Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 ipad znalezione projekty, cennik w USD

  I am looking for a developer to write a medical application for IPAD. Application has to be developed in Objective-C. It will be used only on Apple devices and via Web. Application will have few 3D animations and graphics.

  $7903 (Avg Bid)
  $7903 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Poszukuje osoby która moze wykonac szkielet aplikacji mobilnej w React Native na Androida i iOS. Chodzi mi o stworzenie struktury projektu i napisanie komponentow oraz widokow bez zadnej logiki biznesowej. Komponenty i ekrany musza byc skalowalne i wygladac dobrze na roznych urzadzeniach takich jak iPhone X, iPad oraz tablety i telefony z Androidem. Kod komponentow musi byc czysty i sensowny. Kazdy komponent ma byc w oddzielnym folderze w strukturze projektu. Aplikacja ma miec menu i 5 ekranow tak jak jest to przedstawione na zalaczonych obrazkach. Nawigacja pomiedzy ekranami powinna dzialac. Komponenty powinny ladowac hardkodowane dane z zamockowanego API. Jeszcze raz podkresle ze chodzi tylko o stworzenie komponentow, ekranow i nawigacji pomiedzy nimi. Kod aplikacji w jedn...

  $458 (Avg Bid)
  $458 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Zlecimy wykonanie aplikacji WWW, wywoływanej głównie z poziomu urządzeń mobilnych (iPad). Od strony klienta końcowego aplikacja jest kreatorem, która w zależności od udzielonych odpowiedzi wyświetla dalsze strony w oparciu o wcześniej zdefiniowany algorytm. Np. Pytanie 1: Gdzie najczęściej robisz zakupy spożywcze. Możliwe są 2 odpowiedzi: On line oraz W sklepie stacjonarnym. Jeśli klient wybierze On line to generowane są kolejne możliwości odpowiedzi, analogicznie też jak wybierze W sklepie stacjonarnym. Chodzi o stworzenie mechanizmu, który da z jednej strony możliwość tworzenia stron z treścią (Text, grafika, video) a z drugiej umożliwi tworzenie schematów (algorytmów) na podstawie której dane strony będą wyświetlane. Warunki wyświetlania ...

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  Project for Dilip B. Zakończone left

  ..."product_location";N;s:12:"product_logo";N;s:11:"product_url";s:17:"";}}' Dodatkowe screeny: Tabela wtyczki Admin panel: User: demo Pass: demo1 Link do pobrania wtyczki Być może trzeba coś zmienić w poniższych plikach: product retailer> assets> js> admin> wc-product-retailers-admin product retailer> includes> admin> ...

  $147 (Avg Bid)
  $147 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Mobile development Zakończone left

  Aplikacja na iPhona/iPada iPhone i iPad Potrzebuję, żebyś ją zaprojektował i stworzył Aplikacja mobilna, podparta prosta wersja desktop rowniez, dla rynku kupna sprzedazy samochodow uzywanych. Szczegoly na maila.

  $6594 (Avg Bid)
  $6594 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Prosimy o wycenę stworzenia aplikacji z 3 funkcjami: 1. Poprzez aplikację robimy zdjęcie / na zdjęcie nakłada się logo,ramka (grafika po naszej stronie). 2. Następnie po zrobieniu zdjęcia w etapie 1 po naciśnięciu na dany element twarzy np. polik nakłada się grafika (będą 3 takie elementy). 3. W 3 etapie uzytkownik musi nakierowac elementem(grafika) pod odpowiednim katem na element zdjecia - wtedy gra jest zakonczona sukcesem. Prosimy o oferte cenowa i termin realizacji.

  $331 (Avg Bid)
  $331 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Prosimy o wycenę stworzenia aplikacji z 3 funkcjami: 1. Poprzez aplikację robimy zdjęcie / na zdjęcie nakłada się logo,ramka (grafika po naszej stronie). 2. Następnie po zrobieniu zdjęcia w etapie 1 po naciśnięciu na dany element twarzy np. polik nakłada się grafika (będą 3 takie elementy). 3. W 3 etapie użytkownik musi nakierować elementem(grafika) pod odpowiednim katem na element zdjęcia - wtedy gra jest zakończona sukcesem. Prosimy o ofertę cenowa i termin realizacji.

  $357 (Avg Bid)
  $357 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Aplikacja na iPad Zakończone left

  Prosimy o wycenę stworzenia aplikacji z 3 funkcjami: 1. Poprzez aplikację robimy zdjęcie / na zdjęcie nakłada się logo,ramka (grafika po naszej stronie). 2. Następnie po zrobieniu zdjęcia w etapie 1 po naciśnięciu na dany element twarzy np. polik nakłada się grafika (będą 3 takie elementy). 3. W 3 etapie uzytkownik musi nakierowac elementem(grafika) pod odpowiednim katem na element zdjecia - wtedy gra jest zakonczona sukcesem. Prosimy o oferte cenowa i termin realizacji. PROSIMY O OFERTY WŁĄCZNIE OD POLAKÓW.

  $328 (Avg Bid)
  $328 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Witam Potrzebuje aplikacji mobilnej ktora bedzie uruchamiala odpowiednia strone www. Czyli natywna aplikacja na iPhone/iPad ktora laduje strone poczatkowa i pozniej juz wszystkie akcje dzieja sie na stronie www. Dodatkowo aplikacja ma miec "ustawienia" w ktorych wpiszemy login i haslo i bedzie mozna zapisac te dane. Zapisane dane maja byc przekazane po prostu jako parametr w adresie do odpalaniej strony www. Potrzebuje tez pomocy po zatwierdzeniu aplikacji z wgraniem jej do sklepu.

  $333 (Avg Bid)
  $333 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Mobile development Zakończone left

  Aplikacja na iPhona/iPada iPhone i iPad Potrzebuję, żebyś ją zaprojektował i stworzył Mam na imię Marta, często gotując w domu obiady kolacje lub robiąc śniadania zastanawiamy sie co ja mam zjeść? Chciałabym zrobic aplikacje typu - moja lodówka Gdzie wybieramy produkty które juz mamy w domu. Chciałabym aby w aplikacji dostępne były przepisy kulinarne, automatyczne mogą nam wyskoczyć Dania które możemy zrobic z tego co juz mamy w domu. Wychodząc na zakupy dodajemy produkty. Najbliżej widziane Dania to te do których nie musimy kupywać masy produktów. Jest to oszczędne, pomaga środowisku- ile razy wyrzuciłeś jakieś zepsute produkty unikniesz tego ponieważ będziesz mógł dodać ilość posiadanego produktu i datę spożycia.

  $684 (Avg Bid)
  $684 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Mobile development Zakończone left

  Aplikacja na iPhona/iPada iPhone i iPad Potrzebuję, żebyś ją zaprojektował i stworzył Zaprogramuj aplikacje na iPhone/ iPada ktora bedzie magazynem/gazeta. Chcialbym miec mozliwosc publikowana kolejnych numerow raz w miesiacu. Ze swojej strony dostarczam plik pdf. W aplikacji musi byc rowniez menu wyboru numerow, i reklamy zewnetrznych podmiotow np. Admob, oraz wewnetrzne. Mozesz wyjorzystac gotowy szablon Wersje magazynu znajdziesz tu Wszystko musi dzialac na ipada i iphona wersja ios 10

  $591 (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $591 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Mobile development Zakończone left

  Aplikacja na iPhona/iPada iPhone i iPad Potrzebuję, żebyś ją zaprojektował i stworzył Potrzebuje zrobić aplikacje mobilna portalu internetowego na bazie strony internetowej.

  $360 (Avg Bid)
  $360 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukuję programisty do stworzenia aplikacji na iPhone/iPad/watchOS. Projekt oparty o import danych z bazy i prezentację w responsywnej formie. Zakres prac: cięcie psd, frontend, backend (w zasadzie import z gotowej bazy).

  $1500 (Avg Bid)
  $1500 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Granite Countertops Ipad/Iphone App

  $589 (Avg Bid)
  $589 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Potrzebujemy stworzyć prosty program gastronomiczny łaczący się z bazą windowsowego programu gastronomicznego. Działanie przyjmowanie zamówien na potrawy wraz z wskazaniem stolika.

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji mobilne...przekazaniem kodu źródłowego pod istniejące API we współpracy z wymagającym informatykiem i programista. Tematem aplikacji jest formularz z interwencji lekarskiej pogotowia ratunkowego: Jezeli jestes zainteresowany, podeslij prosze swoje IOS-Portfolio. I ask to write a mobile application IOS exclusively for the iPad Pro with the transfer of source code under the existing API in collaboration with demanding computer scientist and programmer . The theme of the application is a form of medical intervention ambulance : If you are interested , please podeslij its IOS - Portfolio .

  $778 (Avg Bid)
  Wyróżniony Pilny
  $778 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukujemy grupe programistow ktorzy, napisza nam aplikacje na mobilne urzadzenia, Mac , Android , Windows. W zalaczniku detale, martin at laptopexpert dot ca

  $1934 (Avg Bid)
  $1934 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Szukam teamu ktory stworzy od podstaw grafike i mechanike gry, jak rowniez architekture client - server na urzadzenia mobilne , bazujaca na popularnych tytulach RTS w technologiach Android, IOS. Budzet do dyskusji. Czas prac 6mc+ Wytyczne dotyczace grafiki i mechaniki zostana dostarczone po zakonczeniu aukcji.

  $11420 (Avg Bid)
  $11420 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zadanie polega na pocięciu dostępnego w plikach PSD projektu strony internetowej do standardu HTML5 + CSS3 (sprawdzane tylko na najnowszych wersjach przeglądarek IE11, Firefox, Safari, Chrome i Opera) wraz z uwzględnieniem zawijania się layoutu na urządzeniach mobilnych o wąskich ekranach (testowane na iOS iPhone i iPad oraz wyrywkowo Android) - floating layout. Tak pocięty layout powinien być dostarczony jako archiwum ZIP zawierające pliki szablonu zgodnego z Wordpress. W ramach zadania wykonawca zainstaluje również na wskazanym serwerze () CMS WordPress wraz z potrzebnymi wtyczkami oraz powiąże pliki graficzne layoutu ze stroną Internetową. Czas wykonania zadania ok. 7 dni od rozpoczęcia. Zadanie wykonane będzie w oparciu o umowę o dzieło (kwota brutto na umowie...

  $279 (Avg Bid)
  $279 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Zadanie polega na pocięciu dostępnego w plikach PSD projektu strony internetowej do standardu HTML5 + CSS3 (sprawdzane tylko na najnowszych wersjach przeglądarek IE11, Firefox, Safari, Chrome i Opera) wraz z uwzględnieniem zawijania się layoutu na urządzeniach mobilnych o wąskich ekranach (testowane na iOS iPhone i iPad oraz wyrywkowo Android) - floating layout.

  $143 (Avg Bid)
  $143 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Wideodomofon IP Zakończone left

  W istniejącym projekcie z zakresu automatyki należy wykonać metodę pozwalająca obsłużyć wideodomofon IP Mobotix (SDK w C++ dostępne) na iPad.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam wykonawcy który podoła zrealizować aplikację podobną do aplikacji: miała ona by być w 90% jak ta wyżej Wykonanie tylko na ipada Czas na wykonanie - im szybciej tym lepiej Proszę nie sugerować się budżetem - proszę o oferty

  $6 - $6
  $6 - $6
  0 składanie ofert

  ...freelancer.com (to ewentualnie do omówienia) Zlecenie jest bardzo pilne - teksty MUSZĄ być wykonany do jutra do 11 rano. Dlatego proszę odpisać czy jest to w ogóle możliwe. Chodzi o napisanie tekstów dla strony internetowej (tworzonej przeze mnie, niestety nie mam już czasu na teksty ze względu na większą ilość zleceń) Jest to strona firmowa serwisu pogwarancyjnego urządzeń mobilnych, m.in. iPhone, iPad, iPod oraz MacBook. W załączniku przesyłam wyglą strony oraz mniej więcej ilość tekstu do napisania. Proszę uwzględnić przy ewentualnym pisaniu słowa kluczowe na które serwis był pozycjonowany: naprawa iPhone poznań, serwis iPhone poznań, wymiana szybki iPhone, serwis apple, wymiana szybki iPhone 6, apple poznań  Nie mogą jednak one zaw...

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Aplikacji na iOS. Opis: Aplikacja ma za zadanie wykrywać czy iPhone lub iPad posiada JailBreak. Główne funkcje: - Aktualny status aplikacji. Wykrycie Jailbreak lub nie. (np. Zielone, czerwone koło z informacją po środku) - Informowanie użytkownika o wykryciu JailBreak - Powiadomienie - Możliwość przesłania wiadomości email o wykryciu jailbreak. - Blokada przed przypadkowym usunięciem oraz blokada aplikacji na (KOD) - Możliwość instalacji poprzez App Store Opis: Jeżeli aplikacja wykryje Jailbreak to powinna powiadomić o tym użytkownika poprzez alert na ekranie lub wiadomość email. Wymagania: - Ładny wygląd aplikacji - Współpraca aplikacji z najnowszymi iOS (Projektant musi wspierać aplikacje przez 12m i aktualizować ją tak aby była kompatybilna z naj...

  $18 - $152
  $18 - $152
  0 składanie ofert

  Praca na około dwa tygodnie. Trzeba dokończyć i przetestować czytnik gazet na iPhone'a i iPada. W większości projekt jest wykonany. W kwestii szczegółów proszę o kontakt [Contact details removed by Freelancer.com Administrators for breaching the site Terms and Conditions]

  $736 (Avg Bid)
  $736 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...użyteczności publicznej, od pomysłu, poprzez pomiary, projekt, uzgadnianie materiałów do realizacji aż po dekoracje i sesje zdjęciowe. Strona nie ma być to nadęta czy nowobogacka, ale raczej elegancka na styl włoski, czyli z klasą :), z dopracowanym detalem. CZEGO BYŚMY CHCIELI, OCZEKIWALI: * logo - ewentualna propozycja zmiany * stronę, działająca zarówno na urządzeniach mobilnych (telefon, Ipad) oraz na komputerach Główne założenia: - ma być czytelna, prosta (bez ozdobników, udziwnień, opóźniających czas ładowania animacji etc.) - ma mieć przede wszystkim dobrze rozwiązaną galerię: duża rozdzielczość zdjęć, łatwy powrót do menu głównego - ma mieć cms - musimy mieć możliwość dodawania i odejmowania zdjęć oraz ich ...

  $674 (Avg Bid)
  Pilny
  $674 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Aplikacja na iPada, będzie to Katalog produktów przeniesiony z wersji papierowej na iPada.

  $1823 (Avg Bid)
  $1823 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Potrzebuję aplikacji mobilnej, która jest podobna do tej Czyli formularz zgłoszeniowy, klika stron poradnika, notatnik.

  $498 (Avg Bid)
  $498 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Zlęcę napisanie aplikacji: Platforma - iOS ( w przyszłości być może Android ) Urzadzenia - głownie tablet, nie wiem czy zdecyduję się na telefon, Laptop (komputer, web) Orientacja - głównie pionowa Wymagana rejestracja i logowanie Możliwość udostepniania między użytkownikami Strona WWW - zastanowię się czy od razu czy później Płatność subskrypcyjna Raczej brak notyfikacji Push Sprawne, wygodne, szybkie połączenie z aparatem Kontakt - najlepiej z orientacyjną wyceną

  $793 (Avg Bid)
  $793 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...Priorytetem jest poprawne wyświetlanie na urządzeniach iphone / ipad oraz android - serwis obecnie na komputerach PC wyświetla się poprawnie. Jakie problemy występują: - szablon jest minimalnie przycinany z lewej i prawej strony jest to ok. 10-20px. - menu górne (rozwijane) nie działa (rozwijane menu skaczę) nie da się w nie kliknąć - na podstronach przedstawiających produkty filmik youtube nachodzi na elementy strony (związane prawdopodobnie z przyciętymi bokami i dlatego się nie miejści) - na stronie głównej aktualności są w postaci "kafelków" oraz pod nimi jest tekst - nie są klikalne. Powyżej opisane problemy nie występują na komputerach typu PC. Preferowana osoba do usunięcia problemów powinna mieć urządzenie iphone / ipa...

  $111 (Avg Bid)
  $111 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...Priorytetem jest poprawne wyświetlanie na urządzeniach iphone / ipad oraz android - serwis obecnie na komputerach PC wyświetla się poprawnie. Jakie problemy występują: - szablon jest minimalnie przycinany z lewej i prawej strony jest to ok. 10-20px. - menu górne (rozwijane) nie działa (rozwijane menu skaczę) nie da się w nie kliknąć - na podstronach przedstawiających produkty filmik youtube nachodzi na elementy strony (związane prawdopodobnie z przyciętymi bokami i dlatego się nie miejści) - na stronie głównej aktualności są w postaci "kafelków" oraz pod nimi jest tekst - nie są klikalne. Powyżej opisane problemy nie występują na komputerach typu PC. Preferowana osoba do usunięcia problemów powinna mieć urządzenie iphone / ipa...

  $103 (Avg Bid)
  $103 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Szukam osoby, która przygotuje: 1) Prezentacja ( flesh HTML5) „ Przewodnik o terapii medycznej dla dzieci” – prezentacja do odczytu na komputerze i ipad. Trzeba przerobić istniejącą prezentację. 2) Prezentacja będzie wymagała nowej kreacji graficznej wszystkich slajdów wg wytycznych korporacyjnych, ew. Zmiana nawigacji, zawartość merytoryczna (treści), zdjęcia i filmy pozostają bez zmian. – oczywiście grafikę przygotujemy. Prezentacja zawiera około 50 slajdów.

  $256 (Avg Bid)
  $256 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam kogoś do prostego zadania - stronki HTML na której będę prezentował moje aplikacje mobilne. Strona ta będzie dostępna dla użytkowników iOS i Android - zarówno w "układzie" portrait jak i landscape. Także na tabletach (iPad i inne). Na wszystkich ma wyglądać podobnie, to jest: 1. Strona to lista aplikacji. 2. Każda aplikacja to jeden wiersz. 3. W tym wierszu jest ikonka aplikacji i kilka zdań opisu (około 20-30 słów). 4. Tekst powinien zawijać i "resizeować" się tak, żeby zrównywać się z wielkością ikony. 5. W trybie poziomym ikona powinna zajmować ~25% szerokości ekranu (do rozpatrzenia, jeśli wyjdzie Ci że ładniej wygląda to z innym rozmiarem to zmieńmy). Tekst powinien się powiększać tak, żeby zajmować ca...

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecimy stworzenie aplikacji na iOS (iPhone + iPad) dla firmy zajmującej się szkoleniami. Program ma wyświetlać listę szkoleń z możliwością zapisania się na konkretne poprzez kliknięcie guzika "Zapisz się". Wtedy użytkownik podaje swoje dane i otrzymuje mailowo potwierdzenie. Lista szkoleń musi być pobierana z serwisu poprzez API. Grafikę otrzyma Pan/Pani z naszej strony, chodzi wyłącznie o kod.

  $1110 (Avg Bid)
  $1110 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Prz... - fajna lista wraz ze statusami Elementy które podałem to tylko przykład, jeśli ktoś posiada lepszy pomysł - jestem otwarty na pomysły grafika :)

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Do pocięcia: Wymagania: - html5/css3 - IE9/10/11, Chrome, FF, Safari/Chrome Mac OSX, iPad, iPhone (wersja pod iPad może się po prostu skalować do wielkości ekranu jak np. ,ipad-retina/ ) - tło takie samo jak - dla głównego obrazka oraz Our customer - dokładność i terminowość - reszta chyba wynika z psd Proszę o oferty z linkami do trzech przykładowymi cięć psd oraz oszacowaniem cenowym. Chętnie nawiążemy długoterminową współpracę - nasze projekty: ;O=D (strona w budowie)

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  ...typu room booking display, czyli prezentacja rezerwacji sali konferencyjnej - na podstawie kalendarza internetowego. Scenariusz: - każda sala konferencyjna posiada własny kalendarz (np. google lub inny internetowy) - rezerwacje wpisywane są centralnie przez sekretariat lub innych użytkowników, poprzez www lub program obslugujący kalendarz (np. thunderbird) - przed każdą salą konferencyjną wisi ipad (w wersji 1 lub 2) lub tablet z androidem wersji min.4, z zainstalowaną aplikacją room booking display - aplikacja pokazuje agendę/rezerwacje tej sali na aktualny dzień, z podziałem na godziny, z dokładnością do kwadransa, z wyróżnieniem aktualnie trwającej rezerwacji i listą następnych. W załączeniu przykładowe sposoby prezentacji danych Aplikacja ma blokować...

  $18 - $153
  $18 - $153
  0 składanie ofert

  ...wskazanych stacji. Wymagana jest znajomość w jaki sposób funkcjonuje streaming audio stacji radiowych w internecie, w tym jak odbierać stacje radiowe nadające za pomocą serwerów shoutcast oraz icecast w formacie mp3, OGG i AAC+ oraz umiejętność rozróżnienia tych kodeków. Mile widziana jest znajomość zasad słuchania stacji radiowych z poziomu przeglądarki www, a także na urządzeniach mobilnych typu iPad, iPhone i z systemem Android. Wymagamy także bezbłędnego języka polskiego w celu tworzenia opisów stacji. Bardzo pomocna będzie również znajomości branży radiowej i rynku stacji radiowych w Polsce w zakresie nadajników FM i ich zasięgu, częstotliwości stacji radiowych oraz teoretycznych i praktycznych wiadomości na temat odbioru st...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukiwany grafik dtp/designer ze znajomością programów graficznych oraz z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji ipad. Konieczny perfekcyjny angielski (ze wzgl na współprace z firmami, które wymagają znajomości brandbooków publikowanych w jez ang). koniecznie: portfolio i doświadczenie co najmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku. praca w warszawie na cały etat. wykluczona praca zdalna

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Do modyfikacji strona Modyfikacja powinna polegać (głownie plików CSS) na wykonaniu responsywnego layoutu tj. takiego, który bedzie się zawijal do mniejszej szerokości na węższych ekranach np. iPhone, inne smartphone (Android i Windows Phone), orientacja pionowa w iPad i innych tabletkach itp. W ramach wykonania dzieła zamawiający oczekuje: Zaproponowania wyglądu strony w wersji mobilnej (na mniejszych ekranach) w oparciu o istniejącą grafikę i kolorystykę. Współpraca z zamawiającym dzieło odnosnie docelowego wyglądu wersji mobilnej. Modyfikacji i dodania nowych plików CSS. Dostosowania interfejsu użytkownika do obsługi na ekranie dotykowym. Ewentualnej modyfikacji istniejących plików HTML, ale w taki sposób aby nie doszło do zmiany wyglą...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  W związku z rozpoczęciem nowego projektu na dużą skalę poszukuję osób na stanowisko programisty iOS (iPhone/iPad). Wymagania: + min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie iOS + umiejętność tworzenia aplikacji w Objective-C + bardzo dobra znajomość środowiska XCode + bardzo dobra znajomośc systemu iOS + dobra znajomość OOA, OOD oraz wzorców projektowych + dobra znajomość języka angielskiego Praca zdalana o dowolnych godzinach. W odpowiedzi na ofertę proszę o przedstawienie swojego dotychczasowego doświadczenia, portfolio, cena za godzinę pracy.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Poszukuję osoby, która zaprojektuje funkcjonalności i wykona publikację na Ipad. Chodzi o przeniesienie istniejącego magazynu w PDF na IPADA i wykonanie aplikacji, którą będą mogli się posługiwać przy tworzeniu kolejnych wersji: redaktorzy, graficy. Materiał musi zawierać video (ale nie przekierowujące do youtuba, tylko "zaszyte" i wyświetlające się z poziomu publikacji na ekranie, na którym jest zamieszczone. Z góry dziękuje za przykłady dotychczasowych realizacji :-) mogą być małe próbki. Dziekuje

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuję programisty, który świetnie się porusza w świecie tworzenia aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem iOS (iPhone;iPad;iPod) Wymagane umiejętności programowania: Objective C; Cocoa; C Programming; Unity 3D (dodatkowo mile widziane) Umiejętność integracji : in app purchase; sieci reklam (revmob;chartboost;tapjoy itp); integracja programów do analizy danych (np. flurry); Dodatkowo podstawowa znajomość języka angielskiego do czytania instrukcji integracji gotowych kodów źródłowych. Na początek oferuję proste prace związane z integracją nowej grafiki i prostymi przeróbkami w gotowych już kodach źródłowych aplikacji. Przy udanej współpracy można liczyć na stałe zlecenia Jeżeli tworzysz zespół razem z dobrym grafik...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Szukam osoby, która napisze aplikację na IPad pobierającą i prezentującą informacje z urządzenia zewnętrznego. Urządzenie komunikuje się poprzez bluetooth.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Jestem autorem aplikacji napisanej pierwotnie pod iOS 6. Posiadam komplet źró...tylko klient do udostępnianego API. Niestety aplikacja przestała działać pod iOS 7. Treścią zlecenia jest dokonanie niezbędnych zmian w treści aplikacji i skompilowanie jej pod iOS 7. Przy okazji chcę podmienić logo w ikonie aplikacji oraz umożliwić wykorzystanie pełnej rozdzielczości ekranu na iPhone 5 (obecne binaria były kompilowane w czasach iPhone 4). Przedmiotem zlecenia nie jest adaptacja na iPad. Jestem gotów na udostępnienie kodu źródłowego oferentom, ale: - oczekuję najpierw przedstawienia oferty na modernizację (fixed price) oraz informacji o doświadczeniu w realizacji podobnych zleceń - kod źródłowy udostępnię wyłącznie wybranym oferentom, którzy spełnili ...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  WItam Zlecę napisanie prostej aplikacji na iPHONE i iPAD Aplikacja firmowa przedstawiająca ofertę firmy - prosty katalog produktów, strony opisowe, galeria zdjęć, prosty przelicznik jednostek, linki do stron www i pdfow, aktualności pobierane ze strony www (cms) Działanie napisanej przez nas analogicznej aplikacji na win8 można zobaczyć; jak i na androida: ;hl=pl Potrzebujemy dokładnie to samo na iOS co napisaliśmy na WIN8 i Androida Moduły: 1. Katalog produktów - kategorie i podkategorie - produkty: nazwa, zdjęcie, opis txt, link do strony www - dane gotowe w pliki XML 2. Aktualności - pobierane z CMSa strony firmowej - przygotowany plik XML do wykorzystania 3. Przelicznik

  $501 (Avg Bid)
  $501 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  WItam Zlecę napisanie prostej aplikacji na ANDROID (najnowszy). Aplikacja firmowa przedstawiająca ofertę firmy - prosty katalog produktów, strony opisowe, galeria zdjęć, prosty przelicznik jednostek, linki do stron www i pdfow, aktualn...podkategiorie 5. Strony ogólne opisowe - ok. 10 stron opisowych Wszytskie grafiki i XML przyghotujemy dla Wykonawcy. Wykonawca ma tylko złożyć całość w działająca aplikację na androida (tablet i tel) Termin realizacji: 2 tygodnie płatność po opublikowaniu - w tym samym dniu Forma współpracy: umowa o dzieło, umowa, rozlicznei FV, rachunek itp. Dodatkowo napisanie tej samej aplikacji na iphone i iPad ( ale to w innych aukcjach) Zamawiający: 2M SYSTEM Mariusz Młynarczyk pytania: 12 2579006 lub @

  $265 (Avg Bid)
  $265 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Aplikacja na iOS( termin składania ofert do 10 lipca) Zlecimy opracowanie aplikacji iOS - aplikacja ma być powiązana z blogiem (synchronizacja i pobieranie danych online z przypisanego blogu), mo...aplikacji iOS - aplikacja ma być powiązana z blogiem (synchronizacja i pobieranie danych online z przypisanego blogu), mozliwość przeglądania ściągniętych danych w trybie offline. Aplikacja powinna mieć formę książki, z możliwością przewracania stron, umieszczania zakładek oraz zapamietywania ulubinych pozycji. Obsługa fotografii umieszczanych na blogu. Pełna skalowalność, platformy iOS (iPhone, iPad). Odbiórcy- Obywatele Polski i później również Europy. Czas realizacji- Planowany czas wprowadzenia aplikacji do środowiska produkcyjnego: połowa października 20...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...- możliwość dołączenia utworzonego komponentu do istniejącej dedykowanej strony www lub bazującej na popularnym CMS, np. Wordpress; - możliwość zmiany stylu graficznego: obrazki, css, wymiary itp., które pozwolą na dostosowanie go do strony www, na której jest umieszczany; KOLEJNYM ETAPEM JEST STWORZENIE BLIŹNIACZEGO ROZWIĄZANIA NA PLATFORMY MOBILNE (aplikacja): - Android - Apple iPhone/iPad Aplikacja ma mieć analogicznie do komponentu www wymienione wyżej możliwości. Proszę o informację, czy technicznie można to będzie oprzeć na jednym rozwiązaniu, które będzie dostępne na wszystkich platformach, czy konieczne będzie tworzenie zupełnie od zera odrębnych aplikacji na każdą z platform. W odpowiedziach na zlecenie proszę o podawanie następując...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Agencja Interaktywna Magnetic Point () zleci wykonanie aplikacji mobilnej na iOS (iPhone/iPad). Zakres funkcjonalności aplikacji powinien pokrywać się z funkcjonalnościami jakie oferuje aplikacja Orlen Mobile: Główne założenia aplikacji: Dzięki aplikacji użytkownik będzie mógł: 1. Znaleźć punkt obsługi: - najbliżej swojej lokalizacji - za pomocą wyszukiwarki na podstawie podanej nazwy miejscowości 2. Wyniki wyszukiwania będą prezentowane na dwa sposoby: - widok mapy, z oznaczeniami najbliższych punktów - widok listy 3. Dla każdego z punktów obsługi dostępne będą informacje szczegółowe (dane teleadresowe, odległość od aktualnej lokalizacji) 4. Źródło danych - dane o punktach obsługi powinny być pobierane

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Najlepsze ipad Artykułów Społeczności