Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 joomla znalezione projekty, cennik w USD

  Witam. Posiadam stronę internetową na CMS Joomla 3. Chcę zaktualizować ją do Joomla 4 i potrzebuję stworzyć nowy szablon, który będzie wyglądał jak obecny.

  $220 (Avg Bid)
  $220 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  I'm interested in only polish and/or living in Poland developers. Foreigners won't be considered. TYLKO POLSKA Przygotowanie strony informacyjnej na podstawie gotowego graficznego projektu, wizualizacji PSD/JPG/PNG: - Cięcie, wyodrębnienie elementów z PSD - HTML, CSS, JS, PHP - Wordpress / Joomla

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Witaj Lukasz Sebastian D., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Potrzebujemy zoptymalizować szablon Joomla aby uzyskać jak najlepsze wskaźniki Core Web Vitals

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Chcę przeniesc forum i portal na Joomli z jednego hodtingu na drugi hosting

  $161 (Avg Bid)
  $161 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, Poszukuje osoby która stworzy lub dostosuje templete strony internetowej postawionej na joomla. Strona ma być dość prosta, fajnie jak by to był onepage. Strona ma zawierać: Główną stronę Opcja rejestracji i logowania Jedna strona dostępna tylko dla zalogowanych. Projekt rozpisany w word.

  $486 (Avg Bid)
  $486 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  Joomla aktualizacja Zakończone left

  posiadam stronę na Joomla wersja 3.9.8 zależny mi na zrobieniu aktualizacji do najnowszej wersji + podniesienie PHP do wersji 8

  $117 (Avg Bid)
  $117 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witam Pana, mamy dla Pana kilka zadań, które mogą się Panu podobać. Chodzi o integracje i przerobienie modułów dla Komponentu Virtuemart na Joomla!. Między innymi integracja z allegro. Będziemy bardzo wdzięczni za szybki kontakt telefoniczny [Removed by Freelancer.com] lub na maila kontakt at

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witaj Mikita V., mamy dla Pana kilka zadań, które mogą się Panu podobać. Chodzi o integracje i przerobienie modułów dla Komponentu Virtuemart na Joomla!. Między innymi integracja z allegro. Będziemy bardzo wdzięczni za szybki kontakt telefoniczny [Removed by Freelancer.com] lub na maila kontakt at

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Migracja Joomla Zakończone left

  Chciałbym wykonać migrację strony opertej na Joomla 3.X do Joomla 4.X

  $186 (Avg Bid)
  $186 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  standaryzacja strony internetowej szkoły zgodnie z wymaganiami standardu WCAG 2.1 zgodnie z Dyrektywą Unijną z dnia 4 kwietnia 2019 r. dla podmiotów publicznych. Stronę stworzoną w Joomla można obejrzeć pod adresem : Proszę o składanie ofert cenowych. W razie pytań proszę o kontakt na @ lub tel.

  $168 (Avg Bid)
  $168 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Istniejąca strona w Joomli wymaga odświeżenia wyglądu (implementacja nowego szablonu) oraz dopracowania funkcjonalności (responsywność, optymalizacja SEO).

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zlecę przystosowanie szablonu z joomli 2,5 szablon maillers2 globberthemes tak aby działał z najnowszą wersją joomli, oraz był responsywny.

  $171 (Avg Bid)
  $171 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Strona internetowa aktualnie istnieje pod adresem: i jest utrzymywana na oprogramowaniu Joomla. Chcielibyśmy ją przebudować na bardziej profesjonalną i dostosować ją do aktualnych wymogów.

  $394 (Avg Bid)
  $394 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  pl Zlecę dodanie trzech kolumn do WP jak to jest na głównej stronie Robiona była migracja z Joomla do WP. Strona na wp tymczasowo jest na http://paweł.name Oferty bez kwoty wykonania będą odrzucane. en I will order adding three columns to WP as it is on the main page Migration from Joomla to WP was done. The page on wp is temporarily at http://paweł.name Bids without an exercise amount will be rejected.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Poszukuje programistow PHP, ktorzy beda odpowiedzialni za pisania kodu komponentow / pluginow / widgetow do systemu zarzadzania trescia Joomla. Preferowana przez nas jest praca stacjonarna w naszych biurach w Zywcu, ale mozliwa jest takze w trybie zdalna. Bardzo prosze o odpowiedz. -- Pozdrawiam Marek Mucharski

  $14333 (Avg Bid)
  $14333 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Potrzebuję przerobić wtyczkę Joomla+Virtuemart od Przelewy24 aby obsługiwała EURO i inne waluty. Aktualnie działa tylko z PLN.

  $219 (Avg Bid)
  $219 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Jestem zainteresowany powierzeniem kompleksowej obsługi programistycznej istniejącego serwisu internetowego. Serwis zbudowany jest na autorskim systemie/skrypcie w języku PHP (nie jest to zmodyfikowany wordpress, joomla, ani żaden inny skrypt, system był pisany od podstaw dla naszych potrzeb). Zależy nam na bieżącej obsłudze programistycznej z naciskiem na wydajność oraz na sukcesywnym wdrażaniu nowych funkcjonalności. Proszę o oferty na bieżącą obsługę-miesięczny ryczałt (wdrażanie nowych funkcjonalności rozliczane osobno na zasadzie indywidualnych ustaleń). Zależy mi na osobie/firmie kreatywnej, komunikatywnej, mającej ciekawe pomysły i posiadającej doświadczenie w tworzeniu i obsłudze aplikacji webowych.

  $56 (Avg Bid)
  $56 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Potrzebuję tłumaczenia plików na j. polski z angielskiego zarówno z frontu jak i zaplecza.

  $36 (Avg Bid)
  $36 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Witam, potrzebuję stworzyć system rejestracji użytkowników w ramach płatnej subskrybcji (strona oparta na joomla) oraz system rozsyłania do nich email o nowych ofertach.

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Mam sklep / stronę opartą na Joomla / VirtueMart, potrzebuję integracje z moimi dostawcami. Pliki jakie mi przesyłają dostawcy w tym API mogę udostępnić w celu określenia trudności zlecenia.

  $1156 (Avg Bid)
  $1156 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Najlepiej jakby strona była oparta na popularnym CMSie (np. Joomla) i zakładała optymalizację pod kątem SEO. Będzie to strona portu żeglarskiego Nowy Sztynort na Mazurach.

  $221 (Avg Bid)
  $221 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Zlecę integrację systemu JubiDoc z systemem ecommerce virtuemart + joomla. Integracja dwukierunkowa, ze względu na unikalność produktów stany magazynowe muszą aktualizować się na bieżąco i w JubiDoc po zakupie w sklepie online i w sklepie online po zmianie stanu w JubiDoc.

  $653 (Avg Bid)
  $653 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Edycja strony - Joomla Zakończone left

  Potrzebuję w ramach edycji strony dodać panel aktualności oraz ewentualnie poprosić o wycenę systemu sprzedaży biletów, bądź po prostu zrobienia dodatkowej zakładki.

  $36 (Avg Bid)
  $36 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Strona internetowa b2b Zakończone left

  ...o zmianach w plikach pdf dot. produktu (np. cennik, karta charakterystyki) Rodzaj strony www: firmowa/produktowa b2b Dodatkowe funkcje strony: responsywność, możliwość logowania się użytkowników, możliwość edytowania strony przez właściciela, formularz kontaktowy, wersja na urządzenia mobilne, Informacje dodatkowe: Zakodowanie witryny w oparciu o dostarczony layout, oparta na CMS Wordpress lub Joomla lub Typo3, wtyczka językowa, strona responsywna. Strona ma się szybko ładować. Około 15-20 podstron plus jeden szablon podstrony na 150 produktów podziale na 13 grup. Strona główna ze slajderem jak tutaj: To nie będzie sklep internetowy, to witryna produktowa b2b. Możliwość logowania dystrybutorów (użytkowników) w celu tylko pobrania np. cennika lu...

  $1128 (Avg Bid)
  $1128 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  !!! ONLY POLAND !!! POLSKA !!!! Strona na na celu w pierwszej kolejności pomoc w obsłudze istniejących klientów i wyeliminować barierę językową. Obecna strona została źle przygotowana. Wprowadzone dane są z formularzy , więc nie są zbyt wygodne do ewentualnej edycji, poprawek, aktualizacji, oraz tłumaczeń . Dawno temu zajmowałem się tym zawodowo, ale pracowałem na Joomla. Dane , teksty, grafiki itd , spokojnie robię osobiście. I potrzebuje do tego narzędzia , najlepiej jakiś edytor graficzny (Gutenberg, Elementar ...). Kluczowa jest sprawa łatwego i szybkiego tłumaczenia. Będzie to robil tłumacz i zależy mi na wygodnej konfiguracji WPML. Języki kluczowe polski, duński, angielski. Obecna grafika i stylistyka jest OK. No chyba , że zobaczę coś ciekawszego ?

  $196 (Avg Bid)
  $196 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Modernizacja, przebudowa już istniejącej strony w programie Joomla

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Dzień dobry, mam do przeniesienia witrynę z dosyć bogatą treścią z autorskiego CMS-a na technologię open source - najlepiej Joomla. Odświeżenie grafiki, zapewnienie responsywności. Kontakt najchętniej z osobą z okolic Wrocławia, choć niekoniecznie :-), nie widzę opcji polskiej waluty, ale płatność w PLN i najchętniej kontakt z kimś w Polsce

  $2297 (Avg Bid)
  $2297 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Witam, zlecę wykonanie strony internetowej na wzór szczegółowa specyfikacja pw Nie chce korzystać z CMS joomla , wordpress, drupal Panel użytkownika panel administratora płatności

  $820 (Avg Bid)
  $820 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Portal dla firmy usługowej. CMS. e-commerce z nastawieniem na sprzedaż usług abonamentowych. Panel klienta z możliwością dodawania kolejnych usług oraz jego danymi i informacjami ważnymi do wyceny. Blog (błogi) tematyczne. 3 wersje jezykowj Formularze kontaktowe i zamówieniowe. Responsywnosc Wordpress, Joomla inne opcje Projekt trwa wiecznie, więc zakladane jest stale udoskonalanie projektu po jego wdrożeniu ;-)

  $1213 (Avg Bid)
  $1213 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Zlecę przetłumaczenie pliku jezykowego rozszeżenia Joomla z j. angielskiego na j.polski. Plik z awiera 966 któtkich fraz. Przetlumaczony plik powinien byc zapisany w , format kodowania UTF-8 (bez BOM) Preferowane osoby z doswiadczeniem w tłumaczeniu skryptów.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę napisanie pluginu płatności PayU dla komponentu joomla RSMembership!

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Poszukuję rozwiązania na portal w którym będzie około 15.000 artykułów. Word Press nie sprawdza się.

  $35 / hr (Avg Bid)
  $35 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecenie obejmuje: - obróbka plików graficznych (zdjęć) pod template strony - budowa template w WP w oparciu o mockup (projekt) - migracja treści i zdjęć z joomla (jeśli możliwa, wsparcie w przenoszeniu dużych partii danych w obrębie serwera) Bieżąca strona klienta, która zostanie odświeżona w tym zleceniu -

  $129 (Avg Bid)
  $129 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Zlecenie obejmuje: - obróbka plików graficznych (zdjęć) pod template strony - budowa template w WP w oparciu o mockup (projekt) - migracja treści i zdjęć z joomla (jeśli możliwa, wsparcie w przenoszeniu dużych partii danych w obrębie serwera) Bieżąca strona klienta, która zostanie odświeżona w tym zleceniu -

  $136 (Avg Bid)
  $136 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Przeniesienie strony z joomla 1,5 do najnowszej wersji termobudowa[.]pl

  $82 (Avg Bid)
  $82 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Potrzebuję zmian na istniejącej stronie Przeniesienie prostego serwisu internetowego z Joomla na WordPress. WordPress jest już postawiony na serwerze. Przeniesienie na być zrobione ręcznie bez użycia pluginu do migracji. Serwis do przeniesienia jest do obejrzenia na Osoba dokonująca przeniesienia ma również zadbać o SEO.

  $80 (Avg Bid)
  $80 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam Potrzebuje zmodyfikować autorski komponent z rozkładem jazdy. Do modyfikacji jest wyszukiwarka, aby działała identycznie na na stronie: Zmodyfikować działanie oraz wygląd. Nasza wyszukiwarka jest na stronie: Modyfikacja ma polegać na tym aby w wyszukiwarce wybrać miasto startowe i miasto docelowe. Jeżeli dwa wybrane miasta są dostępne na dostępnych już trasach ( trasy, miasta i godziny są w starym komponencie) to pokazuje nam godziny odjazdów z miasta startowego. Praktycznie nie trzeba zmieniać danych dostępnych w starym komponencie, do zmiany jest zasada działania wyszukiwarki połączeń. I have entered timetables on the old component. It works so that first I choose a route, from this route I choose the city and shows me the schedule of departures from this stop. It ...

  $240 (Avg Bid)
  $240 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam Potrzebuje zmodyfikować autorski komponent z rozkładem jazdy. Do modyfikacji jest wyszukiwarka, aby działała identycznie na na stronie: Zmodyfikować działanie oraz wygląd. Nasza wyszukiwarka jest na stronie:

  $102 (Avg Bid)
  $102 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  ...której celem jest dostarczanie oprogramowania dla systemów wbudowanych dla klientów. Firma bedzie tworzyć zespół/zespoły programistów w Polsce i dostarczać swoich usług z zakresu oprogramowania wbudowanego dla innych firm na zasadzie zdalnej - główne zagranicznych. W tym celu postanowiłem stworzyć równiez witrynę internetową firmy. Wynikiem projektu powinna być witryna internetowa (Najlepiej Joomla, 3-4 zakładki, menu) sensownie wykonana graficznie. 2 Wersje językowe - Polska i Angielska - z tym że ja przygotuje kontent w postaci tekstów (Otwarta opcja na wiecej wersji jezykowych np. Niemiecka, Rosyjska -niewyłpełnione). Po skończeniu projektu proszę o krótkie wprowadzenie - gdzie mogę zmieniać kontent artykuł&o...

  $196 (Avg Bid)
  $196 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuję osobę znającą się stronami internetowymi oraz wp, joomla

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Szukamy doświadczonego programisty do stworzenia firmowej strony internetowej. Technologia programowania: dowolna (najbardziej preferowana wersja PHP). Preferowany system CMS: Joomla.

  $124 (Avg Bid)
  $124 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poptrzebuję osoby która wykona mi stronę internetową firmy (około 4 podstrony) - framework najlepiej Joomla. Hosting jest już ustwiony na az.pl. Strona firma z branży oprogramowania embedded. Materiały teksty oraz logo dostarczę. Kandydat powinien umieć zaproponować i stworzyć profesjonalnie eststyczną stronę dopasowaną do branży (grafikę i layoutstrony).

  $207 (Avg Bid)
  $207 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Posiadam katalog firm  Strona jest na Joomla. Chciałbym go rozbudować i zmienić grafikę. Moim celem jest stworzenie jednego portalu pozwalającego sprawnie działać firmie na różnych obszarach w sieci. Taki, który ułatwi pracę i zaoszczędzi sporo czasu właścicielom lub pracownikom danego przedsiębiorstwa. Użytkownik, który zarejestrowałby się na stronie miałby możliwość skorzystania z (po myślniku przykłady stron): 1. Generatora ogłoszeń -  2. Mailingu -  3. Czegoś czym klient będzie mógł sprawdzić kluczowe parametry dotyczące ruchu na stronie, odwiedzin strony oraz statystyki dotyczące social media - strona jaką znalazłem to 4. Planera dodania postów na portalach społecznościowych. Przykładowo chcę wstawić

  $2901 (Avg Bid)
  $2901 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  zabzpieczenie joomli doprowadzeniw stron strin do stanu uzywalnosci

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  strony www Zakończone left

  Poszukuję do współpracy POLSKIEGO freelancera/małej agencji w zakresie tworzenia (design i programowanie) stron internetowych lub też sklepów internetowych. Wordpress, Joomla, Prestashop, ewe. Magento. - korzystne ceny - doświadczenie (programowanie np. pluginów) - dobry design - rozliczenia na fakturę VAT Zainteresowanych proszę o podesłanie portfolio.

  $307 (Avg Bid)
  $307 Średnia Oferta:
  36 składanie ofert
  Project for adamlachut Zakończone left

  Szukam pomocy do postawienia strony joomla z komponentem do zarządzania projektami. Czy możemy krótko na ten temat porozmawiać?

  $51 (Avg Bid)
  $51 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam Potrzebuje moduł lub komponent do Joomla 3.x do wyszukiwania połączeń busów. Musi być możliwość tworzenia tras busów z pkt.A do pkt.B wraz z X przystankami na trasie plus godzina przyjazdu i odjazdu z danego przystanku. Za wzór wyszukiwarki może służyć strona z wyszukiwarką busów: lub strona PKS :

  $151 (Avg Bid)
  Pilny
  $151 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukujemy osoby do realizacji Portalu B2B opartego Joomla, Wordpress lub Drupal i o istniejącą specyfikację. Dodatkowe oferujemy długotrwałą współpracę w zakresie suportu i dalszego rozwoju tego Portalu oraz przy innych pełnych wyzwań projektach realizowanych przez naszą Firmę.

  $926 (Avg Bid)
  $926 Średnia Oferta:
  24 składanie ofert

  ... Chcę zlecić przebudowania szablonu małej stronki w responsywny. Oraz poprawienia wyniku strony w Google PageSpeed do minimum 85% na Desktopie oraz na Komórce. Strona - postawiona na Joomla 2.5.9 Cena za przebudowę to: 300zł Dodatkowo Cena za przyspieszenie to: 150zł Razem za wykonania w całości: 450zł. Jeżeli wszystko pójdzie okej z wykonaniem tego zlecenia, to wtedy będę miał do przyspieszenia jeszcze 6 stron. Jedna postawiona na Joomla, kolejne na WordPress. Każde przyspieszenie tak samo po 150 zł. Trzeba będzie trochy dokręcić do minimum 85%. Dodatkowo podłączenia Captchy na jednej ze stron: 50zł. Czekam na jak najszybsze zgłoszenie ponieważ jest to dość pilne. Pozdrawiam, Sergiusz

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Najlepsze joomla Artykułów Społeczności