Oferty pracy grafika i web design bemowoprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  35,117 oferty pracy grafika i web design bemowo znalezione projekty, cennik w USD

  Poszukuję grafika, który przygotuje projekt strony internetowej dla firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Do zaprojektowania są następujące widoki: strona główna, o firmie, usługi, realizacje, kontakt.

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Praca nad projektami polegającymi na identyfikacji nieruchomości na podstawie algorytmów oraz identyfikacji ich właścicieli. Obowiązki obejmują: wyszukiwanie, dzwonienie, przedstawianie informacji o firmie, wprowadzanie danych do CRM oraz umawianie spotkań online z klientami. Wymagane kwalifikacje: Doświadczenie w pracy jako wirtualny asystent Doskonała znajomość języka polskiego (zarówno w mowie jak i piśmie) Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, z ustalonymi KPI

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Potrzebujemy młodego profesjonalistę Google Ads poniżej 24 lat, który uważa się za specjalistę w swojej dziedzinie i chce osiągnąć w niej jak najwięcej w dużym projekcie. Wymagana jest otwartość na nowe relacje, zaangażowanie i chęć do pracy. Gwarantujemy nową ścieżkę rozwoju, sponsorowane kursy i wejście w świat biznesu. Zapraszamy do kontaktu.

  $50000 (Avg Bid)
  $50000 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Celem pracy jest napisanie prostej aplikacji mobilnej, która pozwoli na zarządzanie systemem Arduino. Wymaganymi funkcjonalnościami są: pomiar i kontrola temperatury, pomiar poziomu ph, pobranie danych oraz wyświetlenie ich w aplikacji.

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuję osoby która ma doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dla branży energetycznej. Do przygotowania są: - projekt folderów informacyjnych - grafika + tekst. Foldery będą drukowane - copywriting. Przygotowanie teksu na foldery (oczywiście po briefie). Przedmiotem są magazyny energii, dzierżawa działek.

  $151 (Avg Bid)
  $151 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Cześć! W obecnej chwili potrzebuję znaleźć kreatywnego copywritera z podstawowymi umiejętnościami graficznymi. Pierwszy etap projektu obejmuje: - wymyślenie i przygotowanie 4 wpisów po 250 słów na LI plus grafika w przekazanym kluczu wizualnym brandu, - dostosowanie komunikacyjne landing page'a do innej branży (ok. 300 słów) Treści przygotowywane muszą nieść za sobą skuteczność. Konieczna jest znajomość technik copywriterskich. Jeśli nie czytasz książek w tej dziedzinie, nie aplikuj. Jeśli je jednak czytasz i piszesz jakościowe treści podeślij dwa przykłady wpisów, które prezentują Twoje umiejętności. Zlecenie zarówno w części postów jak i LP może przerodzić się w cykliczny, comiesięczny projekt. Powodz...

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji, która zaloguje się do Allegro przez REST API. Następnie będzie można wyświetlić listę swoich aukcji. Następnie będzie można wysłać wiadomość do użytkowników, którzy coś zakupili. Jedna wiadomość do wszystkich jednakowa. Ja później to rozbuduję. Tylko poważne oferty. Oferty, które będą wklejane na oślep będę odrzucał. Testy proszę robić na własnych kluczach.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam do zatrudnienia freelancera z Rumunii , najlepiej miasto KLUJ NAPOKA , najlepiej jak freelancer będzie Ukrainiec , Uzbekistan , Kazachstan . Z tych krajów maja być pozyskiwani pracownicy . Praca polega na umieszczaniu ogłoszeń w tych krajach jak i prowadzenie korespondencji z zainteresowanymi osobami .

  $1036 (Avg Bid)
  $1036 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Logo marki survivalowej Zakończone left

  Tworzę markę produktów survivalowych. Poszukuję osoby, która stworzy dla mnie logo. Proszę o konkretne oferty.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  47 składanie ofert

  Medical Copywriter WANTED! Edycja i parafrazowanie 214 artykułów w WP Zlecę kompleksową pracę związaną z copywritingiem. Zagadnienia związane z Medycyną, Suplementami, Farmaceutykami, Chemią. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z takimi tekstami śmiało czytaj dalej. Do realizacji jest parafrazowanie, edycja tekstu oraz SEO. Język pracy polski lub angielski do wyboru. Mam dokładnie dwa zlecenia tego samego rodzaju. Konieczne jest podpisanie NDA (Umowa o poufności) i przeniesienie pełnych praw autorskich majątkowych etc na zamawiającego. Tzn jest to praca nad typowo komercyjnym projektem. Łącznie mamy 214 artykułów o różnej długości od 100 słów do około 3000 słów. Docleowo te artykuły mają stać się produktami. Lista aktyw...

  $546 (Avg Bid)
  $546 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Project for Damian K. Zakończone left

  Cześć Damian, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Patrycja P. Zakończone left

  Cześć Patrycja, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Piotr P. Zakończone left

  Cześć Piotr, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react i node.js na backendzie). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Adrian S. Zakończone left

  Cześć Adrian, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Buzz marketing | Meble Zakończone left

  Proszę o przesłanie oferty na Buzz Marketing w branży meblowej (e-sklep). Interesują nas wpisy linkujące do e-sklepu z różnych portali social media lub komentarzy na blogach internetowych. Z góry dziękuję za przesłanie oferty wraz z propozycją ceny.

  $803 (Avg Bid)
  $803 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...mikroprzedsiębiorców, co oznacza, że możemy zaakceptować uczciwe niewygórowane stawki tak, aby projekty się spinały i po opłaceniu podatków coś zostało ;-). Oferujemy stałą współpracę w tle, to oznacza, że kontakt z klientami jest na po naszej stronie, a ty oszczędza czas i nerwy. Rozliczenie B2B lub umowa o dzieło. ------------------------------- 1. START - Współpraca jednorazowa: [Rozliczenie za projekt.] a. Pomocy w wybraniu szablonu (1 do 3) określonych funkcjonalnościach z Templatemonster. b. Przygotowanie szablonów do prezentacji (towarowanie w dostarczone treści) na podstawie przygotowanej specyfikacji. c. Praca konsultacyjno-doradczo koncepcyjna. Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z WP. umiej...

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Potrzebujemy narzędzia, które z gotowego, standardowego pliku .xlsx z różnymi opcjami produktu (opisami parametrów naszego produktu) będzie tworzył zindywidualizowaną ofertę dla klienta pod kątem wybranych w pliku .xlsx opcji.

  $224 (Avg Bid)
  $224 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecimy tłumaczenie całej witryny (wszystkich podstron) na język angielski (amerykański angielski). Prosimy o wycenę na kontakt(małpka)asperIT.com. Tylko poważne oferty przez doświadczonych tłumaczy/nativ speaker'ów. Użytkownikom Google Translatora oraz DeepL z góry dziękujemy.

  $323 (Avg Bid)
  $323 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Cześć, poszukuję rozwiązania, które zaimplementuje pliki źródłowe dostawcy CSV (url) do Subiekt GT wraz z aktualizacją stanów i cen 1-2 razy dziennie. URL plików CSV nie zmienia się i dotyczy 3 różnych dostawców.

  $193 (Avg Bid)
  $193 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Hej! Jeśli jesteś programistą w języku Java, to mam dla Ciebie ofertę! Prowadzę firmę sprzedającą kursy programowania, i chcemy realnie pomóc dostać się kursantom do pierwszej pracy. Chciałbym aby programista mógł prowadzić konsultacje w dogodnych dla Ciebie godzinach. Konsultacje będą odbywały się jeden dzień w tygodniu, a mimo to zarobisz ciekawe pieniądze. Chciałbym żeby była to osoba która posiada firmę, aby zawrzeć formę B2B. Pozdrawiam ?

  $33 / hr (Avg Bid)
  $33 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Mam wykupiony Presta Hosting na Home.pl. Potrzebuję kogoś, kto mi uruchomi i skonfiguruje sklep + podłączy dropshipping i niezbędne moduły + szablon grafiki + może ma umiejętność tworzenia szablonów.

  $1196 (Avg Bid)
  $1196 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  ...12 miesięcy, na czas budowy platformy crowdfundingowej. Osoby które zgrają się z zespołem i będą lojalne wobec firmy otrzymają propozycję stałej pracy na obopólnie ustalonych dogodnych warunkach. Osoby posiadające doświadczenie z zakresu: - AI - Blockchain - Front End Dev - Back End Dev - UI/UX/Projektowanie graficzne - Budowa kompleksowa platform społecznościowych - Zarządzanie zespołem developerskim - iOS/ Android Apps Budujemy obecnie zespół, prowadzimy rozmowy indywidualne. Szukamy osób które zaangażują się w projekt platformy od a-z i będą jej częścią. Po zrealizowaniu platformy dla osób chcących zostać w zespole na stałe przewidujemy częściowe udziały. Wynagrodzenia zależne od doświadczenia i zakresu obowiązk...

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prowadzimy kilka sklepów e-comm. Szukamy do stałej współpracy Grafika, który przygotuje banery reklamowe używane w sklepach oraz w socialmedia. Pracujemy na PrestaShop - znajomość tego środowiska będzie atutem. Zlecamy do wykonania około 40 banerów tygodniowo, pod standardowe wymiary na Presta i sociale. Posiadamy doświadczenie, praca z nami nie będzie obciążająca (obiecuję!). Dostarczamy copy do grafiki. Zapraszam do kontaktu, Robert

  $430 (Avg Bid)
  $430 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Zlecę wykonanie mikrousługi w języku php/java/python, która umożliwi dwie funkcje: logowanie się przez węzeł krajowy i powrót do strony, która wykona akcję wraz z danymi użytkownika, oraz umożliwi podpisywanie dokumentów przez profil zaufany i zwróci podpisany dokument do usługi, która wykona akcję

  $2097 (Avg Bid)
  $2097 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Dzień dobry, poszukuję programisty z doświadczeniem w python i podstawami frontendu. Stała współpraca przy realizacji wewnętrznych projektów w mojej firmie. Obecnie prowadzimy 3 projekty oparte na django, służące automatyzacji pracy, procesów i obsługi Klienta. Podstawowy projekt - dołożenie integracji do już istniejącego systemu (posiadamy już inne integracje), optymalizacja obecnego systemu, docelowo przetwarzanie obrazów, wdrożenie systemu zarządzania zleceniami oraz przyjmowania zleceń. Drugi projekt - rozwój narzędzia przetwarzającego dane z serwisów internetowych. Trzeci projekt - rozwój platformy przetwarzającej ogromne ilości danych ze sklepów internetowych. Poszukuję programisty do stałej wsp&oac...

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Potrzebuję stworzyć/przerobić teksty na stronie zespołu muzycznego. Idea jest taka, by teksty mówiły o naszej pracy tak jakby to była tematyka kulinarna.

  $12 (Avg Bid)
  $12 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Trzeba przejrzeć tekst w word Online i poprawić (stylistykę i ortografię).

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która napisała by skrypt, który potrafiłby pobrać 3 parametry ze znanej platformy do sprzedaży. Podajemy link do sklepu na portalu aukcyjnym i ten skrypt miały pobrać wszystkie oferty ze sklepu i pobrać takie dane: - link do aukcji - liczba sprzedanych sztuk - cena produktu Dodatkowo oczywiście nie mógłby zostać wykryty przez systemy antyspamowe

  $425 (Avg Bid)
  $425 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Projekt nagłówka składającego się z: 1. Trzech kolumn tekstu na szarym tle: strona lewa - centralna - strona prawa (czcionki Lato light i Racing Sans One) 2. Grafiki- umieszczonej centralnie pod Grafika musi mieć zachowane proporcje. Całość musi mieć wspólną szerokość dostosowaną do ekranu.

  $192 (Avg Bid)
  $192 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która zaprojektuje dla nas rodzinę lamp z elastycznym źródłem światła. Oczekujemy przede wszystkim kreatywności, a doświadczenie w pracy ze światłem, będzie wartością dodaną. Projekty, w zależności od ustaleń, mogą być przygotowane w formie wizualizacji lub wizualizacji ze szczegółowymi rysunkami technicznymi. Zachęcam do kontaktu.

  $374 (Avg Bid)
  $374 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Szukam copywritera, który zrobi Scenariusz dla filmiku na Youtube w języku polskim. Tematy: "Jak szukać klientów grafiku komputerowemu?" "Zalety i wady pracy jako grafik komputerowy" Ilość stron jest 3. Czcionka: Times New Roman. Rozmiar: 12 pt. Musi być około 8000 znaków. *Dodatkowo mam te scenariusze w języku rosyjskim. Gdyby na stronie był tłumacz (osoba tylko z Polski), proszę o wiadomość. * Proszę o podanie stawki za 1 scenariusz Pozdrawiam Katia

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...do pracy przez internet, a konkretnie do sieci afiliacyjnej (oferujemy klientom produkty z różnych branży, w promocjach, po korzystnych upustach lub po prostu zachęcamy do rejestracji u danego klienta). W ten sposób zarabiamy pieniądze - z prowizji od banku, bukmachera, restauracji, sklepu z odzieżą, kosmetykami itp. Dlaczego szukam osób? To proste, z każdej pozyskanej osoby mam % z jego przyszłych zysków, dlatego zależy mi aby i Tobie się udało. Mnie również ktoś kiedyś zwerbował do sieci i ktoś również dzisiaj na mnie zarabia. Po przejściu weryfikacji i poznaniu podstaw tej branży i Ty będziesz mógł szukać swoich współpracowników i na nich generować dochód pasywny. Co ofer...

  $437 (Avg Bid)
  $437 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Teraz tłumaczymy całą książkę i oczekuję idealnej pracy bez poprawek. Gdybyś potrzebował jeszcze jakiś informacji ode mnie proszę pytaj.

  $450 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $450 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Sklep potrzebuje kompleksowej pomocy i doradztwa przy ustawieniu kampanii w Google adwords oraz krotkiego szkolenia z obslugi. Poszukuje kogos najlepiej z Trojmiasta abysmy mogli spotkac sie na zywo. Nie wykluczam pracy zdalnej.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Agencja Ad Awards poszukuje doświadczonego grafika, szczególnie do layoutów stron www. Wymagana dobra znajomość UX, UI oraz mile widziane doświadczenie w narzędziu Sigma. Początkowo roboczogodziny, następnie stawki akordowe. Wymagany poziom:

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Dzień Dobry Do stałej współpracy poszukuje freelancera do prowadzenia i promocji konta na Twitterze dla startupu gamingowego. Interesuje mnie na początku analiza możliwości i przedstawienie strategii na rozwój nowo powstałego profilu. Jeśli chodzi o możliwość ustawienia kampanii reklamowych to ich budżet i ilość uzależniona będzie od konwersji. Rozliczenie najchętniej na podstawie FV, Proszę o oferty w odpowiedzi.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  tłumaczenie ebooka z j. polskiego na j. angielski o rozmowie kwalifikacyjnej online w sprawie pracy

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  ...Specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji / Graficzka-Grafik Doświadczenie: Specjalista/Mid Forma zatrudnienia: kontrakt B2B / umowa o dzieło Tryb pracy: praca zdalna Miejsce pracy: praca zdalna Wymagane umiejętności • Tworzenie kreatywnych prezentacji • PowerPoint • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator • MS Excel • Angielski • Wyczucie estetyczne Opis stanowiska: Zajmujemy się m.in. tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych. Jako specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji będziesz odpowiedzialna/y za świat komunikacji wizualnej, tworząc efektowne prezentacje multimedialne. Wizualizacje te będą ułatwiać prezenterom przekazywanie kluczowych treści i pomogą zapaść na długo w pamięci odbiorców. Poszukiwany kreator prezentac...

  $297 (Avg Bid)
  $297 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  More blood Zakończone left

  Witam wszystkich metalowców. Mam prośbę. kto wymyśli i narysuje logo zespołu w wersji elektronicznej. na pewno nie za darmo. gramy thrash metal. bardzo potrzebne. Kto ma możliwość, oferty proszę pisać na osobności, umówimy się. Dziękuję wam wszystkim.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  ...w interreackję z partnerami pokazanie im co robimy i ile na tym mogą zarobić. Będziesz pracować na nowym koncie FB które zostanie założone do tego celu. Konto będzie naturalnie nadzorowane. A postęp prac monitorowany. Zależy mi na osobach które rozumieją pojęcie marketingu afilacyjnego lub wcześniej pracowały z systemami które sprzedają w afilacji. Jeżeli nie rozumiesz pojęcia afilacji lub nie wiesz czym jest marketing proszę nie składaj oferty. Nie jestem w stanie poświęcić wyszkolić Cię w tym zagadnieniu. Nie mam na to po prostu czasu. Język interreakcji to Polski ale jest też opcja realizacji tego samego zlecenia w języku angielskim. Jeżeli płynnie posługujesz się innym językiem obcym daj proszę znać. Może być także Metodyka pracy jes...

  $300 (Avg Bid)
  $300 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Dzień dobry, szukamy do współpracy osób do zarządzania Google Ads na poziomie średnio zaawansowanym/ zaawansowanym Osoba, która potrafi identyfikować trendy, potrafi zrozumieć potrzeby klienta i jego klientów/produkt 1. Tworzenie struktury kampanii 2. Optymalizacja 3. Remarketing Pracujemy w | Trello, Asana 1. Wymiar pracy godzinowy 2. Elastyczność działania w oparciu o wspólne ustalenia

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  ...zatowarowanie sklepu internetowego z lekami Konkretnie z jednym produktem. Z Modafinilem. Do wprowadzenia będzie co najmniej 10 brandów Modafinilu Co najmniej 1500 znaków ze spacjami unikalnej treści na produkt. Ogromna prośba o składanie ofert przez osoby mające doświadczenie z Copywriting oraz SEO. Oraz ze skryptami sklepów internetowych. Jeżeli nie rozumiesz tych zagadnień powyżej proszę nie składaj oferty. Produkt do wprowadzenia to różnorodne brandy Modafinilu zanjdujące się poniżej: Alertec, Alertex, Altasomil, Aspendos, Forcilin, Intensit, Mentix, Modafinil, Modafinilo, Modalert, Modanil, Modasomil, Modvigil, Modiodal, Modiwake, Movigil, Provigil, Resotyl, Stavigile, Vigia, Vigicer, Vigil, Vigimax, Wakelert and Zalux. Każdy produkt należy...

  $75 (Avg Bid)
  $75 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...Dodajemy odwagi! Jeśli szukasz pracy, która zmienia świat na lepszy - dołącz do nas! Najważniejsze obowiązki: tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi, projektowanie oraz nadzór nad zmianami w serwisach internetowych, współpraca z zewnętrznymi firmami przy realizacji projektów IT, przygotowywanie materiałów marketingowych (tekst i grafika), prowadzenie działań promocyjnych online, optymalizacja procesów sprzedażowych, tworzenie i wysyłka mailingów, content marketing. Wymagania: min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w realizacji projektów marketingowych lub sprzedażowych, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, łatwo...

  $951 (Avg Bid)
  $951 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert
  Project for Maciej B. Zakończone left

  Hej Maciej, poszukuje grafika do opracowania brandingu dla Fundacji na podstawie już istniejacego logotypu i strony internetowej. Chodzi o branding dodatkowych elementów typu oklejenie kamer, wizytówki itp. W późniejszym terminie planujemy też opracowanie aplikacji. Chętnie prześlę szczegóły na maila. Sara

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  O nas: Jesteśmy firmą z pogranicza medycyny, edukacji i nowych technologii. Flagowym rozwiązaniem oferowanym przez nasz Zespół jest system C-Eye® - znany w Polsce jako Cyberoko (), wykorzystujący technologię śledzenia wzroku w zastosowaniach medycznych i edukacyjnych. Poszukujemy: Osoby, która posiada wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne oraz wiedzę z zakresu: - języka C/C++(3+ lat doświadczeń w pracy na podobnym stanowisku) - technologii OpenCV - wykorzystania systemów kontroli wersji - języka Python (mile widziane) Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie computer vision. Główne zadania: - tworzenie i rozwój specjalistycznego oprogramowania w technologii widzenia...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  poszukujemy freelancerów do kompleksowej obróbki zdjęć typu packshot - wycięcie tła, równanie krawędzi produktu, ewentualne wygładzanie,korekta koloru i światła, wybielenie bieli na materiale oraz cieni. Przykładowo obrobione zdjęcie w załączniku - oraz surowe do obróbki. Produkty głównie niemowlęce - szukamy do stałej współpracy. Proszę o oferty wraz z ceną .

  $13 (Avg Bid)
  $13 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Potrzebujemy szybko wdrażać proste layouty pod kampanie AdWords. Mamy dostęp do grafika. Możliwa współpraca w zakresie prowadzenia kont reklamowych i Social Media ( Linkedin, Instagram, FB, YT)

  $5892 (Avg Bid)
  $5892 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  ...wordpress i woocommerce (w tej chwili 25 wtyczek + wordpress + motyw) 2. Aktualizacja php do najnowszej wersji (aktualnie php 7.4) 3. Podmiana 5 zdjęcia materiałów, które są na www bezpośrednio na serwerze. Jedno zdjęcie jest używane w wielu miejscach i przy każdym produkcie, więc podmiana ręczna byłaby czasochłonna. 4. Rozbudowa maili po zamówieniu. Aktualnie wychodzi mail tzw. „conformation email” w chwili, gdy użytkownik złoży zamówienie i zapłaci. Chcielibyśmy, aby wychodziły też inne maile tzn: - mail z potwierdzeniem płatności - mail z informacją, że przystąpiliśmy do realizacji zamówienia 5. Na stronie produktu chcemy dodać upgradować wtyczkę na wersję płatną, aby moc osadzić więcej zdjęć i filmiki

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Rozpoczynam sprzedaż z legowiskami dla gryzoni oraz matami do klatek, wszystko szyte ręcznie, i na indywidualne zamówienia - sklep to 30 % oferty pozostałe to zamówienia indywidualne. Dlatego na sklepie potrzebuje modułu do tworzenia zamówień indywidualnych po którym klient prześle mi swoje zamówienie a ja poźniej moge je wycoenić i odesłać fakture do zapłaty. Pozostałe produkty będą gotowe na kup teraz lub dostepne w ciagu 10 dni roboczych do wysłania. Sklep już mam ale jest to wszystko w budowie - wymaga poprawy wizualnej - zaplanowania architektury treści, odpowiedniego podziału na kategorie, optymalizacji pod kontem szybkości wyświetlania strony. Sklep nazywa się docelowo bedzie dzialal na niemiecki rynek. adres sklepu to Skl...

  $2051 (Avg Bid)
  $2051 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert