Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  1,527 modx znalezione projekty, cennik w USD

  zlecę wykonanie minimalistycznej ale profesjonalnej i estetycznej wizytówki: projekt graficzny i pocięcie do html + css bez CMS, same pliki do ...wykorzystania logo (logo może być odświeżone wg uznania) w treści parę zdań czym się zajmujemy, kontakt telefoniczny + email żadnych menu, map itd. responsywna (RWD) żadnych gotowców z Templatemonster itp! W zawartość wymienić: obsługa informatyczna programowanie aplikacji webowych sprzedaż oprogramowania antywirusowego Znajomość: Laravel Codeigniter bazy danych MySql, MariaDB, MS SQL CMS: modx G Suite Google Apps Script systemy: Linux, Windows Adres wizytówki do modernizacji: W przyszłości na stronie pojawi się tylko parę akapitów tekstu więcej... żadnych podstron itp. (one page)

  $138 (Avg Bid)
  Gwarantowany
  $138
  3 zgłoszenia

  Zlecę przeniesienie strony z modx na wordpress. Strona www.erpmanagemeent.com.pl. Aktualnie działa tylko strona główna - albo z powodu braku aktualizacji albo ataku. Strona jest hostowana na serwer dedykowany, mam dostęp do panelu administracyjnego. [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions] Proszę o podanie wyceny oraz listy materiałów, jakie są potrzebne.

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Upgrade zasobów strony w MODx na podstawie wzorów na siostrzanej stronie , graficzny tuning strony, dołożenie wersji obcojęzycznych, w tym: - ulepszenie graficznego lookoutu strony głównej by był bardziej nowoczesny, designerski - poprzez dodanie lepszego zdjęcia lub grafiki na stronie głównej (bardziej uniwersalne pod kolej, nie tylko pod ekrany) i inne dodatki (Wy wiecie jakie) w celu pobicia profi i design lookoutu strony siostrzanej , ale również zbliżenia się lub pobicia wyglądem i profesjonalizmem takich stron jak: - wykonanie ikonki favicon i jej uruchomienie, - uruchomienie flagi lub zakładki ENG pod angielską wersję strony (teraz tylko taka jest włączona) i włączenie wersji PL

  $163 (Avg Bid)
  $163 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, szukam solidnego wykonawcy związanej z systemem MODXCMS. W tej chwili jest problem polegający na tym, że ze strony jest wysyłany spam i IP serwera na którym jest strona jest umieszczana na czarnych listach - po zdelistowaniu adresu IP z danej listy problem niestety powrac...MODXCMS. W tej chwili jest problem polegający na tym, że ze strony jest wysyłany spam i IP serwera na którym jest strona jest umieszczana na czarnych listach - po zdelistowaniu adresu IP z danej listy problem niestety powraca. Główna konsekwencją jest to, że część maili nie dociera do adresatów. Szukam osoby, która rozwiąże ten problem w sposób trwały - być może trzeba będzie zaktualizować CMSa MODX lub będą potrzebne inne działania. Jeśli są Państwo zainteres...

  $67 (Avg Bid)
  $67 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Popraw stronę www Zakończone left

  Poszukuję do współpracy programisty, do drobnego przebudowania stron www zbudowanych na systemach limon CMS oraz Modx.

  $72 (Avg Bid)
  $72 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  MODx CMS Website Zakończone left

  Witam, poszukuję do współpracy firmy/osoby dobrze znającej CMS MODX (udokumentowane doświadczenie), w tej chwili niezbędne jest przeniesienie serwisu oraz zabezpieczenie. Mile widziane - komunikatywny angielski. Sprawa Pilna ! Spotkanie osobiste w naszej siedzibie w Warszawie wymagane, dalsza współpraca będzie zdalna. Hello, I need someone experienced in MODx. I need my current site's MODx upgrading and improving. Later I have more work e.g. a new site. It would be useful if you speak English. Urgent - I need to meet the person in my office in Warsaw.

  $177 (Avg Bid)
  $177 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuję osoby biegłej w MODx. Chodzi o przeniesienie serwisu z nie działajacego prywatnego hostingu. Chodzi o domenę Zadania potrzebne do wykonania: 1. Przedstawienie rekomendacji serwisu hostingowego na który zostanie przeniesiona witryna. 2. Przeniesienie witryny z nie działającego serwisu lub na podstawie źródeł na nowy serwis hostingowy. 3. Zmiany w serwisie - wyrzucenie boksu z twitterem. Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub faktury VAT. Preferowana jest faktura VAT.

  $18 - $153
  Ukryte
  $18 - $153
  4 składanie ofert

  Szukamy wykonawcy na integrację dklepu na MODx CMS - z COMARCH CDN XL

  $440 (Avg Bid)
  $440 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  115316 Modyfikacje modX Zakończone left

  Szukam firmy, która będzie w stanie modyfikować istniejące strony internetowe oparte na modX. Współpraca ma charakter stały. Wymagania: - terminowość, - rzetelność, - doświadczenie. W ciągu miesiąca można się spodziewać zamówień na ok. 2-3h. Zainteresowane firmy proszę o przesłanie adresów internetowych realizacji oraz adresu własnej strony. Rozliczenie tylko na podstawie faktury.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukujemy osoby która szybko uruchomi zawartą już w systemie funkcjonalność. Zlecenie dotyczy uruchomienia funkcjonalności dla nowego elementu. Bliźniacze elementy są już uruchomione. Należy tylko przeanalizować jak są zbudowane i dodać podobny element. Zależy nam na szybkiej realizacji.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę przebudowę strony (zrobiona jest w Html'u) do MODx Rozkład szablonu, urls, treść podstron, taki sam jak w oryginale. posiada własną bazę MySql

  $142 (Avg Bid)
  $142 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukujemy osoby/firmy która zbudowała by podstronę w istniejącej witrynie opartej na cms'ie MODx. Podstrona z funkcjonalnością wyszukiwarki. Do zbudowania na podstawie istniejących już bliźniaczych podstron.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Nawiążę stałą współpracę z samodzielnym webmasterem, najchętniej studentem z okolic Warszawy. Od osoby takiej oczekuję: - znajomości języka HTML, PHP + MySQL, - umiejętności tworzenia serwerisów www w oparciu o Joomla, Worpress i ModX - umiejętności graficznych i kompozycyjnych. Chcę nawiązać dłuższą współpracę - możliwy etat. Zależy mi na osobie z okolic Warszawy, aby łatwo byłoby spotkać się i omawiać ewentualne projekty.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  poszukuje osoby, znajacej system MODX, ktora zobowiazala by sie postawic na tym systemie prosta strone www. Strona ma gotowa strukture i tresc. Prosze zerknac tutaj - - to obecna strona. Nowa strona byla by bardzo podobna. Zlecenie obejmowaloby : 1. utworzenie sub menu, i przekopiowanie trescie (menu i tresc jest juz zrobiona w MODX) 2. Job Order, czyli obecny dokument zlecenia (patrz ) utworzony w Excelu, mialby znajdowac sie na stronie jako interkatywne menu. 3. baner/zdjecie na stronie glownej, mogloby by byc bardziej dynamiczne 4. mail/kontakt - jako formula do wypelnienia jezeli ktos mialby jakies dodatkowe interesujace propozycje - jestem bardzo otwarty, pomoc dotyczaca seo - mile widziana. prosze skontaktowac sie w kwestii detali

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, poszukuję do współpracy firmy/osoby dobrze znającej CMS ModX (udokumentowane doświadczenie), w tej chwili niezbędne jest przeniesienie serwisu oraz zabezpieczenie, po przeniesieniu stała umowa na support przez 12 miesięcy. Sprawa Pilna ! Spotkanie osobiste w naszej siedzibie wymagane, dalsza współpraca będzie zdalna.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę wdrożenie projektu strony www(psd) pod cms MODx. Proszę o oferty.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, zlecę wprowadzanie zmian na stronie wyposażonej w CMS ModX, trzeba będzie wyszukać kilka darmowych zdjęć o określonej tematyce, zręcznie je dopasować do tematyki strony, przepisać tekst, który jest przygotowany (w postaci skanu) i to w zasadzie tyle. Dla osoby ogarniętej jest to 1h. Prosiłbym o kontakt na Skypie:

  $8 (Avg Bid)
  $8 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  78396 szukam kodera Zakończone left

  Witam. Szukam rzetelnego kodera html/css/js/php. Liczy się dla mnie dostępność i wiedza. W aukcji proszę wpisać: stawkę godzinową netto, adres portfolio, email i numer gg. Proszę również o umieszczenie informacji w których z następujących 3 platform umiecie pisać: wordpress, modx i cakephp (musi być udokumentowane w portfolio). Nie odpowiadam na maile i wiadomości prywatne. Aukcje bez tych informacji będą usuwane. Ze swojej strony gwarantuję szybkie wpłaty i jasną komunikację (sam jestem koderem więc dogadamy się na pewno). Pozdrawiam :)

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam. Jest mi potrzebna osoba która jest przede wszystkim dostępna gdyż czasami nie mam czasu na wprowadzanie zmian/korekt w danym projekcie, a bywa że są to rzeczy pilne. Wymagam znajomości xhtml/css, frameworka jquery oraz systemu CMS WordPress. Dodatkowym atutem będzie znajomość cakePHP i Modx. Ze swojej strony gwarantuję łatwość w komunikacji (sam jestem koderem więc zrozumiemy się na pewno) i szybkość wpłat. Proszę o podanie stawki godzinowej netto, linku do portfolio który wykaże spełnienie moich wymagań oraz maila kontaktowego i ewentualnie gg. Niedzielnym koderom dziękuję :) Pozdrawiam :)

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  witam poszukuje freelancerów do ciecia grafiki na różnych platformach najważniejsze dla mnie to: (przeważnie 4 podstrony) 2. WordPress (przeważnie strona główna + podstrona) 3. modx 4. czasem sam HTML (przeważnie 1 + podstrony czasem) proszę o ceny. 1. prestashop strona główna 2. prestashop 4 podstrony 3. WordPress strona główna + podstrona (bardzo mało zmian 30min roboty max więcej) 4. sam HTML 1 strona 5. sam HTML 1 strona + ile za każdą postronne. oraz portfolio - wymagany wygląd pod - IE, FF, CHROM, OPERA, SAFARI

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Zlece dosyc proste ustawienie wielojezycznosci w CMS MODx za pomoca regul mod_rewrite Apache, ktory ustawial bedzie odopwiednie parametry. Po zmianie jezyka w MODx kontekst powinien zostac przelaczony na odpowiadajacy dwuliterowej zmiennej (np.: en, pl), w ktorym znajduja sie przetlumaczone za pomoca pluginu Babel artykuly. Plugin Babel jest zainstalowany. Gateway plugin jest zainstalowany. Problemem jest przekierowanie url'a na zasadzie: 1. 2. klikamy na obecnej stronie w linka zmiany jezyka generowanego przez Babel: "" 3. Apache powinien zwrocic z parametrem cultureKey=PL Zapraszam do licytacji.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuje kreatywnej osoby do wspolpracy: - update stron opartych na wordpress - update + modernizacja stron opartych na innych sytemach /prestashop. modx, opencart - drobne naprawy w kodzie css/html - odnalezienie + instalacja pluginow - tworzenie banerow w phoroshopie + inne w zaleznosci od zlecen cena ustalana indywidualnie: min 100zl + extra UWAGA przy pierwszym zleceniu nie place zaliczek PROSZE o info: - strona internetowa - wiek - lat doswiadczenia z .... - w czym sie specjalizujesz - miasto - student / osoba na etacie / freelancer

  $142 (Avg Bid)
  $142 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  65821 Sklep internetowy Zakończone left

  Zlecimy wykonanie sklepu internetowego. Preferowana technologia: framework MODX, ew. inne rozwiązanie dostępne na licencjach open-source. Wykluczony os-commerce oraz hermetyczne autorskie rozwiązania. Termin: 10 grudnia - system do testów + ok tygodnia na finalne testy. Jest to sklep głównie z albumami muzycznymi. Grafikę dostarczamy, trzeba ją pociąć do HTML w ramach tego zlecenia. Funkcjonalność w skórcie: nic szczególnie nietypowego, lecz musi mieć funkcje, które w dzisiejszych sklepach są traktowane jako oczywiste, czyli: - kategorie z podkategoriami - przynajmniej do 3 poziomu zagnieżdżenia, - możliwość niezależnego od w/w. kategorii grupowania produktów (np. wszystkie albumy danego wykonawcy, wszystkie albumy z danego gat...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert
  61422 html -> MODx Zakończone left

  Witam, Interesuje mnie cena/czas jaki potrzebny jest do wdrożenia systemu MODx z gotowego, poprawnie zakodowanego html/css (główne funkcjonalności to podstawowy pakiet typu edycja treści, edycja zdjęć, edycja pozycji menu (jeden poziom) (strona minimalistyczna - header, belka menu i content) Proszę o wycenę i termin. - temat do rozpoczęcia na początku przyszłego tygodnia.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...w menu powinny byc nastepujace odnosniki: - Opis lokalizacji - SKI - Pokoje - Lokalizacja / Mapa - Wskazowki jak dotrzec - tutaj jak dotrzec z lotniska itp. - booking i kontakt - pogoda (miejsca gdzie bedzie include z innej strony, a po za tym odsylacz do tej strony) 9. Strona powinna miec mozliwosc edycji za pomoca jakiegos CMS. CMS nie moze byc custom tylko jeden z Open Soure np modx, joomla albo inny do zaproponowania ale open source. - [INFORMACJA] 10. Strona powinna miec mozliwosc edycji bloga. Przez bloga wpisywane beda informacje o tym co dzieje sie w miescie jakie imprezy itp. tak aby dzialo sie cos na stronie i ludzie na nia wracali - [INFORMACJA] 11. Strona mozna byc wykonana w PHP z uzyciem jakiej bazki typu MySQL. - [INFORMACJA] 12. Na stronie mozna...

  $91 (Avg Bid)
  $91 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  A wiec jest strona z wdrozonym modulem platnosci wykorzystujacym - no i niestety nie dziala prawidlowo - trzeba dokonac poprawek. Pilna sprawa... Prosze podawac cene wraz z portfolio (najlepiej MODX i ).

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Potrzebuję dodać kalendarz z archiwum newsów taki jak tu: do istniejącej strony na modxcms, newsy sa opartę na Ditto. GG 1936189, dosyć pilna sprawa.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam serdecznie, Zlecę pocięcie i zakodowanie strony do XHTML/CSS/JavaScriptu. W przypadku pozytywnej współpracy oferuje jeszcze drugą stronę do pocięcia. e-mail: @ skype: Pozdrawiam

  $142 (Avg Bid)
  $142 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecenie ciecie psd --> modx + uruchomienie modolow: - maxigallery - wayfinder - eForm - Ditto Posiadam plik psd, zlecenie polega na wdrozeniu templatki + odpaleniu kilku modolow szczegoly podam wybranym osobom prosze o podanie orientacyjnej ceny / terminu za wdrozenie

  $142 (Avg Bid)
  $142 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecenie pociecia psd do css + implementacja w Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. Tylko dla osob znajacych modx. CENA + Portfolio - znaczniki h1-h6 - czysty kod - oddzielenie warstwy prezentacyjnej od warswy contenu - maxigallery - jQuery cycle do slidera ze zdjeciami interesuja mnie takie rozwiazania:

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuje osoby znajacej MODX cms pociecie psd do css + implementacja do Modx cms - znaczniki h1-h6 - czysty kod - oddzielenie warstwy prezentacyjnej od warswy contenu - maxigallery - jQuery cycle do slidera ze zdjeciami buzdet 250zl termin: 7 dni Mozliwosc stalych zlecen

  $112 (Avg Bid)
  $112 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Interesuje mnie wdrozenie PSD--->MODX + modulu semantyczne pociecie PSD ! moduly do uruchomienia i skonfigurowania: - eForm - wayfinder - maxigallery / lightbox - prosty sytem newsow oparty na dito - archiva --> Reflect - katalog stron oparty na ditto i TV - modul platnosci paypal + TV Budzet 500zl Termin ok 7-10dni

  $101 (Avg Bid)
  $101 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukujemy programisty PHP, który zająłby się wdrożeniem systemu MODx Wymagania: 1) portfolio (z przynajmniej jedną pracą z wdrożonym systemem MODx) 2) terminowość !! Projekt graficzny jest gotowy. Projekt do realizacji od zaraz. Prosimy o nadsyłanie maili z ofertami z wyceną i czasem realizacji na adres: kontakt@

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukujemy osoby do pracy zdalnej na stale odpowiedzialnej za tworzenie i modernizacje aplikacji internetowych glownei w oparciu o CMS ModX. Wymagamy: - znajomosci xhtml/css (wprowadzanie drobnych zmian w kodzie) - dobrej znajomosci php5 i relacyjnych baz danych (glownie mysql) - dobrej znajomosci JavaScript (mile widziane jquery) - doswiadczenia przy tworzeniu dynamicznych stron www opartych o baze danych - mile widziana znajomosc CMS ModX Oferujemy stale wynagrodzenie miesieczne, sposob rozliczania do uzgodnienia (umowa zlecenie, faktura VAT jesli masz otwarta dzialalnosc). Zainteresowane osoby prosze o przeslanie maila z opisem swoich umiejetnosci, linkami do portfolio, propozycja wynagrodzenia miesiecznego i dostepnosc w ciagu dnia.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  poszukuje wspolpracownika dobrze znajacego css + troche innych sztuczek /jQuery/ do ciecia psd do CSS mile...-h3 content na poczatku strony bloki float / unikac pozycjonowania absolutnego nie resetujemy globalnie kod ma dobrze wygladac po wylaczeniu stylow !!!! place ok 150 zl za ciecie CSS place ok 250 zl za implementacje do cms /modx lub wordpress place ok 400 zl za implementacje do prestashop W tym przypadku interesuje mnie tylko ciecie do wordpress budzet 250 zl termin wtorek interesuja mnie takie rozwiazania: ps. modx jest banalnie latwy w implemantacji ---> nie interesuja mnie zadne dodatkowe moduly ! pomoge przy pierwszej realizacji

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlece oskryptowanie strony www ortej na silniku MODx na bazie dostarczonych szablonow HTML. Specyfikacje wysle osobom zainteresowanym. Oczekuje powaznych ofert od osob gotowych podjac sie zlecenia i wykonania go w calosci. Wymagana dostepnosc w ciagu dnia w celu doprecyzowania szczegolow. W przypadku pomyslnej wspolpracy oferuje dalsze zlecenia.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam. Szukam programisty do współpracy. Np. Mam klienta i design dla strony = programista tworzy system zarządzania treścią+ podpina design pod stronę. Zazwyczaj nie będą to wyszukane cms'y np dla fryzjera bądź małej firmy z prezentacja produktów bądź dodawaniem ofert online. Mogą to być pisane autorskie bądź na frameworku jak symphony bądź modx silverstripe itd. Interesują mnie tylko ludzie z doświadczeniem. Terminowość jest również bardzo ważna. Nie odpowiadam na tworzenie stron w joomli itp! Nie interesują mnie licytację za 100 zł cms ani za 2000 zł. Nie psujmy rynku ani nie przesadzajmy- a to ma być współpraca!. Zainteresowanych proszę o zalicytowanie. Proszę o podanie ceny i terminu dla przykładowej strony(nie jest wiążące tylko infor...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  do przeniesienia: + Maxi gallery + eform + jquery zamiast flasha + linki textowe /teraz sa chyba obrazki link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet 250 zl termin 7 dni

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Kreatywne pociecie psd /jQuery, semantyka/ + wdrozenia w ModxCms. link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet: 250 zl termin ok 7 dni JESLI NIE POSIADASZ DOSWIADCZENIA Z TYM CMS, CHETNIE POMOGE W PIERWSZYM WDROZENIU

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  tak jak w temacie, zlecenie aktaulne od zaraz - kontakt gg 3306771

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  W witrynie należy wprowadzić treść do wersji językowej angielskiej i niemieckiej w takim samym zakresie, w jakim jest teraz wprowadzona wersja polska. Tłumaczenia są gotowe (pliki z tekstem w formacie Word). Witryna jest oparta na MODx. O szczegóły można pytać pod numerem 0662 682 513. Oferenci z województwa pomorskiego szczególnie mile widziani.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę wykonanie skórki + podpięcie do CMS-a prostej strony www. Preferowany CMS: Modx, Drupal. Makieta strony i grafika jest gotowa. W razie jakichkolwiek pytań kroliczek ( at ) o 2 ( dot ) pl

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  29201 wdrozenie MODXcms Zakończone left

  zlece wykonanie wdrozenia w ModxCms. Posiadam plik psd. link do artykulu wyjasniajacego jak tworzyc templatki w modx: budzet; 300 zl termin do negocjacji

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Pociecie psd do css/xhtml + wdrozenie w modxCMS / system jest banalnie prosty - do kodu html wprowadzane sa znaczniki modx. Jedyna trudnosc to implementacja menu z jQuery. Posiadam duze doswiadczenie z tym systemem -- sluze pomoca przy pierwszych realizacjach. budzet ok 200 zl za uruchomienie /+fixy dla przegladarek/

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję dobrego i taniego programistę z Warszawy który przejąłby rozwój(według wytycznych) autorskiego CMSa. Projekt pisany w php5 oraz xhtml. Chodzi o zaimplementowanie czesci funkcjonalnosci z systemu MODx jak: - snippets - chunks - templates Dodatkowo dorobienie moduly edycji stylow css, menadzer dodawania plikow, oraz opcje ustawien strony.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Stworzenie portalu który: 1) Zapewnia aktualne nowości z wybranej branży - branża wskazana po zatwierdzeniu oferty 2) Wymianę informacji (ogłoszenia) Wymagania: php, mysql, cms (najlepiej MODx) Do zrobienia: 1) Skórka 2) Instlacja 3) Konfiguracja 4) System ogłoszeń i wymiany danych

  $2 - $1020
  $2 - $1020
  0 składanie ofert

  Zlecę pocięcie czterech layoutów, wrzucenie ich do systemu CMS o nazwie MODx i dodanie dostępnych opcji, które ten system oferuje - najchętniej osobie pracującej niezależnie na zlecenie, nie agencji.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Cale zadanie to przeniesienie starej strony wykonanej w HTML'u do CMS w MODx. Praca szybka i fajna, wszystko jest przygotowane: grafika, stare cssy itd.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Усім привіт. Ось така ТЗ-шка для магазину годинників Lux-time. Хто спеціалізується MODX CMS? 1. Змінити канонічні сторінки З усіх сторінок SEOFILTER стоїть канонічна сторінка , а має посилатися сама на себе. 2. Фільтр Зробити посилання з тексту сторінок фільтра. Паралельно Java Script-фільтр має працювати також. 3. Якість сторінок Поправити макет мобільної версії. Ось пояснення: Вимоги до потенційного кандидата – обов’язково мати досвід роботи з MODX CMS!

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  There is a source site on CMS ModX. Inside the old design. There is also a template of the new one. The task is to adapt all sections to the new design. 1. Transfer/adapt text content. Take from the old and transfer to the template of the new. 2. In the new template add new isos (adapt beforehand) corresponding to the section. 3. Add new information blocks. Detailed scope, terms and conditions are ready to discuss in more detail.

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Najlepsze modx Artykułów Społeczności