Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  395,293 post w znalezione projekty, cennik w USD

  Dzień dobry Pani Iuliio, poszukuję ilustratora do wykonania realistycznej ilustracji na stronę główną kancelarii. Chodzi o coś surrealistycznego, ale wyglądającego jak zdjęcie (bardzo realistycznie) i nawiązującego do naszych specjalizacji. Np. kuter płynący po zbożowym polu. Uprzejmie proszę o informację, czy odpowiadałby Pani rodzaj zlecenia oraz czy jest Pani dyspozycyjna w sierpniu i jaki mógłby być czas realizacji zlecenia. Z góry dziękuję za odpowiedź. Kłaniam się Jakub

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Junyi Z. Zakończone left

  Witaj Junyi Z., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Wentin K. Zakończone left

  Witaj Wentin K., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witaj Md Ranju M., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $70 (Avg Bid)
  $70 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  wypromowanie ig Zakończone left

  potrzebuje wypromowac ig/google malej lokalnej firmy w celu uzyskania nowych klientow

  $116 (Avg Bid)
  $116 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Witam! Potrzebuje pomocy w konfiguracji WPML na stronie wordpress + woocommerce

  $56 (Avg Bid)
  $56 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Szukam kogoś kto przerobi moje logo w formacie AI na profesjonalna grafikę w wysokiej jakości. Chciałbym otrzymać logotyp w formie 2D oraz 3D

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ... • opcja premium przewidująca dodatkowe pozycjonowanie i wyróżnienie konkretnych wydarzeń. • wysyłane powiadomień push o wydarzeniach premiowanych do użytkowników aplikacji • kategoryzację eventów • funkcję przeglądania eventów w danym mieście (apka sama sprawdzałaby gdzie się znajdujemy i wyświetlała okoliczne wydarzenia) • program lojalnościowy, funkcja oznaczania obecności na danym evencie, potwierdzona przez pracownika lokalu. Ma to mieć podobne zastosowanie jak zbieranie pieczątek na dodatkową kawę. • możliwość przeglądania eventów zarówno poprzez listę w danej kategorii jak i na mapie (podobnie jak ma to miejsce na portalach typu booking/Airbnb) • logowanie się poprzez facebook/goooge/app...

  $6909 (Avg Bid)
  $6909 Średnia Oferta:
  28 składanie ofert

  Dzień dobry, Szukam tłumacza z polskiego na angielski. Potrzebuję tłumaczenia katalogu z produktami ogrodowymi. Ilości karteczek z produktami około 50 szt. Tekstów nie są dużo, przykładowy największy tekst do tłumaczenia w załacznikach. Proszę napisać koszt tłumaczenia jednej karteczki z produktem i czas realizacji tego projektu Dziękuję.

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Dzień dobry, poszukuję osoby, która zaprojektuje kilka kampanii Google ADS w tematyce rozwiązań audiowizualnych. Zadanie polega na zaprojektowaniu kampanii, słów kluczowych oraz doprowadzeniu kampanii do zaakceptowania przez Google. Szczegóły w wiadomości prywatnej.

  $187 (Avg Bid)
  $187 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuje osoby która pomoże w już częściowo zbudowanym projekcie napisanym na Backend - Symfony, Front-end HTML/CSS/jQuery która dobrze radzi sobie właśnie z JS/JQ, obsługa pozycji (współrzędnych) ze zdjęcia. Wzorując się na projekcie W skrócie, - Klient na stronie powinien wytypować na widocznym zdjęciu właściwe położenie założonego przedmiotu. - Rozwiązanie typowania pixeli powinno działać na urządzeniach mobilnych i komputerach - Jak widać obszar roboczy w przeglądarce może mieć wielkość np. 800x600 zaś zdjęcie które jest tam dodane ma 3000x4000 px, i to za pomocą efektu ZOOM możemy wytypować jeden z pixeli - Pojedynczy pixel powinien zostać na zdjęciu oznaczony - być widoczny pod lupą - Pojedynczy pixel może być równie...

  $413 (Avg Bid)
  $413 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Szukamy kogoś kto zaprojektuje grafikę do kart w wersji „eko, wpieramy naturę, dbamy o środowisko”.

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Zlecę powolną i organiczną promocję muzycznego kanału Youtube w Indiach Głównie na strony typu blog i kanały Social media jak Facebook, instagram, TikTok.

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Potrzebuję pomocy w zakresie Amazona (Niemcy, USA) integracja słów kluczowych oraz dobre pozycjonowanie.

  SEO
  $282 (Avg Bid)
  $282 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert
  Project for Faizan A. Zakończone left

  Witaj Faizan A., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $120 (Avg Bid)
  $120 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam kogoś do realizacji zadania dla stałego, dużego Klienta agencji. Zadanie polega na dostosowaniu istniejącej interaktywnej animacji do zasad RWD i przygotowanie tak by dało się ją powiesić w sieci i używać do prezentacji na tablecie. Animacja przedstawiająca dotykowy panel sterowania urządzenia ("symulator" ekranu) "wisi" już na stronie Klienta ale nie skaluje się poprawnie na urządzenia mobilne. Jest napisana w Angularze. Jedna zakładka jest mocno interaktywna (suwaki, zmieniająca się wizualizacja), pozostałe to już zapętlone animacje. Mam cały pakiet plików od klienta. Szukam kogoś kto zna ten framework i mógłby podjąć tego zadania. Po podpisaniu prostej umowy NDI mogę przekazać wszystkie szczegóły - link do strony i wspomnian...

  $1557 (Avg Bid)
  $1557 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Prowadzenie marketingu Zakończone left

  Jako dystrybutor odzieży reklamowej B2B szukamy osoby, która nawiązałaby z nami stałą współpracę w dziedzinie marketingu/grafiki. Poniżej orientacyjna lista zadań: 1. wpisy na media społecznościowe (Facebook, Lindin, Instagram, Youtube) - 2 posty tygodniowo, 2. obsługa konta Google, 3. obsługa konta branżowego Joomp - 1 post w miesiącu, 4. przygotowywanie notatek prasowych - 1 raz w miesiącu, 5. przygotowywanie wpisów na bloga - 1 raz w miesiącu, 6. stałe prace graficzne: 2-3 banery w miesiącu, 2-3 newslettery w miesiącu, 7. dodatkowe prace graficzne, np.: reklamy na czasopism branżowych itp. Wynagrodzenie do ustalenia.

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  ...ciekawych postów w social media zgodnych z kierunkiem rozwoju n naszych usług • Tworzenie treści tekstowych i wizualnych • Angażowanie społeczności i systematyczna praca nad jej rozbudową • Prowadzenie kampanii reklamowych w systemie Facebook Ads i Linkedin Ads • Dbanie o spójny wygląd i wydźwięk komunikatów publikowanych na różnych platformach w zgodzie z wizerunkiem firmy. • Stały monitoring i analiza podjętych działań • Planowanie i realizacja działań marketingowych budujących wizerunek firmy WYMAGANIA: • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu kanałami social media (Facebook, Linkedin, Twitter); • Doświadczenie w animowaniu dyskusji z użytkownikami; • Dośw...

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Ikony Turystyka Zakończone left

  Potrzebuję ok. 60 ikon w tematyce Turystyka. Referencja w załączniku.

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  19 składanie ofert
  Kalendarz 1 Zakończone left

  Witaj Polina C., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju produktów w internecie tak naprawdę od rzeczy codziennego użytku np. w kuchni do różnego rodzaju narzędzi. Poszukujemy osób które potrafią obsługiwać system BaseLinker lub które miały z nim styczność nawet w małym stopniu wcześniej. Jedynym zadaniem, którego wymagam to tworzenie ofert na Allegro tak aby były ładne, ciekawe i czytelne.

  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Tworzenie aplikacji mobilnej - na androida w połączeniu z webową na PC , dzięki której będzie można zarządzać logistyką i transportem - przewozami osobowymi. Lekka - szybka aplikacja umożliwiająca bieżące zmiany w czasie rzeczywistym. Aplikacja powinna mieć komunikator , implementację google maps lub open street, możliwość wyboru optymalnych tras z punktu ABA z punktami pośrednimi, możliwość dokonywania zmian danych tras na bieżąco .

  $22 / hr (Avg Bid)
  $22 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Project for Polina C. Zakończone left

  Witaj Polina C., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Automatyzacja procesu zatrudnienia pracownika w Jira Work Management. Wykonanie automatyzacji tworzącej zadania (nie statusy zadań) dla procesu przedstawionego w załączniku. Każdy blok z dołączonego schematu reprezentuje poszczególne zadanie. W nawiasach kwadratowych zostali wpisani użytkownicy wykonujący poszczególne zadania. W przypadku użytkowników RADA GRUPY SIEDLCE oraz KIEROWNIK FILII powinna być możliwość wyboru konkretnej osoby z rozwijanej listy (członków rady/ kierowników filii).

  $350 (Avg Bid)
  $350 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...Jestem Product Managerem i mam w planie pracę przy poprawianiu naszej platformy B2B marketing automation. Poszukuję UX designera/researchera, który mnie wesprze w tym projekcie i przeprowadzi wespół ze mną naszą platformę przez ten proces PODRĘCZNIKOWO, w wyniku którego poprawimy nasz UX. Estymuję zapotrzebowanie na około pół etatu z Twojej strony, 2-3 miesiące. Po zakończeniu decyzja odnośnie ewentualnego dalszego zaangażowania. Główne obszary, do którego poszukuję wsparcia: - wywiady z userami, badania, facylitacja warsztatów - identyfikacja problemów - tworzenie user journey map, user flow, prototypy, wireframy, makiet etc. - empiryczne walidowanie proponowanych rozwiązań - opracowanie docelowej architektur...

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Kolory.org Zakończone left

  Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za marketing Google oraz Facebook ads do promowania naszych treści (webinarów). Prośba o kontakt w celu omówienia większej ilości szczegółów.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  34 składanie ofert
  REDAKTOR-COPYWRITER Zakończone left

  Szukamy chętnych i zaangażowanych osób, które z pasją staną się częścią portalu Chcielibyśmy abyś przygotował dwa newsy w tygodniu, oraz jeden wywiad w miesiącu. Wymagania: Samo zatrudnienie lub działalność nierejestrowana w oparciu o Ustawę z dnia 6 marca 2018 roku – Prawo przedsiębiorców (test jednolity Dz.U. 2021, poz. 162). Znajomość WordPress będzie atutem. ZNajomość branży sportów walki kobiet będzie atutem. Każdy News ma zawierać nie mniej niż 600 znaków. Każdy wywiad ma zawierać nie mniej niż 2000 znaków. Wynagrodzenie: Newsy 50 zł Wywiad 200 zł Rozliczenie, tygodniowe bądź miesięczne.

  $12 (Avg Bid)
  $12 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Szukam kreatywnej osoby do projektu nadruku na opakowanie doypac do kawy. Aktualnie mamy projekt naklejki wraz z logo ale chcemy je zmienić i uprościć logo. Zależy mi aby projekt nadruku na opakowanie można było wydrukować również jako naklejka. Koniecznie kontakt w języku polskim. Załączam aktualny projekt naklejki wraz z logo który chcemy zmienić.

  $99 (Avg Bid)
  $99 Średnia Oferta:
  49 składanie ofert

  ...dobrze Angielski to nie potrzebujesz aplikacji.) Gdy masz przetłumaczony jakiś filmik edytujesz go w jakimś programie lub aplikacji na telefonie albo komputerze to znaczy. -Dodajesz Polskie napisy tak żeby zgrywały się z wypowiedzią ludzi na filmie -dodajesz jakieś zdjęcia,memy do tego tak aby filmik był prosty miał dobrą jakość i wyglądał w miarę profesjonalnie + był nieraz zabawny I gotowy filmik publikujesz np na FB,IG,YT,czy TikTok poprostu wybierasz gdzie chcesz publikować filmy. Możesz wszędzie a możesz tylko w kilku miejscach lub na jednej platformie Ja polecam TikTok bo jest tam największy zasięg Dostaniesz kilka zdjęć,które możesz dodać na zdjęcie profilowe. Musisz wymyśleć co wpisać w biografi Twoim zadaniem byłoby -edycja i publikacj...

  $375 (Avg Bid)
  $375 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witaj Manoj K., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Manoj K. Zakończone left

  Witaj Manoj K., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Szukam osoby którą wymyśli nazwę brandu po angielsku która będzie prosta, krótka, zapadająca w pamięć. Chodzi o produkt z materiałów naturalnych bambus, lina konopna, wyposażenie domu przyjazne środowisku, wolne od szkodliwych substancji. Pierwszy produkt w serii - uchwyt na papier toaletowy. Wprowadzi brand na rynek. Dodatkowo będzie również potrzebne logo i opakowanie. Jeśli masz pomysl to świetnie. Po więcej szczegółów wizycie naszego produktu proszę odezwij się prywatnie.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która mówi bardzo dobrze a najlepiej mieszka lub mieszkała w Niemczech i przygotuje dla nas na podstawie przekazanych słów kluczowych oraz zdjęć tytuł opis produktu najważniejsze informacje o produkcie Oczywiście wspomogę wszystkimi wytycznymi :)

  $14 (Avg Bid)
  $14 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Project for Damian K. Zakończone left

  Cześć, Poszukuję frontend deva do sporego projektu w Vue3. Mamy gotową makietę w figmie, teraz chcemy zrobić z tego frontend. Sam jestem programistą, więc chciałbym, aby praca opierała się na PRkach na githubie. Appka, którą chciałbym zlecić nie będzie podłączona do backendu, tą częścią zajmę się ja później. Do realizacji po Pana stronie byłby "czysty frontend" bez zmartwień o komunikacje z resztą systemu. Proszę o informacje, czy jest Pan zainteresowany współpracą.

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski ok. 1400 słów. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Sklep jest postawiony ale wygląda na to że niektóre wtyczki/moduły się ze sobą gryzą i nie działają jak trzeba. Trzeba to poprawić i dodatkowo umożliwić im działanie w trybie OnePageCheckout bo domyślnie tego nie wspierają.

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Project for Piotr Zakończone left

  Hej Z tej strony Bart, lead dev w Loud Now Agency. Poszukuję nowych devów do swojego teamu i podoba mi się twój tech stack. Robimy fajne projekty z fajnymi brandami i ludźmi. Jesteś zainteresowany pracą w wymiarze fulltime remote? Sprawdź nas na Chętnie opowiem więcej, odpowiem na pytania itd. Jeśli jesteś zainteresowany to może umówimy się na jakiegoś call'a. Co myślisz?

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...programu/narzędzia (na Windowsa) służącego automatyzacji tworzenia plików EPUB 3 zawierającego audio zsynchronizowane z odpowiadającym tekstem. W tym momencie mam opracowany proces tworzenia tych plików ale manualnie korzystając z wielu różnych narzędzi takich jak: Aeneas command line tool (do synchronizacji audio i text), tłumaczenie DeepL (tłumaczenie tekstu z jednego języka na drugi), LF-aligner (program do segmentacji i dopasowania dwóch tekstów w różnych językach), generowanie plików xhtml z pomocą excela, itp. Więc proces jest opracowany, biblioteki/narzędzia/API z których chce aby skorzystano też znane. W tym zadaniu chodzi o połączeniu tych bloków w jeden software na Windowsa. Proszę o kon...

  $481 (Avg Bid)
  $481 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Aplikacja iOS/Android wspomagająca odchudzanie i/lub nowy lifestyle - dieta sugestie - kontrola nawodnienia - sugerowane zakupy - monitoring aktywności - propozycje suplementacji Kilka opcji cenowych - dieta podstawowa, tylko dzienniczek - dzienniczek i sugestie niezbędnej...dzienniczek i sugerowana opatentowana suplementacja HQ na 28 dni (udział %) (na początek język EN, później dodatkowo ES/PL/DE/PT) Jako wzór do omówienia można przejrzeć APP health coach Better Me. Podstawowy program 28 dniowy oparty o gotowy dzienniczek. Proszę o podanie kosztu i terminu realizacji. Proszę uwzględnić, że w pakiecie proponujemy także stały udział % od zakupionej suplementacji, tak w trakcie podstawowego programu 28 dniowego, jak i po jego zakończeniu w op...

  $1104 (Avg Bid)
  $1104 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Zlecę stworzenie zwykłej strony z tabelą + działającego skryptu php Pobieranie danych z strony: wzór: (5w) - Zestaw liczb - Trafienia w ostatnich 10 losowaniach - Data losowania... A - godzina 14.00 B - losowanie z godz 21.40 - Ilość losowań z wygranymi - Wygrana w zł. # Obecnie na stronie lotto-centrum wyświetlane jest 100 najlepszych zestawów. *** Chcę mieć możliwość ustawienia własnego zakresu wygranych w zł. np. od 704,00-1399,00 zl lub 4,00-702,00 zl ................................................................................................................................................................. I need 1 html page + table + working php script pattern: h

  $45 (Avg Bid)
  $45 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  ...programistycznej, front-end. Aplikacja będzie zawierała 24 moduły dla użytkowników (z ćwiczeniami, materiałem tekstowym oraz animacją) systemów iOS oraz Android na urządzeniach mobilnych. Posiadamy projekt aplikacji z proponowanym rozmieszczeniem, treścią i ćwiczeniami w Figmie. Elementy do stworzenia dla aplikacji przez grafika: - stworzenie postaci wirtualnego terapeuty (przygotowana w taki sposób, aby można było ją animować), - elementy do animacji (do ustalenia), - wizualizacja ćwiczeń - dla wpisywania treści w poszczególnych ekranach oraz widok podsumowujący całego ćwiczenia, - 25 prostych grafik (dla strony głównej i pozostałych kategorii) - 9 ikonek (np. ustawienia, ekran główny, filmy, ćwiczenia itp.; możliwość zap...

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Project for Vitalii K. Zakończone left

  Witaj Vitalii K., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebujemy zawodowca, współpraca stała w zakresie poprawy obecnego sklepu, dodawanie produktów, treści, zdjęć - ogólnie jest tego sporo do zrobienia.. Chcemy być bardzo widoczną przejrzystą platformą dlatego szukamy specjalisty z dużym doświadczeniem, kreatywnego, sprytnego i bardzo twórczego, który potrafi wyprzedzać konkurencję. My bardzo lubimy handel naszymi produktami, ale nie chcemy stać w miejscu i dluzej przegrywać. Jesteś zainteresowany ? Chcesz nam pomóc być najlepszym ? Stawka do ustalenia.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Cześć! Mam w planie długodystansową pracę przy poprawianiu naszej platformy B2B marketing automation. Jest to dość spore, kilkupoziomowe wyzwanie. 1. Dalekosiężnie konieczne będzie przemodelowanie UX naszej platformy, (być może) całej - zależy co by powychodziło w trakcie szczegółowej analizy, badań itd. Zbiegnie się to odświeżeniem również naszego UI. Bo to, że jedno i drugie jest do poprawy to już wiemy. 2. Nie możemy jednak stanąć w miejscu na rok-półtora, więc będę zwracał uwagę też o doraźne wprowadzanie zmian i w ten sposób poprawianie intuicyjności naszego systemu. 3. Plus też dochodzi wdrażanie i projektowanie nowych funkcjonalności, w ramach tego istniejącego interfejsu... chodzi o to, żeby te nowe rzeczy wdrażać bez ...

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby, która będzie pomagać nam w projektach e-commerce. To dodatkowy zarobek, rozliczany w stawce godzinowej. Potrzebujemy osoby, która bedzie odpowiedzialna za: Wdrażanie i rozbudowa sklepów Internetowych opartych na Prestashop, Integracje Prestashop z różnymi systemami, Migracje, importy i exporty danych, Modyfikacje funkcjonalności, layoutów itp. Must-have Dobra znajomość PHP, MySQL, symfony, Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JQuery, Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w metodyce zwinnej, mile widziana znajomość ASANA lub innych produktów Atlassian'a,

  $24 / hr (Avg Bid)
  $24 / hr Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  Zlecę przerobienie gotowej aplikacji napisanej w C#. Więcej info na maila.

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witaj Piotr E., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Piotr E. Zakończone left

  Witaj Piotr E., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę stworzenie formularza z płatnością sms, dostarczoną przez Wykup reklamy po przez płatność sms z umieszczeniem w danym miejscu strony internetowej. Kompatybilność z Datalife Engine Osobny skrypt do strony głównej firmy.

  $445 (Avg Bid)
  $445 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam, zlecę integrację płatności do silnika datalife engine w postaci opłat za poszczególne czynności. Ze względu na prywatność tego zlecenia, dokładne informacje po wybraniu zleceniobiorcy. Mile widziana dłuższa współpraca.

  $132 (Avg Bid)
  $132 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert