Prestashopprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  44,993 prestashop znalezione projekty, cennik w USD

  Mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem należałoby wgrać produkty do sklepu i ustawić plik który będzie sprawdzał dostępność i cenę... Import z pliku CSV produkty maja atrybuty kolor, cena w atrybucie produkty posiadają tez zdjęcia i cechy ...

  $190 (Avg Bid)
  $190 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  czesc mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem nalezaloby wgrac produkty do sklepu i ustawic plik ktory bedzie sprawdzal dostępność i cene... Import z pliku CSV produkty maja atrybut kolor, cena leci do atrybutu,produkty posiadaja tez zdjecia i cechy ... zainteresowany ? Jeśli tak to jaka cena ?

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Prestashop Zakończone left

  czesc mam do zintegrowania sklep prestashop 1.7 z producentem nalezaloby wgrac produkty do sklepu i ustawic plik ktory bedzie sprawdzal dostępność i cene... Import z pliku CSV produkty maja atrybut kolor, cena leci do atrybutu,produkty posiadaja tez zdjecia i cechy ... zainteresowany ? Jeśli tak to jaka cena ?

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby, która będzie pomagać nam w projektach e-commerce. To dodatkowy zarobek, rozliczany w stawce godzinowej. Potrzebujemy osoby, która bedzie odpowiedzialna za: Wdrażanie i rozbudowa sklepów Internetowych opartych na Prestashop, Integracje Prestashop z różnymi systemami, Migracje, importy i exporty danych, Modyfikacje funkcjonalności, layoutów itp. Must-have Dobra znajomość PHP, MySQL, symfony, Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JQuery, Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w metodyce zwinnej, mile widziana znajomość ASANA lub innych produktów Atlassian'a,

  $24 / hr (Avg Bid)
  $24 / hr Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  Poszukuje osoby do prac związanych z aktualizacją sklepu opartego na platformie Prestashop 1.7.5.1. Praca dorywcza, rozliczana za dzieło lub godziny. Praca od zaraz. Projekt został uszczegółowiony, dwa problemy do rozwiązania w załącznikach.

  $386 (Avg Bid)
  $386 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  1. Zaproponowanie doprecyzowań niespecyficznych i niedoprecyzowanych pojęć na stronie zgodnie z zasadami Entity based SEO, aby m.in. nazwa brandu, nazwy linii produktow...podstron sklepu (m.in. Home page, O nas, 23 strony produktów): - Title tagów - Meta Description - Headings tagów - Image Altów i nazwy plików obrazów - Nazwy linków (friendly links) - do zweryfikowania (PrestaShop tworzy je automatycznie) Punkty 1 i 2 powinny być zrobione w j. polskim lub j. angielskim do dalszego tłumaczenia. Wycena podstawowa powinna wycenić tylko 1 język i pracę z punktów 1 i 2. Jeśli posiadasz takie zdolności to proszę wycenić również: - Przygotowanie pozostałych 2 języków (w zależności, który został wybrany - docel...

  $86 (Avg Bid)
  $86 Średnia Oferta:
  31 składanie ofert

  Potrzebuje pomocy w ustawieniu sklepu prestashop, żeby działał prawidłowo z integrowany z płatnościami i przewoźnikiem.

  $143 (Avg Bid)
  $143 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Poszukiwana jest osoba znająca dobrze CMS PrestaShop i PHP. Zależy nam na modernizacji istniejącego sklepu, poprawę UI / UX wg wytycznych i naprawę błędów na stronie. Szczegóły zlecenia w wiadomości prywatnej Możliwość nawiązania stałej współpracy.

  $430 (Avg Bid)
  $430 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Założenia 1. Klient zakłada konto w sklepie 2. Pracownik sklepu może przydzielić kredyt kupiecki klientowi X w danej wysokości 3. Klient na podstawie przydzielonego kredytu kupieckiego może składać zamówienia. Podczas złożenia zamówienia kwota zamówienia odejmuje się z alda kredytu kupoieckiego klienta X 4. Klient po przekroczeniu limitu salda nie ma możliwości dalszych zakupów 5. Klient po wejściu w Panel Klienta widzi zakładke Twój kredyt kupiecki, w którym widzi PRZYZNANY LIMIT, WYKORZYSTANE ŚRODKI, SALDO. Gdzie przyznany limit to ten ktory nadaje pracownik sklepu, wykorzystane środki to tyle na ile zrobił zakupy w tym interwale przyznanego limitu a saldo to oczywiście przyznany limit - wykorzystane środki.

  $511 (Avg Bid)
  $511 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Modernizacja i ulepszenia w Panelu Admina, integracje z hurtowniami. Moduł Prestashop to 1.7.6.8 W rachubę wchodzi też stała opieka. Najlepiej osoba mówiąca po polsku ew. niemiecku

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Sklep jest zainstalowany na serwerze, potrzebuje pomocy przy przygotowaniu szaty graficznej, seo, tłumaczeniu na inne języki. Import produktów będzie odbywał się poprzez plik csv.

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  Szukam osoby która wykona audyt SEO i przeprowadzi ze mną poprawki w PrestaShop sklepie internetowym na www.livelong.ch. Optymalizacja SEO oraz detale strony. Kilka godzin pracy. Dodatkowo chcę wdrożyć Multishop z drugą domeną i zainstalować (skonfigurować) Dropshipping moduł Aliexpress lub inne.

  $9 / hr (Avg Bid)
  $9 / hr Średnia Oferta:
  32 składanie ofert

  Oferta na integrację systemu Small Business (eksport produktów, cen, stanów magazynowych) ze sklepem Prestashop. Po dokonaniu zakupów przez klienta schodzą one ze stanu magazynowego do small business, po informacji o zapłacie towar zostaje ściągnięty ze stanu ( opcja zatwierdź dokument )

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuję zrobić na stronie sklepu (prestashop) suwaki z wiekiem i ceną, przykład tutaj: Wygląd i działanie identyczne jak w przesłanym przykładzie.

  $161 (Avg Bid)
  $161 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Zlecę prace polegające na dokończeniu konfiguracji WooCommerce z wtyczką WPML. Dodatkowo konfiguracja z hurtowniami i Baselinkerem. Konfiguracja wtyczki LiteSpeed Cache. Użyte dodatki to między innymi Elementor Pro i WooLentor. Proszę o poważne oferty, stała współpraca. Mile widziana również znajomość Prestashop i konfiguracji z Baselinkerem.

  $161 (Avg Bid)
  $161 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Poszukiwany deweloper ze znajomością platformy Prestashop i serwera Litespeed. Zlecenie polega na sprawdzeniu, zoptymalizowaniu oraz skonfigurowaniu usługi Litespeed pod prestashop. Poprawki szablonów, modułów, cache-owania. Serwer dedykowany z ovh. Tylko osoby posiadające wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracach.

  $1130 (Avg Bid)
  $1130 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Programistyczne zmiany prestashop.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Potrzebuję wdrożyć w sklepie Prestashop plugin dynamicznych bundli przykład: Ma to działać tak: 1: ustalamy nazwę bundle oraz jego cenę, zdjęcie itp 2: ustalamy ilość produktów (musi być stała, np zawsze jest w nim 10 produktów) 3: dodajemy dostępne produkty Bundle ma zawsze stałą cenę niezależnie od tego które z dostępnych produktów dobierzemy. Dodatkowo produkty nie mogą być łączone w jakiś tymczasowy jeden produkt. Zamówienie leci dalej do Baselinkera gdzie musi być rozdzielone na pojedyncze produkty z obniżoną ceną.

  $1097 (Avg Bid)
  $1097 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  ENG below Zlecimy wykonanie projektów UX i projektów graficznych sklepu internetowego. Doświadczenie z CMS PrestaShop. Czas realizacji: 30 dni roboczych. Spotkanie z Klientem osobiście w Warszawie w celu omówienia szczegółów. Wymagane portfolio. We will commission UX and graphic designs for the online store. Experience with CMS PrestaShop. Delivery time: 30 business days. Meeting with a client in person in Warsaw (Poland) to discuss details. Portfolio required.

  $1370 (Avg Bid)
  $1370 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam, zlecę przekształcenie istniejącego sklepu prestashop v 1.7 na sklep B2B, z kolorystyką zbliżoną do strony głównej oraz fukcjonalnością (wg załącznika - metoda wyświetlania), przeniesienie na domenę , dodanie certyfikatu SSL, podłaczenie do Subiekt GT za pomocą mostu firmeslink. Nawiążę również stałą obsługę administracyjną sklepu.

  $1578 (Avg Bid)
  $1578 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję programisty php z dobrą znajomością prestashop, jako dodatkowe zlecenia. Głównym założeniem zlecenia, miałaby być współpraca nad poprawą strony pod urządzenia mobilne. Strona jest duża, posiada wiele elementów graficznych. Duża cześć dotyczy LCP, CSL, FID. Możliwa współpraca długoterminowa. Więcej informacji dla zainteresowanych.

  $1271 (Avg Bid)
  $1271 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Szukam osoby, która dokona drobnych zmian w sklepie opartym o Prestashop. 1. dodanie możliwości wyboru produktów z menu kategoriach tak jak na komputerze 2. zmiana lokalizacji przycisku

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Szanowni Państwo, Poszukuje doświadczonej, terminowej i odpowiedzialnej osoby, która wykona mi sklep oparty na silniku PrestaShop ? Interesuje mnie wykonanie według naszej zaprojektowanej grafiki 1:1 (wraz z funkcjami) do sprzedaży B2C następnie - kolejny projekt dla B2B. Ważne jest także dla nas aby sklep był responsywny na mobile zgodny z grafika i funkcjonalnością. Interesuje mnie zarówno wykonanie grafiki jak również oczekiwanych opcji, funkcji sklepu (to już dokładnie omówimy). W kolejnym mailu mogę przesłać Państwu grafikę przez Wetransfer. Nie ukrywam, ze zależy nam na czasie. Ważne: - strona idealnie dopasowana do urządzeń mobilnych - grafika i funkcjonalność 1:1 - zadbanie o najmniejsze szczegóły i detale - zachowanie czcionek ...

  $1587 (Avg Bid)
  $1587 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  Project for Marcin W. Zakończone left

  Witam, znalazłem Pana jako polecanego wykonawcę. Mam do wykonania nieco większy i dedykowany projekt w oparciu o PrestaShop. Czy jest Pan zainteresowany? Jeśli tak to badzo proszę o kontakt na mój nr tel 502165431 lub mailowo gszudrowski at emartsynergia.pl. Pozdrawiam Grzegorz Szudrowski

  $20 (Avg Bid)
  $20 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Modyfikacje Prestashop Zakończone left

  Poprawki na zainstalowanym wykupionym szablonie. - Zmiana czcionki - Tłumaczenia - mapa google - modyfikacja stony kontaktowej i formularza

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Witam, zlecę przekształcenie istniejącego sklepu prestashop v 1.7 na sklep B2B, z kolorystyką zbliżoną do strony głównej oraz fukcjonalnością (wg załącznika - metoda wyświetlania), przeniesienie na domenę , dodanie certyfikatu SSL, podłaczenie do Subiekt GT za pomocą mostu firmeslink. Nawiążę również stałą obsługę administracyjną sklepu.

  $1751 (Avg Bid)
  $1751 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Project for Bartosz T. Zakończone left

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $50 (Avg Bid)
  $50 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Konrad S. Zakończone left

  Jaki byłby koszt integracji pasażu przelewy24 z prestashop?

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  ...który stworzy profesjonalny i rozbudowany sklep internetowy z pełną integracją do Baselinkera. Najważniejsze magazynem sklepu ma być magazyn Baselinkera, to on jest prawdą w systemie, z niego mają być pobierane produkty, informację o nich, zdjęcia i parametry oraz do niego mają być przesyłane zamówienia ze sklepu. Sam sklep musi być modułowy coś na miarę popularnych CMSów jak WordPress czy Prestashop do samodzielnej konfiguracji, może być to też odpowiednio zmodyfikowany i zabezpieczony gotowy CMS jeśli tylko będzie spełniał wszystkie nasze wymagania. Z kluczowych funkcji sklepu, po za podstawowymi które oferuje każdy sklep (nie muszę chyba wspominać o koszyku i możliwości wyboru płatności, czy funkcji tworzenia stron) to: - zaawansowana wyszuk...

  $6492 (Avg Bid)
  $6492 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Preferowany język backend: PHP i framework laravel (jesteśmy otwarci na inne propozycje) Frontend: HTML/CSS + JS System ...(wiadomości) prosty system wiadomości między użytkownikami a moderatorami (temat, treść wiadomości, podzielony na wątki - jeden temat kilka wiadomości) możliwość odznaczenia statusu wątku jako rozwiązany przez moderatora powiadomienia użytkowników o nowych wiadomościach w systemie na email Możliwość zakupu dostępu zamiast tworzyć od podstaw, może być zintegrowany z jakimś gotowym sklepem typu prestashop, opencart itp. zakup subskrypcyjny i jednorazowy integracja z bramką płatności dobrze widziana możliwość integracji faktur z ifirma lub ewentualnie innym podobnym systemem Przewidziane są dalsze etapy systemu w późniejszym czasie.

  $2781 (Avg Bid)
  $2781 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Szukam rzetelnego programisty, który zna się na PrestaShop / Wordpress. Mam do zrealizowania kilkanaście projektów na tych systemach. Więcej informacji poprzez chat. Najlepiej wykonawca z Polski - najłatwiej będzie wytłumaczyć projekty.

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Witam Szukamy freelancera/firmy do współpracy przy modyfikacjach i rozwijaniu sklepu na silniku Prestashop. Sklep posiada integrację z Adobe Stock. Modyfikacje obejmują zazwyczaj drobne zmiany programistyczne. Np. na wstępie potrzebujemy dodać do głównej nawigacji rozwijane menu kategorii standardowych produktów (w tej chwili menu jest utworzone pod integrację- wyświetla kategorie integracji i linki dodane przez link widget lecz nie możemy w ten sposób dodać rozwijanego menu spoza integracji – standardowe produkty) najlepiej byłoby dodać możliwość układania submenu z poziomu admina. Tego typu modyfikacji / ulepszeń będzie z czasem więcej, dlatego szukamy osoby do stałej współpracy przy takich zleceniach. Zależy nam również na rozsądny...

  $79 (Avg Bid)
  $79 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Posiadamy 1. prestashop w wersji 1.7.7.0 2. szablon Cabyard (layout 3) Specyfikacja zlecenia 1. Unowocześnić moduł wyszukiwania na stronie. Plansza typu popup z dużym polem do wpisywania i podpowiedziami (produkt / marka / kategoria). W wersji mobile, to samo przeskalowane 2. Poprawić animację wysuwanych elementów, takich jak menu, koszyk. 3. Szukanie produktu wg bazy samochodowej (rocznik / marka / model), najchętniej dostosowanie gotowego modułu z aktualizowaną bazą 4. Prosty formularz interaktywny (wyszukiwanie) prowadzącą za rękę na wzór "Szukaj wyciągarki Krok po Kroku" Odpowiednie zaznaczenie ma prowadzić do odpowiedniej kategorii, aby uprościć wystarczy podawać ID kategorii w panelu, do której dana opcja prowadzi

  $365 (Avg Bid)
  $365 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuje wygenerowac plik xml dla prestashop ze strony Szukam rozwiazania aby plik importowal zdjecia, tytul rozmiar i dostepnosc produktu. Poprzez zadanie cron plik bedzie aktualizowal dostepnosc w prestashop.

  $202 (Avg Bid)
  $202 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert
  E-commerce Zakończone left

  Szukam freelancera do stałej współpracy przy tworzeniu e-commerce’ów. Proszę o podanie stawki godzinowej/widelków za sklep tworzony w oparciu o Wordpress/shopify/shoplo/shoper/prestashop oraz przesłanie portfolio zrealizowanych prac.

  $442 (Avg Bid)
  $442 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Specjalista Prestashop - problemy z logowaniem i powielaniem klientów.

  $145 (Avg Bid)
  $145 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę stworzenie sklepu internetowego na Prestashop. Podstawowe założenia: - branża drogeryjna - chemia gospodarcza, kosmetyki - ok. 30 000 indeksów - dwustronna synchronizacja z Ceneo, Allegro - płatności PayU/PayPal/PayNow - synchronizacja stanów magazynowych z hurtowniami poprzez plik xml (jak najczęstsza) - pliki xml zarówno z całą ofertą, jak i uproszczone - indeks - stan magazynowy - synchronizacja stanów magazynowych z hurtowniami poprzez WebAPI ( z możliwością składania zamówień zbiorczych i dropshipping w hurtowni w opaciu o zamówienia detaliczne), - zaawansowane grupy rabatowe klientów, - możliwość tworzenia własnych plików eksportowych xml z ofertą, - synchronizacja z przewoźnikami - Inpost, DPD, broker Apaczka.

  $1062 (Avg Bid)
  $1062 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Zlecę export produktów z opisami i wszystkimi zdjęciami zze sklepu prestashop 1.7.4

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, poszukuję osoby, która zintegruje mojego prestashop 1.7.7, a dokładnie moduł newslettera z , gdzie mam konto i właśnie z będę wysyłał informacje o zapisaniu się na newsletter i będę także wysyłał mailingi, a w dalszej kolejności maile o "zgubionych" koszykach. Czekam na propozycje. Hello, I am looking for a person who will integrate my prestashop 1.7.7, namely the newsletter module with , where I have an account and it is from that I will be sending information about subscribing to the newsletter and I will also send mailings, and then e-mails about "lost "baskets. I am waiting for proposals. Read Less

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Chodzi o sklep Potrzebujemy zaktualizować wygląd oraz dostosować sklep do aktualnych trendów. Optymalizacja będzie także mile widziana

  $416 (Avg Bid)
  $416 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  <<<< Only for freelancers from poland! >>>> Poszukuję speca który mógłby przyjrzeć się sklepowi, przeanalizować istniejące problemy oraz pomóc ustalić kolejność i sposób zajmowania się nimi. Częścią chcielibyśmy zająć się sami natomiast niektóre zadania chętnie oddany Tobie. Chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę.

  $38 (Avg Bid)
  $38 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Cześć! Potrzebujemy pomocy osoby, która stworzy dla nas stronę internetową. Potrafi wdrożyć najnowsze rozwiązania i jednocześnie będzie sprawować opiekę nad jej ewentualną aktualizacją. Chcielibyśmy aby strona powstała w oparciu o Wordpress, PrestaShop bądź Shopper - zaproponuj nam swoje najlepsze rozwiązanie. Zakres zlecenia: - utworzenie strony na podstawie szablonu i wizji Przedsiębiorcy Termin realizacji: - od zaraz do 30 stycznia 2021 Zgłoś się do nas jeśli: - znasz HTML5 - znasz CSS3 - potrafisz tworzyć strony internetowe i jesteś w stanie zaproponować nam najnowsze rozwiązania Oferujemy: - pracę zdalną, - stawkę godzinową (do uzgodnienia), - świetny kontakt ze Zleceniodawcą, tak abyś nigdy nie czekał/a na decyzję - wybraną przez Ciebie umowę (zlecenie, dzieł...

  $70 / hr (Avg Bid)
  $70 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Prestashop, Wordpress Zakończone left

  Szukam osoby do stałej współpracy przy tworzeniu stron i sklepów Znajomość Worpresss i Prestashop, PHP Rozliczenie po każdym zleceniu

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Cześć! Jesteśmy Yango – firmą produkująca naturalne suplementy, stworzoną z pasji do zdrowego odżywiania przez dwóch Przyjaciół. Potrzebujemy pomocy osoby, która bardzo dobrze porusza się w Presta Shop (wer 1.7.) i będzie w stanie wykonać dla nas zlecenie. Zakres zlecenia: - utworzenie strony na podstawie szablonu i wizji Przedsiębiorcy Termin realizacji: - od zaraz do 30 stycznia 2021 Zgłoś się do nas jeśli: - znasz świetnie Presta Shop (warunek konieczny) - znasz HTML5 - znasz CSS3 - potrafisz tworzyć strony internetowe i jesteś w stanie zaproponować nam najnowsze rozwiązania Oferujemy: - pracę zdalną, - świetny kontakt ze Zleceniodawcą, tak abyś nigdy nie czekał/a na decyzję - wybraną przez Ciebie umowę (zlecenie, dzieło, B2B) Zlecenie jest jedno...

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę przerobienie sklepu internetowego zbudowanego na silniku prestashop. Modyfikacja miałaby polegać na dodaniu ramki obok przycisku dodaj do koszyka z informacją o możliwości zamówienia telefonicznego i numeru telefonu. Przykład jest w załączniku.

  $111 (Avg Bid)
  $111 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Prestashop module Zakończone left

  Moduł pozycjonowania produktów w sklepie Prestashop.

  $395 (Avg Bid)
  $395 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Modyfikacja prestashop Zakończone left

  Modyfikacja prestashop moduł powiązane podobne produkty. Szablon charme. Potrzebuje ustawić blok podobnych produktów w konkretnym miejscu na karcie/stronie produktu oraz dopracowanie wyglądu takiego modułu.

  $65 (Avg Bid)
  $65 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę wykonanie integracji z bazą zdjęć Adobe Stock, poprzez API. Wszystkie potrzebne funkcje można porównać do strony Integracja do Woocomerce lub Prestashop, może być też proste autorskie rozwiązanie z koszykiem i płatnościami. Podobnych stron jest cała masa w Google hasło: "fototapety" Chodzi o samo wdrożenie, bez projektowania grafiki, czy całej strony z tekstami.

  $375 (Avg Bid)
  $375 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Project for Revel I. Zakończone left

  Szukam osoby która napisałaby moduł do Prestashop integracja z poprzez xml oraz API. Zamówienia składane w sklepie i dalej przekazywane poprzez API do hurtowni, hurtownia przesyła link ebooku do pobrania klientowi.

  $250 - $250
  $250 - $250
  0 składanie ofert

  Najlepsze prestashop Artykułów Społeczności