy.

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  O...- identyfikacji wizualnych oraz materiałów marketingowych na podstawie opracowanych brandbooków. Jeśli nie wstydzisz się swojego portfolio i chciałabyś/chciałbyś pracować z nami - napisz do nas, konicznie załącz portfolio i krótki opis tego w czym się specjalizujesz i jaki rodzaj działań powiązanych z grafiką jest Ci najbliższy.

  $31 / hr (Avg Bid)
  $31 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Witam, szukam wykonawcy listy produktów oraz stron zamówień, listy faktur, historii zamówień, koszyka do panelu...stylistyką do mojej strony www - [zaloguj się, aby wyświetlić URL] Do stworzenia będzie kilka podstron. Budżet, maksymalnie, 1500 zł (Removed by Freelancer.com Admin) Państwa portfolio mile widziane. Dziękuję i pozdrawiam, Monika

  $229 (Avg Bid)
  $229 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Pozyskiwanie klientów Zakończone left

  Dzień dobry. Zlecę pozyskiwanie klientów na wykonywanie projektów graficznych, stron WWW oraz sklepów internetowych. Posiadam duże doświadczenie poparte portfolio. Zajmuję się tym ok. 15 lat. Wynagrodzeniem byłaby część zarobków z wykonanych przeze mnie usług. Zapraszam do współpracy.

  $222 (Avg Bid)
  $222 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukiwany doświadczony grafik do pomocy w wykonani...oferty na podstawie makiety (4 strony + okładka) - koncepcja typograficzna tekstów - dobór ikon (10-15) Efekt w postaci plików źródłowych. Proszę o podsyłanie linków do portfolio wykonanych samodzielnie projektów graficznych - na ich podstawie będzie wyłaniana osoba do współpracy.

  $86 (Avg Bid)
  $86 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Portfolio WWW Zakończone left

  I am looking for a web programmer who will help me build my portfolio website based on my idea.

  $459 (Avg Bid)
  $459 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert
  Administrator Linux Zakończone left

  Poszukujemy administratorów do stałej współpracy przy zarządzaniu serwerami. Prosimy o oferty w jeżyku polskim - najlepiej od osób mówiących dobrze w tym języku....najmniej dobra znajomość panelu Cpanel - bardzo dobra znajomość bezpieczeństwa Zainteresowane osoby prosimy o wskazanie stawki godzinowej wraz z zakresem umiejętności ew portfolio.

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukuję do współpracy grafika, który znajdzie czas na kilka projektów. Na początek potrzebuję projekt plakatu / okładki produktu i biletu na wydarzenie. Mil...czas na kilka projektów. Na początek potrzebuję projekt plakatu / okładki produktu i biletu na wydarzenie. Mile widziane w CDR lub AI. Proszę o przedstawienie chociaż mini portfolio.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...jest zbudowana z użyciem CMS Wordpress i szeregu rozbudowanych wtyczek oraz zaawansowanego szablonu. To powoduje niepotrzebnie znaczne obciążenia serwera. Chcę wykonać nowy czysty start strony [zaloguj się, aby wyświetlić URL] Potrzebuję, aby osoba swobodnie poruszająca się w zagadnieniach tworzenia motywów dla najnowszej wersji CMS Wordpress przepisała na nowo szablon

  $275 (Avg Bid)
  $275 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Poszukujemy kreatywnego grafika do tworzenia projektów stron internetowych, sklepów. Proszę o podesłanie swojego portfolio oraz propozycji wynagrodzenia za stworzenie projektu strony internetowej - 3 widoki (strona główna, podstrona, kontakt)

  $212 (Avg Bid)
  $212 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  Project for Anna G. Zakończone left

  Cześć Ania. Krótko - poszukuję osoby, która pomogłab...Posty na social media, przygotowanie reklam itp.. Myślę tutaj raczej o stałej współpracy - określamy sobie co trzeba zrobić, wyznaczamy termin i ... działamy. Widziałem Twoje portfolio, jesteś z Krakowa (ja też) więc chętnie zobaczyłbym Twoje inne prace, pogadał. Co o tym sądzisz?

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Marta K. Zakończone left

  Cześć Marta K., zapoznałem się z Twoim portfolio i widzę, że pokrywa się z moimi oczekiwaniami w projekcie. Mam teraz projekt gdzie należy poprawić tekstury. Model został wykonany w oparciu o dane pochodzące ze skaningu laserowego, fotogrametrii oraz danych archiwlanych. Tekstura została nałożona ze zdjęć lotniczych oraz tam gdzie były dostępne ze

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Aplikacja webowa funkcjonuje już w wersji produkcyjnej od kilku lat. Składa się z części klienckiej i administracyjnej. Widok klie...współpracy chętnie udzielę mailowo bądź telefonicznie osobom zainteresowanym podjęciem współpracy. W zgłoszeniu proszę o rzeczowe CV i potwierdzenie kompetencji w postaci portfolio zrealizowanych projektów.

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...tymczasowego portfolio. [English translation] A photographer is needed to take pictures of weddings, an intimate ceremony at the Civil Registry Office in Poznań Waga, and later a wedding dinner at a restaurant. The deadline is 10 November. I am asking for offers with prices, and if possible, an insight into the temporary portfolio....

  $225 (Avg Bid)
  Lokalna
  $225 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Nowe szablony w portalu Zakończone left

  Zlecę zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie now...ogłoszeniowego opartym na akoportalu. Wdrażam moduły ogłoszenia, katalog firm i galeria. Poszukuję kogoś kto zaproponuje ciekawy/innowacyjny oraz intuicyjny design strony. Prośba o przedstawienie portfolio. Nie jestem zainteresowany zakupem innego systemu. Poszukuję wykonawcy terminowego.

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecimy wykonanie video produktowego / explainera. Produktem jest ap...negocjacji) Dostarczymy gotowy scenariusz, screeny aplikacji i wizję poszczególnych scen. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów i w razie pytań. Prosimy o podsyłanie portfolio lub przykładowych prac wraz ze złożeniem oferty (o ile nie są one zawarte w profilu).

  $216 (Avg Bid)
  $216 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Szukam copywritera piszącego dobrej jakości artykuły, które będą publikowane na najlepszych serwisach internetowych. Tylko poważne propozycje najlepiej z portfolio.

  $45 (Avg Bid)
  $45 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  ...com/plugins/ Proszę o zapoznanie się wcześniej czym jest peepso na stronie [zaloguj się, aby wyświetlić URL], jakie ma możliwości, z jakimi modułami jest zintegrowany itd. Zawartość zlecenia: Design: > ustawienie szablonu przypominającego jak najbardziej schematem facebooka: - jeżeli Divi Builder będzie ułatwieniem przy dokonywaniu zmian - można jak najbardziej z niego

  $2731 (Avg Bid)
  $2731 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Firma: INQUEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Miejsce: Warszawa, Warszawa Wawer, ul. Minerska 7 Wynag...Przygotowywanie i prowadzenie testów/badań na użytkownikach • Znajomość aktualnych trendów i rozwiązań • Współpraca z zespołem developerów przy wdrażaniu projektów Zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane.

  $33 / hr (Avg Bid)
  $33 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Jesteśmy Grupą Kapitałową, która ma pod sobą trzy duże i dobrze prosperujące sieci gastronomiczne. Jakie to siec...ogólnopolskich marek - dowolność czasową (sam ustalasz godziny pracy) - atrakcyjną stawkę, rozliczaną co tydzień Zainteresowaliśmy Cię? Super, czekamy na Twoje CV. Masz portfolio? Pochwal się, chętnie się z nim zapoznamy! :)

  $480 (Avg Bid)
  $480 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Project for Rafal W. Zakończone left

  ...115 zł/h OFERTA -Współpraca UoP/B2B (brak bezpłatnych przestojów projektowych) -People Development Programme (Indywidualny plan rozwoju wybranej ścieżki kariery) -Szerokie portfolio projektowe, jasne procedury zmiany projektu -Kontakt z Line Managerem (Wsparcie projektowe, relacji z klientem i współpracownikami)-j. angielski w biurze/online -Międzynarodowe

  $28 / hr (Avg Bid)
  $28 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Zlecę wykonanie 4 banerów dla firmy dostarczającej internet . Wymiary banerów:...internet . Wymiary banerów: 1. 820x120 2. 400x100 3. 300x200 4. 300x100 Banery zapisane w PNG Zainteresowanych zapraszam do składania ofert, oferty bez portfolio będą usuwane lub nie będą brane pod uwagę! Pozdrawiam Adam

  $31 / hr (Avg Bid)
  $31 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  sprzedaż tuszy i tonerów, materiałów biurowych, czekam na portfolio

  $1022 (Avg Bid)
  $1022 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Poszukuje grafika/ilustratora z własnym stylem oraz indywidualną wizją...grafika/ilustratora z własnym stylem oraz indywidualną wizją naszej koncepcji projektu. Szuka osoby do stałej współpracy. Przed skontaktowaniem proszę o wysłanie przykładowych prac z portfolio, aby zaoszczędzić sobie czasu przy wyborze :) Więcej informacji priv.

  $113 (Avg Bid)
  $113 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...Algorytmy i struktury danych Mile widziane: - MVC - Javascript - PHP Konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji jest wysłanie emaila wraz z: - CV, ewentualnie portfolio - stawką godzinową - numerem telefonu - Skype ID ...

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Firma InfoSysTrade poszukuje web developerów. Oferujemy regularne zlecenia oraz stawkę godzinową. Niezbędne do pracy będą umiejętności takie jak: - .net / c# ...- PHP Stawka godzinowa zależna od Twoich umiejętności i zaangażowania. Możesz pracować zdalnie lub w naszym biurze w Warszawie – Ty wybierasz. Czekamy na oferty i Twoje portfolio.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  ...stron internetowych, ze starych oldschool'owych na nowoczesne platformy. Czyli potrzebna będzie wizualizacja starej i nowej na jednym obrazku. Niestety nie posiadam jeszcze portfolio, dlatego liczę na Państwa kreatywność. 2) Dwa kolejne obrazki przedstawiające Wordpress'a od kuchni, jak w łatwy sposób można a)edytować swoje treści, b)móc przeglądać statystyki

  $135 (Avg Bid)
  $135 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...przelew. Chodzi o stworzenie modułu płatności i ich naliczania w Wordpressie. Całość może być wordpress + woocommerce, szablon z themeforest lub innej strony - ale wszystko po Polsku. Mile widziana stała współpraca. Oferty proszę poprzedzić swoim portfolio wykonanych serwisów www. Interesuje mnie cena końcowa za to co opisałem powyżej. Kolejne zmiany

  $1025 (Avg Bid)
  $1025 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Projekt portalu Zakończone left

  ...nowoczesnych trendach oraz zastowaniu zasad UX. - Liczba podstron: od 3 do 5 - Przygotowanie logo portalu - Przygotowanie style guide Najchętniej widziane są osoby z portfolio....

  $482 (Avg Bid)
  $482 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  ...strona eventu w kolorystyce i szacie graficznej zgodnej z wydarzeniem, którą podamy wybranej osobie do ostatecznego zaakcepotowania zlecenia. Strona, koniecznie wykonan w WordPress (warunek konieczny, nie podlegający negocjacji) ma skłdać się z następujących elementów. 1) Strona 1 - logo i opis czym jest samo wydarzenie + telefon + e-mail (funkcjonalne)

  $193 (Avg Bid)
  $193 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Witam serdecznie. Szuk...graczy. Na stronie tej gracze będą się rejestrować, dodawać "ogłoszenia" i czatować ze sobą. Każdy z zarejestrowanych użytkowników będzie miał swój profil, swego rodzaju portfolio. Czekam na propozycje, chciałbym, aby był to autorski cms, ale jeśli zaproponują państwo np. wordpressa, również to rozważę.

  $1963 (Avg Bid)
  $1963 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukujemy grafika do stałej współpracy w zakresie tworzenia gazetek promocyjnych , najczęś...zakresie tworzenia gazetek promocyjnych , najczęściej 4-stronnicowych. Zdjęcia dostarczamy, do wykonania 1-2 gazetki w miesiącu oraz 2 razy w roku katalog. Prosimy o ofertę z portfolio oraz ceną za 4-stronnicową gazetkę w stylu załączonego pliku

  $45 (Avg Bid)
  $45 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Web development -- 5 Zakończone left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuje zaprojektowac i stworzyc strone internetowa dla fotografa slubnego z blogiem-portfolio w dwoch wersjach jezykowych (ang/pl).

  $472 (Avg Bid)
  $472 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Web development -- 3 Zakończone left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuje zaprojektowac i stworzyc strone internetowa dla fotografa slubnego z blogiem-portfolio w dwoch wersjach jezykowych (ang/pl).

  $622 (Avg Bid)
  $622 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Web development -- 2 Zakończone left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuje zaprojektowac i stworzyc strone internetowa dla fotografa slubnego z blogiem-portfolio w dwoch wersjach jezykowych (ang/pl).

  $280 - $841
  $280 - $841
  0 składanie ofert
  Web development Zakończone left

  Potrzebuje nowej strony internetowej Zaprojektuj i stwórz Blog Potrzebuje zaprojektowac i stworzyc strone internetowa dla fotografa slubnego z blogiem-portfolio w dwoch wersjach jezykowych (ang/pl).

  $250 - $750
  $250 - $750
  0 składanie ofert

  Cześć, potrzb... Dodawanie prostych obiektów do bazy, wczytywanie i wyświetlanie ich, upload&download grafiki, moduł wiadomośći. Naprawdę nic skomplikowanego. Oferty nie zawierające portfolio oraz bez podania momentu rozpoczecia realizacji i wymiaru godzin (tygodniowo) jaki planujesz poświęcić na ten projekt nie będą brane pod uwagę.

  $1687 (Avg Bid)
  $1687 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji na iPhone. Założenia: * kilkanaście ekranów, w tym jeden...Założenia: * kilkanaście ekranów, w tym jeden skomplikowany oparty o google maps, reszta prosta * projekt graficzny gotowy, oparty o material design * aplikacja w swift 3 Proszę o oferty zawierające portfolio oraz orientacyjną cenę (mogą być widełki)

  $4409 (Avg Bid)
  $4409 Średnia Oferta:
  27 składanie ofert

  ...(CAF), Integration Server, Agile/Scrum, HTML/CSS/JavaScript, JQuery, JSON, Spring, XSL/XML, Maven, JUnit, J2EE/JSE, TFS, SQL, WebLogic, Eclipse. Zapraszam do przesyłania portfolio/CV...

  $32 / hr (Avg Bid)
  $32 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...należeć będzie kodowanie:  stron www  landing page'y  modyfikacji już istniejącej strony  kreacji mailingowych Poszukujemy osób ze znajomością HTML, CSS oraz CMS Wordpress. Nie musisz posiadać doświadczenia w każdym obszarze - po przesłaniu przez Ciebie aplikacji, uzgodnimy w czym czujesz się najlepiej i w czym mógłbyś nam pomóc. Oferujemy

  $985 (Avg Bid)
  $985 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert
  Napisz artykuły Zakończone left

  Współpracujemy z międzynarodową...pracy zdalnej -Przejrzyste warunki współpracy -Pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia -Możliwość podjęcia stałej współpracy Wymagania: - Przesłanie portfolio w postaci linków lub tekstów. - Przesłanie wyceny swoich tekstów (w formie zł/zzs) Wynagrodzenie: -Do uzgodnienia.

  $87 (Avg Bid)
  $87 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Pisanie artykułów Zakończone left

  ...potrzebne w języku polskim. W ofercie proszę o podanie wyceny oraz orientacyjny czas potrzebny na wykonanie zadania. Wymagane doświadczenie w pisaniu tego typu tekstów poparte portfolio/próbkami....

  $448 (Avg Bid)
  $448 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...wprowadzenie słow kluczowych itd. Sklep - ustalenie na jakim systemie, przeniesienie ok 200 produktów, podpiecie mechanizmów sprzedażowych Zainteresowanych prosze o portfolio/cv oraz szacunkowa wycenę za przeniesienie jednej strony. Sklep do ustalenia . ...

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  ...stron internetowych na wordpressie i poszukuje współpracownika. Dobra stawka godzinowa, 15h - 20h tygodniowo, co tygodniowe paymenty. Zainteresowanych proszę o podesłanie portfolio...

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  Jesteśmy agencją interaktywną z ponad 15 letnim doświadczeniem. Poszukujemy...analiza efektów działań marketingowych realizowanych w mediach społecznościowych Wymagania · doświadczenie w prowadzeniu portali firmowych na Facebooku – wymagane portfolio · osoba fizyczna/prywatna, polski język Cena od 600 zł za jeden profil.

  $143 (Avg Bid)
  $143 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Szukam osoby która stworzy kompleksową kampanię reklamową Google Adwords (si...przykładowe). Od osoby zainteresowanej oczekuje: -doświadczenia w tworzeniu kampanii adwords -umiejętność posługiwania się narzędziami ułatwiającymi prace -mile widziane portfolio -mile widziany udział w kursach/szkoleniach -mile widziane rekomendacje

  $349 (Avg Bid)
  $349 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Szukam osoby która stworzy kompleksową kampanię reklamową Google Adwords (sieć ...przykładowe). Od osoby zainteresowanej oczekuje: -doświadczenia w tworzeniu kampanii adwords -umiejętność posługiwania się narzędziami ułatwiającymi prace -mile widziane portfolio -mile widziany udział w kursach/szkoleniach -mile widziane rekomendacje

  $153 (Avg Bid)
  $153 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Prosta strona na Wordpressie z prezentacją niewielkiego <50 portfolio produktów marki z branży elektroniki użytkowej, na początku prezentacja produktów, docelowo również możliwość zakupu produktów z wykorzystaniem wtyczki WooCommerce Zakupiono już responsywny szablon full-width ze wsparciem dla WooCommerce, w razie potrzeby istnieje również możliwość

  $455 (Avg Bid)
  $455 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Build a Website Zakończone left

  Potrzebuję prostą i czytelną stronę www do prezentacji portfolio fotograficznego. Strona ma być wizytówką oraz miejscem gdzie potencjalny klient może zapoznać się z pracami. W stylistyce jak niżej. [zaloguj się, aby wyświetlić URL] [zaloguj się, aby wyświetlić URL] Element kluczowy to możliwość łatwego ( samodzielnego) wrzucania

  $83 (Avg Bid)
  $83 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Hire a Website Designer Zakończone left

  ...internetowych które będą wizytówką naszej Grupy i które będą pełniły podstawowe funkcje informacyjne o naszych aktualnych projektach a także będą pokazywały nasze szerokie portfolio. Niniejszy brief obejmuje przebudowę 4 stron dla firmy matki, firmy X, firmy Y i firmy Z. Posiadamy już branding który będzie udostępniony przy podpisaniu umowy współpracy

  $969 (Avg Bid)
  $969 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert