Nda non compete agreementprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  109,526 nda non compete agreement znalezione projekty, cennik w USD

  Jesteśmy oddziałem międzynarodowego stowarzyszenia non-profit w Polsce. Nasza strona [zaloguj się, aby wyświetlić URL] oparta jest na WordPressie. Ze standardową obsługa nie mamy problemów ale potrzebujemy wsparcia w zakresie rozszerzania/zmiany funkcjonalności serwisu (średnio kilka/kilkanaście razy w roku w tym zmiany w szablonie, na start wdrożenie nowych wtyczek

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Szanowni Państwo, Chciałbym zlecić wykonanie II etapu projektu dotyczącego portalu rynku pracy Jobtoperson. W ramach tego etapu docelowo powinien powstać prosty re...adresem https://jobtoperson.com. Zapoznanie się landing page zapewne ułatwi też zrozumienie założenia portalu. Szersze szczegóły zlecenia zostaną udostępnione po podpisaniu NDA.

  $4238 (Avg Bid)
  $4238 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Poszukujemy dodatkowego programisty/zespołu do rozwoju istniejącego projektu. Projekt jest weobwym interfejsem napisanym w technologii .NET. Komunikacja z bazą ...klientów różnego rodzaju powiadomień . Możliwość wymiany danych poprzez API z innymi systemami. Szczegóły projektu przedstawione zostaną po podpisaniu przez obie strony umowy NDA.

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  ...gdzie projekt zostanie zaprezentowany. - start projektu przewiduje się na październik W przypadku zainteresowania niezbędne jest podpisane warunkowych umów o współpracy oraz NDA. W umowach pracownicy zostaną zobowiązani do ok. 3 spotkań przygotowawczych w siedzibie firmy w Warszawie oraz czynnego udziału w przygotowaniu wniosku i reprezentacji firmy

  $3722 (Avg Bid)
  $3722 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Build Angular Front-End Zakończone left

  Do wykonania jest Front End serwisu webowego kampanii marketingowych. Technologia Angular 6. Back- end jest wykonany w .NET. ...Technologia Angular 6. Back- end jest wykonany w .NET. Projekt składa się z około 12 komponentów zawierających pola formularzy. Szczegóły podam wybranym osobo po podpisaniu NDA. Liczę na dłuższą współpracę.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Chciałbym zlecić wykonanie I etapu projektu dotyczącego portalu rynku pracy. I etap obejmuje przygotowanie nowoczesnego landing page, który ma za zadanie zweryfik...jednego z generatorów landing page, o ile strona będzie posiadała odpowiednie walory estetyczne i funkcjonalne). Szersze szczegóły zlecenia zostaną udostępnione po podpisaniu NDA.

  $416 (Avg Bid)
  $416 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...must be as easy to withdraw consent as give it. Telling people to block cookies if they don’t consent would not meet this criterion. It both difficult, ineffective against non-cookie based tracking, and doesn’t provide enough granularity of choice. Sites will need an always available opt-out. Even after getting valid consent, there must be a route

  $122 (Avg Bid)
  $122 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Witam serdecznie! Szkamy ...kontakt, a wyślę cały dokument z zapisanymi już poprawkami w celu sporządzenia wyceny i określenia czasu wykonania. Do podjęcia współpracy będziemy potrzebowali podpisania NDA (może być wysłany mailowo). Zachęcamy osoby z odpowiednimi kompetencjami :) Możliwość dalszej współpracy.

  $132 (Avg Bid)
  $132 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  REST API contacts Zakończone left

  ...be used: - Java 8 - SpringBoot - JPA - MySQL - Lombok, Guava - if necessary - the application should be protected against emergencies (eg incorrectly transmitted data, non-existing data, duplicate data) - a unit test set should be created - the source code of the application should be placed in the Git repository together with the documentation

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  ...rosyjskiego na polski i copywrite języka polskiego. Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski 1199 słów. Copywrite: Liczba słów: 1012. Chcemy podpisać NDA, żeby informacja w zadaniu nie uciekła:) Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Dom mediowy Media Choice poszukuje do stałej współpracy sp...będzie omówienie szczegółów na spotkaniach z przedstawicielem naszej firmy lub bezpośrednio z klientem. Warunkiem podjęcia współpracy jest podpisanie między stronami stosownego NDA dotyczące zachowania poufności. Zapraszamy do współpracy :) (Removed by Freelancer.com Admin)

  $248 (Avg Bid)
  $248 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Zlecę audyt kodu programu. Praca zdalna. Poszukuję do tego doświadczonego programisty/audytora który przejrzy kod źeródłowy aplikacji i wyda opinię na temat...teworzonego kodu i ewentualne błędy w nim zawarte. Projekt jest dość złożony, wykorzystywane jest Node.js, Symfony Więcej informacji po wybraniu osoby i podpisaniu umowy z NDA.

  $480 (Avg Bid)
  $480 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Szukamy kogoś do poprawy kupionego skryptu PHP. W sumie 12 poprawek z czego 6 to poprawki ważne. Szczegóły po podpisaniu Umowy NDA

  $108 (Avg Bid)
  $108 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Szukam kogos do stalej wspolpra...otrzyma ode mnie wiecej szczegolow na temat projektu wlacznie z projektem strony glownej w celu potwierdzenia kosztu wykonania. Warunkiem podstawowym jest podpisanie ze mna NDA - nie umieszczanie wspolnie wykonanych projektow w swoim portfolio ani na zadnych portalach (Freelencer) jako przyklad swoich umiejetnosci.

  $647 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $647 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  Get a Website Built Zakończone left

  ...będzie na 02,06. Dead line 18VI. Backend czyli obsługa z walidacją formularza oraz panel admin do obsługi zgłoszeń po naszej stronie. Symfony2. Nie mogę załączyć projektu - nda. Ale poniżej specyfikacja projektu. Strona onepager I. Sekcje: 1. Head 2. Live stream (embed video live stream) Sekcja Ukryta. 3. Influence 4. Contest 5. Form 6. Gallery 7

  $884 (Avg Bid)
  $884 Średnia Oferta:
  32 składanie ofert

  Witam, Poszukuję osoby lub firmy która potrafiłaby przerzucić prawie 200tyś. produktów z starej wersji magneto do najnowszej. Wymagane NDA oraz mile widziana faktura i rachunek.

  $143 (Avg Bid)
  $143 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Witam, Poszukuję specjalisty od Wordpress do ...specjalisty od Wordpress do stałej współpracy, mile widziana znajomość innych platform oraz języków programowania. Płatność po każdym ukończonym projekcie, wymagana umowa NDA. Stawka ustalana od projektu, często proszę o wycenę chyba, że klient posiada ograniczony budżet.

  $138 (Avg Bid)
  $138 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert
  Przetłumacz coś Zakończone left

  ...health claims should only be made for the nutrient, substance, food or food category for which they have been authorised, rather than for the product that contains them. General non-specific health claims (e.g. “good for you”) must be accompanied by a relevant authorised claim. Just to make you aware, there are some ‘on hold’ claims that are currently

  $195 - $586
  $195 - $586
  0 składanie ofert
  Zaprojektuj logo Zakończone left

  Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach - Spodek 19 grudnia 2016 Potrzebuję logo na stronę, FB, koszulki i banery. Impreza non-profit:) Temat dość pilny! Fajnie jakby się udało powiązać spodek z szachami.

  $80 (Avg Bid)
  $80 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  UNITY 3D konwersja istniejącej aplikacji z Unity 4 do HTML, umowa o dzieło, NDA

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Szukamy do współpracy przy projekcie programistów JAVA EE 6, w tym przede wszystki...częściowo dostarczonej struktury danych). Ponadto współudział w opracowywaniu interfejsów komunikacyjnych (REST) dla zewnętrznych aplikacji. Szczegółowe informacje po podpisaniu NDA. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych i solidnych partnerów.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Użytkownik ściąga aplikację z appstore/googleplay. Po ściągnięciu pokazuje się ekran startowy na którym trzeba się zarejestrować. Można u...akceptacja ?) Do aplikacji będę potrzebował jeszcze prostej strony. Proszę podać przybliżony czas realizacji oraz wstępną wycenę. Całość informacji po podpisaniu NDA. Pozdrawiam

  $2191 (Avg Bid)
  $2191 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Chciałbym aby do istniejącego szablonu dopisać kilka linijek kodu. Potrzebuje kodu, któr...(innej) strony i umieszczał je bezpośrednio na mojej stronie. Chodzi tu głównie o dane dynamicznie odświeżane raz dziennie tak więc skrypt mógłby pobierać je np każdego ranka lub non-stop o ile będzie to prostsze w wykonaniu. Proszę o kontakt.

  $53 (Avg Bid)
  $53 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Witam, Szukamy osoby do zaprojektowania strony WWW będącej interfejsem administracyjnym aplikac...prac nad projektem możemy zmienić działanie poszczególnych przycisków tak, aby lepiej pasowały do tworzonego szablonu. Strona dostępna jest do wglądu po podpisaniu umowy NDA. Warunkiem wzięcia oferty pod uwagę jest posiadanie portfolio.

  $708 (Avg Bid)
  $708 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  ...Frameworkl Chcemy, aby projekt dostosowany był zarówno do telefonów, jak i do tabletów z Androidem w wersji 4.4 lub wyższej. Aplikacja jest dostępna do wglądu po podpisaniu umowy NDA. Warunkiem wzięcia oferty pod uwagę jest zaprezentowanie portfolio. Projekt może być dostarczony jako plik PSD. Zapraszamy do składania ofert!

  $621 (Avg Bid)
  $621 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...Framework. Chcemy, aby projekt dostosowany był zarówno do telefonów, jak i do tabletów z androidem w wersji od 4.4 w górę. Aplikacja jest dostępna do wglądu po podpisaniu umowy NDA. Warunkiem wzięcia oferty pod uwagę jest przesłanie przykładów wykonanych przez siebie projektów graficznych aplikacji Android. Projekt może być dostarczony ...

  $782 (Avg Bid)
  $782 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam... Rezultatem projektu powinien być przygotowany, zmodyfikowany szablon bootstrap, który możemy wgrać na naszą stronę. Strona dostępna jest do wglądu po podpisaniu umowy NDA. Warunkiem wzięcia oferty pod uwagę jest przesłanie przykładów wykonanych przez siebie stron w opisanej technologii. Zapraszamy do składania ofert!

  $699 (Avg Bid)
  $699 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę zaprojektowanie strony www dla organizacji non-profit Strona responsywna, pod SEO, CMS Wordpress Zakładki z aktualnościami, opisem misji, o nas, kontaktem, porady prawne W zakładce porady prawne formularz kontaktowy z checkboxami.

  $494 (Avg Bid)
  $494 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Monitorowanie pozycji za pomocą GPS. Więcej szczegółów po podpisaniu NDA

  $977 (Avg Bid)
  $977 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...mozna nawet za dniami rozpoczac w zaleznosci jak dobrze pojdzie rozmowa. Wole nie zdradzac duzo szczegol zwiazane z projektem przez portal, tez interesowaloby nas podpisania NDA poniewaz sklep internetowy sie wiaze z duzym projektem ktora jestesmy w traktcie wykonania :) Jak sie skontaktujesz z nami to wtedy wdroze w szczegoly itp. Obecnie dzialamy

  $905 (Avg Bid)
  $905 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...aplikacji a w zasadzie MVP. Czas na stworzenie aplikacji to 3 tygodnie. Kwota jaką oferuję to około 10 tys. zł + 25 tys. zł do roku od pozyskania inwestora. Szczegóły po podpisaniu NDA. Aplikacja nie jest rozbudowana. Architekturą przypomina aplikację o nazwie Tinder. Szkic grafiki oraz schematy działania są gotowe. Trzeba tylko zakodować aplikację.

  $3282 (Avg Bid)
  $3282 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Actions Timer Zakończone left

  Aplikacja typu przypominacz / timer Aplikacja ma sie uruchamić po pięciu minutach od danej akcji przykładowa akcja: - zmiana fizyczna polozenia telefonu wiecje po podpisaniu NDA

  $558 (Avg Bid)
  $558 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Jesteśmy organizacją non-profit realizującą innowacyjne programy profilaktyczne dla dzieci / młodzieży / nauczycieli i rodziców. Celem przygotowywanego obecnie projektu jest zapobieganie przemocy w Internecie wśród dzieci szkolnych. Chcielibyśmy w związku z tym zlecić przygotowanie: • szaty graficznej oferty programu wraz z propozycją logotypu

  $393 (Avg Bid)
  $393 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Szukamy osoby ze znajomością ASP.NET Forms, C#, HTML, CSS do wprowadzenia kilku pakietów zmian na serwisie internetowym. Więcej informacji po podpisaniu NDA.

  $1093 (Avg Bid)
  $1093 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Programista ASP.NET Zakończone left

  Do zlecenia mamy kilka zestawów zmian na serwisie internetowym. Więcej informacji po podpisaniu NDA.

  $851 (Avg Bid)
  $851 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zlecę wycenę i wykonanie aplikacji mobil...lokalizacyjne dostępne dla urządzeń mobilnych, wiadomości push i inne. Bardziej szczegółowa specyfikacja zostanie udostępniona wybranym wykonawcom. Wymagane jest podpisanie umowy NDA. Proszę o zgłoszenia osób, które posiadają udokumentowane doświadczenie w zakresie technologii wieloplatformowych.

  $4206 (Avg Bid)
  $4206 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę wycenę i wykonanie aplikacji mobil...lokalizacyjne dostępne dla urządzeń mobilnych, wiadomości push i inne. Bardziej szczegółowa specyfikacja zostanie udostępniona wybranym wykonawcom. Wymagane jest podpisanie umowy NDA. Proszę o zgłoszenia osób, które posiadają udokumentowane doświadczenie w zakresie technologii wieloplatformowych.

  $4119 (Avg Bid)
  $4119 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  ...ikonach będzie zmieniony w finalnej wersji - aplikacja jest związana ze zdrowym trybem życia - kolorystyka jasna W przypadku podjęcia współpracy wymagane będzie podpisanie NDA i odesłanie jego skanu. Ilość stron zbliżona do ilości standardowego budzika. Proszę o wycenę wraz z przesałniem przykładowych projektów, króre Państwo zrealizowaliście

  $586 (Avg Bid)
  $586 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Szukamy do projektu dobrego frontend'owca. Mamy projekt graficzny, mamy user stories, mamy backend ... brakuje nam doświadczonego frontendowca. Projekt jest d...mamy backend ... brakuje nam doświadczonego frontendowca. Projekt jest duży i ambitny. Benchmarkiem dla user expirence jest [zaloguj się, aby wyświetlić URL] Więcej szczegółów po podpisaniu NDA.

  $4290 (Avg Bid)
  $4290 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Do wdrożenia jest szablon PSD do WordPress, umiejętności jakie są wymagane to: ...wersji RWD Mile widziana znajomość: - Visual Composer - OptionTree - Buddypress - Contact Form 7 Przed podaniem szczegółów zlecenia - briefu oczekuję podpisania umowy NDA. Możliwe podjęcie stałej współpracy. W razie pytań zapraszam do kontaktu.

  $904 (Avg Bid)
  $904 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert
  Wyzwanie Orła Zakończone left

  ...zapisów na bieg i płatnościami. Zawartość strony i oczekiwana funkcjonalność zbliżona do: [zaloguj się, aby wyświetlić URL] [zaloguj się, aby wyświetlić URL] Bieg organizowany jest non-profit ku pamięci bohaterskich obrońców polskiego wybrzeża, dla zwrócenia uwagi społeczeństwa na zaniedbane obiekty historyczne Szlaku Fortyfikacji Nadmorskich w Gdańsku oraz

  $449 (Avg Bid)
  $449 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Mamy potrzebę modyfikacji raportów BI opracowanych w Excel. Raporty działają w następujący sposób: 1. Zakładka 1, która...Licznik/podlicznik (pole dostępne w OLAP). Czas oszacowaliśmy na 2 dni robocze. Załączam przykładowy raport. Termin: 25.02.2015. Konieczne byłoby podpisanie NDA. Po podpisaniu NDA mogę przekazać pozostałe raporty.

  $130 (Avg Bid)
  $130 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukiwan...kilku h do aktywnego bezterminowo). W panelu będzie można ustawić także np. cenę każdego pliku, skrócony opis, kilka dodatkowych parametrów. Więcej szczegółów po podpisaniu NDA. Skontaktuję się z wybranymi programistami. W przypadku owocnej współpracy oferuję kolejne zlecenia przy rozszerzaniu funkcjonalności pluginu.

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Masz duże doświadczenie w PHP, JavaScript, MySQL (również C/C++, MQL)?? Interesuje Ciebie praca zdalna, w dowolnych godzinach? Szybkie zlecenia godzinowe z j...Zgłaszając się potwierdzasz, że nadesłane przez Ciebie materiały nie naruszają praw autorskich osób trzecich. Przed rozpoczęciem współpracy podpiszemy umowę o poufności (NDA)

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zleceni...także z możliwości jakie daje urządzenie mobilne - wykonywanie zdjęć, nagrywanie wideo. Szczegóły projektu przedstawione mogą być dopiero po rozmowie oraz po podpisaniu umowy NDA. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt oraz udostępnienie portfolio pozwalającego zweryfikować doświadczenie osoby zainteresowanej współpracą.

  $1072 (Avg Bid)
  $1072 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Projekty Graficzne Zakończone left

  Zlecę wykonanie layoutów do kreatora graficznego wraz z wdrożeniem ich do systemu. Zainteresowanych proszę o kontakt przez PW w celu dogadania szczegółów (projekt objęty NDA).

  $77 (Avg Bid)
  $77 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...kodowania w pełnym wymiarze godzin (8h dziennie). Wymagania dodatkowe: Znajomość systemu kontroli wersji - git. Tygodniowy okres rozliczania postępów prac Podpisania umowy NDA. Rapotowanie poprzez system Trello lub podobny. Oferujemy: Udział w ciekawym projekcie Bieżący kontakt z dotychczasowym programistą - wsparcie podczas pracy Możliwość

  $590 - $1179
  Ukryte
  $590 - $1179
  2 składanie ofert

  Poszukujemy doświadczonego programisty iOS na 3-miesięczny kontrakt. Możliwość pracy zdalnej lub z naszego biura. Specyfikację możemy udostępnić wybranym kandydatom po podpisaniu NDA. W swojej aplikacji prosimy przesłać portfolio zrealizowanych projektów. Mile widziane doświadczenie z programowaniem gier na platformę iOS.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Agencja Market King realizuje zaawansowany system brokeringu mailing...ramach powiązanych spółek. Istotną informacją będzie czy oferent jest w stanie napisać rónież teksty w jezykju angielskim (mile widziane choć nie jest top conditio sine qua non) Budżet ustalimy po porównaniu wszystkich ofert pod względem merytorycznym i kosztowym .

  $336 (Avg Bid)
  $336 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  ...układane że jak się wejdzie to od razu widać. 3. Modyfikacje wyszukiwarki aby po wpisaniu szukanego filmu pokazywał film tak jak na stronie [zaloguj się, aby wyświetlić URL] jak wpisze się hasło non to pokazuje propozycje filmów. Potem chciał bym aby zostało poprawione dodawanie filmów bo po dodawaniu linki z Streaming Video nie dodaje mi informacji poprawnie. To

  $91 (Avg Bid)
  $91 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert