Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  1,504 modx znalezione projekty, cennik w USD

  zlecę wykonanie minimalistycznej ale profesjonalnej i estetycznej wizytówki: projekt graficzny i pocięcie do html + css bez CMS, same pliki do ...wykorzystania logo (logo może być odświeżone wg uznania) w treści parę zdań czym się zajmujemy, kontakt telefoniczny + email żadnych menu, map itd. responsywna (RWD) żadnych gotowców z Templatemonster itp! W zawartość wymienić: obsługa informatyczna programowanie aplikacji webowych sprzedaż oprogramowania antywirusowego Znajomość: Laravel Codeigniter bazy danych MySql, MariaDB, MS SQL CMS: modx G Suite Google Apps Script systemy: Linux, Windows Adres wizytówki do modernizacji: W przyszłości na stronie pojawi się tylko parę akapitów tekstu więcej... żadnych podstron itp. (one page)

  $138 (Avg Bid)
  Gwarantowany
  $138
  3 zgłoszenia

  Zlecę przeniesienie strony z modx na wordpress. Strona www.erpmanagemeent.com.pl. Aktualnie działa tylko strona główna - albo z powodu braku aktualizacji albo ataku. Strona jest hostowana na serwer dedykowany, mam dostęp do panelu administracyjnego. [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions] Proszę o podanie wyceny oraz listy materiałów, jakie są potrzebne.

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Upgrade zasobów strony w MODx na podstawie wzorów na siostrzanej stronie , graficzny tuning strony, dołożenie wersji obcojęzycznych, w tym: - ulepszenie graficznego lookoutu strony głównej by był bardziej nowoczesny, designerski - poprzez dodanie lepszego zdjęcia lub grafiki na stronie głównej (bardziej uniwersalne pod kolej, nie tylko pod ekrany) i inne dodatki (Wy wiecie jakie) w celu pobicia profi i design lookoutu strony siostrzanej , ale również zbliżenia się lub pobicia wyglądem i profesjonalizmem takich stron jak: - wykonanie ikonki favicon i jej uruchomienie, - uruchomienie flagi lub zakładki ENG pod angielską wersję strony (teraz tylko taka jest włączona) i włączenie wersji PL

  $219 (Avg Bid)
  $219 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, szukam solidnego wykonawcy związanej z systemem MODXCMS. W tej chwili jest problem polegający na tym, że ze strony jest wysyłany spam i IP serwera na którym jest strona jest umieszczana na czarnych listach - po zdelistowaniu adresu IP z danej listy problem niestety powrac...MODXCMS. W tej chwili jest problem polegający na tym, że ze strony jest wysyłany spam i IP serwera na którym jest strona jest umieszczana na czarnych listach - po zdelistowaniu adresu IP z danej listy problem niestety powraca. Główna konsekwencją jest to, że część maili nie dociera do adresatów. Szukam osoby, która rozwiąże ten problem w sposób trwały - być może trzeba będzie zaktualizować CMSa MODX lub będą potrzebne inne działania. Jeśli są Państwo zainteres...

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Popraw stronę www Zakończone left

  Poszukuję do współpracy programisty, do drobnego przebudowania stron www zbudowanych na systemach limon CMS oraz Modx.

  $97 (Avg Bid)
  $97 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  MODx CMS Website Zakończone left

  Witam, poszukuję do współpracy firmy/osoby dobrze znającej CMS MODX (udokumentowane doświadczenie), w tej chwili niezbędne jest przeniesienie serwisu oraz zabezpieczenie. Mile widziane - komunikatywny angielski. Sprawa Pilna ! Spotkanie osobiste w naszej siedzibie w Warszawie wymagane, dalsza współpraca będzie zdalna. Hello, I need someone experienced in MODx. I need my current site's MODx upgrading and improving. Later I have more work e.g. a new site. It would be useful if you speak English. Urgent - I need to meet the person in my office in Warsaw.

  $177 (Avg Bid)
  $177 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuję osoby biegłej w MODx. Chodzi o przeniesienie serwisu z nie działajacego prywatnego hostingu. Chodzi o domenę Zadania potrzebne do wykonania: 1. Przedstawienie rekomendacji serwisu hostingowego na który zostanie przeniesiona witryna. 2. Przeniesienie witryny z nie działającego serwisu lub na podstawie źródeł na nowy serwis hostingowy. 3. Zmiany w serwisie - wyrzucenie boksu z twitterem. Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub faktury VAT. Preferowana jest faktura VAT.

  $25 - $204
  Ukryte
  $25 - $204
  4 składanie ofert

  Szukamy wykonawcy na integrację dklepu na MODx CMS - z COMARCH CDN XL

  $588 (Avg Bid)
  $588 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  115316 Modyfikacje modX Zakończone left

  Szukam firmy, która będzie w stanie modyfikować istniejące strony internetowe oparte na modX. Współpraca ma charakter stały. Wymagania: - terminowość, - rzetelność, - doświadczenie. W ciągu miesiąca można się spodziewać zamówień na ok. 2-3h. Zainteresowane firmy proszę o przesłanie adresów internetowych realizacji oraz adresu własnej strony. Rozliczenie tylko na podstawie faktury.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukujemy osoby która szybko uruchomi zawartą już w systemie funkcjonalność. Zlecenie dotyczy uruchomienia funkcjonalności dla nowego elementu. Bliźniacze elementy są już uruchomione. Należy tylko przeanalizować jak są zbudowane i dodać podobny element. Zależy nam na szybkiej realizacji.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Zlecę przebudowę strony (zrobiona jest w Html'u) do MODx Rozkład szablonu, urls, treść podstron, taki sam jak w oryginale. posiada własną bazę MySql

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukujemy osoby/firmy która zbudowała by podstronę w istniejącej witrynie opartej na cms'ie MODx. Podstrona z funkcjonalnością wyszukiwarki. Do zbudowania na podstawie istniejących już bliźniaczych podstron.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Nawiążę stałą współpracę z samodzielnym webmasterem, najchętniej studentem z okolic Warszawy. Od osoby takiej oczekuję: - znajomości języka HTML, PHP + MySQL, - umiejętności tworzenia serwerisów www w oparciu o Joomla, Worpress i ModX - umiejętności graficznych i kompozycyjnych. Chcę nawiązać dłuższą współpracę - możliwy etat. Zależy mi na osobie z okolic Warszawy, aby łatwo byłoby spotkać się i omawiać ewentualne projekty.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  poszukuje osoby, znajacej system MODX, ktora zobowiazala by sie postawic na tym systemie prosta strone www. Strona ma gotowa strukture i tresc. Prosze zerknac tutaj - - to obecna strona. Nowa strona byla by bardzo podobna. Zlecenie obejmowaloby : 1. utworzenie sub menu, i przekopiowanie trescie (menu i tresc jest juz zrobiona w MODX) 2. Job Order, czyli obecny dokument zlecenia (patrz ) utworzony w Excelu, mialby znajdowac sie na stronie jako interkatywne menu. 3. baner/zdjecie na stronie glownej, mogloby by byc bardziej dynamiczne 4. mail/kontakt - jako formula do wypelnienia jezeli ktos mialby jakies dodatkowe interesujace propozycje - jestem bardzo otwarty, pomoc dotyczaca seo - mile widziana. prosze skontaktowac sie w kwestii detali

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, poszukuję do współpracy firmy/osoby dobrze znającej CMS ModX (udokumentowane doświadczenie), w tej chwili niezbędne jest przeniesienie serwisu oraz zabezpieczenie, po przeniesieniu stała umowa na support przez 12 miesięcy. Sprawa Pilna ! Spotkanie osobiste w naszej siedzibie wymagane, dalsza współpraca będzie zdalna.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Zlecę wdrożenie projektu strony www(psd) pod cms MODx. Proszę o oferty.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, zlecę wprowadzanie zmian na stronie wyposażonej w CMS ModX, trzeba będzie wyszukać kilka darmowych zdjęć o określonej tematyce, zręcznie je dopasować do tematyki strony, przepisać tekst, który jest przygotowany (w postaci skanu) i to w zasadzie tyle. Dla osoby ogarniętej jest to 1h. Prosiłbym o kontakt na Skypie:

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  78396 szukam kodera Zakończone left

  Witam. Szukam rzetelnego kodera html/css/js/php. Liczy się dla mnie dostępność i wiedza. W aukcji proszę wpisać: stawkę godzinową netto, adres portfolio, email i numer gg. Proszę również o umieszczenie informacji w których z następujących 3 platform umiecie pisać: wordpress, modx i cakephp (musi być udokumentowane w portfolio). Nie odpowiadam na maile i wiadomości prywatne. Aukcje bez tych informacji będą usuwane. Ze swojej strony gwarantuję szybkie wpłaty i jasną komunikację (sam jestem koderem więc dogadamy się na pewno). Pozdrawiam :)

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam. Jest mi potrzebna osoba która jest przede wszystkim dostępna gdyż czasami nie mam czasu na wprowadzanie zmian/korekt w danym projekcie, a bywa że są to rzeczy pilne. Wymagam znajomości xhtml/css, frameworka jquery oraz systemu CMS WordPress. Dodatkowym atutem będzie znajomość cakePHP i Modx. Ze swojej strony gwarantuję łatwość w komunikacji (sam jestem koderem więc zrozumiemy się na pewno) i szybkość wpłat. Proszę o podanie stawki godzinowej netto, linku do portfolio który wykaże spełnienie moich wymagań oraz maila kontaktowego i ewentualnie gg. Niedzielnym koderom dziękuję :) Pozdrawiam :)

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  witam poszukuje freelancerów do ciecia grafiki na różnych platformach najważniejsze dla mnie to: (przeważnie 4 podstrony) 2. WordPress (przeważnie strona główna + podstrona) 3. modx 4. czasem sam HTML (przeważnie 1 + podstrony czasem) proszę o ceny. 1. prestashop strona główna 2. prestashop 4 podstrony 3. WordPress strona główna + podstrona (bardzo mało zmian 30min roboty max więcej) 4. sam HTML 1 strona 5. sam HTML 1 strona + ile za każdą postronne. oraz portfolio - wymagany wygląd pod - IE, FF, CHROM, OPERA, SAFARI

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, Zlece dosyc proste ustawienie wielojezycznosci w CMS MODx za pomoca regul mod_rewrite Apache, ktory ustawial bedzie odopwiednie parametry. Po zmianie jezyka w MODx kontekst powinien zostac przelaczony na odpowiadajacy dwuliterowej zmiennej (np.: en, pl), w ktorym znajduja sie przetlumaczone za pomoca pluginu Babel artykuly. Plugin Babel jest zainstalowany. Gateway plugin jest zainstalowany. Problemem jest przekierowanie url'a na zasadzie: 1. 2. klikamy na obecnej stronie w linka zmiany jezyka generowanego przez Babel: "" 3. Apache powinien zwrocic z parametrem cultureKey=PL Zapraszam do licytacji.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukuje kreatywnej osoby do wspolpracy: - update stron opartych na wordpress - update + modernizacja stron opartych na innych sytemach /prestashop. modx, opencart - drobne naprawy w kodzie css/html - odnalezienie + instalacja pluginow - tworzenie banerow w phoroshopie + inne w zaleznosci od zlecen cena ustalana indywidualnie: min 100zl + extra UWAGA przy pierwszym zleceniu nie place zaliczek PROSZE o info: - strona internetowa - wiek - lat doswiadczenia z .... - w czym sie specjalizujesz - miasto - student / osoba na etacie / freelancer

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  65821 Sklep internetowy Zakończone left

  Zlecimy wykonanie sklepu internetowego. Preferowana technologia: framework MODX, ew. inne rozwiązanie dostępne na licencjach open-source. Wykluczony os-commerce oraz hermetyczne autorskie rozwiązania. Termin: 10 grudnia - system do testów + ok tygodnia na finalne testy. Jest to sklep głównie z albumami muzycznymi. Grafikę dostarczamy, trzeba ją pociąć do HTML w ramach tego zlecenia. Funkcjonalność w skórcie: nic szczególnie nietypowego, lecz musi mieć funkcje, które w dzisiejszych sklepach są traktowane jako oczywiste, czyli: - kategorie z podkategoriami - przynajmniej do 3 poziomu zagnieżdżenia, - możliwość niezależnego od w/w. kategorii grupowania produktów (np. wszystkie albumy danego wykonawcy, wszystkie albumy z danego gat...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert
  61422 html -> MODx Zakończone left

  Witam, Interesuje mnie cena/czas jaki potrzebny jest do wdrożenia systemu MODx z gotowego, poprawnie zakodowanego html/css (główne funkcjonalności to podstawowy pakiet typu edycja treści, edycja zdjęć, edycja pozycji menu (jeden poziom) (strona minimalistyczna - header, belka menu i content) Proszę o wycenę i termin. - temat do rozpoczęcia na początku przyszłego tygodnia.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...w menu powinny byc nastepujace odnosniki: - Opis lokalizacji - SKI - Pokoje - Lokalizacja / Mapa - Wskazowki jak dotrzec - tutaj jak dotrzec z lotniska itp. - booking i kontakt - pogoda (miejsca gdzie bedzie include z innej strony, a po za tym odsylacz do tej strony) 9. Strona powinna miec mozliwosc edycji za pomoca jakiegos CMS. CMS nie moze byc custom tylko jeden z Open Soure np modx, joomla albo inny do zaproponowania ale open source. - [INFORMACJA] 10. Strona powinna miec mozliwosc edycji bloga. Przez bloga wpisywane beda informacje o tym co dzieje sie w miescie jakie imprezy itp. tak aby dzialo sie cos na stronie i ludzie na nia wracali - [INFORMACJA] 11. Strona mozna byc wykonana w PHP z uzyciem jakiej bazki typu MySQL. - [INFORMACJA] 12. Na stronie mozna...

  $122 (Avg Bid)
  $122 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  A wiec jest strona z wdrozonym modulem platnosci wykorzystujacym - no i niestety nie dziala prawidlowo - trzeba dokonac poprawek. Pilna sprawa... Prosze podawac cene wraz z portfolio (najlepiej MODX i ).

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Potrzebuję dodać kalendarz z archiwum newsów taki jak tu: do istniejącej strony na modxcms, newsy sa opartę na Ditto. GG 1936189, dosyć pilna sprawa.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam serdecznie, Zlecę pocięcie i zakodowanie strony do XHTML/CSS/JavaScriptu. W przypadku pozytywnej współpracy oferuje jeszcze drugą stronę do pocięcia. e-mail: @ skype: Pozdrawiam

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecenie ciecie psd --> modx + uruchomienie modolow: - maxigallery - wayfinder - eForm - Ditto Posiadam plik psd, zlecenie polega na wdrozeniu templatki + odpaleniu kilku modolow szczegoly podam wybranym osobom prosze o podanie orientacyjnej ceny / terminu za wdrozenie

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecenie pociecia psd do css + implementacja w Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. CENA + Portfolio - znaczniki h1-h6 - czysty kod - oddzielenie warstwy prezentacyjnej od warswy contenu - maxigallery - jQuery cycle do slidera ze zdjeciami interesuja mnie takie rozwiazania:

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukuje osoby znajacej MODX cms pociecie psd do css + implementacja do Modx cms - znaczniki h1-h6 - czysty kod - oddzielenie warstwy prezentacyjnej od warswy contenu - maxigallery - jQuery cycle do slidera ze zdjeciami buzdet 250zl termin: 7 dni Mozliwosc stalych zlecen

  $149 (Avg Bid)
  $149 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Interesuje mnie wdrozenie PSD--->MODX + modulu semantyczne pociecie PSD ! moduly do uruchomienia i skonfigurowania: - eForm - wayfinder - maxigallery / lightbox - prosty sytem newsow oparty na dito - archiva --> Reflect - katalog stron oparty na ditto i TV - modul platnosci paypal + TV Budzet 500zl Termin ok 7-10dni

  $136 (Avg Bid)
  $136 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukujemy programisty PHP, który zająłby się wdrożeniem systemu MODx Wymagania: 1) portfolio (z przynajmniej jedną pracą z wdrożonym systemem MODx) 2) terminowość !! Projekt graficzny jest gotowy. Projekt do realizacji od zaraz. Prosimy o nadsyłanie maili z ofertami z wyceną i czasem realizacji na adres: kontakt@

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukujemy osoby do pracy zdalnej na stale odpowiedzialnej za tworzenie i modernizacje aplikacji internetowych glownei w oparciu o CMS ModX. Wymagamy: - znajomosci xhtml/css (wprowadzanie drobnych zmian w kodzie) - dobrej znajomosci php5 i relacyjnych baz danych (glownie mysql) - dobrej znajomosci JavaScript (mile widziane jquery) - doswiadczenia przy tworzeniu dynamicznych stron www opartych o baze danych - mile widziana znajomosc CMS ModX Oferujemy stale wynagrodzenie miesieczne, sposob rozliczania do uzgodnienia (umowa zlecenie, faktura VAT jesli masz otwarta dzialalnosc). Zainteresowane osoby prosze o przeslanie maila z opisem swoich umiejetnosci, linkami do portfolio, propozycja wynagrodzenia miesiecznego i dostepnosc w ciagu dnia.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  poszukuje wspolpracownika dobrze znajacego css + troche innych sztuczek /jQuery/ do ciecia psd do CSS mile...-h3 content na poczatku strony bloki float / unikac pozycjonowania absolutnego nie resetujemy globalnie kod ma dobrze wygladac po wylaczeniu stylow !!!! place ok 150 zl za ciecie CSS place ok 250 zl za implementacje do cms /modx lub wordpress place ok 400 zl za implementacje do prestashop W tym przypadku interesuje mnie tylko ciecie do wordpress budzet 250 zl termin wtorek interesuja mnie takie rozwiazania: ps. modx jest banalnie latwy w implemantacji ---> nie interesuja mnie zadne dodatkowe moduly ! pomoge przy pierwszej realizacji

  $32 (Avg Bid)
  $32 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlece oskryptowanie strony www ortej na silniku MODx na bazie dostarczonych szablonow HTML. Specyfikacje wysle osobom zainteresowanym. Oczekuje powaznych ofert od osob gotowych podjac sie zlecenia i wykonania go w calosci. Wymagana dostepnosc w ciagu dnia w celu doprecyzowania szczegolow. W przypadku pomyslnej wspolpracy oferuje dalsze zlecenia.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam. Szukam programisty do współpracy. Np. Mam klienta i design dla strony = programista tworzy system zarządzania treścią+ podpina design pod stronę. Zazwyczaj nie będą to wyszukane cms'y np dla fryzjera bądź małej firmy z prezentacja produktów bądź dodawaniem ofert online. Mogą to być pisane autorskie bądź na frameworku jak symphony bądź modx silverstripe itd. Interesują mnie tylko ludzie z doświadczeniem. Terminowość jest również bardzo ważna. Nie odpowiadam na tworzenie stron w joomli itp! Nie interesują mnie licytację za 100 zł cms ani za 2000 zł. Nie psujmy rynku ani nie przesadzajmy- a to ma być współpraca!. Zainteresowanych proszę o zalicytowanie. Proszę o podanie ceny i terminu dla przykładowej strony(nie jest wiążące tylko infor...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  do przeniesienia: + Maxi gallery + eform + jquery zamiast flasha + linki textowe /teraz sa chyba obrazki link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet 250 zl termin 7 dni

  $68 (Avg Bid)
  $68 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Kreatywne pociecie psd /jQuery, semantyka/ + wdrozenia w ModxCms. link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet: 250 zl termin ok 7 dni JESLI NIE POSIADASZ DOSWIADCZENIA Z TYM CMS, CHETNIE POMOGE W PIERWSZYM WDROZENIU

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  tak jak w temacie, zlecenie aktaulne od zaraz - kontakt gg 3306771

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  W witrynie należy wprowadzić treść do wersji językowej angielskiej i niemieckiej w takim samym zakresie, w jakim jest teraz wprowadzona wersja polska. Tłumaczenia są gotowe (pliki z tekstem w formacie Word). Witryna jest oparta na MODx. O szczegóły można pytać pod numerem 0662 682 513. Oferenci z województwa pomorskiego szczególnie mile widziani.

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę wykonanie skórki + podpięcie do CMS-a prostej strony www. Preferowany CMS: Modx, Drupal. Makieta strony i grafika jest gotowa. W razie jakichkolwiek pytań kroliczek ( at ) o 2 ( dot ) pl

  $68 (Avg Bid)
  $68 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  29201 wdrozenie MODXcms Zakończone left

  zlece wykonanie wdrozenia w ModxCms. Posiadam plik psd. link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet; 300 zl termin do negocjacji

  $81 (Avg Bid)
  $81 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Pociecie psd do css/xhtml + wdrozenie w modxCMS / system jest banalnie prosty - do kodu html wprowadzane sa znaczniki modx. Jedyna trudnosc to implementacja menu z jQuery. Posiadam duze doswiadczenie z tym systemem -- sluze pomoca przy pierwszych realizacjach. budzet ok 200 zl za uruchomienie /+fixy dla przegladarek/

  $68 (Avg Bid)
  $68 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję dobrego i taniego programistę z Warszawy który przejąłby rozwój(według wytycznych) autorskiego CMSa. Projekt pisany w php5 oraz xhtml. Chodzi o zaimplementowanie czesci funkcjonalnosci z systemu MODx jak: - snippets - chunks - templates Dodatkowo dorobienie moduly edycji stylow css, menadzer dodawania plikow, oraz opcje ustawien strony.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Stworzenie portalu który: 1) Zapewnia aktualne nowości z wybranej branży - branża wskazana po zatwierdzeniu oferty 2) Wymianę informacji (ogłoszenia) Wymagania: php, mysql, cms (najlepiej MODx) Do zrobienia: 1) Skórka 2) Instlacja 3) Konfiguracja 4) System ogłoszeń i wymiany danych

  $3 - $1363
  $3 - $1363
  0 składanie ofert

  Zlecę pocięcie czterech layoutów, wrzucenie ich do systemu CMS o nazwie MODx i dodanie dostępnych opcji, które ten system oferuje - najchętniej osobie pracującej niezależnie na zlecenie, nie agencji.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Cale zadanie to przeniesienie starej strony wykonanej w HTML'u do CMS w MODx. Praca szybka i fajna, wszystko jest przygotowane: grafika, stare cssy itd.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert
  Let Kids Dream login Zakończone left

  Registration from and Login page. This is at the MODx server and we want to us PDO or PDOx instead of mysqli

  $174 (Avg Bid)
  $174 Średnia Oferta:
  35 składanie ofert
  MODX Developer Zakończone left

  Hi I need a MODX developer who can work with me on multiple tasks. Thanks

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Najlepsze modx Artykułów Społeczności