Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 plesk znalezione projekty, cennik w USD

  Cześć, Szukam kogoś kto okazyjnie wykona róznego rodzaju prace w panelu plesk: dodawanie stron, konfiguracja, instalacja WordPressa, wtyczek i wykonywanie różnego rodzaju prac na stronach z WordPressem. Chciałbym nawiązać stałą współpracę z kimś względnie responsywnym. Zapraszam do kontaktu i czekam na wyceny godzin roboczych! Pozdrawiam, Oskar

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuje osoby do stałej administracji serwerem. Dedykowany na OVH z CentOS 7 + Plesk. Do wykonania na 'dzień dobry' jest przywrócenie działania, bo zapchaniu się jedne partycji z RAID, nowy podział dysku + skrypty do backupu bazy na MongoDB i ich wysyłka na AWS S3.

  $30 / hr (Avg Bid)
  $30 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Dziendobry. Potrzebuję osoby, która posiada umiejętności posługiwania się technologią Plesk. Ta osoba skonfiguruje serwer (zainstaluje node.js, prześle odpowiednie pliki). Również chciałbym, aby ta osoba wytłumaczyła mi kilka rzeczy.

  $6 - $18
  $6 - $18
  0 składanie ofert

  Witam, zlecę przeniesienie sklepu prestashop z hostingu na serwer dedykowany poprzez ssh, sklep ma bazę danych około 400 MB i kilka GB plików. Dodatkowo konfiguracja poczty w Plesk panel dla jednej domeny

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Project for gsmsl Zakończone left

  Witaj gsmsl, poszukuje osoby do konfiguracji dns w panelu plesk strona się wyświetla ale email wczodzi może jest inna przyczyna

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Do wykonania: Kompletny sklep internetowy na podstawie dostarczonych szablonów. (około 10) Sklep z nietypowym produktem/usługą - indywidualne ramki z serią zdjęć Panel administracyjny Może wykorzystywać framework np. Drupal, Plesk, Woo. Zamawianie produktu w sklepie polega na możliwości tworzenia obrazków z dostępnych zdjęć. Mamy zdjęcia z literą A , Zdjęcia z literą B itp. Użytkownik przeciągając zdjęcia może utworzyć maksymalnie 12 literowy wyraz z tych dostępnych zdjęć. Dodatkowo wybiera kolor ramki i tła. Administrator może dodawać nowe zdjęcia do bazy liter. Podłączenie DotPay Generalnie sklep z możliwie podstawowymi funkcjami.

  $294 (Avg Bid)
  $294 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Potrzebuję pilnej pomocy w naprawie serwera VPS. Od rana mam błąd połączenia z bazą oraz nie mogę zalogować się na plesk ERROR: Zend_Db_Adapter_Exception: SQLSTATE[HY000] [2002] No such file or directory () Search for related Knowledge Base articles Naprawa lub szybka kopia plików i bazy aby postawić to na nowym hostingu Dość pilne. GG: 1292799 Skupe: Fulii5

  $45 (Avg Bid)
  $45 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam - potrzebuje instalacji licencji na moim serwerze w OVH . Kupiłem zła licencje PLESK podstawowy admin. Potrzebuje kupic i aktywować licencje dla WEB ADMIN PRO. Niestety nie maoge sobie z tym poradzic. Potrzebuje żetelnej i szybkiej pomocy poniewaz trial wygasa za 7 dni.

  $220 (Avg Bid)
  $220 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Server VPS konfiguracja Zakończone left

  Potrzebna osoba do stałej współpracy ze znajomością i doświadczeniem zagadnień serwerowych. SSH, Cent OS, Parallels Plesk 12. Osoba powinna być dostepna do wykonania zadań w przeciągu 12h -24h po uprzednim zatwierdzeniu zgłoszenia drogą mailowa. Komunikacja poprzez Skype. Mile widzane doświadczenie przy produkcji stron opartych na WordPress (PHP, MySQL).

  $35 (Avg Bid)
  $35 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  VPS in OVH Zakończone left

  Witam - potrzebuje instalacji licencji na moim serwerze w OVH . Kupiłem zła licencje PLESK podstawowy admin. Potrzebuje kupic i aktywować licencje dla WEB ADMIN PRO. Niestety nie maoge sobie z tym poradzic. Potrzebuje żetelnej i szybkiej pomocy poniewaz trial wygasa za 7 dni.

  $28 (Avg Bid)
  $28 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Plesk 11.5, php 5.3.3, Centos 5.10. Potrzebuję zaktualizować php do minimum 5.3.10. Próbowałem kilku poradników lecz dostaję różne błędy. Poszukuje osoby dobrze znającej się na tym która będzie w stanie mi z tym pomóc. Pozdrawiam

  $84 (Avg Bid)
  $84 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...-------------------------------------- Witam serdecznie, Potrzebuję osoby która w błyskawicznym tempie naprawi błąd połączeni z bazą danych na strony siedzącej na serwerze VPS na OVH. Cały ten gówniany PLESK również nie działa dlatego też trzeba byłoby prawdopodobnie wejść przez SSH i tam naprawić błąd. W internecie znalazłem prawdopodobną przyczynę i rozwiązanie ale sam tego nie zrobię bo po prostu nie wiem jak i nie chcę niczego zepsuć. a to jest ponoć rozwiązanie u osób które mają ten sam błąd i wszystkim pomogło (błąd ze strony PLESK-a): Solution: First stop mysql service and Rename or delete current file and restart mysql service # /etc/init.d/mysqld stop # mv /var/lib/mysql/ /var/lib/mysql/mysql

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Posiadamy serwer w cloudzie oparty na systemie Debian i zarządzany przez Parallels Plesk Panel 11 (specyfikacja: ). Problem z jakim się borykamy to długi czas odpowiedzi zainstalowanych na nim serwisów www (nawet trywialnie proste serwisy potrafią odpowiadać kilka sekund, kolejne wywołania w krótkim odstępie czasu są znacznie szybsze; użycie procesoru i RAMu wygląda w normie; po restarcie maszyny przez jakiś czas jest OK). Przedmiotem zlecenia jest: - analiza przyczyn takiego stanu rzeczy, - po zaakceptowaniu sposobu naprawy: doprowadzenie czasu odpowiedzi www do normalnych wartości (normalna wartość to porównywalna z czasem odpowiedzi podobnej strony zainstalowanej na "zwykłym" koncie hostingowym, np. w lub ). Mamy świadomość

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Przedmiotem zlecenia jest stworzenie systemu deploymentu kolejnych instancji naszych aplikacji na naszym serwerze. System musi łączyć się z posiadanym przez nas panelem Plesk na dedykowanym serwerze, aby stworzyć nową przestrzeń, zarejestrować odpowiednią subdomenę oraz stworzyć bazę danych. Powinno to zostać wykonane przez Pleskowe API aby uniknąć problemów w wypadku aktualizacji panelu. Skrypt następnie powinien w odpowiednie miejsce rozpakować dostarczoną przez nas paczkę z aplikacją w odpowiednie miejsce oraz po zakończeniu procesu odpalić parser php na skrypcie konfiguracyjnym. Skrypt powinien umożliwiać nam dodanie kolejnego produktu do bazy wraz ze ścieżkami do zipa. Skrypt powinien być wykonany w Pythonie oraz przyjmować parametry przy wywołaniu przez konsolę ().

  $101 (Avg Bid)
  $101 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam administratora serwera z systemem CentOS (+plesk), serwer www, poczty, ftp Zakres obowiązków to : - dbanie o bezpieczeństwo - aktualizacje - uruchamianie nowych usług na serwerze - kopie bezpieczeństwa Proponuje stałą współpracę, zdalnie. W ofertach proszę napisać o swoim doświadczeniu.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Dziś zakupiłem 2 serwery VPS... jeden z panelem plesk a drugi większy bez. Szukam kogoś, kto odpłatnie mi to skonfiguruje. Czekam na kontakt.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, zlecę konfigurację/modyfikacje ustawień gdyż aktualnie występuje problem ze ścieżkami przy użyciu php smarty na dodatkowej domenie. Przejawia się to niedziałajacym skryptem js na dodatkowej domenie gdzie równocześnie na głównej nie ma żadnych problemów. System Debian 6, wersja Plesk 11. Zależy mi na natychmiastowym podjęciu się pracy nad zleceniem. Więcej szczegółów podam na e-mail/wiadomośc prywatna

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuję osoby do wykrycia i usunięcia błędów na serwerze dedykowanym ovh (Linux Plesk 9 CentOS 5). Obecnie serwer jest uruchomiony w trybie 'Rescue'. W ramach zlecenia również wykonanie aktualizacji panelu Plesk oraz sprawdzenie zabezpieczeń na serwerze. Możliwa dalsza współpraca przy administracji serwerem.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Posiadamy serwer dedykowany w (centOS 6 + plesk 11.0.9). Mamy problem z qmail, który wysyła maile i nadawcę podaje root@nazwa_serwer lub anonymous@nazwa_serwer, wychodzi tego pełno i jako uid w nagłówku jest podany 502 (Apache). Potrzebujemy osoby, która zlokalizuje i usunie źródło problemu.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Mamy świeżego VPS-a pod Debianem (linux) z zainstalowanym Plesk Panelem. Aktualnie szukamy pomocy w konfiguracji serwera poczty oraz osoby która mogłaby się podjąć także ewentualnej przyszłej opieki - gdyby zachodziły w przyszłości potrzeby zmian jakiś konfiguracji lub awarie. Składając ofertę proszę podać cenę pomocy przy konfiguracji zainstalowanego tam serwera pocztowego.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Zlecę konfigurację serwera dedykowanego (Linux Plesk 11, CentOS 6) pod skrypt serwisu a'la Kwejk INFO: Demo skryptu można znaleźć na oraz jego wymagania: Możliwa dalsza współpraca: Po pomyślnej konfiguracji serwera za dodatkową opłatą, mogę zlecić poprawienie kilku bugów w skrypcie np. błąd przy dodawaniu obrazków itp. (jeśli takowe będą występować)

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, szukam osoby, która zainstaluje oprogramowanie potrzebne do uruchomienia skryptu Adult Video Script. Wszystkie wymagane rzeczy wymienione są tutaj: Posiadam serwer dedykowane w kimsufi (Linux Plesk 11 (CentOS 6)). Sam skrypt zainstaluję już sobie samodzielnie. Borykam się jedynie z problemem ffmpeg itd.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę przeniesienie 6 stron www wraz z adresami e-mail do VPSa. Wszystko znajduje się u jednego dostawcy, środowiska te same: Debian x64, Plesk. Waga domen: 62MB, 0.5MB, 904MB, 34MB, 270MB, 21MB Waga baz danych ok. 3MB Łączna Ilość skrzynek mailowych: 123, 1/3 zawiera dodatkowe aliasy bądź przekierowania Przenosiny w obrębie tego samego środowiska winny odbyć się wieczorem bądź w weekend. Zadanie nie jest skomplikowane, szacowana przez nas ilość pracy na całość to ok. 4/6h.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  ...CV zostalo wprowadzone 2 tygodnie temu = skontaktuj sie z tym czlowiekiem) ************************ System ma dzialac online na serwerze o konfiguracji minimalnej: 1 GB RAM 100 GB HDD Jako OS stoja do wyboru: CentOS 6 z panelem Parallels Plesk 10 (64-bitowy) CentOS 5 system minimalny (32-bitowy) CentOS 5 system minimalny (64-bitowy) CentOS 6 Minimal (32-bitowy) CentOS 6 Minimal (64-bitowy) Debian 6 Minimal (32-bitowy) Debian 6 Minimal (64-bitowy) openSUSE 11.4 Minimal (32-bitowy) openSUSE 11.4 Minimal (64-bitowy) openSUSE 11.4 z panelem Parallels Plesk 10 (64-bitowy) ubuntu 10.04 LTS system minimalny (32-bitowy) ubuntu 10.04 LTS system minimalny (64-bitowy) ubuntu 8.04 LTS system minimalny (64-bitowy) Kontrahent powinien wybrac sobie system na ktorym najchetniej che p...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Szukam admina, która zna aktualny rynek hostingowy w Polsce. Pomoże mi wybrać właściwy serwer VPS lub ewentualnie dedykowany pasujący do moich potrzeb. Udzieli mi podstawowych korepetycji jak konfigurować VPS, jak konfigurować DNS itd. Udzieli mi informacji o panelach adm(DirectAdmin, Plesk) zalety, wady, który wybrać, może jakiś inny. Jaki system operacyjny linux ? Jestem absolwentem informatyki i posiadam biegłą wiedzę z zakresu obsługi systemów UNIX, natomiast nigdy nie administrowałem serwera www. Proszę podać cenę za 1h korepetycji z tego zakresu. Szybka aukcja, korepetycje dzisiaj lub jutro.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Potrzebuje nawiązać współprace z webmasterem który zarazem rozwiąże wszystkie problemy związane ze skryptem oraz optymalnym ustawieniem strony wobec serwera. Serwer 1&1 vps 100% mocy procesora 4gb ram. Oczekuje konkretnych propozycji najlepiej osoby które wystawiają fakturę i działają na zasadzie umowy. szczegóły wyślę na @. Strona udostępnia materiały filmowe.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Mamy obecnie zainstalowany linux ubuntu z panelem plesk. (serwer jest zakupiony tylko dla serwer smtp.) Poczta wysyłana przez smtp nie dochodzi na pocztę o2 oraz prawdopodobnie jakiś revers. Zlecenie dotyczny konfiguracji serwera vps aby takie wiadomości dochodziły na oraz Możliwe jest również aby od nowa zainstalować serwer.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę zdiagnozowanie skryptu lub prawidłowe ustawienie serwera, strona udostępnia materiały filmowe online. Problem polega na wysokiej pracy apacha, prawdopodobnie nie kończy procesów i narasta jego działanie przez nowych userów logujących. serwer to vps 100% procesora multi core 4 gb pamieci oprogramowanie plesk. bardzo mały ruch.

  $40 (Avg Bid)
  $40 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...rozwiązaniem byłoby postawienie klastra / clouda i na nim kilku oddzielnych maszyn wirtualnych. Generalnie sprawa wymaga pewnego uporządkowania. Również potrzebna jest doraźna pomoc w typowych codziennych potrzebach (sprawdzenie logow, zalozenie nowego konta użytkownika itp.) Wymagania software'owe: - Linux (np CentOS), Apache/Lighttpd, MySQL, PHP, Wowza/Flash Media Server, Virtualmin lub Plesk, SVN, certyfikaty SSL dla kilku domen Priorytet: - bezawaryjna praca 24/7, również w przypadku awarii sprzętowej którejś z maszyn - zabezpieczenia serwerów - bezpieczeństwo danych Aktualna infrastruktura może być zmieniona w dowolny sposób pod warunkiem braku przestoju pracy serwisów. W grę wchodzi również zmiana prov...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Internesuje mnie skrypt lub inne narzedzie sprawdzajace (moze byc dostepne wizualnie przez http), ktora funkcja php lub w ktorym skypcie php powstaje najwieksze obiciazenie serwera (procesor, apache, ram, sql itd). serwer: linux centos + plesk 10.2 wyglada na to, ze z powodu przeciazenia serwera plesk restartuje sie

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  witam potrzebuje instrukcje jak zaplanowac restart serwera serwer pracuje na linuxie zainstalowany jest Ubuntu 10.04 LTS i do tego jest Plesk Panel 10.0

  $4 (Avg Bid)
  $4 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  teraz mam serwer wirtualny u jest to PowerServer L niestety na stystmie ktory jest zainstalowany ubuntu10.04 LTS + Plesk 10.0 nie mam pojecia jak to ustawic problem jest z dostepem bazy danych lub utworzenia nowej. osoby ze znajomoscia mile widziane moze mozliwa jest zmiana na inny system , jest CentOS 5 ubuntu 10.04 LTS openSUSE 11.1 openSUSE 11.1 + Plesk

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Do wykonania jest integracja aplikacji (poprzez określone api np. SOAP/XML) z panelem Plesk () zgodnie ze standardem APS (). Do stworzenia będzie prosty interfejs graficzny zlokalizowany po stronie panelu Plesk który będzie komunikował się ze zdalną aplikacją. Możliwa współpraca długoterminowa. Mile widziane: znajomość języka angielskiego, znajomość Perl, znajomość relacyjnych baz danych, znajomość systemów Linux, znajomość Plesk i APS Wynagrodzenie: za projekt bądź za każdą godzinę Umowa: o dzieło / zlecenie Dowolne godziny pracy, wykonanie zdalne na naszych serwerach

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę instalację i konfigurację xCache. Serwer dedykowany z systemem CentOS z panelem Plesk. Wybiorę najtańszą ofertę.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę zrobienie poprawek/ ponowną instalację sklepu prestashop na serwerze dedykowanym Win serwer 2003 interfejs Plesk wraz z instalacją certyfikatu SSL i instrukcją postępowania. Sklep został już zainstalowany,ale wyświetla się tylko panel admina, sam sklep nie działa. Certyfikat dla domeny został autoryzowany, do serwera został już przypisany dodatkowy IP dla SSL.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Mam do swojej dyspozycji serwer dedykowany, postawiony na CentOS 5 64bit z panelem Plesk 9. Potrzebuję kogoś, kto zainstaluje skrypt sprawdzający np. co 5 minut czy apache jest aktywny, jeśli nie - restartujący usługę i wysyłający e-mail z czasem restartu. Proszę o konkretne oferty cenowo / czasowe.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Posiadamy wykupiony serwer dedykowany typu "SuperPlan BestOF" w OVH. Na nim działają serwery typu VPS (Parallels Plesk). Zlecimy przeniesienie zawartości serwera (wszystkich VPS'ów) na inny serwer dedykowany również w OVH. Zlecenie będzie obejmowało: - przygotowanie serwera dedykowanego - instalację systemów operacyjnych - przeniesienie VPS'ów - sprawdzenie poprawności działania. Zlecenie może się przeistoczyć w ofertę stałej współpracy pod kątem administracji serwerem.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuję firmy, osoby fizycznej do administrowania serwerami (około 10 szt) Serwery oparte w większości na Debianie. Przeznaczone do świadczenia uslug hostingowych. Panele zarzadzania usługami: Confixx, Plesk, DirectAdmin Oczywiście interesuje mnie cena za jeden serwer z fakturą (brutto) Proszę również o przesłanie informacji dotyczących czasu reakcji, czasu naprawy usterki programowej, gwarantowany uptime serwera oraz sposobu rozliczania się. Umowa minimum na 12 miesięcy. Proszę tylko o konkretne oferty (cena) - oferta z opcją do negocjacji będzie usuwana.

  $12 (Avg Bid)
  $12 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam Potrzebuje pomocy przy panelu Plesk na serwerze dedykowanym gdy chcę dodać subdomenę pojawi mi się taki błąd: ERROR: PleskMainDBException MySQL query failed: MySQL server has gone away Additionally, an exception has occurred while trying to report this error: PleskMainDBException MySQL query failed: MySQL server has gone away 0: db_query(string 'DELETE FROM BackendCache WHERE `key` = 'usermng:isquotable-quiet'') 1: db_query_ex(string 'DELETE FROM BackendCache WHERE `key` = '?(key)'', array) 2: SQLDeleteQuery->execute(array) 3: BackendCache->reset(string 'usermng', string 'isquotable-quiet') 4: BackendCache->push(boolean true, string

  $142 (Avg Bid)
  $142 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę przeniesienie kont z serwerów linuxowych (panel Confixx v. 3.3.1) na serwer linuxowy z Panelem PLESK 9.2 Interesuje mnie "odwzorowanie" kont w 100% - loginy, hasła domeny dopisane do konkretnego konta klienta. Proszę o ofertę z ceną i czasem realizacji usługi. Zlecenie tylko na podstawie umowy i fvat.

  $34 (Avg Bid)
  $34 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecenie dotyczy pełnego przygotowania maszyny RPS z oferty na teraz jest czysty system CentOS.. trzeba; - zaktualizować system do wymagań pełnego hostingu www, email, ftp. - zainstalowanie panelu plesk wersja 9

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Poszukuję osoby/firmy do zarządzania i opieki dedykiem w OVH (brytyjskim - ). Opis Na serwie leżą proste strony sprzedażowe w html/php/mysql - nic wyszukanego. Obowiązki: - Reakcja na awarie - Ogóle zarządzanie I doradztwo - Update oprogramowania Wymagania: - Faktura VAT dla firmy w UK - Sprawny język angielski jako że support działa w języku angielskim Płatności Płacę tylko I wyłącznie za pomocą PayPal - przelewy na konto bankowe w Polsce nie wchodzą w grę jako że jestem zlokalizowany za granicą. Dodatkowe Mam monitoring serwera jakby co. Zainteresowany? Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie email na adres: serwerovh@ z odpowiedziami na poniższe pytania: jakiej zasadzie działasz – jednoosob...

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Szukam kompetentnej osoby mogącej udzielić szkolenia dla mojego pracownika z zakresu administracji serwerem z panelem plesk, oraz podstaw tworzenia i wprowadzania zmian w serwisach na joomla. Preferowana osoba z Warszawy lub okolic, kilka spotkań 2 godzinnych , prosze podać stawkę za spotkanie.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę osobie znazącej się na Plesk poukładanie serwisów, poznajdywaniu haseł, loginów oraz uporządkowanie pod kątem zasobów. Na koniec potrzebny będzie przejrzysty raport z wykonanej pracy. Szukamy kogoś tylko w regionie warszawskim.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Zlecę osobie znazącej się na Plesk poukładanie serwisów, poznajdywaniu haseł, loginów oraz uporządkowanie pod kątem zasobów. Na koniec potrzebny będzie przejrzysty raport z wykonanej pracy.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam, Zlecenie obejmuje dobór, konfigurację oraz późniejszą administrację serwera dedykowanego w Serwer prawdopodobnie będzie pracował na CentOS i panelu PLESK 8 lub 9 (ale jestem otwarty na propozycje). Do zadań zleceniobiorcy należeć będzie: - konfiguracja Apache - konfiguracja PHP - konfiguracja mail (przekazuje pocztę na inny serwer, a jeśli serwer docelowy jest niedostępny przechowuje wiadomości do późniejszego przesłania) - konfiguracja ftp - konfiguracja MySql - konfiguracja Pleska (lub innego panelu jeśli taki zostanie wybrany możliwe, że Webmin) - zabezpieczenie serwera, poprawa wydajności - aktualizacje Do zadań w późniejszej administracji: - dbanie o wydajność serwera - aktualizacje bieżące - backupy dzienne - bieżące zmiany...

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam Posiadam małego VPS`a z systemem SUSE i działającym na tym PLESK`iem. Poszukuję osoby która wprowadzi - w DNS`ach wildcard dla 3 domen - zoptymalizuje działanie serwera mysql pod duże forum To wszystko.

  min $2
  min $2
  0 składanie ofert

  Witam serdecznie, Zlecenie obejmuje wykonanie kilku funkcji do Plesk API. Dostarczam ogolna dokumentacje itd. Ogolnie chodzi o np. napisanie funkcji czytajacej ile miejsca zajmuje uzytkownik o loginie "ktos" itp. Bardzo zalezy mi na czasie... W przypadku pytan prosze o kontakt. (po udanej wspolpracy gwarantuje kolejne zlecenia)

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam serdecznie, Zlecenie obejmuje: - wykonanie skryptu do odczyty zajmowanego przestrzeni dyskowej przez poszczegolnych uzytkownikow, transferu, miejsca w bazie, itp. - skrypcik do zakladania kont, itd. Calosc bedzie elementem skladowym wiekszej aplikacji. Jesli chodzi o technike wykonania to jestem otwarty na propozycje (mozna np. "podlaczyc" sie pod panel hostingowy plesk). W przypadku udanej wspolpracy gwarantuje stala prace nad tym projektem. Uwaga!! - jesli nie wiesz o co chodzi lub masz watpliwosci to pytaj, - jesli nie masz wiedzy pozwalajacej wykonac to zlecenie to nie licytuj (szkoda mojego i Twojego czasu), Ogolnie zalezy mi na czasie. Pozdrawiam

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  plesk I have a vps and I want to install php 5.5 - 8.3 version I want it to be able to have these versions

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  37 składanie ofert

  Najlepsze plesk Artykułów Społeczności