Google plusprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  322,988 google plus znalezione projekty, cennik w USD

  potrzebujemy specjalisty budowy oraz zarządzania sheetsami, zależny nam głównie na skryptach i formułach automatycznie importujących dane lub je przetwarzające w celu unikania ręcznego przenoszenia czy uzupełniania. mamy podstawową wiedze użytkową ale skrypty to już nie nasza specjalność

  $187 (Avg Bid)
  $187 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...CMS jeżeli spełni wymagania lub dedykowana aplikacja). Do realizacji projektu niezbędna jest podstawowa wiedza w zakresie programowania w PHP i bazy danych MySQL. Dodatkowo mile widziane umiejętności UI/UX, SEO tak aby dostosować stronę do naszych potrzeb. Dodatkowo szukamy także osoby do stałej współpracy w zakresie: - zarządzanie bazami danych w firmie , - tworzenie i nadzór kampanii Ads w Google, - zarządzanie serwerem i siecią, - nadzór i rozwój wewnętrznych aplikacji NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ( polska firma działająca w Niemczech ) Praca może być na miejscu ( preferowana ) lub zdalna. Konieczny będzie przyjazd na miejsce na pewien okres celem zaznajomienia się z projektem i na ten czas oferujemy pomoc w relokacji oraz umeblowane mieszka...

  $14185 (Avg Bid)
  $14185 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Dzień dobry! Poszukuje grafika komputerowego najlepiej specjalizującego się w projektach logo i wizytówki. Planujemy zmienić logo naszej firmy (mam już wykonany projekt) i potrzebuje by ktoś wykonał do niego kilka dodatkowych grafik. Chodzi mi o stworzenie 3 fal jak na zdjęciach poniżej (w wizytówce i reklamie, plus jedna fala w jaśniejszych kolorach jak na rewersie wizytówki) kolorystyka i stylem pasujące do nowego logo. Grafiki potrzebuje w następujących formatach: EPS, SVG, PDF, PNG, JPG. Jaka byłaby cena takiego zlecenia i czas wykonania? Poproszę oferty wraz z dotychczasowym portfolio. Dziękuje i pozdrawiam!

  $69 (Avg Bid)
  $69 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Witam, poszukuje modelarza znającego program Archicad, mam stałe zlecenie wykonania modeli domów jednorodzinnych w archicad. Płacę od razu po akceptacji modelu. Ile płacę? 110-150zł za model w za...w zależności od skomplikowania. Mało? W ciągu miesiąca zlecam od 8 do nawet 30 modeli na dzień dzisiejszy. Czas wykonania jest dla mnie bardzo ważny. NIe w tygodniach a w dniach. Modele z przeznaczeniem pod wizualizację zewnętrzną, a więc środek to tylko zaznaczenie ściany/stropu. CO w zakresie? Ściany, tarasy, lampy, okna, drzwi, daszki, dachy, rynny, rury spustowe, słowem to co na zewnątrz plus kawałek jakiegoś terenu na którym to ma stać. Praca na bibliotekach z archicada, nic dodatkowego. Tylko polscy wykonawcy, mówiący i rozumiejący po polsku, znający polskie...

  $37 (Avg Bid)
  $37 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Korzystamy z kampanii już od kilku lat ale efekty są nie zadawalające. Potrzebne jest skonfigurowanie konwersji po których będziemy wiedzieć czy reklamy przynoszą efekt. Najchętniej podejmiemy współpracę ze specjalistą który jest na tyle pewny swoich umiejętności, że będzie chętny na wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą lamp solarnych do oświetlenia ulicznego, parkowego, obiektów sportowych oraz prywatnych ogrodów.

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Od kilku lat działamy z narzędziami google na platformach, obecnie mamy dość spore zaplecze do analizy pod względem optymalizacji działań, chcemy wykorzystać całkowity potencjał możliwości które dzis dostarcza google, dlatego także warto przyjrzeć się search ads, analizie 360, tags manager, podłączenie pod GA4. Istotnym elementem jest również analiza samej strony www, tak by docelowo trafić lub poszerzyć dane.

  $129 (Avg Bid)
  $129 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  trzebo skonfigurować ukierunkowaną reklamę w Google i Instagramie.

  $103 (Avg Bid)
  $103 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Zlecę napisanie dwóch programów na Arduino. 1. Program do obsługi tylnych świateł w samochodzie opartych na diodach programowalnych i Arduino z rozpiska użycia elementów elektronicznych. Program ma sterować diodami i symulować efekt kierunkowskazów pływających, plus na kolejnych diodach symulować światła pozycyjne z dynamicznym efektem startowym przy uruchamianiu auta oraz efektem przy wygaszaniu pojazdu. 2 Program oparty również na Arduino i programowalne diody Led ma mieć funkcje dynamicznego efektu świetlnego przy starcie i wygaszeniu pojazdu, świateł Drl i kierunkowskazów pływających. To oczywiście dość duże uproszczenie ale ogólny sens przekazany.

  $130 (Avg Bid)
  $130 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam, zlecę napisanie parsela do pozyskiwania adresów e-mail z Google na podstawie fraz z pliku tekstowego. Skrypt ma wejść na stronę i pobrać wszystkie dostępne maile. Jak najprostsze i najszybsze wykonanie. Bardzo proszę o przesyłanie ofert oraz wyceny.

  $324 (Avg Bid)
  $324 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  zlece audyt dzialajacej reklamy w google ADS , od 3 miesiecy nie mam tel i @ mimo klikow, i nie wiem co jest tego przyczyna

  min $50 / hr
  min $50 / hr
  0 składanie ofert

  Potrzebujemy młodego profesjonalistę Google Ads poniżej 24 lat, który uważa się za specjalistę w swojej dziedzinie i chce osiągnąć w niej jak najwięcej w dużym projekcie. Wymagana jest otwartość na nowe relacje, zaangażowanie i chęć do pracy. Gwarantujemy nową ścieżkę rozwoju, sponsorowane kursy i wejście w świat biznesu. Zapraszamy do kontaktu.

  $50000 (Avg Bid)
  $50000 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Cześć, Do projektu (sprzedaż produktów wirtualnych) poszukuję freelancera, który zajmie się: - strategia PPC - zarządzaniem kampaniami google + fb ads Okres współpracy min. 3 miesiące. Początkowa ilość produktów - 4.

  $356 (Avg Bid)
  $356 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  zmiana maila sklepowego, aktualnie z domeny sklepu maile trafiają do spamu w gmail

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Szukam osoby do prowadzenia kampanii produktowych dla asortymentu sklepu Jakieś tagi i analytics mam uruchomione, analytics zbiera dane od marca 2022r. Proszę przedstaw co obejmuje zakres Twoich usług i co możesz zaproponować?

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę ustawienie kampanii google ADS, oraz jej prowadzenie przez miesiąc.

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Zlecę ustawienie kampanii Google ADS i prowadzenie jej przez miesiąc.

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Cześć! W obecnej chwili potrzebuję znaleźć kreatywnego copywritera z podstawowymi umiejętnościami graficznymi. Pierwszy etap projektu obejmuje: - wymyślenie i przygotowanie 4 wpisów po 250 słów na LI plus grafika w przekazanym kluczu wizualnym brandu, - dostosowanie komunikacyjne landing page'a do innej branży (ok. 300 słów) Treści przygotowywane muszą nieść za sobą skuteczność. Konieczna jest znajomość technik copywriterskich. Jeśli nie czytasz książek w tej dziedzinie, nie aplikuj. Jeśli je jednak czytasz i piszesz jakościowe treści podeślij dwa przykłady wpisów, które prezentują Twoje umiejętności. Zlecenie zarówno w części postów jak i LP może przerodzić się w cykliczny, comiesięczny projekt. Powodzenia.

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Kreator CV Zakończone left

  Zlece wykonanie kreatora CV. W załączniku cały widok plus szablony CV. Kreator ma działać na stronie postawionej na WordPress. www.evoon.pl. UWAGA: trzeba dodać pole w którym będzie wpisywany stopień niepełnosprawności wraz z kodem niepełnosprawności przy uzupełnianiu danych do CV- to nie będzie zaciągało sie na CV jeśli wpisujący nie będzie chciał ale musi być wypełnione - jakiś check box trzeba by do tego dodać.

  $496 (Avg Bid)
  $496 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Witam, poszukuję specjalisty typowo od Wix, która zintegruje sklep, postawiony na z dodatkowymi opcjami płatności, dostępnymi u operatora płatności Stripe (Nie przez Skrill). Dodatkowo potrzebne podpięcie mapy Paczkomatów (wybierz paczkomat) po wyborze opcji "Paczkomat InPost" przy składaniu zamówienia.

  $122 (Avg Bid)
  $122 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Szukam osoby która zajmie się pozyskiwaniem klientów przez google oraz promowaniem google ads Moja firma zajmuje sie praniem tapcierki meblowej oraz dywanów Szukam osoby z doświadczeniem w tym zakresie Pozdrawiam

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Chcę na podstawie danych stworzyć dashboard dla właścicieli spółki. Pozdrawiam, Bartosz Mochocki Larmed Kraków

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Szukam młodej, chętnej do współpracy osoby, która chciałaby "zaopiekować" się moją stronę internetową, zrobić porządki w butiku, zmienić teksty, wprowadzić zmiany... Najlepiej gdyby była to kobieta z chęcią współpracy na dłużej w prowadzeniu może również Facebooka Instagrama, taka która chcę się również...stronę internetową, zrobić porządki w butiku, zmienić teksty, wprowadzić zmiany... Najlepiej gdyby była to kobieta z chęcią współpracy na dłużej w prowadzeniu może również Facebooka Instagrama, taka która chcę się również uczyć, rozwijac, ma zmysł do pisania, tworzenia zdjeć, prowadzę już wiele lat swoje konta sama... a teraz przyszedł czas współpracy. Jeśli jesteś z okolic Poznania będzie to na pl...

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Zlecę napisanie dokumentu w pliku csv z 166 produktami, powinien tam być kod EAN nazwa marka kategoria opis (link do aukcji) zdjęcia (profilowe: format 1:1, produkt na białym tle) plus (link do aukcji) cena stan magazynowy (każdy przedmiot 500 sztuk)

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Już od ponad 10 lat Ad Awards jest partnerem dla ludzi chcących rozwijać swoje firmy dzięki Marketingowi 360. Pracujemy przy projektach dla branż: automotive, FMCG, fashion i przemysł. Poszukujemy utalentowanego Graphic Designera, którego mocną stroną jest projektowanie Key Visuali do kampanii reklamowych w sieci Google Ads oraz Facebook i Instagram. Współpraca opiera się na modelu per projekt. Od kilku do kilkudziesięciu godzin miesięcznie. Wszystko zależy jednak od Twojej dostępności i zaangażowania. Jesteś idealnym kandydatem, jeśli: - Znasz od podszewki pakiet Adobe CC (między innymi Photoshop) - Potrafisz przygotować koncepcje graficzne w oparciu o brief - W małym palcu masz formaty wszystkich nośników na socialki i adsy. - Masz opanowaną podstawowa obr&...

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Dzień dobry, szukamy do współpracy osób do zarządzania Google Ads na poziomie średnio zaawansowanym/ zaawansowanym Osoba, która potrafi identyfikować trendy, potrafi zrozumieć potrzeby klienta i jego klientów/produkt 1. Tworzenie struktury kampanii 2. Optymalizacja 3. Remarketing Pracujemy w | Trello, Asana 1. Wymiar pracy godzinowy 2. Elastyczność działania w oparciu o wspólne ustalenia

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  22 składanie ofert
  Google Ads Support Zakończone left

  Potrzebuje wsparcia w prowadzeniu kampani Ads. Polish Speak Olny

  $110 (Avg Bid)
  $110 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Potrzebujemy szybko wdrażać proste layouty pod kampanie AdWords. Mamy dostęp do grafika. Możliwa współpraca w zakresie prowadzenia kont reklamowych i Social Media ( Linkedin, Instagram, FB, YT)

  $5892 (Avg Bid)
  $5892 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Dzień dobry, poszukuję osoby, która zaprojektuje kilka kampanii Google ADS w tematyce rozwiązań audiowizualnych. Zadanie polega na zaprojektowaniu kampanii, słów kluczowych oraz doprowadzeniu kampanii do zaakceptowania przez Google. Szczegóły w wiadomości prywatnej.

  $193 (Avg Bid)
  $193 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert
  Project for Sofiia S. Zakończone left

  Cześć Sofia, Tak jak ustaliliśmy: - czerwiec 20 godzin * 6 USD = 120 USD - lipiec 13,5 godzin * 6 USD = 81 USD - plus opłata za prowizcje

  $224 - $224
  $224 - $224
  0 składanie ofert

  Cześć! Jestem Product Managerem i mam w planie pracę przy poprawianiu naszej platformy B2B marketing automation. Poszukuję UX designera/researchera, który mnie wesprze w tym projekcie i przeprowadzi wespół ze mną naszą platformę przez ten proces PODRĘCZNIKOWO, w wyniku którego poprawimy nasz UX. Estymuję zapotrzebowanie na około pół etatu z Twojej strony, 2-3 miesiące. Po z...projektowe itd. - podejmie się wyzwania przemodelowania dość skomplikowanego narzędzia - niestety to nie jest projekt dobry dla osoby początkującej! - mówi w języku polskim - specyfika produktu i otoczenia - sprawnie komunikuje się z zespołem deweloperskim i ze mną w ramach współpracy Jeśli lubisz również rysować nowe ekrany i w ten sposób wnieść kompetencje do...

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która mówi bardzo dobrze a najlepiej mieszka lub mieszkała w Niemczech i przygotuje dla nas na podstawie przekazanych słów kluczowych oraz zdjęć tytuł opis produktu najważniejsze informacje o produkcie Oczywiście wspomogę wszystkimi wytycznymi :)

  $14 (Avg Bid)
  $14 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  ...przemodelowanie UX naszej platformy, (być może) całej - zależy co by powychodziło w trakcie szczegółowej analizy, badań itd. Zbiegnie się to odświeżeniem również naszego UI. Bo to, że jedno i drugie jest do poprawy to już wiemy. 2. Nie możemy jednak stanąć w miejscu na rok-półtora, więc będę zwracał uwagę też o doraźne wprowadzanie zmian i w ten sposób poprawianie intuicyjności naszego systemu. 3. Plus też dochodzi wdrażanie i projektowanie nowych funkcjonalności, w ramach tego istniejącego interfejsu... chodzi o to, żeby te nowe rzeczy wdrażać bez gigantycznego oderwania od aktualnego systemu, jednakże możliwie najprzyjaźniej jak to się da. Nie fiksujemy się na połączenie u poszukiwanej osoby kompetencji UX i UI, choć oczywiście jeśli ktoś chciałby ...

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  modyfikacja wtyczki do chrome plus skonwertowanie jej do firefox

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję osoby która na mojej stronie stworzy możliwość logowania dla klientów (indywidualne konto) plus dodatkowo dla każdego z zalogowanych klientów formularz z indeksami produktów do zamówienia. Ilość produktów około 25 formularz zamówień produktów ma składać się z ilości zamawianego towaru oraz w rubryce obok produktów do zwrotu. Pracuję jako PH w branży spożywczej i chcę ułatwić kierownikom sklepów jakie obsługuję możliwość składania zamówień. Fajnie by było jakby każdy z klientów miał przypisane podsumowanie produktów zamówionych oraz zwrotów. Więcej info mogę podać przy realizacji projektu.

  $256 (Avg Bid)
  $256 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Potrzebuje tileset w rozdzielczości przynajmniej 16x16 obejmujący elementy otoczenia takie jak ulica, chodnik, parking, trawa, elementy wystroju drzewa kwiaty plus wyposażenie supermarketu jak regały z towarami, lodówki, kasy itd wraz ze ścianami i podłogą.

  $139 (Avg Bid)
  $139 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  W tym momencie do naszego zespołu poszukujemy WORDPRESS DEWELOPERA (rozliczenie na podstawie projektów). Będziesz odpowiadać za budowanie nowych stron internetowych naszych klientów. Szukamy kogoś, kto poza zakodowaniem sprawi, że serwis będzie szybki jak Ferrari Wojewódzkiego. Ograniczamy wtyczki, unikamy ...od klienta. • Znasz ACF, Elementor Pro, Divi, Konstruktor bloków. • Dobra znajomość WordPress + WooCommerce Actions i Filters. • Jeśli dobrze wymiatasz w PHP, HTML5, CSS, JS, jQuery. • Podejście „mniej kodu” i „mniej wtyczek” podczas tworzenia małych i dużych witryn. • Solidne zrozumienie Optymalizacji bezpieczeństwa WordPress i WooCommerce oraz najlepszych praktyk. • Wiedza na temat SEO to duży plu...

  $1027 (Avg Bid)
  $1027 Średnia Oferta:
  37 składanie ofert

  Potrzebuję stworzyć stronę www dla wypożyczalni kamperów. Jedna opcja strona statyczna, aby działała również na urządzeniach mobilnych. Druga opcja bardziej rozbudowana z CMS, trzecia opcja strona plus aplikacja na telefon. Strona koniecznie z użyciem frameworków js

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  27 składanie ofert

  Witam, Szukam kreatywnej i doświadczonej osoby z Polski do tworzenia i publikowania komunikacji marketingowej typu posty FB, FB ads, Google Ads w języku polskim dla komercyjnego portalu internetowego. Szukam osoby znającej narzędzia i tworzącej content. Mój portal zajmuje się pośrednictwem między zlecającymi usługi a świadczącymi usługi. Jestem nastawiony na współpracę na zasadzie rozliczania się za konkretne działania np. płatność za przygotowanie 1 posta wg ustalonej stawki za post. Proszę o oferty. Pozdrawiam Maciej B.

  $17 / hr (Avg Bid)
  Lokalna
  $17 / hr Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Audyt Google -- 4 Zakończone left

  Dzień dobry, Poszukuje osoby która przeprowadzi audyt w google ads a także google analytics oraz wytłumaczy mi w jaki sposób wyciągać wnioski z raportów. Wymagane podpisanie umowy NDA Poszukuję tylko osób z Polski Stawka do ustalenia

  $132 (Avg Bid)
  $132 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Audyt Google -- 3 Zakończone left

  Dzień dobry, Poszukuje osoby która przeprowadzi audyt w google ads a także google analytics oraz wytłumaczy mi w jaki sposób wyciągać wnioski z raportów. Wymagane podpisanie umowy NDA Poszukuję tylko osób z Polski Stawka do ustalenia

  $225 (Avg Bid)
  $225 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Obsługa dodawania GTM do strony realizacji zakupu Shopify (strona z podziękowaniem / konwersja), bez subskrypcji Shopify PLUS.

  $37 (Avg Bid)
  $37 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert
  Obsługa Google Adwords Zakończone left

  Szukam osoby do stworzenia, uruchomienia i obsługi kampanii w Google Adwords dla usług serwisu telefonów i komputerów. Zasięg reklamy lokalny (miasto i okolice). Wstępnie miesięczny budżet 1k PLN na reklamę. Proszę o propozycję z uwzględnieniem ceny za prowadzenie konta Adwords oraz czasu potrzebnego na przygotowanie i uruchomienie kampanii. Wymagana będzie FV.

  $148 (Avg Bid)
  $148 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Audyt Google -- 2 Zakończone left

  Dzień dobry, Poszukuje osoby która przeprowadzi audyt w google ads a także google analytics oraz wytłumaczy mi w jaki sposób wyciągać wnioski z raportów. Wymagane podpisanie umowy NDA Poszukuję tylko osób z Polski Stawka do ustalenia

  $107 (Avg Bid)
  $107 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  google ads clicker Zakończone left

  Witam Klikanie w reklamę konkurencji

  $118 (Avg Bid)
  $118 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Audyt Google Zakończone left

  Dzień dobry, Poszukuje osoby która przeprowadzi audyt kampanii w google ads oraz wytłumaczy mi w jaki sposób wyciągać wnioski z raportów. Poszukuję tylko osób z Polski Stawka do ustalenia

  $104 (Avg Bid)
  $104 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert
  Specjalista Google Ads Zakończone left

  Cześć! Poszukuję specjalistów Google Ads z dobrym angielskim (B2/C1): - dyspozycyjnych, - do stałej współpracy. W odpowiedzi na zgłoszenie bardzo proszę o podanie: a. doświadczenie (staż letni) b. znajomość narzędzi z grupy google marketing platform (search360) c. poziom zaawansowania: google analytics, google data studio (analiza/raportowanie/konfiguracja) d. orientacyjnej stawki za h

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam. Strona zawiera gotowy mockup w Figmie -> sporządzony wg komponentów biblioteki React. Zlecenie opierałoby się o implementację strony (te na mockupie + plus 3 dodatkowe proste strony - 2 formularze i jedna statyczna). Prośba o szacunkową wycenę i czas pracy. Pozdrawiam.

  $964 (Avg Bid)
  $964 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Tłumaczę na język polski książeczkę z języka portugalskiego (link do oryginału) Potrzebuję grafika, który przygotuję książeczkę w polskiej wersji językowej, aby móc ją wydrukować w drukarni np. h...wydrukować w drukarni np. Layout i kolorystyka jak w wersji portugalskiej, ale trzeb zwiększyć wielkość stron do formatu A6 [105 x 148 mm], również zastosować bardziej czytelną czcionkę np: Bookman Old Style i zwiększyć jej rozmiar, idealnie byłoby, aby tak rozłożyć tekst aby łącznie książeczka miała nie więcej jak 52 stron plus 4 strony na okładki. Teksty polskie będę miał 22.03. Termin wykonania 25.03.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witam, szukam EKSPERTA, nie amatorow po 3 dniowuych kursach tylko kogos kto jest w stanie przyniesck onwersje i zainteresoswanie klientami. PIXEL, zainstalowany. Konto google ads rowniez jest.

  $118 (Avg Bid)
  $118 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam, szukam EKSPERTA, nie amatorow po 3 dniowuych kursach tylko kogos kto jest w stanie przyniesck onwersje i zainteresoswanie klientami. PIXEL, zainstalowany. Konto google ads rowniez jest.

  $82 (Avg Bid)
  $82 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Najlepsze google plus Artykułów Społeczności