Psd to htmlprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  5,000 psd to html znalezione projekty, cennik w USD

  Zlecę narysowanie 1 rysunku wg szkicu AI które będą wykorzystane jako etykieta na butelke wina / grzańca Rysunki muszą być wykonane w Photoshop lub Ilustartor pliki psd. wraz z warstwami , . plus plik z wykrojnikiem , tłoczeniem . Mają one przedstawiać : rysunek wg AI ze mianami do 10% . Idealnie jesli elementy na z górnej części szyjki będa czerpać z tradycji alpejskiej. Dodatkowo należy dopisać słowo ALPEJSKI . Nazwa wina to : GRZANIEC ALPEJSKI Zależy na zachowaniu klimatu, ciepła i relaksu przy domowym ognisku . Rysunek musi być wykonany w takim stylu (takie same pociągnięcia konturów używanie takich samych pędzli oraz kolorów pastelowych ) jak przykładowy rysunek w załączniku.

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Witam serdecznie. Posiadam grafikę w PSD i chciałbym z niej zrobić szablon html w załączniku przesyłam jak ma to wyglądać.

  $115 (Avg Bid)
  $115 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert
  $72 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  I'm interested in only polish and/or living in Poland developers. Foreigners won't be considered. TYLKO POLSKA Przygotowanie strony informacyjnej na podstawie gotowego graficznego projektu, wizualizacji PSD/JPG/PNG: - Cięcie, wyodrębnienie elementów z PSD - HTML, CSS, JS, PHP - Wordpress / Joomla

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  20 składanie ofert

  Dzień dobry, Poszukuję osoby, która zaimplementuje zmiany w kodzie HTML/CSS/JS na platformie Shoper w zakresie layoutu strony i cięcia grafik. Chodzi przede wszystkim o to, by banery wyświetlały się jeden pod drugim bez marginesów oraz by "pociąć" banery tak, by prawidłowo wyświetlały się na mobile. W odpowiedzi na ofertę zaproponuję krótką rozmowę na MS Teams (możemy nawet dziś po południu/jutro), w trakcie której omówię oczekiwane zmiany, mam je spisane. W razie potrzeby zlecenie możemy podzielić sobie na etapy. Uprzejma prośba o wskazanie w ofercie stawki godzinowej. Pozdrawiam

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Zlecę narysowanie 3 rysunków które będą wykorzystane w książce dla dzieci. Rysunki muszą być wykonane w Photoshop pliki psd. wraz z warstwami. Mają one przedstawiać : 1 rys. lodowy pokój : stół , krzesła, półka na książki , książki zrobione z lodu 2 rys. czekoladowy pokój : stół , krzesła , lampa szklanki , talerze sztućce zrobione z lodów małpka stojąca przy stole 3 rys. plac budowy placu zabaw : wywrotki , betoniarka , dźwig z konstrukcja do zjeżdżalni , koparka w której siedzi małpka Wszystkie rysunki muszą być wykonane w takim stylu (takie same pociągnięcia konturów używanie takich samych pędzli oraz kolorów pastelowych ) jak przykładowy rysunek w załączniku.

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Celem jest stworzenie logo dla projektowanego właśnie sklepu internetowego z meblami i wyposażeniem wnętrz arahome.eu. Wymagania: - Logo musi jednoznacznie ...wyposażeniem wnętrz arahome.eu. Wymagania: - Logo musi jednoznacznie wskazywać kategorię sklepu, - Musi być proste, - Musi się w nim znajdować w jakieś formie, w tym momencie nieokreślonej papuga ara, - Może nawiązywać do obecnego logo , - Musi być w różnych wariantach kolorystycznych, 1 ma być kolorowy, drugi ma się składać z kolorów dostępnych w logo , udostępnienie plików psd powinno jednak wystarczyć do edycji i dalszych zmian, - Idealnie gdyby miało kilka różnych wariantów układu w zależności od przeznaczenia. Przykłady odnośnie mogę udostępnić zainteresowanym.

  $66 (Avg Bid)
  $66 Średnia Oferta:
  48 składanie ofert

  Projekt nagłówka składającego się z: 1. Trzech kolumn tekstu na szarym tle: strona lewa - centralna - strona prawa (czcionki Lato light i Racing Sans One) 2. Grafiki- umieszczonej centralnie pod Grafika musi mieć zachowane proporcje. Całość musi mieć wspólną szerokość dostosowaną do ekranu.

  $192 (Avg Bid)
  $192 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Struktura Menu -> LEWA STRONA 8 pozycji PRAWA STRONA -> pokazuje zawartość wybranego MENU Dostarczam strukturę Menu oraz screenshoty jak to powinno wyglądać. Nawigacja powinna być dostępna przez klawiaturę.

  $158 (Avg Bid)
  $158 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Potrzebuje prosty ale ładny i czysty template pod coś co wyglądać ma dość podobnie do twitter lub czegoś co ma newsy które można komentować.

  $204 / hr (Avg Bid)
  $204 / hr Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  Szukam programisty html/css/jquery - zlecę zakodowanie projektu przygotowanego w PSD do HTML/CSS (bootstrap + jQuery) + responsive. Proszę o przykład kilku zrealizowanych projektów. Proszę o cenę z zakodowanie projektu: Do tego tematu dojdzie jeszcze kilka podstron (obecnie w fazie projektowania)

  $150 (Avg Bid)
  $150 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Jesteśmy Agencją Interaktywną i Software House. Wykonujemy serwisy internetowe budowane całkowicie od zera, lub projektowane w oparciu o zakupiony them HTML. W ramach tego zlecenia, na bazie projektu graficznego i kupionego szablonu Bootstrap trzeba zbudować szablon HTML strony internetowej przygotowany do podpięcia pod CMS. Szablon powinien być przygotowany tak, aby zespół programistów dostał gotowe, ułożone widoki podstron. Strona główna została nieznacznie przeprojektowana oraz zawiera kilka dodatkowych sekcji, których dany szablon nie posiada. Trzeba je będzie dopisać. Pozostałe działania do wykonania to to poskładanie z gotowych sekcji strony głównej, zmiana koloru przewodniego itp. Wymagania wobec developera: - Znajomo...

  $460 (Avg Bid)
  $460 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Html Games Zakończone left

  Witaj Ezz Eldin T., Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $258 (Avg Bid)
  $258 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, szukam osoby, która poprawi formatowanie stopki mailowej. Posiadam stopkę w formacie HMTL. Niestety w zależności od urządzenia (mobilne, pc), oraz stosowanych klientów poczty, stopka nie wyświetla się wszędzie prawidłowo. Zależy mi aby stopka prawidłowo była wysyłana i wyświetlana na wszystkich klientach łącznie z Microsoft Outlook.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę zakodowanie 5 podstron z pliku PSD do HTML/CSS

  $111 (Avg Bid)
  $111 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Na bazie projektu graficznego i kupionego szablonu na Templatemonster trzeba zbudować szablon HTML strony internetowej. Strona główna została nieznacznie przeprojektowana oraz zawiera 3 dodatkowe sekcje, których dany szablon nie posiada. Pozostałe elementy to poskładanie z nich strony głównej, zmiana koloru przewodniego itp. Wybrany szablon do przebudowy:

  $404 (Avg Bid)
  $404 Średnia Oferta:
  20 składanie ofert
  Koderzy CSS/HTML Zakończone left

  Poszukujemy osoby do stałej współpracy przy cięciu projektów z PSD do css/html. Responsywność, czysty kod - wymagane. Prosimy o oferty.

  $34 (Avg Bid)
  $34 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert
  kodowanie html Zakończone left

  Poszukujemy współpracownika do przygotowywania w html na użytek naszego CRM ofert biznesowych, @, korespondencji okolicznościowej, ale też zakodowania naszej nowej strony internetowej.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Zakoduj PSD do HTML Zakończone left

  Szczegółowe wymagania dot. projektu zostały opisane w tym dokumencie:

  $515 (Avg Bid)
  $515 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Dodanie funkcji wstrzymującą przewijanie stron e-gazetki i wyświetlenie boksu reklamowego. Gazetka używa js - (www:) Przykład e-gazetki poniżej: ,1475/#page/5

  $65 (Avg Bid)
  $65 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  PSD to HTML & CSS Zakończone left

  Szukamy osoby do współpracy, która z PSD zrobi HTML + CSS (fragment z artykułem). Zależy nam na tym, by zmiany dało się to wstawić na istniejącą stronę i by jednocześnie nie spowodowało to żadnych nieprzewidzianych zmian na tej stronie. Artykuły muszą być responsywne. Strona oparta na Bootstrap v3.3.7

  $108 (Avg Bid)
  $108 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert
  Szablon CSS/Html/JS Zakończone left

  Poszukuje osoby do odświeżenia szablony Szablon posiada czy segmenty serwisów: Serwis z artykułami, katalog firm, serwis ogłoszeniowy.

  $460 (Avg Bid)
  $460 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Konwersja rastrowy obraz w wektor. Podeślę .psd z obrazem

  $29 (Avg Bid)
  $29 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę stworzenie szablony strony prezentującej profil spółki giełdowej zawierający wykresy i dane finansowe. Szablon ma być stworzony w nowoczesnym minimalistycznym stylu, dostosowany do urządzeń mobilnych. Może być na bazie jakiegoś lekkiego frameworka css typu UIkit. Wykresy mają być prezentowane za pomocą darmowych frameworków np. Google Charts. Szczegóły oraz szkic szablonu przedstawię wykonawcy.

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Cześć, Potrzebuję stworzyć tabelę (6 boksów) w css/html na wzór projektu z grafiki. Otrzymaliśmy projekt od grafika, ale teraz musimy to przerobić.

  $22 (Avg Bid)
  $22 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Cześć, Potrzebuję stworzyć tabelę (6 boksów) w css/html na wzór projektu z grafiki. Otrzymaliśmy projekt od grafika, ale teraz musimy to przerobić. Proszę o kontakt [Removed by Freelancer.com Admin for offsiting - please see Section 13 of our Terms and Conditions] albo tutaj na portalu

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Poszukujemy do stałej współpracy frontend developera. Jesteśmy agencją interaktywną i software house. Obecne zlecenie obejmuje kodowanie projektu sklepu internetowego. Projekt dostarczamy w umówionym formacie. Jako efekt oczekujemy szablonu HTML/CSS/JavaScript, który nasz zespół podepnie pod silnik CMS. HTML Specjalizujemy się w stronach internetowych dobrze zoptymalizowanych pod kątem SEO. HTML musi więc spełniać wszystkie obecne normy i standardy. Poprawny semantycznie. Jeżeli tak wspólnie zdecydujemy, może być oparty o Bootstrapa. CSS Świetnie jeśli piszesz w lessie lub sassie. Wytyczne jak wyżej. Dbamy o poprawne pisanie kodu. JavaScript W projektach często osadzone są slidery/karuzele/lightboxy/paralaxy. Oczekujemy, że podepn...

  $410 (Avg Bid)
  $410 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Cześć, szukam osoby, która złoży projekt do HTML 5 z CSS (scss), js, wykorzystując bootstrap, koniecznie projekt musi być realizowany z uwzględnieniem zasad WCAG 2.1 na poziomie AA (obligatoryjne). Projekt HTML musi zawierać wszystkie niezbędne elementy typu hover, focus Pliki są dostępne w .psd w wersji desktopowej, wersja RWD leży po stronie Wykonawcy. Liczy się terminowość oraz dokładność, pliki będą sprawdzane pod kątem technicznym oraz wizualnym (plik .jpg będzie nałożony na plik html aby sprawdzić poprawność złożenia).

  $479 (Avg Bid)
  $479 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Celem jest przygotownie wzorców html podstawowych ekranów aplikacji zamawiania fachowca. Technologia wykonania: html5 + Bootstrap + Vue.js. Część serwerowa nie jest częścią projektu. Wszystkie informacje w załączonych plikach

  $1064 (Avg Bid)
  $1064 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  PSD to HTML Zakończone left

  ok. 20 unikalnych widoków z PSD do HTML. Klasyczny sklep: listing produktów, produkt, filtry po kolorze, blog - lista artykułów + artykuł, ścieżka zakupowa. Szczegóły doślę dla zainteresowanych. Realizacja: od razu.

  $473 (Avg Bid)
  $473 Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  Strona www jest na wordpresie - potrzebuję ją wrzucić do html - statyczną, dobrze zoptymalizowaną, pod przeglądarki mobilne.

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Zlecę wykonianie grafiki wg projektu PNG w Photosop/Corel w dużej rozdzielczości. Oczekuję minimum 8400x6000px 300dpi PSD + JPG/PNG

  $35 (Avg Bid)
  $35 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Zlecę wykonanie poprawek / dodatkowych funkcji w autorskim systemie magazynowym online. Mam wygenerowany dokument WZ. Potrzebuję z niego wygenerować PDF i wysłać bezpośrednio do klienta jako załącznik. Z kilku dokumentów WZ potrzebuję wygenerować fakturę zbiorczą. System do faktur też jest autorski w tym samym systemie. Proszę o oferty.

  $106 (Avg Bid)
  $106 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert
  Utworzenie maila w HTML Zakończone left

  Zatrudnimy osobę, które przygotuje dla naszej firmy szablon maila w języku HTML. Projekt maila jest gotowy, wymaga ewentualnych poprawek. Potrzebujemy 4 maile na bazie tego samego szablonu, lecz z innymi zdjęciami. Chcielibyśmy aby również mail posiadał odnośniki zarówno do załączników w PDF jak i do strony internetowej, a także stopkę, w której znajdowałyby się odnośniki do mediów społecznościowych oraz podstawowe informacje o firmie.

  $55 (Avg Bid)
  $55 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, zlecę przygotowanie nowego layout dla strony Na pewno potrzebuję stron: - główna - wynik wyszukiwania - zamówienie (z opcjami wyboru, daty, godziny, rodzaju usługi, odbiorcy usługi, trybu re...usługi, odbiorcy usługi, trybu realizacji (online/na miejscu) i opisem usługodawcy - koszyk i formularz płatności - zarządzanie rezerwacją (logowanie + zmiana daty/anulowanie) - strony z tekstem - formularza kontaktowego Strona będzie posiadała więcej niż jedną wersję językową, więc także dropdown (lub button) z wyborem języka Może być samo PSD, ale idealnie by było gdybym mógł otrzymać pocięty responsive HTML (a całkiem idealnie gdyby było to na bootstrapie). Dopuszczam możliwość zmiany logo i kolorów jeśli będą lepiej pasowały.

  $512 (Avg Bid)
  $512 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Szukam osoby, która przekształci projekt strony internetowej w PSD to szablonu Wordpress. Strona powinna być responsywna.

  $185 (Avg Bid)
  $185 Średnia Oferta:
  23 składanie ofert

  Zlecę kodowanie LANDING PAGE do HTML. Szybka realizacja.

  $71 (Avg Bid)
  $71 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, szukam osoby do pocięcia nie dużego designu strony głównej z projektu .psd na html w pełnej responsywności.

  $125 (Avg Bid)
  $125 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert
  Programiści PHP Zakończone left

  Poszukujemy do stałej współpracy programistów PHP/MySQL (tylko z językiem polskim). Minimalnie 40h w miesiącu. Opcjonalnie: Mile widziana znajomość frameworków: Phalcon, Laravel. Mile widziana umiejętność kodowania z PSD do CSS/HTML.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Kilka stron do E-commerce projektu.

  $27 / hr (Avg Bid)
  $27 / hr Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Cześć! Mam prośbę o wykonanie responsywnej tabelki z układem elementów i wyglądającej tak jak na załączonych jpg. Do każdej nazwy stylu CSS poproszę dodać x na początku, żeby nie kolidowały z istniejącymi już na stronie. Wystarczą mi 2 wiersze tabelki z różnym tłem. Skalowanie responsywne tabletki tak jak w tytułach załączonych plików jpg. Oryginał tabelki można zobaczyć na Treść i logo w każdym wierszu może być takie same.

  $19 (Avg Bid)
  $19 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Witam, Posiadam wireframe-y oraz zakupiony szablon na https://wrapbootstrap.com. Należy przygotować tabelki/strony z podglądem - zgodnie z wireframe-em. Proszę podać stawkę godzinową, ilość dostępnych godzin w miesiącu, czy jest możliwość wystawienia faktury. Chętnie zobaczę już przygotowane pracę w htmlu. W dłuższej perspektywie, możliwość zatrudnienia na full time, 100% zdalnie. Pozdrawiam

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Cześć, poszukuję doświadczonego developera frontendowego, do dokończenia projektu strony www - stronka statyczna (html). Stronka oparta o Bootstrap, zakodowana zgodnie ze sztuką. Wymagana jest znajomość bo strona jest oparta o ten skrypt. Zakres prac: - zakodowanie karty aktualności - tytuł, formatowanie treści, data, zdjęcie. - podpięcie i walidacja formularza - dopracowanie animacji elementów np. button, dopracowanie przejść pomiędzy stronami (swup) - wdrożenie animacji typu entry - scrollujemy i elementy kontentu pojawiają się w odpowiednim momencie (chodzi o wdrożenie, dopracowaniem animacji zajmiemy się wewnętrznie) Zwracamy dużą uwagę na dokładność

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...Przesyłam projekt w formacie .PSD > Ty zapoznajesz się z projektem, omawiamy szczegóły > Realizujesz projekt w formacie strony internetowej. Aktualnie strona korzysta z: Reacta, Reduxa i SASS. Zaprogramowany re-brand zostanie później przekazany do developerów zajmujących się stroną, aby to oni wdrożyli ją do serwisu. Nie programujemy więc żadnych eventów po kliknięciu itd. Sama, czysta warstwa graficzna. Pracę możemy zacząć już od jutra, realizacji projektu potrzebujemy natychmiast, jednak nie śpieszymy się. Stawiamy na dokładność i precyzję wykonanej strony. Planujemy zająć Tobie dużo czasu w całym Czerwcu. Jeżeli będziesz sprawną osobą, z pełnymi kompetencjami, będziesz rzetelnie pracował i po prostu się dogadamy, nie będzie problemu ...

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...Przesyłam projekt w formacie .PSD > Ty zapoznajesz się z projektem, omawiamy szczegóły > Realizujesz projekt w formacie strony internetowej. Aktualnie strona korzysta z: Reacta, Reduxa i SASS. Zaprogramowany re-brand zostanie później przekazany do developerów zajmujących się stroną, aby to oni wdrożyli ją do serwisu. Nie programujemy więc żadnych eventów po kliknięciu itd. Sama, czysta warstwa graficzna. Pracę możemy zacząć już od jutra, realizacji projektu potrzebujemy natychmiast, jednak nie śpieszymy się. Stawiamy na dokładność i precyzję wykonanej strony. Planujemy zająć Tobie dużo czasu w całym Czerwcu. Jeżeli będziesz sprawną osobą, z pełnymi kompetencjami, będziesz rzetelnie pracował i po prostu się dogadamy, nie będzie problemu ...

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Poszukujemy do stałej współpracy osoby do pisania czystego kodu html/css - lekkiego szybkiego z PSD. Proszę o oferty cenowe za 1 stronę PSD, szczegóły pierwszego projektu przedstawię wybranym ofertenom.

  $46 (Avg Bid)
  $46 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  poszukuję programisty który będzie regularnie tworzył kreacje mailingowe w html dla potrzeb firmy mającej własny brand z motoryzacji. więcej informacji mailowo: (Removed by Freelancer.com Admin)

  $118 (Avg Bid)
  $118 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Wymagania wyślę w prywatnej wiadomości

  $90 (Avg Bid)
  $90 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Mailing HTML Zakończone left

  Poszukuję osoby która przerobi załączonego PDFa na HTMla do wysłania w formie mailingu. Możliwa współpraca długoterminowa.

  $28 (Avg Bid)
  $28 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  TYLKO Z POLSKI OFERTY! Zlecę stworzenie sklepu (księgarni internetowej) na platformie Prestashop lub IdoSell Sell lub innej platformie takiej na której abonament miesięczny nie kosztuje "milinów monet" Księgarnia asortyment będzie pobierała z 2 hurtowni. Jak również będzie połączona z programem magazynowym (obecnie jest to wfirma) i będzie również prezentowany stan towarów dostępnych w ciągu 24h. - możliwość rezygnacji z wfirma jeżeli platforma oferuje wbudowane zarządzanie fakturami i gospodarką magazynową lub zamiana na Subiekt lub Optima jeżeli integracja z magazynem wfirma przez API będzie zbyt kosztowna. API wfirma oferuje możliwość sprawdzania tylko stanów dostępnych więc nie ma sensu odpytywać całej bazy produktów ...

  $2142 (Avg Bid)
  $2142 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert