Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  295,184 pdf znalezione projekty, cennik w USD

  Tłumaczę na język polski książeczkę z języka portugalskiego (link do oryginału) Potrzebuję grafika, który przygotuję książeczkę w polskiej wersji językowej, aby móc ją wydrukować w drukarni np. Layout i kolorystyka jak w wersji portugalskiej, ale trzeb zwiększyć wielkość stron do formatu A6 [105 x 148 mm], również zastosować bardziej czytelną czcionkę np: Bookman Old Style i zwiększyć jej rozmiar, idealnie byłoby, aby tak rozłożyć tekst aby łącznie książeczka miała nie więcej jak 52 stron plus 4 strony na okładki. Teksty polskie będę miał 22.03. Termin wykonania 25.03.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Przy starcie aplikacji dodanie możliwości zrobienia zdjęcia i pola tekstowego i to samo na zakończenie używania aplikacji. W pola tekstowe możliwe wpisywanie tylko cyfr. Dane z pól tekstowych wraz z sumą oraz danymi użytkownika, datą etc. do raportu on-line i pdf Aplikacja Android Ionic

  $181 (Avg Bid)
  $181 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Wydruk Etykiet Zakończone left

  Potrzebuję zbudować makro / aplikację, jaka będzie generować PDF z etykietami na podstawie danych z pliku Excel. Per zamówienie może być 1-4 posiłków.

  $163 (Avg Bid)
  $163 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  AKTUALIZACJA STRONY POPRZEZ STWORZENIE PROSTEGO CMS D...(płatne przy nadaniu, płatne przy odbiorze, płatne na konto), * konieczność zaznaczenia opcji "Akceptuję zapisy zawarte w umowie" (tekst przykładowy). (zapis jeszcze od odstapieniu od umowy) 10. Po wypełnieniu wszystkich danych użytkownik klika w przycisk "Zapisz umowę". 11. Po zapisaniu umowy użytkownik nie będzie miał możliwości jej edycji. 12. Umowa trafia do panelu CMS i na twój mail w formie PDF. (czesto ludzie nie pisza wszystkich danych w umowach np: bo nie maja paszportu bo weterynarz na urlopie itp - to trzeba rozwiazac) 13. Umowa i załączniki są wysyłane też do użytkownika, który ją wypełnił. 14. W zakładce "Dokumenty" pojawią się niezbędne dokumenty, dodane przez nas w ...

  $570 (Avg Bid)
  $570 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...sprzedawcy (podsklep - osoby fizyczne ale i prowadzące działalność gospodarczą) oferujący swoje produkty przez platformę. Bazą Market place jest YITH Multi vendor plugin. Poszukuję zainteresowanych uzupełnieniem potrzebnych nam funkcjonalności: fakturowanie z vat automatyczne prowizji z podsklepu do sklepu (platformy market place) po dokonaniu zapłaty prowizji przez sklep do podsklepu np. w YITH PDF Invoices and Packing slips - brak obecnie tej możliwości. Dodanie możliwości wykorzystania bramki płatniczej np. Blue Media lub P24 do dokonywania rozliczeń za prowizję dla podsklepu. Dodanie możliwości zamówienia kuriera dla wysyłki zamówienia przy pomocy metody skonfigurowanej w WooCommerce z poziomu zamówienia widzianego w podsklepie (analogicznie jak to wygląd...

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Do zrobienia: 1. W kontakcie na stronie są dwa błędy - literówka w nazwie banku oraz dodatkowe literki u góry strony. 2. W mailach do klientów jest ta sama literówka w nazwie banku - trzeba to poprawić. 3. Aktualizacja modułu "wysyłka DPD" - mam od DPD aktualny moduł do ściągnięcia z ich strony. 4. Podczas składania zamówienia klient dostaje od nas w załączniku plik PDF - trzeba w tym pliku zmienić logo. 5. Odszukać gdzie można podnieść koszty wysyłki - niestety w standardowym miejscu (wysyłka - sposób dostawy) nie zmienia się nic na stronie.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Aplikacja webowa wyświetla na żywo przebieg i zasięg prac wykonywanych przez użytkowników w terenie (Android i iOS). Aplikacja działa ale wymaga nowych funkcji i małego TLC. Aplikacja mobilna hybryda (Android i iOS) będzie wymagała upgrade. Główne funkcje: -pozycjonowanie użytkowników -rejestrowanie wyników pracy użytkowników wymagania: -poprawki w raportach pdf -dodanie pól do formularza on-line -dodanie pól do panelu admin reszta w zadaniach Aplikacja napisana jest we frameworku Symfony (wersja 3.4 ). Udostepnia REST API dla aplikacji webowej oraz mobilnej. Wykorzystuje baze danych PostgreSQL do przechowywania danych, do komunikacji z DB wykorzystuje Doctrine.

  $717 (Avg Bid)
  $717 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  ...nasze lokalizacje na myMaps. Proszę o wycenę również dodatkowej opcji aby zrobić mapę bardzo podobnie i jej funkcjonalność jak na stronie (proszę o osobną ofertę jako OPCJA DODATKOWA) f) dodanie opcji - katalogu konstrukcji np. aby klient widział jakie są konstrukcje i w jakiej cenie OPCJA DODATKOWA - WYCENIĆ - sklep internetowy (opis sklepu na dole) g) dodatnie katalogu do pobrania pdf 3) BACKLIGHT - Zamiana nazwy na POJAZDY REKLAMOWE, ogólna zmiana wyglądu coś w stylu katalogu - nasze ramki malinowe (czerwone) , SEO, dołożenie zaufania, strona onepage podobnie do a) Zmiana wyglądu wg. katalogu (plik w załączniku) b) dodanie rożnych filmów wideo z YouTube (nasze filmy o busach) - zaproponowanie i wykonie gdzie je umieścić i w którym

  $841 (Avg Bid)
  $841 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Obecnie mamy cenniki w excel i zależy nam żeby po zamianie na PDF wyglądały profesjonalnie i żeby ograniczyć ilość stron do druku trzebaby tak poukładać pordukty na stronie zeby wszystko było skompaktowane ale nadal czytelne. Potrzebujemy zachować format excel ponieważ możemy wtedy dowolnie zmieniać język cennika i opisy i ceny każdego roku.

  $1019 (Avg Bid)
  $1019 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukujemy osoby do projektowania skarpet we wzory, chodzi o same projekty w formie jpg lub pdf. Przykładowe nasze produkty w załączniku

  $19 (Avg Bid)
  $19 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę zakodowanie dwóch stopek do maila. Projekt dostarczę jako otwarty pdf oraz jako poszczególne elementy .svg, w czym Ci tylko łatwiej :)

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...zaznaczamy w panelu administracyjnym, np. nazwa mieszkania, status, metraż, piętro. Samo pojawianie się popupa jest już zaimplementowane, należałoby go jedynie odpowiednio dostosować. 3. Po kliknięciu na rzut danego mieszkania pojawia nam się popup z wyświetlonymi parametrami oraz przyciskiem, który jest linkiem do pliku PDF (karty mieszkań), jednak jest to opcjonalna funkcja. W panelu administracyjnym wybieramy, czy po kliknięciu w rzut mieszkania wczytuje nam się plik PDF, czy też pojawia się popup z danymi. 4. Dodanie nad tabelą z mieszkaniami paska z filtrami, dzięki którym możemy filtrować dane wyświetlane w tabeli: budynek, status, metraż, ilość pokoi, piętro, taras (tak/nie), ogród (tak/nie), cena. Filtrowanie miałoby być realizowane w formie s...

  $224 (Avg Bid)
  $224 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Drodzy koledzy, programiści! Poszukujemy doświadczonego programisty PHP do podłączenia i ustawienia API. Cała wizualna część produktu zostanie wykonana przez nas na Wordpress. Poprosimy Cię o wykonanie: 1. Wyszukiwanie wymaganych baz danych API (one są w domenie publicznej, wystarczy wszystkie znaleźć) 2. Podłącza...koledzy, programiści! Poszukujemy doświadczonego programisty PHP do podłączenia i ustawienia API. Cała wizualna część produktu zostanie wykonana przez nas na Wordpress. Poprosimy Cię o wykonanie: 1. Wyszukiwanie wymaganych baz danych API (one są w domenie publicznej, wystarczy wszystkie znaleźć) 2. Podłączanie i ustawienia znalezionego API 3. Wyświetlanie otrzymanych danych z API w postaci HTML i PDF Dziękujemy wszystkim za odpowiedzi, czekamy na Wasze sugestie!

  $173 (Avg Bid)
  $173 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Potrzebuję program doborowy do wyliczenia zapotrzebowania ciepła w budynku do pomp ciepła. Program musi działać na naszej stronie internetowej w zakładce, do której mają dostęp tylko osoby przez nas uprawnione. Program musi mieć zdolność tworzenia raportu. W ramach przybliżenia programu podaję link do jednego z producentów (https://www.hitachi-hitoolk...Program musi działać na naszej stronie internetowej w zakładce, do której mają dostęp tylko osoby przez nas uprawnione. Program musi mieć zdolność tworzenia raportu. W ramach przybliżenia programu podaję link do jednego z producentów (). Zalogowanie jest darmowe. Oferta dotyczy kompleksowego stworzenia programu wraz z możliwością tworzenia raportu do pdf oraz całej szaty graficznej.

  $12611 (Avg Bid)
  $12611 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuję osoby do wykonania projektu CAD dla komór do mielenia prób. Każdy element powinien być odwzorowany i opisany w jeżyku angielskim. Posiadaną czaszę wyślę do odwzorowania i zwymiarowania (nawet do rozcięcia jeżeli potrzebne). Kształt czaszy możę być zmieniony, jednakże ważne by miał płaskie dno (umożliwiające postawienie czaszy). Jako wynikowe, potrzebuję pliki w formacie CAD oraz pdf.

  $165 (Avg Bid)
  $165 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Szukam pomocy w stworzeniu grafiki na post FB oraz 2 plakatów A4 reklamujących dwa projekty budżetu obywatelskiego dotyczące sadzenia drzew. Zależy mi na estetyce, czytelności, spójności graficznej. Wymagane dostarczenie plików w formacie edytowalnym oraz plików pdf do druku (3mm spad). Termin: pilne

  $32 (Avg Bid)
  $32 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  Project for Pawe G. Zakończone left

  Hi Pawe G., mam do wykonania projekt w c#, aplikacja okienkowa z bazą danych. Mam już część projektu wykonany jednak nie wiem jak zrealizować takie rzeczy jak 'wydruk' z bazy danych do pdf jako fakture. Czy jesteś zainteresowany?

  $33 (Avg Bid)
  $33 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Hi Jakub Maria K., mam do wykonania projekt w c#, aplikacja okienkowa z bazą danych. Mam już część projektu wykonany jednak nie wiem jak zrealizować takie rzeczy jak 'wydruk' z bazy danych do pdf jako fakture. Czy jesteś zainteresowany?

  $33 (Avg Bid)
  $33 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Mykyta H. Zakończone left

  Hi Mykyta H., mam mały projekt z c#, aplikacja okienkowa z bazą danych muszę dodać do niej okno z podsumowaniem transakcji oraz wystawieniem jej do pdf w formie faktury. Czy jest szansa na współpracę?

  $33 (Avg Bid)
  $33 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Piotr S. Zakończone left

  Witaj Piotr S., mam mały projekt z c#, aplikacja okienkowa z bazą danych muszę dodać do niej okno z podsumowaniem transakcji oraz wystawieniem jej do pdf w formie faktury. Czy jest szansa na współpracę?

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukuję grafika, który stworzy dla nas design rankingu w formie PDF. W rankingu będzie 100 pozycji + metodologia. Chodzi o nawiązanie do kolorystyki i designu portalu internetowego. Więcej szczegółów prześlę na PRIV.

  $79 (Avg Bid)
  $79 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  ...sortowanie bąbelkowe, - sortowanie metodą Shell'a, - sortowanie szybkie. e) porównanie ze sobą zgodności obu posortowanych zbiorów (czy na tych samych pozycjach znajdują się identyczne elementy?), f) wyznaczenie parametrów statystycznych: średniej, mediany, kwartyli, odchylenia średniokwadratowego oraz standardowego. Treść programu oraz wszystkie uzyskane rezultaty wklej do dokumentu w formacie PDF. oraz Napisz program-skrypt w języku "Octave", którego zadaniem będzie: a) na podstawie parametrów początkowych, podawanych z klawiatury, narysowanie trajektorii lotu przedmiotu w rzucie POZIOMYM oraz wyliczenie podstawowych parametrów dla tego rzutu, b) na podstawie parametrów początkowych, podawanych z klawiatury, nar...

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Stwórz projekt Zakończone left

  Potrzebuje projekt etykiet do druku spełniające poniżesz warunki: Mam gotowy design w jpg. potrzebuje 4 rożne wzory mam design wszystkich. SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRZYGOTOWANIE PLIKÓW: przyjmujemy prace zamknięte, zapisane w formacie PDF (do wersji 1.6): format netto zgodny z rozmiarem podanym w zamówieniu (trimbox) rozdzielczość bitmap 300-360 dpi fonty zamienione na krzywe bądź dodatkowo dołączone łącza osadzone w pliku spady 1 mm na stronę (bleedbox) obszar bezpieczny minimum 2 mm od krawędzi cięcia bez znaczników drukarskich (kostek kolorystycznych, znaczników cięcia, celowników itp.) obrys wykrojnika zapisany na oddzielnej warstwie dokumentu umieszczonej na wierzchu, zdefiniowany jako kolor dodatkowy o nazwie CutContour, koniecznie nad...

  $130 (Avg Bid)
  $130 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Cyfryzacja tekstu Zakończone left

  Witam, chciałabym zlecić cyfryzację – czyli przepisanie tekstu ze skanów książki, które mam w PDF na wersję cyfrową jako tekst, np. w Word. Jest to około 10 stron w języku polskim i kaszubskim. Programy skanujące tekst niestety nie łapią niektórych znaków polskich jak i kaszubskich, dlatego potrzebne jest przepisanie ręczne.

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  KATALOG PRODUKTOWY Zakończone left

  Zlecę przełożenie amerykańskiego katalogu do wersji polskiej. Część produktów zostanie usunięta, część wymieniono, część zostaną dodane nowe. Tłumaczenia produktów zostaną dostarczone do pobrania ze strony internetowej. Na końcu katalogu konieczne będzie zrobienie indeksu produktów wraz z cenami. Dostarczony produkt w wersji PDF plus wersja otwarta np w ADOBE ILUSTRATOR. Finalna szacowana ilość stron na poziomie 30 do 35.

  $323 (Avg Bid)
  $323 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Potrzebuje zwymiarowane rzuty 2D z pliku Sketchup zapisane do dxf, pdf i np png (bez tła) 1. Rzut z Góry z wymiarami, podana powierzchnia w m2 2. Rzuty każdej elewacji 3. Przekrój pionowy po dwóch osiach 4. Przekrój poziomy - rzut przyziemia 5. Umiejscowienie rzutu z góry na mapce w formacie pdf - w skali + odległość od granicy działki Generalnie potrzebuję dokumentacji zbliżonej do tego co widać w poniższym linku:

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...System formularzy do wypełnienia przez klienta (użytkownika) Osobny formularz dla każdego miejsca prowadzenia działalności (oddziału) Pola formularzy z możliwością ładowania się zależnie od wybrania wcześniejszych pól (np. odpowiedź “a” powoduje pojawienie się dodatkowego pytania) Możliwość edytowania pytań przez administratora - formularze jednakowe dla wszystkich użytkowników Generuje raport np. w PDF oraz wysyła na maila Pobieranie danych podmiotu z BDO Częściowo poprzez API () Częściowo poprzez scraping - użytkownik podaje adres np. (trzeba wybrane dane pobrać ze strony, natępnie przejść do kolejnych podstron i tam pobrać kolejne) Konta użytkowników

  $2781 (Avg Bid)
  $2781 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuje konstruktora do stałej współpracy. Do wykonania - projekt mechaniczny MECHANICAL ENGINEERING 3d w step dxf, dokumentacja wykonawcza, złożeniowa w pdf maszyny dla pralni dywanów.

  $1515 (Avg Bid)
  $1515 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Potrzebny skład tekstów w biuletyn informacyjny dla członków stowarzyszenia. Był już pierwszy numer teraz potrzebujemy kolejny. Przygotowany do druku a3 i rozesłania pdf a4

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Szukam osoby, która pomoże zmodyfikować istniejący plugin do WooCommerce generujący plik PDF, tak aby wyświetlały się na nim dodatkowe informacje zaciągnięte z bazy danych: adres dostawy, metoda płatności, notatka do zamówienia, rodzaj klienta (os. fiz/firma). I have a plugin that creates a PDF of an invoice from WooCommerce data. I would like the invoice to show additional data taken from WooCommerce database (such as shipping address and other things). I only need to add code to show the data, I will handle how everything looks myself afterwards. Data: shipping address, payment method, additional information from buyer, buyer category (private person/company)

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuję projekt graficzny na kartę plastikową. Chodzi o licencję klubową zawodnika judo. Z przodu będzie logo klubu + LICENCJA KLUBOWA ZAWODNIKA JUDO Nr licencji .......... WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER imię i nazwisko ................................................................. Jakaś fajna grafika z przodu A na odwrocie karty:...... WROCŁAWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE WINNER imię i nazwisko ................................................................. Jakaś fajna grafika z przodu A na odwrocie karty: LICENCJA WAŻNA NA: 6 okienek równomiernie rozłożonych, tak ,żeby naklejki się zmieściły. A w okienku: 09/2020-09/2021 09/2021-09/2022 09/2022-09/2023 09/2023-09/2024 09/2024-09/2025 09/2025-09/2026 Może być w formacie pdf...

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ENGLISH I have 3 books in PDFs, which I want to sell through mobile app (both platforms). I want an app through which the user will be able to buy a book or all of them and will be able to read them through the app without any options to download the pdf to the device. The best would be if I could set a number of pages to be visible for free. POLSKI Mam trzy książki w pdfach. Chciałbym mieć aplikację, w której użytkownik może zakupić te książki i je przeczytać tylko w aplikacji, bez możliwości pobrania pdfa. Idealnie, jakbym mógł udostępnić kilkanaście stron każdej książki gratis do wglądu.

  $527 (Avg Bid)
  $527 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Poszukuję osoby do: - wykonania projektu i zlecenia wydruku katalogu naszych produktów. Wnętrze katalogu będzie zawierać teksty, zdjęcia, parametry techniczne sprzedawanych materiałów w tabelkach oraz próbkę koloru (możliwie maksymalnie zbliżoną po wydruku do rzeczywistej). Preferowany ...rzeczywistych próbek materiału i w przypadku znaczących różnic dostosowanie. Zapewniamy: Zarys i propozycję sposobu prezentacji danych. Zdjęcia produktów, opisy. Fizyczne próbki z barwami kolorów. Pomoc merytoryczną specjalisty z branży. Poprzednie edycje katalogów. Oczekujemy: Dostosowania projektu i zlecenia wydruku w drukarni Przekazania edytowalnego projektu w programie InDesign oraz pliku .pdf Możliwość podjęcia stałej wsp&oacut...

  $1874 (Avg Bid)
  $1874 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Dzień dobry, szukam wykonawcy ebooka edukacyjnego o tytule "Jak powinna przebiegać dobra komunikacja między Tobą a wykonawcą aplikacji WEB - kompendium wiedzy od wyboru wykonawcy do odbioru projektu". Sam od siebie dostarczam listę tematów które chciałbym żeby zostały w tym ebooku poruszone, od wykonawcy wymagam przygotowania tekstów oraz wyglądu dokumentu (preferowany pdf). Chciałbym żeby ebook miał +- 20 stron

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Dla naszego klienta – postawiliśmy serwer Metabase. Obecnie jest na etapie testów. Naszym zadaniem jest przygotowanie drukowalnych, ładnych raportów opartych o dane z bazy danych systemu ERP. Baza systemu to firebird obsługiwana obecnie dedykowaną wtyczką do Metabase. Zależy nam na generowaniu raportów w formie pdf, których w standardzie nie ma. Zadanie dotyczy 14 raportów o różnym stopniu skomplikowania, z czego niektóre będą miały kilka wariantów. Dotyczą one Kadr i Płac, Podatków, budżetów i parametrów działalności głównej klienta. W zakresie struktury bazy, dla każdego z raportów dysponujemy wstępnym zestawem zapytań sql, które ewentualnie będzie należało zmodyfikować. Raporty...

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Projekt bazy danych SQL Zakończone left

  Potrzebuję stworzenia projektu bazy danych na określony temat. Projekt powinien zawierać następujące pliki: -dokumentacja w formacie PDF (szczegóły dokumentacji w wiadomości prywatnej) -pliki projektowe: (diagram - gotowy); (częściowo gotowy), , , (przykładowe zapytania), , (przykłady). Projekt jest projektem teoretycznym (bez potrzeby implementacji) służącym do celów edukacyjnych.

  $178 (Avg Bid)
  $178 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  złożenie eBook-a Zakończone left

  Zlecenie złożenia malego e-booka z 3000 slow, mamy caly tekst oraz zdjecia, potrzebujemy zlozyc to wszystko w atrakcyjnym stylu w PDF,

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Mam konkretny projekt, wszelkie materiały graficzne, strona miałaby wyglądać podobnie jak podlinkowany niżej projekt a konkretnie ma być to to samo tylko w układnie poziomym, obok nagłówka po lewej stronie pojawiłoby się jeszcze logo firm...niżej link do tego tła tylko to tło do wykorzystania jest trochę chyba zbyt marnej jakości, grafika tła ma być dopasowywana a nie rozciągana (tak żebym mógł łatwo podmienić na inną grafikę) dodatkowo przy jakichś ekstremalnych zwężeniach czy rozszerzeniach strony grafika tła może się ukrywać a tło wtedy powinno mieć jakiś jednolity ciemny kolor. Wszystkie grafiki udostępnię oraz mogę też projekt w pdf udostępnić aby łatwiej z tekstem było tło strony: projekt:

  $460 (Avg Bid)
  $460 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  System z dostępem (online) przez przeglądarkę na komputerze i telefonie. Z zakładkami: : Stan magazynowy części, z podziałem na lokalizację serwisów, uzupełniany ręcznie. 2. Historia naprawy: wyszukiwan...magazynowy części, z podziałem na lokalizację serwisów, uzupełniany ręcznie. 2. Historia naprawy: wyszukiwanie po wszystkich danych (nazwisko, numer seryjny, itd) z możliwością podejrzenia dokumentów wygenerowanych przy przyjęciu i wydaniu z serwisu. 3. Klienci: Lista Klientów. 4. Status naprawy, 5. Przyjęcie do naprawy: Generowanie dokumentu PDF podczas przyjęcia do serwisu, z automatycznym uzupełnieniem listy Klientów. 6. Wydanie z naprawy: Generowanie dokumentu PDF podczas wydania z serwisu, z automatyczna aktualizacja stanu magazynoweg...

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Mamy strone na bazie wordpress potrzebujemy poprawek wygladu lista jest w pdf co jest do zrobienia takze osiagniecia predkosci w google page speed insight okolo 60 mobile i 80 desktop.

  $174 (Avg Bid)
  $174 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która stworzy stronę internetową z cms oraz systemem zleceń serwisowych, gdzie można będzie wprowadzać zlecenia serwisu, generować protokoły zlecenia w pdf dla serwisantów, zmieniać statusy i podłączać protokoły zdalnie przez www (coś podobnego do systemy RT - ).

  $212 (Avg Bid)
  $212 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Książka pt. KULA której jestem autorką została wydana w Polsce. Po przełożeniu jej na język angielski i wykonaniu innej niż oryginał okładki zostanie wydana w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie w wersji e-book oraz drukowanej. Prawa autorskie do oryginału okładki ...oraz drukowanej. Prawa autorskie do oryginału okładki zatrzymuje wydawnictwo i nie mogę powielić wykonanej przez nich pracy. Chciałabym aby okładka wersji angielskiej była w podobnym klimacie co wersja oryginalna. Powieść jest mroczna, ciężka, tzw. slow burner. Jest to powieść psychologiczna z elementami fantasy. Chciałabym również dodatkowe usługi: skład i łamanie, layout, przygotowanie wersji PDF, E-pub i mobi oraz wersji drukowanej. Jeżeli oferta obejmie tylko projekt okładki wciąż chętnie ją rozpatrzę.

  $80 (Avg Bid)
  $80 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Projekt ustawienia maszyn na rzucie z góry hali produkcyjnej. Część maszyn jest już wrysowana, kilka trzeba narysować. Rzut budynku mam w .dwg a finalny plik potrzebuję w .dwg i w .pdf A project of machinery park to copy from one .dwg file and put into another .dwg file (to project with building top view, to show machines in perspective to building).

  $109 (Avg Bid)
  $109 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Projekt polega na kompletnej przebudowie warstwy wizualnej istniej...polega na kompletnej przebudowie warstwy wizualnej istniejącego systemu, utworzonego w technologii ASP.NET. Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, ponieważ w przyszłości projekt będzie rozwijany. Mile widziana znajomość PHP. System zawiera takie funkcjonalności jak logowanie, rejestracja, zarządzanie kontem, blog, przesyłanie formularzy po API do firm zewnętrznych, generowanie formularza w formacie PDF z wypełnionymi danymi, generowanie raportów System oraz dokumentacja są w języku polskim. Uczestnictwo programisty ASP.NET w projekcie będzie polegać na współpracy z grafikami i programistami frontendowymi, w celu utworzenia i zintegrowania nowej wersji części frontendowej z istniejącym backen...

  $2789 (Avg Bid)
  $2789 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zajmuję się standaryzacją procedur i zadań w firmie. Mam nagrany film instruktażowy. Nagranie monitora, poszczególnych kroków w zadaniu wraz z moim komentarzem. Potrzebuję kogoś kto w programie Canva stworzy całą instrukcję. Krok po kroku na podstawie tego filmu. W załączniku przesyłam PDF. Jest to pierwowzór. Nestety jest paskudny ponieważ nie jestem biegły w takich programach jak Canva. Dlatego prośba do Ciebie. Jeśli chcesz się podjąć takiego zaddania i współpraca będzie nam się układać. Przewiduję stałą współpracę.

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę wykonanie zdjęć produktowych - KSIĄŻKI: - ilość pozycji - 19 książek - przeznaczenie - social media - rodzaj zdjęć - 2-3 zdjęcia typu sama książka flatshot/packshot , i 2-3 zdjęcia w akcji (z modelem w studiu oraz aranżacje plenerowe) - stylizacja - uniwersalna (nie świąteczna), zachęcająca do czytelnictwa, przyjemny klimat, kultura, ...produktowych - KSIĄŻKI: - ilość pozycji - 19 książek - przeznaczenie - social media - rodzaj zdjęć - 2-3 zdjęcia typu sama książka flatshot/packshot , i 2-3 zdjęcia w akcji (z modelem w studiu oraz aranżacje plenerowe) - stylizacja - uniwersalna (nie świąteczna), zachęcająca do czytelnictwa, przyjemny klimat, kultura, klasyka. - do wykorzystania w razie potrzeby - zdjęcia okładek w dobrej jakości - pdf, jpg. - miejsce - Poznań

  $62 (Avg Bid)
  $62 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...Aplikacja ma służyć przede wszystkim menedżerom do nadzorowania pracy hotelu, ale też dla służby pięter i służb technicznych umożliwiając podgląd aktualnych informacji oraz ich zmianę (np. statusu pokoi, sal konferencyjnych, sekwencji sprzątania, itp) Wyświetlane mają być także żądane przez użytkownika, wskazane z listy raporty, generowane na żądanie przez system i odsyłane do użytkownika, w formacie pdf. Do wykonania jest FrontEnd uzupełniony konsultacjami w sprawie przygotowania backendu, jeśli obecnie istniejący będzie trzeba uzupełnić. Aplikacja powinna działać w przeglądarkach na PC/telefonie, ale przewidziane jest teź stworzenie aplikacji mobilnej działającej w oparciu o WebView (Android / iOS), więc rozwiązanie nie może wykluczać takiej możliwości. Warunki: Reali...

  $12043 (Avg Bid)
  Lokalna
  $12043 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę wykonanie ilustracji Szukam kreatywnej osoby/ Ilustratora, która wykona ilustracje łabędzi: jeden duży łabędź z rozpostartymi skrzydłami (bokiem i przodem), którymi otula, chroni małe, które są przed nim (najlepiej 2). Ilustracja ma być rodzinna, przyj...Docelowo Projekt ilustracji, będzie przerobiony na plik 3D w formacie STL, dlatego jeśli ktoś sam umie to przygotować, to będzie to duży plus. Nie jest to warunek konieczny. Zależy nam na wyjątkowej i oryginalnej pracy, korzystanie z gotowców stockowych jest niedopuszczalne. Przykładowy rozkład łabędzi znajduje się poniżej. Wielkość ilustracji około 30 na 40 cm najlepiej w skali 1:1. Format jpg, pdf do uzgodnienia. Umowa o dzieło z przekazaniem praw. Cena: 1200 złotych brutto. Termin wykonania...

  $315 (Avg Bid)
  $315 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Zlecę wykonanie poprawek / dodatkowych funkcji w autorskim systemie magazynowym online. Mam wygenerowany dokument WZ. Potrzebuję z niego wygenerować PDF i wysłać bezpośrednio do klienta jako załącznik. Z kilku dokumentów WZ potrzebuję wygenerować fakturę zbiorczą. System do faktur też jest autorski w tym samym systemie. Proszę o oferty.

  $106 (Avg Bid)
  $106 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam osoby która wygeneruje mi plik PDF na podstawie danych z tabeli MYSQL. Struktura tabeli mnie więcej: id;nazwa;symbol;wielkosc_x;wielkosc:y;zdjecie_produktu_w_bazie Serwer VPS, php 5.3.3

  $81 (Avg Bid)
  $81 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Najlepsze pdf Artykułów Społeczności