Format layoutprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  461,564 format layout znalezione projekty, cennik w USD

  Potrzebny parser który będzie przetwarzał faktury elektroniczne od różnych dostawców (formaty EDI XML, csv i inne) na format txt o podanej architekturze, który da się zaimportować do programu magazynowego Magres.

  $375 (Avg Bid)
  $375 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Projekt logo Zakończone left

  Dzień dobry, poszukuje grafika dla opracowania logo. To jest projekt prywatny niekomercyjny. Dotąd używałem logo które było narysowane prosta kreską symbolizująca narty z żagle i napis "ziomal adventure". Chciałbym nadać logu barw. Np w motyw koła sterowego wpisana są flagi kodu sygnałowego a wewnątrz nowy motyw jw ale np z żaglem w ...symbolizująca narty z żagle i napis "ziomal adventure". Chciałbym nadać logu barw. Np w motyw koła sterowego wpisana są flagi kodu sygnałowego a wewnątrz nowy motyw jw ale np z żaglem w kolorze UE i podpis "ziomal adventure" wokół. Logo będzie używane do wydruku na banderze, na koszulkach i czapkach kiedy żeglujemy z przyjaciółmi a także użyję go w filmach, które robimy z wyjazdów wakacyjny...

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Dzień dobry. Przedmiotem konkursu jest stworzenie layoutu strony przeznaczonej do wynajmu małych drewnianych domków na Kaszubach (nad jeziorem, koło lasu). Chodzi o stworzenie dwóch podstron: 1. Głównej 2. Podstrony z informacjami o domku. Dodatkowo możliwe zlecenie logo.

  $147 (Avg Bid)
  $147 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlece redesign karty produktu oraz ukladu karty produktu aklepu wraz z odświezeniem wyglądu strony głównej i wygladu st...odświezeniem wyglądu strony głównej i wygladu strony podkategorii sklepu. 1.Głównie zależy mi na poprawie w karcie produktu: - czytelności cen, terminu realizacji , dostepnych form płatności, ładniejszy opis produktu i zalaczniki pdf z atestami i karta techniczną dla produktu. - chce zostawic obecna funkcjonalnosc tylko poprawic wygląd i dodać czytelniejsza opcje dot. Płatności i ładniejszy layout opisu na karcie produktu. główna poprawa wygladu bestsellerow , nowości i wyprzedaży na gorze strony oraz obrazkowych kategorii produktów 3. Karta podkategorii poprawa czytelnosci filtra i aortowania po kolorze o rozmiarze produk...

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Reklama format A4 Zakończone left

  Chcielibyśmy stworzyć reklamę promującą produkty naszej firmy. Przede wszystkim panele podłogowe winylowe i SPC, listwy przypodłogowe, panele ścienne, akcesoria montażowe do powyższych. Reklama ukazać ma się w miesięcznikach branżowych o tematyce designu i architektury. Wszystkie materiały są dostępne na naszej stronie: schnell-polska.com. Dodatkowe materiały i pliki w dużych rozdzielczościach dostarczymy wybranym osobom.

  $74 (Avg Bid)
  $74 Średnia Oferta:
  25 składanie ofert

  Stworzenie ebooka od strony graficznej i edytorskiej (design/layout i redakcja) na podstawie dostarczonych treści.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę napisanie dokumentu w pliku csv z 166 produktami, powinien tam być kod EAN nazwa marka kategoria opis (link do aukcji) zdjęcia (profilowe: format 1:1, produkt na białym tle) plus (link do aukcji) cena stan magazynowy (każdy przedmiot 500 sztuk)

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Panie Patryku, jeszcze tak spróbuję. Przygotowanie ilustracji na stronę główną (www) kancelarii, zgodnie z poniższą specyfikacją. Termin realizacji: 14 dni Specyfikacja ilustracji: - elegancka, - spójna z kolorami strony (w załączeniu) - załączoną paletę można rozbudować zwłaszcza o ciemniejsze / jaśniejsze odcienie załączonych kolorów - surrealis...dzieł sztuki, OZE, ... im więcej nawiązań tym lepiej, (tutaj wszystkie specjalizacje: ), - nawiązująca do natury/przyrody, - stanowiąca ilustrację do hasła: "(s)prawnie kształtujemy rzeczywistość", - w układzie poziomym, proporcja 1.88 : 1 (szer.: 1920 px, wys.: 1022 px), - w dobrej rozdzielczości umożliwiającej np. wydruk (oraz w wersji skompresowanej, format: jpg, 72 dpi. max. 800 kb)

  $600 (Avg Bid)
  $600 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Przygotowanie ilustracji na stronę główną (www) kancelarii, zgodnie z poniższą specyfikacją: - elegancka, - spójna z kolorami strony (w załączeniu) - załączoną paletę można rozbudować zwłaszcza o ciemniejsze / jaśniejsze odcienie załączonych kolorów - surrealistyczna, łamiąca zasady logiki (ale wyglądająca realnie, jak zdjęcie), tutaj inspiracja: h...dzieł sztuki, OZE, ... im więcej nawiązań tym lepiej, (tutaj wszystkie specjalizacje: ), - nawiązująca do natury/przyrody, - stanowiąca ilustrację do hasła: "(s)prawnie kształtujemy rzeczywistość", - w układzie poziomym, proporcja 1.88 : 1 (szer.: 1920 px, wys.: 1022 px), - w dobrej rozdzielczości umożliwiającej np. wydruk (oraz w wersji skompresowanej, format: jpg, 72 dpi. max. 800 kb).

  $300 (Avg Bid)
  $300 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Dzień dobry Panie Patryku, poszukuję ilustratora do wykonania surrealistycznej (ale wyglądającej bardzo rzeczywiście) ilustracji na stronę główną nowo tworzonej strony kancelarii. Przygotowanie ilustracji na stronę główną (www) kancelarii, zgodnie z poniższą specyfikacją: - elegancka, - spójna z kolorami strony (w z...dzieł sztuki, OZE, ... im więcej nawiązań tym lepiej, (tutaj wszystkie specjalizacje: ), - nawiązująca do natury/przyrody, - stanowiąca ilustrację do hasła: "(s)prawnie kształtujemy rzeczywistość", - w układzie poziomym, proporcja 1.88 : 1 (szer.: 1920 px, wys.: 1022 px), - w dobrej rozdzielczości umożliwiającej np. wydruk (oraz w wersji skompresowanej, format: jpg, 72 dpi. max. 800 kb) Kłaniam się Jakub Dobkiewicz

  $600 (Avg Bid)
  $600 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Prosze o stworzenie strony internetowej podobnej do tylko ze str...obrazkow, roznie formatowanego textu i linkow - strona glowna pokazuje tabele z informacjami z bazy danych - admin moze latwo modyfikowac default sorting tabel i jakie kolumny danych sa pokazywane - uzytkownik moze sortowac i filtrowac dane na podstawie kazdej wyswietlonej kolumny - uzytkownik nie potrzebuje konta na stronie - najezdzanie myszka na dane pokazuje wiecej informacji z bazy danych (format tile) - klikniecie na dana laduje strone ktora pozazuje wiecej detali tego zestawu danych - stronka ma tez jeszcze jedna strone "About" w ktorej admin moze dodawac i modyfikowac text i obrazki Inspiruje sie stronka jezeli chodzi o funkcje i jak szybko stronka chodzi. Mam juz domene i serwer.

  $2087 (Avg Bid)
  $2087 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Hej, Poszukuje osoby ktora ma doswiadczenie w Excel i bedzie mogla kazdego miesiaca zrobic format danych. Jest to na okolo 10-15 godzin pracy. Przed rozpoczeciem, chetnie spotkalbym sie na video rozmowe zeby pokazac o co konkretnie chodzi. Jesli jestes zainteresowana, daj prosze znac.

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Tłumaczę na język polski książeczkę z języka portugalskiego (link do oryginału) Potrzebuję grafika, który przygotuję książeczkę w polskiej wersji językowej, aby móc ją wydrukować w drukarni np. Layout i kolorystyka jak w wersji portugalskiej, ale trzeb zwiększyć wielkość stron do formatu A6 [105 x 148 mm], również zastosować bardziej czytelną czcionkę np: Bookman Old Style i zwiększyć jej rozmiar, idealnie byłoby, aby tak rozłożyć tekst aby łącznie książeczka miała nie więcej jak 52 stron plus 4 strony na okładki. Teksty polskie będę miał 22.03. Termin wykonania 25.03.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Obecnie mamy cenniki w excel i zależy nam żeby po zamianie na PDF wyglądały profesjonalnie i żeby ograniczyć ilość stron do druku trzebaby tak poukładać pordukty na stronie zeby wszystko było skompaktowane ale nadal czytelne. Potrzebujemy zachować format excel ponieważ możemy wtedy dowolnie zmieniać język cennika i opisy i ceny każdego roku.

  $931 (Avg Bid)
  $931 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukamy osoby lub firmy, która wykona od A do Z stronę internetową (oraz ją wdroży), która będzie zawierała : - blog - moduł skupu (nazwa, cena, opis, zdjęcie, dane kontaktowe, formularz + obsługa przez stronę WWW zgłoszeń klientów) - CMS - Layout Logo istnieje, lecz wymaga odświeżenia/utworzenia od nowa.

  $458 (Avg Bid)
  $458 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  ...webdriver, puppeteer etc. supporting applications. You can detect the use of these tools, that's why I don't want them. I want to simulate the user who opens the browser sees the selected element (we know the name of the selector) and clicks on it. I have an idea how to do it, but I would prefer professional programmers to think about it. The input data should be initially in a text file in JSON format - url - selector name - time after which the mouse cursor should move to the selected selector - clicking on the hovered over element At the beginning, if someone does it, we will supplement the application with other functions such as scrolling, entering text, managing browser windows and tabs based on the window handle, etc. But this will be for a separate valuation. Be...

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Firma produkcyjno-handlowa zatrudni na zlecenie osobę do przerobienia wydruków z programu sprzedażowego, dostosowanie czcionek, poukładanie layoutu oraz przetestowanie. Osoba powinna mieć wyczucie stylu i spójności kolorystyczno-graficznej wydruku, minimalne zdolności czytania kodu - edytor wydruków jest trochę bardziej skomplikowany niż Microsoft Word. Rozliczenie za godzinę pracy. Szacunkowo ok. 10 dni pracy z możliwością stałej współpracy przy kolejnych modyfikacjach. Dostęp do systemu testowego i rozliczenie pracy bez konieczności instalacji na produkcji.

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Potrzebuję grafika mogącego przygotować projekty w plikach DWG/DXF, ewentualnie SVG, pod wykonanie elementów wyposażenia wnętrz i frontów meblowych. W zamyśle mają to być m.in. ozdoby ścienne ze sklejki, fronty meblowe z MDF, lampy ze sklejki. Wymagania dotyczące plików: - Format pliku Preferowany format plików z projektami to CDR, DWG, DXF. Projekt musi być wykonany w skali 1:1 i być w formacie wektorowym!

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Extract PS to DW Zakończone left

  Mam pewien pomysł przygotowanie strony, mam layout w PS. Szukam ktoś przeniesie go do Adobe Dreamweaver.

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę napisanie oprogramowania, skryptu rozpoznającego produkty na zdjęciach. Myślę że OpenCV jest tu najlepszym rozwiązaniem. Program powinien mieć możliwość uczenia się. Dane wyjściowe powinny mieć format json.

  $1189 (Avg Bid)
  $1189 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  zmiana layout, grafiki istniejącej strony

  $362 (Avg Bid)
  $362 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Stwórz projekt Zakończone left

  Potrzebuje projekt etykiet do druku spełniające poniżesz warunki: Mam gotowy design w jpg. potrzebuje 4 rożne wzory mam design wszystkich. SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRZYGOTOWANIE PLIKÓW: przyjmujemy prace zamknięte, zapisane w formacie PDF (do wersji 1.6): format netto zgodny z rozmiarem podanym w zamówieniu (trimbox) rozdzielczość bitmap 300-360 dpi fonty zamienione na krzywe bądź dodatkowo dołączone łącza osadzone w pliku spady 1 mm na stronę (bleedbox) obszar bezpieczny minimum 2 mm od krawędzi cięcia bez znaczników drukarskich (kostek kolorystycznych, znaczników cięcia, celowników itp.) obrys wykrojnika zapisany na oddzielnej warstwie dokumentu umieszczonej na wierzchu, zdefiniowany jako kolor dodatkowy o nazwie CutContour, koniecznie nad...

  $111 (Avg Bid)
  $111 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Posiadamy 1. prestashop w wersji 1.7.7.0 2. szablon Cabyard (layout 3) Specyfikacja zlecenia 1. Unowocześnić moduł wyszukiwania na stronie. Plansza typu popup z dużym polem do wpisywania i podpowiedziami (produkt / marka / kategoria). W wersji mobile, to samo przeskalowane 2. Poprawić animację wysuwanych elementów, takich jak menu, koszyk. 3. Szukanie produktu wg bazy samochodowej (rocznik / marka / model), najchętniej dostosowanie gotowego modułu z aktualizowaną bazą 4. Prosty formularz interaktywny (wyszukiwanie) prowadzącą za rękę na wzór "Szukaj wyciągarki Krok po Kroku" Odpowiednie zaznaczenie ma prowadzić do odpowiedniej kategorii, aby uprościć wystarczy podawać ID kategorii w panelu, do której dana opcja prowadzi

  $365 (Avg Bid)
  $365 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukuję osoby do: - wykonania projektu i zlecenia wydruku katalogu naszych produktów. Wnętrze katalogu będzie zawierać teksty, zdjęcia, parametry techniczne sprzedawanych materiałów w tabelkach oraz próbkę koloru (możliwie maksymalnie zbliżoną po wydruku do rzeczywistej). Preferowany program wykonania projektu InDesign. Parametry katalogu: Format katalogu – a4, ilość stron 28, okładka z wybiórczym lakierem UV. Przed wydrukiem niezbędne zlecenie proof’u barwnego w celu maksymalnego zbliżenia kolorów do rzeczywistych próbek materiału i w przypadku znaczących różnic dostosowanie. Zapewniamy: Zarys i propozycję sposobu prezentacji danych. Zdjęcia produktów, opisy. Fizyczne próbki z barwami kolorów. P...

  $1622 (Avg Bid)
  $1622 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Książka pt. KULA której jestem autorką została wydana w Polsce. Po przełożeniu jej na język angielski i wykonaniu innej niż oryginał okładki zostanie wydana w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie w wersji e-book oraz drukowanej. Prawa ...prawdopodobnie w wersji e-book oraz drukowanej. Prawa autorskie do oryginału okładki zatrzymuje wydawnictwo i nie mogę powielić wykonanej przez nich pracy. Chciałabym aby okładka wersji angielskiej była w podobnym klimacie co wersja oryginalna. Powieść jest mroczna, ciężka, tzw. slow burner. Jest to powieść psychologiczna z elementami fantasy. Chciałabym również dodatkowe usługi: skład i łamanie, layout, przygotowanie wersji PDF, E-pub i mobi oraz wersji drukowanej. Jeżeli oferta obejmie tylko projekt okładki wciąż chętnie ją rozpatrzę.

  $70 (Avg Bid)
  $70 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Nazwa sklepu na Facebooku : Foxy Kids Fashion Branża sprzedaż ciuchy dla dzieci i młodzieży Projekt być może jakiś lisek w tle lub skrócie FkF chciałbym kilka próbek świetnie by było żeby jakość była super format taki jak na logo fb do logo fb ... Zależy mi rowniez na zdjęciu tapety w tle na sklepie w formacie jak na tapetę dzięki

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  Witam, zlecę przygotowanie nowego layout dla strony Na pewno potrzebuję stron: - główna - wynik wyszukiwania - zamówienie (z opcjami wyboru, daty, godziny, rodzaju usługi, odbiorcy usługi, trybu realizacji (online/na miejscu) i opisem usługodawcy - koszyk i formularz płatności - zarządzanie rezerwacją (logowanie + zmiana daty/anulowanie) - strony z tekstem - formularza kontaktowego Strona będzie posiadała więcej niż jedną wersję językową, więc także dropdown (lub button) z wyborem języka Może być samo PSD, ale idealnie by było gdybym mógł otrzymać pocięty responsive HTML (a całkiem idealnie gdyby było to na bootstrapie). Dopuszczam możliwość zmiany logo i kolorów jeśli będą lepiej pasowały.

  $512 (Avg Bid)
  $512 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  ...licencję na uruchomienie nowego online casyna pod nazwą/domeną: yellowjohn.com. Szukam BARDZO KREATYWNYCH grafików/designerów, którzy przedstawią projekty logo oraz layout pierwszej strony (min 3 warianty). Nazwa i "kolor" umożliwiają zrobienie z tego bardzo ciekawego designersko projektu a wiodące elementy mogą się potem pojawiać w wielu kampaniach. Po zaakceptowaniu i rozliczeniu tych prac - następne zakładają przygotowanie graficzne wszystkich stron i podstron. ----- We got a license to launch a new online casino: yellowjohn.com. I am looking for VERY CREATIVE graphic designers who will present the logo designs and the layout of the first page (minimum 3 variants). The name of casino and "color" make it possible to do very intere...

  $317 (Avg Bid)
  $317 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Szukam game developera który pomoże mi stworzyć web edytor map do Minecrafta. Podobne narzędzie (ale nie webowe) już istnieje, worldpainter.net. Dla potrzeb projektu istotne są tylko następujące funkcjonalności: - import map - format NBT - export map - format NBT - pędzle - jak w - narzędzia - jak w - podgląd 2D oraz 3D

  $4460 (Avg Bid)
  $4460 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę wycięcie postaci z ok. 2000 zdjęć. Wycięcie nie musi być dokładne, może być robione ręcznie na tablecie, obrysowując krawędź postaci. Zdjęcia są wszystkie w tym samym formacie, są niemal identyczne, postacie są mniej więcej tej s...powinno być z nimi łatwiej. Propozycja wykonania: 1. zdjęcie w photoshopie 2. narzedzie lasso (rysujące odręcznie)- co komu wygodnie, u mnie ta metoda sprawdzała się najszybciej 3. zaznaczamy postać jak najbliżej krawędzi, nie ucinamy, jak najbliżej 4. wycinamy z tła ( uważamy żeby nie było pixelowych zrogowaceń na krawędziach) 5. zapisujemy z przeźroczystością w miejscu w którym jest w kadrze, format zdjęcia zostawiamy taki jak był, wejściowy 6. zpisujemy png. nazwe zostawmy bez zmian( musi byc po kolei, będzie to sekwencja zdjęć)

  $441 (Avg Bid)
  $441 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  ulotka dwustronna format A4 będą ja drukował na normalnej drukarce z jednejs trony zdjęcie ławki plus krótki opis z drugiej strony instrukcja obsługi. Mam juz gotowa ulotke ale jest do zmiany

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Landing page Zakończone left

  Layout description: Simple, modern and responsive one page website by sketch. Logo will be provided before starting. Logo integrated into graphics that will be consistent with the theme of the website (advertising system). The graphics of the charts should be consistent with the entire page and the graphics next to the logo. The diagram of the charts, timeline and values will also be provided. Form: - Country (select) - TIN - Tax Identify Number (text - required for all non-UE countries) - Company (text - required for all non-UE countries) - Name / Last Name (text) - Street / Number (text) - City / Zip-code (text) - Packages (3 sections with link to #) Here are some examples in a style that suits me:

  $362 (Avg Bid)
  $362 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert
  Layout gazety lokalnej Zakończone left

  ENG Looking for a freelancer who can design a local newspaper template (layout DTP) with 12 or 16 pages in Adobe InDesign and 2-3 layouts of the first page. PL Szukam freelancera który potrafi wykonać szablon(layout DTP) dla lokalnej gazety w Adobe InDesign 12 lub 16 stron oraz 2-3 układy pierwszej strony.

  $104 (Avg Bid)
  $104 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  UI/UX layout Zakończone left

  Witam. Potrzebowałbym stworzyć projekt graficzny mojej nowej strony. Na początku była by to jedna góra 2/3 podstrony pokazująca możliwości produktu który za parę miesięcy będzie dostępny. Branża w której działamy to rolnictwo i o takiej tematyce była by strona. Potrzebujemy zaprojektować interfejs który bezpośrednio zaadresuje problemy klientów.

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę wykonywanie ilustracji do plakatów (lub całych plakatów) o określonej tematyce. Z reguły obszar naszych zainteresowań to: - książka, czytanie, biblioteka - szkoła, edukacja, uczeń (np. powrót po wakacjach) - plakaty dydaktyczne (dotyczące określonych przedmiotów) -...najbardziej mu pasuje. Wtedy możemy razem ustalić koncepcję lub - jeżeli autor ma swoją - zdać się na autora. Do plakatów merytorycznych, zapełnionych treścią, możemy sami przesłać treść lub (jeżeli autor akurat zna się na danej dziedzinie) wykorzystać inwencję autora. Czasopismo jest bardzo niszowe, więc nie możemy zapewnić bardzo wysokich stawek, ale wydaje mi się, że są one rynkowo uczciwe. Format plakatów to B2. Będę wdzięczny za podesłanie linku do portfolio oraz...

  $135 (Avg Bid)
  $135 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zlecę wykonanie plakatu B2 dla szkół z okazji powrotu uczniów do szkoły po pandemii koronawirusa. O co chodzi? Temat wirusa nie interesuje dzieci aż tak, jak dorosłych, jednak - o czym rzadko się pamięta - uczniowie odczuli lockdown znaczni...który przedstawiałby rozpoczęcie roku i powrót do szkoły jako powrót do normalności, pozytywny powrót do znanego i bezpiecznego miejsca. Kim jesteśmy? Wydajemy czasopismo złożone z plakatów edukacyjnych. Można je przejrzeć tutaj: Czasopismo jest bardzo niszowe, więc nie możemy zapewnić bardzo wysokich stawek, ale wydaje mi się, że są one rynkowo uczciwe. Format plakatów to B2. Będę wdzięczny za podesłanie linku do portfolio oraz widełek cenowych, ewentualnie jakiejś koncepcji plakatu...

  $99 (Avg Bid)
  $99 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Strona główna: - One Page z 5 sekcjami - Menu po wybraniu przejeżdża do kolejnej sekcji strony (zasada tak jak tutaj: ) - Wygląd layout - minimalistyczny, może być taka: ( ) Sekcja 1: - Opis jak działamy, zdjęcie Sekcja 2: - Grafika - kolejne kroki działalności Sekcja 3: - Tekst, przycisk zachęcający do obliczenia kwoty oferty, odnośnik nad pod-stronę z tym formularzem: to jest formularz robiony w nex-forms, chcielibyśmy go mieć na nowej stronie w wyglądzie odpowiadającym nowej stronie Sekcja 4: - Podgląd na 4 ostatnie wpisy z bloga (podstrona z artykułem z bloga zachowana w wyglądzie całości strony) Sekcja 5. - Mini

  $434 (Avg Bid)
  $434 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert
  Trophy icon Static graphics for printing and digital Zakończone left

  I need well-designed, subtle and modern graphics for use in printing (A3 format) and digital. Inside the Oxygen logo or our device (). An inner circle showing the 50 largest countries in the world (name and flag), an outer circle showing the 100 largest companies on the S&P 500 list (logo, ). Companies are not assigned to specific countries. It's urgent. Some inspiration from our YT channel:

  $50 (Avg Bid)
  Gwarantowany
  $50
  6 zgłoszenia

  Poszukuję freenalcera, który przygotuje poniższy layout do wersji wordpressowej. Szablon musi dodatkowo wspierać pozostałe strony (przekaże layouty zainteresowanym).

  $233 (Avg Bid)
  $233 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Witam, zlecę wykonanie systemu zapisu/wczytania/dodawania paneli w prostej aplikacji oraz zapis/wczytanie. Dodatkowo posiadam w aplikacji menu stworzone w RibbonControl, podczas zamykania/otwierania paneli musiałoby zaznaczać/odznaaczanć odpowiednie panele :) . Funkcjonalności, które muszą być zrealizowane: 1. Dodawanie LayoutPanel w odpowiednie miejsca oknie 2. Wywołanie X metody podczas zamykania panelu (żeby można było rozróżnić, który panel/e są w danym momencie zamykane) 3. Zapisywanie obecnie otwartych i rozmieszczonych paneli 4. Wczytanie ustawień paneli 5. Zapisywanie ustawień było by do np. 5 plików, czyli tak jakby osobne profile konfiguracyjne. Można skorzystać albo z RestoreLayoutFromXml / SaveLayoutToXml w klasie DockLayoutManager lub Workspace...

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, Potrzebuje 3 aktywne formularze do programu office word. 1. Plik o nazwie , ma być identyczny...dokument był na stronie formatu A5. 2. Plik o nazwie - Karta przeprowadzonych zajęć. Bardzo podobnie jak tutaj przy czym mają być aktywne wszystkie puste pola oraz górny margines na drugiej stronie tam gdzie mamy tekst oraz logo "Kursancie, ...." ma być usunięty, a miejsce to ma być aktywne do edycji we własnym zakresie - format strony A4 3. Pliki o nazwie oraz ukonczeniekursu1.jpg. Tu ma powstać aktywny formularz, format strony A5. Do aktywnej edycji muszą być wszystkie miejsca które można wypełnić oraz dodatkowo tu gdzie mamy " o ukończeniu szkolenia podstawowego / dodatkowego - tutaj aktywnie do wyboru co przekreślamy.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Formatowanie CV Zakończone left

  We are a recruitment agency in the medical sector. We are currently looking for people interested in formatting CVs we receive from candidates. Your task would be to fit received CVs into our template. All CVs are in English. For now, we format about 50 CVs a month, the number could be higher though. CVs will be sent daily (could be 1, could be 10, depends on the number of applicants). The project starts on the 10th of February.

  $293 (Avg Bid)
  $293 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę pracę nad stworzeniem nowej strony internetowej - wizytówki firmy. Domena oraz hosting jest wykupiony oraz strona działa i jest aktywna (aktualnie strona sklepu internetowego). Strona sklepu internetowego w szablonie clickshop ma być zastąpiona wizytówką firmy. Strona ma zawierać ok. 3 podstrony oraz ma posiadać przyjemny layout na stronie www, który rozreklamuje firmę. Bardzo chętnie opiszę projekt bardziej szczegółowo. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Planowany dalszy rozwój strony o dodatkowy moduł. Jest zatem możliwość przedłużenia współpracy w zależności od wyników pracy nad aktualnymi zadaniami.

  $482 (Avg Bid)
  $482 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Szukam utalentowanego grafika, który jest pasjonatem tego co robi, zna trendy i ma żyłkę do wyznaczania swoich trendów. Responsywność, lekkość, nowoczesność to rzeczy, którymi powinny się cechować jego projekty w portfolio. Projekt to strona WWW z branży przemysłowej. Makiety z delikatną grafiką są zrobione w Adobe XD i trzeba je teraz dopracować na docelowy layout albo w XD albo w Photoshop. Posiadanie dobrego portfolio będzie atutem. Gotowość do stałej współpracy będzie atutem. Posiadanie wiedzy z zakresu UX design będzie dodatkowym atutem :)

  $645 (Avg Bid)
  $645 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Jednorazowa praca polegająca na zaprojektowaniu zaproszenia weselnego w stylu biletu do kina z możliwością wpisania nazwiska innego gościa na każdym. Podobne wzory można znaleźć wpisując w google: "wedding invitation cinema ticket" Preferowany format PSD, abym mógł sam jeszcze coś zmienić. Zależy mi na wysokiej rozdzielczości, tak by ładnie się wydrukowało. Termin wykonania: preferowany do końca listopada, oczywiście czym szybciej tym lepiej.

  $46 (Avg Bid)
  $46 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Poszukujemy wykonawcy nowej wersji serwisu W pierwszym etapie: 1. Potrzebujemy zrobić nowe logo 2. Nowy layout serwisu W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu

  $78 (Avg Bid)
  $78 Średnia Oferta:
  27 składanie ofert

  ...grafika/graficzki do przygotowania projektu graficznego aplikacji mobilnej (Android), służącej do inteligentnego zarządzania sensorami umieszczanymi w naszych produktach (opis przykładowego produktu w załączniku). UWAGI OGÓLNE: 1. Interfejs musi brać pod uwagę bardzo różne wielkości ekranów użytkowników, oraz możliwość ich obracania (np. poziomo), na początek jednak będziemy tylko wspierali pionowy layout. 2. Do renderowania interfejsu używamy frameworku react native elements (należy uwzględnić tę technologię): 3. Po lewej stronie jest lista komponentów dostępnych z których możemy korzystać. W internecie jest też sporo przykładów jak można je sprytnie wykorzystywać aby uzyskać efekt graficzny fajny.

  $493 (Avg Bid)
  $493 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poszukujemy osoby która zaprojektuje sam layout graficzny, my zajmiemy się wdrożeniem tego na stronę. przykład

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukiwany grafik, do projektu gry planszowej (Layout, grafika, skład instrukcji). Zakres: Plansza jednostronna x1 (600 x 400 mm) 6 typów rewersów Kart (63x89 mm) 74 typy awersów kart (63x89 mm) żetony (4 awersy +1 rewers) Zasłonki x6 Pudełko x1 Skład Instrukcji x1 Logotyp gry Zainteresowane osoby/firmy proszę o przesłanie portfolio, wycenę. Mile widziane doświadczenie w pracy z grami planszowym oraz lokalizacja Kraków. Więcej informacji podczas kontaktu.

  $948 (Avg Bid)
  $948 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecę wykonanie responsywnej, estetycznej, prostej strony internetowej promującej aplikację mobilną wraz z krótką animacją/filmem instruktażowym opisującym jej działanie. Strona powinna mieć nowoczesny layout. Strona będzie składała się z następujących składników: 1. Logo, nazwa aplikacji 2. Krótki opis aplikacji 3. Film / animacja instruktażowa jak działa aplikacja (około 20-30sek) użytkowników wersja aplikacji do pobrania żliwość zakupu płatnej wersji (wraz z integracją z PayU) kontaktowy Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem SEO

  $402 (Avg Bid)
  $402 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert