Parallels desktopprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  250,529 parallels desktop znalezione projekty, cennik w USD

  Mam wykonaną instrukcję obsługi tekst + zdjęcia i chciałbym zlecić przygotowanie szaty graficznej tak aby całość była czytelna zarówno na urządzeniach mobilnych i desktop. Instrukcja powinna mieć swój idywidualny styl graficzny. Są to dwie instrukcje - jedna 23 strony A4, druga 34 strony A4. Co raz wprowadzamy zmiany w instrukcji i tworzymy nowe więc liczę na stałą współpracę przy wprowadzaniu kolejnych zmian.

  $66 (Avg Bid)
  $66 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  zoom wersja desktop: Obecnie: przy włączonym zoom-ie aby zmienić pozycję poruszamy myszką prawo, lewo. Docelowo: przesuwanie przy włączonym zoom-ie było w momencie przytrzymania przycisku myszki i przesunięciu obrazu w wybranym kierunku przykład: ,62761/2/ zoom wersja mobilna: Obecnie: włączając zoom powiększenie zawsze jest centralne i bez możliwości przesunięcia obrazu. Docelowo: zoom był bardziej intuicyjny tzn. powiększenie w wybranym miejscu i możliwość przesunięcia obrazu. Przy powrocie do oryginalnego rozmiaru dochodzi często do przejścia do następnej strony co jest również niepożądanym efektem. tablica json: obecnie: pliki json wpisywane są ręcznie do tablicy chciałbym aby było to zautomatyzowane. insert:

  $203 (Avg Bid)
  $203 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Mam wykonany projekt graficzny strony internetowej w Figmie i poszukuję kogoś, kto wdroży ten projekt (strona nie jest przesadnie rozbudowana - 5 zakładek, trochę grafiki i kilka nietypowych czcionek, odnośniki do social mediów). Potrzebuję, żeby to co zaprojektowałam po prostu działało w sieci (chodzi o dwie wersje desktop i mobile).

  $451 (Avg Bid)
  $451 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert
  Digital Desktop Zakończone left

  Aplikacja ma umożliwić komunikację użytkowników mobilnych (Doradców Handlowych) z użytkownikami Backoffice. Założenie zlecenia od użytkownika początkowego, przekazanie do odpowiedniego działu, wraz z pełnym monitoringiem statusu obsługiwanego zlecenia. Dodatkowo muszą być zawarte w aplikacji informacje na temat stanów magazynowych oraz dostępności towarów w magazynie lub ewentualnego przygotowania towaru pod konkretne zlecenie.

  $10346 - $20691
  $10346 - $20691
  0 składanie ofert
  Stworzenie aplikacji Zakończone left

  Szukamy specjalistów IT, developerów full stack, którzy stworzą dla nas aplikację w wersji desktop i mobile. Jesteśmy producentem drzwi, które dostarczamy do Klientów w całej Polce i Europie. Pracujemy na systemie Comarch ERP XL, dlatego zależy nam, aby aplikacja z nim współdziałała. Appka będzie spełniała funkcję komunikacji z dystrybutorami, zaangażowania ich w programy lojalnościowe, będzie można w niej również przejrzeć wizualizacje aranżacji wnętrz, itp. Zapraszamy do kontaktu? Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, dokładnie wyjaśnimy o co nam chodzi. Zapewniamy doskonałe warunki pracy i płacy!!!

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam! Potrzebuję pomocy, odnośnie mojego sklepu. Należy zmodyfikować ...zapytania o media, a następnie dodanie atrybutu media do każdego łącza do arkusza stylów. W przypadku niekrytycznych importów HTML należy oznaczyć je atrybutem async. Niekrytyczne CSS i JS można zidentyfikować za pomocą karty “Coverage” w Google Chrome DevTools. Poza tym potrzebuję: - Skasowanie zbędnego kodu CSS. - Optymalizacja wielkości grafik. Przyspieszenie generowania podstron (PageSpeed desktop) - Blokowanie niechcianych robotów. - Linki wychodzące. Więcej szczegółów dla zainteresowanych w wiadomości prywatnej. Bardzo proszę o pomoc. Jeśli cena ulega zmianie podczas negocjacji, proszę nie traćmy swojego czasu na wyjaśnienia. Więcej informacji oczywiści...

  $180 (Avg Bid)
  $180 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Do wykonania mam napisanie aplikacji w formie PWA oraz aplikacji na Androida i iOS we Flutter lub React...napisanie aplikacji w formie PWA oraz aplikacji na Androida i iOS we Flutter lub React Native lub innej technologii. Funkcjonalności: - rejestracja pacjenta z opcja podpisut na aplikacji w wersji mobile i myszką w wersji desktop - umówienie wizyty w przychodni - umówienie wizyty na szczepienie - czat z lekarzem To develop is an application in the form of PWA as well as Android and iOS applications in Flutter or React Native or other technology. Functionalities: - patient registration with the option of signing on the application in the mobile version and with a mouse in the desktop version - arranging a visit to the clinic - making an appointment for vacci...

  $4666 (Avg Bid)
  $4666 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszuk...Dbamy o poprawne pisanie kodu. JavaScript W projektach często osadzone są slidery/karuzele/lightboxy/paralaxy. Oczekujemy, że podepniesz wspólnie wybrane rozwiązania. Mamy swoje preferencje narzędzi, które używamy w innych projektach - ale jesteśmy też otwarci na dyskusję, jeżeli uznasz, że znasz lepsze rozwiązania :) W bieżącym projekcie dostarczymy projekty graficzne następujących widoków (desktop + mobile) Strona główna Widok listy wpisów bloga Widok wpisu bloga Widok kategorii (lista produktów w kat) Widok produktu Widok podstrony kontakt Widok defaultowej podstrony z treścią Do nas powinny wrócić pliki html, wraz z css i js. Napisane oczywiście responsywnie (@media). PODEJMIEMY WSPÓ...

  $410 (Avg Bid)
  $410 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Wdrożenie projektu graficznego dla sklepu na IdoSell. Projekt przygotowany pod tą platformę jednak zawiera elementy z kilku standardowych szablonów IAI. Wykonanie szablonu obejmuje modyfikację strony głównej, strony wyszukiwania, strony produktu. Nie będą modyfikowane strony związane z płatnością (tylko dostosowanie kolorów). Projekt graficzny jest przygotowany w XD pod desktop i mobile.

  $2658 (Avg Bid)
  $2658 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  ...formie miniatur kwadratowych z h1 + jedno zdanie z opisu. Wszystkie miniaturk takiej samej wielkości. Konfiguracja wyglądu Banner slider pod menu na stronie głównej i w każdej zakładce - z możliwością zmiany grafiki dla wybranych stron (z możliwością klikania i przenoszenia na wybraną zakładkę = możliwość dodawania url w sliderze) Menu STICKY na każdej stronie Strona w pełni resnponsywna dla desktop i mobile Możliwość edycji kolorystyki i typografii za pomoca panelu administracyjnego w pełni - wszystkie elementy mają być edytowalne bez zaglądania w kod. Skrypt na wyłączność, bardzo lekki i bardzo prosty. Edytowalna stopka która podzielona będzie na 4 bloki; - w pierwszym logo i adres - w drugim linki - w trzecim o nas - w czwartym linki - wszystkie metryki ...

  $370 (Avg Bid)
  $370 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Przygotowanie proof of concept / demo. Aplikacja przygotowana w electron js. - instalator lub plik exe do uruchomienia na windows - okno szerokości 200 px, przyklejone do prawej krawędzi ekranu (również przy konfiguracji wielu monitorów) - always on top - zachowująca się jak appbar, tj. ograniczająca powierzchnię pulpitu dla innych aplikacji - aplikacja bez treści; może mieć wczytaną jako zawartość dowolną stronę Demo na potrzebny przetestowania różnych technologii. Możliwy rozwój tego demo w pełnoprawną aplikację.

  $25 - $50 / hr
  $25 - $50 / hr
  0 składanie ofert

  Mamy obecnie funkcjonujący sklep internetowy, jesteśmy w trakcie modernizacji i potrzebujemy usprawnić UX/UI na urządzenia desktop i mobile. Sklep postawiony na Woocommerce + Subskrypcja + Divi.

  $202 (Avg Bid)
  $202 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam. Poszukuje młodych zorientowanych informatycznie osób. Jeśli jesteś w stanie połączyć się przez RDP (Remote Desktop Software) i pracować na moim serwerze to znalazłeś odpowiednie miejsce. Jestem w stanie wysłać Ci instrukcje "taskow" do wykonania i płacić za każdą godzinę pracy. Wszystkie czynności wymagają znajomości angielskiego, gdyż są wykonywane na zagranicznych stronach. Zainteresowanych proszę o kontakt za pośrednictwem programu telegram: Jeśli zamierzasz złożyć ofertę na freelancer zacznij swoja odpowiedz od zdania "Zrozumiałem ogłoszenie."

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję zdolną projektantkę/zdolnego projektanta do wykonania MVP projektu webowego z kategorii fitness. W ramach zlecenia do zaprojektowania jest dynamiczny profil trenera personalnego dla serwisu, który będzie oferował usługi specjalistów z tej branży. Finalnym efektem zlecenia powinny być gotowe makiety (w dowolnym formacie na warstwach) dla mobile i desktop. Jako zleceniodawca nie będę narzucał rozwiązania, dostarczę jedynie zakres danych, jakie mają być uwzględnione. Szukam osoby kreatywnej, posiadającej kompetencje UX oraz UI, chętnej do udziału w przedsięwzięciu o charakterze startupowym. Wynagrodzenie za zlecenie do ustalenia.

  $130 (Avg Bid)
  $130 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Landing - stronka Zakończone left

  Potrzebuję „postawić” / „zakodować” landing page’a desktop i mobile

  $425 (Avg Bid)
  $425 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Zlecę poprawki gotowego szablonu: -Poprawki Desktop -Poprawki RWD Szablon jest gotowy RWD też jest w połowie działające więc jest to małe zlecenie.

  $49 (Avg Bid)
  $49 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Mamy gotowy szablon oraz projekt strony internetowej. Należy przystosować stronę do poprawnego działania w wersji desktop oraz wersji mobilnej oraz sprawdzić funkcjonalność. Strona jest w Wordpressie. podgląd na

  $354 (Avg Bid)
  $354 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Witam Zlecenie polega na stworzeniu dodatkowych stron/blogow itd by zdominowac pierwszych 5 pozycji dla kilku słów kluczowych zarówno dla wersji desktop jak i przede wszystkim mobilnych. słowa kluczowe po polsku na Slowa kluczowe sa proste, nie są pozycjonowane przez innych, w dużej mierze wystarczy dobra optymalizacja. Pierwsze pozycje są zdominowane przez moją główną stronę, potrzebne są kolejne strony by zdominować kolejne wyniki Jeśli przeczytałeś ogłoszenie wpis "354" na początku oferty. Mam pomysły i pewne doświadczenie jakby to mogło wyglądąć. Zapraszam do współpracy

  $1024 (Avg Bid)
  $1024 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Szukamy freelancera, która podejmie się zakodowania projektu graficznego serwisu (gra online) do HTML/CSS z wykorzystaniem BS4.1.0. Pojedyncza strona, przesyłam projekt na priv. Dysponujemy projektem dla wersji desktop, będzie potrzeba zakodowania również wersji mobile (bez oddzielnego projektu graficznego, jedynie wyświetlanie poszczególnych sekcji w odpowiedniej kolejności). Potrzebujemy doświadczonego front-endowca, który będzie w stanie dostarczyć kod o bardzo wysokiej jakości. Prosimy o portfolio do wglądu.

  $471 (Avg Bid)
  $471 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Czołem! Otwieramy sklep internetowy i potrzebujemy frontend deva do zakodowania i wdrożenia szablonu do sklepu na platformie shoper. Poniżej zakres prac: Elementy przygotowane przez nas: - nagłówek sklepu desktop/mobile; - box produktu desktop/mobile; - sekcje Produkt Tygodnia i Produkt Miesiąca na stronie głównej desktop/mobile; - sekcje Bestsellery i Tylko u nas desktop/mobile; - sekcje Nasze Nowości i Produkty Bio. Zakres prac jakie trzeba wykonać: Strona główna: - zakodowanie bannerów, sekcji O Nas i Świeżo Palona; - zakodowanie stopki; - wdrożenie zakodowanego szablonu do platformy shoper. Karta produktu: - zakodowanie całej karty produktu; - wdrożenie zakodowanego szablony do platformy shoper. Lista produktów: - zakodo...

  $734 (Avg Bid)
  $734 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Program komputerowy typu „desktop” przeznaczony do pracy na pojedynczym stanowisku komputerowym użytkownika pod kontrolą systemu MS Windows (począwszy od wersji 7) GUI w języku angielskim Aplikacja musi być kompilowalna w środowisku Microsoft Visual Studio Community 2017 (jeśli to ma znaczenie to wersja 15.4.4) Pożądany język: Visual C# Funkcjonalność prawie analogiczna do z kilkoma zasadniczymi różnicami funkcjonalnymi: -zapis danych ma się odbywać nie do pliku, ale do plikowej bazy danych (np. MS Access, SQLite lub tym podobne, do uzgodnienia) -wczytywanie przy uruchamianiu ustawień aplikacji związanych z użytkownikiem który uruchamia aplikację (jak logowanie się, ale bez hasła, tylko podawanie nazwy, albo wybór z listy użytkowników...

  $371 (Avg Bid)
  $371 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę przygotowanie projektu w Visual Studio 2017 lub 2015. .NET4 C#. Projekt posłuży jako podstawa/szkielet do budowy aplikacji. Projekt będzie zawierał pusta formę jako główne okno programu + dodatkowe okno dla funkcji aktualizacji, ustawień programu oraz okno dla ustawień/kreatora połączenia z bazą MS SQL. Program będzie posiadał następujące funkcję (Implementacja tych funkcji będzie należała do zleceniobiorcy). 1. Notification icon z podpiętym menu kontekstowym 2. Funkcja aktualizacji programu 3. Funkcja zapisu zdarzeń do pliku logu 4. Funkcja zapisu i odczytu ustawień z pliku tekstowego. 5. Funkcja konfiguracji połączenia do serwera MS SQL 6. Program będzie posiadał interfejs wielojęzykowy dlatego wszystkie teksy, opisy itp muszą być odczytywane z plików .r...

  $224 (Avg Bid)
  $224 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ONLY POLISH FREELANCERS Utworzenie / poprawienie prostego landing page , który znajduje sie pod adresem Na desktopie wyglada ok, chociaz po zwezeniu okna przegladarki 'krzaczy' sie. Czyli: - do poprawienia wersja desktop - ma sie poprawnie wyswietlac na MOBILE oraz TABLET. Dowolnosc: moze byc to strona responsywna lub kazda wersja strony z osobna.

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam kogos do stalej wspolpracy przy tworzeniu stron internetowych. Ja dostarczam projekt w PSD na desktop, tablet i mobile a Ty bedziesz odpowiedzialny za stworzenie responsywnych szablonow i zaimplementowanie ich do srodowiska Wordpress. Projekt ktory mam do wykonania do strona broszura dla firmy budowlanej. Prosze o przyklady wczesniej wykonanych produkcji w technologii responsywnej, oraz o informacje o przedziale cenowym za wykonanie podeslanych projektow. Osoba / firma ktora zrobi na mnie najlepsze wrazenie otrzyma ode mnie wiecej szczegolow na temat projektu wlacznie z projektem strony glownej w celu potwierdzenia kosztu wykonania. Warunkiem podstawowym jest podpisanie ze mna NDA - nie umieszczanie wspolnie wykonanych projektow w swoim portfolio ani na zadnych portalac...

  $523 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $523 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Mobile development Zakończone left

  Aplikacja na iPhona/iPada iPhone i iPad Potrzebuję, żebyś ją zaprojektował i stworzył Aplikacja mobilna, podparta prosta wersja desktop rowniez, dla rynku kupna sprzedazy samochodow uzywanych. Szczegoly na maila.

  $6594 (Avg Bid)
  $6594 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Do zaprojektowania jest mała strona internetowa, która powstanie w oparciu o Wordpress. URL aktualnej strony to serwis.wagi.biz. Treści na stronie pozostaną bez zmian, aktualizujemy jedynie szatę graficzną. Projekt graficzny należy przygotować zarówno dla urządzeń desktop, tablet oraz mobile (RWD). Strona powinna być nowoczesna, lekka, przejrzysta zgodnie ze standardami web 2.0.

  $92 (Avg Bid)
  $92 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zadanie polega na napisaniu szablonu css do revolution slider. Chcę mieć możliwość tworzenia slajdu składającego się z tła oraz prostokątnej nakładki z tekstem. Muszę mieć możliwość precyzyjnego umiejscowienia (np. za pomocą klasy) nakładki na siatce 4x4 dla desktop, 2x2 dla tablet i najlepiej tekst pod zdjęciem z tła na mobile. Muszę mieć też możliwość nadania takiej nakładce odpowiedniego koloru z przezroczystością. Cały slajd będzie linkiem do konkretnej podstrony. W zgłoszeniu podaj dwa linki do projektów, w których były zbudowane przez Ciebie elementy do revolution slider. Zlecenie jest pilne.

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert

  Zlecę wykonanie strony z ogłoszeniami, potrzeba: 1. Wersja na desktop. 2. Kompatybilna wersja na telefony teblety. 3. Apka na IOS i Androida. Wymagam czytelnego, zadbanego graficznie i programistycznie projektu, który będzie w pełni nowoczesny. W projekcie ma pojawić się jedna innowacja, o której wspomnę już w prywatnej rozmowie.

  $2238 (Avg Bid)
  $2238 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji - Ewidencja Środków Trwałych. Podstawowe funkcje: dodawanie środków trwałych naliczanie odpisów amortyzacyjnych. Wydruki. Pisanie programu we współpracy z doradcą podatkowym. Wymagana znajomość bibliotek Devexpressa

  $733 (Avg Bid)
  $733 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Podgląd Layoutu strony głównej: Na chwile obecną udało nam się wprowadzić tyle: Efekt wychodzącej fali, chcielibyśmy uzyskać taki jak na - wyłania się ona płynnie i z nieliniową prędkością ugięcia. Problem w tym, że u nas nie ma pod spodem jednolitego tła lecz zdjęcia. Strona ma być responsywna w 3 wariantach rozdzielczości: desktop, tablet, phone (w wersji responsywnej bez fal oraz animacje uproszczone). Odnośnie pozostałych animacji jakie chcemy zastosować opis ze zrzutami ekranu dostępny jest pod linkiem:

  $166 (Avg Bid)
  $166 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Przetłumacz coś Zakończone left

  z na 1 h film - wykład ze specjalistycznym językiem z kategorii chemia, biologia link do filmu:

  $89 (Avg Bid)
  $89 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Wdrożenie szablonu na podstawie przesłanych grafik, strona główna + katalog produktów + podstrony. Prace obejmują: - instalacja wordpress - oprogramowanie szablonów na podstawie przesłanych grafik 7 - 8 podstron - desktop / mobile - instalacja i konfiguracja modułów: moduł - katalog produktowy ( dowolny zaproponowany przez wykonawce ) slider moduł formularz kontaktowy moduł seo moduł backup - instalacja serwisu na wskazanym serwerze

  $208 (Avg Bid)
  $208 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  ...Security, Spring Web Services, Spring Web, Spring Web MVC Termin wykonania: 4 miesiące Okres rozpoczęcia projektu: do maja 2016 Narzędzia: Maven, Java Zarządzanie: Atlassian Jira, Bamboo + AWS, Dostarczone dane: Wymagania funkcjonalne, Nawigacja, Projekt interfejsu użytkownika UX, Opis funkcjonalny: Serwis WWW służący jako punkt integracji pomiędzy poszczególnymi instancjami aplikacji desktop u różnych klientów. Zadaniem usługi jest przesyłanie danych pomiędzy systemami oraz monitorowanie statusu komunikacji i statusu dostarczenia/niedostarczenia obiektów. Stories: - zarządzanie administratorami - widok administratorów globalnych systemu. Operacje CRUD na obiekcie (do 5 parametrów). Administrator aktywny/nieaktywny. - logowa...

  $2938 (Avg Bid)
  $2938 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, nasza firma od ponad roku prowadzi sprzedaż na allegro opakowań tekturowych. Chcemy zbudować swó...profesionalny. Klient musi widzieć przejrzyście naszą ofertę. Bardzo ładne zdjęcia, pokaz slajdów, może jakiś filmik reklamujący naszą firmę, wszystko wykonane tak żeby potencjalny komputerowy laik nie zniechęcał się do zakupów. Proszę o ofertę na taki sklep: Wymagane: - Opracowanie indywidualnego layoutu graficznego, (desktop,tablet,smartfon) - Licencja oprogramowania 2ClickShop - Wdrożenie oprogramowania sklepu, prace developerskie - Wdrożenie responsywności (desktop, tablet, smartfon) - Integracja z programem Subiekt GT (Real-time) - Integracja z Allegro - Opracowanie i wdrożenie szablonu newslettera produktowego -Utrzymanie sklepu, supp...

  $1782 (Avg Bid)
  $1782 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam Dostarczam PSD oczekuje HTML + CSS (+ JS). Jak w temacie , 4 szablony w RWD (desktop, tablet, smartfon): - strona glowna - lista produktow - strona produktu - formularz kontaktowy

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Potrzebny webdesigner Zakończone left

  ...niezbędnych treściach Proszę o podesłanie linków do portfolio z przygotowanymi przez siebie stronami w RWD (przynajmniej 3) Oraz prośbą o przygotowanie 4 wycen (4 kroki): 1) wycena koncepcji projektu graficznego strony głównej - tylko dla podjęcia decyzji wyboru koncepcji 2) wycena dokończenia koncepcji strony głównej w dwóch formatach (desktop i mobile) + udostępnienie pliku PSD + prawa autorskie 3) wycena pojedynczej podstrony w dwóch formatach (desktop i mobile) + udostępnienie pliku PSD + prawa autorskie 4) wycena 10 podstron + udostępnienie pliku PSD + prawa autorskie Na podstawie tych danych (a zwłaszcza portfolio) do wybranych osób podeślę dokładniejsze dane (adres strony działającej, adres strony stylu w ja...

  $826 (Avg Bid)
  $826 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Bardzo prosty layout istniejącej strony, do dostosowania do urządzeń mobilnych. Ma to być nowy, alternatywny CSS. Obecny layout (desktop) bazuje w zasadzie na jednym szablonie (standard: top - menu górne + grafika z logo, boczne menu po lewej, po prawej kontent). CSS dla urządzeń mobilnych nie ma polegać na skalowaniu wersji desktopowej a opierać się o nowy alternatywny CSS z nowym menu charakterystycznym dla urządzeń mobilnych (odpowiednie menu, tekst na całą szerokość, ew. grafiki jedna pod drugą itd...)

  $226 (Avg Bid)
  $226 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Witam, poszukuję programisty do napisania programu tzw. „desktop” działającego w systemie online, ofline, wraz z przeniesieniem praw autorskich. Program z założenia powinien zawierać moduły: baza danych klienta, spraw związanych z klientem, terminarz, dokumenty, zadania, finanse. Proszę o orientacyjny przedział cenowy wraz orientacyjnym terminem napisania programu.

  $1700 (Avg Bid)
  $1700 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Budowa strony z CMS Zakończone left

  Czysta strona na której będą zamieszczane zdjęcia + ich opisy: - strona główna, - strona "kategorii" zdjęć, - strona poszczególnego zdjęcia, - kontakt, -podpięcie Social Meda - poszczególne widoki (strony) rozwijane "w dół" bez potrzeby przeładowania strony Strona ma być zbudowana na CMS (wordpress np.) w 4 wersjach wielkości (mob - desktop). Szablon strony (układ nawigacji i elementów na stronie) zostanie dostarczony (wygląd poszczególnych stron + mechanika ale licze na sugestie). Wybranym osobom przedstawie szablony i będziemy kontynuować negocjacje. Będę odpowiadał na ewentualne pytania.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Mam zlecenie na platformę Windows. Główną funkcjonalnością ma być wykrywanie: - otwarcia nowego okna / programu - zmiany okna - minimilizacji / przywrócenia okna W ww. przypadkach będziemy wyświetlali okno naszego programu (który nie będzie blokował wywołanego okna), jedynie będzie służył do wybrania którejś z opcji z naszego programu. Wtedy będzie następowała komunikacja REST (WCF?) To tylko ogólna koncepcja, nie wiem czy jest zrozumiała. Szczegóły będę omawiał indywidualnie. Teoretycznie funkcjonalność wydaje się prosta, jednak wydaje mi się że nie ma możliwości przechwycenia ww. eventów z .NET Framework, trzeba chyba użyć WinApi - nie mam pewności.

  $1486 (Avg Bid)
  $1486 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Projekt polega na stworzeniu gry multimedialnej w oparciu o specyfikację (w załączniku). Gra ma być podobna do legendarnej gry Super Mario - platformówka 2D, z przesuwającym się tłem i skaczącym bohaterem. Termin wykonania ok. 4 tygodnie. Posiadamy kod źródłowy podobnej gry, na podstawie której można się wzorować (w załączniku). Kontaktować możemy się telefonicznie / skype / GG / osobiście w naszej siedzibie (Elbląg). Zależy nam na tym, aby kod źródłowy gry, użyte grafiki i dźwięki były możliwe do edycji.

  $1884 (Avg Bid)
  $1884 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Server VPS konfiguracja Zakończone left

  Potrzebna osoba do stałej współpracy ze znajomością i doświadczeniem zagadnień serwerowych. SSH, Cent OS, Parallels Plesk 12. Osoba powinna być dostepna do wykonania zadań w przeciągu 12h -24h po uprzednim zatwierdzeniu zgłoszenia drogą mailowa. Komunikacja poprzez Skype. Mile widzane doświadczenie przy produkcji stron opartych na WordPress (PHP, MySQL).

  $35 (Avg Bid)
  $35 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Posiadam VPS serwer u providera 1and1 postawiłem go CentOS 6.5 z Parallels Plesk12 i obecnie moge zakładac klientów i robić im hosting itd - klasyk. Jednak problem jest taki ze nie mam doświadczenia z setupem poczty na serwerze . Obecnie założyłem sobie jednego "doświadczlenego" klienta i probowałem przetestowac jego poczte i niestety jego maile nie wychodzą ani nie przychodzą z webmaila. Wszystko czeka na serwerze w tzw. MAIL QUEUE nie mam pojecia jak z tym sobie poradzic prawdopodobnie trzeba skonfigurofac coś jeszcze w setupie - tak jak pisalem nie mam doświadczenia na tym polu i potrzebuje PILNIE osoby ktora tym by sie mogła sprawnie zająć.

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Wstępne założenia:  Projekt 3 widoków (desktop, tablet, smartfon)  responsywny design (dedykowana grafika) oraz strona zbudowana w oparciu o zmodyfikowany CMS (wordpress lub joomla, niekoniecznie, jeśli są inne propozycje modyfikacji treści)  modern scrolling website – przewijanie powoduje automatyczne przeniesienie do kolejnego ekranu, menu górne zablokowane i jego pozycje zmieniają się odpowiednio z ekranami, najlepiej jeśli ekrany mogą chodzić nie tylko w pozycji góra-dół, ale również prawo lewo (np. kliknięcie w menu OFERTA powoduje zjazd w dół do ekranu z usługami, ale prawo-lewo można przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi usługami itd.  preloader fullscreen  formularz kontaktowy  równoległa angielska...

  $471 (Avg Bid)
  $471 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję programisty C# do wykonania aplikacji pod Windows desktop. Połączenie z bazą MYSQL wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym. Więcej na maila.

  $1214 (Avg Bid)
  $1214 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Zlecę wykonanie systemu komunikacji pomiędzy użytkownikiem używającym tabletu (taniego, raczej z Androidem, ale może być z Windowsem) a dyspozytorem z Windows'em typu desktop (XP lub 7). Wielu klientów (tablety) informuje dyspozytora o zdarzeniu. Klient zgłasza zdarzenie, które dodawane jest do listy bieżących zadań dyspozytora. Dyspozytor ma listę z aktualnymi, nie zakończonymi zadaniami. Koniec zadania również potwierdza klient. Wygląd aplikacji na tablecie w postaci 3 (lub więcej - do konfiguracji) dużych przycisków (Zdarzenie 1 włącz/wyłącz, Zdarzenie 2 włącz/wyłącz, Zdarzenie 3 włącz/wyłącz). Wygląd aplikacji dyspozytora w postaci tabeli z nazwą klienta i jego aktywnych zdarzeniach. Przy nowym zdarzeniu lista wyskakuje na wierzch, normalnie zmi...

  $965 (Avg Bid)
  $965 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...bardzo zbliżonych funkcjach. - chat przez www (klient,admin), kompatybilny z większością przeglądarek - aplikacja mobilna (klient,admin), android oraz jeśli to możliwe na inne platformy windowsphone/ios - aplikacja na komputer (klient,admin), windows / linux Główny program (baza i pliki) ma być zainstalowany na serwerze opartym na linuxie (debian). Applications Applications for web, desktop and mobile. Canned responses Recall pre-made messages with short tags and send them during chats. Pre-chat & post-chat surveys Gather valuable information at the beginning and at the end of each chat. Agent rating Visitors have the option to rate the agent that chatted with them. Visitor details Detailed information of visitors including name, e-mail,...

  $3323 (Avg Bid)
  $3323 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Zlecę wykonanie ikonki PNG w rozmiarach 32x32 dla paska narzędziowego.

  $3 / hr (Avg Bid)
  $3 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Do pocięcia: Wymagania: - html5/css3 - IE9/10/11, Chrome, FF, Safari/Chrome Mac OSX, iPad, iPhone (wersja pod iPad może się po prostu skalować do wielkości ekranu jak np. ,ipad-retina/ ) - tło takie samo jak - dla głównego obrazka oraz Our customer - dokładność i terminowość - reszta chyba wynika z psd Proszę o oferty z linkami do trzech przykładowymi cięć psd oraz oszacowaniem cenowym. Chętnie nawiążemy długoterminową współpracę - nasze projekty: ;O=D (strona w budowie)

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Unfinished project. Nezakin4enui proekt. poduvusia na to wo prukripleno i skazu wo tu pro ce dymaew.

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert