Postgresqlprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  10,907 postgresql znalezione projekty, cennik w USD

  Poszukuję programisty Angular do upgarde aplikacji zbierającej i analizującej informacje o wizerunku w mediach z AngularJS do Angular, a następnie do ...Wymagana dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS oraz znajomość jQuery. Mile widziane doświadczenie w budowie webowych interfejsów użytkownika, znajomość AngularJS i Angular, Node.js, PostgreSQL. Więcej informacji na stronie Informacje o aplikacji: Aplikacja służy do przeglądania i analizy wyników monitoringu mediów (prasy- > ; internetu i social media: ; radia i telewizji: ). Zbudowana przy użyciu AngularJS, jQuery, NodeJS, baza danych PostgreSQL.

  $31 / hr (Avg Bid)
  $31 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Project for Rafal K. Zakończone left

  Hej Rafal Czy bylbys zainteresowany stala wspolpraca przy wsparciu i rozwoju platformy social media zbudowanej na node.js, react i postgresql?

  $13 - $13
  $13 - $13
  0 składanie ofert
  Project for Patryk K. Zakończone left

  Czesc Patryk Czy bylbys zainteresowany stala wspolpraca przy wsparciu i rozwoju platformy social media zbudowanej na node.js, react i postgresql?

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Piotr B. Zakończone left

  Hey Piotr Szukam programisty do wsparcia i rozwoju jednego z projektow ktorym sie aktualnie opiekuje. Jest to strona social media zbudowana na react - node.js, postgresql Jesli jest to cos czym bylbys zainteresowany prosze o kontakt

  $32 / hr (Avg Bid)
  $32 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Instalacja na Ubuntu Zakończone left

  Witam, zlecę instalację Apache Airflow Apache SuperSet Postgresql PgAdmin4 Wszystko połaczone z bazą danych, postgresql. W miarę zabezpieczone, połaczenie tylko na localhost

  $98 (Avg Bid)
  $98 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Aplikacja webowa wyświetla na żywo przebieg i zasięg prac wykonywanych przez użytkowników w terenie (Android i iOS). Aplikacja działa ale wymaga nowych funkcji i małego TLC. Aplikacja mobilna hybryda (Android i iOS) będzie wymagała upgrade. Główne funkcje: -pozycjonowanie użytkowników -rejestrowanie wynik...hybryda (Android i iOS) będzie wymagała upgrade. Główne funkcje: -pozycjonowanie użytkowników -rejestrowanie wyników pracy użytkowników wymagania: -poprawki w raportach pdf -dodanie pól do formularza on-line -dodanie pól do panelu admin reszta w zadaniach Aplikacja napisana jest we frameworku Symfony (wersja 3.4 ). Udostepnia REST API dla aplikacji webowej oraz mobilnej. Wykorzystuje baze danych PostgreSQL do prze...

  $717 (Avg Bid)
  $717 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Poszukujemy programisty TypeScript na backendzie który zna framework NestJs. Projekt jest w całości pisany w NodeJS (express) oraz NestJS + TypeORM (PostgreSQL). Tworzymy API restowe po którym frontend (reactJS) komunikuje się z backendem.

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukujemy do stałej współpracy w rozwoju oraz utrzymaniu oprogramowania stworzonego w Delphi i opartego o bazę PostgreSQL. Rozliczenie na podstawie umowy o dzieło lub faktur (własna działalność gospodarcza). Stawki do ustalenia. Wymagana znajomość Delphi 10.3 (Modern Object Pascal), relacyjnej bazy danych PostgreSQL. Mile widziana znajomość biblioteki UniGui.

  $21 / hr (Avg Bid)
  Lokalna
  $21 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Potrzebuję wykonać migrację aplikacji na nowy serwer. Aplikacja oparta o PHP 5 i PostgreSQL.

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam, reprezentuję firmę, która chce oprzeć swoją działalność na platformie Odoo - potrzebuję kontrahentów z: bardzo dobrą znajomością Phyton, znajomością PostgreSQL, Apache, HTTPD, znajomością systemów operacyjnych Ubuntu i Centos, znajomością biznesu, rachunkowości i procesy sprzedaży. Wykonawcy muszą być dobrze zorganizowani we własnej pracy. Współpraca z programistą odpowiedzialnym za wydarzenia i koordynacją całego projektu. Nie chcę współpracować z agencją, oferta jest dla indywidualnych programistów, którzy spełniają określony poziom. Cały projekt jest realizowany przy udziale kierownika zespołu odpowiedzialnego za zdarzenia i kontrole pracy, aby współpracować z nami, musisz być odpowiedzialny za utrzymanie swojego kodu...

  $2350 (Avg Bid)
  $2350 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Kto: Poltoro Sp. z o.o. Stawka: min. 50 zł netto FV Umowa: B2B / Umowa zlecenie Liczba godzin w miesiącu: 40-60h Szukamy programisty do rozwoju systemu CRM opartego o framework Symfony (4.2). Front-end oparty jest o AdminLte. Twoim zadaniem będzie wdrażanie nowych funkcjonalności oraz modyfikowanie istniejących rozwiązań. Wymagania: - Symfony - PHP7 - Twig - GIT - PostgreSQL/MySQL - podstawy javascript (Removed by Freelancer.com Admin)

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Projekt bazodanowy przy użyciu PostgreSQL, MongoDB, PHP + framework Laravel 6, Laragon. Potrzebuję do projektu zrobić funkcję eksportu danych z jednej bazy do drugiej i odwrotnie. Funkcja ma być wpisana w przycisk.

  $10 - $37
  $10 - $37
  0 składanie ofert

  Projekt bazodanowy przy uzyciu PostgreSQL i MongoDB, PHP + framework Laravel 6. Potrzebuję do projektu zrobic funkcje eksportu danych z jednej bazy do drugiej i odwrotnie. Funkcja ta ma być wpisana w przycisk.

  $72 (Avg Bid)
  $72 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  opracowanie pytan Zakończone left

  Pytania: 1. Omówić podstawowe elementy programowania obiektowego dostępne w języku PHP. 2. Naszkicować sposób implementacji klasy PHP ukrywającej szczegóły połączenia z bazą danych PostgreSQL. Proszę krótko omówić zastosowane rozwiązania i ich zalety. 3. Na czym polega metoda "dziel i zwyciężaj"? 4. Scharakteryzuj algorytmy sortowania - idee ich działania i złożoności obliczeniowe. 5. Co to jest złożoność obliczeniowa algorytmu? Podaj przykładowe złożoności obliczeniowe. 6. Proszę omówić podstawowe elementy typowego procesora stosowanego w komputerach PC. 7. Krótko scharakteryzować różnice między architekturą typu RISC i CISC 2. 8. Omówić hierarchię pamięci stosowaną we współczesnych komputerach. Podać ...

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Formularz umożliwiający rejestrację lub logowanie zintegrowany z Węzłem Krajowym. Dane do logowania oparte na bazie PostgreSQL.

  $1305 (Avg Bid)
  $1305 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukujemy firmy która stworzy aplikację mobilną na Androida z funkcjonalnością zbliżoną do tych wykorzystywanych przez korporacje taksówkowe (przekazywanie zleceń, raportowanie etapów itp.). Zlecenie dotyczyć będzie części mobilnej jak i serwerowej (CRM). Oba składniki współpracować będą z bazą Postgresql. Wymagany będzie również późniejszy support oraz stała współpraca.

  $8428 (Avg Bid)
  $8428 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert
  Trener IT - PROGRAMMING Zakończone left

  ...planami realizacji ogromnej ilości szkoleń w tym i w następnym roku, poszukujemy osób na stanowiska trenerskie z obszaru programowania w Języku JAVA oraz w zakresie poniższych kompetencji, technologii oraz metodyk: ✔️ Front-end Developer z czteroletnim doświadczeniem komercyjnym w AngularJS, dwuletnim w TypeScript oraz rocznym w ES6. ✔️ Programista baz danych z dwuletnim doświadczeniem z PostgreSQL ✔️ Java Developer z trzyletnim doświadczeniem komercyjnym w tworzeniu aplikacji w Frameworku Spring ✔️ Java Developer z dwuletnim doświadczeniem komercyjnym z wiedzą na temat narzędzi Gradle, Swagger, Codegen, Rabbitmq używanych jednocześnie w przynajmniej jednym projekcie ✔️ Java Developer z trzyletnim doświadczeniem komercyjnym do bloku tematycznego „Testy...

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...informatycznych opartych o najnowsze technologie - Projektowanie oraz implementowanie rozwiązań w systemach rozproszonych i web - Wpływanie na sposób prowadzenia projektów oraz proponowanie rozwiązań technicznych Wymagania: - Dobra znajomość i umiejętność programowania w języku C# - Dobra znajomość technologii platformy asp.net - Znajomość HTML/CSS oraz jQuery - Znajomość jednej z relacyjnych baz danych (PostgreSQL, Microsoft SQL Server) - Zdolność analitycznego myślenia - Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Mile widziane: - Doświadczenie z pracą z systemem kontroli wersji GIT / SVN - Znajomość narzędzi do ciągłej integracji (na przykład Jenkins)

  $22 / hr (Avg Bid)
  $22 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Tematem projektu jest stworzenie przykładowej bazy w postgreSQL -Baza powinna opisywać jakiś proces -Baza powinna zawierać minimum 6 tabel ( nie więcej niż trzy tabele słownikowe) -Tabele muszę zawierać klucze główne -Tabele muszą być powiązane z kluczami obcymi -Baza danych powinna zawierać minimum 2 widoki -Baza powinna zawierać minimum 2 wyzwalacze -Baza powinna zawierać minimum 2 procedury/funkcje(nie liczą się sekwencje kluczy głównych) Dodatkowo będzie potrzebna dokumentacja, która będzie zawierać diagram ERD, spis tabel z opisem kolumn, opis funkcji/procedur wraz z listingami, opis wyzwalaczy wraz z listingami. Ponadto potrzebne będą: -Skrypty tworzące bazę danych, tabele i wszystkie pozostałe elementy bazy danych (widoki, wyzwalacze) -Sk...

  $165 (Avg Bid)
  $165 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Projekt jest aktualnie na ukończeniu i jesteśmy przed wdrożeniem. Potrzebujemy wsparcia w bieżącej obsłudze zdarzeń, które pojawią się po udostępnieniu większej liczbie osób. Równocześnie zaplanowanych jest jeszcze wiele nowych funkcjonalności do zrealizowania. Wymagana znajomość PHP 5/7, PostgreSQL, CakePHP (podstawy), JavaScript (ECMAScript 6). Praca zdalna w rozliczeniu godzinowym. W celu omówienia zadań do zrealizowania możliwe spotkania w biurze w Łodzi, 5min od manufaktury.

  $1841 (Avg Bid)
  $1841 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukuję rzetelnego, terminowego i słownego programisty do dokończenia strony internetowej w zakresie front-endu oraz określonych funkcjonalności back-endowych. Backend został wykonany w: 1. Laravel 5.1 2. PHP 5.6.14 wraz z rosszerzeniami Open SSL, PDO, Mbstring, Tokenizer 3. Silnik bazy danych: PostgreSQL 9.4 Frontend został wykonany w: 1. RESTfull services 2. HTML5 i CSS3 3. Angular SJ 4. Bootstrap 5. jQuery 6. HTML Snapshooting Kwestie niedokończenia serwisu: 1. Kilka poprawek frontendowych(style) 2. Serwis nie działa na urządzeniach mobilnych. Responsywność jest, ale wątpliwa wizualnie, poza tym nie działa menu, koszyk itd itp. 3. Dodanie 2 podstron 4. Dodanie jednej funkcji od backendu - dotyczy umiejscowienia i przeliczania cen montażu produktów. ...

  $519 (Avg Bid)
  $519 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Aplikacja webowa w oparciu o Airbnb / blablacar Wszytko przede wszystkim bardzo prosto zaprojektowane bardzo intuicyjnie oraz elegancko, strona glowna ma zachęcic do dalszej wspolpracy (delikatna inspiracja to np jak allegro rok 2009) -duzo wskaznikow dla uzytkownika (np co powinien zrobic (kroki)) -rejestracja z api potwierdzajacym tożsamość -logowanie- przygotowane -wyszukiwanie przedmiotow, porownywanie cen oraz dostepnosci terminow -zdjecia przedmiotów -szybkie platnosci online, juz przygotowane do wdrożenia -zbieranie pkt za zakup oraz za sprzedaz oraz za polecenie na wirtualny portfel -strona pod konkursy -wymiana za punkty na rzeczy -statystyki dla sprzedajacych -blog na ktorym pisza uzytkownicy a administrator akceptuje, moderatorem uzytkowni...

  $261 (Avg Bid)
  $261 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...integracyjnych z third-party API; - wiedza odnośnie zapewnienia jakości oprogramowania + tworzenia testów jednostkowych + kontrola wersji (GIT); - dokumentowanie kodu; - angielski na poziomie średnim (czytanie i pisanie dokumentacji); [ DODATKOWE ATUTY ]: - znajomość bibliotek m.in.: (FLASK) / Blueprints / SQLAlchemy / WTF / Login / Bcrypt / Cache; - doświadczenie w pracy z bazami danych (PostgreSQL, MongoDB, MS SQL, Oracle); - doświadczenie w tworzeniu/integrowaniu z REST-full API; - doświadczenie w tworzeniu systemów rezerwacyjnych; - umiejętność tworzenia i zarządzania kontenerami Docker’a; - doświadczenie w JavaScript / HTML5 / CSS3 (Angular 1/2; React; Vue;); [ DISCLAIMER ]: Jeżeli jesteś młody i średniodoświadczony/przechodzisz z PHP to ...

  $28978 (Avg Bid)
  $28978 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Potrzebuje prostej tabeli na stronie ktora pokaze dane z mojej bazy danych, musze miec mozliwosc edycji, wyszukiwania, filtrowania i usuwania / dodawania rekordow (na stronie) Wiecej info na czacie Poszukuje kogos do stalej wspolpracy, zapraszam.

  $104 (Avg Bid)
  $104 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  projekt okolo 12 miesiecy Wymagania główne: - TDD, BDD - Gitlab - Znajomość SQL (Mysql, Postgresql) - zaawansowane zapytania SQL - Linux (docker containers) - zanajomsc angielskiego Dodatkowo: - API (json, xml) - doswiadczenie w refactoringu - znajomość NoSQL (Casandra, Redis) Zakres: - Developowanie i utrzymywanie backendu dla IPTV multiscreen system (REST XML API, high capacity XML RPC i JSON APIs. - projektowanie i developowanie API - transactional data processing - developowanie aplikacji, które komunikują się z Middleware/External services przez REST API.

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Magento Developer Zakończone left

  ...współpraca z technicznymi zespołami dostawców usług. Kwalifikacje: • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów inżynierskich i magisterskich informatyki, elektroniki oraz kierunków pokrewnych • Mile widziana umiejętność programowania obiektowego PHP (Zend) oraz biegła znajomość architektury Magento. • Znajomość zagadnień bazodanowych i umiejętność programowania w SQL: PL/SQL / MySQL / PostgreSQL. • Umiejętność budowy warstwy integracji (JSON, REST, SOAP) • Znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery, Bootstrap, itp.) oraz umiejętność budowy rozwiązań responsywnych/optymalizacja pod różne przeglądarki. • Doświadczenie w obsłudze SVN/GIT. • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie ...

  $3388 (Avg Bid)
  $3388 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  potrzebuję stworzyć aplikację wg. ustalonego już projektu graficznego, która obsłuży WSDLe (wyśle requesta i odbierze responsa). strona powinna mieć funkcjonalności: -połączenie z bazą danych (PostgreSQL) aby sprawdzić dane logującego się użytkownika -obsługa WSDLi -udostępnienie bądź ukrycie niektórych funkcjonalności strony w zależności od zalogowanego użytkownika (weryfikacja którzy użytkownicy mogą wykonywać jakie WSDLe)

  $2425 (Avg Bid)
  $2425 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  potrzebuję stworzyć aplikację wg. ustalonego już projektu graficznego, która obsłuży WSDLe (wyśle requesta i odbierze responsa). strona powinna mieć funkcjonalności: -połączenie z bazą danych (PostgreSQL) aby sprawdzić dane logującego się użytkownika -obsługa WSDLi -udostępnienie bądź ukrycie niektórych funkcjonalności strony w zależności od zalogowanego użytkownika (weryfikacja którzy użytkownicy mogą wykonywać jakie WSDLe)

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...MIEJSCE PRACY: Leszno lub zdalnie; Osoba zatrudniona/związana umową B2B na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - przygotowanie modułów integracyjnych na podstawie dokumentacji technicznej; - przygotowanie modułów panelu administracyjnego dla platformy internetowej; - dalszy rozwój platformy; Od kandydatów oczekujemy znajomości: - Język Python 2.7. - Framework Django - Baza danych PostgreSQL Znajomość Javascriptu, Nginx, gunicorn oraz wiedza na temat asynchronicznego przetwarzania danych będą dodatkowymi atutami. Chcesz zostać przez nas zatrudniony? Oferujemy: - pracę w fajnym, młodym zespole, - miłą i spokojną atmosferę pracy, - wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie, - pracę w godzinach dopasowanych do Twoich potrzeb, - umowę ...

  $3381 (Avg Bid)
  $3381 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  System mailingowy Zakończone left

  System zbudowany jako strona www w oparciu o technologię PHP i bazę danych postgreSQL lub inną. Pełna specyfikacja zostanie udostępniona osobom zainteresowanym w trakcie spotkania. Interesują nas tylko osoby ze Skierniewic i okolic.

  $1110 (Avg Bid)
  $1110 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam osoby do stworzenia aplikacji mobilnej na iOS / Android / Win. Funkcjonalności: Pobieranie i prezentacja danych z serwisu na bazie PostgreSQL. Logowanie / Wybór kategorii / Prezentacje list wiadomości / Prezentacje konkretnych wiadomości / Prezentacje wydarzeń / Wyświetlanie reklam / Wysyłanie Leadów.

  $1298 (Avg Bid)
  $1298 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Projekt: Portal widoku i organizacji dla klienta Technologie: Vaadin, JPA, PostgreSQL backend, REST, Czas wykonania: 2 miesiące Okres rozpoczęcia projektu: luty 2016 Narzędzia: Maven, Zarządzanie: Atlassian Jira, Bitbucket, Mercurial, HipChat, Bamboo + AWS, Dostarczone dane: Wymagania funkcjonalne, Nawigacja, Projekt interfejsu użytkownika UX, Opis funkcjonalny: Aplikacja stanowi interfejs dla zewnętrznych klientów umożliwiający dostęp do wybranych danych wewnętrznego systemu zarządzania typu EAM/CMMS. Dane dla aplikacji udostępniane są poprzez interfejs REST z wewnętrznego systemu. Założenia projektowe: - standardowe tematy (themes) Vaadina - standardowe kontrolki Vaadin Stories: - szkielet aplikacji - szkielet aplikacji Maven, Vaadin 7.x, dostęp do bazy ...

  $3625 (Avg Bid)
  $3625 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  System fakturowania Zakończone left

  Poszukujemy informatyka do zako?czenia systemu fakturowania (zbli?ony do np.: serwisu ). System sko?czony jest w oko?o 70 %. System wykonany jest w oparciu o nast?puj?ce technologie: HTML5.0, PHP, CSS3.0, ZEND, postgresql. Projekt do wykonania jest niezw?ocznie. Jeste?my gotowi do negocjcjacji proponowanego wynagrodzenia po omówieniu szczegó?ów systemu oraz szczegó?owej analizie zakresu prac niezb?dnych do zako?czenia systemu.

  $1510 (Avg Bid)
  $1510 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Potrzebuję doświadczonego projektanta SQL, który zaprojektuje bazę danych w PostgreSQL z mocnym wykorzystaniem procedur i funkcji. Specyfikacji brak. Specyfikacja będzie tworzona na bieżąco wraz z rozwojem projektu. Z tego względu jest wymóg kontaktu osobistego na terenie Lublina lub w okolicy.

  $2104 (Avg Bid)
  $2104 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  PHP Backend Developer Zakończone left

  ...aplikacji - Rozwój i refaktoring obecnego kodu - Testowanie rozwiązań oraz dbałość o najwyższą jakoś kodu - Tworzenie dokumentacji technicznej Wymagania - Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o framework Symfony2 i Doctrine - Minimum 3-letnie doświadczenie w PHP5 (OOP) - Praktyczna znajomość: JavaScript, jQuery - Znajomość baz danych (MySQL i/lub PostgreSQL) - Podstawowa wiedza w HTML i CSS - Chęć do nauki i rozwoju Mile widziane - Umiejętność pisania testów jednostkowych (PHPUnit) - Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (Git) - Umiejętność stosowania wzorców projektowych - Znajomość NoSQL (MongoDB) - Znajomość systemów cachowania (Redis, Memcached) - Doświadczenie z serwerem Ngin...

  $26 / hr (Avg Bid)
  $26 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Posiadam statczną stronę internetową (), którą potrzeba przerobić na CMS. Preferowany CMS (wg kolejności preferencji): drupal, joomla, sipmplecms(?), wordpress. Zmian nie będzie dużo, niemniej potrzeba jakiegoś pros...rozbudowy o kolejne wersje językowe. Docelowo potrzeba, aby do strony był podczepiony blog (np. moduł do drupal). Ew. przekierowanie ze strony głównej na - do rozważenia, co łatwiej, szybciej, lepiej :-) Musi być oczywiście zachowana spójność wyglądu. Obecnie strona jest zzrobona zgodnie z wymaganiami RWD. I tak ma pozostać. Środowisko na serwerze: php5.5.x, preferowany PostgreSQL (mySQL w ostateczności), W razie potrzeby możliwość doinstalowania niezbędnych modułów potrzebnych do uruchomienia nowej wersji strony.

  $404 (Avg Bid)
  $404 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Developer JIRA Zakończone left

  ...administrowanie, konfigurowanie i utrzymywanie systemów firmy Atlassian Oczekiwania: 1) Znajomość systemów JIRA, Confluence oraz innych produktów Atlassian (Fisheye, Crucible, Stash, Bamboo) 2) Umiejętność w zakresie administracji/konfiguracji wyżej wymienionych systemów na poziomie (panel administracyjny oraz na poziom systemowy) 3) Znajomość administracji systemowej RedHat, Tomcat, PostgreSQL 4) Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie 5) Natywna znajomość języka polskiego 6) doświadczenia w programowaniu w Java i JavaScript 7) Mile widziana: znajomość SDK Atlassian przeznaczonego do tworzenia wtyczek do JIRA Oferta: 1) kontrakt lub umowa o pracę na czas nieokreślony 2) stabilne zatrudnienie, partnerska i...

  $1225 - $2450
  $1225 - $2450
  0 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  ...systemu Linux/Unix  Bardzo dobra znajomość systemów Linux/Unix  Dobra wiedza z zakresu wirtualizacji (KVM)  Bardzo dobra wiedza z zakresu funkcjonowania sieci, topologii i protokołów. Wiedza z zakresu konfiguracji TCP/IP i rozwiązywania problemów  Znajomość obsługi i konfiguracji aplikacji odpowiedzialnych za usługi typu: SMB, DNS, SMTP, SSH, FTP, http (Apache, nginx, Tomcat), SQL (MySQL, PostgreSQL, Oracle), itp.  Bardzo dobra wiedza z zakresu utwardzania (hardeningu) systemów i usług  Wiedza i doświadczenie z zakresu funkcjonowania i konfiguracji repozytoriów aktualizacji systemowych różnych dystrybucji  Dobra wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa systemów Linux/Unix  Dob...

  $3856 (Avg Bid)
  $3856 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...dzieło/zlecenie/B2B. Umowa o pracę też wchodzi w grę. ###Wymagania - Znajomość CSS i HTML5 - Doświadczenie w pracy z frameworkami front-endowymi, Backbone.js, Angular, React (przynajmniej 1) - Doświadczenie w programowaniu w j. skryptowych, w tym znajomość PHP lub Python na - poziomie średniozaawansowanym - Doświadczenie w pracy z frameworkami web MVC - Doświadczenie w pracy z bazami SQL (Mysql, PostgreSQL) - Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN/GIT) - Bardzo dobry angielski (pracujemy z zagranicznymi klientami) ###Czego się u nas nauczysz? - Jak pisać browser-side JavaScript modułowo (, browserify) - Jak używać narzędzi do optymalizacji procesu budowania i dystrybucji kodu (Gulp/Yeoman/Browserify/Grunt itp) - Podstaw UX i dobrych zasad proje...

  $10 / hr (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $10 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukuję programisty - wolnego strzelca do stałej współpracy przy nowych projektach. Zależy mi na osobie znającej bardzo dobrze technologię php, javascript i rozwiązania bazodanowe (mysql i postgresql) oraz mającą doświadczenie z frameworkiem Symfony2. Osoba ta powinna też posiadać praktyczne doświadczenie związane z serwerami (potrzebny będzie dobór i konfiguracja sprzętu pod wymagania projektów) oraz umiejętności pracy z Photoshopem (cięcie strony dostarczonej przez grafika w pliku psd). Pierwszym projektem będzie adserwer - system do serwowania reklam na stronach internetowych (krótki opis w załączniku). Proszę o podsyłanie swoich CV/opisów doświadczeń/porfolio - wybranym osobom podeślę bardziej szczegółowy opis prac do wyceny.

  $1784 (Avg Bid)
  $1784 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Napisz oprogramowanie Zakończone left

  Wymagania dla osoby, która zajęłaby się modernizacją naszego systemu: Wymagania podstawowe (konieczne minimum): - znajomość systemu Linux (debian) od strony użytkownika - bardzo dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe) - bardzo dobra znajomość biblioteki Zend Framework 1 (MVC) - bardzo dobra znajomość bibliot...modernizacją naszego systemu: Wymagania podstawowe (konieczne minimum): - znajomość systemu Linux (debian) od strony użytkownika - bardzo dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe) - bardzo dobra znajomość biblioteki Zend Framework 1 (MVC) - bardzo dobra znajomość biblioteki Ext Js 4 (MVC) Wymagania dodatkowe (opcjonalne): - znajomość konfigurowania i obsługi serwerów Apache2 oraz Postgresql - znajomość bibliotek Flot, jQuery, Leaflet,...

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Wymagania dla osoby, która zajęłaby się modernizacją naszego systemu: Wymagania podstawowe (konieczne minimum): - znajomość systemu Linux (debian) od strony użytkownika - bardzo dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe) - bardzo dobra znajomość biblioteki Zend Framework 1 (MVC) - bardzo dobra znajomość bibliot...modernizacją naszego systemu: Wymagania podstawowe (konieczne minimum): - znajomość systemu Linux (debian) od strony użytkownika - bardzo dobra znajomość PHP (programowanie obiektowe) - bardzo dobra znajomość biblioteki Zend Framework 1 (MVC) - bardzo dobra znajomość biblioteki Ext Js 4 (MVC) Wymagania dodatkowe (opcjonalne): - znajomość konfigurowania i obsługi serwerów Apache2 oraz Postgresql - znajomość bibliotek Flot, jQuery, Leaflet,...

  $7 - $12 / hr
  $7 - $12 / hr
  0 składanie ofert

  Do skonfigurowania zdalnego serwer dedykowany z systemem Debian Linux. Obecnie w pelni dzialajacy serwer funkcjonuje, chodzi o to aby przenieść jego konfiguracje na dedyka. Wszystkie konfiguracje, skrypty na obecnym serwerze do wykorzystania w miarę potrzeby. Usługi działające na serwerze: - serwer po...skonfigurowania zdalnego serwer dedykowany z systemem Debian Linux. Obecnie w pelni dzialajacy serwer funkcjonuje, chodzi o to aby przenieść jego konfiguracje na dedyka. Wszystkie konfiguracje, skrypty na obecnym serwerze do wykorzystania w miarę potrzeby. Usługi działające na serwerze: - serwer poczty (dowolność co do wyboru, obecnie Postfix) - SVN - Samba - Apache2 - firewall - Postgresql - PHP Proszę tylko o oferty z możliwością wystawienia fvat.

  $191 (Avg Bid)
  $191 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  ...nowych modułów funkcjonnalnych do platformy > Kreacja nowych aplikacji w opraciu o platformę > Bieżąca współpraca z webdeveloperami > Bieżąca współpraca z administratorami serwerów Wymagania: > Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP > Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych; > Bardzo dobra znajomość JavaScript, Mootools, jQuery > Projektowanie i obsługa baz danych PostgreSQL, MySQL > Znajomość HTML, CSS, XML, JSON, AJAX > Znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej > Znajomość korzystania z narzędzi w lini poleceń (Linux) > Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych > Znajomość środowiska ...

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Napisanie programu/skryptu który odwiedza wybrane strony internetowe i przegląda wszystkie pod strony według wyrażeń regularnych. Zakładamy ze odwiedzane strony to będą blogi. Aplikacja może zahardcodować logikę dla 5 wskazanych blogów. Aplikacja powinna zbierać wszystkie komentarze i zapisywać je do bazy danych wraz z metadanymi (au...wykrywania zmian w komentarzach, wyświetlania tylko zmienionych, tylko usuniętych komentarz. Interfejs WWW jest najmniej istotny, szata graficzna jest nieistotna, wydajność jest na ostatnim miejscu, autor może spokojnie założyć ze aplikacja będzie wykorzystywana przez 4 użytkowników, żadnego logowania, Zastosowane technologie Preferowany Python, akceptowalny .NET, baza danych MySQL, PostgreSQL, Firebird, akceptowalny ...

  $618 (Avg Bid)
  Wyróżniony
  $618 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę dokończenie prac nad portalem internetowym: Posiadamy wykończony w 90% serwis internetowy w językach PHP z wykorzystaniem frameworka Symfony 2.0 MongoDB Postgresql Ajax Elementy JAVA Zadaniem zleceniobiorcy będzie: Stworzenie części dokumentacji technicznej – funkcjonalna przygotowuje zleceniodawca. Uruchomienie serwisu, który już wcześniej działał Skonfigurowanie oraz uruchomienie go na serwerze Zbudowanie i dodanie funkcjonalności oglądania płatnych szkoleń Zbudowanie i dodanie funkcjonalności zapytującej wybranych użytkowników na zasadzie testu ABCD Zbudowanie funkcjonalności i dodanie wyboru najlepszego wariantu dla uźytkownika po odpowiedzeniu na serię pytań Przygotowanie kilku grafik do nowych funkcjonalności Zmiana języka serwisu...

  $893 (Avg Bid)
  $893 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...CMS do wdrażania nowoczesnych i designerskich stron oraz sklepów internetowych. Masz duże doświadczenie przy wdrażaniu stron i sklepów ? Jesteś samodzielny, zdyscyplinowany i lubisz swoją pracę ? Zbudowałeś własny system CMS i chciałbyś pokazać go światu ? Jeżeli na te pytania odpowiedziałeś TAK to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. WYMAGANIA: - bardzo dobra znajomość PHP oraz postgreSQL - bardzo dobra znajomość HTML5 oraz JavaScript (jQuery) - bardzo dobra znajomość projektowania baz danych MySQL - doświadczenie podparte portfolio - własny system zarządzania treścią - duża samodzielność i umiejętność zarządzania własnym czasem CO OFERUJEMY ? • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy, • Pracę przy designerskich pro...

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Architekt Systemów Zakończone left

  ...CSS3 JavaScript, Java Servlet), • znajomości dobrych praktyk programistycznych i wzorców projektowych, • znajomości metodyk prowadzenia projektu, umiejętności projektowania systemów oraz znajomości UML, • znajomości i doświadczenia w użyciu co najmniej dwóch bibliotek pomocniczych (Drools, JBPM, Jakarta Commons, CXF, Log4j, Mule), • znajomości baz danych: DB2 (wersja 10.1), Oracle, mySQL, PostgreSQL (wersja 9), MS SQL, SQL, z/OS (ISPF, JCL, SDSF), DB2 Performance Monitoring Tools, IBM Omegamon for DB2, DB2 Query Monitor, DB2 Table Editor, DB2 High Performance Unload, DB2 Query Monitor, DB2 Log Analysis Tool, Cogito’s EZ-DB2, Bufferpool Tool for DB2, DB2 Connect, Fileaid for DB2, IBM Tivoli, Endevor, Q Replication (InfoSphere Data...

  $2346 (Avg Bid)
  $2346 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...programistycznych i wzorców projektowych, • znajomości metodyk prowadzenia projektu, np. PRINCE 2, PMBoK, • umiejętności projektowania systemów oraz znajomości UML, • znajomości i doświadczenia w użyciu co najmniej dwóch bibliotek pomocniczych (Drools, JBPM, Jakarta Commons, CXF, Log4j, Mule,), • znajomości co najmniej dwóch baz danych zgodnych z poniższych: DB2 (wersja 10.1), Oracle, mySQL, PostgreSQL (wersja 9), MS SQL, SQL, z/OS (ISPF, JCL, SDSF), DB2 Performance Monitoring Tools, IBM Omegamon for DB2, DB2 Query Monitor, DB2 Table Editor, DB2 High Performance Unload, DB2 Query Monitor, DB2 Log Analysis Tool, Cogito’s EZ-DB2, Bufferpool Tool for DB2, DB2 Connect, Fileaid for DB2, IBM Tivoli, Endevor, Q Replication (InfoS...

  $1226 - $2453
  $1226 - $2453
  0 składanie ofert

  Najlepsze postgresql Artykułów Społeczności