Prestashopprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  46,111 prestashop znalezione projekty, cennik w USD

  Zlecę Poprawienie wyświetlania listy produktów ORAZ napisania dokumentacji zmian ( dla ułatwienia przyszłej pracy chcę mieć dokumentację ) Przy liście produktów oraz GRID chcę żeby wyświetlały się wybrane przeze mnie atrybuty : 1) Rodzaj ( lub typ ) - oryginał /zamiennik 2) model 3) Wydajność - w stronach 4) dostępność - 5) "Liczba punktów bonusowych" ew "punkty bonusowe" 6) Koszt jednej strony "wartość w pln" przeliczana automatycznie poprzez dzielenie ceny towaru brutto przez ilość stron ( z wydajności) Równocześnie ze zmianami wykonawca utworzy plik tekstowy (dokumantację zmian) w którym są wskazane pliki i fragmenty kodu który został wklejony bądź zmodyfikowany Chodzi o to - aby na naszej stronie wyświetl...

  $83 (Avg Bid)
  $83 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Dodanie 1000 produktów do prestashop-baselinker-allegro. Konta skonfigurowane, trzeba dodać opisy i zdjęcia do istniejących kartotek w prestashop i poprzez baselinkera wystawić oferty na allegro.

  $219 (Avg Bid)
  $219 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecę aktualizację sklepu opartego na technologii Prestashop z wersji 1.6.1.4 do wersji 1.6.1.24 wraz z aktualizacją wyglądu i niezbędnych modułów. Wraz z aktualizacją zlecę również analizę i optymalizację bazy danych, poprawę kilku drobnych błędów w funkcjonowaniu serwisu oraz instalację 2-3 dodatkowych modułów. Proszę tylko o konkretne oferty osób znających się na zagadnieniu.

  $437 (Avg Bid)
  $437 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlece redesign karty produktu oraz ukladu karty produktu aklepu wraz z odświezeniem wyglądu strony głównej i wygladu strony podkategorii sklepu. 1.Głównie zależy mi na poprawie w karcie produktu: - czytelności cen, terminu realizacji , dostepnych form płatności, ładniejszy opis produktu i zalaczniki pdf z atestami i karta techniczną dla produktu. - chce zostawic obecna funkcjonalnosc tylko poprawic wygląd i dodać czytelniejsza opcje dot. Płatności i ładniejszy layout opisu na karcie produktu. główna poprawa wygladu bestsellerow , nowości i wyprzedaży na gorze strony oraz obrazkowych kategorii produktów 3. Karta podkategorii poprawa czytelnosci filtra i aortowania po kolorze o rozmiarze produktu.

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Przerobienie wtyczki Prestashop na Shopgold

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę optymalizację tabel i poprawki w wyświetlaniu towarów. Np jest kilka towarów, które wyświetlają się po stronie klienta - sklep - a nie widać ich na zapleczu. Był multisklep i pewnie pozostały w tabelach po nim śmieci. Zaktualizowanie Prestashop 1.6 do najnowszej wersji 1.6. Generalnie zależy mi na zoptymalizowaniu działania sklepu na Prestashop 1.9 Wersja PHP 7.0

  $221 (Avg Bid)
  $221 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  zmiana maila sklepowego, aktualnie z domeny sklepu maile trafiają do spamu w gmail

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Cześć, Szukam specjalisty do współpracy przy nowym projekcie opartym na Prestashop. Oczekuję wsparcie w postaci konsultacji oraz ew. dev. Rzeczy do zrobienia: - konusltacja motywu - pomoc w podłączeniu PayNow (regulaminy mamy) - przejście i poprawienie ścieżki kupującego - dobór oraz pomoc w konfiguracji kolejnych add-on'ów W przypadku zainteresowania możemy się złapać na call i omówić potrzeby.

  $561 (Avg Bid)
  $561 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert
  SEO sklep internetowy Zakończone left

  Potrzebuje osoby która wypromuje mój sklep internetowy w google, posiada wiedzę z seo, ux oraz działa na silniku prestashop. Celem jest wprowadzenie wspólnie niezbędnych zmian na stronie aby zwiększyć konwersje na sklepie oraz wypromować ją. Branża żywność, kosmetyki oraz produkty biodegradowalne.

  $7 / hr (Avg Bid)
  $7 / hr Średnia Oferta:
  44 składanie ofert

  Mam wykupiony Presta Hosting na Home.pl. Potrzebuję kogoś, kto mi uruchomi i skonfiguruje sklep + podłączy dropshipping i niezbędne moduły + szablon grafiki + może ma umiejętność tworzenia szablonów.

  $1213 (Avg Bid)
  $1213 Średnia Oferta:
  27 składanie ofert

  Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prowadzimy kilka sklepów e-comm. Szukamy do stałej współpracy Grafika, który przygotuje banery reklamowe używane w sklepach oraz w socialmedia. Pracujemy na PrestaShop - znajomość tego środowiska będzie atutem. Zlecamy do wykonania około 40 banerów tygodniowo, pod standardowe wymiary na Presta i sociale. Posiadamy doświadczenie, praca z nami nie będzie obciążająca (obiecuję!). Dostarczamy copy do grafiki. Zapraszam do kontaktu, Robert

  $428 (Avg Bid)
  $428 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Hello, I am looking for a p...() 4. migration of the database (primarily I care about products) from PrestaShop 1.6.1.18 to Magento 2. 5. optional configuration of one of the templates from Porto. Witam. Poszukuję osoby, która będzie w stanie dokonać: 1. Konfiguracji VPS (wykupiony na OVH Cloud) (instalacja wersji linuxa najbardziej odpowiadającej pod wymogi Magento 2, konfiguracja). 2. Instalacji Magento 2 w najnowszej wersji oraz dokonanie konfiguracji. 3. Instalacja Porto () 4. Migracja bazy danych (przede wszystkim zależy mi na produktach) z PrestaShop 1.6.1.18 do Magento 2. 5. Opcjonalnie konfiguracja jednego ze szablonów z Porto.

  $589 (Avg Bid)
  $589 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Zlecę optymalizację tabel i poprawki w wyświetlaniu towarów. Np jest kilka towarów, które wyświetlają się po stronie klienta - sklep - a nie widać ich na zapleczu. Był multisklep i pewnie pozostały w tabelach po nim śmieci. Zaktualizowanie Prestashop 1.6 do najnowszej wersji 1.6. Kilka poprawek w wyświetlaniu strony głównej - np. zainstalowanie modułu z interaktywną mapą punktów. Prace bieżące przy skrypcie sklepu.

  $226 (Avg Bid)
  $226 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która zintegruje bramkę płatności MicroSMS_pl (dokumentacja w załączniku) z Prestashop (najchętniej w postaci gotowego pluginu/wtyczki).

  $191 (Avg Bid)
  $191 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem należałoby wgrać produkty do sklepu i ustawić plik który będzie sprawdzał dostępność i cenę... Import z pliku CSV produkty maja atrybuty kolor, cena w atrybucie produkty posiadają tez zdjęcia i cechy ...

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  czesc mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem nalezaloby wgrac produkty do sklepu i ustawic plik ktory bedzie sprawdzal dostępność i cene... Import z pliku CSV produkty maja atrybut kolor, cena leci do atrybutu,produkty posiadaja tez zdjecia i cechy ... zainteresowany ? Jeśli tak to jaka cena ?

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Prestashop Zakończone left

  czesc mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem nalezaloby wgrac produkty do sklepu i ustawic plik ktory bedzie sprawdzal dostępność i cene... Import z pliku CSV produkty maja atrybut kolor, cena leci do atrybutu,produkty posiadaja tez zdjecia i cechy ... zainteresowany ? Jeśli tak to jaka cena ?

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby, która będzie pomagać nam w projektach e-commerce. To dodatkowy zarobek, rozliczany w stawce godzinowej. Potrzebujemy osoby, która bedzie odpowiedzialna za: Wdrażanie i rozbudowa sklepów Internetowych opartych na Prestashop, Integracje Prestashop z różnymi systemami, Migracje, importy i exporty danych, Modyfikacje funkcjonalności, layoutów itp. Must-have Dobra znajomość PHP, MySQL, symfony, Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JQuery, Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w metodyce zwinnej, mile widziana znajomość ASANA lub innych produktów Atlassian'a,

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  Poszukuje osoby do prac związanych z aktualizacją sklepu opartego na platformie Prestashop 1.7.5.1. Praca dorywcza, rozliczana za dzieło lub godziny. Praca od zaraz. Projekt został uszczegółowiony, dwa problemy do rozwiązania w załącznikach.

  $386 (Avg Bid)
  $386 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  1. Zaproponowanie doprecyzowań niespecyficznych i niedoprecyzowanych pojęć na stronie zgodnie z zasadami Entity based SEO, aby m.in. nazwa brandu, nazwy linii produktow...podstron sklepu (m.in. Home page, O nas, 23 strony produktów): - Title tagów - Meta Description - Headings tagów - Image Altów i nazwy plików obrazów - Nazwy linków (friendly links) - do zweryfikowania (PrestaShop tworzy je automatycznie) Punkty 1 i 2 powinny być zrobione w j. polskim lub j. angielskim do dalszego tłumaczenia. Wycena podstawowa powinna wycenić tylko 1 język i pracę z punktów 1 i 2. Jeśli posiadasz takie zdolności to proszę wycenić również: - Przygotowanie pozostałych 2 języków (w zależności, który został wybrany - docel...

  $87 (Avg Bid)
  $87 Średnia Oferta:
  31 składanie ofert

  Potrzebuje pomocy w ustawieniu sklepu prestashop, żeby działał prawidłowo z integrowany z płatnościami i przewoźnikiem.

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Poszukiwana jest osoba znająca dobrze CMS PrestaShop i PHP. Zależy nam na modernizacji istniejącego sklepu, poprawę UI / UX wg wytycznych i naprawę błędów na stronie. Szczegóły zlecenia w wiadomości prywatnej Możliwość nawiązania stałej współpracy.

  $452 (Avg Bid)
  $452 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Założenia 1. Klient zakłada konto w sklepie 2. Pracownik sklepu może przydzielić kredyt kupiecki klientowi X w danej wysokości 3. Klient na podstawie przydzielonego kredytu kupieckiego może składać zamówienia. Podczas złożenia zamówienia kwota zamówienia odejmuje się z alda kredytu kupoieckiego klienta X 4. Klient po przekroczeniu limitu salda nie ma możliwości dalszych zakupów 5. Klient po wejściu w Panel Klienta widzi zakładke Twój kredyt kupiecki, w którym widzi PRZYZNANY LIMIT, WYKORZYSTANE ŚRODKI, SALDO. Gdzie przyznany limit to ten ktory nadaje pracownik sklepu, wykorzystane środki to tyle na ile zrobił zakupy w tym interwale przyznanego limitu a saldo to oczywiście przyznany limit - wykorzystane środki.

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Modernizacja i ulepszenia w Panelu Admina, integracje z hurtowniami. Moduł Prestashop to 1.7.6.8 W rachubę wchodzi też stała opieka. Najlepiej osoba mówiąca po polsku ew. niemiecku

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Sklep jest zainstalowany na serwerze, potrzebuje pomocy przy przygotowaniu szaty graficznej, seo, tłumaczeniu na inne języki. Import produktów będzie odbywał się poprzez plik csv.

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  Szukam osoby która wykona audyt SEO i przeprowadzi ze mną poprawki w PrestaShop sklepie internetowym na www.livelong.ch. Optymalizacja SEO oraz detale strony. Kilka godzin pracy. Dodatkowo chcę wdrożyć Multishop z drugą domeną i zainstalować (skonfigurować) Dropshipping moduł Aliexpress lub inne.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  32 składanie ofert

  Oferta na integrację systemu Small Business (eksport produktów, cen, stanów magazynowych) ze sklepem Prestashop. Po dokonaniu zakupów przez klienta schodzą one ze stanu magazynowego do small business, po informacji o zapłacie towar zostaje ściągnięty ze stanu ( opcja zatwierdź dokument )

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuję zrobić na stronie sklepu (prestashop) suwaki z wiekiem i ceną, przykład tutaj: Wygląd i działanie identyczne jak w przesłanym przykładzie.

  $164 (Avg Bid)
  $164 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  Zlecę prace polegające na dokończeniu konfiguracji WooCommerce z wtyczką WPML. Dodatkowo konfiguracja z hurtowniami i Baselinkerem. Konfiguracja wtyczki LiteSpeed Cache. Użyte dodatki to między innymi Elementor Pro i WooLentor. Proszę o poważne oferty, stała współpraca. Mile widziana również znajomość Prestashop i konfiguracji z Baselinkerem.

  $161 (Avg Bid)
  $161 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukiwany deweloper ze znajomością platformy Prestashop i serwera Litespeed. Zlecenie polega na sprawdzeniu, zoptymalizowaniu oraz skonfigurowaniu usługi Litespeed pod prestashop. Poprawki szablonów, modułów, cache-owania. Serwer dedykowany z ovh. Tylko osoby posiadające wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracach.

  $1130 (Avg Bid)
  $1130 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Programistyczne zmiany prestashop.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  ENG below Zlecimy wykonanie projektów UX i projektów graficznych sklepu internetowego. Doświadczenie z CMS PrestaShop. Czas realizacji: 30 dni roboczych. Spotkanie z Klientem osobiście w Warszawie w celu omówienia szczegółów. Wymagane portfolio. We will commission UX and graphic designs for the online store. Experience with CMS PrestaShop. Delivery time: 30 business days. Meeting with a client in person in Warsaw (Poland) to discuss details. Portfolio required.

  $1256 (Avg Bid)
  $1256 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam, zlecę przekształcenie istniejącego sklepu prestashop v 1.7 na sklep B2B, z kolorystyką zbliżoną do strony głównej oraz fukcjonalnością (wg załącznika - metoda wyświetlania), przeniesienie na domenę , dodanie certyfikatu SSL, podłaczenie do Subiekt GT za pomocą mostu firmeslink. Nawiążę również stałą obsługę administracyjną sklepu.

  $1379 (Avg Bid)
  $1379 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję programisty php z dobrą znajomością prestashop, jako dodatkowe zlecenia. Głównym założeniem zlecenia, miałaby być współpraca nad poprawą strony pod urządzenia mobilne. Strona jest duża, posiada wiele elementów graficznych. Duża cześć dotyczy LCP, CSL, FID. Możliwa współpraca długoterminowa. Więcej informacji dla zainteresowanych.

  $1271 (Avg Bid)
  $1271 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Szukam osoby, która dokona drobnych zmian w sklepie opartym o Prestashop. 1. dodanie możliwości wyboru produktów z menu kategoriach tak jak na komputerze 2. zmiana lokalizacji przycisku

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Szanowni Państwo, Poszukuje doświadczonej, terminowej i odpowiedzialnej osoby, która wykona mi sklep oparty na silniku PrestaShop ? Interesuje mnie wykonanie według naszej zaprojektowanej grafiki 1:1 (wraz z funkcjami) do sprzedaży B2C następnie - kolejny projekt dla B2B. Ważne jest także dla nas aby sklep był responsywny na mobile zgodny z grafika i funkcjonalnością. Interesuje mnie zarówno wykonanie grafiki jak również oczekiwanych opcji, funkcji sklepu (to już dokładnie omówimy). W kolejnym mailu mogę przesłać Państwu grafikę przez Wetransfer. Nie ukrywam, ze zależy nam na czasie. Ważne: - strona idealnie dopasowana do urządzeń mobilnych - grafika i funkcjonalność 1:1 - zadbanie o najmniejsze szczegóły i detale - zachowanie czcionek ...

  $1587 (Avg Bid)
  $1587 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Project for Marcin W. Zakończone left

  Witam, znalazłem Pana jako polecanego wykonawcę. Mam do wykonania nieco większy i dedykowany projekt w oparciu o PrestaShop. Czy jest Pan zainteresowany? Jeśli tak to badzo proszę o kontakt na mój nr tel 502165431 lub mailowo gszudrowski at emartsynergia.pl. Pozdrawiam Grzegorz Szudrowski

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Modyfikacje Prestashop Zakończone left

  Poprawki na zainstalowanym wykupionym szablonie. - Zmiana czcionki - Tłumaczenia - mapa google - modyfikacja stony kontaktowej i formularza

  $131 (Avg Bid)
  $131 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witam, zlecę przekształcenie istniejącego sklepu prestashop v 1.7 na sklep B2B, z kolorystyką zbliżoną do strony głównej oraz fukcjonalnością (wg załącznika - metoda wyświetlania), przeniesienie na domenę , dodanie certyfikatu SSL, podłaczenie do Subiekt GT za pomocą mostu firmeslink. Nawiążę również stałą obsługę administracyjną sklepu.

  $1489 (Avg Bid)
  $1489 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Project for Bartosz T. Zakończone left

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Konrad S. Zakończone left

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...który stworzy profesjonalny i rozbudowany sklep internetowy z pełną integracją do Baselinkera. Najważniejsze magazynem sklepu ma być magazyn Baselinkera, to on jest prawdą w systemie, z niego mają być pobierane produkty, informację o nich, zdjęcia i parametry oraz do niego mają być przesyłane zamówienia ze sklepu. Sam sklep musi być modułowy coś na miarę popularnych CMSów jak WordPress czy Prestashop do samodzielnej konfiguracji, może być to też odpowiednio zmodyfikowany i zabezpieczony gotowy CMS jeśli tylko będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. Z kluczowych funkcji sklepu, po za podstawowymi które oferuje każdy sklep (nie muszę chyba wspominać o koszyku i możliwości wyboru płatności, czy funkcji tworzenia stron) to: - zaawansowana wyszuk...

  $5620 (Avg Bid)
  $5620 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Preferowany język backend: PHP i framework laravel (jesteśmy otwarci na inne propozycje) Frontend: HTML/CSS + JS System ...(wiadomości) prosty system wiadomości między użytkownikami a moderatorami (temat, treść wiadomości, podzielony na wątki - jeden temat kilka wiadomości) możliwość odznaczenia statusu wątku jako rozwiązany przez moderatora powiadomienia użytkowników o nowych wiadomościach w systemie na email Możliwość zakupu dostępu zamiast tworzyć od podstaw, może być zintegrowany z jakimś gotowym sklepem typu prestashop, opencart itp. zakup subskrypcyjny i jednorazowy integracja z bramką płatności dobrze widziana możliwość integracji faktur z ifirma lub ewentualnie innym podobnym systemem Przewidziane są dalsze etapy systemu w późniejszym czasie.

  $2781 (Avg Bid)
  $2781 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Szukam rzetelnego programisty, który zna się na PrestaShop / Wordpress. Mam do zrealizowania kilkanaście projektów na tych systemach. Więcej informacji poprzez chat. Najlepiej wykonawca z Polski - najłatwiej będzie wytłumaczyć projekty.

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Witam Szukamy freelancera/firmy do współpracy przy modyfikacjach i rozwijaniu sklepu na silniku Prestashop. Sklep posiada integrację z Adobe Stock. Modyfikacje obejmują zazwyczaj drobne zmiany programistyczne. Np. na wstępie potrzebujemy dodać do głównej nawigacji rozwijane menu kategorii standardowych produktów (w tej chwili menu jest utworzone pod integrację- wyświetla kategorie integracji i linki dodane przez link widget lecz nie możemy w ten sposób dodać rozwijanego menu spoza integracji – standardowe produkty) najlepiej byłoby dodać możliwość układania submenu z poziomu admina. Tego typu modyfikacji / ulepszeń będzie z czasem więcej, dlatego szukamy osoby do stałej współpracy przy takich zleceniach. Zależy nam również na rozsądny...

  $68 (Avg Bid)
  $68 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Posiadamy 1. prestashop w wersji 1.7.7.0 2. szablon Cabyard (layout 3) Specyfikacja zlecenia 1. Unowocześnić moduł wyszukiwania na stronie. Plansza typu popup z dużym polem do wpisywania i podpowiedziami (produkt / marka / kategoria). W wersji mobile, to samo przeskalowane 2. Poprawić animację wysuwanych elementów, takich jak menu, koszyk. 3. Szukanie produktu wg bazy samochodowej (rocznik / marka / model), najchętniej dostosowanie gotowego modułu z aktualizowaną bazą 4. Prosty formularz interaktywny (wyszukiwanie) prowadzącą za rękę na wzór "Szukaj wyciągarki Krok po Kroku" Odpowiednie zaznaczenie ma prowadzić do odpowiedniej kategorii, aby uprościć wystarczy podawać ID kategorii w panelu, do której dana opcja prowadzi

  $365 (Avg Bid)
  $365 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuje wygenerowac plik xml dla prestashop ze strony Szukam rozwiazania aby plik importowal zdjecia, tytul rozmiar i dostepnosc produktu. Poprzez zadanie cron plik bedzie aktualizowal dostepnosc w prestashop.

  $173 (Avg Bid)
  $173 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  E-commerce Zakończone left

  Szukam freelancera do stałej współpracy przy tworzeniu e-commerce’ów. Proszę o podanie stawki godzinowej/widelków za sklep tworzony w oparciu o Wordpress/shopify/shoplo/shoper/prestashop oraz przesłanie portfolio zrealizowanych prac.

  $442 (Avg Bid)
  $442 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Specjalista Prestashop - problemy z logowaniem i powielaniem klientów.

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Najlepsze prestashop Artykułów Społeczności