Studio catiaprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  86,947 studio catia znalezione projekty, cennik w USD
  profesjonalny grafik retuszer 5 dni left
  ZWERYFIKOWANY

  poszukiwany profesjonalny grafik/retuszer który potrafi robić: retusz produktowy / szparowanie / retusz ludzi / prasowanie ubrań / dopasowywanie kolorów / zmiana kolorów / bardzo dokładny retusz twarzy Proszę o e-mail z przykładowymi zdjęciami przed i po na: ROBERT STUDIO

  $351 (Avg Bid)
  $351 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby, która potrafi o skryptować wiele żeczy w Roblox Studio. Nie mamy listy czego potrzebujemy.

  $60 (Avg Bid)
  $60 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Zlecę wykonanie renderów stelaża rack - takiej jak w załączniku - w różnych sceneriach i z różnym wyposażeniem. Scenerie to np. sala koncertowa, plener filmowy, studio telewizyjne, itp.. Wyposażenie szafki to dodatkowe moduły instalowane wewnątrz stelaża - wg. przesłanych plików graficznych jpg. Ilość renderów - 10 sztuk. Rendery wysokiej jakości - fotograficzne - do wykorzystania w materiałach reklamowych i na stronie www. Zależy mi na szczegółach, jak np. dokładne dopasowanie modułów szafki oraz np. umiesczeznie treści na monitorach. Zlecenie dość pilne.

  $171 (Avg Bid)
  $171 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zaimplementować prostą funkcjonalność kalkulator: • wygląd ekranu powinien odzwierciedlać klawiaturę numeryczną, • u góry umieścić wynik działania, • wykonywanie kolejnych działań matematycznych: po naciśnięciu enter (=) wypisywany jest wynik działania, naciśnięcie znaku operacji powoduje wykonanie działania z poprzednim wynikiem operacji, natomiast wciśnięcie liczby powoduje rozpoczęcie nowej operacji matematycznej (usunięcie wyniku), • wykonywanie kolejnych działań (np.: 2 + 2 * 2) powoduje wykonywanie tych działać w kolejności wprowadzania (wynik 8), • przycisk num przejmuje funkcjonalność potęgi „^”. 2. Rozszerzona funkcjonalność kalkulatora: • użyć przycisków graficznych (może to być najprostsza grafika ze zmianą koloru), • ...

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Stworzenie strony internetowej do zaliczenia na studia. W języku c#, asp.net MVC, entity framework, bootstrap w środowisku visual studio. Szczegóły w załączniku.

  $502 (Avg Bid)
  $502 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert
  Gaming studio Zakończone left

  studio gier, tworzenie gier, aplikacji i ich obsługa

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Jesteśmy oddziałem Studio Figura w Gdańsku i poszukujemy specjalisty ds. marketingu zajmującego się tworzeniem kampanii reklamowych Facebook i instagram. Mile widziana umiejetność tworzenia grafik i postów

  $138 (Avg Bid)
  $138 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Jesteśmy oddziałem Studio Figura w Gdańsku, specjalizującym się w kosmetologii i fitness dla kobiet. Poszukujemy specjalisty ds. marketingu do strony na Facebooku i Instagramie - kampanie reklamowe oraz statystyki. Mile widziana umiejętność tworzenia grafik i postów.

  $112 (Avg Bid)
  $112 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Witam, Chcę na podstawie danych stworzyć dashboard dla właścicieli spółki. Pozdrawiam, Bartosz Mochocki Larmed Kraków

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Dzień dobry, konieczne jest stworzenie strony internetowej dla 3D Art Studio. Zadaniem serwisu jest prezentacja usług i pozyskiwanie klientów do współpracy. Przykładowe witryny znajdują się pod poniższymi linkami.

  $980 (Avg Bid)
  $980 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  ...ObservableCollection), przyciskiem Edytuj przenoszącym do nowego okna i oknem edycji szczegółów wybranego elementu listy z bindingiem pomiędzy odpowiednimi kontrolkami i właściwościami, oraz przyciskiem Dodaj - tworzącym nowy element odpowiedniego typu; Właściwości klasy definiującej obiekty na liście powinny się znaleźć: string Tytuł string Reżyser (filmu) / Autor (muzyki) string Wydawca (muzyki) / Studio (filmowe) string Nośnik albo string Długość (film, muzyka) - zrobić właściwość konwertującą z/do pola TimeSpan albo DateTime DataWydania W razie potrzeby notyfikujemy o zmianach właściwości 4. Napisać aplikację, która korzystając z danych zdefiniowanych w XML wyświetli w oknie głównym listę elementów - kategorii - z opcją otwarcia nowego okna ...

  $128 (Avg Bid)
  $128 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witaj ✔ Webbook Studio, Ukraine, Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witaj ✔ Webbook Studio, Ukraine, Twój profil przyciągnął moją uwagę, w związku z czym mam przyjemność zaoferować Ci mój projekt. Przedyskutujmy wszelkie szczegóły na czacie.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Specjalista Google Ads Zakończone left

  Cześć! Poszukuję specjalistów Google Ads z dobrym angielskim (B2/C1): - dyspozycyjnych, - do stałej współpracy. W odpowiedzi na zgłoszenie bardzo proszę o podanie: a. doświadczenie (staż letni) b. znajomość narzędzi z grupy google marketing platform (search360) c. poziom zaawansowania: google analytics, google data studio (analiza/raportowanie/konfiguracja) d. orientacyjnej stawki za h

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Szukamy freelancera do dłuższej współpracy związanej z prowadzeniem firmowego konta na YouTube. Poszukujemy osoby, która na podstawie naszych wskazówek stworzy scenariusz, zrealizuje nagrania (udostępnimy studio) i zmontuje film. Oferta jest skierowana szczególnie do osób z branży IT, które interesują sie nowościami z branży i są w stanie w ciekawy sposób wypowiadać sie na temat produktów. Jeśli zatem masz głowę pełną pomysłów, a praca z kamerą nie ma przed Tobą tajemnic, zapraszamy do kontaktu - chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

  $875 (Avg Bid)
  $875 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witam. Firma, w której pracuję - Omniaz zajmuje się tworzeniem cyfrowych kopii mebli w postaci modeli Augmented Reality. Aktualnie realizujemy projekt dla jednej z największych firm meblarskich na polskim rynku. Aby wyprodukować dla nich modele AR musimy odtworzyć w wersji cyforwej około 300 tkanin i materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli. Zadanie polega na sfotografowaniu w studio około 300 próbek tkanin o wymiarach 40 x 40 cm. Wstępne wymagania: - ustawienie odpowiedniego oświetlenia - najwyższa możliwa jakość fotografii - najwyższy możliwy rozmiar (minimum 3000px na mniejszej stronie) - dostarczenie plików w formacie RGB jpeg (nie CMYK) - rzeczywista skala Przykład odpowiedniego pliku: Wykonanie

  $170 (Avg Bid)
  Lokalna
  $170 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Сopywriter Zakończone left

  Do studio sportu i tańca poszukujemy copywritera dla wypełnienia strony internetowej. Dostarczmy materiały i tematy, od ciebie potrzebujemy ładnych i umiejętnie napisanych tekstów. Jeżeli nasza współpraca będzie udana i owocna, chętnie przedłużymy pracę na stałe: napisanie tekstów na naszą stronę internetową i sieci społecznościowe.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szanowni Państwo, chcę zlecić zaprojektowanie logo dla mojego studia nagrań. Motywem przewodnim jest trójząb. Studio nazywa się TRIDENTE ART (tridente po włosku znaczy właśnie trójząb). W studiu głównie nagrywany jest rap/trap, sesje foto i kręcenie teledysków. Mamy w studio prawdziwy trójząb wykonany przez kowala, zdjęcie w załączniku. Zapraszam do kontaktu.

  $294 (Avg Bid)
  $294 Średnia Oferta:
  35 składanie ofert

  Poszukuje 2 programistow frontend wyspecjalizowanych w SFCC. Firma oferuje zaawansowany program ksztalcenia, doskonale perspektywy rozwoju i sciezke kariery. Praca albo z transferem do Singapuru, albo mozliwosc pracy zdalnej. Wymagania: znajomosc Demandware, SFRA, Site Genesis, UX Studio, ISML templates, Content Assets / Slots, + catalog, categorie i produkty, Business Manager. OCAPI, Page Designer, JavaScript, jQuery, HTML, CSS, SCSS.

  $3068 - $5114
  $3068 - $5114
  0 składanie ofert
  Konstruktor CAD Zakończone left

  Opis stanowiska * projektowanie elementów dla branży automotive z tworzyw sztucznych oraz stop...optymalizacja konstrukcji zgodnie z wymaganiami klientów * współpraca z zespołem projektowym w zakresie wprowadzania zmian w konstrukcji oraz rysunkach technicznych * ocena designu pod względem wykonalności oraz zgodności z obowiązującymi normami * opracowanie konceptów Wymagania * wykształcenie wyższe techniczne * konieczna praktyczna znajomość programu Catia V5 lub Siemens NX w trakcie rekrutacji będzie przeprowadzany test z Catia V5 (moduł GSD) * znajomość rysunku technicznego * odpowiedzialność w stosunku do wykonywanych obowiązków, sumienność i zaangażowanie w pracę * wysoki poziom umiejętności analitycznych * znajomość języka angielsk...

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam, jestem nowicjuszem chciałbym aby ktos nauczył mnie napisania kilka podstawoych aplikacji dla Subiekta GT, w sferze GT zupełne podstawy, jak się poruszać i tworzyć pierwszą aplikację w Visual Studio. (makra w excelu)

  $6 - $12 / hr
  $6 - $12 / hr
  0 składanie ofert

  Potrzebował bym osobę która w Android Studio dodała by do aplikacji banner admob oraz pełno ekranową reklamę. Zapraszam do kontaktu pozdrawiam ?

  $139 (Avg Bid)
  $139 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Potrzebuję kodu napisanego w Visual Studio 2019 na podstawie polecenia złożonego z 3 podpunktów, wraz z prostym menu wyboru w cmd kierujących do tych odnośników. + komentarze w załączniku przykładowy program, właściwą treść otrzymam jutro i będzie potrzebne rozwiązanie na około 60 minut po otrzymaniu polecenia

  $11 (Avg Bid)
  $11 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Program w Visual Studio, któy będzie generował i wysyłał wiadomości na email. Program ma zawierać bazę danych Sqlite i wysyłał wiadomości na email. W bazie mają być zawarte licencje (dowolny typ licencji). Jeżeli licencja wygasa, to program ma generować automatyczną wiadomość na email. Dokumentacja ma zawierać działanie i opis ważniejszych funkcji w programie/bazie danych.

  $102 (Avg Bid)
  $102 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Stworzenie loga Zakończone left

  Poszukuje grafika który by stworzył logo do indie game „jedno osobowego studia”. Nazwa : Leather Jacket Game Studio. Chciałbym żeby logo znajdował się na czarnym tle z mężczyzna stojącym tyłem ubranym w kurtkę skórzana i na na niej była nazwa studia ? chyba ze ktoś ma lepszy pomysł to jestem otwarty na propozycje ?

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Chodzi o dogranie glosu/narracji do filmiku (30 sekund), ktory tlumaczy zasady dzialania portalu konsultingowego dla lekarzy. Nagranie odbyloby sie w profesjonalnym studio we wroclawiu.

  $192 (Avg Bid)
  $192 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Strona CMS, logo , projekt wizytówki , projekt baner internetowy, (Siłownia - sporty walki) Studio Przygotowania kondycyjno -siłowe ( motoryczne)do sportów walki ( głównie ) i innych sportów Przygotowanie zawodnika do walki( wyzwania ) Kondycyjne , siłowe , szybkościowe - dynamika, mentalne, treningi regenerujące, itd. Wersja polska i angielska (możliwość zmiany języka ), Możliwość sprzedaży online ( kupowanie planów (bloków)treningowychw ramach opieki trenerskiej online). Zakładka blog. Styl strony - jak poniżej Prosze o wycenę Mariusz

  $411 (Avg Bid)
  $411 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Studio Reklamy Volium Kalisz, poszukuję grafików do stałej współpracy B2B w zakresie wykonywania: Identyfikacji Wizualnych, projektów LOGO, projektów stron WWW, systemów informacji i komunikacji wizualnej, projektów wszelkiego rodzaju papeterii, wszelkich innych które wchodzą w skład obsługi reklamowej.

  $752 (Avg Bid)
  $752 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Poszukuję kogoś kto stworzy logo i wizytówki dla studio urody.

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  17 składanie ofert
  Gra clicker na androida Zakończone left

  Dzień dobry, Szukam osoby która stworzy grę typu "clicker". Gra ma być typowa. Czyli najpierw ręcznie klikamy, zdobywamy ulepszenia itd. Gra ma być na androida najlepiej w Android Studio choć niekoniecznie. (jeśli nie w Android Studio to napisz gdzie) Grafikami zajmę się ją.

  $205 (Avg Bid)
  $205 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Projekt oprogramowania typu social media do sprzedazy, kupna, chatu i forum na platformie Android Studio, na etapie 80% dokonczenia, wymaga testowania, udoskonalen, ewentualnie nowych rozwiazan back-end

  $31 - $259
  $31 - $259
  0 składanie ofert

  Zlecę przygotowanie projektu 3D dla akcesoriów tuningu optycznego - lotki, spoilery, dokładki do progów, dyfuzory. Projekt przygotowany powinien zostać w programach takich jak NX CAD, Catia lub analogicznym, który pozwoli na eksport pliku oraz późniejszą produkcję.

  $406 (Avg Bid)
  $406 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Potrzebujemy przerobić istniejącą aplikację lub użyć SDK urządzenia aby osiągnąć następującą funkcjonalność: zeskanowane kody NFC wkleić do schowka albo do webview istniejąca aplikacja jest w Android Studio

  $210 (Avg Bid)
  $210 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  proszę o portfolio na email AGENCJA FOTOGRAFICZNO-REKLAMOWA ROBERT STUDIO

  $2000 (Avg Bid)
  $2000 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, zlecę wykonanie systemu zapisu/wczytania/dodawania paneli w prostej aplikacji oraz zapis/wczytanie. Dodatkowo posiadam w aplikacji menu stworzone w RibbonControl, podczas zamykania/otwierania paneli musiałoby zaznaczać/odznaaczanć odpowiednie...SaveLayoutToXml w klasie DockLayoutManager lub WorkspaceManager. Udostępnię przykładowy projekt w którym jest już stworzone górne menu w RibbonControl oraz dodawanie paneli w odpowiednich miejscach. Będzie można jak obecnie działa zapis / wczytanie paneli i w czym jest problem. I albo napisze się system dodawania / kasowania paneli od nowa albo przerobi obecny kod. Wersja DevExpress 19.2.6, visual studio 2019. Pytania proszę kierować na privie i nie pytać 'o co chodzi w projekcie' skoro jest napisane wyże...

  $95 (Avg Bid)
  $95 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert
  Logo Dla Studia Nagran Zakończone left

  Nowe Studio nagraniowe Poszukuje osoba Ktora wykona logo firmy . Szczegoly w wiadomosciach Prywatnych

  $97 (Avg Bid)
  $97 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Do Państwa zadań będzie należeć: ▪ Wykonywanie prac projektowych w obszarze mechanicznych i/lub elektrycznych zgodnie z wymogami klienta ▪ Rozwój prototypów, konstrukcja wiązek elektrycznych ▪ Aktualizacja i tworzenie dokumentacji technicznej ▪ Tworzen...od fazy prototypu do produkcji seryjnej Profil kandydata: ▪ Doświadczenie przy konstrukcji wiązek elektrycznych, najlepiej dla BMW ▪ Znajomość zagadnień inżynieryjnych z zakresu motoryzacji, budowy samochodu oraz elektryki ▪ Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego ▪ Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań ▪ Mile widziana znajomość programów CATIA V5, Siemens NX lub innego oprogramowania CAD ▪ Gotowość do wyjazdów służbowych, czynne prawo jazdy kat. ...

  $18 / hr (Avg Bid)
  $18 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert
  Konstruktor CATIA Zakończone left

  Konstrukcja obudowy do elementu służącego do gromadzenia energii. - Konstrukcja obudowy dla odlewu ciśnieniowego (aluminium) - rozmieszczenie elementów na zaprojektowanej obudowie (Sterowników, przewodów etc.)

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Potrzebuję dokończyć projekt prostej gry platformowej na studia. Gra pisana jest w języku C++ z wykorzystaniem biblioteki Allegro 5 w środowisku Microsoft Visual Studio 2017. Wymagania: 1. Użycie kolizji między graczem, a przeciwnikiem 2. Użycie kolizji między strzałem z broni, a przeciwnikiem 3. Dodanie platform do mapy gry 4. Dodanie możliwości skoku 5. Dodanie prostego menu głównego 6. Opisanie każdej linijki kodu, za co jest odpowiedzialny. Po uzgodnieniach prześlę projekt. I need to finish a simple platform game project to study. The game is written in C ++ using the Allegro 5 library in the Microsoft Visual Studio 2017 environment. Requirements: 1. Use of collision between player and opponent 2. Use a collision between a shot from a weapon and an opponent 3...

  $280 (Avg Bid)
  $280 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Jesteśmy amatorskim zespołem rockowym z Warszawy. Mamy nagranie utworu ze studio, do którego chcielibyśmy dorobić teledysk. Utwór ma blisko 7 min. i jest w języku polskim.

  $140 (Avg Bid)
  $140 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Patrycja Saganowska Studio Poligrafii

  $53 (Avg Bid)
  $53 Średnia Oferta:
  55 składanie ofert

  Proszę o przesłanie portfolio na email znajdujący się na stronie internetowej ROBERT STUDIO (szparowanie, retusz produktowy - przedmioty, ubrania, maszyny itp., zmiany kolorów produktów, retusz ludzi, zdjęcia glamour, fashion itp.).

  $1833 (Avg Bid)
  $1833 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  ...powinien być wykorzystany CSS i JavaScript (wyjątkowo może obyć się bez JS). Oczywiście można wykorzystać preprocesor (ale wtedy poprosze o sass - w .scss lub .sass). Można wykorzystać Bootstrapa, SVG czy jQuery (choć jQuery, jeśli naprawdę jest sens, lepiej w czystym JS). Można też ostatecznie użyć innej biblioteki, o ile jest open sourcowa. Edytor dowolny, ale miło, jeśli pokażesz kodowanie w Visual Studio Code. Twój projekt powinien być ciekawy (robocza nazwa całego kursu to Niesamowite projekty w CSS i JS), napisany zgodnie ze współczesnymi standardami. To może być animacja, slider, jakieś ekstra menu, efekt parallax, itp., coś dzięki czemu oglądający, którzy posiadają już pewną wiedzę o CSS, dowiedzą się czegoś ciekawego. Zlecenie obejmuje: 1. przyg...

  $652 (Avg Bid)
  $652 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Zlecę dokończenie aplikacji webowej w technologi mvc5 w visual studio 2017. Aplikacja polega na przypominaniu użytkownikowi o terminie wpisanym do kalendarza. W chwili obecnej kalendarz jest zrobiony (do lekkiej poprawy), do dorobienia: - logowanie - alerty przypominające na czas określony przez użytkownika - okienko z wypisanymi przyszłymi i minionymi alertami. Więcej info na priv. Proszę o oferty.

  $122 (Avg Bid)
  $122 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Jak w temacie zlecę przygotowanie prostej aplikacji w Android. Aplikacja ma za zadanie zdalnie odpalać stream kamery. Jeden button ON STREAM / OFF STREAM nic więcej nie potrzebuję. Mam w python jak wywołać pod windows ale chce to mieć pod Android wraz ze źródłami (Android Studio). camaddr czyli adres IP kamery niech będzie zaszyty w kodzie nie potrzebuje go w aplikacji. Tak jak napisałem jeden switch ON/OFF Kod w python: camaddr = "" camport = 7878

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Only Polish speaking Freelancers are welcome!! Poszukuję osoby, która rozwinie istniejącą już aplikację napisaną w Android Studio. Aplikacja bazuje na Google Maps, jest swoistą nawigacją lotniczą. Zarejestrowanych około 1k użytkowników, stale korzystających około 200. Rozwój aplikacji ma polegać na dodaniu funkcji obsługujących profil użytkownika oraz nakładkę z edytowalnymi elementami mapy.

  $521 (Avg Bid)
  $521 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  I need a logo designed. Logo studia poligraficzngo główna dziedzina działania Druk na odzieży i hafty.

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  MS Sql Server Managment Studio, NetBeans, SceneBuilder, easyUML Wymagane: 1 Dodaj / usuń filmy. 2 Dodaj / usuń kategorie 3 Ustaw wiele kategorii na film 4 Filtruj określone tytuły filmów lub część tytułu, jeden lub wiele gatunków i / lub określoną minimalną ocenę IMDB. 5 Kliknij film, aby otworzyć system mediaplayer i zagrać w film 6 Dodaj / zmień osobistą ocenę każdego filmu 7 Sortuj filmy według partytury, tytułu lub kategorii, gdy filtry są aktywne Specjalne wymagania: Można dodawać tylko pliki kończące się na .mp4 lub mpeg4 Po uruchomieniu aplikacja powinna ostrzec użytkownika, aby pamiętał o usunięciu filmów, który ma osobistą ocenę poniżej 6 i nie został otwarty przez ponad 2 lata. Program powinien najlepiej jak to możliwe, zarejestrować tylko jed...

  $160 (Avg Bid)
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witam, Zatrudnimy fotografa do zdjęć potraw. Zdjęcie dwa razy w tygodniu w siedzibie firmy lub studio. Praca lokalna w Toruniu.

  $160 (Avg Bid)
  Lokalna
  $160 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Dodanie akceptacji RODO do działającej aplikacji android oraz weryfikacja poprawności pracy na nowym tablecie. Aplikacja napisana jest w javie w środowisku Android Studio. Aplikacja współpracuje z facebook. Udostępniamy kody źródłowe oraz kontakt do poprzedniego programisty.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert