Poszukiwany tłumacz rosyjskiegoprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  1,431 poszukiwany tłumacz rosyjskiego znalezione projekty, cennik w USD

  Witam, Szukam copywritera, który zrobi Scenariusz dla filmiku na Youtube w języku polskim. Tematy: "Jak szukać klientów grafiku komputerowemu?" "Zalety i wady pracy jako grafik komputerowy" Ilość stron jest 3. Czcionka: Times New Roman. Rozmiar: 12 pt. Musi być około 8000 znaków. *Dodatkowo mam te scenariusze w języku rosyjskim. Gdyby na stronie był tłumacz (osoba tylko z Polski), proszę o wiadomość. * Proszę o podanie stawki za 1 scenariusz Pozdrawiam Katia

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...• Angielski • Wyczucie estetyczne Opis stanowiska: Zajmujemy się m.in. tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych. Jako specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji będziesz odpowiedzialna/y za świat komunikacji wizualnej, tworząc efektowne prezentacje multimedialne. Wizualizacje te będą ułatwiać prezenterom przekazywanie kluczowych treści i pomogą zapaść na długo w pamięci odbiorców. Poszukiwany kreator prezentacji z: • Doświadczenie min. 2 lata tworzenia kreatywnych prezentacji w PowerPoint • Biegłość w obsłudze programu PowerPoint (w tym „add ins” wspierających produktywność w tworzeniu prezentacji) • Sprawność w obsłudze programów Adobe Photoshop, Adobe Illustrator • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w ko...

  $297 (Avg Bid)
  $297 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, Potrzebuję zlecić wykonanie dashboardu w Power BI obrazującego sprzedaż tj. zysk ze sprzedaży grupami produktów (do wyjęcia z bazy Insert GT), zestawienia kosztów Google Adwords, Merchants, SEO oraz współczynników stosunku tych kosztów do zysku ze sprzedaży w każdej z grup produktów. W przyszłości również inne dashboardy w Power BI. Poszukiwany freelancer do zleceń tego typu.

  $154 (Avg Bid)
  $154 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Dzień dobry, Szukam tłumacza z polskiego na angielski. Potrzebuję tłumaczenia katalogu z produktami ogrodowymi. Ilości karteczek z produktami około 50 szt. Tekstów nie są dużo, przykładowy największy tekst do tłumaczenia w załacznikach. Proszę napisać koszt tłumaczenia jednej karteczki z produktem i czas realizacji tego projektu Dziękuję.

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski ok. 1400 słów. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Требование: национальность поляк или полька Нужен качественный перевод с русского на польский...национальность поляк или полька Нужен качественный перевод с русского на польский. Работа переодическая, есть. 1. Надо перевести сайт 2. Будут краткие задания в качественном переводе (пойти открыть бизнес, получить грант и т. д.) Предпочтительно нужен человек из Гдыни/Гданьска/Сопота для физического посещения государственных учреждений Potrzebujemy osoby do wysokiej jakości tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, potrzebuję native speakera języka polskiego ze znajomością języka rosyjskiego (lub ukraińskiego). Zadanie polega na przetłumaczeniu elementów interfejsu strony z języka rosyjskiego na język polski, tak aby strona była zrozumiała dla Polaków. Tematem strony jest serwis samochodowy. Naprawa i konserwacja samochodów.

  $26 (Avg Bid)
  Lokalna
  $26 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Tłumacz Indonezyjski Zakończone left

  Szukam Polskiego tłumacza z językiem indonezyjskim.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Poszukujemy copywritera do podjęcia dłuższej współpracy. Chcielibyśmy otrzymać od 5 do 10 tekstów miesięcznie. Poszukujemy copywritera, który podejmie się pisania wpisów blogowych specjalistyczno-tematyczno-handlowych (z elementami SEO pod dopasowane przez nas słowa kluczowe) dla branży HoReCa i nowych technologii. Długość artykułów do 5000 znaków. Osoby zainteresowane poprosimy o napisanie krótkiej próbki tekstu na podany przez nas temat. Szukamy osób, które będą mogły wystawić fakturę VAT na swoje usługi.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poszukiwany deweloper ze znajomością platformy Prestashop i serwera Litespeed. Zlecenie polega na sprawdzeniu, zoptymalizowaniu oraz skonfigurowaniu usługi Litespeed pod prestashop. Poprawki szablonów, modułów, cache-owania. Serwer dedykowany z ovh. Tylko osoby posiadające wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracach.

  $1130 (Avg Bid)
  $1130 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukiwany specjalista od mobilnych stron internetowych. Bez ujawniania wrażliwych informacji, projekt strony zawiera między innymi płatności online. Na czas obecny, szukamy kogoś kto stworzy prototyp strony, która będzie potrafiła demonstrować nowoczesne zastosowanie płatności online. Preferowanie osoba mieszkająca w Warszawie aby usprawnić i ułatwić pracę.

  $258 (Avg Bid)
  $258 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukiwany specjalista od mobilnych stron internetowych. Bez ujawniania wrażliwych informacji, projekt strony zawiera między innymi płatności online. Na czas obecny, szukamy kogoś kto stworzy prototyp strony, która będzie potrafiła demonstrować nowoczesne zastosowanie płatności online. Preferowanie osoba mieszkająca w Warszawie aby usprawnić i ułatwić pracę.

  $427 (Avg Bid)
  $427 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert
  Poszukiwany grafik Zakończone left

  Do naszego zespołu PILNIE poszukujemy nowego pracownika! Szukamy osoby kreatywnej, dobrze zorganizowanej i samodzielnej, która „szybko łapie” i radzi sobie z różnymi zadaniami - praca zdalna z elastycznymi godzinami pracy. Do czego Cię potrzebujemy? do obsługi naszych social mediów (Facebook + LinkedIn): planowanie i wrzucanie postów (wprowadzanie dostarczonej treści) do publikowania nowych materiałów strony www (wordpress) do przygotowania technicznego i wizualno-graficznego publikacji tworzonych przez naszych ekspertów do tworzenia grafik na potrzeby naszej Rady (na social media, na stronę www) do obsługi newslettera, którego prowadzimy poprzez freshmaila, przygotowania „zajawek” na podstawie artykułów oraz...

  $969 (Avg Bid)
  $969 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuje tłumacza języków skandynawskich, około 5-6 stron. Stała współpraca

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Pilnie Poszukujemy osoby której będziemy mogli zlecić tłumaczenie  strony internetowe z jeżyka rosyjskiego na język 3tys symboli Cena do negocjacji.

  $38 (Avg Bid)
  $38 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  szukam programisty COBOL - najlepiej developer z doświadczeniem ale także możliwa współpraca z osobą, która ma co najmniej rok doświadczenia w C, C++, C# lub Java i chce się nauczyć tej technologii. Projekt długoterminowy na full time, zdalny.

  $36 / hr (Avg Bid)
  Wyróżniony Pilny
  $36 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Poszukiwany jest dziennikarz - freelancer, lub osoba z takim zacięciem, która ustali warunki wydawania wiz dla cudzoziemców, spoza UE, na pracę w Niemczech. Forma ustalenia, swoisty raport, powinna mieć charakter do praktycznego wykorzystania w biznesie. W ramach zlecenia konieczne będzie skontaktowanie się z Ambasadą Niemiec. Nie wykluczone jest także zlecenie raportu na temat innych krajów w UE w tym samym zagadnieniu. Poszukiwana jest osoba z Polski, ze znajomością języka polskiego.

  $947 (Avg Bid)
  $947 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witam, poszukujemy Developerów 1-3 osoby które pomogą nam wskrzesić nasz projekt "GoldenSideRoleplay". Serwer ma wykupioną najmocniejszy możliwy setup na hostingu, zakupujemy skrypty jeśli jest taka potrzeba. Wiadomo jeśli cos można kupić to po co masz robić własne? Szanujemy swój czas. Właściciel serwera ma dużą firmę więc o status serwera nie ma co się obawiać, zawsze opłacony, dodatkowo wykupione różne firewalle i zabezpieczenia. Wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie z nami, Proszę chętne osoby o kontakt przez freelancera <3 Kto do nas dołączy nie pożałuję, Ekipa 22+. Od developera wymagamy wiedzy nie wieku ale myślę ze 16+ to minimum

  $319 (Avg Bid)
  $319 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Posiadam w pelni funkcjonalna palikacje mobilna IOS Android napisana we Flutterze. Szukam osoby chetnej do opieki technicznej na dlugi termin (dogladanie aplikacji, ewentualne poprawki, przyszle rozszerzenia aplikacji).

  $14 / hr (Avg Bid)
  $14 / hr Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Do projektu dla Polskiego klienta poszukujemy programisty React.js z zaawansowaną znajomością Reduxa. Projekt startuje z początkiem czerwca. Jest to aplikacja webowa służąca do zarządzania procesami w firmie. Poszukujemy osoby dostępnej na full time, ale rozważymy także kandydatów dostępnych w mniejszym zakresie godzinowym. Czas trwania projektu około 3 miesiące. Chętnie podejmiemy się też dalszej współpracy przy kolejnych zleceniach. Zapraszam

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  szukam tłumacza do pracy nad fajną stroną www na kilka tygodni. Ile za tydzień pracy?

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która zajmuje się produkcją filmików – ma dostęp do profesjonalnego oświetlenia, nagłośnienia, sprzętu do nagrywania. Posiadanie studia będzie dodatkowym atutem. Osoba ta będzie miała za zadanie ZNALEŹĆ modela, który zgodzi się wystąpić w krótkim filmiku instruktażowym, dotyczącym zagadnień informatycznych. Zależy nam na jakościowym nagraniu, w którym model zgodzi się na wykorzystanie swojego wizerunku i przy dobrej współpracy – stałaby się poniekąd twarzą naszej firmy. Zadanie polegałoby na nagraniu 30-40 sekundowego wstępu (model mówi do kamery), a następnie przeczytaniu skryptu (tutaj już w roli lektora). FIlm, który stworzymy będzie screencastem tłumaczącym pewne zagadnienie informatyczne/programi...

  $144 (Avg Bid)
  $144 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert
  Gra na iOS Zakończone left

  Poszukiwany programista do budowy prostej gry na iOS, składającej się z 10 ekranów. Prototyp klikalny został już przygotowany, pozostaje tylko go wdrożyć pod iOS. Preferowane rozliczenie B2B. Późniejsza stała współpraca przy rozwijaniu aplikacji. Współpraca tylko z polskimi programistami.

  $174 (Avg Bid)
  $174 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Firma z branży medycznej poszukuje programisty do stałej współpracy. Projekty będą głównie polegały na: tworzeniu stron/ aplikacji do komunikacji wewnętrznej tworzenie API dla łączenia niezależnych systemów poprawki dotyczące istniejących już systemów Ważna jest terminowość, dostępność, szybkość działania. Dobrze jeśli będzie to osoba ze Śląska (okolice Katowic).

  $2012 (Avg Bid)
  $2012 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Potrzebujemy przetlumaczyć 9 postów dla Insta z rossyjskiego na polski (slownictwo pupili / zwierzaki) Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski 2179 słów. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Poszukiwany copywriter do stałych zleceń. Opisy z dziedziny automatyki, elektroniki, mechaniki i elementów maszyn. Opisy kategorii, artykuły eksperckie. Mile widziana znajomość jezyka angielskiego (przynajmniej w stopniu komunikatywnym). Wymagane wcześniejsze doświadczenie w tego typu zleceniach. Z góry dziękuję copywriterom z branż kosmetycznych, odzieżowych.

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Poszukiwany dobry copywriter, który potrafi przygotować niesztampowe / kreatywne copy na stronę www. Ilość - 3-4 akapity, calosc do 1strony A4

  $19 (Avg Bid)
  $19 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Poszukiwany animator After Effects, który pomoże mi w edycji kolorów / zmianie ujęć / wycięciu zdjęć w gotowych video template. Prześlę wszystkie potrzebne pliki.

  $176 (Avg Bid)
  $176 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam osoby która mogłaby poprowadzić kampanię naszego studia nagrań znajdującego się w Warszawie. Poszukiwany freelancer tylko i wyłącznie z Polski.

  $126 (Avg Bid)
  $126 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Poszukuję developera do uzupełnienia zespołu technicznego. Wymagamy doświadczenia w pracy przy Fivem'ie, co za tym idzie znajomość LUA jest obowiązkowa, dodatkowym atutem jest znajomość css i javascript'u lecz nie jest wymagana. Główną pracą będzie przerabianie już gotowych skryptów lub rzadko kiedy napisanie lub dopisanie czegoś. Oferujemy prace w zgranym doświadczonym zespole oraz wynagrodzenie równomierne z ilością pracy i zaangażowania.

  $103 (Avg Bid)
  $103 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Tłumaczenie 1,5 strony a4 z PL na ENG (pro) tłumacz polsko polska angielski

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  copywriter, czytaniu tekstu, poprawianie błędów , tłumacz języka polskiego

  $92 (Avg Bid)
  $92 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Szukamy tłumacza biegłego w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na amerykański angielski (preferowany poziom native w obu językach) do przetłumaczenia serii tekstów o tematyce start-uopwej.

  $264 (Avg Bid)
  $264 Średnia Oferta:
  31 składanie ofert

  Pilnie poszukiwany jest fotograf (grafik) do sesji zdjęciowej na potrzeby kampanii wyborczej (wybory przedterminowe - więcej informacji telefonicznie). Sesja fotograficzna musi odbyć się jak najszybciej (na terenie Warszawy), zlecenie musi zostać zakończone do 30.12.20 g. 22:00 Zależy nam na: - 2-3 zdjęciach portretowych (wykorzystanych do ulotek, baneru, mediów społecznościowych, strony www) - potrzebne jest również wykonanie projektu graficznego do drukarnii (projekt ulotki i baneru).

  $275 (Avg Bid)
  Lokalna
  $275 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Cześć! Poszukujemy Grafika do stałej współpracy. Byłbyś odpowiedzialny między innymi za projektowanie materiałów reklamowych, banerów na strony internetowe i wiele innych ciekawych rzeczy :) Praca w 100% zdalnie. Skontaktuj się z nami i poznaj cały zamysł realizacji. W wiadomości proszę o przedstawienie swoich oczekiwań finansowych. Masz pytania? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Zespoł Yango

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Firma projektowo-konsultingowa, Reciprocal Space, szuka grafika/animatora/artysty 3D do wykonywania animacji 3D (preferowana znajomość Cinema4D). Naszymi klientami są firmy z branży medycznej, farmaceutycznej i technologicznej. Do Twoich zadań będzie należeć modelowanie obiektów, scen i ich animacja, teksturowanie na podstawie szkiców i storyboardów przygotowanych wcześniej przez innych artystów. Dostarczone przez Ciebie sceny posłużą do przygotowania finalnej animacji przez nasz team. Pracując zdalnie na zasadzie "freelance", będziesz częścią dynamicznego zespołu młodych projektantów, artystów i naukowców. Ponieważ naszymi klientami są głównie firmy zagraniczne, szczególnie z UK i USA, biegła znajomość angielskiego ...

  $495 (Avg Bid)
  $495 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukiwany Frontendowiec Angular do projektu na czas 2-3 miesięcy. Wymagane doświadczenie minimum kilku letnie, 6-8 godzin pracy dziennie, sumienność, terminowość i zaangażowanie w projekt.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  18 składanie ofert
  generowania leadów Zakończone left

  Poszukiwany webmaster do generowania leadów w cpa lub cpl branża nutra min. 250 leadów dziennie geo PL

  $1687 (Avg Bid)
  $1687 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Witam, mam nagrania na 5 min. I potrzebuje jego przetłumaczyć na język polski. Żeby mógł dostać tekst po polsku z gotowym tłumaczeniem.

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Poszukujemy copywritera ze znajomością języka polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego do stworzenia tekstu reklamowego, dotyczącego produkcji ECO. Mamy wzorzec tekstu w języku ukraińskim - potrzebne stworzenie podobnego. Termin: do 06.10.2020r.

  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam :) Poszukiwany programista do ogarnięcia 2 casualowych gier, grafikę oraz scenariusze dostarczamy. Więcej info po podpisaniu NDA. Kwota za wykonanie zlecenia do negocjacji. Serdecznie Zapraszamy!

  $1310 (Avg Bid)
  $1310 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Firma działająca od 2012r. w branży budowlanej poszukuje osoby do pracy dodatkowej na stanowisku rekruter. Oferujemy: - praca w biurze z możliwością pracy zdalnej ( do ustalenia ) - możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia -...wynagrodzenie - pracę w rozwijającej się firmie Zakres obowiązków: - poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych - tworzenie i dodawanie nowych ogłoszeń o prace - aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy - rekrutacja kandydatów do pracy w charakterze budowlanym - tłumaczenie ofert dla pracownika - prowadzenie bazy danych Od kandydatów wymagamy: - znajomości języka ukraińskiego i rosyjskiego - znajomości pakietu MS Office (Word, Excel) - samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy włas...

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam poszukuje programisty do frond end, który chce sobie dorobić i ma wolny "grafik", praca w miłym zespole. Czekam na oferty!

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Szukamy copywritera do tworzenia treści na stronę (blog, artykuły sponsorowane). Teksty ok. 6000 znaków. Tematyka finanse, prowadzenie firmy, podatki, międzynarodowe prowadzenie biznesu. Możliwa dłuższa współpraca. Zainteresowane osoby proszę o ofertę za 1 taki artykuł lub cenę od ilości znaków bez spacji.

  $19 (Avg Bid)
  $19 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  proszę o portfolio na email AGENCJA FOTOGRAFICZNO-REKLAMOWA ROBERT STUDIO

  $2000 (Avg Bid)
  $2000 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Poszukiwany administrator dla szpitala w Krakowie. Więcej informacji na priv.

  $2125 (Avg Bid)
  $2125 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Dzień dobry, poszukujemy grafika/eskperta od e-learningu, który będzie zainteresowany udziałem w projekcie stworzenia platformy e-learningowej dla lekarzy i stomatologów na zasadzie równego udziału w zyskach generowanych po rozpoczęciu sprzedaży. ZESPÓŁ: Obecnie zespół projektowy składa z 8 osób, posiadających duże doświadczenie i wymagane kompetencje do zrealizowania projektu z sukcesem. W zespole jest programista (10 lat doświadczenia), project manager (5 lat doświadczenia), osoba od marketingu i sprzedaży oraz 5 lekarzy stomatologów odpowiadających za treści, które będą zamieszczone na platformie. ETAP PROJEKTU: Projekt jest na wysokim etapie zaawansowania prac tj. gotowa jest już prywatna platforma e-learningowa, która b...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Poszukiwany Ilustrator Zakończone left

  Jesteśmy Parkiem Rozrywki z małopolski . Poszukujemy ilustratora, który byłby w stanie do końca kwietnia wykonać ilustrację i złożyć 16 stronnicową książeczkę dla dzieci, która przybliży naszym klientom historię naszego obiektu i postaci. Będzie ona dystrybuowana w naszym parku. Historia opowiada o szalonym wynalazcy Krucabombie, jego pomocnikach, którymi są Owce iReny, krokodylu Oskarze i Skałuchach oraz o obwoźnym cyrku Helmuta Wąsidło. Postacie mają już nadany swój określony wygląd i są już wykonane w formie figur na terenie parku lub jako kostiumy, w które przebierają się animatorzy. W razie podjęcia tematu, jest możliwość rozpoczęcia stałej współpracy przy tworzeniu ilustracji i projektów jakie mamy już zaplanowane w dalszej kolejno...

  $864 (Avg Bid)
  $864 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert