Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  421,231 excel znalezione projekty, cennik w USD

  Aplikacja na stanowisko: Specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji / Graficzka-Grafik Doświadczenie: Specjalista/Mid Forma zatrudnienia: kontrakt B2B / umowa o dzieło Tryb pracy: praca zdalna Miejsce pracy: praca zdalna Wymagane umiejętności • Tworzenie kreatywnych prezentacji • PowerPoint • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator • MS Excel • Angielski • Wyczucie estetyczne Opis stanowiska: Zajmujemy się m.in. tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych. Jako specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji będziesz odpowiedzialna/y za świat komunikacji wizualnej, tworząc efektowne prezentacje multimedialne. Wizualizacje te będą ułatwiać prezenterom przekazywanie kluczowych treści i pomogą zapaść na długo w pamięci odbiorców. Poszukiwany kreator p...

  $282 (Avg Bid)
  $282 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Mamy już gotowe rozwiązanie tj. kalkulator do wyliczania różnych konfiguracji instalacji fotowoltaicznych. Zależy mi na osobie która sprawdzi poprawność danych oraz w przyszłości będzie odpowiedzialna za aktualizacje danych i rozbudowę narzędzia. Poszukuję polskiego freelancera.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Przepisanie 200 cytatów ze wskazanych stron do excel

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  24 składanie ofert

  Kopiowanie cytatów znanych osób do excel - łącznie ok 200 cytatów

  $92 (Avg Bid)
  $92 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Kalkulatory do wyliczania instalacji fotowoltaicznych, instalacji pomp ciepła, itd. Potrzebna pomoc online w zapisaniu wymyślonych formuł. Itd

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Witam , potrzebuje prosty skrypt działający na hostingu , komputerze lokalnym lub arkusz excel . Połączenie API z Biance Funkcje : Kup po konkretnej cenie , sprzedaj po konkretnej cenie , gdy zostanie sprzedane automat czeka aby cena spadła poniżej określonej ceny żeby znów kupic i czekać na sprzedaż .i tak w kółko Możliwość dodania nieograniczonej ilości zleceń Widoczne saldo konta . Historia zlecen otwartych Historia zlecen zamkniętych Wszystkie parametry / kurs wpisywane ręcznie . Przykład :Kup za 1 sprzedaj za 2 gdy kurs spadnie znów kupi za 1 i czeka aż cena wyniesie 2 Możliwość obstawiania wielu pozycji kursu pobroznej cenie ,wszystko ręcznie . Forma aplikacji / skryptu bez znaczenia

  $180 (Avg Bid)
  $180 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  Project for Damian P. Zakończone left

  Hej, Poszukuje osoby ktora ma doswiadczenie w Excel i bedzie mogla kazdego miesiaca zrobic format danych. Jest to na okolo 10-15 godzin pracy. Przed rozpoczeciem, chetnie spotkalbym sie na video rozmowe zeby pokazac o co konkretnie chodzi. Jesli jestes zainteresowany, daj prosze znac.

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Emilia R. Zakończone left

  Hej, Poszukuje osoby ktora ma doswiadczenie w Excel i bedzie mogla kazdego miesiaca zrobic format danych. Jest to na okolo 10-15 godzin pracy. Przed rozpoczeciem, chetnie spotkalbym sie na video rozmowe zeby pokazac o co konkretnie chodzi. Jesli jestes zainteresowana, daj prosze znac.

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Hej, Poszukuje osoby ktora ma doswiadczenie w Excel i bedzie mogla kazdego miesiaca zrobic format danych. Jest to na okolo 10-15 godzin pracy. Przed rozpoczeciem, chetnie spotkalbym sie na video rozmowe zeby pokazac o co konkretnie chodzi. Jesli jestes zainteresowana, daj prosze znac.

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Wydruk Etykiet Zakończone left

  Potrzebuję zbudować makro / aplikację, jaka będzie generować PDF z etykietami na podstawie danych z pliku Excel. Per zamówienie może być 1-4 posiłków.

  $163 (Avg Bid)
  $163 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Cześć, prowadzę lokale gastronomiczne, które wymagają inwentaryzacji codziennej. Jako, że niestety mam wiele różnych zadań do wykonania, nie zawsze mam czas wprowadzić dane. Tak jest też tym razem. Zatem szukam kogoś, najlepiej z podstawową wiedzą na temat finansów/matematyki, kto wprowadzi mi dane ze zdjęć do excela. Bardzo prosta praca polegająca na samym uzupełnieniu miejsc. Pliki wyślę po dogadaniu się. Zadanie określam na 10-15h.

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  ...działań z zakresu: social media, Google Ads, e-mail marketing, copywriting, content SEO, PR · Koordynowanie, współtworzenie, aktualizacja stron www, e-sklepów, blogów, materiałów graficznych · Analiza oraz wnioskowanie w oparciu o dane z Google Analytics · Sporządzanie różnego rodzaju dokumentów, raportów, sprawozdań i zestawień dla klientów · Obsługa programów komputerowych Word, Excel, PowerPoint, pakiet narzędzi Google i innych narzędzi online np. Fastcall, Drpbox itp. · Kontakt z klientami i podwykonawcami w kwestiach realizacji umów (działy IT, graficy, drukarnie, domy mediowe itp..) · Wykonywanie działań organizacyjnych i koordynacyjn...

  $487 (Avg Bid)
  $487 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  Freelancer VBA Zakończone left

  Poszukujemy programisty VBA, który wspomógłby nas w niewielkim zadaniu: Chodzi o przygotowanie makra VBA (lub programu w innym języku współpracującym z Excelem), które będzie opracowywało dane surowe z Google Analytics, udostępnione jako plik Excel. Outputem makra byłby plik excel wzbogacony o dodatkową kolumnę z policzoną zmienną. Termin ASAP :)

  $113 (Avg Bid)
  $113 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Witam, poszukuję osoby, która zbierze informacje z kanałów YouTube do pliku typu Excel. Całość polegać będzie na tym iż posiadam bazę 9 nagłówków (związanych z kryptowalutami) i każdy z nich trzeba będzie wpisać w wyszukiwarkę YouTube i ze wszystkich kanałów które się wyświetlą trzeba będzie pobrać email. Np. "Spectrum Protocol", po wyszukaniu tej frazy wyświetli się około 12 filmików do których trzeba zajrzeć i pobrać email (+ social media jeśli istnieją np. Twitter, Telegram, Instagram) i zapisać do pliku Excel w formacie: URL, NAZWA KANAŁU, PROJECT NAME, EMAIL, TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, REDDIT Lista nagłówków / tematów: - Yield App, - Celsius, - Swissborg, - Nexus Protocol,...

  $87 (Avg Bid)
  $87 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Potrzebuje arkusza exel który połączy się z giełdą kryptowalut za pomocą API . Funkcje kup po określonej cenie ,sprzedaj po określonej cenie, kwota zakupu .Automat kupna sprzedaży .Przykłady w załączniku .Zależy mi aby działał na jednej giełdzie podanej nazwie w załączniku ale można zmienić ja na inną gdyby były problemy .Działanie online i urichomienie w google shet było by na plus

  $228 (Avg Bid)
  $228 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Obecnie mamy cenniki w excel i zależy nam żeby po zamianie na PDF wyglądały profesjonalnie i żeby ograniczyć ilość stron do druku trzebaby tak poukładać pordukty na stronie zeby wszystko było skompaktowane ale nadal czytelne. Potrzebujemy zachować format excel ponieważ możemy wtedy dowolnie zmieniać język cennika i opisy i ceny każdego roku.

  $1019 (Avg Bid)
  $1019 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Zlecę stworzenie makra w excelu który będzie w stanie zebrać dane z wielu plików excel w jeden. Położenie danych może się różnić w komórkach kolejnych plików, 3 przykładowe różne pliku w załączniku. Dane w pliku wyjściowym powinny mieć strukturę: Data pliku źródłowego (jest w nazwie pliku), i dane z każdego wiersza.

  $44 (Avg Bid)
  $44 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Prośba o stworzenie formularzy na naszych stronach oraz o połączenie przez API ze stroną CEPiK - je jednym polem dla nr rejestracyjnego - przez to , ze połączymy się z CEPiK dane pojazdu zaciągną sie automatycznie Takie dane potrzebujemy wyciągnąć Dodatkowo chcę stworzyć narzędzie dostępne tylko dla nas. Chciałbym w tym narzędziu wprowadzic jakąś ilość nr rejestracyjnych np 20 pojazdów i jednym klieknieciem zaczytać dane tych pojazdów z CEPiK do specjalnie stworzonego do tego pliku excel. Przesyłam w załączeniu. na zółto zaznaczyłem co bym chciał wyciągnąć

  $890 (Avg Bid)
  $890 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Prośba o stworzenie formularzy na naszych stronach oraz o połączenie przez API ze stroną CEPiK - O co chodzi: Chcemy stworzyć formularz, w którym klient b...zastapimy je jednym polem dla nr rejestracyjnego - przez to , ze połączymy się z CEPiK dane pojazdu zaciągną sie automatycznie Takie dane potrzebujemy wyciągnąć Dodatkowo chcę stworzyć narzędzie dostępne tylko dla nas. Chciałbym w tym narzędziu wprowadzic jakąś ilość nr rejestracyjnych np 20 pojazdów i jednym klieknieciem zaczytać dane tych pojazdów z CEPiK do specjalnie stworzonego do tego pliku excel.

  $420 (Avg Bid)
  $420 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę wykonanie skryptu, który pozwoli na stworzenie bazy Excel oraz txt z danych dostępnych w Panoramie Firm, Yp, pkt, facebook inne . Wyszukiwanie selektywne (województwo, branża) dane do przekonwertowania do bazy to Nazwa Firmy oraz adres e-mail, telefon kontaktowy, brak powtarzalności tych samych firm. UWAGA! Niezbędna możliwość stworzenia samej bazy e-mail, która będzie użyta do mailingu.

  $116 (Avg Bid)
  $116 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę wykonanie skryptu, który pozwoli na stworzenie bazy Excel oraz txt z danych dostępnych w Panoramie Firm, Zumi, Yp, pkt. () inne . Wyszukiwanie selektywne (województwo, branża) dane do przekonwertowania do bazy to Nazwa Firmy oraz adres e-mail, telefon kontaktowy, brak powtarzalności tych samych firm. UWAGA! Niezbędna możliwość stworzenia samej bazy e-mail, która będzie użyta do mailingu.

  $40 (Avg Bid)
  $40 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...jest automatyzacja procesu sprzedaży a następnie połączenie go z Subiektem GT. System sprzedażowy obecnie jest wykonywany manualnie przez sprzedawcę, który wprowadza dane do systemu PcCam (wytwórca ) następnie wykonuje nesting, automatyczne rozłożenie detali, konfiguruje parametry cięcia, system wylicza czas pracy i zużycie zasobów, na tej podstawie sprzedawca oblicza cenę sprzedażową w Excel. Celem jest automatyzacja procesu do postaci gdzie zamawiający sam dodaje interesujące go pliki online system oblicza należność która jest regulowana bezgotówkowo. Kluczowe problemy 1. Odczyt plików DXF a. Uruchomienie pliku DXF lub DWG w bibliotece programistycznej b. Walidacja czy przygotowany plik jest poprawny i można go dalej procesować c. In...

  $11815 - $23630
  $11815 - $23630
  0 składanie ofert

  Potrzebuję przygotowanego zestawienia surowców do sporządzania leków recepturowych w Polsce. Zestwienie wymaga podania nazwy łacińskiej, zwyczajowej (chemicznej) oraz oznaczenie substancji najcześciaj wykorzystywanych w aptekach. Liczba surowców powinna przekraczać 75 pozycji. Wynikiem zlecenia jest plik w formacie excel.

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Cześć, Mam link który generuje odświeżany co godzinę stan magazynowy w sklepie internetowy XYZ. Potrzebuję podłączyć nowy sklep AAA do XYZ pod te dane, aby stany magazynowe po numerze SKU się aktualizowały. Sklep AAA jest na platformie Shopify. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Mateusz

  $116 (Avg Bid)
  $116 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, Poszukuje do długoterminowej współpracy trenerów / instruktorów Photoshop, Illustrator / Pakiet Adobe, Grafika komputerowa Corel Draw Pakiet MS Office ( w szczególności Excel) Języki programowania - JAVA, C, Python, C++ 3DS MAX, Proponujemy jasne warunki współpracy. Mile widziane referencje potwierdzające wykonanie usług szkoleniowych

  $32 / hr (Avg Bid)
  $32 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Wykonanie tabeli z cennikiem a następnie wykonanie arkusza do automatycznego rozliczania klientów

  min $50 / hr
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  min $50 / hr
  0 składanie ofert

  chodzi o scalenie wielu dokumentów excel w jeden. Każdy plik powinien być wklejony jako oddzielny arkusz w pliku wynikowym.

  $39 (Avg Bid)
  $39 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Wytyczne do wycen Podajemy grubość i rodzaj blachy Program rozpoznaje wartości i dobiera adekwatne ceny blachy, gęstość Podajemy ilość minut i sekund na x kompletów Program ma liczyć czas cięcia zliczając minuty i sekundy. Następnie dzielić go przez ilość kompletów i wyliczać czas na jeden komplet Podajemy koszt z programu zewnętrznego na x kompletów Podajemy ilość blachy zużytej na x kompletów a program wylicza ilość na jeden komplet i dobiera grubość, gęstość, cene blachy podając jej cene końcową Adekwatnie do innych ewentualnych grubości Wypisujemy komponenty po nazwie i kodzie, podajemy powierzchnie malowania, ilość haczyków, ilosć gięć i ilość detali na jeden komplet Program zlicza ilość detali, haczyki i powierzchnie do kosztów malowania, ...

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...manuali, sucess stories - Śledzenie trendów rynkowych w obszarze marketingu oraz promowanych usług Wymagania: - Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym, marketingowym - 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane w obszarze B2B - Znajomość narzędzi Google Ads, (SEO – mile widziane) - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point, Excel) - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany) - Znajomość branży BPO/SSC - Umiejętność budowania strategii komunikacji oraz targetowania grupy odbiorców - Umiejętność pisania tekstów promocyjnych np.: artykułów, broszur - Umiejętność tworzenia contentu na social media i nie tylko - Wysokie zdolności analityczne - Zn...

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebuję kogoś kto pomoże mi w pobraniu danych z API do Excela.

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Cześć! Szukam osoby która wykona dla mnie zlecenie, pobrania danych dla 19000 tysiecy rekordów z zewnętrznej bazy danych do excel.

  $103 (Avg Bid)
  $103 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Poszukuje osoby do data scrapingu danych kontaktowych polskich usługodawców (kosmetyczki, budowlane, informatycy ), z podanych przeze mnie stron w formacie XLSX. Scraping z 21 stron typu OLX, tablica, gumtree i tego typu (załącznik). Usługi obejmujące 3 miasta: KRAKÓW, WROCŁAW, WARSZAWA. Stworzenie jednego pliku Excel z podziałem jedynie na miasta. Wynagrodzenie za cały plik do kwoty bid-u.

  $564 (Avg Bid)
  Lokalna
  $564 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert
  Wdrożenie Pipedrive Zakończone left

  ...pół własnych - import przykładowej bazy danych - Pierwsze szkolenie dla zespołu na podstawie PoC po którym będzie możliwe naniesienie poprawek - Szczegółowe zaplanowanie fazy wdrożeniowej/integracyjnej - Zebranie danych (dostępy do integrowanych narzędzi, bazy danych, dokumenty) Etap 2 / Integracja i wdrożenie - W tej fazie główne zadania to - Pełną konfiguracja Pipedrive - Pełna migracja danych (Excel + inne bazy danych) - Integracja strony internetowej i źródeł leadów - Integracja z pocztą email - Integracja marketingowa - Integracja z call center (lub konfiguracja Pipedrive Caller) - Automatyzacja procesu ofertowania - Ewentualne integracje z innymi z innymi zewnętrznymi narzędziami Etap 3 / Analityka i szkolenie - Wizualizacja danych...

  $1961 (Avg Bid)
  $1961 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Projekt obejmuje stworzenie odpowiedniego makro w excel lub odpowiedniego pliku excel, który z podanych danych wejściowych będzie konwertował plik do pożądanego formatu danych wyjściowych.

  $125 (Avg Bid)
  $125 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Poszukuje osób biegle znajacych excel do różnych mniej lub bardziej zaawansowanych projektow zwiazanych z obróbka, prezentacja danych. Obecnie poszukuje wykonawcy pulpitu - kokpitu-dashboardu managerskiego, w ktorym bedą prezentowane w sposób dynamicznydane z różnych żródeł np. pliki excel, tekstowe i inne bazy danych.

  $2100 (Avg Bid)
  $2100 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Firma działająca od 2012r. w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy dodatkowej na stanowisku rekruter. Oferujemy: - praca w biurze z możliwością pracy zdalnej ( do ustalenia ) - możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w rozwijającej się fir... Zakres obowiązków: - poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych - tworzenie i dodawanie nowych ogłoszeń o prace - aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy - rekrutacja kandydatów do pracy w charakterze budowlanym - tłumaczenie ofert dla pracownika - prowadzenie bazy danych Od kandydatów wymagamy: - znajomości języka ukraińskiego i rosyjskiego - znajomości pakietu MS Office (Word, Excel) - samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy w...

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Poszukuję osoby do rozwiązania problemu z programem Excel. Formuły w pliku naliczają rabat do danego zamówienie, niestety po wybraniu ponad 40 różnych pozycji, Excel wariuje i wynik wychodzi ujemny. Osoby które podejmą się rozwiązania problemu zapraszam do kontaktu.

  $112 (Avg Bid)
  $112 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam, Szukam SOCIAL MEDIA MANAGER'a freelancera znający język FRANCUSKI i wolny 1/2 lub 1 dzień w tygodniu. JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA? - Prowadzenie FanPage na Facebook'u :   *Tworzenie i planowanie postów   *Opracowywanie grafik do publikacji   *Odpowiedz na komentarze FB - Przygotowywanie banerów promocyjnych oraz tygodniowych newsletterów - Statystyki FB, Insta i Newsletter prowadzone w EXCEL Jeśli twój język francuski jest wystarczający : - Pomoc w redagowaniu artykułów na temat kuchni, zdrowia i żywności (ewentualnie z pomocą dietetyka) - korekta tekstów OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATA - znajomość jezyka francuskiego ! - znajomość środowiska Social Media (Facebook++), - podstawowa znajomość program...

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Do wykonania 3 proste zadania w excel

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam, W get-sales zajmujemy się tworzeniem kampanii sprzedażowych dla naszych klientów. Poszukujemy wsparcia w zakresie budowania baz danych do kampanii cold e-mail. Bazy powinny zawierać: imię, nazwisko, e-mail, nazwę firmy. Wymagamy umiejętności korzystania z aplikacji takich jak: LinkedIn Sales Navigator, , Email Finder, Excel. Narzędzia oczywiście dostarczamy, włącznie z narzędziem pozwalającym filtrować firmy na podstawie KRS/CEIDG. Zachęcamy do kontaktu, oferujemy elastyczne warunki współpracy.

  $615 (Avg Bid)
  $615 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję osoby lub firmy, która napisze kod w Excelu (VBA) do pobierania danych z CEIDG do arkusza Excel przy wykorzystaniu API (token posiadam).

  $400 (Avg Bid)
  $400 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Excel z RestAPI Zakończone left

  zlecę przygotowanie pliku Excel który po wklejeniu do niego danych połączy się po restAPI ze sklepem internetowym eSklep i zaktualizuje ceny

  $30 - $250
  $30 - $250
  0 składanie ofert

  Należy przygotować makro, które z danych pliku wilmat (2).csv wyodrębni dane wyjściowe o strukturze pokazanej w pliku "szablon struktury"

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Raporty Excel SQL Zakończone left

  Produktowy: Sprzedaż ostatnie 30 dni Sprzedaż ostatnie 14 dni Od kiedy jest na magazynie (dni) Ilość aktualna na stocku Cena zakupu Aktualna cena online (nasza) Bez produktów z zerowym stockiem Odświeżanie raportu z przyciskiem odśwież Sprzedażowy 2w1: Lista handlowców 1/2 Ilość zamówień w dniu bierzących Wartość zamówień w dniu bierzących Zysk z zamówień w dniu bierzących 2/2 Ilosc zamówień wyfakturowanych w dniu bierzącym Wartość zamówień wyfakturowanych w dniu bierzacym Zysk z zamówień wyfakturowanych w dniu bierzacym Odświeżanie automatyczne co 5 minut Dane pobierane z dwóch baz danych SQL

  $587 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $587 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Są tutaj zadania z przedmiotu Globalizacja działalności wytwórczej. Zależy mi na zadaniu № 1 oraz №3. Załącznik do zadania 3 jest plikiem excel

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 składanie ofert

  Szukam osoby, która regularnie będzie tworzyć nowe treści na sekcję blogową na moją stronę www. Wstępnie 1 wpis na tydzień/dwa - szczegóły do ustalenia. Tematyka informatyczna, programowanie. Wymagana znajomość jednego z języków: C++ lub Java lub Python. Do tego znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel. Tematy wpisów będą właśnie dotyczyć programowania w wybranym języku lub arkusza kalkulacyjnego.

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Bramka SMS Zakończone left

  ...strefy Shengen ( nie wysyła SMS i je zaznacza ) ◦ komórkowe zagraniczne z Unii Europejskiej / strefy Shengen ; wysyła SMS ◦ stacjonarne i komórkowe z poza Unii Europejskiej / strefy Shengen ( nie wysyła SMS i je zaznacza ) ◦ segreguje przysłane SMS według daty lub kluczowego słowa • do programu można: ◦ wkleić dowolną liczbę numerów telefonów z programów typu Excel, Calc lub Word ◦ wkleić lub wpisać dowolną treść esemesa bez znaków diakrytycznych ▪ program posiada licznik znaków i spacji + total do wysłania ◦ przysłać w odpowiedzi SMS, który będzie widoczny na komputerze z którego był wysłany SMS. Ewentualnie wszystkie wysyłane i przychodzące SMSy ...

  $616 (Avg Bid)
  $616 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebuję skrypt do ściągania danych z PKT i z Panoramy Firm. Działanie w obu przypadkach proste: wpisuję daną frazę, na przykład "szkoła" i skrypt ściąga dane i zapisuje w pliku xls (excel): nazwę, adres stacjonarny, telefon i adres mailowy (jeśli brak jakiejś danej to zostawia puste pole). Wygląd bez znaczenia - ma po prostu działać. Dla wprawnego programisty to godzina roboty więc budżet przewiduję na poziomie 100 zł.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebny arkusz kalkulacyjny excel Zmienne: pojemnosc pojemnika (w m3) - np. 10m3 Szczelność: % przeciek w ciągu 24 godzin - np 0.1 Docelowa czystosc azotu wewnatrz pojemnika (w%) - np. 99.95 Czysość Dostarczanego azotu (w%) - np 99.99 Szukana wielkość: ilość dostarczanego azotu konieczna do utrzymania docelowej czystosci azotu w m3/dobe.

  $98 (Avg Bid)
  $98 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Witam, szukam wykonawcy wtyczki do sklepu internetowego opartego na Woocommerce realizującej następujące funkcje: 1. Dla pewnej grupy produktów (teraz wszystkie, później wybrane) dodanie do koszyka i dalsze procesowanie zamówienia nie kończy się potwierdzeniem zakupu, płatnością itd, tylko wysła...wymagane będzie podanie miejsca dostawy i adresu @. 2. W tym samym sklepie potrzebny jest kalkulator, w którym wpisuje się powierzchnię i grubość ściany lub jej objętość, z których wyliczane jest zapotrzebowanie na materiały (produkty ze sklepu), które są pokazane pod spodem: materiał 1, 2 i 3 w potrzebnej ilości. Następnie można je dodać do koszyka a reszta jak w punkcie pierwszym. W załączniku excel który pokazuje jak to ma działać. 3....

  $171 (Avg Bid)
  $171 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Najlepsze excel Artykułów Społeczności