Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 indesign znalezione projekty, cennik w USD
  Skład książi Zakończone left

  Witam. Generalnie mam przygotowaną książkę do wydruku, należy ją przerzucić do programu np (INDESIGN), chodzi oto, aby: czcionki były tylko w kolorze czarnym. Mam tam kilkaset rysunków, które są generalnie ułożone. Książka ma 300 stron.

  $84 (Avg Bid)
  $84 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  przestawić plik eBook złożony w indesign pod wytyczne drukarni

  $176 (Avg Bid)
  $176 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...próbkę koloru (możliwie maksymalnie zbliżoną po wydruku do rzeczywistej). Preferowany program wykonania projektu InDesign. Parametry katalogu: Format katalogu – a4, ilość stron 28, okładka z wybiórczym lakierem UV. Przed wydrukiem niezbędne zlecenie proof’u barwnego w celu maksymalnego zbliżenia kolorów do rzeczywistych próbek materiału i w przypadku znaczących różnic dostosowanie. Zapewniamy: Zarys i propozycję sposobu prezentacji danych. Zdjęcia produktów, opisy. Fizyczne próbki z barwami kolorów. Pomoc merytoryczną specjalisty z branży. Poprzednie edycje katalogów. Oczekujemy: Dostosowania projektu i zlecenia wydruku w drukarni Przekazania edytowalnego projektu w programie InDesign oraz pliku ...

  $1622 (Avg Bid)
  $1622 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Projekt polega na przygotowaniu DTP e-book'a w programie Adobe indesign. Mam przygotowany szablon (projekt) i rozpoczęte wlewanie tekstu właśnie w programie Adobe Indesign. Tekst jest przygotowany w formacie *.doc w wersji angielskiej. Tekst zawiera 15 380 wyrazów. Twoim zadaniem jest rozłożyć tekst wraz ze zdjęciami. Korzystaj z biblioteki Adobe Stock. Korzystasz z podglądów zdjęć, które ja juz zamienię na licencje.

  $224 (Avg Bid)
  $224 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Layout gazety lokalnej Zakończone left

  ENG Looking for a freelancer who can design a local newspaper template (layout DTP) with 12 or 16 pages in Adobe InDesign and 2-3 layouts of the first page. PL Szukam freelancera który potrafi wykonać szablon(layout DTP) dla lokalnej gazety w Adobe InDesign 12 lub 16 stron oraz 2-3 układy pierwszej strony.

  $104 (Avg Bid)
  $104 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Skład czasopisma Zakończone left

  Poszukuję osoby do składu od druku czasopisma. Wymagana świetna znajomość programu InDesign, wyczucie artystyczne, dokładność. Czasopismo w formacie a4, kolorowe, sporo grafiki, 40 stron z okładką. Praca zdalna.

  $228 (Avg Bid)
  $228 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poszukujemy narzędzi, wtyczek, trenera lub firmy, który wykona lub nauczy nas importu z pliku tekstowego lub excela do InDesign Posiadamy własny katalog (około 400 stron) oraz cennik narzędzi (48 stron) stworzony w Adobe ID (możliwość obejrzenia PDF na ) Chcemy zautomatyzować pracę. Dane końcowe chcemy pobierać z wyeksportowanego pliku z programu magazynowego/sprzedażowego (np. kod produktu, cenę i dostępność) i wstawiać w odpowiednie miejsca w tabeli w InDesign Interesuje nas również stworzenie interaktywnego pliku katalogu z linkami od spisu treści do konkretnych narzędzi oraz prostej nawigacji między stronami i rozdziałami

  $206 (Avg Bid)
  $206 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Mam template katalogu do którego trzeba zgrabnie wstawić przygotowane wczesniej treści oraz zdjęcia oraz obrandować go naszym logo. Logo jest w ai i tez trzeba go troche poprawić ale jest mega proste.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Grafik/artysta Zakończone left

  Poszukujemy artysty / grafika do stalej wspolpracy przy tworzeniu folderow informacyjnych. Potencjalna ilosc zlecen to kilka/kilkanascie miesiecznie. Zlecenia w oparciu o umowe o dzielo, wedlug biezacego zapotrzebowania. Docelowo potrzebujemy 2-3 osob o zroznicowanym s...wedlug biezacego zapotrzebowania. Docelowo potrzebujemy 2-3 osob o zroznicowanym stylu, tworzacych grafike gotowa do druku. Aplikacja winna obejmowac: 1. CV 2. Link do portfolio 3. Wykonane przez siebie wyobrazenie Smoka Wawelskiego (format i kolor dowolne) 4. Stawka godzinowa, jak i rowniez wycena wykonania pojedynczej, kolorowej grafiki typu logo Mile widziana znajomosc programow typu Adobe InDesign. Aplikacje prosze wysylac na adres: ..... Opatrzone tematem: "aplikacja". Z wybranymi osobami skont...

  $105 (Avg Bid)
  $105 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Mam książkę którą chcę mieć w edytowalnej wersji pliku InDesign. Otrzymasz zdjęcia wszystkich stron i zlecę ich stworzenie w InDesign. Otrzymasz wszystkie strony - zlecenie jest bardzo proste.

  $33 (Avg Bid)
  $33 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Podmiana zdjęć i tekstów w katalogu oraz przygotowanie do druku (Indesign minimum CS4) wg gotowego szablonu ok. 14-16 stron (minimalistycznych) dostarczę zdjęcia i teksty oraz wytyczne dot. układu

  $55 (Avg Bid)
  $55 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Mam starą książkę którą chcę mieć w edytowalnej wersji pliku InDesign. Otrzymasz zdjęcia wszystkich stron i zlecę ich stworzenie w InDesign. Otrzymasz wszystkie strony - zlecenie jest bardzo proste.

  $81 (Avg Bid)
  $81 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert
  Redaguj coś Zakończone left

  Poszukuję osoby, która podejmie się profesjonalnego składu książki. Preferowany program: Adobe Indesign Opis książki: Ok. 400 stron 23 (24) części – rozumiem przez to rozdziały, część ze słowem wstępnymi i spisem treści, sugerowaną literaturą, wykazem skrótów Występują tabele i zdjęcia wraz z podpisami (zdjęcia do wstawienia w formacie eps.). Liczne podrozdziały w rozdziałach głównych. Wypunktowania w tekście i numeracja punktów Tematyka książki: lotnicza i meteorologiczna Prawdopodobny termin rozpoczęcia składu: październik 2017.

  $384 (Avg Bid)
  $384 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Zaprojektuj reklamę Zakończone left

  Interesuje nas podwykonawca ds. zaprojektowania prostych reklam obiektów do przewodnika turystycznego: - uzgodnienie z klientami projektu reklamy tekstowo-graficznej - wykonane reklam do programu InDesign Oferujemy samodzielny adres e-mail domeny wydawnictwa. Powierzchnia reklam od 5x7 cm do A4 poziom. W wiadomości prosimy napisać proponowaną stawkę za reklamę. Mile widziane portfolio. Wymagamy posiadania własnej firmy - rachunek.

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...Umowa o pracę; - Ciekawe projekty dla znanych marek. Zakres obowiązków: - Projektowanie materiałów reklamowych i promocyjnych; - Obróbka oraz retuszowanie zdjęć; - Projektowanie grafik na potrzeby witryn internetowych; - Projektowanie całościowych widoków, makiet stron internetowych; - Kreowanie identyfikacji wizualnej. Oczekujemy: - Biegła znajomość Adobe Photoshop, Illustrator oraz Indesign; - Wyczucie estetyki i poprawne stosowanie elementów w projektach graficznych; - Kreatywność; - Rzetelność i ambitność w wykonywaniu zleceń; - Doświadczenia minimum 2 lata na podobnym stanowisku, - PORTFOLIO Praca zdalna lub na miejscu w Bydgoszczy. Oferty, CV + link do PORTFOLIO prosimy kierować na adres mailowy lub w zakresie serwisu ...

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, potrzebuje kogos kto pracuje w prcgraamie INdesign po to by zlozyc nam graficznie magazyn online.

  $282 (Avg Bid)
  $282 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Witam! Szukam osoby która stworzyłaby skrypt do Adobe InDesign (lub innego programu graficznego) mający na celu automatyczne (bądź półautomatyczne) rozpisywanie planów dietetycznych i treningowych w formie graficznej (na bazie dokumentów których obecnie używam). Chodzi o zalgorytmizowanie obliczania dziennego zapotrzebowania kalorycznego oraz podział kalorii / makro składników w oparciu o dane, które użytkownik wypełnia na mojej stronie internetowej przy pomocy formularza a następnie trafiają one do mnie w formie maila. Sam jestem programistą (skonczyłem informatykę ze specjalizacją programowanie - co prawda głównie w C# i środowisku .NET) więc myślę, że dużo łatwiej będzie się nam dogadać w kwestii niuansów t...

  $203 - $610
  $203 - $610
  0 składanie ofert

  Witam, zleceniem jest umieszczenie przez nas przygotowanej treści i zdjęć do zakupionej templatki Adobe InDesign. Możliwe, że będą potrzebne małe modyfikacje templatki. Piorytetem dla nas jest finalna jakość - pod tym kątem jesteśmy perfekcyjni.

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Od czasu do czasu potrzebuje tworzenia nieskomplikowanych sekwencji za pomoca oprogramowania Quite Imposing. Mile widziane takze umiejetnosci graficzne Photoshop, Illustrator, Indesign. Bardzo duza zaleta bylaby geograficzna bliskosc Olawy pod Wroclawiem

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert

  Mam tekst, książka/ebook na 59 stron (z dużymi przerwami i licznymi ćwiczeniami (tabelka na całą strone itp) w odt ("word"). Chciałbym aby ktoś mi to wszystko ułożył w InDesign, dodał zdjęcia autorki (dostarczę, są średnie ale 2-3 da się wybrać) i kilka pasujących z internetu (darmowe banki, podam linki). Wykonawca zostanie wybrany szybko (jeszcze dziś jak się da 24,08) i zlecenie jest na szybko. Udzielam pełnego wsparcia w wykonaniu, jak tylko mogę.

  $48 (Avg Bid)
  $48 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  Zaprojektuj ulotkę Zakończone left

  Mam w planach wydanie wiele firmowych ulotek produktowych. Wszystkie muszą być oczywiście spójne ze sobą. Objętość jednej to od 4 do 12 stron. Technologia: najlpeiej inDesign, ponieważ do tej pory go używaliśmy. Rezultat pracy oczywiście w pdf dla drukarni.

  $296 (Avg Bid)
  $296 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert
  Szukam grafika DTP Zakończone left

  Potrzebna jest osoba do wykonywania prostych prac graficznych. Od szparowania, zakładania paths’ów w Photoshopie, wykonywania prostych prac w Illustratorze a kończąc na wprowadzaniu poprawek w katalogach składanych w InDesign (znajomość pracy na stylach, umiejętność łamania tekstu). Szukamy osoby dokładnej, szybkiej i samodzielnej :) Praca zdalna, na początek płatna za godziny w niedalekiej perspektywie zatrudnienie na etat. Preferujemy równoległy kontakt przez skype, tel lub mail tak aby mieć stały nadzór nad pracami. Więc w grę wchodzą godziny pracy 8-16. Czekamy na wasze CV.

  $72 (Avg Bid)
  $72 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Potrzebuję o dostosowanie templatki CV pod określoną osobę. Potrzeba zmienić dane, doświadczenie, zdjęcie, informacje dodatkowe itd. Przewiduję, że dla osoby sprawnie posługującej się Adobe InDesign nie powinno to zająć dłużej niż 1h.

  $12 (Avg Bid)
  $12 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...zakresie DTP i znających się na technologii druku • obsługujące sprawnie programy Photoshop, Ilustrator, Indesign • mających doświadczenie w komunikacji BTL • znajomość programów graficznych 3D • mile widziane doświadczenie w projektowaniu niestandardowych form i rozwiązań dla materiałów dostępnych w punkcie sprzedaży • których interesuje wzornictwo przemysłowe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolio, cv oraz zawarcie w informacji z poniższego formularza na adres e-mail: z GRAFIK w temacie wiadomości. LINK DO PORTFOLIO Proszę określić znajomość poniższych programów: 1-brak 2-słabo 3-dobrze 4-bardzo dobrze 5-biegle ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3D Photoshop Indesign Ilustrator...

  $339 (Avg Bid)
  $339 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...zakresie DTP i znających się na technologii druku • obsługujące sprawnie programy Photoshop, Ilustrator, Indesign • mających doświadczenie w komunikacji BTL • znajomość programów graficznych 3D • mile widziane doświadczenie w projektowaniu niestandardowych form i rozwiązań dla materiałów dostępnych w punkcie sprzedaży • których interesuje wzornictwo przemysłowe Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie portfolio, cv oraz zawarcie w informacji e-mail z poniższego formularza na adres: z GRAFIK w temacie wiadomości. LINK DO PORTFOLIO Proszę określić znajomość poniższych programów: 1-brak 2-słabo 3-dobrze 4-bardzo dobrze 5-biegle ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3D Photoshop Indesign Ilustra...

  $396 (Avg Bid)
  $396 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, poszukuje osoby, która w najbliższe trzy dni na podstawie posiadanego przez mnie wzoru w InDesign lub Illustrator przygotuje dla mnie portfolio. Wszystkie komponenty tekstowe oraz wizualizacje moich projektów są już gotowe - wybranemu podwykonawcy udostępnie plik na GDrive. Osoby zainteresowane projektem proszę o przesyłanie wraz ze zgłoszeniem swojego portfolio. Anna Frankowska

  $123 (Avg Bid)
  Pilny
  $123 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Grafik / Web Designer Zakończone left

  Opis stanowiska pracy: - przygotowywanie koncepcji graficznych - przygotowywanie kreacji graficznych - branding - projektowanie stron internetowych - projekty BTL Wymagania: - kreatywność i znajomość najnowszych trendów w grafice online - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio) - bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE (Photoshop, Ilustrator, InDesign) - znajomość standardów HTML i CSS - umiejętność pracy w zespole - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  $744 (Avg Bid)
  $744 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Grafik / Web Designer Zakończone left

  Opis stanowiska pracy: - przygotowywanie koncepcji graficznych - przygotowywanie kreacji graficznych - branding - projektowanie stron internetowych - projekty BTL Wymagania: - kreatywność i znajomość najnowszych trendów w grafice online - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (potwierdzone przez portfolio) - bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE (Photoshop, Ilustrator, InDesign) - znajomość standardów HTML i CSS - umiejętność pracy w zespole - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  $744 (Avg Bid)
  $744 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Pilnie Poszukujemy osoby do pracy - praca zdalna we współpracy z zespołem redakcyjnym. - magazyn/miesiecznik formatu A4/ 48 stron Wymagane - kreatywne podejście do tematu - znajomość pakietu Adobe ( Photoshop/InDesign) - umiejetność pracy w zespole Gwarantujemy stałe zlecenia, 'nieregulowany' czas pracy, zdobycie doświadczenia. Prosimy O wycenę składu i 'layout' 40 stron, zdjęcia sa dostarczane przez wydawcę. O Portfolio do wglądu.

  $152 (Avg Bid)
  $152 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Pilnie Poszukujemy osoby do pracy - praca zdalna we współpracy z zespołem redakcyjnym. - magazyn/miesiecznik formatu A4/ 48 stron Wymagane - kreatywne podejście do tematu - znajomość pakietu Adobe ( Photoshop/InDesign) - umiejetność pracy w zespole Gwarantujemy stałe zlecenia, 'nieregulowany' czas pracy, zdobycie doświadczenia. Prosimy O wycenę składu i 'layout' 40 stron, zdjęcia sa dostarczane przez wydawcę. O Portfolio do wglądu.

  $416 (Avg Bid)
  Pilny
  $416 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Zlecę wykonanie katalogu tekstowego (złożenie z tekstu głównie - środek + projekt okładki) według wytycznych i zgodnie z materiałami,. Dostarczam pliki źródłowe (indesign) daję przykład katalogu, który był wykonywany ostatnio (zrobilismy juz takich katalogow kilkanascie u jednej osoby ale jest na urlopie). Potrzebuje pilnie - na niedziele - poznego wieczoru. Wszystko przygotowane, kwestia przeklejek / złożenia, nic trudnego, pare godzin roboty dla osoby obrotnej w photoshopie lub indesign. wyjsciowo chce dostac pdfy do druku dla drukarni (ze spadami 3mm) Zwykle robi nam to jedna osoba, ale jest na urlopie (pobiera zwykle 150 pln za całosc - sugestia budżetu)

  $18 - $153
  Ukryte
  $18 - $153
  5 składanie ofert

  Pilnie - w ciągu kilkunastu godzin potrzebujemy aby złożyć katalog - środek katalogu na podstawie worda. Głównie tekst ale też i elementy graficzne (głównie logotypy) + 6 reklam do przeklejenia do środka. Wyglądać ma wewnętrznie - podobnie jak w załączeniu. Wszystko (tekst) + grafiki przygotowane do działania. Potrzebuję zdecydowanej osoby, która rozpocznie zlecenie od ręki. Rozliczenie - FV lub um dzieło. Nie zaliczkuje ze względu na czas, zamykamy temat od ręki po szybkim wykonaniu. Proszę o cenę za całość zlecenia. Wnętrze - wyjdzie około 30-40 stron (pomniejszona czcionka, dwie kolumny - jak w załączeniu), w word - surowo jest około 60 stron.

  $18 - $153
  Ukryte
  $18 - $153
  11 składanie ofert

  Poszukujemy osób które stale będą projektować materiały reklamowe (plakaty, ulotki, itp). Projekty powinny być stockowe wypełnione przykładowym tekstem (dostarczymy). Projekty mają być szablonami do wykorzystania w wielu branżach. Przewidujemy około Zdjęcia zostaną dostarczone (podglądy). Wszystkie projekty powinny być przygotowane w Adobe Indesign. Szczegółowe wytyczne techniczne w trakcie realizacji.

  $846 (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $846 Średnia Oferta:
  24 składanie ofert

  Poszukiwany Grafik pracujący w Adobe InDesign do składu katalogu produktowego Praca stacjonarna w godz. 9-17 w Krakowie okres 3 miesiące

  $719 (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $719 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  potrzebny grafik ze znajoością Adobe InDesign do składu katalogu produktowego, na okres 3 miesięcy praca stacjonarna w biurze w godzinach 9-17.

  $472 (Avg Bid)
  $472 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, Potrzebujemy pilnie osoby, ktora wykona katalog w programie INDESIGN. Docelowo chemy otrzymac PDFy do druku. Co posiadamy: Pliki zrodlowe Indesign z poprzedniego katalogu - srodek + okladka (wszystko wymierzone do druku, wystarczy podmieniac / zaktualizowac) Pliki graficzne do wklejenia - logotypy na okladke katalogu Dokladny opis - co nalezy wykonac Co nalezy zrobic: - zmienic grafike / kolorystyke okladki + dac jakis obrazek (zmiana tylko na stronie glownej okladki - nr 1) - wstawic logotypy na okladke katalogu - zaktualizowac srodek o nowe informacje (okolo 20 stron) - przekazujemy tekst w docx do wklejenia + kilka obrazkow - zaktualizowac okladke ostatnia (nr 4) - zaktualizowac program (text) (strona nr 2) Rozliczenie - najchetniej FV, moze tez byc rachunek Pot...

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  skład publikacji w CORELU lub ILUSTRATORZE + INDESIGN z obróbką ilustracji z programów CAD 1) import PDF-ów z Autocada z poszczególnymi warstwami rys. architektoniczno-budowlanego, zgrupowanie, nadanie odpowiednich kolorów i grubości linii, itd 2) obróbka rysunków przestrzennych modeli CAD, zaimportowanych w formacie EPS - wamaga to spawania i scalania pól wypełnień płaszczyzn, , nadanie odpowiednich kolorów i grubości linii, itd 3) DTP całości publikacji Praca wymaga wiedzy z zakresu dokumentacji architektoniczno-budowlanej. Najbardziej odpowiednią osobą byłby doświadczony architekt z wiedzą nt DTP i składu publikacji do druku ... :)

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukujemy grafika do pracy nad poniższym zakresem projektów: Strony internetowe Reklama internetowa Projektowanie aplikacji webowych Projektowanie aplikacji mobilnych Projekty obejmujące ilustracje / rysunki Wymagania: Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator InDesign) Znajomość zasad web designu (mile widziana znajomość podstaw HTML/CSS) Znajomość zasad typografii Mile widziane: umiejętność rysowania / ilustrowania Znajomość DTP nie jest wymagana - pracujemy tylko nad projektami w sieci Praca w biurze, Warszawa Śródmieście. Proszę przesyłać swoje CV wraz z portfolio na adres: szymon@

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, mamy kilka folderów w formacie INDD, które zostały wyeksportowane do formatu .IDML w cely wykonania przekładu. Szukamy freelancera, który przygotuje foldery w formacie INDD pod druk na podstawie tłumaczeń z plików .IDML. Kryterium: cena za jedną stronę. Przykładowy folder do wglądu dla zainteresowanych.

  $101 (Avg Bid)
  $101 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ... - Projektowanie identyfikacji wizualnych na potrzeby stron i aplikacji internetowych. - Projektowanie identyfikacji wizualnych na potrzeby aplikacji mobilnych. Wymagania: - Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań komercyjnych. - Doskonała znajomość programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. - Mile widziana znajomość programów Adobe Muse, Adobe Edge Animate, Adobe InDesign - Wiedza o projektowaniu użyteczności (UX design). - Znajomość rozwiązań umożliwiających tworzenie makiet funkcjonalnych na potrzeby rozwiązań internetowych oraz mobilnych. - Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design. - Znajomość najnowszych trendów w zakresie projektowania graficznego. Mile widziane: - Podstawowa znajomość HTML 5 oraz CSS 3. - ...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Przygotowuję produkty doradcze. Objętość 20-30 stron. Przesłam w wordzie lub excelu treść i potrzebuję żeby ktoś mi to estetycznie uporządkował i wykonał tabele i wykresy, może być np w indesign. Pracuję nad tym w ten weekend. Pod koniec weekendu przesyłam i chciałbym mieć na poniedziałek.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...layoutów plików, wklejanie brakujących fragmentów z plików w innym formacie; rozwiązywanie problemów z czcionkami; podział dużych plików na mniejsze i ich obróbka do celów tłumaczeniowych...) - rozwiązywanie problemów z wyświetlaniem plików (czcionki, tagi...) - konwersja formatów plików (pdf>doc; mif>rtf>mif; ttx>inx, rtf>ttx....) Wymagania - doskonała znajomość programu Adobe InDesign i/lub FrameMaker - bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - umiejętność rozwiązywania problemów - dokładność, dobra organizacja, punktualność - praktyczna znajomość języka angielskiego Mile widziane - znajomość innych programów do składu komputerowego (np. QuarkXpress, Pa...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecenie polega na przygotowaniu multimedialnej prezentacji/katalogu/gazetki odzwierciedlającego papierową (istniejącą) publikację/katalog (około 56 stron), ale uzupełniony o proste elementy graficzne i interaktywne. Katalog online ma mieć ...pokazuje człowieka, który opisuje cały katalog a potem odkłada go na biurko - i wtedy przechodzimy do katalogu "kartkowalnego" Film mamy gotowy, ale trzeba go wstawić i połączyć razem. 2. Mamy kilka filmów do wstawienia (około 4), które powinny otwierać się po kliknięciu na danym miejscu. Treść prezentacji stanowią teksty i zdjęcia przygotowane w programie Photoshop , Illustrator i Indesign. Proszę o podanie przez portal Zlecenia przez net: informacji co do kosztów i do czasu wykonania zlecenia + ewe...

  $401 (Avg Bid)
  $401 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebujemy projekt folderu A5, 20 stron, teksty zdjęcie dostarczamy oraz ogólną kolorystykę. Najlepiej freelancer z to zlecenie na musi być przygotowany w Adobe Indesign 5.0 lub niżej.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukujemy kreatywnego grafika do tworzenia materiałów reklamowych. Wymagania: -znajomość programów Adobe Photoshop, Indesign, Ilustrator, Flash, Corel Draw - umiejętność przygotowani materiałów do druku oraz publikacji w internecie - dyspozycyjność czasowa - terminowość, dokładność - posiadanie własnego portfolio Miejsce pracy Warszawa

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecenie polega na przygotowaniu multimedialnej prezentacji/katalogu odzwierciedlającego papierową (istniejącą) publikację/katalog (około 56 stron), ale uzupełniony o proste elementy graficzne i interaktywne. Treść prezentacji stanowią teksty i zdjęcia przygotowane w programie Photoshop , Illustrator i Indesign. Prezentacja powinna zostać przygotowana w taki sposób, aby możliwe było jej umieszczenie w Intranecie oraz wyświetlanie z komputera podczas pokazywania szerszemu audytorium. Prezentacja powinna mieć charakter zamknięty, bez możliwości jej edycji przez osoby trzecie. Prezentacja powinna mieć charakter nielinearny, tak aby możliwe było swobodne przechodzenie pomiędzy jej poszczególnymi elementami na zasadzie hiperłącz i pokazywanie w jej ramach różnych ma...

  $101 (Avg Bid)
  $101 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, poszukuję kilka osób do współpracy przy pisaniu wartościowych artykułów na tematy takie jak: Joomla 3.0 PrestaShop WordPress ASP.NET jQuery MooTools Symfony PHP5 CSS3 Photoshop CS6 Illustrator CS6 InDesign CS6 Corel Draw x6 Artykuły wysokiej jakości, wyczerpujący dany temat, możliwie ciekawy dla odbiorcy [ coś nowego i wartościowego ], jeżeli będzie trzeba dodać obrazki należy się również tym zająć np. jak wykonać dany efekt w photoshopie, artykuły wraz z kodem źródłowym, ukazaniem przykładu, stała współpraca, nie obiecuje dużo artykułów w miesiącu ale będzie to regularnie. oczekuje sumienności i zaangażowania. artykuły będzie trzeba dodać do blogu opartym o skrypt WP.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Wymagania: Bardzo dobra znajomość InDesign, w tym plug-inów do tworzenia katalogów produktów np. EasyCatalog (szablony, biblioteki danych). Umiejętność zaawansowanego importu danych z Excela do InDesign, w tym zdjęć, grafik itp. Przedewszystkim zależy nam na dokładnym i sprawnym zarządzaniu danymi, których źródłem są zewnętrzne pliki Excela. Bardzo zależy nam na osobistym kontakcie w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Zainteresowanych zleceniem proszę o jak najszybszy kontakt.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę dodanie w jak największej liczbie serwisów ogłoszeniowych informacji o szkoleniach i kursach z obsługi programów graficznych: - Adobe Photoshop - Adobe Photoshop Elements - Adobe Illustrator - Corel DRAW - Gimp - Adobe InDesign Proszę o podanie ceny i szacunkową liczbe takich serwisów: (jeżeli serwisy są płatne to proszę wkalkulowac koszta) Dodatkowo zlecę, jeśli znasz kogoś kto chce nauczyć się obsługi programów graficznych, to oferta jest dla Ciebie . My zyskamy klienta a Ty dobrą prowizję od zlecenia! Proszę o zostawienie do siebie kontaktu email, telefonu lub gg oraz o składanie ofert

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukiwany grafik do modyfikacji i zakodowania prezentacji na 10 slajdów w Adobe InDesign.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Najlepsze indesign Artykułów Społeczności