Projektowanie strony google webprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  164,130 projektowanie strony google web znalezione projekty, cennik w USD

  Jesteśmy oddziałem Studio Figura w Gdańsku, specjalizującym się w kosmetologii i fitness dla kobiet. Poszukujemy specjalisty ds. marketingu do strony na Facebooku i Instagramie - kampanie reklamowe oraz statystyki. Mile widziana umiejętność tworzenia grafik i postów.

  $110 (Avg Bid)
  $110 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zlecę wykonanie krótkich Intro video - animacji video - wstępów i zakończeń do filmów produktowych. Każda kilkusekundowa (2-3s) animacja musi zawierać logo firmy, adres strony internetowej, dedykowany dżingiel - dźwięk. Animacja musi być zgodna z kolorystyką firmy. Animacje w ilości 3-4 sztuk muszą być zbliżone do siebie i spójnie identyfikować firmę. Dżingiel - dźwięk towarzyszący - musi być unikatowy i wymyślony na potrzebę dalszej identyfikacji firmy. Może coś na wzór dźwięku z Win98 lub późniejszych wersji. Oczywiście do intro dźwięk rozpoczynający a do animacji kończącej film dźwięk zamykający "obraz". Zakres działalności firmy - elektronika komputerowa. Kolorystyka złoto - czarno - szara.

  $139 (Avg Bid)
  $139 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę wykonanie krótkich sekwencji Video Intro video - animacji video - wstępów i zakończeń do filmów produktowych. Każda kilkusekundowa (2-3s) animacja musi zawierać logo firmy, adres strony internetowej, dedykowany dżingiel - dźwięk. Animacja musi być zgodna z kolorystyką firmy. Animacje w ilości 3-4 sztuk muszą być zbliżone do siebie i spójnie identyfikować firmę. Dżingiel - dźwięk towarzyszący - musi być unikatowy i wymyślony na potrzebę dalszej identyfikacji firmy. Może coś na wzór dźwięku z Win98 lub późniejszych wersji. Oczywiście do intro dźwięk rozpoczynający a do animacji kończącej film dźwięk zamykający "obraz". Zakres działalności firmy - elektronika komputerowa. Kolorystyka złoto - czarno - szara. Prosz...

  $210 (Avg Bid)
  $210 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witam, Po przeprowadzonym audycie naszej strony zostały wyłapane błędy. Strona działa na CMS WordPress Potrzebujemy osoby/firmy która: - Poprawi szybkość strony - Zmieni rozmiary obrazów - Ograniczy nieużywany JavaScript / CSS - Wyeliminuje zasoby blokujące renderowanie - Ładowanie obrazów poza ekranem - Minifikacja JS i CSS Szczegółowy opis wyślę na @

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Poszukuję grafika, który przygotuje projekt strony internetowej dla firmy zajmującej się konstrukcjami stalowymi. Do zaprojektowania są następujące widoki: strona główna, o firmie, usługi, realizacje, kontakt.

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  zlece audyt dzialajacej reklamy w google ADS , od 3 miesiecy nie mam tel i @ mimo klikow, i nie wiem co jest tego przyczyna

  min $50 / hr
  min $50 / hr
  0 składanie ofert
  Poprawa strony 12 godzin left

  Poszukuje kogoś, kto poprawi obraz graficzny portalu. Strona została zbudowana w oparciu o zakupioną licencje szablonu. Szablon ten posiada kilka swoich wersji. Zadaniem jest przebudowa w oparciu o dostepne inne warianty tego szablonu, lub stworzenie wlasnego wizerunku w oparciu o zastosowane na stronie rozwiazania i zainstalowane wtyczki.

  $158 (Avg Bid)
  $158 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Potrzebujemy młodego profesjonalistę Google Ads poniżej 24 lat, który uważa się za specjalistę w swojej dziedzinie i chce osiągnąć w niej jak najwięcej w dużym projekcie. Wymagana jest otwartość na nowe relacje, zaangażowanie i chęć do pracy. Gwarantujemy nową ścieżkę rozwoju, sponsorowane kursy i wejście w świat biznesu. Zapraszamy do kontaktu.

  $50000 (Avg Bid)
  $50000 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Cześć, Do projektu (sprzedaż produktów wirtualnych) poszukuję freelancera, który zajmie się: - strategia PPC - zarządzaniem kampaniami google + fb ads Okres współpracy min. 3 miesiące. Początkowa ilość produktów - 4.

  $361 (Avg Bid)
  $361 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...przeszukuję mi bazę stron www. zawartą w wskazanym pliku .txt, przeszukuje te strony pod kątem konkretnych fraz/słów kluczowych. Jeśli od poprzedniego uruchomienia programu na stronie pojawiły się wyszukiwane frazy to po przejrzeniu wszystkich stron wyświetla mi raport z listą stron na których pojawiła się interesująca mnie fraza. Program potrzebuję rozbudować o 3 funkcje jeśli to możliwe: 1. Na ten moment uruchamiam program z palca(ręcznie) - Chcę by działał on stale w tle i zapisywał w dowolnym pliku strony które znajduje w czasie rzeczywistym. 2. Chcę by program znalezioną stronę na której pojawiła się wyszukiwana przesyłał na adres mailowy lub kilka adresów 3. Jeśli to możliwe to chcę by program poza wyświetlaniem strony kt...

  $80 (Avg Bid)
  $80 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  zmiana maila sklepowego, aktualnie z domeny sklepu maile trafiają do spamu w gmail

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Potrzebuje rozwiązania układu strony głównej składająca się z newsów z 350 subdomen, ale aby przy tworzeniu newsa można było wybrać gdzie ta wiadomość ma się pojawić : strona główna / 16 kategorii / 350 subdomen Ważne wszystkie subdomeny muszą być w adresie widoczne, nie może być podlinkowany odnośnik. Dodatkowe przyciski na stronie takie podstawowo jak o firmie , galeria, kontakt oraz jedynym większym działem jest 12 klasa tematycznych w których mamy opis klasy i po zalogowaniu można dołączyć do jakiegoś kursu.

  $189 (Avg Bid)
  $189 Średnia Oferta:
  35 składanie ofert

  Szukam osoby do prowadzenia kampanii produktowych dla asortymentu sklepu Jakieś tagi i analytics mam uruchomione, analytics zbiera dane od marca 2022r. Proszę przedstaw co obejmuje zakres Twoich usług i co możesz zaproponować?

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę ustawienie kampanii google ADS, oraz jej prowadzenie przez miesiąc.

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Zlecę ustawienie kampanii Google ADS i prowadzenie jej przez miesiąc.

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...program który pojawi się na stronie www, z opcją logowania. Program dotyczy danych pozyskanych z maszyny (wytłaczarko-butelczarki) takich jak: wydajność, przerwa maszyny, ilość wytworzonych sztuk w ciągu 24 h itp. interesuje mnie stworzenie programu w technologii webowej, gdzie osoba korzystająca ze strony, po zalogowaniu będzie miała podgląd do danych i wykresów wydajności tej o to maszyny. Excela załączę w późniejszej fazie projektu. Jeżeli chodzi o wykupienie domeny oraz hostingu i umieszczenie strony na serwerze wszystko leży po mojej stronie. Tworzone wykresy najlepiej jakby miały filtracje np. zakres dni, gdzie wyświetliłby się wykres właśnie z tego zakresu. Jeżeli chodzi o technologie to dowolna. Język python ma gotową bibliotekę która zc...

  $178 (Avg Bid)
  $178 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Zlecę prosty skrypt do pobierania danych ze stron www. Skrypt powinien być w języku Python, zawierać podstawową obróbkę danych (czy są jakieś śmieci, nulle, nieprawidłowe wartości itd.). Chętnie nawiążę dłuższą współpracę z freelancerem. Umowa zlecenie/dzieło/b2b.

  $118 (Avg Bid)
  $118 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...oraz wypłat uwzględniając zarobki z programu partnerskiego. - Możliwość przelewu środków na konto znajomego. !!! Środki w portfelu są wirtualne użytkownicy mogą nimi płacić w serwisie ale nie mogą ich wypłacać na konto bankowe !!! 5. System automatycznego tłumaczenia- serwis będzie wielojęzyczny wiec wszystko (menu, opisy kategorie itp.) musi być automatycznie przetłumaczone (może za pomocą google translatora) lub innego systemu. 6. System reklamowy umożliwiający użytkownikiem umieszczanie reklam w katalogu – z poziomu panelu użytkownika, użytkownik może tworzyć kampanie reklamowe umieszczając banery w wybranych miejscach serwisu. 7. Opcje SEO - wybór odpowiedniej wtyczki SEO pod tak duży serwis. 8. System komentarzy – pod firmą użytkownicy ...

  $472 (Avg Bid)
  $472 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  remont i obsluga strony internetowej,

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  modernizacja strony sklepu wordpress nowa szata graficzna przyspieszenie wczytywania się strony aktualizacja modułu płatności.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Stala wspolpraca. Rozliczenie co miesiac na podstawie FV. Rozwoj serwisu Blog. Pozycjonowanie. Inne - do uzgodnienia.

  $384 (Avg Bid)
  $384 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Witam, poszukuję specjalisty typowo od Wix, która zintegruje sklep, postawiony na z dodatkowymi opcjami płatności, dostępnymi u operatora płatności Stripe (Nie przez Skrill). Dodatkowo potrzebne podpięcie mapy Paczkomatów (wybierz paczkomat) po wyborze opcji "Paczkomat InPost" przy składaniu zamówienia.

  $122 (Avg Bid)
  $122 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Portal, z kontami użytkowników, planami płatniczymi i sklepem wymaga poprawy. Strona obecnie jest dysfunkcyjna, przeciążona wtyczkami, ledwo chodzi. Oparta jest na wordpressie i Elementorze. Potrzebuje kogoś, kto wyrzuci to, co niepotrzebne i obciążajace i spowoduje, ze strona będzie spełniać swoja funkcję. Portal związany z fotografią.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...znaków i nagłówek są strategiczne w powodzeniu biznesu. Bez dobrego opisu SEO nie ma zakupów z wyszukiwarki. Szukam copywritera który ma faktyczne doświadczenie w edycji tekstów redaktorce, parafrazowaniu i SEO. Jeżeli nie wiesz co to jest SEO proszę nie składaj oferty. Co do zrobienia jeszcze? Zmiana tytułu produktu z artykułu na produkt. Dodanie dodatkowych informacji do każdego produktu ze strony Wikipedii. Będzie to 5 dodatkowych pól. Dodanie jednej fotografii do produktu z Wikipedi. Roszada referncji w różnej kolejności w sekcji referencje. Usunięcie referencji z wewnątrz tekstu (tak mogą być różne style). Usunięcie linków do zewnętrznych stron. Uplodowanie hotlinkowanych fotografii. Ufff to tyle. Termin...

  $546 (Avg Bid)
  $546 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Poszukuje programisty, który dokonałby zmian na stronie która stworzona została w technologii Ruby on Rails. Zmiany te są potrzebne pod wypozycjonowanie strony.

  $22 / hr (Avg Bid)
  $22 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  ...(wytłumaczyć trudne, chłopu na miedzy) ----------------------------------- 2. BUDOWA STRON - Współpraca stała (4 -6 stron w miesiącu) [Rozliczenie za projekt. Na potrzeby wyceny prosze podać koszt OnePages z 8 sekcjami] a. Projekt graficzny: - Dobieranie/wyszukiwanie zdjęć i kolorystyki pod istniejący szablon. - Tworzenie/wyszukiwanie/przerabianie ikon pod istniejący szablon. - Proste projekty topu strony. b. Uruchomienie: - Towarowanie szablonu w dostarczone treści. - Instalacja na serwerze konfiguracja domeny oraz odpalenie skrzynek. pocztowych. Wymagania: Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z WP Umiejętność kreatywnego myślenia. Zdolności komunikacyjne (wytłumaczyć trudne, chłopu na miedzy) ------------------------------ 3. SUPORT, BACK - Współprac...

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Proszę o wycenę audytu strony internetowej ( PageSpeed Insights, Search Control) i poprawę błędów w niej występujących.

  $155 (Avg Bid)
  $155 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Witam, stworzyłem stronę na wix, jest w zasadzie gotowa ale mam problem z podłączeniem bramki płatności. Skrill odrzucił nasz wniosek ( wielu ludzi ma z tym problem ). Udało się podłączyć payU natomiast możliwe są tylko płatności kartą. Chcemy zaoferować szybkie przelewy jak i płatności BLIK. Dodatkowo jako opcja chcielibyśmy dodać wysyłkę do paczkomatów co też nie jest możliwe na wix

  $165 (Avg Bid)
  $165 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę stworzenie strony produktowej dla Hulajnogi Elektrycznej, Posiadamy grafiki w wersji PNG Strona, która nam się podoba dla poglądu, czego oczekujemy to Bardzo prosimy o wycenę projektu

  $425 (Avg Bid)
  $425 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert

  Zlecimy tłumaczenie całej witryny (wszystkich podstron) na język angielski (amerykański angielski). Prosimy o wycenę na kontakt(małpka)asperIT.com. Tylko poważne oferty przez doświadczonych tłumaczy/nativ speaker'ów. Użytkownikom Google Translatora oraz DeepL z góry dziękujemy.

  $323 (Avg Bid)
  $323 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Dzień dobry, Poszukuję osoby, która zaimplementuje zmiany w kodzie HTML/CSS/JS na platformie Shoper w zakresie layoutu strony i cięcia grafik. Chodzi przede wszystkim o to, by banery wyświetlały się jeden pod drugim bez marginesów oraz by "pociąć" banery tak, by prawidłowo wyświetlały się na mobile. W odpowiedzi na ofertę zaproponuję krótką rozmowę na MS Teams (możemy nawet dziś po południu/jutro), w trakcie której omówię oczekiwane zmiany, mam je spisane. W razie potrzeby zlecenie możemy podzielić sobie na etapy. Uprzejma prośba o wskazanie w ofercie stawki godzinowej. Pozdrawiam

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Szukam osoby która zajmie się pozyskiwaniem klientów przez google oraz promowaniem google ads Moja firma zajmuje sie praniem tapcierki meblowej oraz dywanów Szukam osoby z doświadczeniem w tym zakresie Pozdrawiam

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Skrypt PHP Zakończone left

  Skrypt pobierający aktualny zakres sprzedaży ze strony neobus pl

  $36 (Avg Bid)
  $36 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Szukamy osób do zespołu programistów na stałe zlecenie ok 12 miesięcy, na czas budowy platformy crowdfundingowej. Osoby które zgrają się z zespołem i będą lojalne wobec firmy otrzymają propozycję stałej pracy na obopólnie ustalonych dogodnych warunkach. Osoby posiadające doświadczenie z zakresu: - AI - Blockchain - Front End Dev - Back End Dev - UI/UX/Projektowanie graficzne - Budowa kompleksowa platform społecznościowych - Zarządzanie zespołem developerskim - iOS/ Android Apps Budujemy obecnie zespół, prowadzimy rozmowy indywidualne. Szukamy osób które zaangażują się w projekt platformy od a-z i będą jej częścią. Po zrealizowaniu platformy dla osób chcących zostać w zespole na stałe przewidujemy częściowe udziały. Wynagrodz...

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Zlecę stworzenie prostej strony WWW dla firmy. Storna one page/wizytówka Przykładowa strona:

  $170 (Avg Bid)
  $170 Średnia Oferta:
  30 składanie ofert
  website modifications Zakończone left

  Witam, Prosiłbym o ofertę dotyczącą modyfikacji strony internetowej: Projekt graficzny jest gotowy, w wersji "light" i "dark mode". Obecnie używany template Wordpressa nie pozwala na proste wprowadzenie pożądanych zmian, stąd zakładam, że potrzebna będzie jego zmiana i dostosowanie ("child theme"); inne opcje też wchodzą w grę. Chętnie odpowiem na dalsze pytania. pozdrawiam Marek

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Hanna K. Zakończone left

  Witam, Prosiłbym o ofertę dotyczącą modyfikacji strony internetowej: Projekt graficzny jest gotowy, w wersji "light" i "dark mode". Obecnie używany template Wordpressa nie pozwala na proste wprowadzenie pożądanych zmian, stąd zakładam, że potrzebna będzie jego zmiana i dostosowanie ("child theme"); inne opcje też wchodzą w grę. Chętnie odpowiem na dalsze pytania. pozdrawiam Marek

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  zlece wykonanie strony www portalu z ogłoszeniami nieruchomosci integracje tpay, export kontakt tel

  $4012 (Avg Bid)
  $4012 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Zlecę wykonanie mikrousługi w języku php/java/python, która umożliwi dwie funkcje: logowanie się przez węzeł krajowy i powrót do strony, która wykona akcję wraz z danymi użytkownika, oraz umożliwi podpisywanie dokumentów przez profil zaufany i zwróci podpisany dokument do usługi, która wykona akcję

  $2097 (Avg Bid)
  $2097 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Szukam osoby, do stałej współpracy przy SEO dla mojej strony internetowej. Zasięg ogólnopolski. Zapraszam do kontaktu osoby posługujące się językiem polskim.

  $94 (Avg Bid)
  $94 Średnia Oferta:
  32 składanie ofert

  Jesteśmy nowym startup'em w dziedzinie suplementów diety dla ludzi. Potrzebujemy projekt opakowania (rebranding) Potrzebujemy logo Potrzebujemy strony www + sklep, w którym będzie w tej chwili jeden produkt. Szukamy osoby kreatywnej, z doświadczeniem w budowaniu brandu związanego z suplementami diety, projektowaniu opakowań, oraz stron www. Wybranej osobie prześlemy obecne opakowanie kartonowe jakie mamy, oraz logo, które jest do poprawy. Pozdrawiam, Marta

  $369 (Avg Bid)
  $369 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert
  Optymalizacja seo Zakończone left

  Optymalizacja wyszukiwania strony, pomoc w uzyskaniu poprawnych metapol dla sklepu internetowego z japońskimi kosmetykami

  $65 (Avg Bid)
  $65 Średnia Oferta:
  39 składanie ofert

  Zostal stworzony portal o tematyce fotograficznej. Jednakze jego funkcjonalność szwankuje i wymaga ingerencji doswiadczonego programisty.

  $532 (Avg Bid)
  Lokalna
  $532 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Poszukuję doświadczonej osoby/firmy, która przerobi gotową stronę wraz ze sklepem woocommerce w Wordpress, na inną branżę (zmiana kolorów, fontów, treści, drobne poprawki w konstrukcji strony).

  $430 (Avg Bid)
  $430 Średnia Oferta:
  40 składanie ofert

  Zlecę optymalizację tabel i poprawki w wyświetlaniu towarów. Np jest kilka towarów, które wyświetlają się po stronie klienta - sklep - a nie widać ich na zapleczu. Był multisklep i pewnie pozostały w tabelach po nim śmieci. Zaktualizowanie Prestashop 1.6 do najnowszej wersji 1.6. Kilka poprawek w wyświetlaniu strony głównej - np. zainstalowanie modułu z interaktywną mapą punktów. Prace bieżące przy skrypcie sklepu.

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która przerobi gotową stronę w Wordpress, na inną branżę (zmiana kolorów, fontów, treści, drobne poprawki w konstrukcji strony).

  $173 (Avg Bid)
  $173 Średnia Oferta:
  37 składanie ofert

  Nakazy pobrać dane z pliku excel i zaprezentować je na stronie. Dane powinny być pobierane przy każdorazowym przeładowaniu strony.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, Chcę na podstawie danych stworzyć dashboard dla właścicieli spółki. Pozdrawiam, Bartosz Mochocki Larmed Kraków

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Nakazy pobrać dane z pliku excel i zaprezentować je na stronie. Dane powinny być pobierane przy każdorazowym przeładowaniu strony.

  $125 (Avg Bid)
  $125 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Stworzenie ebooka od strony graficznej i edytorskiej (design/layout i redakcja) na podstawie dostarczonych treści.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert