Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  6,569 sqlite znalezione projekty, cennik w USD

  Program w Visual Studio, któy będzie generował i wysyłał wiadomości na email. Program ma zawierać bazę danych Sqlite i wysyłał wiadomości na email. W bazie mają być zawarte licencje (dowolny typ licencji). Jeżeli licencja wygasa, to program ma generować automatyczną wiadomość na email. Dokumentacja ma zawierać działanie i opis ważniejszych funkcji w programie/bazie danych.

  $102 (Avg Bid)
  $102 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...7) GUI w języku angielskim Aplikacja musi być kompilowalna w środowisku Microsoft Visual Studio Community 2017 (jeśli to ma znaczenie to wersja 15.4.4) Pożądany język: Visual C# Funkcjonalność prawie analogiczna do z kilkoma zasadniczymi różnicami funkcjonalnymi: -zapis danych ma się odbywać nie do pliku, ale do plikowej bazy danych (np. MS Access, SQLite lub tym podobne, do uzgodnienia) -wczytywanie przy uruchamianiu ustawień aplikacji związanych z użytkownikiem który uruchamia aplikację (jak logowanie się, ale bez hasła, tylko podawanie nazwy, albo wybór z listy użytkowników) -aplikacja nie musi wykonywać rzeczywistego odczytu danych z urządzenia. Funkcja odczytu danych z urządzenia może czytać dane z jakiegoś symulatora albo pliku, ale w t...

  $498 (Avg Bid)
  $498 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert
  Eksport strony DRUPAL Zakończone left

  Posiadam szablon wykonany w systemie Drupal oraz postawiony na zewnętrznym serwerze testowym. Zlecę przeniesienie szablon na serwery firmy ehost.pl. Przy czym potrzebuję wgrania 3x tego samego szablonu i dopisanie do 3 różnych sub-adresów. Najlepiej na bazie SQLite (ponieważ serwer obsługuje 2 bazy danych MySQL). Założeniem jest powstanie 3 osobnych stron typu wizytówka opartych o ten sam szablon.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Program do: 1 - wprowadzania danych: data, numer rachunku lub inny tekst, kwota, uwagi. 2 - generowania na podstawie danych tabel w HTML z podziałem na miesiące, wpłaty i wypłaty. Wymagania: Delphi XE8 z FireDac. Baza danych SQLite.

  $54 (Avg Bid)
  $54 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Przygotowanie aplikacji w WPF .NET dla Windows. Użycie jednolitego nowoczesnego layoutu dla całej aplikacji. Przez layout rozumie się np. Modern UI for WPF Templ...Aplikacja ma z podłączonego do komputera smartfona pobrać wszystkie zdjęcia z odpowiedniego katalogu (aplikacja ma sama wyszukać odpowiedni katalog po nazwie i się zapytać użytkownika czy katalog jest poprawny z możliwością zmiany katalogu) i zapisać wszystkie zdjęcia na dysku. Następnie zdjęcia te można przeglądać i edytować. W katalogu z którego pobierane są zdjęcia pobrana jest baza danych SQLite. Zdjęcia są ze sobą pogrupowane zgodnie z zapisami w bazie. Można zmieniać parametry zapisane w bazie. Zdjęcia można edytować. Edycja zdjęć polega na dodaniu do zdjęcia tekstu, przycięcie zdjęcia.

  $665 (Avg Bid)
  $665 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam, potrzebuje prostej aplikacji, która otwiera dwa pliki db3 (o takiej samej strukturze) porównuje rekordy na podstawie pola "model" jesli są rozne kopiuje cały rekord z bazy2 do bazy1. To tyle. Pliki bazy do wyboru z poziomu aplikacji.

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Zlecę napisanie poniższej procedury w Visual Basic 2010 Express. Formatka z buttonami: nowy projekt otwórz projekt otwórz plik graficzny .jpg zapisz projekt wyślij dane do pliku pobierz dane z pliku oraz polem do wyświetlania poniższych danych w textbox(dane typu tablica lub point wyświetlane w combobox) Zmienne...projekt} otwiera plik do odczytu i umożliwia pobieranie z niego rekordów danych wg nr ze zmiennej_porzadkowej i wyświetlanie w okienkach textbox pobieranie i wyświetlanie tych danych było by po kliknięciu buttona {pobierz dane z pliku} Program powinien korzystać z kontrolek openfiledialog i save oraz obsługiwać błędy związane z otwarciem plików i końcem pliku itd. Plik może być zbliżony do XML SQLite lub jakikolwiek innym wg...

  $32 (Avg Bid)
  $32 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Uporządkowanie, podniesienie wydajności i maintenance skryptów produkcyjnych. Skrypty dotyczą produkcji i oprogramowania urządzeń embedded. Wykorzystywany jest bash, php, mysql, sqlite, git.

  $1225 - $2450
  Wyróżniony
  $1225 - $2450
  0 składanie ofert
  Serwer danych Zakończone left

  Potrzebujemy kogoś do napisania oprogramowania na sprzęt Intel Edison Ogólne wymagania: - Oprogramowanie musi być stworzone na środowisko linux (yocto). - Do oprogramowania konieczne będzie stworzenie bazy danych (SQlite lub SQL) - Jedna z części oprogramowania to serwer http, który umożliwiał będzie graficzną interpretacją wyników pobieranych z bazy danych oraz generowanie i wysyłanie raportów - Poprzez serwer możliwa będzie zmiana parametrów pracy Intel Edsion - Modyfikacja pól z bazy danych realizowana będzie poprzez serwer http.

  $1333 (Avg Bid)
  $1333 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Pomoc w pisaniu lub też całkowite napisanie pracy. Program został napisany w androidzie na komórkę, do tego zostały użyte bazy danych SQLite. Praca ma mieć od 30 do 40 stron. Program został już prawie cały napisany, szczegóły proszę na priv.

  $211 (Avg Bid)
  $211 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Zlecę wykonanie serwisu www w PHP dostępnego tylko po zalogowaniu. Użytkownik, za pomocą formularza i/lub za pomocą RESTowego API wrzuca dane z zewnętrznej aplikacji do serwisu. Serwis przetwarza te dane i wyświetla statystyki w formie wykresów np Google Charts. Dane zapisywane są w formie plików SQLite. Zleceniobiorca otrzyma zbiór komend SQLowych, które zwrócą wyniki niezbędne do wyświetlenia wykresów. Zleceniobiorca otrzyma szablon graficzny serwisu w formie uniwersalnego template'u bootrapowego i będzie go musiał sam dostosować do potrzeb serwisu. Serwis zakłada użycie komponentów Bootstrapowych - grafika nie powinna więc stanowić w tym projekcie problemu. Tam gdzie się tylko da - zleceniodawca powinien używać open sourc...

  $1153 (Avg Bid)
  $1153 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Poszukujemy kogoś kto wykona aplikacje na Android wraz z całą oprawą graficzną. Aplikacja w miarę prosta. Ma informować użytkownika że znajduję się nie daleko jakiś współrzędnych, oraz że minął współrzędne i ile jest od tego punktu i jaki czas minął. Współrzędne i nazwy kategorii ma pobierać z SQLite do którego będzie się wgrywało nowe punkty. Dodatkowo aplikacja ma mieć opcje w której użytkownik może sobie wybrać odległości i jakie kategorie mają się informować.

  $497 (Avg Bid)
  $497 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Witam, zlecę wykonanie prostego skryptu PHP, który z wcześniej przygotowanej bazy sqlite, będzie prezentował produkty. Widoki, które trzeba stworzyć: 1. strona główna - losowe produkty z bazy 2. Podstrona kategorii - listowanie produktów wraz z paginacją 3. Podstrona produktu - wyświetlenie informacji z bazy takich jak opis, tytuł cena, link oraz zdjęcie Baza sama w sobie jest prosta, do tego projektu będą potrzebne 2 tabele, produkt i kategorie. Do systemu należałoby stworzyć 10 ładnych szablonów graficznych, mogą być, ale chciałbym żeby zostały wyszukane przez zleceniobiorcę. Dodatkową funkcją miało by być zespinowanie tekstu w formacie {a|b|c}, który znajduje się w odpowiednim polu w tabeli produktu oraz zapisanie go w polu opis w t...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukuje programisty ktory zrobi prosty serwis na androida ktory bedzie zabijac aplikacje przy uruchomieniu. Np. ktos chce otworzyc apikacje mail, albo worda, to serwis go od razu zabije. Dodatkowa rzeczy ktora mam nadzieje da sie zrobic to moc filtrowac jaki rodzaj aplikacji moze byc uruchomiony a jaki nie. Serwis ma jeszcze odczytywac pewne dane z bazy sqlite.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Potrzebuję programisty python do: - rozwijania aplikacji python+wxPython + postgresql/sqlite, - rozwijania backendu napisanego w django+mysql+celery, W pracy będzie używany Mercurial, środowisko pracy - Linux. Choćby szczątkowa znajomość PHP/HTML jest mile widziana, jako że backend będzie współpracował z aplikacją napisaną w PHP. Szacowane obłożenie pracą - 20h/tydzień. Proszę o określenie stawki za godzinę.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert
  115599 C# AutoFac Zakończone left

  Na bardzo pilnie potrzebna prosta aplikacja, która będzie logowała aktywność użytkownika. Koniecznie musi spełniać następujące wymagania: - C# - WinForms - korzystać z biblioteki AutoFac () - zapisywać logi do pliku tekstowego (txt, xml, ...) oraz do SQLite - musi być możliwość dodawania kolejnych metod zapisu, bez zmieniania struktury istniejących metod/klas Przykład: Aplikacja posiada button1, button2 oraz textbox. Po naciśnięciu button1 do logu powinna zapisać się informacja o tym fakcie. Po naciśnięciu button2 go logu zapisywana jest zawartość textbox'a. Czas na wykonanie zadanie: kilka godzin.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...odpowiedzialna będzie za projektowanie aplikacji internetowych, rozwijanie autorskiego systemu CMS, system e-commerce oraz systemu CRM. Wymagania : kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji internetowych biegła znajomość PHP5 bardzo dobra znajomość programowania obiektowego, w tym znajomość popularnych wzorców projektowych biegła znajomość baz danych MySQL/SQLite bardzo dobra znajomość systemu szablonów SMARTY bardzo dobra znajomość HTML/CSS dobra znajomość JS (w tym biblioteki jQuery) umiejętność pisania czystego/semantycznego kodu umiejętność korzystania z biblioteki PEAR/PECL znajomość zagadnień bezpieczeństwa i umiejętność zabezpieczenia tworzonych aplikacji przed ewentualnymi atakami ...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Zlecę program w C++, który zmodyfikuje plik .sqlite (doda np. nowy row do istniejącego). Oprócz tego zmodyfikuje plik o odpowiednim formacie. Program ma mieć dużą kompatybilność wstecz (Windows XP - Windows 8). Nie może korzystać z zewnętrznych bibliotek, których w łatwy sposób nie można doinstalować (np. dokopiować), jak .net framework.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, Zlecę napisanie skryptu na bazie dotclear, który automatycznie pobiera treść z RSS-ów na stronie (i innych tego typu), a następnie pobiera pełne artykuły, tłumaczy wszystko przez i zapisuje w bazie sqlite. w drugiej opcji zeby treść mogłabyć pobrana z wywołaniem crona na zadany adres przykł a automat by przeszkuwiał i zapisywał podstrony przykł do przykł 345.php. Wbudowany RSS dla najnowszych artykułów i pingowanie. Generator Mapy Stron w formacie xml, z dodaniem kolejnej strony sitemap po 5000 linkach, oraz tak żeby po przekroczeniu 10mb, były kasowane najstarsze linki do podstron. przykład i na niej linki ... i każda z tych przykładowych 1000

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam! Posiadam skrypt oparty na javascripcie i PhantomJS Baza sqlite Wykonuje on: -Zakładanie kont -Pobieranie plików z określonych linków z pliku -Rozwiązywanie captchy za pomocą Co trzeba zmienić dopisać by wykonywało automatycznie: -Wgranie określonych plików na określone konta -Chomikowanie plików z innych kont -Określenie ile razy plik może zostać ściągnięty(teraz ściąga, aż nie usunę wpisu pliku) -Dodanie nowego systemu rozwiązywania captch np. Zależy mi na czasie i na profesjonalnym wykonaniu. Płacę dobrze, a przynajmniej tak sądze. W razie pytań: @ lub 10141422

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Poszukujemy webmastera/webdevelopera do pracy/współpracy przy cięciu layoutów stron www/sklepów internetowych. Opis stanowiska : osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za cięcie layoutów graficzn...czytania dokumentacji technicznej umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i czynna chęć rozwoju zawodowego umiejętność pracy w zespole systematyczność i samodyscyplina dyspozycyjność, zaangażowanie i motywacja do pracy dobra organizacja pracy Dodatkowym atutem będzie : znajomość języka PHP znajomość systemu szablonów SMARTY znajomość obsługi baz danych MySQL/SQLite znajomość technologii AJAX znajomość systemu operacyjnego Linux Praca stała na umowę o pracę - Lublin lub wsp&oa...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Oferuję: 1. współpracę z dotychczasowym zespołem, przy ukończeniu aplikacji pisanej w c# pod bazy SQLite; 2. współpracę przy tworzeniu nowej aplikacji (usługi) na komputery klienckie, które będą łączyć się z komputerem-adminem (albo sieć LAN albo przez serwer w internecie); 3. Praca w wymiarze 8 godzin, 5 dni w tygodniu (zdalna - przy użyciu chata wewnętrznego + skype + mail). Wymagania niezbędne: 1. wykształcenie informatyczne, bądź w trakcie zdobywania takowego; 2. doświadczenie przy aplikacjach c# lub c(do poświadczenia); 3. komunikatywność; 4. punktualność i rzetelność (jedno spóźnienie i wylot). Dodatkowo (nie wymagane): 1. zamieszkanie w Poznaniu/okolicach ew. wielkopolska; 2. biegła znajomość j. angielskiego (poświadczona) 3. umiejętności graficz...

  $1744 (Avg Bid)
  $1744 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Zlecę napisanie fragmentu aplikacji w C++ (preferowany) lub C# do blokowania wyświetlania stron internetowych z predefiniowanej listy 3 mln stron z bazy danych SQLite. Kod ten powinien działać na Windows XP/Vista/7.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ... kandydatów/firm). Na każdym etapie pracy musi być zapis do bazy, jeżeli użytkownik popełni błąd to będzie zgłaszał do poprawki. 1. Dodawanie kandydatów (imię, nazwisko, wiek, płeć, adres zamieszkania, rejon, tel kom, email, języki obce, nr paszportu, data rejestracji, narodowość, grupa (branża/rodzaj pracy), nazwa pracodawcy (wybór z grupy). 2. Backup/zapis bazy kandydatów (pliki XML, TXT, SQLite) 3. Program/skrypt musi dzielić wprowadzonych kandydatów na poszczególne grupy/firmy. 4. Przydzielanie nowo dodanych kandydatów do jednej z wcześniej utworzonych grup/firm. 5. Analogiczna procedura przy dodawaniu firm ( nazwa pełna, adres, miasto, państwo, kod pocztowy, branża/grupa, tel kom, email, osoba kontaktowa, NIP, Regon/nr reje...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Nawiążę współpracę z progra...komputerowych. Konieczna znajomość biegła: HTML, XML, CSS, JSON, SQL, JavaScript (+ biblioteki, frameworki), PHP (framework), MySQL i/lub PostgreSQL, Znajomość platform: Linux, Windows Niezbędne doświadczenie (portfolio) w tworzeniu systemów zarządzania treścią, budowaniu złożonych stron internetowych, portali Mile widziana doświadczenie w pracy z (wybiórczo): Google Android, Phonegap, jQuery Mobile, Qt, SQLite, ActionScript, animacje Flash Preferowane wykształcenie informatyczne lub pokrewne (np. zarządzanie w informatyce) CV wraz z portfolio proszę przesyłać na adres: kasia@, w tytule maila proszę podać nick z portalu Proszę o podanie ceny netto za miesiąc współpracy (ryczałt) na powyższych warunkach.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam wszystkich, potrzebuje program, który wykorzystuje algorytm Naive Bayes. Szczegóły: 1. do programu dodajemy studentów (imie, nazwisko, wiek, płeć, wybrany język obcy (ang, nie, fra)) 2. zapis bazy studentow, (plik txt, sqlite itp) 3. implementacja algorytmu Naive Bayes, który dzieli wprowadzonych studentów na grupy (rowniez zapis do bazy) 4. przydzielanie nowo dodanych studentow na podstawie Naive Bayes do jednej z wczesniej utworzonych grup 5. możliwość wydrukowania listy wygenerowanych grup kontakt: sadoh21@ gg: 6048636

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam. Zlecę wykonanie pierwszego etapu gadgetu dla Windows (Vista/7, 32/64bit) [Jako gadgets mam na myśli coś takiego: ] Wymagania: - Gadget (dokładnie jeden plik ) - Instaluje się przez kliknięcie i wybranie Install. - Gadget potrafi się połączyć do bazy SQLite znajdującej się w pliku %TEMP%/ (gdzie %TEMP% to katalog tymczasowy bieżącego użytkownika) - plik może nie istnieć, w takim wypadku powinien być utworzony pusty. - W bazie jest dokładnie jedna tabelka - CREATE TABLE test ( xxx int ); - Gadget ma pole tekstowe (INPUT) i dwa guziki: - [Dodaj], którzy dodaje losową liczbę z przedziału -100, 100 do tabeli test. - [Suma], który wpisuje do INPUT sumę liczb z tabeli test. Technologia

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...kraju i za granicą, poszukuje: PROGRAMISTÓW PHP My: budujemy aplikacje głównie w PHP/MySQL z wykorzystaniem wzorca MVC pracujemy w środowisku Unix/Linux wykorzystujemy metodologię i oprogramowanie zarządzania projektami oraz systemy kontroli wersji (Svn i Git) Od Ciebie oczekujemy: znajomości PHP (obiektowego) znajomości relacyjnych baz danych (MySQL, Postgres, Firebird, SQLite) znajomości Javascript, jQuery znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i czytanie dokumentacji Mile widziane: znajomość frameworków PHP (Zend Framework, Kohana i innych) znajomoość wzorców projektowych znajomość (X)HTML/CSS (w tym HTML5 i CSS3) znajomość innych języków programowania (Java, Perl, Python)...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam jak w temacie mam plik i jest ona sqlite3 i potrzebuje wyeksportować ją do mysql z polskimi znakami bo narazie z tym mam problem. Wiecej info na gg 1977974

  $46 (Avg Bid)
  $46 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Jesteśmy na etapie realizacji aplikacji w języku C#. Do aplikacji wykonany został aktualizator, instalka i przydzielacz licencji powiązany z php i serwerem. Obecnie zajmujemy się dopisaniem reszty aplikacji głównej. Obecnie nad aplikacją pracują 2 osoby (z czego jedna tak na prawdę obsługuje C#). Najchętniej podejmę współpracę: - z kimś ...Obecnie nad aplikacją pracują 2 osoby (z czego jedna tak na prawdę obsługuje C#). Najchętniej podejmę współpracę: - z kimś z Wielkopolski (najlepiej Poznań) - młody i zdolny, niekoniecznie z dyplomem czy referencjami - dysponującym czasem - termin oddania ustaliliśmy na 1 lutego i chcemy go dotrzymać. Zachęcam do kontaktu. Aplikacja nie jest jakaś specjalnie wymagająca. Baza danych oparta na SQLite, trochę wsp&oac...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam Drodzy rodacy, tematem dzisiejszego zlecenia jest utworzenie strony posiadajacej 20 podstron. Na każdej podstronie zdjęcie oraz tekst (ponad 1000 znaków), optymalizowane pod słowa kluczowe. Jak najwyższy współczynnik tekstu do kodu (maksimum tekstu). Całość oparta na darmowych szablonach, które powinny być w miare łatwo zmieniane. Strona może być oparta na bazie sqlite i prostym cms lub plikach php, pełna dowolnośc. Jednak musi to być tak zrobione żeby można było dodać łatwo następne podstrony. Oczekuje na propozycje cenowe zawierajace cenę wykonania strony wraz z unikalnymi tekstami wg podanej specyfikacji. Do wykonania około 50 stron.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert
  92501 Programista php Zakończone left

  Witam Poszukuję programisty php+sqlite do dokończenia projektu. Co trzeba zrobić opisałem w liście poniżej, są to rzeczy jakie trzeba panleu poprawić i dorobić nowe opcje do Panelu(zakładki). Bardzo ważnym czynnikiem jest cena. Lista: -zrobienie opcji katalogowania stron z systemu(wybieram stronę która ma zostać katalogowana coś, ala SeoBohater) -jak coś nie działa to żeby był komunikat a nie tylko sam błąd error ... tylko żeby mówił w czym problem. -swl tak żeby była tabelka gdzie jaki plik dodano oraz wgrywanie pliku z serwera na podstrony a nie z komputera jak do tej pory, w tabelce żeby pokazywało co na poszczególne mini strony wgrano, możliwość ich usuwania z serwisów i wgrywania, dogrywania nowych paczek, -opcja czyszczenia bazy ...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam Poszukuję programisty php+sqlite do dokończenia projektu. Co trzeba zrobić opisałem w liście poniżej, są to rzeczy jakie trzeba panleu poprawić i dorobić nowe opcje do Panelu(zakładki). Bardzo ważnym czynnikiem jest cena. Lista: -zrobienie opcji katalogowania stron z systemu(wybieram stronę która ma zostać katalogowana coś, ala SeoBohater) -jak coś nie działa to żeby był komunikat a nie tylko sam błąd error ... tylko żeby mówił w czym problem. -swl tak żeby była tabelka gdzie jaki plik dodano oraz wgrywanie pliku z serwera na podstrony a nie z komputera jak do tej pory, w tabelce żeby pokazywało co na poszczególne mini strony wgrano, możliwość ich usuwania z serwisów i wgrywania, dogrywania nowych paczek, -opcja czyszczenia bazy oraz zg...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam Poszukuję programisty php+sqlite do dokończenia projektu. Co trzeba zrobić opisałem w liście poniżej, są to rzeczy jakie trzeba panleu poprawić i dorobić nowe opcje do Panelu(zakładki). Bardzo ważnym czynnikiem jest cena. Lista: -zrobienie opcji katalogowania stron z systemu(wybieram stronę która ma zostać katalogowana coś, ala SeoBohater) -jak coś nie działa to żeby był komunikat a nie tylko sam błąd error ... tylko żeby mówił w czym problem. -swl tak żeby była tabelka gdzie jaki plik dodano oraz wgrywanie pliku z serwera na podstrony a nie z komputera jak do tej pory, w tabelce żeby pokazywało co na poszczególne mini strony wgrano, możliwość ich usuwania z serwisów i wgrywania, dogrywania nowych paczek, -opcja czyszczenia bazy oraz z...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji dla Windows (GUI) w środowisku Visual Studio 2008/2010 (C++/C#). Aplikacja: -wyciąga szereg informacji z systemu (na podstawie rejestru, wywołań systemowych, aplikacji powłoki, konsoli wmi, innych źródeł) - parsuj...dla Windows (GUI) w środowisku Visual Studio 2008/2010 (C++/C#). Aplikacja: -wyciąga szereg informacji z systemu (na podstawie rejestru, wywołań systemowych, aplikacji powłoki, konsoli wmi, innych źródeł) - parsuje wyniki - odpowiednio je formatuje - przedstawia w zjadliwej formie na ekranie (tabele, sortowanie, filtrowanie, zapis) - analizuje pliki aplikacji zew. (np. pliki z bazami sqlite) - pozwala na zapis raportów w html Szczegóły przedstawię wybranym zleceniobiorcom. Proszę o oferty freelan...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...wydarzenie, 7 tydzień) wraz z jakimiś id. Użytkownicy będą mieli powiązania user<->rodzaj wejściówki. Statusy użytkownikół będą predefinowane w aplikacji (4-5 statusów na sztywno). Format wgrywanego pliku jest już do ustalenia Może to być XML, JSON, YAML w zależności od tego jaki format byłby najwygodniejszy dla kodera. :) - wgrane dane powinny być przekształcone na jakąs lokalna bazę np. SQLite, żeby łatwo operować danymi. Każde wydarzenie powinno mieć osobną bazę/plik z bazą. - w jakiś sposób powinny być statystki proste (ilość wydarzeń w bazie, ilosc podłaczonych klientów z nazwami/ip) - w dowolnym momencie powinna być możliwośc eksportu danych wydarzenia do takiego samego formatu pliku, jak plik wejściowy. Założenia dla klienta: ...

  $68 (Avg Bid)
  $68 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  84330 cms SQLite Zakończone left

  Witam, Mam do zaoferowania CMS SQLite + 30 szablonów tematycznych. Szablony fajne tematyczne + modół terminarza kontaktu newslettera *Nielimitowana ilość stron i podstron *Dodawanie/usuwanie/edycja podstron *Aktywacja/dezaktywacja wyświetlania podstron *Zmiana pozycji stron/podstron *Ustalanie miejsca wyświetlania przycisków podstron *Edytor WYSIWYG *Ustalanie tytułów, opisów i słów kluczowych dla każdej podstrony osobno *Bezpieczny formularz kontaktowy *Prosta zmiana adresu e-mail formularza kontaktowego *Dodawanie kodu statystyk za pomocą panelu *Funkcjonalny terminarz z wyświetlaniem ważnych zdarzeń, np. w firmie (aktywacja/dezaktywacja wyświetlania tego modułu na stronie) *Galeria zdjęć z podziałem na działy. Dodawanie/...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, Mam do zaoferowania CMS SQLite + 30 szablonów tematycznych. Szablony fajne tematyczne + modół terminarza kontaktu newslettera *Nielimitowana ilość stron i podstron *Dodawanie/usuwanie/edycja podstron *Aktywacja/dezaktywacja wyświetlania podstron *Zmiana pozycji stron/podstron *Ustalanie miejsca wyświetlania przycisków podstron *Edytor WYSIWYG *Ustalanie tytułów, opisów i słów kluczowych dla każdej podstrony osobno *Bezpieczny formularz kontaktowy *Prosta zmiana adresu e-mail formularza kontaktowego *Dodawanie kodu statystyk za pomocą panelu *Funkcjonalny terminarz z wyświetlaniem ważnych zdarzeń, np. w firmie (aktywacja/dezaktywacja wyświetlania tego modułu na stronie) *Galeria zdjęć z podziałem na działy. Dodawan...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert
  80528 Aplikacja w QT Zakończone left

  Mam do napisania prostą aplikację w QT która działała by w następujący sposób: # Użytkownik dodaje do bazy danych (sqlite) przez odpowiednie formularze "IMIĘ" oraz "HASŁO" (składające się z cyfr) # W głównym oknie programu jest widoczny numpad (np. ) gdzie użytkownik wstukuje hasło. Jeżeli hasło jest zgodne z którymś z bazy to informacja o tym jest zapisywana do logu (data + IMIĘ użytkownika) (log najlepiej także w postaci tabeli w bazie SQLite) (wgląd do ostatnich wydarzeń z poziomu programu) i wykonywany jest oprócz tego event okienka typu alert. Podobnie w przypadku złego hasła (informacja o nieautoryzowanej próbie zostaje zapisana do logu razem z datą). gg: 6666006

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Zlecę modyfikacje wordpressa opartego na sqlite, tzn należy usunąć w plikach php wszystko co związane z dodawaniem komentarzy oraz wszystko co związanie z wysyłaniem maili. Chodzi o to że mam mnóstwo wordpressow postawionych na serwerze i mocno obciążają serwer przez wysyłkę spamu. Haker w jakiś sposób wysyła maile, a ja dostaje informację z Panelu Administracyjnego Direct Admin ze codziennie jest przekroczony limit wysyłki maili - 1000. Nie wiem w jaki sposób, ale należy temu zapobiec. Skrypt należy zmodyfikować tak abym mógł podmienić pliki php skryptu nie logując się do panelu admina worpdressa, ponieważ mam ponad 1000 postawionych wordpressów i jeśli miałbym się na każdym logować i coś zmieniać to zajęłoby mi to mnóstwo czasu. Zaint...

  $81 (Avg Bid)
  $81 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam Chciałbym aby został stworzony cms opart o sqlite, proszę nie pisać mogę to zrobić w mysql i że leprze jest wiem to ale to musi być na sqlite. Chodzi nie tyle o cms co o panel do zarządzania całym zapleczem na wielu domenach i różnych serwerach z jednego panelu. Zadania systemu: -wgrywam na serwery pliki cms-a. -z panelu admina mogę dodawać nowe wyglądy zmieniać skórki. Skórki oparte na html. -z panelu admina mogę dodawać podkategorie do określonych stron zapleczowych. -z panelu admina mogę dodawać /usówać/edytować kategorie i dodane teksty. -oprócz tekstów ma być opcja dodanie descriprion,title tagi podstrony/ tekstu. -opcja panelu admina edytowania stopki oraz osobna możliwość dodania w panelu bocznym pola na rekl...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam, Potrzebuję by ktoś stworzył podstawową funkcjonalność strony umożliwiającej pobieranie plików (aplikacje OpenSource, kody źródłowe itp). Stworzyłem zarys jak ja bym widział tą stronę - proszę zerknąć na: Oczywiście to jest tylko moja propozycja - może zostać zreorganizowana. Podstawowa funkcjonalność: - prosta strona tekstowa, stonowana kolorystycznie, przyjemna dla oka, - strony oparte na includach z osobnego podkatalogu (mod=modul z include), - w menu odnośniki np do podstron z dodatkowymi informacjami (stworze je sam na podstawie głównego szablonu), - dodatkowe moduly (opisane w pdfie z wymiarami, stopka, mod itp) także z includów, - panel administracyjny (jedna strona) z opcjami dodawania newsów, dodawania/modifikowania przedmiot&oa...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Skrypt w ruby do parsowania bilingu ze strony Skrypt ma wyświetlić aktualny stan konta i sprawdzić biling(strona pokazuje tylko stan z ostatniego miesiąca), więc skrypt będzie uruchamiany conajmniej raz na miesiąć, wrzuci nowe połączenia do bazy sqlite(nowe - czyli te, które pojawiły się od ostatniego uruchomienia skryptu) a następnie wyświetli połączenia(już z bazy) z ostatnich dwóch tygodni. przy podaniu opcji np. -w 5 - wyświetli z ostatnich 5 tygodni. dodatkowe opcje: opcja -s - filtrowanie po numerze źródłowym opcja -d - filtrowanie po numerze docelowym

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...sprawdza poprawność wprowadzonych danych, umożliwia wprowadzenie nieograniczonej ilości surowców do prowadzonej transakcji. Dzięki zaawansowanemu modułowi wyszukiwania szybko znajdziesz w bazie wykonane transakcje, skupowane surowce oraz poszukiwanych klientów. Możliwość drukowania nie jest napisana. Użyte biblioteki: * GTKmm 2.4 (http//) * SOCI () * SQLite Skompilowana wersja SOCI dla systemu Windows (za pomocą MinGW GCC) oraz Linux jest dostępna razem ze źródłami programu, by nie męczyć się z jej późniejszą kompilacją. Wersja demo oraz przykładowa baza metali jest dostępna do pobrania tutaj: Sumy kontrolne MD5 dostępne tutaj: Zdjęcia programu:

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...wyświetlić przycisk "OK". Po kliknięciu w przycisk okienko ma się zamykać i zostaje tylko ta podstrona o której pisałem przed chwilą. (Jeśli nie do końca jasne to po kontakcie napisze szerzej jak ja to widzę jak ma to wyglądać). Skrypt ma być zrobiony w 100% zgodnie z zasadami seo: unikalne metatagi dla każdej podstrony, przyjazne linki itd. Dobrze jakby skrypt pracował na bazie sqlite aby generować mniejsze obciążenia oraz aby co jakiś czas robił cache strony. Dodanie do skryptu gotowej bazy z programami będzie dodatkowym atutem . Proszę o dokładne ceny i termin wykonania, oferty "do negocjacji" nie będą brane pod uwagę... Jeśli są jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości to chętnie odpowiem na wszystkie poprzez maila. Kontakt: buk...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  ...nazw. Zakladki: Jedzenie, edukacja , sztuka i rozrywka, nocne Zycie, sport, wynajmę , kupie , sprzedam, nieruchomości , ogłoszenia , usługi, osobiste, transport, wynajmę, sonda, artykuły, praca, ranking najlepiej ocenianych lokali, forum, szukaj znajomych, fotorelacje, blog. Portal jest w większej części ukończony. Całość jest pisana w php w oparciu o Zenda (Zend Framework). Baza danych sqlite. Do zrobienia jest forum, wyszukiwarka, wydarzenia, dłubanie w bazie danych, cięcie, bannery (reklamy), oceny lokali, rankingi, sonda i inne drobiazgi. Część z tych rzeczy trzeba dokończyć, poprawić inne napisać od podstaw. Zdaję sobie sprawę że wycena może być pewnym kłopotem bo trzeba najpierw zobaczyć szczegółowo wykonana prace dlatego proponuję spotkanie i omówieni...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Potrzebuje prosty skrypt w cakePHP na zaliczenie, ma on być oparty o MVC, bazie sqlite, bez scaffoldingu. Ze dwa kontrolery i dwa widoki. Dodawanie producentów i przypisywanie do nich komputerów. Dodawany komputer powinien miec takie pola: ilosc ram, hdd, matryca, waga, pole opisowe, producent, seria, model. Producentowi wystarczy nazwa. Skrypcik musi być prosty. Chętnych proszę o podanie czasu wykonania, nie powiem, że zależy mi na czasie. Pozdrawiam, Romek. romek007@

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam. Przedstawiamy naszą ofertę pracy: Wymagania: - dobra znajomość php + mysql i sqlite, - samodzielność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, terminowość i zaangażowanie, - umiejętność określenia czasochłonności poszczególnych zadań Mile widziane: - dobra znajomość HTML+CSS/JavaScript, - znajomość zagadnienia wyszukiwarek internetowych (projekty obejmują aplikacje wspomagające seo). Oferujemy: - umowę zlecenie na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia ilości godzin, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę zdalną, ale pilnujemy terminów i monitorujemy pracę codziennie. Zakres obowiązków: - tworzenie nowych oraz rozwój istniejących projektów. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierającego portfolio oraz przykładowy...

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Witam. Skrypt zaplecza ma być całkowicie przyjazny wyszukiwarce Google (wtajemniczeni wiedzą o czym mówię) Ma być to unikalny skrypt na bazie sqlite pod system wymiany linków e-weblink łatwy i szybki w obsłudze. Może być to generator stron jakiś katalog... itp Czekam na propozycje.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Mam kilkanaście blogów postawionych na wordpress. Do zrobienia jest: przekonwertowanie bazy sqlite na myslq, tak aby wszystko działało na mysql cały blog. Na początek do zrobienia jeden blog, jeżeli wszystko będzie ok, to później reszta. Podsyłam plik bazy sqlite na maila. Proszę o stawki za jedno przekonwertowanie. Na jednym blogu jest co najwyżej kilka postów, więc baza jest mała.

  min $3
  min $3
  0 składanie ofert

  Najlepsze sqlite Artykułów Społeczności