Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  54,970 linkedin znalezione projekty, cennik w USD

  Dla polskiego Producenta zapachów do pomieszczeń poszukuję osoby odpowiedzialnej za tworzenie contentu W JĘZYKU POLSKIM. Praca zdalna. Pracy jest sporo, bo projekty dopiero ruszają. Będą to: wpisy na blogu na stronie, jakościowe artykuły do dystrybucji w sieci, posty na Linkedin i FB, opisy produktów na www oraz na Amazon. Poszukuję osoby, która dobrze czuje temat zapachów: na bazie olejków a także odświeżaczy. Zapachy produkowane są dla hoteli, restauracji, klinik, biurowców i innych klientów B2B. Opisy na Amazon będą dla odbiorcy indywidualnego.

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Potrzebujemy szybko wdrażać proste layouty pod kampanie AdWords. Mamy dostęp do grafika. Możliwa współpraca w zakresie prowadzenia kont reklamowych i Social Media ( Linkedin, Instagram, FB, YT)

  $5892 (Avg Bid)
  $5892 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Tworzenie i prowadzenie grup na Facebooku, Linkedin, Twitter • Planowanie i przygotowywanie ciekawych postów w social media zgodnych z kierunkiem rozwoju n naszych usług • Tworzenie treści tekstowych i wizualnych • Angażowanie społeczności i systematyczna praca nad jej rozbudową • Prowadzenie kampanii reklamowych w systemie Facebook Ads i Linkedin Ads • Dbanie o spójny wygląd i wydźwięk komunikatów publikowanych na różnych platformach w zgodzie z wizerunkiem firmy. • Stały monitoring i analiza podjętych działań • Planowanie i realizacja działań marketingowych budujących wizerunek firmy WYMAGANIA: • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu kanałami social me...

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Film promocyjny Zakończone left

  Poszukujemy wykonawcy filmu promocyjnego dla produktu : Jak to widzimy? 1. to usługa webowa, której podstawową funkcjonalnością jest możliwość zgłaszania zdarzeń, incydentów lub zagrożeń przez dowolnego użytkownika poprzez odpowiedni formularz internetowy. Użytkownik nazwany (pracownik firmy, funkcjonariusz itp.) dokonuje zgłoszeń po zalogow...korekty lub zmiany języka 8. Muzyka – fakultatywnie, zależy od kosztu 9. Aktorzy – twarz niekoniecznie widoczna: a. Postać zgłaszająca przez telefon komórkowy (wystarczy widok dłoni), b. Kierownik nadający bieg sprawie (może być widok „zza pleców”) c. Pracownik obsługujący (widok j.w.) 10. Przeznaczenie filmu – umieszczenie na stronie , firmowym kanale YouTube, firmowym profilu na Li...

  $200 (Avg Bid)
  $200 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Firma zajmująca się technologiami IT w rekrutacji pracowników

  $1034 (Avg Bid)
  $1034 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuję eksperta, który pomoże mi zbudować strategię marki osobistej w ramach promocji w mediach społecznościowych, następnie ją zaimplementuje oraz będzie zarządzać publikacjami i innymi działaniami. Co istotne, chodzi o Facebook, Instagram, LinkedIn.

  $385 (Avg Bid)
  $385 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Szukam osoby do stworzenia/modyfikacji oraz prowadzenia profilu lirmowego na Linkedin, branża Transport/Spedycja/Logistyka.

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Prowadzenie socialmedia Zakończone left

  Szkolenia biznesowe dla firm, facebook i linkedin

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Obsługa social mediów Zakończone left

  Prowadzimy firmę zajmującą się wyposażaniem przestrzeni publicznych i domowych w meble i zabudowy. Potrzebujemy pomocy w prowadzeniu firmowego insta/linkedin

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Witam , szukam osobę ktora będzie zajmować się promowaniem firmowej strony linkedin (reklama posty target)

  $200 (Avg Bid)
  $200 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Poszukiwany grafik Zakończone left

  Do naszego zespołu PILNIE poszukujemy nowego pracownika! Szukamy osoby kreatywnej, dobrze zorganizowanej i samodzielnej, która „szybko łapie” i radzi sobie z różnymi zadaniami - praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy. Do czego Cię potrzebujemy? do obsługi naszych social mediów (Facebook + LinkedIn): planowanie i wrzucanie postów (wprowadzanie dostarczonej treści) do publikowania nowych materiałów strony www (wordpress) do przygotowania technicznego i wizualno-graficznego publikacji tworzonych przez naszych ekspertów do tworzenia grafik na potrzeby naszej Rady (na social media, na stronę www) do obsługi newslettera, którego prowadzimy poprzez freshmaila, przygotowania „zajawek” na podstawie artykułó...

  $969 (Avg Bid)
  $969 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Posting on social media profiles, building a follower base and activating the followers on platforms: LinkedIn, Twitter, Facebook, Discord, Slack in English and (if possible) Polish language. Subject: information technology, IT outsourcing,IT freelancing, blockchain, cryptocurrency Target group: IT freelancers and specialists Goal: To test selected social platforms and build a strong, active community on one of them. Requirements MUST HAVE: Experience in social media management (LinkedIn, Twitter lub Facebook) Working knowledge of Slack and Discord tools, in the best scenario - use of publicly available groups and communities Good writing and communication skills Very good English At least basic understanding of crypto market and blockchain technology Requirements NICE TO...

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  dzień dobry szukam ludzi, którzy swoją wyobraźnią wesprą mnie w kreowaniu reklam na FB (grafiki), postów na Linkedin (grafiki) oraz w tworzeniu ulotek i grafik do mailingu!

  $29 / hr (Avg Bid)
  $29 / hr Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Witam serdecznie, zlecę stworzenie i uzupełnienie konta firmowego na Linkedlin. Potrzebujemy osoby, która ma doświadczenie i pomoże nam w tego typu temacie. Zainteresowani nie muszą posiadać doświadczenia w grafice - wszystkie materiały dostarczamy po wcześniejszym ustaleniu. Zależy nam na wypromowaniu marki na Linkedinie oraz dodawanie postów, zdjęć lub artykułów w publikacjach. Więcej informacji w na priv dla osób zainteresowanych.

  $110 (Avg Bid)
  $110 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Community Manager Zakończone left

  Poszukuje community managera, który zajmie się komunikacją w poszczególnych projektach. Osoba ma być odpowiedzialna za komunikowanie się z poszczególnymi odbiorcami w takich kanałach komunikacji jak Linkedin, Instagram, Facebook.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę przygotowanie bazy kontaktów mailowych do dostarczonej listy firm. W celu stworzenia bazy wymagany jest research w krs/linkedin. Dostarczam szczegółową instrukcję tworzenia bazy i niezbędne narzędzia. Na początek zlecę wykonanie bazy 200 kontaktów w polskich software house’ach i startupach. Rozliczenie za całość lub od godziny, ale wówczas dostarczam narzędzie do kontroli czasu pracy. Możliwa stała współpraca przy kolejnych bazach.

  $132 (Avg Bid)
  $132 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Szukam osoby która mogłaby poprowadzić kampanię naszego studia nagrań znajdującego się w Warszawie. Poszukiwany freelancer tylko i wyłącznie z Polski.

  $126 (Avg Bid)
  $126 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  RobotIn to rozwiązanie, które umożliwia przeprowadzenie zautomatyzowanych kampanii na Linkedin. RobotIn dostarcza leady ze sprofilowanej grupy docelowej, wykorzystując sieć LinkedIn, wiedzę ekspertów ds. sprzedaży oraz narzędzia sztucznej inteligencji i automatyzacji. Planujemy otwarcie sekcji bloga na stronie (). Potrzebujemy artykułów poświęconych ulepszaniu profilu na Linkedin, poszukiwaniu kontaktów na Linkedin i ogólnie o zastosowaniu Linkedin w prowadzeniu biznesu. Artykuł ma mieć około 2000 słów. Chcemy żeby artykuły były pisane pod SEO strony. Interesuje nas dłuższa współpraca, ponieważ chcemy publikować na blogu co najmniej 1 w tygodniu.

  $56 (Avg Bid)
  $56 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...z promocją organizacji na rynku - Kreowanie wizerunku firmy w Internecie – odpowiedzialność za jakość i atrakcyjność publikowanych treści - Kreowanie i dbanie o „corporate identity” - Aktualizacja i rozwój firmowego brand booka (trzcionki, kolory) - Zarządzanie stroną internetową, rozwijanie contentu - Tworzenie contentu na social mediach, pomoc przy działaniach Employer Brandingowych – m.in. LinkedIn, Facebook - Prowadzenie internetowych kampanii– m.in. przy użyciu Google Ads, - Budowanie wartości marki, skierowanej do obecnych i potencjalnych Klientów - Budowanie świadomości o marce i podnoszenie poziomu zaufania – docieranie do targetowanej grupy odbiorców - Przygotowywanie materiałów marketingowych – broszu...

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukujemy osoby do obsługi profilu na Facebook'u (+ ew. LinkedIn). Ok. 20 publikacji miesięcznie. Mile widziane: - dobry track record: doświadczenie w tworzeniu komunikacji w Social Media z branży finansowej/kredytowej - kompleksowość (świeże i angażujące pomysły, lekkie pióro, prosta obróbka graficzna, promocja kreacji na koncie reklamowym) - możliwość rozliczenia na fakturze VAT Oferujemy długoterminową współprace przy innowacyjnym projekcie z sektora FinTech.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam, W get-sales zajmujemy się tworzeniem kampanii sprzedażowych dla naszych klientów. Poszukujemy wsparcia w zakresie budowania baz danych do kampanii cold e-mail. Bazy powinny zawierać: imię, nazwisko, e-mail, nazwę firmy. Wymagamy umiejętności korzystania z aplikacji takich jak: LinkedIn Sales Navigator, , Email Finder, Excel. Narzędzia oczywiście dostarczamy, włącznie z narzędziem pozwalającym filtrować firmy na podstawie KRS/CEIDG. Zachęcamy do kontaktu, oferujemy elastyczne warunki współpracy.

  $517 (Avg Bid)
  $517 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  aplikacja android+ios Zakończone left

  api linkedin konta użytkowników wiadomości tekstowe między kontami

  $1024 (Avg Bid)
  $1024 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  ...forum. 2. Chcemy ręcznie (po wewnętrznej akceptacji) zmieniać mu status na taki z uprawnieniami do forum. 3. Potrzebna jest możliwość powiązania konta linkedin z kontem w wordpress tak, aby mógł się potem logować kontem linkedin. Uwaga: adresy email w koncie wordpress i linkedin mogą się różnić! 4. W profilu użytkownika na forum chcemy, aby publicznie widoczne były tylko wybrane informacje. 5. W profilu użytkownika na forum (niepubliczne) chcemy, aby miał możliwość aktualizacji danych z formularza rejestracyjnego (około 20 pól) 6. Ekran logowania nie powinien być standardowy wp-admin, tylko w layoucie forum – z opcją login/hasło lub linkedin (działający dopiero po powiązaniu konta) 7. Oprócz forum w wordpressie mamy formular...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Witam. Jestem specjalistą z branży IT i od czasu do czasu mam potrzebę opublikowania treści na portalu Linkedin. Jak to już w życiu bywa, nie można być dobrym we wszystkim także poszukuję kogoś kto poprawi po mnie teksty lub ewentualnie stworzy tekst w oparciu o wyznaczone przeze mnie kryteria.

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Lead Generation Zakończone left

  Poszukuję freelancera wg stawki godzinowej 20 zł netto/1h do wykonania prac prospektowania na linkedin

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Dla aktywnej społeczności chcemy zautomatyzować proces Lead Nurturing (B2B) przy wykorzystaniu Fanpage LinkedIn & Facebook oraz salesMANAGO & ZOHO CRM (+mobile) i własnej strony www na WordPress m.in. przy wykorzystaniu automatycznych wiadomości powitalnych oraz programów cyklicznych (Drip programs) na podstawie danych z profili i ich aktywności na naszych fanpages, postach na Linkedin i Facebook oraz naszych www. Obecnie mamy postawioną stronę www na WordPress, fanpage i profile osobiste na Linkedin i Facebook oraz bazę ok 10 tyś kontaktów w salesMANAGO. Szukamy osoby, która posiada umiejętności integracji w.w. programów, a szczególnie salesMANAGO oraz optymalizacji ich ustawienia i działania tak aby zoptymalizować proces Lea...

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Dla aktywnej społeczności chcemy zautomatyzować proces Lead Nurturing (B2B) przy wykorzystaniu Fanpage LinkedIn & Facebook oraz salesMANAGO & ZOHO CRM (+mobile) i własnej strony www na WordPress m.in. przy wykorzystaniu automatycznych wiadomości powitalnych oraz programów cyklicznych (Drip programs) na podstawie danych z profili i ich aktywności na naszych fanpages, postach na Linkedin i Facebook oraz naszych www. Obecnie mamy postawioną stronę www na WordPress, fanpage i profile osobiste na Linkedin i Facebook oraz bazę ok 10 tyś kontaktów w salesMANAGO. Szukamy osoby, która posiada umiejętności integracji w.w. programów, a szczególnie salesMANAGO oraz optymalizacji ich ustawienia i działania tak aby zoptymalizować proces Lea...

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Project for proseozl Zakończone left

  Cześć :) Tworzymy właśnie platformę szkoleniową i szukamy specjalistów do zdalnego teamu marketingowego (zarówno do zwiększania sprzedaży na obecnej starej stronie jak i do przygotow...również na rynkach anglojęzycznych). Czy byłbyś zainteresowany współpracą? Póki co na luźnych zasadach, stawka godzinowa lub wycena konkretnych zadań, albo stała stawka miesięczna). Interesuje nas głównie white SEO (mamy top3 na sporo ważnych dla nas fraz, ale powoli spada i to dla nas priorytet) + content marketing, ale również Google Ads (mamy rozbudowaną kampanie do optymalizacji), FB Ads, Linkedin, PR, social media, analityka, testy A/B i optymalizacja konwersji. Plus aktywizacja około 6000 naszych dotychczasowych klientów (mailingi, ale ...

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Firma MERKSON to dostawca części metalowych dla automotive (pojazdy użytkowe). Naszym głównym klientem są producenci aut ciężarowych i autobusów. Dla naszej firmy chciałbym przygotować treść (teksty) na nową stronę www + założyć konta społecznościowe (facebook, YouTube, LinkedIn) + dodać odpowiednią treść.

  $580 (Avg Bid)
  $580 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Witam, zlecę stworzenie dodatku do przeglądarek np. Firefox, Chrome, który będzie działać w wyszukiwarce kandydatów Linkedin - jako rozszerzenie przeglądarki. Funkcjonalności: - odczytywanie imienia z profilu osoby na Linkedin - w wiadomości wysyłanej z zaproszeniem do kontaktów będzie ustawiana automatyczna wiadomość z imieniem zczytanym z profilu osoby - wzór wiadomości: Szanowna Pani [Imie], tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst - istotne jest by imienia były odmienione do polskiej formy końcówek np. Adamie, Janie, Joanno, Krystianie itd. Niestety zagraniczne odpowiedni nie odmieniają polskich imion. Proszę o wycenę i kontakt.

  $1155 (Avg Bid)
  Lokalna
  $1155 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Szukam osób do nagrywania kursów wideo. Stała współpraca. Proszę o paro minutowe próbki wideo żeby usłyszeć głos oraz ocenić znajomość tematu. Proszę o cenę dla 1 godziny materiału. Poniżej lista tematów przykładowych: ( jeśli jesteś dobry w czymś innym, napisz ) - Adwords - poziom podstawy oraz zawansowany - Google Anaylitcs...minutowe próbki wideo żeby usłyszeć głos oraz ocenić znajomość tematu. Proszę o cenę dla 1 godziny materiału. Poniżej lista tematów przykładowych: ( jeśli jesteś dobry w czymś innym, napisz ) - Adwords - poziom podstawy oraz zawansowany - Google Anaylitcs - Reklama na Facebooku - podstawy oraz zaawansowane - Budowanie brandingu marki w internecie - Content marketing - profil oraz reklama na Linkedin - Skut...

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Abdul W. Zakończone left

  Witam serdecznie, Szukamy pomocy przy konfiguracji strony na wordpress. Uruchamiamy anglojęzyczny video blog biznesowy ww.bizshower.com. Jeśli pójdzie po myśli to przewidujemy większy ruch na stronie. Czy mógłby Pan pomoc w : - początkowych ...przy konfiguracji strony na wordpress. Uruchamiamy anglojęzyczny video blog biznesowy ww.bizshower.com. Jeśli pójdzie po myśli to przewidujemy większy ruch na stronie. Czy mógłby Pan pomoc w : - początkowych konfiguracjach, wtyczki, i zabezpieczenia, backup, szybkość otwierania, ułatwienia SEO - modyfikacja szablonu - konfiguracja woocomence - wpisywanie kodów do śledzenia kampanii google, LinkedIn - inne - potem współpraca w formie bieżącego administrowania W tym tygodniu nagrywamy video konten...

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Wyszukanie i Ściągnięcie danych z różnych profili społecznościowych dla konkretnej osoby oprócz danych z LinkedIn

  $143 (Avg Bid)
  $143 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Do start-upu technologicznego Indoorway () szukam kogoś kto pomoże nam przy projektach materiałów do kampanii marketingowej, zgodnych z identyfikacją wizualną firmy. W projekt wchodzi wykonanie: - kreacji do kampanii na Facebook I LinkedIn (ok. 4 kreacji + różne formaty) - proste animacje pokazujące działanie produktu (aplikacji) - projektu pudełka na produkt - obróbki graficzna prezentacji (ok. 15 slajdów) - projektu broszury informacyjnej (ok. 12 stron A4) Spora część elementów jest już gotowa, trzeba głównie dobrze je poukładać, żeby wyglądały profesjonalnie. Wszystkie prace powinny być wykonane w przyszłym tygodniu. Termin realizacji: 17 listopada.

  $267 (Avg Bid)
  $267 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Poszukujemy osoby chcącej zaopiekować się naszymi profilami w Social Mediach. Głównie chodzi o Facebook ale również LinkedIn i Google Plus. Proszę o informację jak by wyglądała współpraca, ile wpisów oraz co poza nimi?

  $124 (Avg Bid)
  $124 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukujemy osoby chcącej zaopiekować się naszymi profilami w Social Mediach. Głównie chodzi o Facebook ale również LinkedIn i Google Plus. Proszę o informację jak by wyglądała współpraca, ile wpisów oraz co poza nimi?

  $93 (Avg Bid)
  $93 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  ...tekstową, pod spodem opinie użytkowników, kategoria i podkategorie do których zalicza się rozwiązanie, tagi?, przekierowanie do: strony producenta z linkiem afiliacyjnym, demo, cennika. 4. Formularz oceny/recenzji rozwiązania przez usera: 5 do 10 pytań na skali ocen 1-10, pole otwarte na opis, plusy/minusy. Oprócz tego: Logowanie użytkownika + Weryfikacja użytkowników/recenzentów poprzez LinkedIn – 2 poziomy: 1. szczegółowy (imię, nazwisko, firma, stanowisko), 2. mniej szczegółowa: firma. Projekt graficzny – prośba o wycenę z projektem i bez projektu. Najchętniej Wordpress, chyba że ktoś poleci coś lepsego z uzasadnieniem. Powiązanie strony z CRMem/systemem do email marketingu i marketing automation np. Salesman...

  $1627 (Avg Bid)
  $1627 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Project for Zbigniew P. Zakończone left

  ...miejsce na videorecenzję lub recenzję tekstową, pod spodem opinie użytkowników, kategoria i podkategorie do których zalicza się soft, tagi?, przekierowanie do: strony producenta z linkiem afiliacyjnym, demo, cennika. 4. Formularz oceny softu: 5 do 10 pytań na skali ocen 1-10, pole otwarte na opis, plusy/minusy. Oprócz tego: Logowanie użytkownika + Weryfikacja użytkowników/recenzentów poprzez LinkedIn – 2 poziomy: 1. szczegółowy (imię, nazwisko, firma, stanowisko), 2. mniej szczegółowa: firma. Projekt graficzny – prośba o wycenę z projektem i bez projektu. Najchętniej Wordpress. Powiązanie strony z CRMem/systemem do email marketingu i marketing automation np. Salesmanago Mam nadzieję, że ten opis wystarczy do oszacowani...

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Mateusz H. Zakończone left

  ...miejsce na videorecenzję lub recenzję tekstową, pod spodem opinie użytkowników, kategoria i podkategorie do których zalicza się soft, tagi?, przekierowanie do: strony producenta z linkiem afiliacyjnym, demo, cennika. 4. Formularz oceny softu: 5 do 10 pytań na skali ocen 1-10, pole otwarte na opis, plusy/minusy. Oprócz tego: Logowanie użytkownika + Weryfikacja użytkowników/recenzentów poprzez LinkedIn – 2 poziomy: 1. szczegółowy (imię, nazwisko, firma, stanowisko), 2. mniej szczegółowa: firma. Projekt graficzny – prośba o wycenę z projektem i bez projektu. Najchętniej Wordpress. Powiązanie strony z CRMem/systemem do email marketingu i marketing automation np. Salesmanago Mam nadzieję, że ten opis wystarczy do oszacowani...

  $22 / hr (Avg Bid)
  $22 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Dla Polskiego klienta szukam developera Andoid z bardzo dobrą znajomością API LinkedIn. Proszę w zgłoszeniu dostarczyć referencję do aplikacji z wykorzystnaim API LinkedIN.

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  ...nowych artykułów, oraz obsługą social media (FB, Twitter, G+, Linkedin, Insta). Gwarantuję doszkolenie w dziedzinie social media, content marketing jeśli ktoś nie czuje się ekspertem, więc samo doświadczenie marketingowe nie jest wymagane, jednak "Lekkie pióro", kreatywność, praca niezależna i język angielski na bardzo wysokim poziomie jest wymagane- blog + social media anglojęzyczne. Blog: Artykuly o tematyce social media, branding, technology, marketing, marketing automation, Internet technologies, Design 1000 słów x8 w miesiącu. Publikowanie w poniedzialki i czwartki. zgodne z SEO, dodanie kilku darmowych obrazow, np z Pixabay czy Pexels. Social media: Publikowanie/Planowanie dla: Twitter, Google+, Linkedin uzywajac a...

  $165 (Avg Bid)
  $165 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę crawl polskiej części portalu Linkedin (dostępnej publicznie). Interesuje mnie całość oraz cena za całość.

  $473 (Avg Bid)
  $473 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  ...tematyką Software Development też na poziomie zarządzającym np.: Managing Director, CEO, Owner, CIO & Co-Owner, Head of Consulting, Consulting Director, Business Development Director, Business Development Manager, Chairman of the Board, Business Head, Software Engineer and Development Manager, Co-founder, developer, Partner etc. Wyszukiwać firmy i osoby kontaktowe można na różne sposoby: 1. linkedin (firmy z filtrem java, net. itp.) 2. google (po wpisaniu wyrażeń np. "java software development netherlands”, „.net software development Belgium”, „software development Luxemburg") 3. przez wyszukanie firm, które zamieszczają ogłoszenia na portalach z ogłoszeniami o pracę i szukają pracowników o kompetencjach Java, ....

  $312 (Avg Bid)
  $312 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  [ KTO ]: Python developer / jeżeli przechodzisz z PHP, doczytaj do końca / [ EXP ]: Middle [ MIASTO ]: Warszawa/Wrocław/ZDALNIE [ ZA ILE ]: 4000 - 7000 netto / B2B [ DO CZEGO ]: Budujemy startup z branży podróżniczej i szukamy wsparcia dla naszego Senior Python Developera. Tworzymy go na żywym organiźmie, spółce ...nas ludzie z , , ISOBARu i dziesiątek innych mniej medialnych projektów. Ten startup to nasza perełka, w dodatku zarabiająca jeszcze przed napisaniem linijki kodu. Masz szansę brać udział w zagospodarowaniu pięknej niszy, a przy tym nie musisz wymyślać koła na nowo - wystarczy po prostu wykonać określoną robotę. [ KONTAKT ]: - rekrutacja[at] z nagłówkiem MID PYTHON + CV/LinkedIn + link do Githuba/portfolio; - formularz na ;

  $21711 (Avg Bid)
  $21711 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Potrzebujemy doradztwa przy zaplanowaniu działań w mediach społecznościowych, głównie LinkedIN i Facebook, a następnie pomocy w realizacji tych działań - przygotowanie grafik, pomoc w tworzeniu tekstów, analiza wyników, sugestie nowych kanałów dotarcia itp.

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Serwis umożliwiający zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne z funkcjonalnościami aukcyjnymi oraz społecznościowymi. Serwis webowy dostosowany również do mobile + aplikacja na telefon. Serwis w pełni skalowalny, możliwość rozbudowy serwisu o dodatkowe funkcjonalności. FUNKCJONALNOŚCI PODSTAWOWE: 1. LOGOWANIE a/ za pomocą konta facebook, twitter, google+, linkedin, e-mail ale też za pomocą numeru telefonu b/ autoryzacja konta poprzez : w przypadku serwisów społecznościowych logowanie do profilu, potwierdzone hasłem odpowiedź z podanego maila stąd w trakcie rejestracji niezbędne jest wysłanie maila autoryzacyjnego na podany adres wysłanie sms'a z telefonu, na którym nastąpiła rejestracja, konieczność wysłania sms z prośbą o autoryzacje uruch...

  $613 (Avg Bid)
  $613 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Serwis umożliwiający zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne z funkcjonalnościami aukcyjnymi oraz społecznościowymi. Serwis webowy dostosowany również do mobile + aplikacja na telefon. Serwis w pełni skalowalny, możliwość rozbudowy serwisu o dodatkowe funkcjonalności. FUNKCJONALNOŚCI: 1. LOGOWANIE a/ za pomocą konta facebook, twitter, google+, linkedin, e-mail ale też za pomocą numeru telefonu b/ autoryzacja konta poprzez : w przypadku serwisów społecznościowych logowanie do profilu, potwierdzone hasłem odpowiedź z podanego maila stąd w trakcie rejestracji niezbędne jest wysłanie maila autoryzacyjnego na podany adres wysłanie sms'a z telefonu, na którym nastąpiła rejestracja, konieczność wysłania sms z prośbą o autoryzacje uruchomienie kon...

  $282 (Avg Bid)
  $282 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  aplikacja na iOS Zakończone left

  Cześć, poszukuje programisty iOS dla mojego klienta z Niemiec, z którym będę wspólnie realizować projekt. Czy moglibyśmy porozmawiać dzisiaj popołudniu albo wieczorem? Kontakt do mnie to @ małpa Więcej informacji o mnie znajdziesz na linkedin: Albo mój numer telefonu 792 881 057 Pozdrawiam, Basia Pietraszewska

  $250 - $250
  $250 - $250
  0 składanie ofert

  Interesuje mnie prowadzenie kampanii emarketingowych. Dobor narzedzi i metod do uzgondnienia. W gre wchodza kampanie linkow sponsorowanych, remarketing, SEO, promocja na linkedin oraz YT. Rynek globalny, ale zaczynamy od jednego wybranego kraju. Pozniej skalujemy kampanie. Pozdrawiam,

  $535 (Avg Bid)
  $535 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Prowadzenie fanpage oraz innych stron w mediach społecznościowych dla marki odzieżowej. Kluczowe portale: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, G+. Pożądane: Snapchat, LinkedIn. Zakres działań: - opracowanie koncepcji - cykliczne przedstawianie proponowanego harmonogramu postów - publikacja postów - podstawowa oprawa graficzna (m.in. dodawanie napisów, logotypów, kolaże itp.) - komunikacja z fanami 7/24/365 - tworzenie reklam i zarządzanie nimi (wraz ze szczegółowym targetowaniem) - tworzenie raportów z działań Wymagane doświadczenie w prowadzeniu stron firmowych, najlepiej z branży odzieżowej, ale nie jest to warunkiem koniecznym. Koniecznie - z branży B2C. Wynagrodzenie co miesiąc. Proszę podać oczekiwania finansowe (z założe...

  $326 (Avg Bid)
  $326 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Najlepsze linkedin Artykułów Społeczności